>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 26-27.07.2011

Status
Zamknięty.
columba 14

columba

Użytkownik
Ja ci napisze tylko tyle, z mojego doswiadczenia typerskiego, jedno wiem na 100% - mecz meczowi nie rowny i po obejrzeniu 1 spotkania ligowego ktore nie wyszlo Rangersom ferować podobne opinie to czysta glupota, o czym przekonasz sie jutro. Pewne zwyciestwo Rangersow 2-0 , 3-0. Liga szwedzka jest bardzo słaba, o czym zdajesz sobie sprawe siedzac w niej.
Pozdrawiam
Janusz
zawsze do uslug PW
PS. a i graty za ciezka prace na blogu oraz jeszcze jedno- nie jestem fanem Rangersow ;)
Doświadczenie typerskie to jedno, a ocena poczynań drużyny to drugie. Ale mam nadzieję, że tak i Ty tak i ja typując under bedziemy dzisiaj zadowoleni.
Pozdrawiam
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Dyspcyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Mecz: Litex Lovech - Wisła Kraków
Data: 26.07.2011 19:30
Typ: Połowa/Koniec meczu: 2/2
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:30 jedynak w lidze mistrzów zagra swój pierwszy mecz w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej do ligi mistrzów. Chodzi mi oczywiście o mistrza Polski - zespół krakowskiej Wisły, która jest według mnie zdecydowanym faworytem do zwyciestwa nie tylko w dwumeczu tego pojedynku, lecz już także w pierwszym meczu na wyjeździe. Rywal to napewno już nie Skonto Ryga, której to zawodnicy zarabiają 3000 euro na miesiąc, więc nie może być już żadnej taryfy ulgowej. Myślę, że po niełatwym meczu ze Skonto na jaki można by się spodziewać, dzisiaj Wisła już od pierwszej minuty zacznie atakować, nie zapominając o obronie, ponieważ zespół Litexu potrafi groźnie kontratakować co nieraz już udowonił. W kadrze Roberta Maaskanta zabraknie tylko Patryka Małeckiego, którego godnie zastąpi Słoweniec Andraż Kirm. Poza tym, skład jest naprawdę bardzo mocny, i nie ma w nim czarnych dziur. Wyróżniają się Jaliens, Chavez, Sobolewski czy Genkow. W meczach kontrolnych do sezonu w czasie przygotowawczym Wisła nie błyszczała, jednak jak podreśla Maaskant forma zwyżkuje z dnia na dzień, z treningu na trening. Do zespołu dołączyło paru graczy, którzy nie są jeszcze zbyt dobrze zgrani z innymi, jednak ja wierzę w pewne zwycięstwo Wisły, która musi zrobić pierwszy krok do upragnionej ligi mistrzów. W poprzedniej rundzie Litex pokonał zespół Morgen, wygrywając obydwa mecze, najpierw na wyjeździe 2:1, a później dopełniając formalności u siebie pokonując rywala 3:0. To nie był jednak zbyt wymagający przeciwnik, więc dzisiaj Wisła udowodni swoją wyższośc nad ich przeciwnikiem.
Widzę duży entuzjazm spowodowany przejściem Wisły do kolejnej rundy.
Nie sądzę jednak, że Wiślacy będą prowadzić po pierwszej połowie. Raczej stawiałbym tutaj na remis. Remis bramkowy w całym meczu też byłby wskazany aby odrodzić się w Krakowie i zdobyć cenną bramkę.
Typ 2/2 kusi jednak kursem. ????
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Widze ze duzo osob tutaj gra Wisle. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ta druzyna przeciez nie mogla stworzyc dobrej akcji. Ich gra wygladala kiepsko na tle slabego rywala jakim jest Skonto. Niby utrzymywali sie przy pilce i klepali ja sobie ale w ofensywie to praktycznie nic im nie wychodzilo. W meczu z Litexem na pewno tak nie bedzie i to Bułgarzy (przynajmniej u siebie) beda w natarciu. Jezeli dolozyc do tego niepewne zachowania obroncow to moze sie zrobic problem.
Gdybym mial cos grac to dal bym:
Litex @ 2.1
Wisła nie strzeli gola @ 2.52

Mam nadzieje ze sie myle.
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Widze ze duzo osob tutaj gra Wisle. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ta druzyna przeciez nie mogla stworzyc dobrej akcji. Ich gra wygladala kiepsko na tle slabego rywala jakim jest Skonto. Niby utrzymywali sie przy pilce i klepali ja sobie ale w ofensywie to praktycznie nic im nie wychodzilo. W meczu z Litexem na pewno tak nie bedzie i to Bułgarzy (przynajmniej u siebie) beda w natarciu. Jezeli dolozyc do tego niepewne zachowania obroncow to moze sie zrobic problem.
Gdybym mial cos grac to dal bym:
Litex @ 2.1
Wisła nie strzeli gola @ 2.52
Mam nadzieje ze sie myle.
Co ciekawe na forach zagranicznych także widzę dość duży optymizm na Wisłę. Widać mało kto ceni ligę bułgarską, a na Wisłę ludzie przeliczają oddsy. My znamy trochę nasze realia i wiemy, że bycie czegoś pewnym na temat polskiej drużyny jest bardzo trudne. Jak dla mnie Wisła pojechała tam po remis, aby spokojnie wszystko rozstrzygnąć u siebie. Jeżeli Litex jednak będzie na ich tle słabiutki, to trudno, aby nie pozamiatali już dzisiaj. Najbardziej się obawiam, że Wisła weźmie i jakieś 1-0 jeżeli Bułgarzy strzelą gdzieś około 70minuty. To w sumie wynik, który także jest dla Wisły ok, dopiero 2-0 robi się bardzo nerwowo i u siebie mogą już tego nie odrobić. Mimo wszystko ja będę szukał faworyta w Wiśle i handicap 0:1 wydaję mi się warty zagrania. Czysta dwójka to zbyt duże ryzyko, ale dzień jeszcze młody ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
FC Twente Enschede 2:0 FC Vaslui

Na dzisiejsze mecze kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów zdecydowałem się wybrać dwa spotkania. Pierwszym jest pojedynek między holenderskim Twente a rumuńskim FC Vaslui. Mecz zostanie rozegrany na neutralnym terenie z powodu remontu obiektu gospodarzy. Twente to zdobywca pucharu kraju oraz wicemistrz kraju. W zespole zdołano zatrzymać najważniejszych zawodników. Na stanowisko trenera zatrudniony został Adriaanse, uznany w Holandii szkoleniowiec, który ma za zadanie wprowadzić klub do LM i powtórzyć sukscesy z ubiegłego sezonu.
Vaslui to trzecia drużyna ligi rumuńskiej. Ze względu na krótką historię klubu (zaledwie 9 lat) należy uznać to za szybki sukces tego zespołu i jego działaczy. Zespół z Rumunii już miał okazję próbować swoich sił w europejskich pucharach jednak szybko kończył swoją przygodę. Goście mają już za sobą pierwszy mecz ligowy, który przegrali z Rapidem aż 0:3. Dlatego uważam, że słusznym faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna Twente.

Glasgow Rangers 0:1 Malmö FF

Drugie spotkanie, które mnie zainteresowało to pojedynek szkockiego Glasgow Rangers z szwedzkim Malmoe. Gospodarze to aktualny mistrz Szkocji. Jednak podobnie jak w zespole Twente po sukcesie zespół opuścił trener. Nowym jest Ally McCoist były piłkarz tego zespołu. Na razie Rangersi rozegrali jedno spotkanie w lidze z Hearts, które zremisowali 1:1. Więc nie był to najlepszy start sezonu zwłaszcza, że zagraj na Ibrox Park. Dziś na pewno nadarza się okazja by pokazać się kibicom z lepszej strony tym bardziej, że rywal wydaje się być jak najbardziej w zasięgu Szkotów. Malmoe w poprzedniej rundzie mierzyło się z mistrzem Wysp Owczych HB Torshavn. Grając u siebie wygrali 2:0 natomiast w rewanżu zremisowali 1:1. Wielkiego footballu nie pokazali ale przeciwnik ich do tego też nie zmusił. Jednak jeśli popatrzymy na ich rodzimą ligę to zobaczymy, że w niej Malmoe także radzi sobie przeciętnie zajmując obecnie 9 miejsce. Tak więc nie spodziewam się dzisiaj jakiegoś wielkiego błysku z ich strony. Dla gospodarzy będzie to z kolei dobra okazja dla zrobienia lepszego wrażenia niż w meczu ligowym.

Moje propozycje:

Twente (około 1.35) ✅
Rangers (około 1.40) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
duda 380

duda

Użytkownik
[26.07.2011, 19:30] Dynamo Kijów - Rubin Kazań
Dziwi mnie,że tak niewiele osób wspominało o tym spotkaniu.
Dynamo właśnie rozpoczęło sezon, mieli bardzo udany start, najpierw remis 1:1, a potem dwa przekonywujące zwycięstwa 3:1, oraz 4:0. Ekipa z Kijowa ma w swoim składzie kilku naprawdę świetnych zawodników, jak Vukojević, który uważany jest za jeden z największych talentów chorwackiej piłki, Jarmołenko. Nie można też nie wspomnieć o dwóch armatach Dynama - Szewczenko i Miłewski. Dodatkowo w lipcu tego roku kontrakt z klubem podpisał Ideye Brown - świetnie zapowiadający się nigeryjski napastnik.
Dynamo Kijów wynik tego dwumeczu będzie chciało rozstrzygnąć już u siebie. Każdy wie jak ciężko gra się na terenie Rubina, gdzie wpadkę zaliczyła nawet sama Barcelona. W tym meczu atut własnego boiska może być niezwykle ważny, bowiem piłkarze tego klubu to nie są chłopcy do bicia.
Niemniej jednak w wyjazdowym spotkaniu na Ukrainie, nie sądzę żeby zdołali sprawić niespodziankę i pokonać solidne Dynamo Kijów. Mocna stawka na Dymano w dzisiejszym spotkaniu nie będzie przesadą, biorąc pod uwagę atut własnego boiska, wsparcie kibiców i dobry, ułożony skład, nie widzę innego wyniku jak wygrana gospodarzy.
Typ: Dynamo Kijów [0:2] ⛔ // Masa niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie przez Dynamo.
&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;g_1_Ods2zTDn&quot; class=&quot; even&quot;&gt;&lt;td title=&quot;&quot; class=&quot;score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;team-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Panowie a ja sie zastanawiam czemu nikt nie wspomniał o meczu FK Ekranas - BATE Borisov. Kurs na gości to dla mnie dużo bo 1.60, wiadomo, że BATE to solidnie ograna juz ekipa w pucharach europejskich a Ekranas wiadomo - Litwini zawsze są słabi, w obecnej chwili porównujac nawet lige białoruską a litewską to jest spora różnica. Nie wiem czemu az tak dobry kurs na BATE, ja z tego skorzystam. Chyba , ze ktos ma jakies info o oslabieniach BATE to prosze dac znac ????
 
M 59

mixon

Użytkownik
Z tym BATE może być różnie, w II rundzie mi zawalili kupon nie wygrywając na wyjeździe z amatorami z Irlandii Płn., a Ekranas to na pewno silniejsza ekipa niż Linfield. W rewanżu grałem handi i też weszło na styk, bo BATE wygrało 2:0, gdzie obie bramki zdobyli dopiero w drugiej połowie. Nie oglądałem tych meczów, bo nigdzie nie było transmisji, ale odniosłem wrażenie, że BATE strasznie się męczyło aby strzelić gola. Oczywiście mecz meczowi nie równy i Białorusini mogli zlekceważyć rywala w II rundzie i dopiero teraz zagrają na 100% swoich możliwości, ale wydaje mi się że ta drużyna jest ostatnio bez formy. Także możliwe że w pierwszym meczu gości zadowoli remis i znów losy awansu rozstrzygną na swoją korzyść na własnym stadionie.
@TBM -&gt; Według mnie Ekranas jest silniejszy, wiadomo, że liga Litewska jest ogólnie słaba, ale liga Irlandii Płn. to już poziom bardziej amatorski.
Wystarczy spojrzeć na klasyfikacje Litwa 35, a Irlandia Płn. 48 na 53 kraje.


Zgadzam się z typem na Dynamo Kijów. Widać, że drużyna dobrze zaczęła sezon, pewnie pokonując w meczu o superpuchar najlepszą drużynę Ukrainy Szachtar Donieck. W lidze też wygrywają pewnie poza jednym remisem na starcie ligi.
Także uważam, że Dynamo zdążyło już złapać odpowiedni rytm meczowy.
Rubin Kazań to drużyna raczej własnego boiska, gdzie często pomagają im niskie temperatury, na wyjazdach radzą sobie przeciętnie. Najprawdopodobniej zagrają w tym meczu defensywnie, zadowalając się remisem, aby losy awansu rozstrzygnąć u siebie. A więc to Dynamo będzie prowadzić grę, a goście liczyć będą na kontrataki.
Osobiście widzę w tym meczu, skromne zwycięstwo gospodarzy 1:0.
Dlatego typuje:
Dynamo Kijów - Rubin Kazań
Typ: 1 oraz under 2,5

APOEL - Slovan
W tym meczu typuje zwycięstwo gospodarzy. Co za tym przemawia? Oczywiście oprócz atutu własnego boiska i wsparcia fanatycznych kibiców, także ogranie w europejskich pucharach. Zespół grał w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a więc ma już niezbędne doświadczenie w europejskich pucharach. Zespół gospodarzy opiera się głównie na obcokrajowcach, jak większość czołowych cypryjskich klubów, bo wiadomo, że na samym Cyprze ciężko znaleźć wielu wybitnych piłkarzy. Zespół gości to spora niewiadoma, w poprzedniej rundzie odprawili Kazachów, ale ciężko po meczach z takimi rywalami oceniać formę drużny, tym bardziej, że Słowacy nie awansowali w jakimś imponującym stylu, wygrywając u siebie i remisując na wyjeździe.
Przypuszczalnie goście zagrają spokojnie w obronie i nastawią się na kontry, z kolei gospodarze będą chcieli wypracować sobie solidną zaliczkę przed rewanżem. Myślę, że APOEL strzeli przynajmniej jedną bramkę i wygra ten mecz, a jeśli bramka padnie dość szybko to mogą wygrać nawet wyżej.
Typy na ten mecz:
APOEL Nikozja - Slovan Bratysława
Typ: 1 albo bardziej ryzykownie 1 z handi -1

Dodam jeszcze typ na mecz Wisły.
Z tego co czytam, to zdania na temat tego meczu są naprawdę różne. Jak widać kurs na Litex w ostatnim czasie poszybował mocno w górę i teraz średni kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi około 2.35, dlatego można stwierdzić, że sporo ludzi gra na Wisłę. A co jeszcze ciekawsze po wejściu na stronę Fortuny (a jest to bukmacher obecny głównie na naszym i czeskim rynku) okazuje się, że w najczęściej typowanych zdarzeniach znajduję się typ na win Bułgarów. Tak więc czyżby to za granicą ludzie bardziej wierzyli w Wisłę niż Polacy ????
Ja też zaliczam się raczej do tych polskich pesymistów, a raczej realistów piłkarskich. Jest to ciężki mecz do typowania, bo nie za bardzo wiadomo czego spodziewać się po grze obu drużyn, które przeszły swoich pierwszych rywali, ale grą nie zachwyciły. Mimo wszystko uważam, że Wiślakom będzie bardzo trudno wywieźć zwycięstwo z Bułgarii. Myślę, że trenera i zawodników zadowoli remis w tym meczu, tak więc zagrają uważnie w obronie i nastawią się na kontry. Oby tylko Wiślacy nie dali się zepchnąć do całkowitej defensywy, a myślę, że dobrzy technicznie i lubiący grać piłką gracze Litexu mogą momentami zmuszać Krakowian do głębokiej obrony. Kluczowe mogą być też stałe fragmenty gry, a w tym aspekcie Bułgarzy również czują się dobrze. Uważam, że gracze Litexu odniosą w tym meczu minimalne zwycięstwo lub mecz skończy się remisem 0:0 bądź 1:1.
Moje propozycje na mecz Litex Lovech - Wisła Kraków:
Litex 1x
Litex DNB
Under 2,5
 
K 23

kajzer

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Lovech - Wisła Kraków


Typ:X
Kurs:3.25

Już dzisiaj nasza drużyna zmierzy się w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej do upragnionej ligi mistrzów. Tym razem rywalem Wisły Kraków będzie Bułgarski Liteks Łowecz, który z pewnością będzie już o wiele bardziej wymagającym rywalem niż Skonto Ryga, które Wisła wyeliminowała w poprzedniej rundzie. Bułgarska ligi stoi ostatnio na podobnym poziomie jak polska tak więc można spodziewać się bardzo wyrównanego spotkania, w dodatku Wisła raczej będzie bała się zaryzykować w pierwszym spotkaniu i zagra bardzo ostrożnie skupiając się głównie na zachowaniu czystego konta, dlatego myślę, że ten mecz nie będzie zbyt dobrym widowiskiem ale chyba już się do tego przyzwyczailiśmy, że mecze polskich drużyn w pucharach rzadko są dobre. Myślę, że to spotkanie powinno zakończyć się remisem co z pewnością będzie dobrym rezultatem dla Wisły Kraków.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Z tym BATE może być różnie, w II rundzie mi zawalili kupon nie wygrywając na wyjeździe z amatorami z Irlandii Płn., a Ekranas to na pewno silniejsza ekipa niż Linfield.
No nie wiem czy Ekranas jest silniejszy od Linfield. W każdym bądź razie należy się spodziewać defensywnego nastawienia Litwinów. Co do awansu BATE raczej nie mam większych wątpliwości, przegrać dzisiaj także nie powinni, ale osobiście zrezygnowałem z dwójki. Choć w sumie jakiś wielkich przeciwskazań nie widzę, bo piłkarsko wydają się zdecydowanie mocniejsi.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
No nie wiem czy Ekranas jest silniejszy od Linfield. W każdym bądź razie należy się spodziewać defensywnego nastawienia Litwinów. Co do awansu BATE raczej nie mam większych wątpliwości, przegrać dzisiaj także nie powinni, ale osobiście zrezygnowałem z dwójki. Choć w sumie jakiś wielkich przeciwskazań nie widzę, bo piłkarsko wydają się zdecydowanie mocniejsi.
ale z tym Bate to może być tak że jak np będzie w 70min 1:1 to już mogą się tym bramkowym remisem zadowolić
 
K 23

kajzer

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Rangers – Malmö

Typ:1
Kurs:1.45
I na zakończenie moich typów postanowiłem znowu wrócić do eliminacji ligi mistrzów tym razem wybrałem pojedynek pomiędzy Rangers a Malmo, to spotkanie ma już zdecydowanego faworyta dlatego kurs niestety nie jest zabójczo wysoki. Oczywiście zdecydowanym faworytem będą gospodarze czyli drużyna Rangers, która na co dzień gra w lidze szkockiej, Malmo natomiast jest szwedzką drużyną. Mimo iż Szkocka liga nie jest jakąś potęgą to dzięki Rangersą i Celtickowi ma regularnie swoją ekipę w lidze mistrzów dzięki czemu są dużo mocniejszą ligą od szwedzkiej, która niestety dawno nie odniosła godnych odnotowania sukcesów. Myślę, że dopingowana przez swoich kibiców ekipa gospodarzy nie da żadnych szans rywalą i odniesie pewne zwycięstwo.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A ja bym Was zapytał czemu kursy mocno poleciały na korzyść Odense? Rywalem jest Panathinaikos. Początkowo byłem przekonany do gry na Greków. Duńczyków widziałem kilka razy w akcji, ofensywna drużyna z niezawodnym Utaką, ale nic więcej. Panatha z kolei całkiem solidna no i rewanż ma u siebie, gdzie trudno z nimi nie przegrać nawet silnym zespołom. Kurs na awans Greków podniósł się z 1,22 na 1,4 w Tobet. Mam wrażenie, że to istotna zmiana. O jakichś szczególnych kontuzjach nie słyszałem
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dynamo Kijów - Rubin Kazań @1.75 lub odważniej Dynamo -1.5 @2.90
Chyba najciekawiej zapowiadający się pojedynek wśród dzisiejszych spotkań eliminacyjnych. Dynamo Kijów podejmuje u siebie rosyjski Rubin Kazań. Typuję tu zwycięstwo Dynama, gdyż są obecnie w zdecydowanie lepszej formie. Dynamo rozpoczęło ten sezon od mocnego uderzenia pokonując w meczu o Superpuchar Ukrainy Szachtar 1:3. W lidze także spisują się świetnie. Na początku zaliczyli małą wpadkę z Metalistem (1:1) ale potem już koszą wszystkich jak leci. Pokonali na wyjeździe Oleksandrię 1:3 oraz praktycznie zmiażdżyli Obłon 4:0 choć spokojnie mogli wyżej. Rubin za to prezentuje się dość przeciętnie. Zwycięstwo nad Terekem 0:1 po golu w samej końcówce meczu czy porażka u siebie 0:2 z Kubanem raczej nie napawają optymizmem. Jako ciekawostkę można podać, że obie drużyny grały ze sobą w Lidze Mistrzów w 2 lata temu i tam Dynamo u siebie wygrało 3:1 zaś na wyjeździe padł remis 0:0.
Glasgow Rangers - Malmo @1.40
Glasgow Rangers chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Razem z Celticiem dominują w lidze szkockiej. Malmo jest to póki co mistrz Szwecji, jednak to już raczej długo nie potrwa, gdyż w tym sezonie gracze Malmo spisują się sporo gorzej. Dopiero 9 miejsce i 13 punktów straty do lidera. Na obronę mistrzostwa nie ma szans. Dzisiejsi goście mogliby odpaść już w 2 rundzie gdyby trafili na nieco silniejszego rywala, niż HB Torshavn. Mimo iż HB Torshavn to jedynie mistrz Wysp Owczych to u siebie dali radę zremisować 0:0. Myślę, że skoro pół amatorzy z Wysp Owczych dali radę zremisować to taki klub jak Glasgow powinien bez kłopotów dziś zwyciężyć. Szkoci co prawdą na inaugurację ligi tylko zremisowali z Hearts, to jednak Serca to 3 siła ligi Szkockiej, więc tym bym aż tak się nie przejmował.
 
homel 918

homel

Użytkownik
A ja bym Was zapytał czemu kursy mocno poleciały na korzyść Odense? Rywalem jest Panathinaikos. Początkowo byłem przekonany do gry na Greków. Duńczyków widziałem kilka razy w akcji, ofensywna drużyna z niezawodnym Utaką, ale nic więcej. Panatha z kolei całkiem solidna no i rewanż ma u siebie, gdzie trudno z nimi nie przegrać nawet silnym zespołom. Kurs na awans Greków podniósł się z 1,22 na 1,4 w Tobet. Mam wrażenie, że to istotna zmiana. O jakichś szczególnych kontuzjach nie słyszałem
Wiec tak , pierwsza sprawa bardzo slabe sparingi mistrza Grecji, druga strata dwoch najlepszych graczy , wspoltworcow sukcesu Gilberto Silva odszedl do brazylii, luis Garcia do Meksyku i Cisse najlepszy strzelec do Lazio. Kolejny argmunet ostatni remis OB z Kopenhaga, istotnym faktem jest tez, ze koniczynki przede wszystkim swoja wartosc najwieksza osiagaja na wlasnym boisku, sledzac poczynania z ostatnich lat w pucharach greckiego zespolu mozna zobaczyc ze na wyjazdach to tragicznie grali i graja, chociazby Wisła-Panata 3-1 , a w rewanzu awans.
TO sa te czynniki, mimo wszystko uwazam ze Panata wywalczy remis w tym spotkaniu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wiec tak , pierwsza sprawa bardzo slabe sparingi mistrza Grecji, druga strata dwoch najlepszych graczy , wspoltworcow sukcesu Gilberto Silva odszedl do brazylii, luis Garcia do Meksyku i Cisse najlepszy strzelec do Lazio. Kolejny argmunet ostatni remis OB z Kopenhaga, istotnym faktem jest tez, ze koniczynki przede wszystkim swoja wartosc najwieksza osiagaja na wlasnym boisku, sledzac poczynania z ostatnich lat w pucharach greckiego zespolu mozna zobaczyc ze na wyjazdach to tragicznie grali i graja, chociazby Wisła-Panata 3-1 , a w rewanzu awans.
TO sa te czynniki, mimo wszystko uwazam ze Panata wywalczy remis w tym spotkaniu.
Panatha za czasów Wisły to już przeszłość nie do brania pod uwagę. Ale faktycznie wyniki kiepskie. O Cisse słyszałem, ale biorąc pod uwagę jego końcowy etap to nawet nic złego, o reszcie nie słyszałem... chciałem grać awans ale teraz się boję, jak dostaną w Danii to może być ciężko.
 
M 2

maciek8787

Użytkownik
A jeśli chodzi o mecze środowe to postawiłbym na Fc Kopenhaga (hc-1) 1,42 i na Benfice 1,31, AKO 1,86. Jeśli chodzi o Kopenhage to byłbym spokojny bo z takim rywalem muszą wygrać i wydaje mi się że będzie to ok 3:0 może 3:1. Drugi mecz: biorąc pod uwagę aferę jaka wyszła w Trabzonsporze i całą tą otoczkę wokół tego to myślę że Benfica u siebie sobie z nimi poradzi.Pozdrawiam
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Trabzonspor awansuje do Ligi Mistrzów 20,00 0,5/5 Unibet
Według mnie zdecydowanie ten zakład to valuebet- Trabzon pozyskał między innymi Mierzejewskiego i Hamila Altintopa, posiada mądrego i doświadczonego trenera Senola Gunesa. Już pierwszy przeciwnik czyli Benfica jest bardzo ciężki do przejścia, a w razie ew. awansu do IV rundy kwalifikacji też lżej nie będzie, bo Trabzon gra w grupie niemistrzowskiej kwalifikacji, ale taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
 
nocoz21 2

nocoz21

Użytkownik
Trabzonspor awansuje do Ligi Mistrzów 20,00 0,5/5 Unibet
Według mnie zdecydowanie ten zakład to valuebet- Trabzon pozyskał między innymi Mierzejewskiego i Hamila Altintopa, posiada mądrego i doświadczonego trenera Senola Gunesa. Już pierwszy przeciwnik czyli Benfica jest bardzo ciężki do przejścia, a w razie ew. awansu do IV rundy kwalifikacji też lżej nie będzie, bo Trabzon gra w grupie niemistrzowskiej kwalifikacji, ale taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
Ja myślę że już jutro może sprawić małą niespodziankę i wygrać na gorącym terenie w Portugalii z Benficą. Fakt w sparingach spisuje się mizernie - 2 remisy po 1 : 1 ( Oţelul Galaţi i Sporting Charleroi, ale myślę że jutro zaskoczą i wygrają. Bukmacherzy jednak z tego co widzę nie dają Trabzonowi większych szans ( kurs 9.00 sportingbet ). W piłce nożnej nic nie jest pewne, obie drużyny są mniej więcej tak samo mocne, i w tym upatruję szanse powodzenia Trabzonu w jutrzejszym meczu ;).
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
Ja osobiście Rangerów odpuściłem ze względu na ostatni mecz ,który zagrali bardzo słabo 1-1 z Heart.
Na jutro:
Benfica - Trabzonspor
Połowa: podwójna szansa
Typ: x2 @ 1.73
Goście trafiają : Tak @ 2.03
betsson
Pierwsza połowa w większości jest to badanie rywala i jego taktyki na mecz ,a często też w pierwszych minutach padają bramki na rzecz drużyn mniej faworyzowanych.
Myślę, że z takim kursem można spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom