>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 26-27.07.2011

Status
Zamknięty.
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
O ile w meczu Dynama z Rubinem można było spodziewać sie jakiejś niespodzianki to w meczu Szkotów z Szwedami nie spodziewałem sie ze takim wynikiem zakonczy się.Rangersi W roli gospodarza nawet gola nie strzelili a strzałów celnych mieli nawet mniej niż goście. A Daniel Larsson zdobył pięknego gola z lini pola karnego i to starczyło na odniesienie zwyciestwa. Odnośnie tyle meczu ale chciałbym przedstawić coś innego.
Jezeli druzyny szkockie( zostały juz 3) nie naciułają punktów do rankingu w tym sezonie to ich liga poleci na zbity pysk. W tej chwili mają 16 pozycje a za rok może być około 10 pozycji nizej. W następnym sezonie nie będzie liczył się do punktacji sezon 07/08 w którym zdobyli 10,250 pkt. W pozostałych sezonach zdobycz punktowa wynosi mniej niż naszej rodzimej ligi.
Jeżeli w tym sezonie nasze kluby zdobędą jeszcze troche punktów to za rok nasza liga będzie lepsza od szkockiej ????
Tak mi to rzuciło się w oczy gdy nie dawno przeglądałem ranking krajowy
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2012.html
 
suti 16

suti

Użytkownik
Nie tylko Rengers&#39;i bo i Kijów ???? Ja wchodząc dziś do STS po trafionym sobotnim kuponie ( Pogoń, Arabia, Morgi - 50 zł ) Miałem zrobiony następujący kupon : Wisła 2X &amp; Rengers, Jednak chyba Bug wie dlaczego w ostatniej chwili zmieniłem na Wisła 2X, Strum 2X, Twente i kolejne 50 zł ???? .... ( Tak na marginesie - teraz gram z 20 na 50 i dużo wchodzi a kiedyś z 5 na 400 i nic ) Bo taktyka to podstawa ????
 
nocoz21 2

nocoz21

Użytkownik
Benfica Lizbona - Trabzonspor
Typ: Trabzonspor @ 9.00

Odnośnie meczy środowych to właśnie w tym meczu upatrywał bym niespodzianki. Zabrzmi to idiotycznie ale po prostu intuicja tak mi mówi a ostatnio nie jest z nią najgorzej. Trabzon nie szaleje w sparingach, dwa zremisował 1 : 1, trochę jest szumu wokół drużyny o czym pisał kolega wyżej. Jednak mimo to uważam że jutro pokażą pazury z Benficą i na pewno będą chcieli wyjechać z jak najlepszą zaliczką z Estádio da Luz. Ryzykowny typ, ale dzisiaj podobnie było z meczem Dynama z Rubinem, kurs na Rosjan o ile dobrze pamiętam też bardzo wysoki i również nie wiele osób stawiało na nich. Poza tym solidarnie trzymam kciuki za Polaków w Trabzonie ;)
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Rangers - Malmo 0-1
kurs 8 na Malmo , kto by sie spodziewal...nic jeszcze nie jest przesadzone ale wolalbym Malmo od Rangers za rywala dla Wisly...aczkolwiek pamietam rok temu sytuacje kiedy to Rangers przegrali u siebie i wygrali na wyjezdzie z CSKA Moscow
 
columba 14

columba

Użytkownik
Rangers - Malmo 0-1 kurs 8 na Malmo , kto by sie spodziewal...nic jeszcze nie jest przesadzone
Witam.
Przeczytaj post #10 i szczególnie #14 w tym temacie.
Ktoś się jednak spodziewał, ze Rangers przy obecnym trenerzy i grze drużyny będzie miał pod górkę. Choć w opinii większości powinni sobie &quot;leciutko&quot; poradzić ???? .
W sumie to nie wiem nawet czy mam się cieszyć , bo niby trafiłem typ (under 2.5).
W ocenie Szwedów i Szkotów też w zasadzie się nie myliłem, ale będąc kibicem &quot;The Gers&quot; po prostu mi serce krwawi widząc bezradność trenera Ali McCoista na ławce. Bezsilność w środkowej linii (widać co znaczył dla drużyny Weiss)w linii pomocy.
Nie zrozumiałem ustawienie zespołu, nawet po stracie bramki. Co gorsza to Malmoe miało klarowne sytuacje do strzelenia bramki na 2-0, 3-0 i gdyby nie McGregor miedzy słupkami to pewnie było by tych Bramek dla Szwedów więcej.
Szkoci niby w końcówce mieli kilka okazji w polu karnym ale chyba, żadnego uderzenia w światło bramki.
Generalnie obraz bezradności trenera, drużyny i ...
W sobotę Rangers jedzie do St.Jonhstone, drużyny lubiącej grę otwartą i ofensywną, przy obecnym stanie obrony Rangers czystego konta to oni w Perth nie zachowają!
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Rosenborg - Plzen
typ: 2 lub x2
kurs: 3,20 betsson

Witam Graczy. Dzis wpadlo mi w oko spotkanie pomiedzy aktualnymi mistrzami Norwegii i Czech. Sklaniam sie tu ku Viktorii Pilzno z dwoch powodow:
1. Plzen bezapelacyjnie wygralo swoja lige strzelajac 70(!) bramek, co jak na lige czeska jest zdarzeniem bezprecedensowym; potwierdzili swoja sile ognia w poprzedniej rundzie kwalifikacji trafiajac az 9-cio krotnie, w tym 4 gole na trudnym wyjazdowym terenie. Moim zdaniem Plzen moze byc odkryciem w europejskiej pilce.
2. Postawa Rosenborga w tym sezonie jest rozczarowujaca. Na polmetku swojej ligi traca do lidera 10 pkt i zajmuja 9 miejsce w tabeli. Ostanio ich forma idzie w gore ale zdarza im sie lekcewazyc rywali i odpuszczac mecze ( 1-2 ze Stabaekiem, 0-2 z Breidablikiem). Mistrzom taka gra nie przystoi.

Biorac pod uwage powyzsze aspekty jak i wczorajsze wyniki, ktore pokazuja, iz stawka tych meczy jest wysoka, kazdy gra na 100%, ambicji nie brakuje nikomu a poziom jest dosc wyrownany, upatruje dzis niespodzianki w Trondheim i licze na wygrana gosci.

P.s. Do tego dorzucam Zagrzeb i Panathe.... Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP

HJK Helsinki - Dinamo Zagre b
1:2

1 DNB / 1.96


Nie wiem czemu buki faworyzują Dynamo, które dopiero rozpoczyna ligowy sezon. To co HJK wyprawia w lidze to majstersztyk. Bilans u siebie 8-0-0. Zdecydowany lider, wydaje mi się, że mistrzostwo Finnish 1st Veikkausliiga 2011 mają już w kieszeni. Wyjazd do deszczowej i zimnej Finlandii będzie dla Chorwatów zimnym prysznicem. Ja myślę, że gospodarze postawią od pierwszej minuty swoje warunki i wygrają to spotkanie. W poprzedniej rundzie dzięki zwycięstwu u siebie Dynamo zagrzeb awansowało, a wyjazdowy mecz z Neftchi Baku zakończył się bezbramkowym remisem. HJK jest zdecydowanie mocniejszą drużyną niż Neftchi i na Finnair Stadium dzisiaj gospodarze beda się cieszyli z wygranej. W przypadku remisu zabezpieczam się zwrotem. Ale po takim kursie naprawdę warto. W poprzedniej rundzie zespołowi Bangor City piłkarze z Helisinek &quot;wpakowali&quot; w dwumeczu tylko 13 bramek... W Finlandii każdy liczy na sukces HJK, to oni są głównym reprezentantem tego kraju w rozgrywkach europejskich a ich awans byłby potwierdzeniem bardzo udanego sezonu.
Rosenborg BK - Viktoria Plzen 0:1

1 DNB / 1.43


Nieoczekiwany mistrz Czech pojedzie dzisiaj do słabo spisującego się w obecnym sezonie Rosenborga. Drużyna z Norwegii kuleje od samego początku rozgrywek w Norwegian 1st Eliteserien 2011. Gości cieszy ostatnia wygrana w superpucharze Czech z Mlada Boleslav, ale dopiero po rzutach karnych. Sporo kosztował ich ten mecz, jednak miało to miejsce kilka dni temu i na mecz eliminacyjny powinni już być teoretycznie wypoczęci. W drużynie Rosenborga została przerwana passa 7 ligowych meczy bez porażki i ulegli w ostatniej kolejce Stabaek 2:1 na wyjeździe. W poprzedniej rundzie Norwegowie grali z Islandzkim Breiðablik UBK Kopavogur, awansowali właśnie dzięki doskonałej postawie u siebie wygrywając aż 5:0. Wyjazd zakończył się klęską, lecz pierwszy mecz wystarczył do awansu. Myślę że taktyka na Viktorie Plazen jest podobna, dajemy 200% u siebie a na wyjeździe bronimy rezultatu. Jeżeli właśnie w ten sposób zagra Rosenborg to awans powinien sobie zapewnić. Doświadczenie i ogranie w europejskich pucharach jest także większe po stronie norwegów, myślę że Victoria dzisiaj przegra, lub zremisuje, a ich zwycięstwo będzie małą niespodzianką. Rosenborg się spina na trudne mecze, potrafili wygrać w lidze z liderem Malmo na wyjeździe 0:2, oraz z wiceliderem Tromso u siebie 3:1. Tym razem także mobilizacja na maxa i Viktoria odprawiona z kwitkiem. Na oficjalnej stronie internetowej Rosenborga czytałem wypowiedź terena: - &quot;Podchodzimy do tej walki tak samo jak u siebie z Breidablik. Chociaż mamy świadomość, że mamy do czynienia z lepszym przeciwnikiem teraz, więc chcemy, aby prowadzić grę i zagrać bardzo agresywne, zagramy ofensywną taktyką 4-3-3, co powinno zaskoczyć naszych przeciwników&quot;.
Edit: Ale pech, Hjk wyszło na prowadzenie, potem ta bramka samobójcza przekreśliła szanse na korzystny wynik, natomiast co do ekipy Plazen to wielkie brawa za postawę..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Rangers - Malmo 0-1
kurs 8 na Malmo , kto by sie spodziewal...nic jeszcze nie jest przesadzone ale wolalbym Malmo od Rangers za rywala dla Wisly...aczkolwiek pamietam rok temu sytuacje kiedy to Rangers przegrali u siebie i wygrali na wyjezdzie z CSKA Moscow
Oglądałem to spotkanie i nie wiem jak Rangers z taką grą (i skutecznością) awansują dalej, Malmo grało lepszą piłkę, Szkoci tradycyjnie - 90% to dośrodkowania. Czułem w kościach, że tu coś będzie nie tak, ale ludzie interesujący się szwedzką ligą zapewniali, że jest zbyt słaba, aby coś ugrać w Europie. Jak dla mnie trochę się ośmieszyli, bo tak grające Malmo przy dobrym losowaniu w kolejnej rundzie (np. Wisła ???? ) ma duże szanse na awans.
 
E 0

eniee1946

Użytkownik
Malmo na pewno będzie broniło wyniku i przy takiej słabej skuteczności Szkotów powinno się im to udać i w rewanżu liczę na remis lub nawet zwycięstwo Malmo.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
tak grające Malmo przy dobrym losowaniu w kolejnej rundzie (np. Wisła ???? ) ma duże szanse na awans.
Jeśli Malmo i Wisła awansują, to nie ma szans, aby spotkali się w następnej rundzie, gdyż w losowaniu 5. sierpnia obie te drużyny byłyby nierozstawione ;)
 
maui 83

maui

Użytkownik
Jeśli Malmo i Wisła awansują, to nie ma szans, aby spotkali się w następnej rundzie, gdyż w losowaniu 5. sierpnia obie te drużyny byłyby nierozstawione ;)

Z tego co się orientuje (choć mogę się mylić) to jeśli Malmo wyeliminuje Rangersów to przejmie po nich pałeczkę i będzie zespołem rozstawionym w kolejnej rundzie. To dość logiczne bo kto zamiast szkotów nagle znalazłby się w rozstawieniu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 178

becks-59091

Użytkownik
Oglądałem drugą połowę meczu Rangers i to była totalna klapa. Mieli dwie-trzy fajne okazję na zmianę wyniku ale przecież raz na pustą nie trafili ????
Goście wychodzili fajnie kontrami i przy odrobinie szczęścia mogli na 2-0 strzelić. W końcówce zwalniali, grali na przetrzymanie piłki i nawet ich nie interesowało za bardzo podwyższanie wyniku.
Rangers grali jak u nas drużyny z B klasy. Z połowy piłka w pole karne na tak zwaną aferę i może coś się wydarzy. Jeśli nie zmienią niczego w rewanżu to będziemy mieli niespodziankę i odpadnie ekipa, która stoi znacznie wyżej niż Malmoe.
Tylko czy w tej formie będzie to niespodzianka? Już w sobotę patrząc na Rangers miałem dużo wątpliwości czy są w stanie szybko i bez problemu poradzić ze Szwedami.
 
columba 14

columba

Użytkownik
Czułem w kościach, że tu coś będzie nie tak, ale ludzie interesujący się szwedzką ligą zapewniali
Ivrock...
Widać, ze nie czytasz mojego bloga, gdzie napisałem kilka razy,ze Szwecka piłka już od kilku lat nie przypomina tej z przed powiedzmy pięciu lat. Kiedy każdy chciał wyjeżdżać do Anglii. teraz trend jest odwrotny. To kluby Szweckie kupują i jak widziałeś wczorajsze spotkanie to wiesz o czym mówię...
***columba66blogabet*com
 
columba 14

columba

Użytkownik
Nie wiem czemu buki faworyzują Dynamo, które dopiero rozpoczyna ligowy sezon. To co HJK wyprawia w lidze to majstersztyk.
Groven
Postaram się Tobie przybliżyć trochę kulisy tego dlaczego jednak faworytem tego spotkania jest zespół Chorwacji.
I jeszcze jedno... w lidze Fińskiej tak na prawdę to HJK ma jedynego przeciwnika w zespole Inter Turku reszta to trzy klasy gorsze drużyny i dla tego często ten zespól wygrywa.
To teraz o meczu...
HJK Helsinki - Dynamo Zagrzeb
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Przyznam się, ze jak zobaczyłem tą parę w kwalifikacja ligi Mistrzów pierwszym moim odruchem było zagranie na Dynamo.
Potem trochę mina mi zrzedła i pomyślałem sobie najlepiej ten mecz obejść na kilometr, bo z jednej strony rozsądek, który mówi Dynamo jest lepsze, a z drugiej strony zamiłowanie do ligi Fińskiej i obecna forma HJK jest tak, ze tylko ręce powinny się składać do oklasków. Prawie w każdym spotkaniu strzelane po kilka bramek, rozgromienie Bangor 13-0 w dwu meczu, sztuczna nawierzchnia boiska HJK to po co się pakować w ten mecz tym bardziej, ze drużyna Chorwacka od lat jest uważana za silną, a zazwyczaj kończy się na wydaniu przed sezonem ogromnych pieniędzy i jedynie buńczucznymi zapowiedziami działaczy to tym jaki ten klub nie ma aspiracji..

Jednak w tym roku chyba po raz pierwszy od 10-ciu lat Dynamo odeszło od tego letniego schematu w którym sprzedawano co lepszych, a kupowano nowych. Tego lata w Dynamie zostali prawie wszyscy zawodnicy z poprzedniego sezonu.
Co więcej kupiono naprawdę zawodników, którzy nie są przypadkowi.
Krstanovica do ataku, bardzo zdolnego wysokiego (1.91cm) napastnika, który już na początku strzelił dwie bramki w poprzednim meczu.
Z Leverkusen sprowadzono Vidę, sprzedanego 3-y lata temu do Leverkusen ale nie znalazł tam miejsca i wrócił do Chorwacji. Dalej idąc w drużynie pokazał się po grze w Dynamie Kijów i Monaco Leko. W obronie mamy gracza Sportingu Lizbona, Tonela, który jest uzupełnieniem dla doświadczonych Halihodzica i Cufre. Dochodzą do tego jeszcze gracze młodsi występujący w reprezentacjach tacy jak : Vrsaljko, Badelj, Beqiraj, Sammir do tego plejada mniej znanych zawodników o dobrym wyszkoleniu technicznym.
Tak jak widzicie Dynamo jest bardzo silnym zespołem, ze składem z którym mogli by występować w fazie grupowej LM i nie byliby chłopcami do bicia.
Jedyny problem to mentalność tych zawodników, którzy przyzwyczajeni do wysłuchiwania zachwytów na swój temat nie zawsze wszystkich przeciwników traktują poważnie. Dla tego te osiągnięcia ligowe HJK paradoksalnie mogą się przyczynić do mobilizacji zespołu Chorwackiego.
A co do HJK? Jakie mają atuty?
Oczywiście na początek to sztuczna nawierzchnia, na której gra się specyficzną piłkę. Następny atut, choć może i nie za bardzo, ale ok niech to będzie atut. Umiejętność zdobywania po kilka bramek w meczach ligowych, bo wygranie z Bangorem 10-0 to zupełnie inne okoliczności.
Co do składu, to HJK może straszyć na pewno Chorwatów swoim najlepszym napastnikiem Ojala, którym jest już sprzedany z moich informacji do Young Boys i po tym dwu meczu ma wyjechać do Szwajcarii.
Środkowy pomocnik pochodzący z Brazylii Rafinia czy utalentowany Fin S. Soursa. Jest też kolejny pomocnik z Gambi , Dawda Bah to chyba największe gwiazdy zespołu.
Oj zapomniałem jeszcze przecież o 40-letnim nestorze Fińskiej piłki sławnym Jari Litmanenie !!!, który dale czynnie gra w zespole.
Jak na warunki Fińskie ta drużyna naprawdę ma czym straszyć, ale czy aby to miało przełożenie na Europę?

Ogólnie odradzam granie Wam tego spotkania, ale po dłuższym zastanowieniu osobiście postanowiłem trochę wbrew panującemu trendowi postawić na drużynę przyjezdnych, która jest generalnie silniejsza pod każdym względem od Finów. Oczywiście mam szacunek do HJK ale jeżeli oni w lidze Fińskiej mogą stracić dwie bramki ze słabiutkim KuPs czy słabszym w porównaniu z Dynamen Interem Turku to znaczy dla mnie, że w obronie tej drużyny dzieją się czasem rzeczy nieprzewidywalne, a to tylko potwierdza mnie w przekonaniu że Chorwaci dzisiaj strzelą bramkę na boisku w Helsinkach i przy maksymalnej koncentracji o wiele silniejsza jednak drużyna przyjezdna powinna sobie zapewnić spokojny rewanż na własnym stadionie. Dodatkowo jak widzę jeszcze AH+0
płacące 2.02 to po prostu nie wierzę.
No ale to moje prywatne zdanie, a pieniądze są Wasze więc tak jak napisałem odradzam tym wszystkim, którzy szukają „mocnych Faworytów” pójście w moje ślady. Po prostu postawcie jak sami uważacie.

Dynamo Zagrzeb AH+0 @ 2.02
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 4K

rrthc

Użytkownik
witam
Przegladajac dzisiejsza oferte z pilki noznej zaciekawilo mnie spotkanie pomiedzy FC Kopenhaga-Shamrock,ktore zostanie rozegrane w ramach eliminacji do LM.
Wiadomo druzyna z Danii jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i kurs na to rozstrzygniecie jest zanizony i zupelnie nie warty uwagi,a przez to nie oplacalny do gry.Wiadomo buki nie mogly postapic inaczej ,ale propozycja na zwyciestwo w okolicach 1,15 to dla mnie zenada.
Dlatego moim zdaniem warto zainteresowac sie innymi propozycjami z tego meczu.
Ciekawie dla mnie wyglada opcja na to ze Dunczycy wygraja to spotkanie do zera i na to rozstrzygniecie kurs wynosi w okolicach 1,60 wiec jak najbardziej do gry.Nie sadze zeby Irlandczycy ,ktorzy w poprzedniej rundzie w kiepskim stylu poradzili sobie z jakas druzyna z estonii,strzelajac jej ledwo jedna bramke u siebie a na wyjezdzie remisujac 0-0 sa dzis w stanie na boisku rywala strzelic cos.
No i ten sposob nawiazalem do drugiego typu z tego meczu ze druzyna gosci nie strzeli bramki.Kurs tez wynosi w okolicach 1,60 i sadze ze te dwa zdarzanie to jedyne w miare pewne opcje do gry z tego meczu...

Moje propozycje:
Fc Kopenhaga wygra do zera-1,60
Shamrock nie strzeli bramki-1,60
wiecej na blogu http://www.pilkaijejswiat.blogspot.com
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Moje propozycje:
Fc Kopenhaga wygra do zera-1,60
Shamrock nie strzeli bramki-1,60
Po co grać, że FCK wygra do 0, jeśli jest taki sam kurs na to, że nie strzeli Shamrock? Wtedy mamy dwie możliwości wygrana FCK do 0, lub wynik bezbramkowy. A w przypadku wygra do 0, wynik 0-0 będzie przegraną. Takie same kursy są, więc lepiej zagrać, że Shamrock nie strzeli.
A tak ogólnie to popieram ten typ.
Tylko czy na pewno taki kurs na to, że Shamrock nie strzeli?
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Takie znalazlem na stronie toto mixa.Na stronach innych bukow moga sie troche roznic wiec trzeba wybrac najwyzszy i zagrac
Dlatego podalem te dwie propozycje zeby kazdy mogl sobie wybrac ta co mu najbardziej pasuje
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Oglądałem drugą połowę meczu Rangers i to była totalna klapa. Mieli dwie-trzy fajne okazję na zmianę wyniku ale przecież raz na pustą nie trafili ????
Goście wychodzili fajnie kontrami i przy odrobinie szczęścia mogli na 2-0 strzelić. W końcówce zwalniali, grali na przetrzymanie piłki i nawet ich nie interesowało za bardzo podwyższanie wyniku.
Rangers grali jak u nas drużyny z B klasy. Z połowy piłka w pole karne na tak zwaną aferę i może coś się wydarzy. Jeśli nie zmienią niczego w rewanżu to będziemy mieli niespodziankę i odpadnie ekipa, która stoi znacznie wyżej niż Malmoe.
Tylko czy w tej formie będzie to niespodzianka? Już w sobotę patrząc na Rangers miałem dużo wątpliwości czy są w stanie szybko i bez problemu poradzić ze Szwedami.
Przesadzasz, w Szkocji po prostu tak sie gra :p
Rangers w rewanżu będą musieli od pierwszej minuty zaatakować, Malmo będzie wyprowadzać kontry, a po wczorajszym meczu można powiedzieć że są w tym elemencie diabelnie groźni. Glasgow wczoraj marnowali okazje jedna po drugiej, raz Jelavic raz Naismith i tak w kółko. Menedzer Gers będzie musiał coś zmienić w ustawieniu, może jakieś zmiany personalne i postawi od poczatku na Edu, Healy&#39;ego lub Flecka.. Tak czy inaczej ze składu Rangers wypadł podstawowy obrońca Weir. Cóż, myślę że rewanż będzie bardzo ciekawy bo nie wyobrazam sobie drugiego meczu z rzędu w którym nie potrafią strzelić nawet bramki. Na pewno spróbuje pobrać BTS albo nawet over 2.5 ;)
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Rosenborg - Plzen
Typ: X
Kurs: 3.30⛔
Buk: BetClic

Na początku chodził mi po głowie typ na Plzen, ale uznałem, że Norwedzy tak łatwo nie dadzą sobie wyrwać zwycięstwa. Rosenborg to zupełnie inna drużyna w porównaniu z tą sprzed kilku lat. Ich poziom gry znacznie spadł. W lidze spisują się naprawdę słabo. Aktualnie w tabeli są na dziewiątej pozycji. W 15 meczach zdobyli 22 punkty. W poprzedniej rundzie eliminacji bez większych problemów (no dobra, na wyjeździe przegrali 2:0, ale u siebie zwyciężyli aż 5:0) pokonali w dwumeczu islandzki Breidablik. Ich przeciwnicy również (Victoria Plzen) z łatwością przeszli do kolejnej rundy. Ograli armeński Pyunik Erywań odpowiednio 4:0, 5:1. W europejskich pucharach znaleźli się dość niespodziewanie, ponieważ przełamali wieloletnią mistrzowską dominację Slavii i Sparty Praga. Mają niewielkie doświadczenia związane z tego typu rozgrywkami - ich przeciwnicy zupełnie odwrotnie. Od lat rywalizują w eliminacjach, z różnym skutkiem. Poprzedni sezon był przełomowy dla gości, ich celem jest co najmniej Liga Europejska. Aby powalczyć o ten mniej prestiżowy puchar muszą przejść do kolejnego etapu. Myślę, że w dzisiejszym meczu ugrają co najmniej remis.
Benfica - Trabzonspor
Typ: over 2.5
Kurs: 1.83⛔
Buk: Bwin

Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki. Benfica to ogólnie overowa drużyna, Trabzon w sumie też. Niski kurs na Benficę w ogóle mnie nie dziwi. W poprzednim sezonie grali naprawdę ciekawy, ofensywny, miły dla oka futbol. Pozyskali z Bragi świetnego bramkarza Artura, Emersona z Lille, Ezequiela Garay&#39;a z Realu Madryt i Enzo Pereza z Estudiantes. Ich dynamiczna ofensywa pozostała bez zmian w stosunku do poprzedniego sezonu. Jakby nie patrzeć Benfica ma bardziej wartościowych zawodników. Portugalczycy będą niesieni dopingiem kibiców, których na trybunach ma zasiąść około 45 tysięcy. Moja analiza brzmi tak jakbym chciał udowodnić, że to właśnie gospodarze mają większe szanse na wygraną, ale kurs na ich zwycięstwo niezbyt mnie zadowala. Trabzonspor to drużyna, która jeszcze nigdy nie zagrała w fazie grupowej europejskich pucharów. Podjęli kilka prób przejścia przez eliminacje, ale zawsze odpadali już w początkowych etapach (98/99 - Puchar UEFA z Wisłą Kraków).
Faworyt jak dla mnie jest jeden. Spodziewam się kilku bramek.
Dobra, na sucho:
Benfica (-1) [2,00] Expekt✅
FC Copenhagen - Shamrock
Typ: 1/1
Kurs: 1.57✅
Buk: Bet365

W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów piłkarze Kopenhagi pokazali na co ich stać. Spodziewam się łatwej wygranej 3:0.
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Standard de Liège vs. FC Zürich typ: Standard de Liège @ 1.85

Standard de Liège: Bolat - Opare - Kanu - Felipe - Pocognoli - Goreux - Camara - Buyens - Van Damme - Nong - Tchite

FC Zürich:
Leoni - P.Koch, Béda, Teixeira, Rodriguez - Schönbächler (Nikci), Margairaz (Kukuruzovic), Aegerter, Djuric - Mehmedi, Alphonse

Dziś drugi dzień pierwszych spotkań trzeciej rundy do eliminacji ligi mistrzów ,wiadomo każdy by chciał awansować a wszystko najlepiej rozstrzygnąć w pierwszym meczu ale nie ma tak łatwo. Dlatego dziś klub z Belgii rusza do boju o upragnioną ligę mistrzów ,gospodarze o tyle mają problem że to ich dopiero pierwszy meczu w sezonie o stawkę bo przecież liga jeszcze nie ruszyła ,więc pozostają tylko potyczki towarzyskie. Standard grał z poważnymi rywalami jak np Twente z Holandii (3-0) czy też CS Sedan Ardennes (1-2) również porażka z Tureckim Fenerbahce SK (1-3). Jednak sądzę że prawdziwe obliczę i siłę tej drużyny poznamy dopiero dziś właśnie w takim meczu. J. Riga nowy trener zespołu staję naprawdę przed trudnym zadaniem tym bardziej że klub opuścił kreatywny Witsel ,który powędrował do Benfiki Lizbona a także na dniach ma odejść pomocnik S. Defour który powędruje także do Lizbony ale do Sportingu. Mistrz Szwajcarii to na pewno nie byle jaka drużyna która z pewnością walczy tutaj o awans i wcale nie jest na straconej pozycji. Ich teoretyczną przewagą jest to że w lidze mają już za sobą dwa spotkania ,jednak oba przegrane FC Sion (1-0) i Servette FC Genewa (2-3) ,rywale na pewno do potęg ligi należeć nie będą a mimo to zespół przegrywał. W meczu z Servette ,goście nawet prowadzili (2-0) ale w końcówce spotkania stracili aż trzy gole. U. Fischer trener Zurycha w tamtych spotkaniach wcale nie wystawiał jakiegoś rezerwowego składu a wręcz taki sam jak w dzisiejszym meczu. W zespole kontuzjowani są Tunisians Chikhaoui (omf), Zouaghi (dmf/cdf) and Chermiti (fw) po urazie wraca za to Barmettler (cdf) a pod znakiem zapytania stoją występy Margairaz (cmf) and Schönbächler (rmf). Przede wszystkim klub z Liège nie ma wyjścia dziś ,musi wygrać pierwsze spotkania bo w Szwajcarii to rywal będzie faworytem. Spotkanie to od 20-15.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom