>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

III Runda eliminacji Ligi Europejskiej 28.07.2011 - 4.08.2011

Status
Zamknięty.
columba 14

columba

Użytkownik
Ja poszukam lepszych propozycji.Proponuje sie przyjrzec rozwiazania na prowadzeniu zespolu Palermo do przerwy,bo nie wydaje mi sie zeby pilkarze Thun sa w stanie nawiazac rownorzedna walke z bojowo nastawionymi wlochami
A ja mam pytanie... na jakiej podstawie opierasz Swoje twierdzenie, ze Włosi są bojowo nastawieni?
Napiszę jeszcze bardzie dosadniej...
Ja mam wątpliwości czy w obecnym stadium przygotowań to drużyna Palermo jest w stanie nawiązać równorzędną walkę z drużyna Thun grającą już od kilku tygodni regularnie z dobry skutkiem w lidze Szwajcarskiej, gdzie pokonało Servette na wyjeździe czy Grasshopper 3-0 na własnym boisku.
I proszę daruj sobie twierdzenia o wyższości ligi Włoskiej nad Szwajcarską bo to jest nieporównywalne.
Chcesz grać na Palermo to graj ale nie pisz bzdur...

PS. Nie chcę kolego, żebyś pomyślał, ze to jakaś złośliwość. To po prostu realizm. Za jakieś 30 minut napiszę moją opinię o tym spotkaniu...
 
S 2

sid07

Użytkownik
Sparingowe wygrane spotkania z takimi drużynami jak: Hertha Berlin, FC Fribourg czy w końcu West Ham robią wrażenie.
Nie chcę się czepiać, ale stawianie FC Fribourg w tym samym rzędzie co West Ham czy Herthę trochę razi. To NIE jest ta sama drużyna co niemiecki FC Freiburg, a jeśli ktoś będzie czytał na szybko to mógłby tak to odebrać. FC Fribourg jest ze Szwajcarii i na co dzień występuje bodajże w 3 lidze...
 
maui 83

maui

Użytkownik
Ja mam wątpliwości czy w obecnym stadium przygotowań to drużyna Palermo jest w stanie nawiązać równorzędną walkę z drużyna Thun
Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale ekipa Palermo nie dowiedziała się wczoraj, że dziś zagra mecz w LE z Thun. To nie jest też zespół amatorski z Malty czy San Marino i przygotowywał się pod kątem zarówno tego spotkania jak i startu ligi włoskiej. Thun faktycznie gra już regularne spotkania w lidze, ale to nie znaczy, że Palermo wyjdzie z marszu po wakacjach i dostanie baty. A różnica między ligą szwajcarską a włoską jest i o tym nie trzeba wspominać.

A tak poza tematem to twój styl atakowania każdego kto napisze czegoś z czym się nie zgadzasz jest chyba nie na miejscu. Można się z kimś nie zgadzać, ale nie stwarzaj z siebie jakiegoś super znawcy wszelakich tematów i wszelakich lig bo niedługo zasiądziesz wśród ekspertów TVP w studio... To oczywiście żarty, ale można wyrażać swoje opinie w inny sposób. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
columba 14

columba

Użytkownik
Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale ekipa Palermo nie dowiedziała się wczoraj, że dziś zagra mecz w LE z Thun.
Oczywiście tylko dlaczego okres przygotowawczy został rozpoczęty dwa tygodnie temu, a większość zawodników jest dopiero załatwianych do drużyny...
Ja nie twierdzę, zę Palermo jest gorszą ekipą od Thun ale po prostu nie mogę się zgodzić z ogólnie panującą opinią, że to będzie spacerek dla Palermo i na dodatek do jednej do jednej bramki...
Ale po kolei
Palermo - Thun
Napisałem trochę ostro do kolegi z forum po tym jak napisał coś o Palermo, ale po prostu nie trochę mną za trzęsło, kiedy po raz kolejny czytam podobną opinię, ze Włoskie drużyny to jakieś ... nad drużyny.
Ja nie wiem z skąd i dlaczego biorą się takie opinie. Włosi poza doskonałym „cyrkiem” (udawaniem)
na boisku niczego nie prezentują lepszego od innych drużyn kontynentu.
(Tutaj proszę o czytanie, ze zrozumieniem... napisałem Włosi.)
Gdyby nie pomoc z zewnątrz to myślę, że kluby z Włoch były by teraz na poziomie naszej ligi.
Ale ok...
Wracamy do Palermo...
A cóż to za super klub, że już na miesiąc przed rozgrywkami jest w doskonałej, stabilnej i super formie.
Trochę sarkazmu... ale dlatego napisałem o tych bzdurach.
O formie Palermo można napisać tylko tyle i dużymi literami...
NIEWIADOMA
W lecie w klubie lekka rewolucja...odeszło 7-miu zawodników, przybyło 12-stu, ale trudno w®ód nich szukać jakiś znanych nazwisk...
Gonzalez, a (Novara),Pisano, d (Varese),Milanovic, d (Lokomotiv M.), Zahavi, m (Hapoel),Labrin, d (Huachipato),Simon, m (Haladas), Cetto, d (Tolusa), Di Matteo, m (Vicenza), Munari, m (Lecce),Lanzafame, m (Brescia),Mantovani, d (Chievo),Lores, m (Defensor)
Dla mnie to niektórzy z nich by nie znaleźli miejsca w Wisłe Kraków... ale to moja opinia.
Palermo rozpoczęło przygotowania tak na 100% dwa tygodnie temu. Niektórych zawodników kupiono w tym tygodniu, to pytanie...jak ta drużyna może być zgrana, zmobilizowana. na ta chwilę jest to zgraja ludzi walczących o swoje miejsce w klubie, myślących o własnym interesie, a na pewno nie utożsamiająca się ...na razie z Palermo.
Thun natomiast w lecie właściwie bez większych ruchów w kadrze. pozbył się, sprzedał czterech zawodników przede wszystkim Timma Klose do FC Nürnberg.
Do drużyny z zespołu Yangon United sprowadzono fajnego Brazylijskiego napastnika Dudu i wypożyczono z Youg Boys środkowego pomocnika Christian Schneuwly. Pozostałe detale drużyny pozostały bez zmian.
Jak widzicie to raczej Szwajcarzy sa tutaj bardziej zgrana i zorganizowana na tą chwile drużyną i opieranie typu jedynie na tym, ze Palermo to Włoska drużyna i z tego powodu wygra jest dla mnie czymś niezrozumiałym.
To że Palermo gra w Włoskiej lidze to nie znaczy obecnie nic... są na niższym poziomie przygotowania, zgrania.
Żeby było jasne... ja nie gram tego meczu i broń Boże zachęcam do postawienia na Thun.
Ten mecz jest dla mnie i powinien być dla większości z Was po prostu NO BET !!!! do potęgi jakiejś tam...
Ale jak zwykle mówię... To jest jedynie moja opinia, a Wasze pieniądze...
Powodzenia.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Kilka typów ode mnie, które już raczej zostały tu wymienione, ale dodam cos od siebie.

Salzburg – Senica
Typ: 1 lub 1 (HC -1)

Myślę, że w tym meczu można grać spokojnie na gospodarzy, którzy udanie zainaugurowali nowy sezon. Co prawda w poprzednim meczu eliminacyjnym na własnym stadionie zaledwie zremisowali z Metalurgiem Liepaja, ale jako, że na wyjeździe wygrali 4:1, u siebie mogli odpuścić ten mecz i zagrać rezerwą, więc nie ma co się tym meczem sugerować. Dziś pewnie zagrają na maxa, aby znów awans rozstrzygnąć już w pierwszym meczu i nie martwić się zbyt rewanżem. Senica to według mnie przeciętna drużyna ze Słowacji, która nadzwyczaj dobrze zagrała w poprzednim sezonie, ale z klubu odeszło już kilku wyróżniających się graczy , a więc skład musi zgrywać się na nowo i raczej nie są oni teraz u szczytu formy. Tak więc w tym meczu widzę spokojne zwycięstwo Salzburga.

Gaziantepspor – Legia Warszawa
Typ: 1

Jak pewnie wielu nie jestem przekonany co do dobrego przygotowania zespołu Legii do sezonu przez trenera Skorżę. W sparingach Legioniści również nie zachwycili. Dziś czeka ich bardzo trudny mecz w dalekich krańcach Turcji, a ich przeciwnikiem będzie miejscowy Gaziantepspor. Turcy w poprzednim sezonie zajęli w tabeli 4 miejsce (w klasyfikacji meczów domowych byli 3), plasując się wyżej od takich zespołów jak Besiktas czy Galata, a to o czymś świadczy. W drużynie nie ma zbyt wielu wielkich nazwisk, ale mają solidną, zgraną ekipę. W II rundzie eliminacji odprawili FC Mińsk, w pierwszym meczu zagrali słabo (1:1), ale w rewanżu u siebie wygrali już wysoko 4:1. Widać było, że drużyna nie jest jeszcze w pełni w formie, ale z każdym meczem powinni grać lepiej. Uważam, że Legia może mieć ogromne problemy w tym spotkaniu, pewnie zagrają zachowawczo, ale jeśli dają się zepchnąć do głębokiej obrony to może się skończyć nieciekawie. Osobiście nie widzę w tym meczu wielu argumentów za Warszawianami i typuje na zwycięstwo gospodarzy, oby skromne, żeby w rewanżu Legia mogła jeszcze o coś grać.

Young Boys – Westerlo
Typ: 1 lub 1 (HC -1)

Tutaj, jak wielu typerów spodziewam się przekonywującego zwycięstwa gospodarzy, którzy na własnym stadionie są w stanie wygrać niemal z każdym. W zeszłym sezonie w LE radzili sobie bardzo dobrze, awansując z grupy i odpadając po zaciętych meczach z Zenitem. Przed nowym sezonem w klubie dokonano kilku wzmocnień. Gracze z Berna rozegrali już 2 mecze ligowe, a wcześniej trochę sparingów, więc ogranie powinni mieć. Drużyna Westerlo przeszła już jedną rundę eliminacyjną odprawiając fińskie TPS Turku, ale styl gry drużyny pozostawiał wiele do życzenia. O awansie zadecydowała bramką strzelona na wyjeździe w końcówce meczu. Westerlo gra w lidze Belgijskiej, która słabą liga nie jest, ale sama drużyna wg. mnie należy do ligowych średniaków, a do europejskich pucharów dostała się dzięki śmiesznemu systemowi play-off, który obowiązuje w lidze belgijskiej (po sezonie zasadniczym Westerlo plasowało się na 8 pozycji). Tak więc jakość piłkarska plus atut własnego boiska powinny wystarczyć dziś Young Boysom do odniesienia przekonywującego zwycięstwa.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP




Typ: Obie strzelą
Kurs:1.53
Buk:Bwin
Typ: over 2.5 gola
Kurs:1.75
Buk:Tobet

Omonia jeszcze w tym sezonie nie rozegrała meczu o stawkę w tym sezonie. Mimo to nie należy ich w żaden sposób lekceważyć. Kluby cypryjskie już nie należą do europejskich słabeuszy. Tak więc dla piłkarzy z Hagi wcale to nie będzie łatwa przeprawa. Jednak po meczach Den Haag w Tauras pozytywnie się zaskoczyłem ich walecznością i przede wszystkim grą do końca.Należy również zaznaczyć, że w pierwszym meczu na Litwie piłkarze z Hagi od 56&#39; minuty grali w &amp;quot;10&amp;quot; po czerwieni dla F. Lukšíka i tak zołali ostatecznie wygrać 3:2. Strzelając 3 bramki w ostatnich 20 minutach. Na korzyść Cypryjczyków na pewno podziała fakt, że temperaturowa powietrza jest dzisiaj dosyć wysoka w dzień było aż 36st.C Mecz natomiast będzie rozgrywany w granicach 25st.C Tak naprawdę gra Omonii to wielka niewiadoma, zagrali jedynie kilka sparingów w których w każdym meczu zarówno tracili bramki jak i padał wynik powyżej 2,5 gola. Myślę, że gospodarzy spokojnie stać na strzelenie nawet 2 goli. A walczaki z Hagi, również nie oddadzą tanio skóry.

Typ: 1
Kurs:2.25
Buk:Bwin
Duńczycy już rozpoczęli sezon, przegrywając w 1. kolejce u siebie z Silkerborgiem 1:2. W 2. kolejce już było znacznie lepiej i FC Midtjylland na wyjeździe zwyciężyło 3:2 z Hoge. Przeciwnikiem Duńczyków w II runidze był Walijski The New Saints i Wilki gładko sobie poradziły wygrywając 3:1 na wyjeździe i 5:2 u siebie. Motorem napędowym zespołu duńskiego są młodzi Nigeryjczycy Jude Nworuh (30/14g)- wrócił z wypożyczenia z Federicy, Sylvester Igboun (31/6g), Rilwan Hassan (28/1g), Izunna Uzochukwu (30/2g) oraz Adigun Taofeek Salami (15/0g). W sumie wszyscy wymienieni piłkarze mają srednią wieku 21 lat i w czterech meczach zdobyli 7 goli ze wszystkich 14 zdobytych. Duńczycy są w już w trakcie sezonu, grają przed własną publicznością i myślę, że dzisiaj minimalnie ale wygrają. Z drużynie z Guimares zabraknie obrońcy Bruno Telesa (26/1g) oraz pomocnika Rui Migueala (21/3g)
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Dinamo Bucharest - Varteks
Typ: Dinamo (-1)⛔
Kurs: 1.75
Buk: Expekt

Naprawdę wysoka stawka na czystą jedynkę, średnia na handicap, niska na handicap (-2). Varazdin to naprawdę słaba, niedoświadczona drużyna. Może mają ambitny skład, ale niestety bardzo młody. Liczę na gładkie zwycięstwo gospodarzy. Dorzucam jeszcze:
over 2.5 [1.83] Pinnacle✅
Ventspils - Crvena Zvezda
Typ: 2
Kurs: 1.90✅
Buk: Pinnacle

Spodziewałem się, że kurs będzie oscylował w granicach 2.10-2.20, ale biorę co dają. Nie będę wypisywał wszystkich sparingów gości, ale radzili sobie naprawdę dobrze (m. in. 11:0 z jakąś słabą Austriacką drużyną). Atmosfera w zespole przyjezdnym jest naprawdę świetna. Trener słusznie stwierdził, że w ostatnich latach drużyna z Belgradu w europejskich pucharach radzi sobie naprawdę tragicznie. Z optymizmem ogłosił, że jadą po wygraną.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Columba

Jak mamy rozmawiać na poziomie, to powinniśmy chyba wiedzieć że określenie &quot;włoska drużyna&quot; owszem dosłownie oznacza kraj pochodzenia drużyny, ale w przypadku takich analiz to określenie nabiera znaczenia wielowymiarowego. Drugi wymiar tego określenia odnosi się do doświadczenia. Z kim gra na codzień Palermo, a z kim Thun. Z tego co wiem, to niedawno Szwajcarzy grali jeszcze w Chellenge League. Palermo z założenia taki zespół powinno zjeść. A że w praktyce tak nie musi być to inna sprawa, nie takie zespoły jak Palermo nie dawały rady takim przeciętniakom jak Thun. Jeśli mówimy o Thun to warto wspomnieć, że nie tak wcale dawno grali w LM, ale dzisiaj to zupełnie inny zespół.

Cd tego, że sami Włosi mieliby słabsze drużyny niż obecnie - to samo tyczy się wielu innych lig, tylko jakie to ma znaczenie? Ten aspekt pośrednio łączy się z powyższym tłumaczeniem. Tak więc rozumujmy na poziomie.

Jeśli chodzi o potencjalny wynik, to mogę się zgodzić, że win Palermo nie jest taki wcale pewny, natomiast w kwestii awansu nie mam wątpliwości. Nawet gdyby Palermo przegrało mecz u siebie, to spokojnie jest w stanie wygrać wyjazd. Rewolucja w składzie (wnioskuję po tych transferach, bo ich sytuacją kadrową się nie interesowałem) na pewno wpłynie, ale nie aż tak. Dla mnie większość tcyh piłkarzy jest dobrze znana i wiem, że to wysoki poziom.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka Nożna: LE
Aalesund - Elfsborg
over 3.5
4.00

Bet365


Dzisiaj o godzinie 19.00 zostanie rzegrane ciekawe spotkanie w 3 rundzie Ligi Europejskiej. Zmierzą się ze sobą drużyny ze Skandynawii więc możemy mówić o małych derbach.
Gospodarze w lidze norweskiej radzą sobie średnio i plasują się w środkowej części tabeli. Na 15 spotkań zaliczyli 4 razy +3.5 gola. Grają dosyć ofensywnie i dzisiaj jako gospodarze powinni zdobyć bramkę. Elfsborg to rewelacja ligi Szweckiej. Po 18 meczach zajmują w lidze 2 miejsce ze stratą tylko 1 gola do lidera. Mają na koncie 3 mecze +3.5 gola. Co ciekawe aż 14 razy mieli +2.5 gola. Są bardzo groźną drużyną i mogą się pokusić nawet o zwycięstwo w meczu z Norwegami.

Stawiam na to, że gospodarze strzelą. Goście są w stanie strzelić co najmniej 2 gole. Moim zdaniem dzisiaj będzie bardzo blisko wyniku over 3.5 gola dlatego zaryzykuje na ten typ po bardzo dobrym kursie.

✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
columba 14

columba

Użytkownik
W moim odczuciu nie można napisać, że Hearts nie jest w &quot;rytmie meczowym&quot;.Ta drużyna regularnie gra mecze od miesiąca, Bierze się to pewnie z tego, zę przed dwoma laty do fazy eliminacji przystąpiła własciwie z marszu... no bo półtora tygodnia przygotowań inaczej bym nie nazwał i wówczas skutki były opłakane. 0-4 z Zagrzebiem. Teraz widać, że wyciągnięto wnioski z tej lekcji. Osobiście upatruję tutaj małej niespodzianki, a za taką pewnie można będzie uznać zdobycie korzystnego bramkowego wyniku. Te transfery o których napisałeś też widać, że były bardzo przemyślane i w spotkaniu z Rangers pokazały, że tą drużynę stać na wiele. Ja dzisiaj zagram &quot;under 2.5 bramki. Mam nadzieję na bramkowy remis 1-1 lub ... ale nie napisze tego, żęby nie zapeszyć.
Ulala... i skończyło się 1-1 ???? . Teraz Szkoci mają naprawdę blisko do następnej rundy.
nasz faworyt Basel też wygrał 3-1 i jest gitara.. ????
I po co komu grać jakieś Palermo przed sezonem? (60 minuta 1-2 ???? )
No ale nie zawsze się sprawdza wszystko tak jak byśmy chcieli...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Temat ponownie otwarty zostanie w przyszłym tygodniu gdy pojawią się kursy na rewanżowe spotkania.
Miłego weekendu..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom