>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Runda kwalifikacji do Ligi Europy [24.09.2020]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Rijeka- Kolos
Powyżej 5.5 zoltych kartek 1.77 E efortuna



Jeszcze taki typ ode mnie. Sędziuje tutaj chyba najbardziej overowy sędzia w całych eliminacjach do Ligii Europejskiejj. Pan Martins z Portugalii na ostatnie 8 spotkań pokazał 60 zoltych i 8 czerwonych kartek! Daje nam to średnia ponad 8 kartek na mecz ! Mecz bez kibiców, ale stawka bardzo duża, można w wywiadach poczytać- trener Ukraińskiego zespołu twierdzi, że mecz dla nich jest jak finał. Tutaj nie będzie odstawiania nogi, do tego zawsze gorący temperament bałkański. Ja to biore, tym bardziej, że w poprzedniej rundzie zespół Kolosu pokrył taką linie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Besiktas (Tur) na mecz z Rio Ave (Por)wystawił jakiś dziwny skład. Napastnikiem jest gość, który w 5 ostatnich meczach zagral 0 minut ! 3 na lawce 2 poza skladem. Bramkarztez glownie na lawce. I jeszcze kilka zmian w porownaniu z ostatnim meczem ligowym, szczerze mowiac to strach to ruszac.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
APOEL- Zrinjski
20.00
Typ 1 hc -1.5
Kurs ok.2.2 w Fortuna

APOEL na prawde mi imponuje. Ostatnio nie spodziewalem sie ze te wszystkie Portugalskie nabytki wypala juz tak szybko po zakontraktowaniu. Rozniesli w pyl jakis smieszny klubik z Kazachstanu mielac w 1 polowie jak wirnik w odrzutowcu. Grali do samego konca strzelając bramki do samego konca. W lidze poczatek wyśmienity.
Przypominam, ze rok temu Apoel zdobyl w grupie prawie komplet pkt wygrywajac u siebie nawet ze zwycięzca turnieju Sevilla wiec u siebie sa piekielnie mocni i zalezy im na tych pieniadzach z awansu do grupy a potem z dalszej czesci turnieju.
Ja rozumiem ze Bosnia i Hercegowina ma swoje lokalne gwiazdy i tez radza sobie w lidze ale to w jakim sztosie sa ostatnio APOEL to masakra. Nikt tu nie bedzie gral na 1.0 tak jak to zazwyczaj w Grecji i na Cyprze sie dzieje. 1 polowa w zasiegu Apoel stawka ok.1.9
Apoel powyzej 1.5 gola tez do pobrania.
 
Ostatnia edycja:
G 0

guciomd

Użytkownik
Besiktas (Tur) na mecz z Rio Ave (Por)wystawił jakiś dziwny skład. Napastnikiem jest gość, który w 5 ostatnich meczach zagral 0 minut ! 3 na lawce 2 poza skladem. Bramkarztez glownie na lawce. I jeszcze kilka zmian w porownaniu z ostatnim meczem ligowym, szczerze mowiac to strach to ruszac.

ten co właśnie strzelił ;)
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
FCSB- Liberec
Powyżej 3.5 bramek 3.15 @totalbet



Wiem, że już pisałem o tym wyżej, ale dodam jeszcze bo mega warto moim zdaniem to bet tych kwalifikacji. FCSB w ostatniej rundzie mega wałek i hokejowy wynik- łącznie 12 bramek! Liberec to bardzo solidny Czeski zespol, zresztą w ostatniej rundzie zapakował 4 bramki przeciwnikowii. Tutaj gospodarze mają na ten moment 2 obronców - jeden rocznik 2003, drugi bez występu w pierwszej drużynie. Do tego nie zagra podstawowy bramkarz i 6 pomocników. Kursy poszły do góry na over, wiecie dlaczego ?
FCSB jest zmuszona do pożyczenia 4 graczy od Astry na ten mecz. Beda to
Radut- ofensywny pomocnik,
Bruno- prawy obrońca,
Graovac- środkowy obrońca,
Gheorge- prawy pomocnik.
Wszystko ok, ale Astra to najgorsza drużyna ligii rumuńskiej !!! Jakie wzocnienie Ci graczy niby mają dać? To jest tylko po to żeby nie było walkowera o mecz się odbył. Przeciez Liberec się po nich przejedzie.

Wszystko spoko, ale już widzimy, że to pewnie jedna z największych ustawek w tym roku.
 
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Podrzucam kupon 1 z 2 z rozpisem aby nie być gołosłownym. Do pełni szczęścia zabrakło drugiej bramki Celtiku (choć na drugim dałem Celtic wygrana do zera po kursie 1.91 zamiast tego handi po 1.57). Wtedy żałowałbym, że nie zagrałem prostego AKO (z kursem 260!:). Nie chciałem się mądrzyć, bo mogło nie siąść, a oglądanie meczów gdzie mam under 2.5 a wpadły już 2 gole nie należy do najprzyjemniejszych. Jak widać dałem LASK Linz - D. Streda 1/+2.5 gola po kursie 2.08. Jak widać to był "pewny" typ obok Piast-Jaga x2.
 

Załączniki

Status
Zamknięty.
Do góry Bottom