>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
G 9

gumazii

Użytkownik
Witam panowie mam pytanie na dziś woryna vs iversen kto wiecej pkt w meczu ;) kusi na woryne ? to samo lambert vs thomsen na lamberta ?:)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Przejechałem się wczoraj na Lidsey'u. Nie doceniłem chłopaka, biję się w pierś. Michelsen jak już się spasował to ładnie latał, aż się bałem, że przez niego Leszno nie pokryje handi.
Grudziądza nie widziałem, ale z tego co czytam frajersko wypuszczone zwycięstwo. Lindback znowu słabiutko, Grałem też linię 6,5 a tak jak pisałem - niemożliwym jest, żeby ukulali 43 punkty bez 11 punktów Artioma i tych punktów właśnie zabrakło.

Po południu wjadą jakieś typy, ciężkie mecze dziś. Czewa i Gorzów powinny wygrać, ale rozmiary ciężko przewidzieć.

EDIT: Jakieś info o Jasińskim? Coś potrafi czy tylko na przejechanie czterech kółek i walkę z Tudzieżem?

EDIT2: Wiadomo co z silnikiem Lindgrena?
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Wczoraj sie ladnie udały dubelki....dzis dzien zaczynam od betu dnia tak mi sie wydaje
Iversen under 9.5 sts kurs 1.8[/ICONPLUS] Gładziutko😊😊😊
No kurczę facet opuscil 2 kolejki,jest po upadku zaczyna od meczu wyjazdowego gdzie presja na Gorzów ogromna, Rybnik z ZZ oraz lambert z lawki....nawet Zmarzlik na poczatku sezonu mial problem zeby te linie pokryc heh...zdrowy Iversen ktory pojechalby 2 kolejki musialby sie mocno natrudzic zeby to pokryc wiec atakuje😉
Z innych przemyslen uwazalbym na wlokniarz sadze ze mocno Wrocek sie postawi i cos w stylu Grudziadza z wczoraj moze byc wynik...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Znacząca różnica kursów na zdobycze punktowe(STS i Totalbet):
sttt.png ttttt.png
Z których kursów lepiej skorzystać? Lambert over/under? Zmarzlik over/under? Jak myślicie?
Post automatycznie złączony:

Wczoraj sie ladnie udały dubelki....dzis dzien zaczynam od betu dnia tak mi sie wydaje
Iversen under 9.5 sts kurs 1.8
No kurczę facet opuscil 2 kolejki,jest po upadku zaczyna od meczu wyjazdowego gdzie presja na Gorzów ogromna, Rybnik z ZZ oraz lambert z lawki....nawet Zmarzlik na poczatku sezonu mial problem zeby te linie pokryc heh...zdrowy Iversen ktory pojechalby 2 kolejki musialby sie mocno natrudzic zeby to pokryc wiec atakuje😉
Z innych przemyslen uwazalbym na wlokniarz sadze ze mocno Wrocek sie postawi i cos w stylu Grudziadza z wczoraj moze byc wynik...
W Totalbet na poniżej Iversena kurs @2.00
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Holta + Przedpelski - Czugunow+Fricke 2 @ 2,03

Holta 6 pkt? under @ 1,6 Forbet

Zbyt dlugo sie zastanawialem, gdyz wczoraj widzialem u buka ewinner zaklad Holta 4,5 pkt under @2,4 ale dzisiaj juz @2,2, wiec wybieram bezpieczniejszy wariant.Holta w poprzednich 2-ch meczach zdobywal po 5 pkt ale rywale byli zdecydowanie slabsi, albo moze jeszcze nie w formie.Sparte ogladalem w obu meczach i mimo kleski w Lesznie pojechala b.dobre zawody.Widac ze w formie sa Janowski, Czugunow, Tai .Drabik troszke slabiej w Lesznie , ale dzisiaj pojedzie na swoim torze, wiec powinno byc ok.Mam nadzieje ze Fricka ominie pech i tez zapunktuje.Holder niewiadoma , ale tez cos pewnie urwie , tak wiec ciezko bedzie Holcie dzisiaj na okazala zdobycz, rywal w dobrej formie, ktory objechal 2 dobre mecze(mimo kleski w Lesznie), to moze sie ...udac.Pzdr

Czugunow 6,5 pkt over @1,92 forbet

Chlopak jezdzi rewelacyjnie i mysle ze jest duza szansa na 7 pkt w dzisiajszym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis takie dubelki
Iversen under 9.5 kurs 1.8 sts
Hapoel-Maccabi lezion 2 kosz kurs 1.53 sts
Ako 2.75
Wlokniarz-Sparta 2 +10.5 kurs 1.57 sts
Energy-Ural 2 kurs 1.75 sts to siatka o 17godz
Ako 2.74
Holta under 4.5 kurs 2.16 Fortuna
Hamburg 1 pilka kurs 1.33 Fortuna
Ako 2.87
Woryna under 9.5 kurs 1.96 sts
Kiel- Nurnberg 2 remis zwrot kurs 1.43sts ZWROT
Ako 2.80
Furth-karsluhe 2 kurs 2.2 Fortuna
Madsen under 11.5 kurs 1.95 Fortuna
Ako 4.29
Thomsen under 8.5 kurs 1.95 Fortuna
Nianing-Bayi under 191 kurs 1.45 Fortuna ZWROT
Ako 2.82
Wczoraj 3/4 duble i ładny plus dzis 6 fubli i powiekszony o inne dyscypliny za co przepraszam😉😉
Najpierw pozazuzlowe-2 niemiecka to ostatnia kolejka i hamburg o baraze czy nurnberg lub karsluhe ktore graja o utrzymanie graja o duza stawke rywale o nic wiec wypada sprobowac w ich strone....Siatka dla mnie egzotyka i.kompletnie sie nie znam to jakas liga regionalna ale na zagranicznych forach byla jakas wzmianka o tym meczu dość ciekawa wiec poprostu na luzie spróbuje...do tego kosz under chiny bo spore spadki kursow poszly wiec sproboje linia spadla o okolo 8pkt a to duzo...
Teraz żużel😊😊o iversenie pisalem...Woryna no coż 2 razy gralem under weszlo i gram 3,licze ze jakos ZZ pojedzie w 1 serii a tam ciezcy rywale i to moze pomoc w realizacji undera...
Holta ciezkie biegi poza jednym w zasadzie typ ryzykowny bo czuje ze zrobi 4 albo 5 ale linii na 5pkt nie widzialem wiec sproboje na te 4
Ogolnie w kierunku Wroclawia tak czuje chce isc dlatego handi i under Madsena bo linia 11.5 to naprawde sporo do tego wrobolki cos tam o problemach zdrowotnych cwierkaly zobaczymy...uklad biegow ciezki no ale jak to Madsen wiec typ ryzykowny...no ale w zalozeniu licze ze Wrocek spokojnie zrobi 40 wiec Madsen musi potracic....jak to wyjdzie zobaczymy....
Tak jak wyliczylem Holta jednak 5😉dobrze ze w tego Iversena grubo sie weszlo na solo dzieki temu udalo sie na zero wyjsc a w zasadzie na mininalny plus😉ale po wczorajszym i tak na sporym plusie konczymu weeekend, A Madsen jednak nie do zdarcia to jest jednak gość😉
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Pierwsza ZZtka to w 99% przypadków powinien być Lambert, ale Kędziora jest takim asem, że cholera wie co wymyśli. Madsenowi podobno ta operacja w niczym nie przeszkodziła. Szybki jest, stracić punkty na moje może tylko na Janowskim, więc to liczenie trochę na jakiś defekt/taśmę.

Co do promocji buków, o których tutaj często pisze Tyrion - unibet wystawił @1,7 na Woryna > PUK, już poleciało do 1,4. ;)
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Madsen moze jeszcze stracic ze swoimi np z Lindgrenem czy Doylem...a i oczywiscie Drabika czy Wofindena bym nie skreslal....co do Woryny różnie moze byc zalezy gdzie pojedzie jako ZZ a i moze wczesniej jako taktyczna isc...ciezko to rozgryzc ale zostawie ten under jednak
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
ROW Rybnik - Stal Gorzów
ROW Rybnik @7.00 Forbet 46-44
Dziś spróbuję dość odważnie i w obu ekstraligowych meczach typuję niespodzianki. Liczę, że w przynajmniej jednym takowa będzie miała miejsce. Na pierwszy ogień mecz na dnie tabeli obecnie chyba dwóch najsłabszych drużyn, choć to wrażenia po dwóch kolejkach, więc mogą być nie do końca sprawiedliwe. Kłopoty ROWu nie sposób wymienić, jednak ja bym spojrzał na to z drugiej strony. Co ROW ma do stracenia? Że spadną wiedziało 99% kibiców już przed sezonem. Do składu wskakuje Łogaczow, który jest wielkim walczakiem i wierzę, że dziś to udowodni. Póki co wydaje mi się, że styl rybniczan jest lepsze niż wyniki. Dużo błędów, ewidentnie płacą frycowe. Najpierw jazda bez juniorów i to dosłownie bez. W Grudziądzu gdyby ostatnio bieg zakończył się w normalnych warunkach to mógł być bardzo przyzwoity wynik. Zamiast cztery punkty odrobić to GKM jeszcze cztery dołożył. Suma nieszczęść z każdym meczem będzie maleć. Jeśli gospodarze chcą szukać wygranej w tym sezonie to to jest jeden z tych meczów. Stal również po dwóch porażkach. Patrząc na Zmarzlika nie dam sobie uciąć ręki, że będzie dziś spokojnie objeżdżał naładowanych Worynę, czy Lamberta, choć pewnie swoje przywiezie. Kasprzak, Woźniak jakoś bez błysku, wraca Iversen, ale jego forma meczowa jest póki co niewiadomą. Dla juniorów Rybnika to również może być najlepszy mecz. Dobrze wyglądający Nowacki i Tudzież, który myślę ma potencjał. U gości dobry Karczmarz, ale Jasiński okazję na punkty raczej będzie miał tylko w drugim biegu. ZZ może dziś namieszać, więcej biegów będą mieli liderzy PGG. Mam nadzieję, że dziś bez takich wielbłądów jak w pierwszych dwóch kolejkach i kto wie. Liczę tu na ciekawy, wyrównany mecz. Pora, aby beniaminek pokazał, że zasłużenie jest w tej lidze.


Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław
Sparta Wrocław @4.18 Fortuna

Tu myślę większa szansa na sukces niż w Rybniku. Mimo porażki w Lesznie Sparta dobrze weszła w sezon. Dobrze wyglądają Tajski i Janowski. Świetnie zaczął Drabik, jednak prawdziwe seniorskie przetarcie miał w Lesznie, gdzie ciężko mu się jechało, choć nie można powiedzieć, że przegrywał z kretesem. Częstochowa to jednak dla niego miejsce szczególne. Jak dla mnie na plus zakontraktowanie Choldera, bo Bewley póki co mocno zawodzi i chyba to jeszcze nie jego czas. Chris to gwarancja 5-6 oczek. Trzecia kolejka to pora, aby w końcu lepiej zapunktował Fricke, bo za chwilę to on może oglądać mecze w tv. Włókniarz bardzo nierówna kadra. Z jednej strony Madsen, Fredka i Doyle z drugiej Rysiek Holta i Paweł Przedpełski. Trzymam się swojego zdania, że mimo wszystko to nie jest kadra na mistrzostwo. Ciekawy pojedynek juniorski. Świdnicki/Miśkowiak kontra Czugunov/Liszka. W tej formacji obie drużyny nie mogą narzekać. Moim zdaniem osoba Gleba w kadrze wrocławian daje jednak lekką przewagę gościom i więcej opcji do zmian, jeśli któryś z seniorów zaliczy dwa pierwsze zera. Trochę niezrozumiałe kursy jak dla mnie. Gospodarze faworyzowani zbyt mocno, a 1.25 na Eltrox to w ogóle śmiech.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
power30 18K

power30

Forum VIP
Co do operacji Madsena to Duńczyk niefortunnie użył tego sformułowania, która nota bene była później zdementowana przez klub. Ogólnie ciężko uwierzyć, by po piątkowej operacji w niedzielę objechał zawody. Zgadzam się, iż po takim kursie nie warto grać na gospodarzy. Przed rokiem Wrocławianie nie byli faworytem, a wygrali dość pewnie w Częstochowie. Warto jednak dodać, że wówczas mecz miał status zagrożonego, a do tego był to okres bardzo deszczowy, tak więc gospodarze byli bez atutu toru. Wg prognoz wczoraj była chwilowa ulewa, a tak to jest dość upalnie. Co do Wrocławian, to kwestia czy faktycznie pojedzie Holder (nadal nie jest potwierdzony). Tak to będą mieli większe pole manewru przy ew. rezerwach.
W sumie ciężko znaleźć coś ciekawego na ten mecz. Jedynie under Holty, tak jak wyżej zostało zapisane, mimo iż Rune ma korzystny numer startowy.

Edit:

Spróbuje jeszcze coś takiego na drugi mecz: Bezpośrednie biegi - B.Zmarzlik przynajmniej dwukrotnie lepszy od K.Woryny, a K.Kasprzak przynajmniej jednokrotnie od V.Milika @ 3,2 totalbet

Kasprzak dość słabo wypadł w dwóch meczach. Milik również nie zachwycił. Obaj pod taśmą wg programu spotkają się aż 3krotnie. Niewykluczone, że spotkają się jeszcze w ew. biegu nominowanym. Tak więc jest szansa, aby w jednym biegu KK był przed Czechem Zmarzlik może nie zachwyca na początku sezonu, ale nadal jest liderem Gorzowian. Krzychu dobrze startuje, tak więc jeśli w 1 biegu będzie miał pole A, to może już to od razu zamknąć. Pod taśmą spotkają się wg programu dwukrotnie, a na pewno spotkają się w nominowanym. Jeśli doliczymy do tego Z/Z oraz ew. rezerwę taktyczną to Bartek będzie miał kilka szans, by ograć lokalnego matadora. Sądzę, że po takim kursie można spróbować, biorąc pod uwagę, iż zawodnicy będą mieli po kilka szans na pokonanie swoich rywali.
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Najpierw typy, potem analiza ;)

Woźniak under 7,5 @1,8 totalbet
Holder under 4,5 @2 betclic
Janowski over 9,5 @1,8 totalbet over 10,5 we wszystkich biegach siadł...
Woffinden - Janowski 2 @2 iforbet
Drabik over 8 @1,92 iforbet

Nie za bardzo mam pomysły na wyniki drużynowe, trochę ciężko przewidzieć w którą stronę to pójdzie. Na oko mecz w Częstochowie raczej na styku, Rybnik wynik w okolicach +12 powinien trzymać.

Woźniak kompletnie pogubiony ze sprzętem na początku sezonu. Bardzo mi przykro z tego powodu, bo od wielu lat trzymam za Szymka kciuki, ale trzeba obiektywnie powiedzieć, że po dwóch meczach jest jednym z największych rozczarowań ligi, głównie jego postawa sprawia, że Gorzów spisuje się poniżej oczekiwań. Tu widzę dla niego maks 6 punktów 4 startach i to tylko z powodu łatwego biegu 12, gdzie jedzie na dwóch juniorów. Czy pojedzie też nie wiadomo, może wskoczy za niego Karczmarz.

Nie wierzę w to, że Holder będzie wybawieniem Wrocławia. Dla mnie jeden z najbardziej przehajpowanych zawodników w historii, ale to może przez moją niechęć do Torunia ;) Niby dwa razy na Świdnickiego i Pawełka, ale tam nie będzie łatwych punktów. Do tego Holder nieobjeżdżony, rywale już w rytmie meczowym. Pokusiłbym się nawet o under 3,5 w ewinnerze po fajnym kursie.

Bardzo podoba mi się za to Janowski na początku sezonu. Mega szybki, widać to było w Lesznie, punktów mniej niż mógł zdobyć. W Częstochowie zawsze mocny, na moje jest obecnie w lepszej dyspozycji niż Tajski. Łatwo nie będzie, ale nie do objechania moim zdaniem jest tylko Madsen, Lindgren czy Doyle w zasięgu.

Co do Drabika to buki zapomniały chyba, że on się wychowywał na tym torze. Linie powinny być na poziomie 9,5.
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
Wrocław moim zdaniem strzelił sobie w kolano nie dając Holdera. Chyba, że kwestie proceduralne zaważyły. Mieliby więcej możliwości taktycznych.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Ale ten holder to tylko o nim pisały media. Klub Z Wrocławia ani z Torunia tego nie potwierdziły. Skąd Wy to wzieliscie?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Tu bardziej chodziło o wynik testu na koronawirusa. Zapewne te procedury sprawiły, iż nie został potwierdzony wczoraj. Raczej buki na podstawie plotek nie wstawiali go do oferty, gdyby oficjalne strony nie potwierdziły wypożyczenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom