>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Runda kwalifikacji do Ligi Europy [24.09.2020]

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Lech do tej pory pokazuje, że potrafi grać w piłkę i gra podopiecznych trenera Żurawia naprawdę może się podobać. W tej rundzie Kolejorz wydaje się, że ma trudniejsze zadanie do wykonania, bo jedzie na gorący teren, gdzie gra się szybką piłkę. Myślę jednak, że Lech będzie w stanie się postawić drużynie z Cypru i awansować dalej, w końcu Apollon jest nadal drużyną, która jest jak najbardziej w zasięgu. Liczę w tym meczu na Ishaka, który od dwóch meczy nie zdołał zdobyć bramki, teraz będzie bardzo potrzebne to, żeby wykorzystał swoje sytuacje, a strzelać ten Pan potrafi!
Drużyna z Cypru jakościowo wydaje się słabsza, ale wiadomo jak to jest w meczach gdzie nie ma rewanżu - zdarzają się dziwne wyniki, chociaż też nie rozumiem do końca dlaczego gospodarze według bukmacherów są stawiani jako faworyt tego meczu, jak dla mnie szanse są równe z minimalną przewagą w stronę polskiej drużyny. Apollon świetnie zaczął sezon ligowy - są na 1 miejscu po 4 kolejkach, strzelili aż 11 bramek, a stracili tylko 2 - to robi wrażenie, ale umówmy się - liga cypryjska poza 2-3 drużynami nie jest wybitna.
Jeżeli Lech zagra taki sam mecz jak w Szwecji to o awans powinniśmy być spokojni.

Lech awans @2.11 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Zawsze próbuję zagrać tuż po wystawieniu kursów, bo te potem dramatycznie spadają, ale narażam się na to, że ktoś wypadnie z powodu Covid i mogę zagrać niewłaściwy typ.

Oglądałem wszystkie mecze polskich drużyn w europejskich pucharach/eliminacjach w ostatnich latach jak i te w obecnej kampanii.

Mam kilka typów do rozpisu. Napiszę po kursach, po jakich je złapałem.

Malmoe - Lokomotiva Zagrzeb 1 Fortuna 1.85 handicap (-1) Fortuna 3.10
Co tu dużo mówić, gospodarze to świetna, zgrana ekipa. Cracovię przewyższali o dwie klasy, a następnie na Węgrzech odnieśli przekonujące zwycięstwo. Uważam, że przy wyniku 1-0 (jeśli taki będzie) wpuszczą gości na swoją połowę i skontrują/wypunktują. Kursy już mocno spadły.

Edit: Takie pomyłki buka należy wykorzystywać bardzo szybko. 5-0 na luzie.

FC Kopenhaga-Piast 1 Fortuna 1.42 handicap (-1) Fortuna 2.09
Piast gra to samo w pucharach co w poprzednim sezonie, ale ma teraz dużo więcej szczęścia. Tacy zawodnicy jak Huk, Malarczyk/Rymaniak oraz wiecznie spóźniony i powolny Jodłowiec są gwarancją wielu sytuacji bramkowych. Dodatkowo Frantisek Plach jest bardzo przeciętnym bramkarzem. Niestety Piast ma bardzo "dziurawy" skład. Dla mnie nawet remis Piasta w 90 minutach będzie gigantyczną sensacją (choć trzymam za wszystkie polskie kluby kciuki).

Edit: Kolejna promocja. Kursy wzrosły chyba po wygranej Lecha:). Piast nie miał szans nawet z Kopenhagą będącą w średniej formie.

Legia - Drita Gnjilane 1/under 2.5 gola Fortuna 3.50
Przewiduję "męczenie buły" przez 90 minut. Legia traci w pucharach bardzo mało bramek. Typ może zepsuć jakaś czerwona kartka, karny od czapy bądź fakt, że Kosowianie to jeszcze słabszy zespół niż Linfield. Ale czy na pewno? Kurs wysoki i warty zagrania.

Edit: Typ ryzykowny i bardziej dla sprawdzenia samego siebie przy wysokim kursie. Trochę na farcie, ale ileż to razy nie wchodziły nam kupony pechowo?

Royal Charleroi - Partizan Belgrad 1 Fortuna 2.00
Gospodarze w lidze mają bilans 6-0-0. Wiedzą, co mają grać. Goście awansowali w beznadziejnym stylu do III rundy, pokonując 1-0 RFS Rygę po karnym Izraelczyka Natcho oraz również po karnym i dogrywce Sfintul Gheorghe Suruceni stąd mój typ na Belgów.

Edit: Gospodarze długo prowadzili, w końcu awansowali ale dopiero po dogrywce:(. Moim zdaniem Lech Poznań ma szansę z nimi powalczyć, bo świetnie wygląda fizycznie w 2 połowach.

Dodatkowo dałem under 2.5 gola w meczach:
Kuopio-Suduva Fortuna 1.91
Sheriff-Dundalk Fortuna 1.81

Widzę tu bardzo wyrównane pary, gdzie wszystkie zespoły raczej grają zachowawczo i wolą uważnie bronić niż iść na wymianę ciosów.

W FCSB nadal zawodnicy są na kwarantannie rozumiem? Kurs na Liberec poleciał z 2.25 na 1.79 i tutaj
raczej wałka nie będzie, bo to co się działo w poprzedniej rundzie śmierdzi na kilometr.

Edit: Podsumowując: bardzo dobry dzień.
Dałem dalej jeden z kuponów. Jako że to dział LE to nie opisywałem meczu Piast-Jaga x2 (1.70) i Krasnodaru z PAOK (w sumie żałowałem, że to postawiłem, ale weszło.)

Życzę wysokich wygranych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam.
Będę gral na Kosovo,
Legia-Drita typ na x2 kurs ok.4.5
Typ 2 kurs ok.11.8 Sts

Wiecej rozpisze sie jutro , pojutrze ale kursy troche poleca. Polskie zespoly koncza przygodę na tej rundzie. Legii do uwolnienia sie od ciezaru grania w pucharach brakuje tylko odpadniecia z tej imprezy wlasnie z takim niedocenianym zespolem z nikad...
Powaznie, takie Kosovo to od kilku lat robi postepy a my cofamy sie wstecz. Czuje to duzo walki , mozliwe , ze wynik zalatwi sedzia, bo Kosovo przyjezdza naladowane jak bombowiec. Bez pelnego stadionu i fanatykow Legia moze miec ciezko ograc malo znana druzyne z dalekich stron. Nie jestem jedyna osoba chyba , ktora widzi tu odrobine sensacji, ktora moze sie dziac.Cisnienie w Legii jest bardzo duze. Kosovo przyjezdza sobie powalczyc.nic nie musza. Awans Kosova takze atrakcyjny bet kurs ok.8 w Fortuna.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Awans Cluj
Milan- Bodo powyżej 2.5
Streda strzeli gola
Ako: 2.70 E efortuna



Jak ktoś łapał kursy odrazu to takie ako było za ponad 4.00. Moim zdaniem nadal warto.
Cluj odpadł po rzutach karnych z Dinamo Zagrzeb w eliminacjach LM i znalazł się w Lidze Europy. Cluj to bardzo solidny zespół z Rumunii, zresztą mistrz tegoo kraju. Na przeciw drużyna ze Szwecji, która się troche rozpadla po wywalczonych kwalifikacjach do LE w zeszłym sezonie. Na ten moment to 5 zespół w swojej lidze, sąsiaduje z zespołem Hammarby, którego to Lech ostatnio wyeliminował. To powinno mowic wszystko na temat tej drużyny, do tego mecz odbędzie się na tym samym stadionie, gdzie grał Lech.
Bodo kręci overy co mecz, tutaj bezpiecznie gram powyżej 2.5 goli, bo po prostu nie ma innej opcji, że to się nie wejdziee. Goście mega ofensywni, co mecz tracą i strzelają, tutaj pewnie Milan sam to pokryje, ale nie wykluczam bramki dla zespołu z Norwegii.
Ostatni mecz to rewelacja tego sezonu zespół Stredy, w swojej lidze 7 meczy- 7 wygranych i bilans 25:7 w bramkach. Mega ofensywni, co mecz duzo strzałów, a LASK jak to w lidze austriackiej sporo strzela, ale defensywa nie nalezy do szczelnych. Ten gol dla Słowaków to jest minimum, w poprzedniej rundzie Jabloncowi zapakowali 5 bramek :) Do tego gram za drobne awans Słowaków jako osobny typ, LASK przed sezonem opusciło 3 ważnych zawodników - Frieser, Jao Klauss i Tetteh, którzy razem mają ponad 150 meczy dla zespołu z Austrii. Do tego LASK ostatnio nie najlepiej- na 6 rozegranych meczy tylko 2 zwycięstwa. Ja biore za drobne awans gości.

Awans Stredy 3.32 E efortuna


Liberec i powyżej 2.5 gola 2.00 E efortuna
powyżej 2.5 goli 1.60 E efortuna



Liberec to solidny Czeski zespół, w ostatnim meczu FCSB mega wałek, tutaj rywal juz inna półka. Podaje tylko
info na temat przeciwnika Liberca
„They now have a total of 19 unavailable players for the match against Liberec. Andrei Miron, Darius Olaru, Iulian Cristea, Ovidiu Popescu, Ionut Vina, Sergiu Bus, Andrei Pandele, Andrei Vlad, Alexandru Buziuc, Florinel Coman, Olimpio Morutan, Marius Briceag and Vali Cretu are in isolation and positive cases, and Stefan Tarnovanu, Dragos, Nedelcu, Lucian Filip, Aristidis Soiledis, Adrian Sut and Razvan Oaida are out due to injuries”
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Rosenborg - Alanyaspor 2 @ 2.53 Fortuna




Przeglądając zestaw par w tej serii spotkań akurat ten mecz przykuł moją uwagę. Spotkanie nie mające zdecydowanego faworyta , ale ja zaufam przyjezdnym.
Rosenborg w pełni sezonu ligowego raczej bez szans na mistrzostwo (18 pkt straty) ale grający poprawnie w domu ( 6-3-1). To sprawia że nadal walczy o drugie miejsce w lidze , a nawiązując do dzisiejszej potyczki to pierwszy prawdziwy test w walce o fazę grupową LE. W drodze do dzisiejszej konfrontacji najpierw ograł w domu islandzki Breidablik 4:2 , a tydzień temu w
następnej rundzie na wyjeździe pokonał łotewski Ventspils 5:1. Obydwaj rywale to raczej słabsze ekipy od dzisiejszego przeciwnika niemniej własne boisko to pewna przewaga.

Turcy rozpoczynają walkę w LE od dzisiejszego spotkania , a w rodzimej lidze po dwóch kolejkach zajmują 2 lokatę z kompletem punktów. Alanyaspor to piąta drużyna ubiegłego sezonu w Turcji , dotarła także do finału Pucharu Turcji gdzie przegrała z Trabzonspor 0:2. Jak wiadomo nie jest to tak znana ekipa na europejskim rynku jak chociażby Galata , Besiktas , Fenerbachce czy Trabzon mając na myśli drużyny z Turcji ale może liczyć się w tym sezonie w ligowej walce.
Bardzo poważnie też traktują władze klubu występ w tegorocznej edycji LE o czym wspomniał prezydent klubu i priorytetem ma być awans do fazy grupowej.
Potwierdzeniem tego są ostatnie zakupy. Do klubu z zaprzyjaźnionego Sassuolo sprowadzono napastnika. Jest nim Khouma Babacar , na lewą obronę wypożyczono z Dinama Zagrzeb Francois Moubandie , a bramki ma pilnować młody reprezentacyjny golkiper Ahmet Cagri Guney ściągnięty z Bursaspor.
Wymienieni zawodnicy uzupełnili i tak bogatą listę obcokrajowców występujących już w drużynie. W ekipie graja już środkowy napastnik Bareiro ( Paragwaj) , lewy pomocnik Davidson ( Brazylia) czy też prawy obrońca Juanfran ( Hiszpania). Komplet
uzupełnia dwóch Greków. Jak widać mocno zróżnicowane towarzystwo pod względem etnicznym.

Większe ruchy transferowe po stronie gości , ich jakość też nie najgorsza. Rosenborg traci w lidze ostatnio bramki na własnym terenie czasami więcej jak jedną i Alanyaspor może to wykorzystać.



Besiktas - Rio Ave 1 @ 1.98 Fortuna


Turcja to zawsze gorący teren dla przyjezdnych. Tym razem spotkanie bez udziału publiczności ale mimo wszystko uważam że faworytem są gospodarze. Większe doświadczenie w tego typu meczach po ich stronie. Niezła kadra która powinna zagwarantować określoną jakość. Wygrana na inaugurację ligi z Trabzonsporem na wyjeździe 3:1 robi wrażenie. Dla
gospodarzy to pierwsze spotkanie w tej edycji rozgrywek. Portugalczycy w poprzedniej rundzie ograli na wyjeździe Borac Bana Luka z Bośni 2:0 ale to zupełnie inna , niższa półka niż Besiktas. Przewiduję wygrana miejscowych w regulaminowym czasie.


MOL Fehervar - Reims 2 @ 1.86 Fortuna

Jeśli goście podejdą poważnie do tematu i zależy im na grze w europejskich pucharach to nie powinni mieć kłopotu z ograniem Węgrów nawet na ich terenie. W poprzedniej rundzie wygrali na wyjeździe ze szwajcarskim Servette Genewa 1:0.
Dzisiejszy przeciwnik podobnej klasy. Fehervar w dwóch wcześniejszych rundach z trudem po dogrywce pokonał irlandzki Dundlak 2:1 , a tydzień temu wygrał na wyjeździe z maltańskim Hibernians 1:0. To rywale dużo niższej klasy i dziisaj może być ciężko nawiązać wyrównany bój z Francuzami. Przewiduję wygraną Reims.


KuPS - Suduva 1 @ 1.83 Fortuna


Gospodarze w ubiegłym tygodniu ograli po dogrywce faworyzowany Slovan B. 2:1 i była to dla mnie niespodzianka in plus. Owszem mieli Słowacy swoje problemy po covidowe ale mimo wszystko awans Finów mnie zdziwił. Dzisiaj podejmują mistrza Łotwy który okazał się słabszy w konfrontacji o fazę grupową LM od Maccabi Tel Aviv gładko ulegając w domu 0:3.
Dzisiejsi rywale prezentują zbliżony poziom jednak atut własnego boiska po stronie KuPS. Liczę że znów wyjdą zwycięsko i wygrają w regulaminowym czasie.


Hapoel Beer Sheva - Motherwell 1 @ 1.72 Fortuna


Obydwie ligi słabe niemniej Szkocka wydaje się być ciut gorsza. Gospodarze grają u siebie i to główny argument który przemawia do mnie za tym by na nich postawić. Obydwie drużyny mają za sobą już dwie rundy eliminacji w których lepsze wrażenie zrobiła na mnie ekipa z Izraela choć ostatni pojedynek z albańskim Laci wygrany bardzo szczęśliwie. Hapoel przegrywał 0:1 by dwie bramki strzelić w 91 i 93 min. spotkania. Wcześniej wygrał w domu z gruzińskim Dinamo Batumi 3:0. Według mnie Motherwell prezentuje podobną klasę jak jak ograni rywale. Szkoci w bólach w poprzedniej rundzie wygrali w Irlandii Płn. z Coleraine po rzutach karnych ( 2:2 reg). Zdecydowanym faworytem do wygranej jest dla mnie Hapoel Beer Sheva.
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
FCSB- Liberec
Powyżej 3.5 bramek 3.15 @totalbet



Wiem, że już pisałem o tym wyżej, ale dodam jeszcze bo mega warto moim zdaniem to bet tych kwalifikacji. FCSB w ostatniej rundzie mega wałek i hokejowy wynik- łącznie 12 bramek! Liberec to bardzo solidny Czeski zespol, zresztą w ostatniej rundzie zapakował 4 bramki przeciwnikowii. Tutaj gospodarze mają na ten moment 2 obronców - jeden rocznik 2003, drugi bez występu w pierwszej drużynie. Do tego nie zagra podstawowy bramkarz i 6 pomocników. Kursy poszły do góry na over, wiecie dlaczego ?
FCSB jest zmuszona do pożyczenia 4 graczy od Astry na ten mecz. Beda to
Radut- ofensywny pomocnik,
Bruno- prawy obrońca,
Graovac- środkowy obrońca,
Gheorge- prawy pomocnik.
Wszystko ok, ale Astra to najgorsza drużyna ligii rumuńskiej !!! Jakie wzocnienie Ci graczy niby mają dać? To jest tylko po to żeby nie było walkowera o mecz się odbył. Przeciez Liberec się po nich przejedzie.

Dodatkowo z tego co się dowiedzialem mecz odbędzie się na stadionie w Giurgiu, czyli Astry, a nie FCSB.

Taki over po takim kursie ja biore i polecam każdemu.
Tutaj link do rumuńskiej strony z tym info.

 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
FCSB- Liberec
Powyżej 3.5 bramek 3.15 @totalbet



Wiem, że już pisałem o tym wyżej, ale dodam jeszcze bo mega warto moim zdaniem to bet tych kwalifikacji. FCSB w ostatniej rundzie mega wałek i hokejowy wynik- łącznie 12 bramek! Liberec to bardzo solidny Czeski zespol, zresztą w ostatniej rundzie zapakował 4 bramki przeciwnikowii. Tutaj gospodarze mają na ten moment 2 obronców - jeden rocznik 2003, drugi bez występu w pierwszej drużynie. Do tego nie zagra podstawowy bramkarz i 6 pomocników. Kursy poszły do góry na over, wiecie dlaczego ?
FCSB jest zmuszona do pożyczenia 4 graczy od Astry na ten mecz. Beda to
Radut- ofensywny pomocnik,
Bruno- prawy obrońca,
Graovac- środkowy obrońca,
Gheorge- prawy pomocnik.
Wszystko ok, ale Astra to najgorsza drużyna ligii rumuńskiej !!! Jakie wzocnienie Ci graczy niby mają dać? To jest tylko po to żeby nie było walkowera o mecz się odbył. Przeciez Liberec się po nich przejedzie.

Dodatkowo z tego co się dowiedzialem mecz odbędzie się na stadionie w Giurgiu, czyli Astry, a nie FCSB.

Taki over po takim kursie ja biore i polecam każdemu.
Tutaj link do rumuńskiej strony z tym info.

Jest i nasz specjalista od wyjazdowych "dwójek" z ujemym handi :) Ok, ale postaram się bez złośliwości (w sumie over 2.5 trafiles). Będzie tylko konstruktywnie. Zgadzam się, że piłkarsko Liberec jest lepszym zespołem od FSCB nękanego covid-19. Nie jestem jednak przekonany co do słuszności grania over.3.5 gola. Wprawdzie tak jak napisałeś, Rumuni mają braki w obronie ale czy Libercowi będzie się chciało ich zgnoić bramkami? Kurs fajny, ale obawiam się, że sporo ludzi zagra na gole w tym meczu wiedząc o zachorowaniach w zespole z Rumunii i mając w pamięci mecz z nietuzinkowym zespołem Czarna Topola :) Ale to było spotkanie ;). Dlatego ja zagram w meczu FSBC - Liberec typ, który wydaje mi się po prostu najbardziej rozsądny, taki do dubelka lub tripelka.
Poniżej 1.5 gola w I połowie
kurs: 1.49 forbet

Jeden mecz, brak rewanżu, uważam że tym razem nikt od początku się nie odsłoni i nie będzie wesołej piłeczki jak w poprzedniej rundzie.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Jest i nasz specjalista od wyjazdowych "dwójek" z ujemym handi :) Ok, ale postaram się bez złośliwości (w sumie over 2.5 trafiles). Będzie tylko konstruktywnie. Zgadzam się, że piłkarsko Liberec jest lepszym zespołem od FSCB nękanego covid-19. Nie jestem jednak przekonany co do słuszności grania over.3.5 gola. Wprawdzie tak jak napisałeś, Rumuni mają braki w obronie ale czy Libercowi będzie się chciało ich zgnoić bramkami? Kurs fajny, ale obawiam się, że sporo ludzi zagra na gole w tym meczu wiedząc o zachorowaniach w zespole z Rumunii i mając w pamięci mecz z nietuzinkowym zespołem Czarna Topola :) Ale to było spotkanie ;). Dlatego ja zagram w meczu FSBC - Liberec typ, który wydaje mi się po prostu najbardziej rozsądny, taki do dubelka lub tripelka.
Poniżej 1.5 gola w I połowie
kurs: 1.49 forbet

Jeden mecz, brak rewanżu, uważam że tym razem nikt od początku się nie odsłoni i nie będzie wesołej piłeczki jak w poprzedniej rundzie.
Ale każdy gra co chce, nikogo nie zmuszam. Podałem swoje 2 typy, jeden wszedl, drugi nie, poparłem to argumentami moim zdaniem sensownymi, jaki masz problem ? Tym bardziej, że mało zabrakło i to handi by siadło.
Pozdrawiam

Żeby nie było, że zaśmiecam temat:
Taka informacja na temat Sportingu:

„Around 10 Sporting players and staff, including head coach Ruben Amorim, will miss the game because of the recent coronavirus outbreak that has destroyed their preparations and left them still to kick a competitive ball this season.”
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Żeby nie było, że zaśmiecam temat:
Taka informacja na temat Sportingu:

„Around 10 Sporting players and staff, including head coach Ruben Amorim, will miss the game because of the recent coronavirus outbreak that has destroyed their preparations and left them still to kick a competitive ball this season.”
ale to informacja z 17 września. obecnie kursy na Sporting lecą w dół
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Shkendija - Tottenham
Typ: over 3.5 kartek
Kurs: 1.825
Bukmacher: Bet365/18bet

Analiza:
Fortuna/1xbet placi za ta linie 1.30 a w bet365 mamy 1.825 wiec calkiem niezly rozstrzal. Shkendija to druzyna z Macedonii, ktora na swoim obiekcie tanio skory nie sprzeda. Totki tez za Mourinho nogi nie odstawiaja. Tylko jeden mecz a linia niska wiec mozna sprobowac.

Edit: 1xbet kradnie kursy na kartki od bet365 oraz przy okazji sami wystawiaja swoje kursy tyle, ze rynek zoltych kartek. To sprawia, ze mozna zagrac tam ladnego surebeta siegajacego 15% a nawet moze zdarzyc sie tak, ze przy odrobinie szczescia oba zaklady beda na plus. Kuriozum.
 
Ostatnia edycja:
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Aktualnie brakuje meczu FCSB - Liberec w ofercie forBET, Totalbet i STS(Tylko u tych buków sprawdzałem)

Jak komuś udało się pograć po kursie większym niż 1.30-1.40 Liberec to zazdroszczę... a może powinienem dopiero po meczu? :unsure:
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Oficjalnie: Zlatan Ibrahimović ma koronawirusa. Szwed został poddany izolacji, tak samo jak Duarte. Reszta zawodników miało negatywny wynik badań
AC Milan zatem podejdzie do meczu bez strzelca 3 z 4 bramek na starcie sezonu no i bohatera nagłówków. Jakkolwiek zarażenie koronawirusem Duarte nie zmienia niczego, tak teraz gdy oprócz słabej obrony (znów Gabbia) dochodzi brak Zlatana warto się zastanowić nad +2.0 @ 1.70 (azjatycki handicap) 1xbet.

Mecze Milanu bez Ibry po jego przyjściu: 1-1 z Hellasem, 0-0 z Juve, 2-0 z Romą i 4-1 z Lecce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Willem II - Rangers / Ov 1,5 gola + over 8 RR @1,77
Besiktas - Rio Ave / Besiktas awans @1,6
St. Liege - Vojvodina /
1 @1.45
Basel - Anorthosis / 1 @1.45
AKO @5,10 forbet - 1j/10


Wydaje mi się, że bardzo fajne AKO na dziś. Zaczniemy od meczu w Stambule gdzie miejscowy Besiktas podejmie portugalski Rio Ave. Dotychczas gospodarze wygrali z Trabzonem 1:3 i remis z Antalyasporem 1:1 - goście póki co tylko remis z mizerną Tondelą 1:1. Ponadto przemawia za nimi większe doświadczenie w Europie oraz fakt, że grają na własnym obiekcie. Besiktas to trzecia siła poprzedniego sezonu w Turcji, a na własnym obiekcie, przegrywała zaledwie trzykrotnie. Rio Ave - 5. miejsce w zeszłym sezonie i 9 wygranych w delegacjach, stąd przypuszczam, że mecz może być wyrównany, jednak doświadczenie + teren stoi po stronie gospodarzy i nie wiem czy wygrają oni w regulaminowym czasie ale według mnie to oni awansują do dalszej rundy.

Co do meczów Liege i Basel, to grają na własnym obiekcie z gorszymi zespołami. U siebie przegrywali zarówno 2x i 3x w ubiegłym sezonie i były to raczej wypadki przy pracy bądź mecze na styku. Zarówno Vojvodina jak i Anorthosis to mniej doświadczone w Europie zespoły, które grają w słabszych ligach niż belgijska czy szwajcarska. Spodziewam się dość spokojnych winów obu ekip, ponadto w Vojvodinie brak pierwszego golkipera.

Ponadto bardzo fajny kurs na przynajmniej 2 gole oraz przynajmniej 9 rożnych w meczu Willem II z Rangersami. W poprzedniej rundzie holendrzy rozbili rywali 4:0, szkoci aż 5:0. Obydwie ekipy preferują ofensywny styl gry więc możemy spodziewać się kilku bramek. Obydwie ekipy we wrześniu zagrały po trzy spotkania, a wyglądało to tak:

Niedercorn 0-5 Willem II (14 RR, Willem - 11)
Heerenveen 2-0 Willem II (13 RR, Willem - 10)
Willem II 4-0 Heracles (13 RR, Willem - 8)

Hibernian 2-2 Rangers (11 RR, Rangers - 5)
Lincoln 0-4 Rangers (12 RR, Rangers - 8)
Rangers 4-0 Dundee (8 RR, Rangers - 6)

Jak łatwo zauważyć, w 5/6 spotkaniach, typ który znalazłem na forbet miałby rację bytu - raz brakło roga, ale sami Rangersi nabili ich 6, a biorąc pod uwagę ile bije ich Willem II, to o rożne powinniśmy być spokojni. Co do goli ja upatruje tam over 2.5 @1.87, więc i dwie bramki spokojnie paść powinny a kurs @1.77 do dubla czy trebla jest idealny i ja z chęcią pobieram.

Ponadto warte uwagi:
Shkendija - Tottenham / over 3.5 ŻK @1.62 fortuna
LASK - Streda / over 2.5 @1.55 fortuna

+ taśma:
Kopenhaga - Piast / 1
Malmo - Lokomotiv /
1
APOEL - Zrinski / 1
Willem II - Rangers / ov 2.5
Charleoi - Partizan /
1 dowolną połowę
Rosenborg - Atalanyasport / BTS
LASK - Dunajska Streda / 1
@22.85 - 0.5j/10
 
Ostatnia edycja:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Legia-Drita
Zotle Kartki +4.5 =1.68 Fortuna
Czerwo = 4.00 Fortuna
Rzut karny : 2.6 Fortuna

Jezeli ktos chce grać na kartki to lepiej uważać , bo sedziuje jakis dziwny beton z Turcji o nazwisku Ozkahya.
Daje po 1-2 kartk na mecz. Spotkanie wydaje sie idealne pod kartki, bo Kosovo to gorąca krew a tu dali takiego dziwaka do gwizdania.
Przez cala kariere we wszystkich rozgrywkach gosciu ma srednia 3.89 zotlej kartki na mecz, W Lidze Europy sedziował juz 21 meczy i ma srednia 3.2. Nie jest to duzo.
Rzuty karne gosciu mało drukuje. Co piąty mecz daje wapno.
Dziś dosc ostry mecz wiec jak ktos lubo ryzyko to polecam i kartki i karny, moze sie chlop obudzi, przetrze bryle przed meczem i dmuchnie w puzon pare razy. Dzis dobry mecz pod takie tematy.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Po analizie dzisiejszych spotkań, jedno rzuciło mi się mocno w oczy. Mam na myśli mecz Kopenhagi z Piastem Gliwice. O dziwo kurs na gospodarzy wzrósł z 1,4 na ok. 1,62. Moim zdaniem to promocja, z której warto skorzystać. Duńczycy to zespół oklepany w bojach, regularnie grający w europejskich pucharach. W ubiegłym sezonie odpadł dopiero w ćwierćfinale Ligi Europejskiej z Manchesterem United, tracąc bramkę w dogrywce. Doświadczeniem przebijają o głowę zespół z Gliwic. Piast, co prawda wygrał dwa mecze w eliminacjach, ale rywale pokroju Hartberga czy Dinama Mińsk nie należą do grona potentatów, a raczej do przeciętniaków. Patrząc na budżety klubowe oraz kwoty transferów, bezapelacyjnie lepiej wyglądają gracze FC Kopenhagi. Zespół jest mocno podrażniony po porażce w derbach z Brondby, a mecz z Piastem wydaje się być doskonałą okazją, aby wrócić na zwycięską ścieżkę i wywalczyć awans do kolejnej rundy eliminacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
St. Galen - AEK Ateny 2 @ 2.45 Fortuna


Do wczorajszych propozycji dorzucam jeszcze tę jedną.

Grecy to uznana / znana firma na europejskim rynku zachowując oczywiście odpowiednie proporcje i nikogo specjalnie nie dziwi ich udział w fazach grupowych LE lub od czasu do czasu LM. Oczywiście w ciągu kilka lat sporo się działo w klubie za sprawą kontrowersyjnego prezesa , podupadła też drużyna czysto sportowo. Niemniej jednak to nadal czołowa grecka ekipa mająca
swój defensywny styl , której ciężko się strzela gole zwłaszcza kiedy o powodzeniu decyduje jedno spotkanie tak jak dzisiaj.
Uważam ekipę z Aten za drużynę bardziej doświadczoną w grach pucharowych co może mieć przełożenie w dzisiejszym pojedynku.

Szwajcarzy są dużo mniej znani szerszej publiczności w Europie , aczkolwiek zdołali w ub. sezonie ligowym wyprzedzić Basel zajmując drugą lokatę. Tyle że to co dobre na ligę nie musi mieć przełożenia na puchary. Obydwie drużyny rozpoczynają eliminację od tej fazy rozgrywek i ciężko stwierdzić jak się prezentują na chwilę obecną w europejskiej konfrontacji.
Dlatego zagram na tych bardziej doświadczonych mimo tego że grają na boisku rywala. Myślę że AEK awansuje do dalszej
fazy rozgrywek. Zaryzykuję czyste 2 , aczkolwiek opcja na awans @ 1.74 choć dużo niżej płatna jak najbardziej do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom