>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III Liga - [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Cuiavia Inowrocław-Victoria Koronowo 1 1,5 7,5/10 1-0 choc mogło byc lepiej

Gracze z Koronowa to druzyna ktora raczej bedzie biła sie do ostatniej kolejki o spadek.Wielu zawodnikow odeszlo od druzyny i graja glownie juniorami.Cuiavia to zespol na pierwszą 8-ke gdzie kupili bardzo dobrych graczy Wozniaka czy Hulisza.Zespol z Cuviavii nieoczekiwanie w poprzedniej kolejce tylko zremisowal a w poprzedniej przegral na wlasnym boisku w derby z Wdą Swiecie .Czas na rewanz u siebie i mysle ze Kretkowski krol strzelcow 4ligii w tamtym sezonie poprowadzi do zwyciestwo 2-3 bramkowego Cuiavii.
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Polska, III liga lubelsko-podkarpacka
Spotkanie: Chełmianka Chełm - Stal Mielec ⛔⛔⛔
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Gospodarze dzisiaj grają pierwszy mecz u siebie w tym sezonie, więc myślę, że kibice też odegrają ważna rolę w dzisiejszym spotkaniu. Chełmianka, która w tamtym roku ledwo co utrzymała się w III lidze w tym sezonie gra zadziwiająco dobrze. Swoje dwa pierwsze mecze na wyjeździe wygrała, pierwszy w Zaczerniu 2-0 i ostatni z Sarzyną, chociaż do przerwy zawodnicy przegrywali 0-2 zdołali wyciągnąć wynik na 3-2. Myślę, że ta wygrana zmobilizowała ich do jeszcze lepszej gry i w końcu wygrają ze Stalą, bo w tamtym roku dwukrotnie zaliczyli porażki 1-2. Dodatkowo gdy Chełm dzisiaj zdobędzie 3 punkty zostanie liderem tabeli. Trener drużyny z Chełma nie ma żadnych braków wśród piłkarzy, więc dzisiaj wystąpią swoją podstawową jedenastką. Mielecka Stal swoją grą od dawna już nie zachwyca, w tym sezonie powinni grać w IV lidze jednak rezerwy Łęcznej zrezygnowały z gry, więc zespół cudem utrzymał się w III lidze. Głównym problemem są jak zwykle pieniądze. Drużyna zbudowana jest głównie z młodych graczy, którzy nabierają w grze obycia. Dodatkowo nie wiadomo do końca, czy trener Stali po tym meczu nie zacznie pełnić roli drugiego trenera w Resovii. Stal w ostatniej kolejce pokonała u siebie Zaczernie 2-1, strzelając zwycięską bramkę w samej końcówce. W pierwszym meczu w sezonie ulegli na wyjeździe Targowiskom. Dla piłkarzy z Mielca wyjazd do Chełma jest jednym z najdłuższych, raczej zdają sobie sprawę, że realniejsze szansę na powalczenie o punkty mają już za 3 dni z Unią Nowa Sarzyna, więc to spotkanie powinni delikatnie mówiąc odpuścić. Oczywiście jak to zwykle bywa polska piłka jest nieprzewidywalna, jednak kurs dosyć ciekawy, spokojnie można spróbować.

edit: 0-0
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Drawa Drawsko Pomorskie - Dąb Dębno 1 @ 3.05 (III liga zach-pom) 1:1 ✅ ⛔

Beniaminek vs Dąb Dębno, które w 4 spotkaniach 4 remisy, beniaminek bez pkt, dobry skład, wracaja kontuzjowani, wsztyscy zapowiadają walkę, mozna sprobowac rowniez 1x. Drawa ma wielkie aspiracje + duze pieniadze, chca walczyc i mysle, ze moga wygrac. Ponadto ściągnieli za duże pieniądze jak na tą lige zawodników, którzy celują w najwyższe cele. Jak dla mnie w zdarzeniu tym duże Value, polecam!
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
vs


Beskid Andrychów vs Limanovia Limanowa
Typ: Limanovia Limanowa
Kurs: 1,95
Bukmacher: Tobet
Liga: Małopolsko-Świętokrzyska
KOŃCOWY WYNIK 1:2 ✅
Drużynę buduje się od obrony...w Limanovii chyba wzięli sobie to do serca, bo po trzech kolejkach zaledwie jedna stracona bramka w końcówce w meczu z Granatem Skarżysko Kamienna. Przez trzy kolejki wydawało się jednak, że Limanovia zapomniała o drugim czynniku, który pozwala mecze wygrywać. O napastnikach. A przecież w IV lidze nie mieli z tym problemów, wzmocnili swoją drużynę między innymi Jackiem Pietrzakiem, byłym królem strzelców IV ligi. Limanovia, drużyna budowana mądrze przez prezesa Zbigniewa Szubryta miała być faworytem III ligi razem z Unią Tarnów i Szreniawą Nowy Wiśnicz. A tu początek - falstart, cztery punkty w trzech meczach, zaledwie jedna strzelona bramka. Po dobrych występach w PP beniaminek sobie odpuścił. W ostatnim meczu jednak złapali wiatr w żagle, ograli całkiem mocną Janinę Libiąż 4:0, dwie bramki zdobył znany nawet z Ekstraklasy Artur Prokop. Czy to będzie początek marszu w górę tabeli? Zapewne, zawodnicy Limanovii mają potencjał i powinni zacząć piąć się w góre tabeli.
A Beskid? Gospodarze tego spotkania jak narazie grają bezbarwnie, remisy z Łysicą Bodzentyn oraz Popradem Muszyna, wygrana z Górnikiem Wieliczka oraz porażka z Lubaniem Maniowy (swoją drogą na ten mecz nie dojechali sędziowie - a nie jak podaje 90minut spóźnili się, w III lidze to zdarza się chyba bardzo rzadko, jestem bardzo ciekaw co ich zatrzymało). Tuzy tej ligi to nie są, no może jedynie Poprad potrafi u siebie powalczyć nawet z najlepszymi. Grający trener Beskidu Mirosław Kmieć mógł mieć nadzieję na znacznie lepsze miejsce w tabeli niż 8ma pozycja z 5ma punktami, przed sezonem zapewne celowali minimum w 8, a kto wie czy nie w 10pktów przed tymi meczami.
Podsumowując - mecz drużyn które troszkę zaspały na starcie rozgrywek, Beskid jednak korzysta z tego, że inne drużyny o podobnym potencjale (Dalin Myślenice, Poprad Muszyna czy Janina Libiąż) zaspały jeszcze bardziej i zajmuje przyzwoite 8. miejsce w tabeli. Limanovia już musi gonić głównych konkurentów do awansu i każda strata punktów będzie dla nich sporym problemem, a każdy myśli o awansie. Ten moim zdaniem przyjdzie za rok, ale jednak Limanovia jest drużyną o klasę lepszą od Beskidu i nawet na wyjeździe, przy dopingu (bo nawet w Maniowych kibice Beskidu krzyczeli całkiem głośno, więc co dopiero u siebie) fanów gospodarzy powinni dać radę ograć Andrychowian.

W innych spotkaniach III ligi kursy mnie nie zadowalają, jedyne nad czym mógłbym się zastanawiać to wygrana Łysicy Bodzentyn nad Orliczem Suchedniów, jednak po tym jak Szreniawa N.W rozniosła Łysicę boję się, że zawodnicy beniaminka wpadną w niewielki kryzys, a to może procentować gubieniem punktów nawet ze słabszymi rywalami, a Łysica przecież do tuzów tej ligi nie należy i też należy ją umieścić raczej w dole niż w czubie tabeli w końcowym rozrachunku
komentarz pomeczowy ode mnie: zacząłem oglądać (livestream) przy stanie 0:2 dla Limanovii, zwróciłem uwagę na dwie rzeczy, interesująca grę bramkarza (zapewne to Kamil Syty aczkolwiek nie mam dostępu do składów) gospodarzy (chociaz podobno zawalił coś przy pierwszej bramce) zarówno pewne wyjścia na przedpolu jak i kapitalna obrona strzału chyba Rafała Gadziny (aczkolwiek mógł być to kto inny) w 93minucie, oraz na kompletną kopaninę przez cały czas, zero składnej gry, zero ambicji z jednej i drugiej drużyny, brak dopingu Andrychowian co mnie kompletnie zaskoczyło oraz chamstwo i pełno wulgarnych okrzyków lecących z trybun (ławek?) w których to nie było ani trochę obiektywizmu, już niektórzy (bez obrazy dla nikogo) wiejscy kibice z drużyn A czy B klasowych silą się na więcej obiektywizmu w ocenie pracy arbitrów
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Sparta Brodniica-Lubuszanin Trzcianka over 2,5 1,9 kuj-pom-wielk 0-0 istna patologia

Do Brodnicy przyjezdza ekipa Lubusszanina.Widzialem ich wczoraj w meczu przeciwko Uni Janikowo na wyjezdzie gdziie zremisowali 1:1 choc do przerwy powinni juz strzelic 2-3 bramki przy fatalnej skutecznosci napasnikow i pomocnikow.Do Brodnicy na pewno przyjadą podraznienii w tej chwili zajmują 4 miejsce w tabeli wg mojej oceny wysokie jak dla niich miejsce.Sparta osstatnio gra katastrofalnie porazka z liderem 3 ligii Polonią Srodą gdzie mogli przegrac gdyby nie bramkarz brodnickiej druzyny szesc,ssiedem zero .Dodam ze ten wlasnie bramkarz nie bedzie obecny na meczu a trenuje teraz nowy bramkarz z Zagłebia Lubin(ma karte na ręku-nie wiadomo co to za wynalazek i czy zdązą go zglosic) ,drugi bramkarz Sparty Trochim to istna patologia chlop stoi na lini i nie wie co zrobic wlasniie tak stracila Sparta 3 punkty w meczu z Kobylinem.Sparta ma noz na gardle i ich trener w ekipie nie jest za wesolo wiem cos o tym a linia obrony znow bedzie grala w eksperymentalnym skladzie.Licze ze z przodu cos usstrzelą bo maja do tego napasnikow ale bardzo nieskutecznych ostatnimi czasy z odrobiną szczescia gosspodarze mogą wygrac ten mecz licze tu na wynik 2-1 ale wiadomo cuda sie zdarzaja w tej lidze dlatego wole zainwestowac w over.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
III Liga Opolsko- Śląska
W tej kolejce bardzo dużo ciekawych ale za razem wyrównanych spotkań. Wybieram tylko dwa, ale wg mnie najpewniejsze.
Szczakowianka Jaworzno- Victoria Chróścice HC(0:1) Typ: 1 1.42 Betsafe✅ 7-0
Jeszcze wczoraj kurs był nieco wyższy ale nie chciało mi się pisać analizy;]
Victoria to ewidentnie najsłabszy zespół w tej lidze. Pierwsze cztery kolejki to same porażki, w tym w ostatniej kolejce u siebie ze słabym TOR-em. Wyniki nie wróżą nic innego jak spadek co zresztą prognozowałem już przed sezonem. Bilans bramkowy fatalny 2-11, a w perspektywie mecz ze Szczakowianką oraz liderem Pniówkiem.
Typ na wysokie zwycięstwo Szczakowianki argumentuje także bardzo dobrą postawą w meczu poprzednim z Odrą Opole, gdzie padł wynik 0-0, jednak kto czytał relację i widział mecz wie, że goście z Jaworzna powinni wysoko pokonać faworyta z Opola.
Szczakowianka zaczęła sezon poprawnie, ponieważ zdobyła 5 punktów i plasuje się na 10 miejscu w tabeli. W ten weekend nadarza się bardzo dobra okazja by odskoczyć wyżej od strefy spadkowej. Jeśli zagrają z taką determinacją i formą jak w Opolu to wynik może być bardzo wysoki. Oczywiści należy tylko poprawić skuteczność. Jednak goście z Chróścic grają tak, że mogliby mieć momentami problemy w 4 lidze. Niestety błędem było ponowne wystawienie drużyny w 3 lidze. Każdy inny wynik jak zwycięstwo Szczakowianki będzie dla mnie mega sensacją.
TOR Dobrzeń Wielki- Przyszłość Rogów X2 1.35 Tobet⛔
Drugim spotkaniem, które wybrałem jest pojedynek beniaminków: Tor-u z Przyszłością.
Mimo, że obie ekipy to beniaminkowie to goście prezentują się jak dojrzała ekipa grająca już kilka sezonów w wyższej klasie rozgrywkowej. W jednej z powyższych analiz napisałem, że stawiam ich za czarnego konia rozgrywek i chyba początek sezonu to potwierdza. Są w pierwszej trójce a grali już z takimi silnymi ekipami jak: Odra Opole, BKS Bielsko Biała i Leśnica. Jak na warunki tej ligi są to drużyny bardzo silne. Przyszłość nie przestraszyła się rywali i nie przegrała żadnego z tych spotkań. Wątpię by zostali pokonani przez TOR Dobrzeń Wielki, który znów walczy o utrzymanie. TOR to taka specyficzna ekipa: za mocna na 4 ligę ale za słaba na 3. Tak się bujają pomiędzy tymi rozgrywkami. Przyszłość posiada dobrego trenera i przede wszystkim zawodników z doświadczeniem, co procentuje. Lubię takie drużyny, które bez respektu dla innych wchodzą do wyższej ligi i grają pierwsze skrzypce. Kurs jest mały ale tak jak wspomniałem wyżej: w tej kolejce jest wiele wyrównanych spotkań i ciężko zdecydować się na pewniejsze typy.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Koral Dębnica - Bałtyk Koszalin (III liga - Zach-PoM) 2 or 2x @ 2.70 ✅ ✅ ✅ wynik 0:2

, Bałtyk Koszalin średnia wieku 20-21 lat, młody zespoł ambitny, ponadto ostro walczący przeszedł z Ligi okręgowej do V ligi, następny sezon do IV i teraz trafił do 3ciej w której juz srednio mu idzie, w zespole wystepuje kilku kadrowiczów U18, u21 bodajże. Po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Kotwicą Kołobrzeg Koszalin podbudowany i zapowiada walkę o górną połowę tabeli, w zespole zero kontuzji. Koral Dębnica to również beniaminek III ligi u siebie spisuje się dobrze, ale myślę, ze Bałtyk jest w stanie wygrać.

Mam nadzieje, ze ktos skorzystał...
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo
Żółto-czarni będą nieco dłużej odpoczywać niż pozostali trzecioligowcy. Mecz ligowy z Gwardią Koszalin został przełożony na środę 7 września.
Spotkanie nie odbędzie się w planowanym terminie, jakim była najbliższa sobota 3 września. Z prośbą przełożenia spotkania wystąpiła Gwardia Koszalin. Spowodowane jest to uroczystościami klubowymi.
Jak widać mecz miał się odbyć dzisiaj, jednak do rozstrzygnięcia trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Goście tego meczu zajmują drugą lokatę, wygrali 4 z 5 spotkań. W poprzedniej kolejce w środku tygodnia pokonali drugą drużynę Lechii Gdańsk. Ekipa Grzegorza Nicińskiego gra również w Pucharze Polski. W 1/16 zmierzą się z Koroną Kielce. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla drużyny z Ekstraklasy. Przypomnę, że we wcześniejszym fazach turnieju ekipa z Pomorza niespodziewanie wyeliminowała Olimpię Grudziądz, Zawiszę Bydgoszcz oraz Sandecję Nowy Sącz. Jeśli chodzi o Gwardię Koszalin to drużyna z północnej części Polski rozegrała w lidze tylko trzy spotkania i wszystkie przegrała. Odpowiednio z Koralem Dębnicą 0:1, Gryfem 2009 Tczew 0:1 oraz z liderem tabeli Orkanem Rumią 1:6. W drużynie Gryfa po raz kolejny zabraknie Bartosza Oleszczuka, który do tej pory nie może poradzić sobie z kontuzją kostki, która nabawił się miesiąc temu. Kontuzji w spotkaniu rezerw nabawił się natomiast Paweł Sobczyński, ale nie jest to uraz groźny i zawodnik normalnie trenuje. Pozostali zawodnicy są zdrowi gotowi potrzymać dobra passę. Goście środowego pojedynku zapewne wyjdą formacją 4-5-1 na szpicy z Toporkiewiczem, chociaż wobec braku skuteczności może również zagrać Burzyński. Gwiazdą drużyny jest Gicewicz, który strzelił zwycięską bramkę z Sandecją. Drużyna z Wejherowa w moim mniemaniu jest w stanie wyprzedzić Rumię i wygrać ligę. Awans do II ligi jest bardzo realny. Rumia właśnie skończyła swój ligowy mecz i odskoczyła na 4 oczka.
Moja propozycja:
Gryf Wejherowo wygra @ 1.65 Betsafe

Gryf musi wygrywać takie mecze jeśli myśli o awansie...​
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Na początek chcę pozdrowić ludzi, którzy po wlepieniu kar w 4. kolejce konkursu z polskiej piłki podają wciąż typy nieobjęte datą, chyba nietrudnym jest sprawdzić, że mecze są również w środku tygodnia a więc 7.09 a nie od piątku.
Ale przechodząc do typów
vs
Spotkanie: Janina Libiąż - Beskid Andrychów
Typ: Janina Libiąż
Kurs: 1,80
Tobet
III liga małopolsko - świętokrzyska
WYNIK: Remis 2:2 ⛔
Już jutro spotkają się zaprzyjaźnione drużyny z Libiąża i Andrychowa.
Obie drużyny to największe niewypały jeżeli chodzi o początek sezonu, tym ważniejszy będzie jutrzejszy mecz.
Obie drużyny to także doświadczeni w boju III ligowcy, średniacy, ze wskazaniem na gospodarzy, którzy osiągnęli np. w zeszłym sezonie ciut lepszy wynik na finiszu.
W pierwszych kolejkach jednak drużyna z Libiąża przegrała aż 3krotnie, uzyskując zaledwie jedno zwycięstwo i jeden remis (remis dzięki bramce strzelonej w 4 minucie doliczonej w drugiej połowie u siebie z Lubaniem Maniowy), Beskid natomiast punktów ma o jeden więcej.
W zeszłym sezonie było tak:
Beskid Andrychów 2-3 Janina Libiąż
Janina Libiąż 0-2 Beskid Andrychów.
Ostatnie mecze obu drużyn to dwie porażki, Andrychowianie przegrali z beniaminkami z Maniów i Limanowej po 2:1, podobnie Janina która przegrała z innym beniaminkiem - Granatem 0:2 i Limanową 0:4.
Czy jutro będzie inaczej? Z pewnością, Beskid nie prezentuje się tak dobrze jak w/w drużyny, oglądałem ich z Limanową, i ich gra wyglądała tragicznie, na boisku dużo kopaniny, mecz zresztą opisany w poście wyżej.
Z taką grą nie ma czego szukać w III lidze, wierzę, że gospodarze poradzą sobie z tym chaosem i zaczną marsz w górę tabeli - tam jest ich miejsce.
vs
Wierna Małogoszcz - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Typ: Szreniawa
Kurs: 2,45 !
Tobet
WYNIK 0:4 ✅ ✅ ✅
Taki kurs? Biorę w ciemno! Szreniawa? Tam gdzie jest kasa, są wyniki. Proste i logiczne. Tyle mam do powiedzenia o samej Szreniawie.
Wierna? Drużyna ze Świętokrzyskiego. Nastroje bojowe, piszą o zacieraniu różnic między drużynami z woj. świętokrzyskiego a małopolskiego w lidze. Moim zdaniem tylko Granat Skarżysko-Kamienna i Juventa Starachowice zacierają te różnice (rym !), Wierna jest na dobrej drodze, w tym sezonie radzi sobie przyzwoicie i nawet ładnie to wygląda w tabeli...korekta...Wierna nie grała jeszcze poza I kolejką z żadnym silnym rywalem, a i Limanovia nie może być nazwana bardzo silnym rywalem, bo grają jak narazie przeciętnie, większy potencjał niż wyniki. Jedyne co mnie martwi to twierdza Małogoszcz...mało kto trafia tam bramki, nie mówiąc już o zwycięstwach. Szreniawa jednak to ogromny potencjał w ataku, w końcu nie każdy strzela 3 bramki faworytowi ligi Unii Tarnów, a poza tym...statystyki mówią same za siebie, najwięcej bramek do tej pory strzelonych, a takim klubom wpadki nie zdarzają się częściej niż raz, a ostatni mecz był właśnie taką wpadką.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
vs
Przebój Wolbrom - Unia Tarnów
Typ: Unia Tarnów
Kurs: 3,25
Właściwie dlaczego by nie? Value na pewno, czy wejdzie nie gwarantuję oczywiście.
Przebój Wolbrom - zespół jest w gazie, po 6 meczach bilans 4-2-0, drużyna jest w gazie, własnie uzyskała fotel lidera. W kapitalnej formie jest Rafał Kmak, który strzelił już 5 bramek, wszystkie w ostatnich trzech meczach zespołu. Kluczem do zatrzymania Przeboju powinno być powstrzymanie tego zawodnika, co w meczu na szczycie nie udało sie zawodnikom ze Skarżyska-Kamiennej.
Oprócz tego, drużyna solidna, ze sponsorem, poukładana, grająca swoje. Jednak raczej nikt nie spodziewał się tak kapitalnego startu Wolbromian.
Unia Tarnów? To niespodzianka na minus w tym sezonie. Przed sezonem na to, że wygrają tą ligę kurs wynosił 3,50 - oczywiście był to główny faworyt. W zeszłym sezonie podobnie, a drużyna odpaliła na wiosnę, tracąc w rundzie wiosennej ledwie 5 bramek! Teraz są na 5tym miejscu, jednak strata do ich jutrzejszego rywala to zaledwie 2pkty. Unia dalej mierzy w awans, ma kilka trudnych meczy pod rząd i jeżeli teraz nie będą zdobywać punktów to później może być już za późno. Jednak klub poczynił kilka transferów w przerwie letniej i mam nadzieję, że to właśnie jest przyczyną nieskładnej gry Jaskółek w pierwszych meczach. Teraz powinno być tylko lepiej.
Przebój także w końcu musi polec - a jak nie z faworytem ligi to z kim?

vs
Naprzód Jędrzejów - Łysica Bodzentyn
Typ: Naprzód
Kurs: 2,32
Gospodarze to taka Odra Wodzisław III ligi, nigdy nic nie grają, a zawsze się utrzymają. Tabela pokazuje, że w tym roku może być inaczej i Naprzód spadnie. Nic bardziej mylnego i wystarczy zerknąć w terminarz.
Jędrzejowianie do tej pory rozegrali mecze z: Szreniawą, Granatem, Unią T, Juventą oraz Przebojem W, a więc pięcioma najlepszymi drużynami ligi (brakuje tylko Limanovii), wcale nie dostając bagażu 3-4 bramek z tymi drużynami. Gra Naprzodu wydaje się być lepsza niż pozycja w tabeli.
Zresztą jest to drużyna tworzona od lat na tych samych zawodnikach - wsparta w tym sezonie paroma graczami ze spadkowicza - MKSu Stąporków. Drużyna młoda, ambitna, waleczna, co pokazała pod koniec zeszłego sezonu.
Łysica natomiast po zaskakującym (dla mnie) starcie rozgrywek wydaje się być na równi pochyłej i staczać się do strefy nadspadkowej. Myślę, że mimo wszystko tam jest ich miejsce, a Naprzód jeżeli chce się utrzymać to na swoim boisku musi takich rywali ogrywać.

vs
Beskid Andrychów - Granat Skarżysko Kamienna
Typ: Granat
Kurs: 2,35
O Beskidzie pisałem już sporo - dwie ostatnie kolejki typowałem ich porażki.
Granat to rewelacja ligi, grają ciekawą piłkę, pokazują, że są zespołem ogranym, zdyscyplinowanym, potrafiącym grać w piłkę. Do awansu na pewno spooro im zabraknie, albo przy takiej grze, kto wie może pierwsza piątka? Boje się, że skrzydła podcięła im wczorajsza porażka z Przebojem Wolbrom, ale oby nie. W końcu mecz był dość wyrównany, nie był to żaden pogrom czy cokolwiek.
Mam nadzieję także, że Beskid nie zakończy serii meczu bez zwycięstwa, niby w końcu kiedyś musi wygrać, ale za tydzień ma ku temu lepszą okazję, więc niech dziś zlitują się nad moim typem ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Ursus - Radomiak @ 2,2 ✅
Duży kurs na Zielonych, a ich forma wciąż zwyżkuje. W meczu z Sieradzem powinni wygrać z 5-1, bramkarz gości wyprawiał cuda w bramce, niczym Wojtek Szczęsny w meczu z Niemcami. Do składu wracają Skowron i Wojtek Wocial, najlepszy napastnik jaki w przeciągu kilku lat zawitał przy Struga. Ursus bardzo przeciętna drużyna, rok w rok broniąca się przed spadkiem. Dwa ostatnie mecze to zwycięstwa Radomiaka 4-0 wiosną i 6-1 w przedsezonowym sparingu. ▶
http://radomiak.com.pl/index.php?dzial=fullnews&amp;amp;id=3836
&quot;Traktory&quot; to organizacyjnie śmieszny klub, który trzeci rok z rzędu nie pozwala na uczestnictwo w widowisku kibiców gości.
W tym roku przesunęli mecz z soboty na piątek, aby zorganizowana grupa kibiców gości nie weszła na stadion. Jeżeli nawet ktoś przyjedzie, zostanie wylegitymowany i nie wpuszczony jeżeli będzie miał cokolwiek z Radomiem wspólnego.
za oficjalną stroną Żałosnego Klubu Sportowego Ursus Warszawa:
&quot;Z uwagi na mecz Legii z Podbeskidziem prawie w tym samym terminie co mecz Ursus- Radomiak na prośbę Policji, najbliższe spotkanie 6 kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy URSUSEM WARSZAWA i RADOMIAKIEM RADOM zostanie przełożone z soboty 10 września na piątek 9 września 2011 roku na godzinę 16.
Wejście na mecz możliwe będzie wyłącznie za zaproszeniem w cenie 20 PLN :!: :!: :!: od osoby, co zostanie przeznaczone na organizację tego meczu. Odbiór zaproszeń będzie możliwy w czwartek 8 września w godzinach 17-20 lub w piątek 9 września w godzinach 14-15
w siedzibie KS Ursus na stadionie przy ul. Sosnkowskiego 3 (wejście od Alei Bzów). Prosimy wszystkich zainteresowanych obejrzeniem meczu o posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości.


ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH KIBICÓW I SYMPATYKÓW PIŁKI NOŻNEJ ORAZ NASZEGO KLUBU.&quot;
Piłka nożna dla kibiców?
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Ursus Warszawa - Radomiak Radom 2 2,0✅
Radomiak jest tegorocznym kandydatem do awansu.Wykonał przed sezonem kilka fajnych wzmocnień, co przełożyło sie na ich grę. Po 5 kolejka zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 13 punktów. Zremisowali tylko pierwsze spotkanie z MKS Kutno. Jedynym minusem tego zespołu jest brak napastników. W kadrze mają ich tylko 2! Ale narazie wyręczają ich pomocnicy.
Ursus obecnie zajmuje miejsce w środku tabeli (8 miejsce) z dorobkiem 6 punktów. Ich celem będzie spokojne utrzymanie i miejsce właśnie w środku tabeli. To nie jest ten sam zespół co w rundzie wiosennej, gdzie był poważnie wzmocniony i był jednym z lepszych zespołów w tej lidze.
Oglądając drugą połowę przedsezonowego sparingu między tymi zespołami, widać było wyraźną przewagę zespołu z Radomia. Spotkanie zakończyło sie 2-3 bramkami przewagi Radomiaka.
stawka: 9/10
Omega Kleszczów - OKS Otwock 1 2,0⛔
Omega jest na 5 miejscu z 8 punktami. Nie wiele mogę powiedzieć o tej drużynie, bo nie widziałem jak grają.
OKS Otwock w tym sezonie walczy o spokojny byt. Jeszcze tydzień temu drużyna nie potrafiła sie pozbierać po tragicznej śmierci swojego trenera. Nowy trener Jacek Cyzio prowadzi zajęcia z tym zespołem od ponad 2 tygodni, więc nie jest w stanie dobrze poznać swoich zawodników. Dodatkowo w tygodniu w przeglądzie sportowym pojawiła sie informacja jakoby 2 podstawowych zawodników było kontuzjowanych oraz jakoby panowała epidemia anginy(?) w drużynie i kilku zawodników może nie pojechać do Kleszczowa albo grać bardzo osłabionymi. Myślę, że te informacje sprawiaja że można spróbowac grać przeciewko OKS-owi.
stawka: 9/10
 
T 2

tuptak

Użytkownik
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Arka Nowa Sól
Typ : 2
Kurs : 6.85
Arka , mimo ost. miejsca w tabeli, to poukładana ekipa. Falstart nowosolan wszystkich zaskoczył. Myślę (mam nadzieję), że w tym spotkaniu Arka zacznie wracać na właściwe tory.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ursus Warszawa - Radomiak Radom 2/2(-1) @ 2,00/3,14 Tobet/betsafe
Skoro w ostatnim meczu u siebie, Radomiak Radom pozwolił Warcie Sieradz na stworzenie tylko jednej sytuacji podbramkowej, a w opinii swojego trenera Dariusza Dźwigały, lepiej spisuje się na wyjazdach, to możemy być dobrej myśli przed wyprawą Zielonych do Ursusa Warszawa.
Wszyscy są dobrej myśli, inny rezultat niż zwycięstwo popularnych &#39; Zielonych&#39; będzie niespodzianką. Radomiak po 5. kolejkach ma na swoim koncie 13 punktów (cztery zwycięstwa i jeden remis). Nikt nie pamięta, kiedy mieliśmy tak znakomity start, a to jeszcze nie koniec, bo z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Niesamowicie cieszy ogrom stwarzanych sytuacji, poprzednie sezony nie rozpieszczały kibiców w tym elemencie gry.
Niestety w ostatnich meczach brakowało skuteczności. Przecież z Karczewem czy Sieradzem powinniśmy wygrać 3-4 bramkami i to na wielkim spokoju. Najważniejsze jednak, że wpadały 3 pkt. Gra z przodu z każdym kolejnym spotkaniem powinna wyglądać coraz lepiej. Ciągle powtarza to trener Dźwigała, który wie że jest problem, dlatego pracuje z zespołem nad tym mankamentem.
Dariusz Dźwigała i jego asystent Armin Tomala mają przed tym spotkaniem bardzo dobrą sytuację kadrową. Do dyspozycji mają wszystkich zawodników. Nikt nie narzeka na urazy. Do kadry meczowej wraca bramkarz Łukasz Skowron, ale w podstawowej jedenastce wybiegnie Piotr Banasiak. – Skrajnych pomocników zagrają młodzieżowcy, w środku pomocy chcę postawić na bardziej doświadczonych piłkarzy – mówi trener Dźwigała. Rywalizacja w radomskiej drużynie jest duża, każdy z zawodników jest gotowy do gry. Dwóch graczy nie załapie się od &quot;18” meczowej.
Kadrowo wygląda to bardzo dobrze. Z świetnej strony pokazuje się młodzież, czyli Wnuk i Puton, którzy dają bardzo dużo temu zespołowi. Wnuk wchodzący z ławki rezerwowych wnosi masę świeżości i błyskotliwości. Jako, że jest bardzo szybki, to przy pod męczonym rywalu robią znaczną różnicę. Jak widać swoimi dobrymi występami zasłużył sobie na wyjście w &#39;11&#39;. Puton również w formie, 2 tygodnie temu świetna asysta, a przed tygodniem fantastyczna bramka z prawej nogi (lewonożny gracz). Widać, że chłopak się nie boi i za wszelką cenę będzie chciał pokazać trenerowi, że zasługuje na systematyczne wystawianie go w &#39;11&#39;.
Niekwestionowaną gwiazdą zespołu jest jednak Marcin Figiel, strzelec 4 z 7 bramek dla Radomiaka. Widać różnice wyszkolenia ... poziom wyżej z umiejętnościami. W końcu ostatnio grał w Odrze Wodzisław. Straszny luz w grze, duża umiejętność dobrego ustawienia.
A czeka nas kolejny, trudny mecz. Ursus gra twardo, jego zawodnicy mają dobre warunki fizyczne, grają siłowo wykorzystując wiele stałych fragmentów gry. Jeśli jednak zagramy swoją piłkę, nie pozwolimy przeciwnikowi na wrzutki za linię obrony, bo tego się spodziewam, a w ataku nie zabraknie nam cierpliwości i konsekwencji, to powinno być dobrze – prognozuje szkoleniowiec Radomiaka.
Konsekwencja i cierpliwość w ataku i będzie izi.
Radomiak ma w swoich szeregach -szczególnie w środku - graczy, którzy nie dość, że nie pozwolą Ursusowi rozwinąć skrzydeł, to jeszcze potrafią nieźle poklepać. Myślę, że to będzie zabójcza broń dzisiaj. Bardzo szybcy i dobrze wyszkoleni technicznie skrzydłowi (Wnuk, Puton), dwaj defensorzy potrafiący rzucić piłkę (Wlazło, Kabir) i błyskotliwy Figiel, który pokazuje, że potrafi fantastycznie wyjść do prostopadłej piłki, powinni spokojnie dać sobie radę z defensywą Ursusa i stworzyć sporo sytuacji bramkowych. Nie zapominajmy o napastniku - Wocialu, który ma duże umiejętności i w końcu musi się odblokować. W sparingach pokazywał kawał dobrej piłki. Wszyscy czekają na jego błysk. Uważam, że to on wybiegnie dzisiaj w &#39;11&#39;. Tarnowski jest lekko pod formą. W gruncie rzeczy to może być ciekawe rozwiązanie, bo jeśli dłuższy czas utrzymywać się będzie jakiś remis, Dźwigała może rzucić do przodu świeżego Tarana, który swoją szybkością, techniką i dobrą grą ciałem może przesądzić o wyniku. Rywal będzie podmęczony, a on z pewnością to wykorzysta. Ale to tak hipotetycznie ...
Radomiak spotkał się w Ursusem w meczu kontrolnym przed bieżącym sezonem. Wówczas zieloni wygrali wysoko 6:1. Warszawianie mając w pamięci ten rezultat, a także wysoką porażkę 0:4 z ubiegłego sezonu na pewno będą chcieli zrehabilitować się i pokonać team ze Struga.
W sparingu przed sezonem Radomiak zjadł Warszawiaków. Oczywiście to tylko sparing, ale jakiś wydźwięk na pewno to ma.
Ursus w tym sezonie nie gra najgorzej. Jeden mecz wygrał, dwa zremisował i jeden przegrał.
W ekipie z Warszawy prawdopodobnie nie wystąpi jeden z Ukraińców, podstawowy gracz drużyny.

Jeśli ma być awans (będzie), to to spotkanie musimy wygrać, bo jak pokazywały poprzednie sezony, strata punktów na początku sezonu może wiele kosztować. II liga jak **** !

Handicap jest troszkę ryzykownym rozwiązaniem, ale kto lubi ryzyko pewnie się skusi. Jednak atakowanie 1x2 uważam za bardzo korzystne i aż grzech tego nie zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
vs
III Liga Małopolsko - Świętokrzyska
Granat Skarżysko - Kamienna - Unia Tarnów
Typ: Unia Tarnów
Kurs: 2,60
Właściwie powody te same co tydzień temu. O obu drużynach już pisałem, nic wielkiego nie odkryję.
Granat to beniaminek który rewelacyjnie zaczął rundę, przez chwilę liderował w tabeli, co było olbrzymim zaskoczeniem. W ostatnich 2 meczach jednak zaledwie 1 punkt, lekki kryzys dopadł jedną z dwóch najlepszych drużyn ze świętokrzyskiego w tej lidze.
Po prostu musi to wykorzystać tarnowska Unia, która po letnich wzmocnieniach mierzy w awans, a jednak na początku zgubiła niepotrzebnie 2-3punkty. Żeby czołówka (Szreniawa, Przebój, Granat, Juventa, Limanovia) nie uciekły na 5-6punktów musi ten mecz wygrać i nie widzę tutaj innego rozwiązania.
W tej kolejce także szlagier: Limanovia - Szreniawa. Ja widzę value na Szreniawę po 2,85, być może zagram.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
III Liga grupa: opolsko- śląska
Rozwój Katowice- Start Bogdanowice wynik: 5-0
Analizę piszę już dziś bo kursy mogą jeszcze bardziej spaść, choć już i tak są marne.
Mam do zaproponowania 3 typy, które traktuje jako mocno pewne. Oto one:
- Rozwój vs. Start 1 1.25 Tobet 10/10✅
- Rozwój(-1) vs. Start 1 1.52 Betsafe 8/10✅
- Rozwój vs. Start over 2.5 1.72 Tobet 8/10✅ over już do przerwy
Stawiam mocno na gospodarzy. Pojedynek silnego Rozwoju, który w tym sezonie postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko i aspiruje do awansu do 2 ligi, ze słabym Startem Bogdanowice, który można bez wahania powiedzieć ledwo wiąże koniec z końcem. Rozwój rozpoczął sezon bardzo dobrze i zajmuje 2 miejsce, nie przegrywając spotkania, bilans bramkowy obiecujący: 11-3.
Start tak jak się spodziewałem walczy o utrzymanie, jednak mając tak wąską kadrę będzie im bardzo ciężko, szczególnie że z tego co się dowiedziałem mają jeszcze problemy z obrońcami. Ostatnie spotkanie Start przegrał na swoim boisku gładko 4-0, a kto zna tę ekipę ten wie, że ich małe boisko to główny atut i wiele drużyn nie potrafi tam wygrywać. Tak wysoka porażka pokazuje, że drużyna jest w dołku.
Rozwój rozegrał w tym sezonie dwa mecze z drużynami, które poziomem można porównać do Bogdanowic. Były to spotkania z Namysłowem gdzie wygrali na wyjeździe 4-0 oraz mecz ze Skrą Częstochowa w poprzedniej kolejce wygrany na wyjeździe 3-1.
W tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden i spodziewam się, że wzmocniony przed sezonem, dobrze zmotywowany Rozwój rozgromi drużynę z Opolszczyzny.
Wszelkie atuty piłkarskie ale także organizacyjne, mentalne są po stronie drużyny ze stolicy województwa śląskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 0

roman_

Użytkownik
III liga, grupa Opolsko-śląska

Start Namysłów - Odra Opole

Dawno, dawno temu mecz ten można byłoby nazwać derbami Opolszyzny. Dziś sytuacja jest zgoła odmienna. 3 ligowy front, kiepska postawa Startu (miejsce spadkowe, w dotychczasowych 6 meczach zdobył jeden punkt, strzelił 4 bramki a stracił 14), i zbyt niska liga, w której grają Opolanie, nie pozwalają nazwać tego meczu derbami.

Po ostatniej kolejce (6 kolejka - 2 wygrane, 4 remisy Opolan) i straconych 2 punktach, w drużynie gości został zwolniony trener Dariusz Kaniuka. Słychać było nieprzychylne głosy z trybun i piłkarze odbyli męską rozmowę z zarządem klubu.

Przypuszczam, że piłkarzy powinnien obserwować przyszły trener i piłkarze Odry będą chcieli pokazać swoją przydatność do drużyny. W tym roku celem jest awans do wyższej ligi, a na kim nie zdobywać punktów jak na outsiderach? W dotychczasowych meczach wyjazdowych, Odra dobrze sobie radzi -wygrała 2 razy i raz zremisowała. Dodatkowo każdy wynik niż zwycięstwo gości, będzie sensacją i kibice gości długo nie zapomną swoim &quot;gwiazdom&quot; takiej wpadki.

Moim zdaniem zdecydowane zwycięstwo Opolan.

1,32 @ TOBET
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
III liga , grupa: małopolsko-świętokrzyska
Janina Libiąż - Górnik Wieliczka X2 / 1,90 ✅✅✅
Górnike w lidze jeszcze bez wygranej. Ostatni przełamanie w PP i wygrana w meczu wyjazdowy 1:0 ( Grając składem rezerwowym ) W meczu z Janiną duża szansa na pierwsze punkty ligowe w tym sezonie, powinni zagrać wszyscy piłkarze pierwszego składu i realnie można powalczyć nawet o wygraną, tymbardziej że drużyna z Libiąża nie odstaje poziomem od Górnika ;)
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
KS Piaseczno - Radomiak @ 1,6 4/10 ✅
KS Piaseczno (+1.5g) - Radomiak @ 2,49 2/10 ⛔
Kolejny typ na Radomiaka, który pokazuje, że w tym sezonie jest na tyle mocny, żeby liczyć się wreszcie w walce o awans.
Ostatni mecz z dość mocną Legionovią &quot;Zieloni&quot; rozegrali koncertowo, stwarzając mnóstwo sytuacji podbramkowych, szybko strzelając pierwszą bramkę, nie popełniając poważnych błędów w obronie. Radomiak grał bardzo mądrze i uważnie w defensywie przez co z upływem czasu goście wyraźnie tracili nadzieję na wywalczenie w Radomiu choćby remisu. Ze świetnej strony po raz kolejny pokazali się Marcin Figiel i Wojciech Wocial, udowadniając wysoką formę.
Piaseczno to ligowy średniak, grający u siebie bardzo defensywnie. Niewiele atutów w ofensywie, porażki 0-1 z Hutnikiem i Bronią na pewno nie przypadkowe.
Radomianie w obecnej formie powinni sobie poradzić z ekipą gospodarzy. Kurs na &quot;dwójkę&quot; mało atrakcyjny, dlatego warto zaryzykować i zagrać wygraną Zielonych więcej niż jedną bramką po ciekawym przeliczniku.

EDIT: bramki z meczu + doping kibiców Zielonych.
http://www.radomsport.pl/index.php?go=wiecejnews&amp;amp;id=5183
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Narew Ostrołęka - Broń Radom @ 1,35 ✅
Radomiak - Orzeł Wierzbica @ 1,3 ⛔
ako: 1,76
stawka: 4/10
Nie widzę opcji jak kolejne 3 punkty dla drużyn z Radomia, które w tym sezonie wyprzedzają resztę stawki zdecydowanie. Broniarze grają na wyjeździe z Narwią, która jeszcze w tym sezonie nie wygrała, a zdołała ponieść porażki w rozmiarach: (1-4, 1-5, 0-3, 0-4, 0-7 (sic!)). To doskonale oddaje poziom tej ekipy.
Radomiak po ósme z rzędu zwycięstwo zagra z rywalem z pobliskiej Wierzbicy, gdzie trenerem jest doskonale znany Józef Antoniak (m.in. wprowadził Radomiaka do ekstraklasy, doszedł z nim do 1/4 PP w 2007 roku). Kadra Orła składa się z kilku graczy wyrzuconych z klubu ze Struga (m.in. Cezary Czpak, Marcin Sikorski) oraz sporej grupy doświadczonych graczy (Stąpor, Pastuszka, Trela). Czy ta mieszanka będzie się w stanie przeciwstawić rozpędzonej jedenastce trenera Dźwigały? Nie sądzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom