>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

kibic-zwierze 44,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie. Mecz Starowice - Bytom Odrzański kurs podskoczył właśnie na kości z 1.4 na 1.98. Ktoś wie dlaczego? Goście walczą o utrzymanie i nagle taki wzrost…
 
B 1,9K

bolo73

Użytkownik
Generalnie remis gościom styka do utrzymania chyba że Unia Turza wygra a Carina przegra to wówczas w małej tabeli 3 ekipy czyli Bytom Odrzański, Warta i Carina mają po 39 pkt ale najgorszy z tego trio będzie Bytom Odrzański. Mało prawdopodobny scenariusz Druga sprawa to to że kurs w granicach 2 jest chyba poprawny bo wystawianie kursów po linii kto bardziej potrzebuje jest od kilku lat niepoprawne. Kiedyś owszem faktycznie we wszystkich ligach poza szwabami i Anglikami praktycznie kto potrzebował ten otrzymywał. Teraz zapomnij wystarczy prześledzić wynik z ostatnich kolejek. U nas w Polsce jeszcze w 3 czy 4 lidze zdarza się chwycić głównie na live jakiś dobry kurs ale i tak to nie jest to co kiedyś. Tak więc proponuję lepiej obserwować wynik live i wówczas łapać bo na pewno będzie ciekawie nie tylko w tej grupie. Co do Świtu Skolwin to pytanie kim dzisiaj zagrają bo w środę czeka ich finał PP w Świnoujściu więc pewno będą roszady.
Post automatycznie złączony:

Pytanie do poinformowanych: jakie relacje panują pomiędzy decydentami klubowymi Pogoni Grodzisk a Legią? Chodzi mi o to czy pomogą Legii pokonując Skierniewice czy też podłożą się. Piłkarsko wiadomo powinni spokojnie wygrać no ale...Jest to istotne bo podobno PZPN realnie rozważa powiększenie 2 ligi do 20 zespołów od tego sezonu więc zajęcie 2 miejsca może przyczynić się do awansu przynajmniej do barażów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
Psychosocial 886,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Jagiellonia Białystok II-Pelikan Łowicz TYP 1 kurs 1,80 5/10 g.17.00 2:1 WIN

PS: Ostatnia kolejka. Żeby być pewnym pozostania w lidze Jaga nie może go przegrać (wystarczy im remis) w wypadku zwycięstwa Olimpii Zambrów z Lechią w Tomaszowie. Pelikan jak i Lechia mają już wakacje więc te dwa zespoły różnie mogą podejść do tych spotkań dlatego uważam że gospodarze po prostu dla spokoju powinni wygrać to spotkanie.

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1581
psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
No mam mieszane uczucia. Nie zdziwi mnie jak zechcą spaść. Trzecia liga dla drużyny rezerw to ciężar. Koszta wyższe niż w czwartej a za niski poziom rozgrywkowy by ogrywać zawodników którzy nie łapią się do "jedynki".
 
Psychosocial 886,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
No mam mieszane uczucia. Nie zdziwi mnie jak zechcą spaść. Trzecia liga dla drużyny rezerw to ciężar. Koszta wyższe niż w czwartej a za niski poziom rozgrywkowy by ogrywać zawodników którzy nie łapią się do "jedynki".
Jesteś bliżej Białegostoku ode mnie, ja z kolei mam znajomych piłkarzy w tej lidze. Uważam że gdyby chcieli spaść "nie chcieliby" wygrać w kluczowym meczu u siebie z Olimpią Zambrów. Wygrali 2:0 i stąd mój wniosek.
 
psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
Dlatego mam mieszane uczucia. Ta drużyna jest jak piąte koło u wozu. Kilka lat temu ją rozwiązali potem reaktywowano. Na każdym kroku podkreślają w klubie że to spore obciążenie dla budżetu. Na 3 ligę są za słabi na 4 za mocni. Rok temu fajnie to wyglądało ale trenerem był Adrian Siemieniec. Po jego odejściu do jedynki już chyba ze dwie zmiany były na ławce i efektów nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +409
G 21,5K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Jeżeli chodzi o grupę III to wielkie ciśnienie na awans jest w Bielsku-Białej, gdzie miejscowy Rekord podejmie Górnik Polkowice. Muszą wygrać, bo tuż za nimi są rezerwy Śląska Wrocław. We Wrocławiu również jest ciśnienie na awans, bo chcą ogrywać młodzież na wyższym poziomie rozgrywkowym.

Te 2 mecze plus dołożyć coś i wychodzi fajny tripel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1024
tarki_16 235,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wikęd Luzino - Błękitni Stargard 1 @2.19 STS

3 liga, 2 grupa. Gospodarze potrzebują zwycięstwa, żeby liczyć na utrzymanie. Żeby tak się stało Stolem Gniewino nie może wygrać u siebie z Elaną, a jest to bardzo prawdopodobne, chyba, że Toruń kompletnie oleje mecz i wyjdzie juniorami. Goście już zakończyli sezon , 3 ostatnie mecze to porażki, więc nie wierze, że pojadą dziś mocną ekipą i będą robili gospodarzom pod górkę. Luzino było już niemal pewne spadku, jednak ostatnio 3 zwycięstwa i 5 porażek z rzędu Gniewina pozwoliła do samego końca walczyć o ligowy byt. Wiele buków już zdjęło ten mecz z oferty, na STS jeszcze solidny kurs, więc trzeba grać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1894
G 4,1K

grubaryba

Użytkownik
cytat za łikędem

Jutro o godzinie 17.00 w Luzinie rozegramy ostatnią kolejkę w ramach rozgrywek III ligi grupy 2. Naszym rywalem będzie zespół Błekitnych Stargard. Celem Wikędu są 3 punkty z wyżej notowanym rywalem. Z uwagą będziemy śledzić rywalizację pomiędzy Stolem Gniewino a Elaną Toruń. W przypadku naszej wygranej i remisie, bądź porażce Gniewina przeskoczymy Stolem w ligowej tabeli, co przy pozytywnych wieściach z II ligi, da nam utrzymanie w lidze. Jest o co walczyć i liczymy na dużą frekwencję kibiców
 
Otrzymane punkty reputacji: +409
G 4,1K

grubaryba

Użytkownik
pozytywne wiesci z 2 ligi? pewnie chodzi o powiększenie 2 ligi do 20 tu zespołów albo o radunie - ciekawe czy przystąpią do rozgrywek na tym poziomie.
 
Do góry Bottom