>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

K 69K

krzepki89

Użytkownik
nie chodzi o to , że prorok, bo sam tego nie grałem, ale miałem pozaznaczane , aby zobaczyć co się dzieje w 3 lidze, i wydawałoby się być niemożliwe, żeby Olimpia to przegrała , a tymczasem przegrała. poza tym kurs 7,45 nic nie świadczy , po prostu ktoś mógł pomyśleć że taki Świt albo JAga gra o nic , a oni tymczasem grali swoje ;) , fakt może napisałem to dość prześmiewczo , bo sam aż nie wierzyłem co tam się porobiło :)
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Świt był bardzo dobrze zmotywowany do tego spotkania. W kuluarach mówi się, że Kotwica przed meczem obiecała drużynie ze Skolwina za ogranie Olimpii całkiem pokaźną sumkę. Więc nie można powiedzieć, że Świt grał już o nic. Premia ta była naprawdę całkiem spora jak na realia III ligowe, ale jak wiemy w Kołobrzegu nie brakuje pieniążków.
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Podobna sytuacja była parę lat temu, jak Wigry z Rakowem grały w ostatniej kolejce. Kurs na Wigry coś koło 7. Raków o nic nie grał, bo już mieli pewny awans i totalnie wywalone (wszystko przegrywali od tego momentu), a Wigry musiały wygrać, żeby mieć szansę na utrzymanie. I oczywiście wygrały 2:1, a że GKS sfrajerzył się z Bytovią, to dało to utrzymanie :D
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
SEZON 2022/2023

Zrzut ekranu 2022-07-3 o 19.37.04.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +913
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Franck Ribery strzeli wczoraj dola Wieczystej Kraków, a przed meczem spotkanie legend Peszko - Ribery :)

 
Otrzymane punkty reputacji: +754
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
1659471420937.png

Warto próbować na Stalową Wolę, Łagów czy Lubliniankę. Największym jednak świrem jest kurs na...
Podlasie Biała Podlaska @4,75

Latem z Chełma odeszło 10 ludzi, z czego 5-6 stanowiło o sile tego zespołu w poprzednim sezonie. W ich miejsce pozyskano zawodników (przynajmniej na papierze) dużo słabszych. Wprost przeciwnie w Podlasiu. Z kadry poza Jarzynką odeszli tylko mało kluczowi gracze, głównie rezerwowi. Pozyskano natomiast kilku bardzo solidnych jak na 3-ligowe warunki piłkarzy (Misztal, Chyła, Mażysz, Podstolak, Galach). To będzie typowy mecz 50/50 i podejrzewam, że takie kursy będą w dniu meczu.

****
Skoro typowy mecz 50/50 to zakończony remisem 2-2 :D
Chociaż Podlasie miało ten mecz na widelcu, gdyby wykorzystali karnego na 0-2 to nie oddaliby już zwycięstwa.
 
Ostatnia edycja:
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Czym szybciej podajesz bety tym gorzej dla grajacych ,dodatkowo kilku tu moderatorów współpracuje z bukami, więc dla nich takie informacje to czyste złoto. Im mniej informacji tym lepiej .Sts to największe dziadostwo, kilka graczy pogra zaraz kursy poleca grubo .
 
Ostatnia edycja:
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Tylko współczuć tym którzy uważają STS za jedynego buka u którego można pograć niższe ligi, jak można się niczego jeszcze przez tyle lat, że STS to dno, kilka zagrań i kursów nie ma i rynek zepsuty. Tak ciężko poczekać na innych którzy wystawią ofertę? Przynajmniej niektórzy nie robią w majtki po kilku zagraniach... No nic tylko pogratulować tym którzy rzucają się na te kursy jak pies na kiełbasę, ale mimo wszystko i tak najlepszy cyrk jeszcze przed nami, czyli kursy na 4 ligę, robię popcorn i czekam, bo szykuje się super komedia 😂😂😂
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Wiaodmo ,że sts nie jest jedynym ,ale inne buki robią kopiuj wklej od nich .Dla każdego hazardzisty nawet kilka stowek robi swoje żeby pograć w tym dziasowskim sts .Ludzi tego nie rozumieja i nigdy nie pojmą,dlatego hapacze marnych groszy zawsze się znajdą 🤣
 
Ostatnia edycja:
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
1659618522413.png

Baniocha @2,88
gładka wygrana 0-2
💰💰

Escola to została już tylko z nazwy. Drużyna przebrana z zawodników jak karpie w lidlu. W tym roku walka o utrzymanie. Baniocha dużo lepsza, w składzie zawodnicy ograni w wyższych ligach. Kurs powinien być odwrotny.
Post automatycznie złączony:

Wiaodmo ,że sts nie jest jedynym ,ale inne buki robią kopiuj wklej od nich .Dla każdego hazardzisty nawet kilka stowek robi swoje żeby pograć w tym dziasowskim sts .Ludzi tego nie rozumieja i nigdy nie pojmą,dlatego hapacze marnych groszy zawsze się znajdą 🤣
Niestety potwierdzam, sts odrzuca kupony po 50 złotych. Nie wiem po co dają to do oferty...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +492
S 2K

szatan666

Użytkownik
Ja pozdrawiam tego szkodnika co niszczy rynek na całym świecie klikając po 25 euro na pinnacle, to jeszcze gorsze niż podawanie typu jak tylko sts ma. Za tydzień nie zagrasz nic.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Ja mam 12e więc szkodnik może zaszaleć :) Ale racja trzeba być mocno ograniczonym żeby na pinku klepać takie stawki w pre
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno
Hutnik Szczecin ❌ 2:2
1,52

LVbet

Dąb w zeszłym sezonie jako beniaminek IV ligi był rewelacją sezonu. Zespół z Dębna zajął w sezonie czwarte miejsce ustępując miejsce tylko taki doświadczonym zespołom jak Vineta Wolin, Flota Świnoujście czy Gwardia Koszalin.
Ten sezon będzie zupełnie inny. Zespół jest niezwykle osłabiony względem poprzednich rozgrywek. Ciężkie kontuzje wykluczyły z gry na dłuższy okres czasu Oskara Szczepanika (wiele meczy w III lidze w Świcie Skolwin) oraz Dawida Zielińskiego (Pogoń II, Świt Skolwin). Ta dwójka to podstawowi gracze środka pola Dębu. Jakby tego było mało klub w dość tajemniczych okolicznościach opuścili Paweł Noga i Piotr Rymar, czyli podstawowy skrzydłowy oraz stoper. Razem przenieśli się do niemieckiego Seelow. W Dębie nie zagrają już także Piotr Siembida, Wojtek Wiśniewski i Paweł Bielak (również podstawowi zawodnicy), jednak kulisy ich odejścia oraz dalsze losy są mi obce.
W sparingach Dąb wyglądał tragicznie. Wszystkie spotkania przegrywane różnicą kilku bramek np. 1:8 z Polonią Słubice. Kibice trochę dziwili się, czemu Dąb gra juniorami w grach sparingowych, jednak teraz okazało się, że Ci juniorzy będą teraz zawodnikami głównego zespołu Dębu. Co prawda ostatnich dniach zespół z Dębna kontraktuje nowych graczy, jednak nie są to powalające nazwiska. Są to przeważnie gracze, którzy co prawda mają w CV duże firmy, jednak żaden nie odgrywał tam kluczowej roli i grali tam ogony lub występowali głównie w rezerwach. Obecny zespół Dębu kadrowo jest skazany na walkę o utrzymanie moim zdaniem.
Co do Hutnika to w IV lidze solidna marka. Zawsze sezon kończą w górnej połówce tabeli. Dwa lata temu walczyli o awans do III ligi, jednak w kuluarach mówi się, że odpuścili go specjalnie bo jednak III liga to koszta. Hutnik jak mówiłem jest mocny. Szczególnie na własnym obiekcie. W sparingach wyglądali solidnie, dla przykładu z Polonią Słubice wygrali 2:1. Ciężko mi uwierzyć, że w starciu ze słabym Dębem Hutnicy nie zdobędą kompletu oczek.
Kursy mocno lecą w dół. Wczoraj miałem 1,57 na Hutę, dziś jest to już 1,52, a będzie spadać.

Edit: Cóż. Nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć. To był mój jeden z mocniejszych typów w tym roku i mocno w niego zainwestowałem. Przepraszam wszystkich, którzy to pograli. Nawet nie potrafię wytłumaczyć co tam się stało. W związku z tym robię sobie odpust do końca miesiąca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
KS Raszyn - Oskar Przysucha

Oskar stracił latem 3 podstawowych zawodników. Najlepszy strzelec (27 goli) Przemysław Śliwiński odszedł do Staru Starachowice, Michał Bojek do Prochu Pionki, a Maciej Klimas wrócił do Radomiaka Radom. W ich miejsce nie sprowadzono nikogo wartościowego. Letnie sparingi były znakiem ostrzegawczym przed startem nowego sezonu. Oskar przegrał m.in. 0-5 na własnym boisku z Neptunem Końskie. Start rozgrywek tylko potwierdził, że przysuszanie mają problem. Troszyn gładko przejechał się po Oskarze w Przysusze wygrywając 5-1! Dodatkowo przysuszanie stracili 2 kolejnych graczy z podstawowej jedenastki - Przemysława Nogaja i Patryka Czarnotę. Obaj ujrzeli bezpośrednie czerwone kartki i w piątek nie zagrają.

Z kolei Raszyn wzmocniony latem kilkoma ciekawymi nazwiskami. Do KS dołączyli m.in.:
➡️
Marcin Bykowski (Pilica Białobrzegi)
➡️
Kamil Hernik (MKS Piaseczno)
➡️
Bartosz Orłowski (MKS Piaseczno)
➡️
Patryk Szeliga (Victoria Sulejówek)
➡️
Jan Skotnicki (Victoria Sulejówek)
➡️
Marek Ziętara (MKS Polonia Warszawa)
➡️
Dominik Paradowski (MKS Ząbkovia Ząbki)
➡️
Paweł Michałek (MKS Ząbkovia Ząbki)
➡️
Mateusz Tarnowski (Tygrys Huta Mińska)
➡️
Jakub Szymkowiak (Tygrys Huta Mińska)

W pierwszej kolejce ugrali punkt na trudnym terenie w Ząbkach z Dolcanem (0-0). U siebie z mającym problemy kadrowe Oskarem z pewnością powalczą o komplet punktów.


Raszyn 2.20 betfan ✅ 2-1
Raszyn 2.0 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
Do góry Bottom