>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Wszystko się zgadza ,dla mnie Flota to nie jest jakiś średniak tabeli(Gedanie czy Polonie Środę można tak nazwać).Zapewne motywacja u gospodarzy będzie tu kurs powinien być jakieś 1.7-1.8 w tej chwili trochę zaniżony .Nieznacznie Flota jednak powinna wygrać spotkanie .Dla gospodarzy wazne spotkanie w kontekście utrzymania, bo w tej chwili z tego co widzę spada 4 drużyny.

Na jutro myślę
Gedania-Świt 2 1.65 superbet
Chyba w tej chwili największy kandydat do awansu ,wzmocnił się trochę i powinien wygrać z ligowym średniakiem .Dodatkowo Gedania gra na innym stadionie z tego co widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +403
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Dodatkowo Gedania gra na innym stadionie z tego co widzę.
W Sopocie na stadionie Ogniwa, sztuczna murawa.
Co do Stolemu, mówcie co chcecie, ale kadra jest słaba jedynie w tej pomocy są Soboczyński i Sobczyński, ale to za mało. Bramkarz? Moczadło, przegrać rywalizację ze Staniszewski to trzeba być wybitnym, a jeszcze wcześniej w Przodkowie popełniał proste błędy. W obronie główną postaciom będzie 37 letni Kotwica, a koniec rundy jesiennej pokazał formę tego zawodnika. Dla Mnie obecnie Stolem to największy "pewniak" do spadku. Nastroje w drużynie są fatalne.
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
W Sopocie na stadionie Ogniwa, sztuczna murawa.
Co do Stolemu, mówcie co chcecie, ale kadra jest słaba jedynie w tej pomocy są Soboczyński i Sobczyński, ale to za mało. Bramkarz? Moczadło, przegrać rywalizację ze Staniszewski to trzeba być wybitnym, a jeszcze wcześniej w Przodkowie popełniał proste błędy. W obronie główną postaciom będzie 37 letni Kotwica, a koniec rundy jesiennej pokazał formę tego zawodnika. Dla Mnie obecnie Stolem to największy "pewniak" do spadku. Nastroje w drużynie są fatalne.
Nie czytasz ze zrozumieniem, odniosłem się nie do tego czy są osłabieni a szczegółów o których piszesz.

Nie zagrają na Flocie juniorami, wszystko wskazuje że będzie jeden tylko w podstawie.

Moje propozycje:

Wikęd - Vineta powyżej 2,5 gola 1.60

Wikęd mający możliwości finansowe ale zarazem będący nieco klubem memem zagra z Vinetą. Wikęd się wzmocnił ale tam z tym pomysłem na 3 ligę jest słabo, kompletnie ich przerasta ten awans. Vinetę na takim rywalu też stać by coś w ofensywie zdziałać.

Ogólnie spodziewam się bramek w tym meczu, Wikęd to wesoły zespół

Karkonosze - Rakow2 obie strzelą? Tak 1.55

Karki mają 7 wygranych w 9 spotkaniach u siebie a Raków2 na pewno stać na zdobycie bramki tam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +577
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Tyle dziś spotkań, że nie wiadomo co wybrać .....

Unia Solec -Błękitni 2 1.84 totalbet
Trochę dziwne rzeczy dziś dzieją się z kursem na gości czyżby mieli odpuścić? Ja w to szczerze wątpię. Solec w tej chwili praktycznie na szarym końcu w tabeli, transfery słabe wg . mojej oceny , w sparingi też przegrywali nawet z 4 ligowcami .Jak już pisałem bardzo możliwe, że spadną 4 ekipy ,a co za tym idzie jeśli goście wygrają w znacznym stopniu ułatwią sobie pozostanie w lidze .Druzyna o klasę lepszą od gospodarzy . Oby gracze gości nie przyjechali tylko na wycieczkę ....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1007
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Śląsk2 Wrocław - Ślęza Wrocław powyżej 2,5 gola 1.60
Wieczysta - Garbarnia powyżej 2,5 gola 1.42
superbet


Typy z obserwacji - powinny być mecze z wieloma sytuacjami bramkowymi , Wieczysta u siebie zwykle sporo kreuje. derby też powinny być z bramkami, bo oba zespoły należą do tych w których meczach pada najwięcej bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +561
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Spróbujemy tak:
Zawisza Bydgoszcz -Unia Solec bts 1.85 superbet

Gospodarze w poprzednim meczu w derbach nieznacznie przegrali 1-0 z Elaną. Solec uległ u siebie 2-3 Błękitnym .Wg mojej oceny gracze gości nie mają nic do stracenia i będą w miarę swoich możliwości atakować .Zawisza nie sądzę, że się zamuruje ,bo przecież grają z jedną z najsłabszych defensywie ekip .Liczę na minimum 2 bramki ,a jak dobrze pójdzie to jakiś overek 3.5 powinien być .
 
Otrzymane punkty reputacji: +616
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Spróbujemy tak:
Zawisza Bydgoszcz -Unia Solec bts 1.85 superbet

Gospodarze w poprzednim meczu w derbach nieznacznie przegrali 1-0 z Elaną. Solec uległ u siebie 2-3 Błękitnym .Wg mojej oceny gracze gości nie mają nic do stracenia i będą w miarę swoich możliwości atakować .Zawisza nie sądzę, że się zamuruje ,bo przecież grają z jedną z najsłabszych defensywie ekip .Liczę na minimum 2 bramki ,a jak dobrze pójdzie to jakiś overek 3.5 powinien być .
Tak, tam powinni postrzelać, jak rozmawialiśmy na PW, dobry typ - powodzenia

/brawo jest BTS
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
ze swojej strony dodam

3 liga gr I 15:00
Skierniewice - Sieradz 1 1.81

Nie będę uzasadniać, coś zauważyłem + sportowo 1 się broni - zobaczymy czy mam rację, ale ten patent działał w przeszłości.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Lechia Tomaszów-ŁKS Łomża TYP X2 kurs 1,73 5/10 g.14.00 1:1 WIN

PS: Gospodarze nie poczynili jakiś znaczących zakupów na wiosnę natomiast goście i owszem i z tym składem powinni się bić spokojnie o awans gdyby nie to że..bronią się przed spadkiem. W pierwszej kolejce Tomaszów gładko przegrał z Legią 0:3, natomiast Łomża wygrała z..wiceliderem Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2:1. Czyli postęp już widać.

Unia Skierniewice-Warta Sieradz TYP 1 kurs 1,82 4/10 g.15.00 5:1 WIN

PS: Tutaj za gospodarzami przemawia naprawdę wiele czynników. Unia kupiła pomocnika Aghvana Papikyana a przecież ten grał swego czasu w ekstraklasie w ŁKS Łódź. Kupiła również napastnika Vadyma Yavorskyiego. Występował w Chornomorets Odessa. Warta wzmocnienia zbilansowane.
Najważniejszą jednak sprawą jest to że Skierniewice będą grały dzisiaj na..sztucznej murawie na której cała zimę trenowała pod tak zwanym "balonem". Znają każdy centymetr trawy a i goście niekoniecznie od razu przystosują się do tej nawierzchni.
Na koniec z tego co również wiem gospodarze po prostu zapowiadają włączenie się do walki o awans chociaż strata jest spora.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4427
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
3 liga gr III
Raków II - Rekord gospodarze strzela w 1 połowie 2.10

o 12 mecz, zjazdy grube na home, chcą się utrzymać + wzmocnieni przed rundą, do tego te spadki - może ktoś coś wie o spadach z jedynki i gra. Sensowny wydaje się gol do przerwy home po 2.10, jak mają powalczyć to od początku.

/szybko, 6' goal

/ręce opadają, usuwane są posty na temat, że Raków wygrał grając 50 minut w 10, jako spam, najlepiej nic nie pisać :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
3 liga gr III

Górnik II - Goczałkowice draw no bet 1 1.79

Goście słabo na wyjazdach i nie widzę tutaj możliwości poprawienia tego stanu rzeczy, chyba jeden prędzej, a bez remisu jeszcze prędzej. Może jakieś spady z jedynki, nawet by pasowało, chociaż w Zabrzu raczej tego unikają. Kto wie. Dwójki tam nie widzę, a kurs spoko
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Psychosocial myślę, że na przyszłość warto sprawdzić protokół meczowy drużyn. Lechia jak i Łomża grała bez swoich 3 piłkarzy. Dla mnie ten mecz to był wróżenie z fusów .Szczęscie akurat dopisało i oby tak dalej 😉
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Psychosocial myślę, że na przyszłość warto sprawdzić protokół meczowy drużyn. Lechia jak i Łomża grała bez swoich 3 piłkarzy. Dla mnie ten mecz to był wróżenie z fusów .Szczęscie akurat dopisało i oby tak dalej 😉
Cześć. Ale co z tego że grali bez trzech piłkarzy? Nie rozumiem. Grali bez najlepszych piłkarzy?
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Tak zgadza się, dwóch bardzo solidnych graczy pauzowało i dodatkowo jeden co wchodzi .

Idziemy dalej ....

Polonia Środa-Luzino
Przedział goli w każdej połowie od 1-3
1.75
Superbet

Zapewne Polonia po ostatniej wpadce będzie chciała się zrehabilitowac .Liczę na ofensywny mecz z obu stron .Luzino trochę się wzmocniło przed rundą i mam nadzieję, że trochę się postawi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ale dalej nie wiem kto grał bez trzech piłkarzy. Lechia czy ŁKS? Napiszę Ci tak dosłownie. W tych ligach ufam piłkarzom którzy tam grają i maja mi coś ciekawego do powiedzenia. Skoro dostaje jakieś info jak wczoraj na 1X2 a tym bardziej typy weszły to nie przejmuje się kto gra a kto nie bo najwidoczniej nie jest to istotne skoro moi "informatorzy" nic o tym nie wspomnieli.

Powodzenia z typem powyżej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +438
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Wikęd Luzino - Świt Szczecin/ Wikęd Luzino powyżej 0.5 bramki @1.47 Superbet

Wikęd z początku czerwona latarnia ligi, ale odkąd zespołem zajął się WW to zaczyna to jakoś wyglądać. Podstawowy napastnik Eryk Sobków nie raz usłyszał z ławki "ERYK ERYK! Nie kiwaj się STRZELAJ!" Efekty widać 5 bramek ma. Formę strzelecką również posiada Jakub Kreffta. Na wiosnę Wikęd rozbił u siebie Vinętę 3:0. Tydzień temu ulegli w Środzie Wielkopolskiej 3:1, ale rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę meczu, gdzie stworzyli masę sytuacji bramkowych i oddali wiele strzałów, jednak nic do bramki nie wpadło. Wikęd w II połowie również miał 100% okazję, ale jej nie wykorzystał. Wikęd nie jest już słabą drużyną i dostarczycielem punktów, WW odmienił zespół i moim zdaniem WW utrzyma zespół w 3 lidze. Wikęd u siebie jest też mocnym zespołem, bilans 4-1-5, przy bramkach 18:21. Jak widać w Luzinie bramki padają. Świt główny kandydat do awansu, ale na wyjeździe z Gedanią się męczyli niemiłosiernie, aby wyciągnąć wygraną 0:1. Gedania nie trafiła również karnego. Świt ponad 300 km w autokarze z rana. Nie podważam potencjału Świtu, ale Wikęd coś tam na pewno strzeli, a może powalczy o coś więcej. Za drobne spróbował bym (X)[email protected] Superbet. Kiedyś w końcu WW musi zremisować, a sam Wikęd ma w tym sezonie tylko jeden remis, prawdopodobieństwo remisu co raz większe. Czemu ma tego nie być w sobotę? Wikęd na pewno nie odpuści.
 
Ostatnia edycja:
R 580,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożna, III liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: MKS Kluczbork - Karkonosze JG
Typ: Kluczbork
Kurs: 1,65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Trzecia liga i mecz 22 kolejki w III grupie, mający istotny wpływ na układ czołówki tabeli. MKS Kluczbork po zimowej przerwie wygrał wszystkie trzy rozegrane spotkania z Odrą Bytom Odrzański, Wartą i Stilonem Gorzów, śrubując swój rekord do siedmiu kolejnych wygranych. Pozwoliło to awansować na trzecie miejsce w tabeli mając już tylko punkt straty do rezerw Śląska Wrocław oraz mocno słabnącego Rekordu BB- awansuje tylko jedna drużyna. Znakomicie do drużyny wprowadził się pozyskany ze Skry Częstochowa Dawid Wojtyra- zdobywca wszystkich czterech bramek w meczu z Wartą. Karkonosze po zimowej przerwie nie zdobyły jeszcze punktu przegrywając z rezerwami Rakowa, Lechią Zielona Góra oraz Stilonem Gorzów. Dobra i skuteczna gra gospodarzy powinna przełożyć się na kolejny komplet punktów i atak na pozycję lidera tabeli.
 
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
3 liga gr II 14:00
Gniewino - Unia Solec 2 4.65 sts 0:0

Ten mecz to moze być bardzo interesujący numer. Goście pojechali już wczoraj, dla obu drużyn to mecz o 6 punktów, ale dla Solca to nawet o 12. Solec trochę się wzmocnił na zimę, gra wygląda lepiej - tylko wyników nie ma. Ostatnio z Wolinem pierwsza połowa powinno być 2:0, dostali 0:1. W Gniewinie zjazd, stawianie na młodych, chociaż wyniki na razie nadspodziewanie dobre. Brak siana, dzisiaj dobry meczyk dla wszystkich stron. Dwójka. Polskie śpią, zagranica już spada na 2.75 w pewnym momencie, teraz odbija na 3.75, Quo vadis domine.

/0:0 Solec dwa razy sam na sam skopał, w tym w 90 szli dwóch na bramkarza i to jeszcze skopali także do spadku.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom