>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
Po zakończeniu rozgrywek klasy wyższej, zawodnik może uczestniczyć w meczach z udziałem drużyny klasy niższej (mistrzowskich i pucharowych), o ile w danym sezonie rozgrywkowym wystąpił w więcej niż 50% rozegranych oficjalnych meczów z udziałem drużyny niższej klasy (mistrzowskich i pucharowych liczonych łącznie), z zastrzeżeniem postanowień, odpowiednio pkt b) lub c) - przepis ten nie dotyczy zawodników uczestniczących w rozgrywkach młodzieżowych. Przy określeniu liczby rozegranych oficjalnych meczów należy uwzględnić zawody rozegrane w danym sezonie po potwierdzeniu zawodnika do klubu.”
 
Otrzymane punkty reputacji: +406
H 52K

halacik96

Użytkownik
Nic nie umniejszając, ale analiza podparta niekoniecznie prawdziwymi informacjami na temat meczu, który ma odbyć się za dwa dni dostaje prawie 5k reputacji? Za co???
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Nic nie umniejszając, ale analiza podparta niekoniecznie prawdziwymi informacjami na temat meczu, który ma odbyć się za dwa dni dostaje prawie 5k reputacji? Za co???
typ to jakiś admin tego forum, śmierdzi wałkiem na kilometr, sami sobie widocznie nabijają reputację
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
Psychosocial 886,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Większych bzdur dawno nie czytałem. Poczytajcie sobie regulamin rozgrywek zanim zaczniecie się ośmieszać takimi analizami.
"Bzdur, ośmieszać, typ to jakiś admin tego forum, śmierdzi wałkiem na kilometr, sami sobie widocznie nabijają reputację" ...dostałem takie info od piłkarzy grających w 3 lidze, zaufałem i nie skorygowałem za co przepraszam chociaż typ i tak może wejdzie.. Wcześniej ich informacje zawsze się sprawdzały co można zobaczyć po moich ostatnich trzech wygranych typach z tej ligi z niektórymi grubymi kursami.


Ogarnij się Panie User bo poczytałem sobie Twoje wcześniejsze posty i widzę że masz żyłkę do szydzenia i agresywnego słowotoku w stosunku do innych. Nie oskarżaj również adminów o rozdawanie sobie reputacji bo ośmieszasz się sam.

Można pisać na spokojnie bo jesteśmy tu po to żeby ogrywać "Zbuków" a nie udowadniać sobie kto popełnił więcej błędów. I to wyśmiewać.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1937
Psychosocial 886,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
355124110098441175.png

Kursy na te dwa spotkania mocno poleciały w dół. Po cash-outach widzę że jest duża szansa na wygranie tego dubla. Mecze praktycznie towarzyskie ale warto spróbować. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Pogoń II - Flota
No i znów ciekawa analiza. Wtrącę więc swoje dwa słowa bo nie mogę przestać się śmiać. Zacznę od tego, że dla obu zespołów to mecz z gatunku o pietruszkę. Flota jest utrzymana, Pogoń gra już tylko na dokończenie sezonu. Od dwóch miesięcy to jednak Flota jest zespołem w lepszej formie, który punktuje lepiej od Pogoni. Może konkrety

Flota 17 punktów
Pogoń II 11 punktów

Kolejny argument, to fakt, że Flota dużo lepiej gra na wyjazdach i tam zdobywa większość punktów. W Pogoni nie można liczyć na żadne spady, obecnie zespół to mieszkanka młodych zawodników na dorobku i juniorów. Nie twierdzę, żeby grać na zwycięstwo Floty ale śmiechem jest gra po kursie @1,41 na Pogoń i polecanie tego innym. Aha no i sensowne firmy bukmacherskie trzymają kursy na Pogoń w granicach @1,70-1,80 i to są kursy dużo bliższe rzeczywistości. Sądze, że kurs sts wziął się z betfair bo tam jest podobny, tylko... że nie ma tam żadnego ruchu na tym meczu a niski kurs wynika tylko z braku zainteresowania tym meczem.

betka.png

1717063156829.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +216
Psychosocial 886,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Szanuję Twoją analizę ale mi jak pisałem wcześniej po cash-outach wyszło że ze Pogoń i Unia powinny wygrać te spotkania.

Cash-out na Pogoń to okolice 71% plus podatek więc prawie idealny dla buków żeby podkusić gracza i wyjść na zero.

Jeszcze ciekawiej jest z Unią bo tu przy porannym kursie 2,19 cash-out wynosił...ponad 100%! Czyli już nieopłacalne totalne dla buków. Dokładnie przy kursie 2,19 za 2 zł proponowano mi..2,15 zł wypłaty (w razie czego mam screena)..stąd mój wniosek o tym dublu.

Abstrahując mylisz się grubo że kursy na Pogoń w STS wzięły się z..betfair. Teraz to ja dopiero się uśmiecham...prawie wszystkie kursy biorą się z rynków azjatyckich i to tylko wyjściowe a potem już jak na przykład na giełdzie papierów wartościowych regulują je..gracze..ile razy mam to pisac?
 
Ostatnia edycja:
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Szanuję Twoją analizę ale mi jak pisałem wcześniej po cash-outach wyszło że ze Pogoń i Unia powinny wygrać te spotkania.

Cash-out na Pogoń to okolice 71% plus podatek więc prawie idealny dla buków żeby podkusić gracza i wyjść na zero.

Jeszcze ciekawiej jest z Unią bo tu przy porannym kursie 2,19 cash-out wynosił...ponad 100%! Czyli już nieopłacalne totalne dla buków. Dokładnie przy kursie 2,19 za 2 zł proponowano mi..2,15 zł wypłaty (w razie czego mam screena)..stąd mój wniosek o tym dublu.
to rób tego cashouta czym prędzej bo zaraz będziesz na minusie, jak tak dalej pójdzie to Pogoń będzie kurs powyżej @2,00

flota222.png
Post automatycznie złączony:

Abstrahując mylisz się grubo że kursy na Pogoń w STS wzięły się z..betfair. Teraz to ja dopiero się uśmiecham...kursy biorą się z rynków azjatyckich i to tylko wyjściowe a potem już jak na przykład na giełdzie papierów wartościowych regulują je..gracze..ile razy mam to pisac?
W momencie jak pisałeś azja nie miała kursów na ten mecz. Betinasia czytało kursy z betfair i tam właśnie było magiczne @1,4 które tak polecałeś. Pinek wyszedł z kursem około @1,75 chwilę po moim wpisie i od razu podskoczyło na @1,84. Cashout zrobiony? Bo zaraz nie będzie 2,15 tylko 1,95 i będziesz 5 groszy na minusie.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
Psychosocial 886,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Skoro wyjściowy kurs był 1,4 to chyba skądś się wziął. Jak myślisz z tego że Flota gra lepiej na wyjeździe??? A że podskoczył to gracze musieli zacząć grać na gości i tyle.

Abstrahując człowieku nie interesuj się na co wydaje swoje własne pieniądze. Jesteś zwykłym chamem a swoją drwinę zachowaj dla siebie.
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Przed chwilą pisałeś, że kursy biorą się z azji i te @1,40 to była azja. Proszę bardzo, to jest screen z dokładnym czasem kiedy kursy pojawiły się w azji. Jest to godzina 12:12
Twoje posty pisane były dużo wcześniej. Przeproś mnie i graczy którym to polecałeś to przestanę Cię ośmieszać. W innym przypadku każdy Twój typ jaki tu podasz będzie prostowany i skończy się dzień dziecka.

1717065172303.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
Psychosocial 886,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
B 91

blacky777

Użytkownik
Wszystkie kursy z STS-u są pobierane z rynków azjatyckich, tak było zawsze, popytaj oddsmakerów i tego sam nie wymyśliłem.

Mam sprawdzać każdy kurs od teraz skąd się wziął?


Kursy były różne np: Marsbet też wyjściowy 1,45.

Bez odbioru bo szkoda dnia na te dywagacje.
po co ta agresja, chyba nie do tego sluzy to forum a akurat janusz tracz ma mega infa i sporo razy można było na jego typach zarobic, to wiec może trochę więcej kultury bo agresja bije tutaj zdecydowanie od Ciebie a nie od niego
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Wszystkie kursy z STS-u są pobierane z rynków azjatyckich, tak było zawsze, popytaj oddsmakerów i tego sam nie wymyśliłem.

Mam sprawdzać każdy kurs od teraz skąd się wziął?


Kursy były różne np: Marsbet też wyjściowy 1,45.

Bez odbioru bo szkoda dnia na te dywagacje.
No więc jeżeli jakiś azjatycki krzak marsbet traktujesz jako wyrocznię w sprawie 3 ligi polskiej to gratuluję wiedzy. Podpowiem Ci (nie musisz dziękować), korzystaj jednak z pinka. Unikniesz kompromitacji jak tej dzisiaj.
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
Otrzymane punkty reputacji: +180
Psychosocial 886,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dałem tu 1144 posty i nigdy nikt nie podniósł mi tak ciśnienia stąd może moje zachowanie (można bylo napisać to w bardziej miłej formie a nie szydzenia a tak naprawdę chodziło tylko o niski kurs i skad się wzięły). Z mojej strony jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd to jeszcze raz przepraszam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
parias__93 15,3K

parias__93

Użytkownik
Ważną kwestią jest to, że kluby 2 ligi wnoszą o powiększenie jej już od przyszłego sezonu do 20 drużyn. Komunikat PZPN w tej sprawie ma pojawić się 7 czerwca więc Legia II, która według zapowiedzi chce awansować musi walczyć z Unią Skierniewice o drugie miejsce mogące dawać prawo do gry w barażach. Jak dla mnie :

Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Typ : 1
Kurs : 2,00 ( Betfan )
01.06.24r. g. 12:00

5:1 ✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1835
parias__93 15,3K

parias__93

Użytkownik
III liga, grupa 1
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Maz.
Typ : over 3,5 gola
Kurs : 2,44 ( Betclick ) BEZ PODATKU
2:1 ❌ ❌ ❌
31.05.24r. g. 19:45

Wspomniana wyżej Unia Skierniewice walczy o wicemistrzostwo, które może ale nie musi oznaczać czegoś więcej niż drugie miejsce. Obie drużyny posiadają w składach najlepszych strzelców ligi, zarówno Sabiłło jak i Snopczyński będą chcieli dołożyć bramki do klasyfikacji. Widziałem mecze Unii i Lechii, są to drużyny usposobione ofensywnie, w ostatnich pięciu kolejkach obie ekipy w swoich meczach pokrywały typowany over - Unia ( 5:0, 4:3, 3:3, 0:7, 3:1 ), Lechia ( 5:1, 2:6, 7:0, 3:1, 3:1 ). Myślę, że dziś też bramki będą padały. W rundzie jesiennej 0:4 dla Unii, kurs w Betclick, grając bez podatku warty ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
parias__93 15,3K

parias__93

Użytkownik
01.06.24r. g. 15:00
III liga, grupa 1
Olimpia Zambrów - GKS Bełchatów
Typ : 1
Kurs : 1,80 ( Fortuna )

Edit. Forbet zostawił - 2,20 na gospodarzy.

2:2, Bełchatów wyrównał z karnego w 87'
❌ ❌ ❌

Jeszcze rano udało się złapać kurs 2.25 , następnie spadki do poziomu 1.75 , obecnie poza Fortuną większość polskich bukmacherów usunęła mecz z oferty. Z racji tego, że z II ligi spadł Stomil Olsztyn to z grupy pierwszej lecą nie trzy a cztery drużyny. Dla Bełchatowa jest to jeden z najdalszych wyjazdów w lidze, blisko 300km. Wiadomo, GKS jest w tabeli wyżej, zgromadził sporo więcej punktów od Olimpii tyle, że goście walczą już jedynie o poprawienie swojego miejsca. Ekipa z Zambrowa natomiast ma nóż na gardle. Rezerwy Jagi przegrały więc wygrana na swoim boisku mocno przybliżyłaby Olimpię do utrzymania. Spadki kursów, motywacja do pozostania w 3 lidze i własne boisko - to moje argumenty na wygraną gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
parias__93 15,3K

parias__93

Użytkownik
01.06.24r. g. 17:00
Mławianka Mława - Victoria Sulejówek
Typ : 1
Kurs : 2,25 ( Superbet )

2:0 ✅ ✅ ✅

Victoria jest bardzo bliska mojemu sercu, również nie jest jeszcze pewna utrzymania ale idę w kierunku gospodarzy. Jeśli Mława nie wygra to najprawdopodobniej spadnie z ligi. Oglądałem pierwszy mecz obu zespołów na jesieni i Victoria szczęśliwie go zremisowała, po bramce Świątka w końcówce. Mława z dobrą serią w ostatnich, w ostatnich pięciu meczach u siebie zdobyła 10 punktów. Myślę, że atut swojego boiska minimalnie przeważy o wygranej gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1358
makaveli23 290,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska III liga Grupa II
Godzina: 17:00
Spotkanie: Świt Skolwin - Środa
Typ: Świt Skolwin
Kurs: 1.42
Bukmacher: betfan
Post w dziale:
Analiza:
Wiocha kilka km od mojej, jest pierwsza w III lidze i w ostatniej kolejce u siebie będą na pewno pożegnać się z kibicami w dobrym stylu i zakończyć świetny sezon wygraną. Sezon w którym zdeklasowali przeciwników zdobywając 82 punkty o 14 więcej niż druga Elana Toruń. Ponadto zdobyli w całym sezonie aż 70 bramek a stracili tylko 17. W listopadzie 2023 roku przegrali pierwszy mecz ze Środą 1-0 i była to wtedy niespodzianka bo Środa wygrała to spotkanie po kursie około 5.00. Na pewno będzie tutaj chęć rewanżu. Środa wygrała ostatnie dwa mecze u siebie ale z rywalami podobnymi do siebie bo ze środka tabeli jak Kleczew i Vineta. W ostatnich 10 meczach Skolwin ma formę 10-0-1 i 26-6 w bramkach, myślę że to starczy do pokonania przeciętnej drużyny jaką jest Środa.
 
Do góry Bottom