>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga - Sezon [2015/2016]

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Chętnie poznam więcej argumentów, ponieważ Mostki tak świetne radzili sobie choćby w zeszłym sezonie i nagle chcą spaść ?. Wycofał się sponsor czy coś ?...
Jeśli mogę, to dodam od siebie, że w poprzednim sezonie, Mostki wygrały grupę dol-lub.
Nie przystąpili nawet do baraży na czym skorzystał Gryf, który poleci z 2 ligi, a oglądając ich grę w poprzednim sezonie, to był mocny zespół i to nawet bardzo - spokojnie moim zdaniem weszliby do 2 ligi.

Plotkę tą również słyszałem, jednak przed typem powstrzymuje mnie to, że Lubsko to bardzo słaba ekipa, ostatnie miejsce w tabeli.

A w ostatniej kolejce Formacja gra ze Ślęzą Wrocław i moim zdaniem tutaj przegra, spójrzmy na tabelę:



I teraz mamy tak.
Dwa ostatnie spotkania ekipy z Mostek to właśnie Lubsko oraz Ślęza Wrocław.

Natomiast Piast Żmigród zagra z Górnikiem Wałbrzych - mocny rywal, walczy o powrót do 2 ligi oraz &quot;zagra&quot; z Brzegiem Dolnym, gdzie dostanie darmowe 3 punkty.

Zatem jak widać Mostki muszą wygrać dwa spotkania, żeby zostać w lidze. Dzisiaj mogą wygrać, a potem odpuścić, chociaż jak Żmigród wygra z Górnikiem, co będzie trudne to nie będzie trzeba nic odpuszczać, bo Piast zrobi swoje ;).

Po tej kolejce się rozjaśni, jeśli Piast przegra lub zremisuje, a Formacja wygra, to w ostatniej kolejce gram Formacja vs Ślęza na Ślęze.

W teorii spaść może jeszcze Śląsk II, tylko 4 punkty przewagi, jednak spotkania ze słabszymi ekipami:

Karkonosze Jelenia Góra oraz Piast Karnin, ale tutaj zdobycie jednego punktu rozwiąże sprawę. Zwłaszcza, że nie wierzę w 6 punktów dla Formacji i Piasta w ostatnich 2 spotkaniach.


EDIT:
Formacja Mostki vs Budowlani Lubsko 8:2 , bez niespodzianki
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin ✅ 3-0
Typ: 1 /Kursów jeszcze nie ma, ale nawet jak będzie 1.10 to grać. Na fortunie było 1.15

Obecnie w 3 lidze pomorskiej jest u góry ciasno mega. Pierwsze miejsce zajmuje Vineta Wolin z 67 pkt, drugie jest Przodkowo z 66 pkt. Każdy o tym wie że na Przodkowie ciśnienie jest ogromne pieniądze wydane w ten zespól muszą jutro eksplodować. Oni mają awansować i tyle, obozy profesjonalna murawa. Murkam tak sypie hajsem że szkoda gadać. Ekipa z Wolina ma tyle punktów tylko dzięki najlepszemu strzelcowi Nagórskiemu, jak on się jutro zatnie może być rożnie. Grają z Kaszubią, która już de facto spadła, ale to jest zespól, który potrafi walczy i napsuć krwi tym najlepszym. GKS natomiast u siebie podejmuje już zdegradowaną Wierzyce, która jako tako była słaba przez cały sezon, ona nie sprawiała problemów największym. Pokonywała tych z dołu, ale z największymi grała słabo. Jutro wszystkie mecze o 16, ale to Przodkowo ma presję jak 150. Zobaczcie na skład GKS-u Stasiak, Czoska, Kotłowski. Toż to są zawodnicy spokojnie na I ligę.

Nie ma innej opcji jutro Przodkowo wygrywa i to wysoko, i czeka na wieści z wyspy. Ciśnienie na wiosce ogromne, a murawa przepiękna:



 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Tak jak pisał Robson1416 szykowałem się do spotkania Formacja-Ślęża. Niestety dopiero teraz przeczytałem następującą rzecz.

Jak poinformował prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski, wynik meczu Formacja Port 2000 – Budowlani Lubsko został zweryfikowany jako walkower 0:3 na korzyść gości. Powód to gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy (nieopłacona kara za żółte kartki). Przypomnijmy, na boisku Formacja zwyciężyła 8:2.
Cały misterny plan...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak jak pisał Robson1416 szykowałem się do spotkania Formacja-Ślęża. Niestety dopiero teraz przeczytałem następującą rzecz.


Cały misterny plan...
O widzisz ;), można było załatwić ewentualną porażkę w inny sposób ;), oczywiście nie znamy przyczyny błędu, ale w obecnej sytuacji , aż dziwne ;)
Zagłębie II Lubin ma 1 punkt więcej , ale gra z Górnikiem Wałbrzych - Górnik musi wygrać, żeby awansować.
Chociaż Formacja ma lepszy bilans także remis też wchodzi w grę. To nie polecam grać tego już ;).
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin
Typ: 1 /Kursów jeszcze nie ma, ale nawet jak będzie 1.10 to grać.

Obecnie w 3 lidze pomorskiej jest u góry ciasno mega. Pierwsze miejsce zajmuje Vineta Wolin z 67 pkt, drugie jest Przodkowo z 66 pkt. Każdy o tym wie że na Przodkowie ciśnienie jest ogromne pieniądze wydane w ten zespól muszą jutro eksplodować. Oni mają awansować i tyle, obozy profesjonalna murawa. Murkam tak sypie hajsem że szkoda gadać. Ekipa z Wolina ma tyle punktów tylko dzięki najlepszemu strzelcowi Nagórskiemu, jak on się jutro zatnie może być rożnie. Grają z Kaszubią, która już de facto spadła, ale to jest zespól, który potrafi walczy i napsuć krwi tym najlepszym. GKS natomiast u siebie podejmuje już zdegradowaną Wierzyce, która jako tako była słaba przez cały sezon, ona nie sprawiała problemów największym. Pokonywała tych z dołu, ale z największymi grała słabo. Jutro wszystkie mecze o 16, ale to Przodkowo ma presję jak 150. Zobaczcie na skład GKS-u Stasiak, Czoska, Kotłowski. Toż to są zawodnicy spokojnie na I ligę.

Nie ma innej opcji jutro Przodkowo wygrywa i to wysoko, i czeka na wieści z wyspy. Ciśnienie na wiosce ogromne, a murawa przepiękna:




Macio106&gt;&gt;&gt; Też siedzę w tej lidze, ale ja słyszałem, ze Przodkowo zbytnio nie pcha się na II ligę. Na wiosnę często zaczęli tracić punkty, a pod koniec sezonu już szczególnie. Dlatego roztrwonili taką przewagę punktową i dali się dogonić Vinecie. Inna sprawa, czy Wolin chce do II ligi. Wszystko tutaj jest niewiadomą.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Turza @2.20 B365 i naziemne. ✅ 3:0
W Slezy nie ma siana i sami mlodziezowcy sciagnieci. W Turzy sianko jest, bo przyszli Radler i Pawlusinski z Rakowa. Warto bardzo. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom