>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

K 69K

krzepki89

Użytkownik
Gdzie można jeszcze zagrać ten super typ ,bo nigdzie nie widze🤣To za 5miejsce za punkty dostaną potężną sumę?Chyba raczej o to nie chodzi 😉
no bo poblokowali ja zlapałem handi 3,15 , a widzialem potem już 2,3 i niżej , generalnie , to Przodkowo dzis pokonuje Juniorów Błękitnych i jutro Jarota jest na musiku , hajs nie śmierdzi za pierwsze miejsce jest 400 tys zł, więc sporo
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
beda jutro jaja , bedzie o tym głośno , Stano wrzucił Twitta ;) zobaczymy , jak to wyjdzie, swoje niby wiem, :) ale chyba raczej hajs umoczony ;)
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
beda jutro jaja , bedzie o tym głośno , Stano wrzucił Twitta ;) zobaczymy , jak to wyjdzie, swoje niby wiem, :) ale chyba raczej hajs umoczony ;)
Ten populista i znawca od wszystkiego Stanowski, zawsze musi wrzucić swoje 3 grosze. Morda kilku bukmacherów które pobiegły do swojego guru na skargę a ten jak osiołek nagrywa filmiki. Zresztą tam mu dobrze ktoś napisał, usunęli bo ludzie zaczęli grać na Jarocin, a nie dlatego bo ktoś zagrał fortunę na Polonię. Za ile śmieszny STS przyjąłby taki zakład? Stówka?
Umoczony, nie umoczony. Fajnie, że ktoś wrzuca takie spostrzeżenia na forum.
Każdy z Nas gra na swoją odpowiedzialność i ukłony dla autora typu za te wszystkie uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
G 0

gubernator_nh

Gość
to ja już nie kumam, to gospodarze wygrają czy nie ?
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica 1 2.41 (sts) 5.5/10 godz. 18

Warto dziś iść w kierunku Lechii Zielona Góra. Lechia walczy o utrzymanie, ale w ostatnim, czasie notuje dobre wyniki (na 5 ostatnich meczów 3 wygrane i 1 remis). Lechia musi szukać punktów szczególnie u siebie.

Mam też informacje, że rezerwy Miedzi, które w zasadzie już nie mają szans na awans mają na koniec sezonu grać więcej młodszymi zawodnikami, którzy do tej pory mniej grali w 3 lidze. Także warto próbować coś w kierunku gospodarzy. Zresztą można to było już obserwować w ostatniej kolejce, gdzie Miedź u siebie przegrała aż 1:4 i skład dość znacząco się różnił od tego co jeszcze kilka kolejek temu. Ogólnie Miedź ostatnio w czterech meczach ugrała tylko 2 punkty.

Szansa na wejście tego typu jest dość duża, kursy na pewno nie są adekwatne do tej sytuacji.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
K 69K

krzepki89

Użytkownik
no bo Polonia , pograła na siebie , i ktoś grubo wjechał i zmienili skład niestety więcej szczegółów nie nadaje sie do pisania na forum, ale ładnie sobie ktoś zarobił :)
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Nie zagrali na siebie. Nie przyjmują zakładów na III ligę za większe sumy pieniędzy. Sprawa wygląda tak, że jeżeli spadnie Jarota, która zajmuje drugie miejsce w PJS, wtedy nie otrzymuje nagrody pieniężnej. A jak wiemy piąte miejsce zajmuje Polonia, która wtedy zgarnia kasę. Jeszcze dużo kolejek, ale tego nie wzięliśmy pod uwagę.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
ajj nie wiem skąd jesteś itd :) nie ważne i co wiesz itd, ja skopałem bo podpaliłem się i zamiast zadzwonić w jedno miejsce zagrałem za 400 zł :) , kolejne mecze już środa w papie ;)


1652694659800.png
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
ajj nie wiem skąd jesteś itd :) nie ważne i co wiesz itd, ja skopałem bo podpaliłem się i zamiast zadzwonić w jedno miejsce zagrałem za 400 zł :) , kolejne mecze już środa w papie ;)


Pokaż załącznik 18447
No va bank w pałę Nostradamus jesteś i wiesz jakim składem do końca rundy zagrają, wiesz gdzie buki wystawia ich mecze 😅Raczej nigdzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
G 0

gubernator_nh

Gość
Dziś zespół: Środa w STS po @18.50 - brać w ciemno :), u siebie, H2H dobre, coś może będzie z tego.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
czemu brac w ciemno? szkoda kasy
Polonia znow pelny sklad mlodzikow, ostry wpierdol bedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +273
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
W III lidze grupa 2 dzisiaj będzie patologiczna sytuacja. Jarota gra o utrzymanie z Bałtykiem. Bałtyk jest trzeci w PJS, a Jarota czwarta. Bałtyk wystawia dzisiaj młodzież i zyskuje 200 koła za trzecie miejsce w klasyfikacji, a Jarota wygrywa i zapewnia sobie utrzymanie.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
haaa Olimpia się sfrajerzyła :) a Świt który '' teoretycznie'' grał o nic wygrywa z Olimpią ;) i Kotwica awans :) ktoś myśli piłkarski poker , a kumaci wiedzą że poszło tam gdzie trzeba :) piękny kurs 7,45 ;) ciekawe jaja też gdzie rezerwy Jagi pykły gospodarzy którzy grali o utrzymanie :)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
haaa Olimpia się sfrajerzyła :) a Świt który '' teoretycznie'' grał o nic wygrywa z Olimpią ;) i Kotwica awans :) ktoś myśli piłkarski poker , a kumaci wiedzą że poszło tam gdzie trzeba :) piękny kurs 7,45 ;) ciekawe jaja też gdzie rezerwy Jagi pykły gospodarzy którzy grali o utrzymanie :)
ale fajnie, ale zaraz ? teraz o tym piszesz? ot f... prorok :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1150
Do góry Bottom