>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Legia II - Łowicz
Typ: home win z handi - 1.5
Kurs: 2.89 2:0FT
Bukmacher: betcris

Przespałem się dzisiaj w temacie ale zdążyłem - jak wejdzie podam coś dalej z 3 ligi. Dzisiaj gram na wygraną i to zdecydowaną Legii II Warszawa. Przede wszystkim tam jest myśl o awansie, wzmocniony zespół kilkoma doświadczonymi zawodnikami na każdej pozycji, co istotne podpisali aby grać w rezerwach. Do tego zmiany w akademii, przyszedł Pan Śledź, który już na pewno organizacyjnie będzie ogarniał temat i zapewne dzisiaj się przyglądał rezerwom. W Łowiczu w tym roku bez spiny, dość młody skład, na środek tabeli. Na razie wyniki dobre, co ciekawe Goście wygrali z Zabrowem u siebie 3:1, a Legia II na wyjeździe 4:2 pokonała ten zespół. Dzisiaj motywacja będzie przy rezerwach Legii, do tego pogoda - myślę że będzie sprzyjała gospodarzą, no i oczywiście sztuczna nawierzchnia. Prognozuje tu pewną wygraną stołecznych.

/Sukces, zabiegali ich, najmniejszy wymiar kary, sam na sam w 1. połowie skopane na 3:0, a druga na remis
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga gr III
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rekord Bielsko-Biała - Raków II
Typ: over 1.5 gola home
Kurs: 1.90 2:0 Ft
Bukmacher: betcris

Obiecałem, że po Legii coś podam - zatem podaje - idę w stronę drużyny Rekordu. Swoje o drużynie gości już pisałem, moim zdaniem póki co wyniki ponad stan, tam jeszcze 5:0 na wyjeździe w tragicznym Gorzowie 11 na 10 (do reda tam było 1:0), ostatnio już bardziej zgodnie z moim zdaniem o tej ekipie - bezbramkowo u siebie, Bieszczad był rzutem z jedynki na bramce. Dzisiaj wg mnie ani zrzutów, jeszcze pozostała dwójka co tam lądowała z jedynki sprzedana, także dzisiaj może być problem i na to liczę. Gospodarze póki co u siebie remis że Śląskiem II i win na wyjeździe 3;1, to była zawsze dobra drużyna u siebie, duże bojo, lotnisko, jak dzisiaj pograją swoje to goście mogą się nieźle pogubić, więc szedlbym w stronę min. dwóch goli drużyny gospodarzy.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
2/2 dzisiaj (sobota) 3. liga, jutro max 1 mecz, ale jeszcze się zastanowię. Weekend z 3 ligą udany. Oglądałem oba mecze, spojrzałem jeszcze na Wiślan z Nowym Targiem i stwierdzam, że Nowy Targ będzie chciał wygrać w końcu, bo trzeci remis zrobili i widać było że im to już nie leży. Natomiast Wiślanie dzisiaj słabiutko, po Wieczystej myślałem że to lepsza ekipa.

Kusił mnie jeszcze Zawisza, dziwne ruchy się działy z kursami (rosły na Zawkę), chociaż nie było podstaw i gładkie 2:0. Solec cienki, wziął sobie na dodatek Krzywickiego - nie wiem po co, bo on już ma formę dawno za sobą i w 4 lidze dreptał, no ale jak kto woli.

W I grupie kryzys Legionovii trwa, ciekawe co tam się dzieje. Bełchatów dalej przepycha mecze po 1:0, ciekawe kiedy trafi kosa na kamień.

Ślęza wygrała derby, fajny kurs był. Długo by pisać, ale w sumie po co, do usłyszenia!
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga gr II
Godzina: 12:00
Spotkanie: Pogoń II - Starogard Gdański
Typ: home win
Kurs: 1.95
Bukmacher: forbet

Dzisiaj idę w kierunku Pogoni II. Ogólnie rzecz biorąc mała przebudowa w Pogoni i nie wiadomo o co grają, więc i buki moim zdaniem trochę ogłupione. Zaczęli od dwóch porażek na wyjeździe, po walce 1:2 w Kartuzach i 2:3 Kleczewie. Do tego jedynka gra dzisiaj w Łodzi, więc spadów nie będzie. Inna sprawa, że Pogoń raczej tego nie stosowała, nawet jak teoretycznie biła się o awans. Tam zawsze pozostawało pytanie czy go robić, bo stadion rezerw nie spełnia wymagań na centralę. Finalnie oduszczano awans w końcówce, a w tym sezonie chyba w ogóle zmieniono strategię. Niemniej jednak nie oszukujemy się - to jest dobry team na 3 lige, do tego u siebie nie zwykł przegrywać. Trudny teren, sztuczna murawa, wybiegani młodzi zawodnicy. Uważam, że tu będzie znaczna przewaga + słaby początek w lidze. Co u rywala - to jest chyba najsłabszy Starogard od kilku sezonów. Postawiono na odmłodzenie składu, pogoniono ciekawych zawodników, którzy robili dużo dobrego w ofensywie. Póki co dwa remisy po 2:2 z Kartuzami i Swarzędzu. Ostatnio prowadzili już 2:0 i Cartuzia wyciągnęła na 2:2, a sytuacji rywale mieli o wiele więcej. Radosny futbol póki co, pasuje mi do tej drużyny w tym sezonie - przewiduje średnie stany w tabeli na koniec sezonu. Uważam, że Pogoń dopisze dzisiaj pierwsze 3 punkty, a w Starogardzie zapali się pomarańczowa lampka, że trzeba by coś jeszcze podpisać, aby spokojnie przetrwać w III lidze.

/od 30 minuty skończyli grać i z 1;0 oraz olbrzymiej przewagi nic nie zostało, młodzież...
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Gedania Gdańsk - Noteć Czarnków/ Gedania wygra dowolną połowę meczu @1.42 SuperBet.

Beniaminek do Gdańska przyjeżdża dzisiaj w okrojonym składzie, natomiast Gedania dzisiaj będzie miała do dyspozycji kompletny skład. Nadal Gedania nie ma tej "9" , coś tam próbuje robić Bartosz Zalewski. Jednak w ostatnim meczu to Gedania byłem zespołem atakującym i naciskającym na rywala. Wbrew pozorom gra w obronie była solidna i dobrze dyrygowana przez Flisa. Było widać płomyk nadziei, a że Noteć radzi sobie w kratkę i dzisiaj przyjeżdża w okrojonym składzie to myślę że Gedania którą połowę na pewno wygra. Myślę że można też spróbować Zakład bez remisu Gedania 1.45 Superbet.
 
Ostatnia edycja:
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Broń Radom - Legia II
Liczba goli powyżej 2.5
superbet 1.47

4 kolejka w I grupie III ligi - Broń Radom zagra u siebie z rezerwami warszawskiej Legii. Po 3 seriach spotkań w lepszej sytuacji jest zespół gości z 6 punktami. Broń póki co zaliczyła każdy z możliwych wyników, po razie wygrywając, przegrywając i remisując. Teraz choć u siebie to gospodarzy czeka na pewno ciężki mecz. Legia II póki co gra dość ofensywnie w kolejnych spotkaniach, nie ma większych problemów ze zdobywaniem goli ale też często je traci. W 3 kolejce co prawda wygrała bez straty bramki z Pelikanem, ale wydaje mi się, że to był wyjątek. Już w poprzednich meczach między tymi ekipami goli nie brakowało i moim zdaniem będzie tak po raz kolejny. Liczę na otwarty, overowy mecz i spokojne pokrycie tej linii.
 
gapa07 3,5K

gapa07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga gr I
Godzina: 14:00
Spotkanie: Warta Sieradz - ŁKS Łomża
Typ: ŁKS Łomża (Remis nie ma zakładu)
Kurs: 2.30
Bukmacher: fuksiarz

Na niedzielne popołudnie polecam mecz drużyn z dołu tabeli 3 ligi. Beniaminek z Łomży który po awansie dość solidnie się wzmocnił żeby utrzymać się w premierowym sezonie w tej lidze. Jak dotąd w 4 meczach wygrali 1 mecz, a 3 przegrali. Tylko te porażki były z drużynami z czołówki tabeli (0:2, 1:2,1:2) więc wstydu absolutnie nie przynoszą a wygrana w 1 kolejce z Unią Skierniewice 4:1 pokazuje że trzeba na ŁKS uważać. Warta Sieradz jest w sporym dołku w 4 meczach zaliczyła 3 porażki w tym 2 u siebie! W zeszłym sezonie zajęli przedostatnie bezpieczne miejsce w tabeli, a w obecnym może być jeszcze gorzej. Myślę że beniaminek wyjdzie mocno zmotywowany, bo jeśli chcą się utrzymać w III lidze to gdzie zdobywać punkty jak nie w Sieradzu?
 
F 392

fredryk

Użytkownik
Dziś mecz na szczycie 3ligi gr.4. Avia podejmuje naszpikowaną emrrytami Wieczystą. Myślę że będzie to mecz do pierwszej bramki i tu Avia nie jest bez szans. Udowodniła to w zeszłym sezonie A teraz ma Paluchowskiego i Małeckiego. Skromne 1:0 dla gospodarzy.
 
maarcin14 667,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 3 liga grupa IV
Godzina: 16:00
Spotkanie: Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica
Typ: Wisłoka Dębica
Kurs: 2.27
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, mamy sobotę 9 września, najlepsze ligi nie grają z powodu przerwy na mecze reprezentacyjne, ale grają niższe ligi i właśnie z 3 ligi polskiej grupy IV pochodzi mój kolejny typ. Dotyczy on spotkania, które rozpocznie się o godzinie 16, a zagrają w nim Orlęta Radzyń Podlaski oraz Wisłoka Dębica. Typuję w tym spotkaniu wygraną gości. Orlęta są dużo słabszym zespołem, niż w poprzednim sezonie, odeszło wielu podstawowych zawodników. Poprzedni sezon Radzyń grał głównie młodzieżą celując w punkty Pro Junior System, czego wynikiem jest, że ostatnia wygrana ligowa miała miejsce 29 kwietnia nie licząc walkowera z Łagowem, który wycofał się z rozgrywek. Ostatnie 7 meczy ligowych sezonu 2022/2023 to 6 porażek i jeden remis ze słabą Wisłą Sandomierz 0:0, a ten sezon to 6 kolejek i wynik 3 remisy i 3 porażki. Zaledwie 3 oczka dają Orlętom przedostatnie miejsce w tabeli, i Radzyń jest drużyną, która razem z Karpatami Krosno ma najmniej strzelonych goli - zaledwie 2. Strata najlepszego strzela Arka Maja jest aż nadto widoczna. Wisłoka radzi sobie nieco lepiej, zaczęła sezon słabo od dwóch wysokich porażek, ale kolejne 4 spotkania to 7 oczek co daje 12 miejsce w tabeli. Jak dla mnie Radzyń w tym sezonie będzie mocno musiał walczyć o utrzymanie, a Wisłoka to bardzo charakterny zespół dlatego typuję wygraną gości.
 
maarcin14 667,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 3 liga grupa IV
Godzina: 17:00
Spotkanie: Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska
Typ: Podlasie Biała Podlaska
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, dziś jest sobota 16 września. Mój kolejny typ pochodzi z 3 ligi polskiej, grupy IV. O godzinie 17 rozpocznie się mecz pomiędzy Podhalem Nowy Targ oraz Podlasiem Biała Podlaska. W tym spotkaniu typuję zwycięstwo gości. Podlasie naprawdę wygląda w tym sezonie bardzo obiecująco, o czym świadczy między innymi ostatnie zwycięstwo nad faworyzowaną Wieczystą Kraków 3:2. Podlasie aktualnie zajmuje 7 miejsce w tabeli, w 7 meczach zdobyli 12 oczek, wygrali 3 mecze, tyle samo zremisowali oraz ponieśli jedną porażkę w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO 1:2. Podlasie Biała Podlaska ma bardzo młodego Trenera, ale widać, że jego praca przynosi efekty, i myślę, że ta drużyna spokojnie może walczyć o najwyższe lokaty w tej lidze. Podhale Nowy Targ może mówić o jakimś kryzysie, drużyna ta nie wygrała jeszcze meczu w tym sezonie. W 7 spotkaniach zanotowała 4 remisy i 3 porażki. Podhale powinno mieć 4 punkty, ale mecz z Wiślanami Jaśkowice został rozstrzygnięty jako walkower na korzyść drużyny z Nowego Targu. A więc aktualnie 6 oczek daje 14 pozycję w tabeli. Podhale traci stosunkowo dużo goli, w 7 meczach jest ich 13, a dla przykładu Podlasie straciło ich tylko 5. Jak dla mnie Podhale w tym sezonie będzie walczyć o utrzymanie, natomiast dziś typuję zwycięstwo Podlasie, które jest mocno podbudowane pokonaniem Wieczystej.
 
maarcin14 667,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 3 liga grupa IV
Godzina: 15:00
Spotkanie: Garbarnia Kraków - Chełmianka Chełm
Typ: Garbarnia Kraków
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Witam, w piątek 13 października zostaną rozegrane 2 spotkania w 3 lidze polskiej grupie IV. O 15 zagrają Garbarnia Kraków z Chełmianką Chełm , a o 18 zmierzą się Karpaty Krosno z Wiązownicą. Analiza dotyczy pierwszego meczu, typuję tam wygraną Garbarni. Chełmianka miała fajną serię, kiedy to w 6 kolejnych meczach wygrali 5 i zanotowali jeden remis, ale ta passa został przerwana w ostatniej kolejce, kiedy to w Chełmie przegrali aż 1:6 z Wiślanami Jaśkowice. Ci sami Wiślanie Jaśkowice grali dwa dni temu właśnie z Garbarnią u siebie, i padł wynik 2:2. Myślę, że gospodarze będą dużym faworytem tego spotkania. Nie mam informacji, czy Chełmianka będzie jechać w dniu meczu czy dzień przed, ale w każdym razie czeka ją męcząca podróż. Garbarnia po spadku radzi sobie średnio, zajmuje 9 miejsce, ale myślę że z czasem będą pnąć się w górę tabeli 3 ligi. Garbarnia zajmuje 9 miejsce i ma 18 oczek, Chełmianka punkt więcej i zajmuje 6 miejsce, więc Garbarnia ma o co walczyć, gdyż w razie wygranej mocno się zbliży do czołówki. Między liderem Wieczystą a właśnie 9 Garbarnią jest zaledwie 4 oczka różnicy, więc takie mecze jak ten z Chełmianką u siebie trzeba wygrywać. Typuję zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1181
S 1,1K

slavinio85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 3 liga grupa IV
Godzina: 15:00
Spotkanie: Garbarnia Kraków - Chełmianka Chełm
Typ: Garbarnia Kraków
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Witam, w piątek 13 października zostaną rozegrane 2 spotkania w 3 lidze polskiej grupie IV. O 15 zagrają Garbarnia Kraków z Chełmianką Chełm , a o 18 zmierzą się Karpaty Krosno z Wiązownicą. Analiza dotyczy pierwszego meczu, typuję tam wygraną Garbarni. Chełmianka miała fajną serię, kiedy to w 6 kolejnych meczach wygrali 5 i zanotowali jeden remis, ale ta passa został przerwana w ostatniej kolejce, kiedy to w Chełmie przegrali aż 1:6 z Wiślanami Jaśkowice. Ci sami Wiślanie Jaśkowice grali dwa dni temu właśnie z Garbarnią u siebie, i padł wynik 2:2. Myślę, że gospodarze będą dużym faworytem tego spotkania. Nie mam informacji, czy Chełmianka będzie jechać w dniu meczu czy dzień przed, ale w każdym razie czeka ją męcząca podróż. Garbarnia po spadku radzi sobie średnio, zajmuje 9 miejsce, ale myślę że z czasem będą pnąć się w górę tabeli 3 ligi. Garbarnia zajmuje 9 miejsce i ma 18 oczek, Chełmianka punkt więcej i zajmuje 6 miejsce, więc Garbarnia ma o co walczyć, gdyż w razie wygranej mocno się zbliży do czołówki. Między liderem Wieczystą a właśnie 9 Garbarnią jest zaledwie 4 oczka różnicy, więc takie mecze jak ten z Chełmianką u siebie trzeba wygrywać. Typuję zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia !
Trochę Kursy się Zmieniły??? Czyżby absencję??
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 3 liga grupa IV
Godzina: 18:00
Spotkanie: Karpaty Krosno - KS Wiązownica
Typ: Obie drużyny strzelą w 1 połowie
Kurs: 3.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dziś piątek weekendu początek.... piątek 13-stego może być szczęśliwym dniem do obstawiania, a ja mam na celowniku spotkanie 3 ligowych zespołów okręgu podkarpackiego. Dziś spróbuje na typ, że obie drużyny strzelą już w 1 połowie po bardzo fajnym kursie 3.60... stawiam tak, ponieważ oba zespoły są w kryzysie i defensywnie ich poziom jest na bardzo słabym poziomie, ale co może zadowalać fanatyków Krosna, to, że wygrali ostatnie spotkanie można powiedzieć z mocnym przeciwnikiem bo z Avią Świdnik i ten mógł być przełomowy jeśli chodzi o pewność siebie w drużynie gospodarzy. Po przeciwnej stronie zagra drużyna z Wiązownicy i ich forma jest nieco lepsza od Krosna, ale moim zdaniem jest nadal bardzo słaba w ostatnich 5 spotkaniach 2 remisy i 3 porażki, w tym bardzo wysoka porażka 1-6 z Czarnymi Połaniec a ich bilans na 5 spotkań wyjazdowych to aż 20 straconych bramek. Ja to widzę w prosty sposób, oba kluby wiedzą, że w tym meczu nikogo remis niezawodowoli, wiec za wszelka cene będą próbować strzelać bramki i myślę, że na spokojnie można spodziewać sie sporo bramek i że w 1 połowie strzelą oba zespoły.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
  • Najlepsze analizy listopada 2023 (2-3. miejsce)
  • #215
Wikęd Luzino - Stolem Gniewino Prawdziwe meczycho 5-2.

Derby powiatu Wejherowskiego, gospodarze na mecz napaleni jak szczerbaci na suchary, nie chodzi tutaj o same zwycięstwo i cenne 3 pkt, ale o "honor" i przewagę nad lokalnym rywalem. Warto dodać że paru zawodników odeszło z Stolemu do Wikędu. Wikęd doskonale zmotywował piłkarzy przed jutrzejszym meczem jak wygrają będą solidne premie. Do tego od czasu jak Luzino przejął WW i stosuje to z czego jest znany na pomorzu czyli proste zagrania, zero kiwek zero kombinacji proste granie, masz piłkę to uderzaj! Zaczęło to jakoś wyglądać nie ma blamaży, ustawił swoją żelazną 11 której się trzyma i są efekty. Wikęd wykartkowany ani kontuzjowany nie jest wyjdzie najmocniejszym składem. U siebie Wikęd zdominował mocną Cartusię, rozgromił słabe KP, postawił mocne warunki Flocie. Jest to ostatni domowy mecz, nie uwierzę że odpuszczą nie ma szans. Moje typy są następujące:

- Wikęd Luzino Strzeli Gola @1.28 Superbet
- Wikęd lub remis@1.62 Superbet
- Obie Drużyny Strzelą Gola & Powyżej 2.5 Gola - Tak @1.85 Superbet
oraz ciekawy kurs jest na
- Wikęd Luzino - Liczba Goli więcej niż 1.5 @2.20 Superbet

Jeżeli jaki buk by wystawił linie na kartki to proszę o informację, Derby jak to derby będa kartki, a zarówno po jednej jak i drugiej stornie w obronie mamy znanych kaszubów którzy potrafią stracić panowanie nad sobą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2699
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Stolem Gniewino - Unia Solec Kuj.

Dwie drużyny z dołu tabeli, Stolem musi jutro wygrać, aby odjechać z czerwonej latarni ligi. Jednak Unia to dziady tej ligi i nie ma o czym dyskutować, ale w ostatnim meczu wbili 2 bramki Skalmierzyce które jakoś słabe nie są. 11 listopada potrafili u siebie zremisować ze słabym KP 3-3, więc jakoś te bramki wpadają. Stolem w meczu derbowym opisanym powyżej grał słabo głownie w obronie, więc nie przypadkowo w ostatniej kolejce wyłapali 3-0 od Elany. Moim zdaniem jutro Stolem wygra po ciężkim meczu, ale Unia na pewno coś strzeli formę strzelecką załapał ich jedyny napastnik Sergiy Kravchenko.

Unia Solec Kuj. powyżej 0.5 bramki @1.45 Superbet Mecz odwołany


Polonia Środa Wlkp. - Gedania Gdańsk

Gedania ostatnio złapała formę, ostatni mecz przegrali 2:1 z mocnym Wolinem na wyjeździe, ale spokojnie mógł być remis, gdyby wykorzystali karnego. Pokonali u siebie mocną Zawiszę. Co bardzo istotne po kontuzji wrócił czołowy zawodnik Kamil Kankowski, w 11 wychodzi już również Aleksander Lazarski, kto widział tego zawodnika na żywo ten wie że lada moment będzie transfer do wyższej ligi, młody nie ma kompleksów wchodzi mocno w rywali, a do tego świetny drybling. Gedania jutro nie ma żadnych kontuzji czy zawieszeń, wyjdzie najmocniejszą 11, więc Polonia nie będzie jutro mieć łatwo. Do tego dochodzi statystyka w bezpośrednich meczach zawsze wygrywała Polonia, więc każda seria kiedyś musi się skończyć.

Gedania lub Remis X2 @1.57 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +894
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Spotkania odbędą się jutro z tego co wiem .
Nie mówię, że typ na Solec nie wejdzie ,ale osłabienia spore u gości .Wypada dwóch podstawowych pomocników ,także pauzuje za kartki obrońca też z podstawy .Mimo ,że Stolem też troszkę osłabiony brakiem dwóch za kartki to ,osłabienia gości są znacznie większe.
Myślę, że Stolem to weźmie po 1.7

Wiaodmo nie ma co szaleć ze stawkami w ten weekend ,bo dużo może być zależne od pogody.

Edit:
Niestety mecz odwołany
 
Ostatnia edycja:
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Na szybko ,mecz za chwilę
Pogoń 2-Cartusia 2-2 podwójna szansa fortuna 2.73 ++++ Do kasy piękny łamaczek

Kurs już trochę polecial i myślę, że ciagle to przesada .Pogoń skład nic specjalnego więc myślę, że goście są w stanie powalczyć na spokojnie o jakieś punkt =y.Wystarczy ,że wygrają 1 połowę i kuponik wchodzi .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +762
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Flota Świnoujście - Stolem Gniewino/ Flota @1.57 Superbet

Stolem ma ogromne problemy finansowe, sam klub przyznał w komunikacie, że rundę wiosenną przegra młodzieżowcami. Z klubu odeszli podstawowi gracze jak: bramkarz Marcin Staniszewski, dwaj podstawowi obrońcy: Patrzykat i Wachowiak. Podstawowy napastnik Gulajski oraz zmiennik Dampc. Mało tego młody talent Wiśniewski też odszedł. W klubie dzieje się źle, pieniędzy nei ma, atmosfera słaba, wyniki w sparingach złe. Obecnie obrony nie ma, w napadzie będą grać 16 i 17 latkowie. Flota średniak ligi, ale nikt nie odszedł stała 11, przyszedł doświadczony obrońca z Finlandii. Moim zdaniem Flota spokojnie jutro pyknie Stolem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Flota Świnoujście - Stolem Gniewino/ Flota @1.57 Superbet

Stolem ma ogromne problemy finansowe, sam klub przyznał w komunikacie, że rundę wiosenną przegra młodzieżowcami. Z klubu odeszli podstawowi gracze jak: bramkarz Marcin Staniszewski, dwaj podstawowi obrońcy: Patrzykat i Wachowiak. Podstawowy napastnik Gulajski oraz zmiennik Dampc. Mało tego młody talent Wiśniewski też odszedł. W klubie dzieje się źle, pieniędzy nei ma, atmosfera słaba, wyniki w sparingach złe. Obecnie obrony nie ma, w napadzie będą grać 16 i 17 latkowie. Flota średniak ligi, ale nikt nie odszedł stała 11, przyszedł doświadczony obrońca z Finlandii. Moim zdaniem Flota spokojnie jutro pyknie Stolem.
Oczywiście stracił Stolem kilku zawodników ale:

Moczadło na bramce to nie jest jakiś kolosalny zjazd na tej pozycji, Moczadło po prostu z nim przegrał rywalizację ale też jest ograny na tym poziomie.

Poza tym, że mieszasz w pozycjach zawodników to do ofensywy wraca tam Patelczyk a są też z nowych jeden ze struktur Legii i jeden ze struktur Lechii (ich poziom ciężko ocenić). Dampc nie pełnił wielkiej roli, Gułajski nie był też kluczowym zawodnikiem.

sam klub przyznał w komunikacie, że rundę wiosenną przegra młodzieżowcami.
Wiadomym jest, że jakościowo jest gorzej ale młodzież miejscowa to tam będzie wypełnieniem kadry, zagra gdy nie będzie komu grać przez kartki, kontuzje lub wchodzić gdy wynik będzie już przesądzony. Można prześledzić skład choćby z ostatniego sparingu i kadrę jaką dysponowali jesienią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
Do góry Bottom