>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
rano zagrauem RADUNIA 1,91 - ELANA TORUN 1.91 i FOTO HIGIENA GAC 1x 1.85

mam pytanie ? a ekstrakliga kobiet gdzie mozna typowac tutaj ? bo zagrauem OVER 2.75 LECZNA 1.80 rano i over 3.75 ROLNYK 1.83
 
M 472

mike7808

Użytkownik
3 Liga Grupa 4

Lewart Lubartów - Hetman Zamość Typ: 2 kurs 22.00 NobleBet

Moim zdaniem bukmacherzy z NobleBet przesadzili z tym kursem. Cały sezon grałem na overy 3,5 Hetmana i dali sporo zarobić. Od dawna wiadomo, że opuszczą szeregi trzecioligowców. Dzisiaj gram typowo na przełamanie Hetmana na wyjeździe - ostatnio wprawdzie przegrali 2 mecze jak w większości w tym sezonie, ale wcześniej potrafili 2 razy wygrać z rezerwami Korony oraz Podhalem. Właśnie z tą drużyną wygrali ostatni raz na wyjeździe w październiku 2020 r. Gospodarze walczą jeszcze o utrzymanie jednak mają swoje kłopoty - głównie finansowe.
 

Załączniki

B 901

beat-a-bookies

Użytkownik
Wakacje się zbliżają trzeba zarobić parę złotych.

Perełka dnia:
3liga gr. 3
Górnik 2 Zabrze - Ruch Chorzów 1 @5.85

Kurs poleci na łeb na szyję, więc szybko łapać.
Gracze Ruchu, którzy awansowali do 2ligi zaczęli wakacje! Dzisiaj na mecz z Górnikiem jadą samymi młodzieżowcami, uwaga! z bramkarzem w polu. Po co? Bo grają o 100tys w pro junior system! Dla mnie mecz dnia!

Ponadto bez szczegółów

3liga gr. 1
Broń Radom - Tomasovia X @3,55
Ursus Warszawa - Błonianka Błonie 1 @2.2

4liga warminsko-mazurska
Olimpia2Elblag - Orneta 2 @2.75
4loga Lubuska
Kurowo - Czrni Żagań 2 @2.25

Zielonsci
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +412
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wakacje się zbliżają trzeba zarobić parę złotych.

Perełka dnia:
3liga gr. 3
Górnik 2 Zabrze - Ruch Chorzów 1 @5.85

Kurs poleci na łeb na szyję, więc szybko łapać.
Gracze Ruchu, którzy awansowali do 2ligi zaczęli wakacje! Dzisiaj na mecz z Górnikiem jadą samymi młodzieżowcami, uwaga! z bramkarzem w polu. Po co? Bo grają o 100tys w pro junior system! Dla mnie mecz dnia!

Ponadto bez szczegółów

3liga gr. 1
Broń Radom - Tomasovia X @3,55
Ursus Warszawa - Błonianka Błonie 1 @2.2

4liga warminsko-mazurska
Olimpia2Elblag - Orneta 2 @2.75
4loga Lubuska
Kurowo - Czrni Żagań 2 @2.25

Zielonsci
Pozdrawiam
1624107480404.png
Nowak 5 (5)
Kasolik 32( 25)/5
Wójtowicz 7(3)/2
Rudek 16(0)
Wyroba 16(10)/1
Będzieszak 30(8)/1
Siwek 9(0)/3
Bielecki 28(28)/0
Kulejewski 30(25)/2
Kwaśniewski 35(22)/5
Neugebauer 26(4)/1

kolejno: występy (pełne)/bramki
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 901

beat-a-bookies

Użytkownik
Do zikos

Serio nie było?

Właśnie przez takich jak Ty nie chce mi się częściej dawać typów.


Do piłka_radom.
Też się składem trochę zdziwiłem, liczyłem na słabszy ale info z bramkarzem prawdziwe Bielecki to bramkarz który grał w tym meczu w polu.


Pozdrawiam tych którzy skorzystali. kupon1.jpg kupon2.jpg kupon3.jpg
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +365
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
3 liga gr II

Przodkowo - Zawisza x2 1.80 1:1

Ten kurs to wg mnie dobry becik, dlatego że wystawiony typowo po tabeli i życzeniowo. Przodkowo pompowane, bo w zeszłym sezonie weszli fartem do grupy mistrzowskiej, ale kasiora się tam nie zgadzała i kręcili takie wyniki jak 0-10 z Radunia w niby derbach. W ogóle były wątpliwości, czy zagrają ale jakimś magicznym cudem na finiszu kasa "na start" się znalazła i tak oto projekt Przodkowo pośród łąk i lasów trwa. Zawisza im dalej w las, tym będzie lepszy, co widać chociażby w ostatnim meczu w Kołobrzegu 1-1, który jakościowo jest półkę wyżej od Przodkowa. Problem Zetki jest taki, że niestety pewnym graczom trzeba uświadomić, że pomiędzy 4 i 3 liga jest przepaść i część tej drużyny po prostu się tam nie nadaje. Jednakże jest już kilka mądrych transferów i dla mnie goście nie przegrają, a nawet mogą wygrać z Przodkowem.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
3 liga gr II Świt Skolwin - Elana Toruń x2 2.62 fortuna godz 17

Kurs jest z pewnością value, gdyż moim zdaniem będziemy tu obserwować wyrównany mecz. Po pierwsze oglądałem oba mecze tych drużyn w poprzednim sezonie, gdzie różnica pomiędzy tymi ekipami była znikoma - dwa razy szczęśliwie wyciągał to finalnie Skolwin (jest to można tak to powiedzieć dzielnica Szczecina) i raz padl remis. Mecze były underowe 2x 1:0 i remis 0:0. Trzeba przyznać że obie ekipy w zeszłym sezonie były silniejsze, zarówno Elana i Skolwin puściły paru chłopaków do innych ekip. Drużyny te cechuje dobra defensywa. Uważam że możemy oglądać zacięty mecz i prawdopodobny wydaje mi się tu remis, chociaż i Elana może zaskoczyć. X2 wydaje się tutaj dobrą opcją, zobaczymy.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Górnik Zabrze II - Polonia Bytom
Polonia @ 1.75
Fortuna

W Górniku nie dzieje się najlepiej. Brak kasy w klubie i słabe wyniki w drużynie z ekstraklasy jak i w III lidze. Górnikowi przyjdzie podejmować za 30 minut Polonię Bytom, czyli kandydata do awansu. Niestety Polonia zalicza mocny falstart w tym sezonie i ma zaledwie 4 punkty co ich dzisiejszy rywal. Wydaje mi się jednak, że goście dzisiaj zaskoczą i odprawią swojego rywala z kwitkiem. W szeregach bytomian możemy spodziewać się pewnych roszad personalnych po ostatnich meczach.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Wczorajsza Elana in minus, przyznaje się do winy, bo drążąc temat dlaczego tak to się potoczyło dopiero znalazłem info na lokalnych stronach, że Elanie grozi bankructwo - aktualnie wszedł prokurent, główny sponsor firma Marwit (soki jednodniowe) upadł i robią zbiórkę na klub wśród ... kibiców także musztarda po obiedzie, ale lepiej omijać ten klub w tej chwili jeżeli chodzi o typowanie, albo iść w cuda ..
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław
typ: Zagłębie II 7-0

kurs 1.95
Forbet
średnia rynkowa ~1.55
1631915147342.png
Damian TARKA 6(5)/0
Paweł ZDUNEK 5(2)/1
Radosław DZIERBICKI 6(5)/0


Koniec dnia dziecka dla Odry. Wystarczająco jadą na farcie; dodatkowo bez porażki na wyjazdach. Powyższe braki kadrowe dość istotne. Ponadto pierwszy zespół Zagłębia grał w piątek. Mimo, że do tej pory nie korzystali zbytnio ze spadów, to liczę że ktoś tam zejdzie. Zwłaszcza ci co ze Słonikami nie powąchali murawy lub weszli na kilka minut:

1631915610328.png

ŁKS II Łódź - Broń Radom
typ: ŁKS II 2-1

kurs: 2.25
Forbet
średnia rynkowa 1.8

Myślę, że mecz rezerw nie przypadkowo ustawiony po spotkaniu pierwszej drużyny.
1631915753435.png
1631915784478.png
Dodatkowo jak czytamy na stronie Broni, goście jadą bez:
Elian de la Nuez 7(4)/1
Damian Machajek 5(3)/0
Tomasz Bartosiak 4(3)/1 - występ wątpliwy


1631915845512.png

Wissa Szczuczyn - Legia II Warszawa
typ: Legia II 0-0 piłka wodna...

kurs: 1.80
Forbet
średnia rynkowa: 1.42

1631916093418.png

1631916351160.png
Bez analizy:
Polonia Warszawa 1.60
Fortuna 2-1
Polonia Środa Wielkopolska 1.40 Forbet 2-0
Stal Stalowa Wola 1.75 Forbet 2-2

W tym ostatnim spotkaniu liczę zwyczajnie na efekt nowej miotły
1631916487012.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
K 69K

krzepki89

Użytkownik
te typy na rezerwy bardzo ciekawe, z tą Polonia , z jednej strony bym uważał, grają na sztucznej w Stargardzie, przyjeżdża były trener Błekitnych a Kluczevia to połowa składu byli piłkarze Błękitnych z pamiętnego PP oraz paru wychowanków Błękitu , więc spinka będzie i czy dla 1,4 ryzykować to nie wiem jeszcze jest trochę do meczu i postaram się czegoś ,,dowiedzieć ,, ;)
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Wierzbice - Świdnica 2 @ 1,37 ✅ 1:2 - beniaminek kontra spadkowicz z III ligi. Cele zupełnie inne. Gospodarze o utrzymanie, goście o powrót do III ligi, który pewnie im się nie uda, bo mocna jest Lechia Dzierżoniów. No ale jeśli Świdnica chce walczyć to takie mecze jak ten wygrywać musi - kadrowo zespół fajny, trochę co prawda zmian w składzie było po spadku z III ligi, ale trzon zespołu pozostał nienaruszony, doszło też kilku grajków, ogólnie ekipa zdecydowanie wyróżniająca się kulturą i pomysłem na grę w tej lidze. Wierzbice początek sezonu bardzo średni, dotychczas złapane tylko 4 punkty, gdzieś doszły też mnie słuchy, że w zespole gospodarzy ma być kilka absencji, więc Polonia/Stal po 1.37 wg mnie do wzięcia.

Długołęka - Wolibórz 2 @1,7 ✅ 2:3 - było nawet do wzięcia 1.8, ale spadło, gdzieniegdzie już 1.5. Słowianin to beniaminek, Długołęka utrzymała się w poprzednim sezonie trochę rzutem na taśmę, do końca walcząc o byt. Sezon rozpoczęli słabo, bo dotychczas bilans 0-1-4 jak dobrze pamiętam. Wolibórz 2-2-1, ostatnio stracili bramkę na 4:4 w 90'. Dlaczego w kierunku beniaminka? Otóż lokalny projekt, który zazwyczaj kończy się katastrofą, ale w międzyczasie daje fajnie zarobić. Grałem po 5.7 na Wolibórz z Bielawianką i ogolili, a grali słabszym składem personalnie niż dotychczas, bo ostatecznie przed końcem okienka załatwili jeszcze 2-3 grajków. Mają Szczepaniaka (ostatnio chyba Radomsko), mają jakiegoś obrońcę z Widzewa Łódź (Brazylijczyk), doszło dwóch podstawowych zawodników Bielawianki Bielawa z ubiegłego sezonu, która skończyła ligę na 3 miejscu. Chłopaki mają dobrze płacone, zresztą robią awans za awansem - kilka lat temu grali jeszcze w B-klasie. Jak dla mnie projekt zatrzyma się właśnie na IV lidze, może za 2-3 lata spróbują powalczyć o III, ale w tym sezonie będzie to zespół środka tabeli - nie powinien mieć problemów z utrzymaniem.

Sporo osób uderza w Barycz z Bielawą, ale dla mnie mimo wszystko odpust. Jakbym miał coś jeszcze na siłę polecić to Żerniki z Oleśnicą u siebie i pewnie gdyby kurs był nieco wyższy niż 1.6 to bym w to wszedł, ale po takim kursie jednak odpuszczam - wg mnie trochę za nisko. ✅ 3:1 Jedni i drudzy sezon zaczęli średnio, ale Oleśnica to beniaminek, który o awansie dowiedział się dwa dni przed startem ligi po tym jak wycofała się Wielka Lipa. W Żernikach rok temu szczęśliwe utrzymanie, ale teraz ma być lepiej. Nowym trenerem jest Podstawek, mają solidne skrzydła i Trzepacza z przodu, który ma być gwarancją bramek. Poza tym boisko w Żernikach specyficzne, gospodarze dobrze się tam czują, goście niekoniecznie i myślę, że inny scenariusz niż wygrana Piasta będzie jakąś tam niespodzianką, chociaż Oleśnica już pokazała, że potrafi urywać punkty teoretycznie lepszym zespołom niż Piast (remis w I kolejce ze Świdnicą). Personalnie Piast na pewno wygląda lepiej - tzn. ma zawodników z przeszłością w wyższych ligach, w Oleśnicy kadra bardzo podobna do tej, która w ostatnich latach reprezentowała Pogoń na boiskach okręgówki.

EDYTA: Admin, Mod przerzuć proszę do IV ligi ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 69K

krzepki89

Użytkownik
no nie bardzo jeszcze stoper i środkowy pomocnik kapitan z przeszłością w Błękicie , ( nie w PP ) ale nie będę tu personalizował bo za niska liga , chciałem grać dwójkę na Polonie ale mały kurs no i grają na sztucznej :) chociaż Polonia lepiej gra na wyjazdach niż u siebie :)
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
ŁKS II Łódź - Broń Radom
typ: ŁKS II

kurs: 2.25
Forbet
średnia rynkowa 1.8

Myślę, że mecz rezerw nie przypadkowo ustawiony po spotkaniu pierwszej drużyny.
Niewykluczone, że wygrają, ale na zrzuty z jedynki raczej bym nie liczył. Tam jest szpital i nie ma kto grać. Obecnie w przerwie meczu z PBB intensywniej rozgrzewa się tylko Koprowski.
 
Do góry Bottom