>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
3. KOLEJKA - 26 i 28 czerwca
  • Fogo Unia Leszno - Motor Lublin 26.06, godz. 18.00
  • RM Solar Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz 26.06, godz. 20.30
  • PGE ROW Rybnik - Moje Bermudy Stal Gorzów 28.06, godz. 16.30
  • Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 28.06, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Pojawiły się kursy na piątkowe mecze. Mnie satysfakcjonuje kurs 1,6 na Falubaz w domowym meczu z GKM. Zielonogórzanie po batach od Włókniarza będą starali się zatrzeć złe wrażenie w kolejnym domowym meczu. Okazja znakomita, bo Grudziądz jest znany głównie z tego, że punkty zdobywa u siebie, wyjazdy od lat im nie wychodzą.
Laguta i Nicki można powiedzieć w dobrej formie. Reszta składu GKM - raczej nie. Bardzo przeciętni juniorzy, zagubiony niepunktujący Pawlicki; Bjerre i Buczkowski z przebłyskami.
Uważam, że Falubaz ma mocniejszą kadrę (Vaculik, Dudek, Protasiewicz; lepsi juniorzy) i nie pozwoli sobie na drugą porażkę z rzędu na domowym torze.
Po takim kursie wchodzę mocno w zwycięstwo Zielonej Góry.

Czekam na kursy meczu w Rybniku. Tam w starciu dwóch na razie najsłabszych ekip faworytem dla mnie Gorzów.
Co mamy w Rybniku : minimalnie lepszą niż wcześniej formację juniorską po dojściu Nowackiego (na Karczmarza z Gorzowa będzie i tak za mało), kontuzja Lebedevsa, więc na horyzoncie kolejne rotacje w składzie. Ostatnio fatalny występ Batchelora. Jeżeli zdrowy to szansę pewnie dostanie Logaczew.
Mecz może być dość wyrównany, ale zdecyduje większe ekstraligowe doświadczenie gości. Zmarzlik w końcu przestanie wozić zera i jedynki i jak na mistrza przystało trzaśnie komplet.
Kurs taki jak na pierwszy opisywany mecz (w granicach 1,6-1,7) będzie dla mnie zadowalający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
gelo85 gelo-14071 wszystko ok, ale moim zdaniem trochę niesprawiedliwie oceniłeś występ Troya. Fatalny występ uważam, że można zaliczyć zawodnikowi, jeśli jako zagraniczny senior przywozi w 4-5 biegach 2 oczka. Batchelor wyjechał w pierwszym biegu przeciwko Kennethowi i Nickiemu. To było do przewidzenia, że ma z nimi marne szanse. Tyle było z jego jazdy w tym meczu, bo zaraz został zmieniony. Pisać, że to był fatalny występ to moim zdaniem duże nadużycie. Analogiczna sytuacja ROWU tydzień wcześniej z Falubazem i dziwne potraktowanie Miedziaka, który na starcie przegrywa z Vaculikiem i świetnie tego wieczoru dysponowanym MJJ. Potem trener o nim sobie przypomina i wrzuca go pod koniec na Dudka i Vaculika. Moim zdaniem to taktyczne zagrywki kierownictwa ROWu są bardzo dziwne i dość niezrozumiałe biorąc pod uwagę ekstraligowe warunki. Taki chaos w ich przypadku nie jest wskazany, bo zaraz może się skończyć bilansem meczowym 0-14.
Co do kursu na Stal myślę, że nie ma co marzyć o 1.60, chyba że wiesz coś więcej. Jak dla mnie to 1.20, może 1.25 na Stal maksymalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Gorzów moim zdaniem się pomeczy z Rybnikiem. Myśle, że kurs 1.3 na Stał handi około 6-8. Co do Grudziądza w zeszłym roku udało się ukulac 44 pkt, z tym że Lindback 3 teraz Falubaz, a Nicki wtedy 7 zmieniają barykade. Liczę na Łagute że pociągnie Grudziądz i wynik będzie na styku. Fakt Zielona musi się odbić, ale czy da radę? Bjerre I Nicki mogą zrobić 1:5 w 1 biegu i znów w Zielonej zrobi się nerwowo :)
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Leszno (-10,5)-Lublin 1 @1.57

Podoba mi sie, taki zanizony handicap i wydaje mi sie wielce prawdpodobny. Leszno ma najwieksze szanse na tytul i to że u siebie wygrac powinno wszytskie mecze to chyba nie podlega dyskusji. Sajfutdiniv i Pawlicki to prakrycznie gwarancja wysokiej zdobyczy punktowej. Kolodziej byl w ostatniej kolejce klasa am w sobie, ze nawet oddal bieg juniorowi w ostatnim biegu. DO tego silna juniorka z Kubera. Tu praktycznie nie ma slabych punktow. Mysle, ze w Lublinie punktowac bedzie glownie Hampel, ktory na pewno bedzie zmobilizowany i waleczny Łaguta, za reszte Lublinian reki nie dam. Reasumujac, Leszno powinno taki handicap pokryc w moim mniemaniu i tyle.

Mam też obawy czy do tego meczu dzis dojdzie ze wzgledu na warunki atmosferyczne.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Leszno (-10,5)-Lublin 1 @1.57

Podoba mi sie, taki zanizony handicap i wydaje mi sie wielce prawdpodobny. Leszno ma najwieksze szanse na tytul i to że u siebie wygrac powinno wszytskie mecze to chyba nie podlega dyskusji. Sajfutdiniv i Pawlicki to prakrycznie gwarancja wysokiej zdobyczy punktowej. Kolodziej byl w ostatniej kolejce klasa am w sobie, ze nawet oddal bieg juniorowi w ostatnim biegu. DO tego silna juniorka z Kubera. Tu praktycznie nie ma slabych punktow. Mysle, ze w Lublinie punktowac bedzie glownie Hampel, ktory na pewno bedzie zmobilizowany i waleczny Łaguta, za reszte Lublinian reki nie dam. Reasumujac, Leszno powinno taki handicap pokryc w moim mniemaniu i tyle.

Mam też obawy czy do tego meczu dzis dojdzie ze wzgledu na warunki atmosferyczne.

Słuszne masz obawy bo ten mecz jaki drugi został bodajże w środę przełożony na sobotę z uwagi na lekkie opady deszczu
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Jó reggelt!

Dzień dobry wszystkim jako nowy użytkownik! [/ICONMINUS]
Typ 1 Zielona Góra (-6.5)-Grudziądz
Buk - STS
Kurs: 2:26

Moim okiem nie widzę GKM-U górą w Zielonej Górze. Łatka przyznana przez wiele sezonów jako ekipy domowej w dalszym ciągu ma znaczenie. Drużyna budowana od lat a nic nie osiągnęła, brak konsekwencji i długofalowego działania.Gdy pojawia się trzon zespołu nagle jeden lub dwa transfery go burzą. Na dodatek juniorzy najsłabsi w lidze (nie licząc ROW ale tu jest juniorska amatorka) Przykładem marnowania juniorów niech będzie ubiegłoroczny transfer Rolnickiego za którego zapłacono nie małą kasę tylko po to by zakontraktować 21 latka. Skończyło się jeszcze gorzej bo kontuzją ale to już inny temat. Podsumowując GKM nie jest dla mnie żadnym faworytem do PO co więcej osobiście typuję wyższą pozycję Falubazu od GKM na koniec tabeli. Powyższe słowa wstępu tyczą się również obstawianego meczu.
Zacznijmy od najmłodszych. O ile para Grudziądza jest w stanie zaskoczyć u siebie o tyle na wyjeździe będzie w mojej ocenie dramat. Krakowiak Tonder na swoim torze są w stanie wygrać bieg nr 2 i odbierać punkty w dalszych biegach.
Problemem w tym meczu dla Grudziądza może być 2 linia. Pawlickie nie jedzie w ogolę. Buczkowski pokazał się widowiskowo z Rowem ale wszystkie punkty szarpał na trasie nawet podczas pamiętnego defektu w tym pięknym biegu.
W Falubazie nie jedzie Lindbaeck i pierwsza linia czyli Vaculik Dudek - nie jedzie tak jakby tego oczekiwano. Tylko moją oceną łatwiej i bardziej możliwe jest to że odpali pierwsza linia Falubazu niż druga linia (niezbędna do pokrycia handi) w Grudziądzu. Trojką no dwoma i pół liderami meczu nie wygrają. Artiom sam nie zrobi 40 pkt to oczywiste. Co więcej w typowaniu idę dalej i twierdzę że im dalej w las tym coraz gorzej będzie jeździł Nicki tym bardziej że organizm 2 lata temu bo trudnej kontuzji a w tym roku po Koronawirusie, które na pewno zaburzył jego rytm przygotowań.8 punktów w Częstochowie to jednak od lidera wymaga się więcej.

Reasumując Falubaz wygrywa min 10 punktami z uwagi na lepszą parę juniorską, lepszą 2 linie i możliwość odpalenia liderów. Ponadto na nich po meczu z Czewą jest teraz presja bo kolejna porażka lub minimalne zwycięstwo może oznaczać pożegnanie się z bonusem.

Za niższą stawkę Falbuaz - 8,5 - 2,89 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Presja jest zdecydowanie wieksza po stronie Falubazu , więc nie byłbym pewny tej wygranej. W zeszłym roku nikt nie stawiał na to że Grudziądz ujedzie tam 44 pkt,A mecz wygrany po lotnym Vacula w 15, który jest w dołku. Wystarczy że Bjerre z Nickim w 1 biegu zrobią 1:5 I znowu się zacznie szukanie, błąkanie I nerowkowka, która mysle że nie pomoże.
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Presja jest zdecydowanie wieksza po stronie Falubazu , więc nie byłbym pewny tej wygranej. W zeszłym roku nikt nie stawiał na to że Grudziądz ujedzie tam 44 pkt,A mecz wygrany po lotnym Vacula w 15, który jest w dołku. Wystarczy że Bjerre z Nickim w 1 biegu zrobią 1:5 I znowu się zacznie szukanie, błąkanie I nerowkowka, która mysle że nie pomoże.
Swój typ oparłem na tym, że odpalają liderzy Magicznych Czyli Vacul oraz Dudek. Biorąc pod uwagę, że w 1 biegu Martin pojedzie jak na niego przystało a Pepe utrzyma swój domowy poziom to realnie będzie bardzo ciężko by mecz zaczął się od 1-5 dla GKM, a nawet jeśli w co wątpię łatwiej odrobi to Falbuaz w biegu drugim niż z Częstochową.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Tak samo powiedziałeś, że jak na lidera przystało Nicki zrobił 8 pkt na terenie w Częstochowie. A Vacul i Pepe zrobili tylko więcej od niego na torze domowym:)
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Kuba, nie tak napisałem. Poniżej cytat całego zdania o Nickim

"Co więcej w typowaniu idę dalej i twierdzę że im dalej w las tym coraz gorzej będzie jeździł Nicki tym bardziej że organizm 2 lata temu bo trudnej kontuzji a w tym roku po Koronawirusie, które na pewno zaburzył jego rytm przygotowań.8 punktów w Częstochowie to jednak od lidera wymaga się więcej. "

I tak samo od Vacula jak i od Nickiego wymaga się więcej:)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
RUDY BEZ HAMULCÓW
Magical Snap - 2020.06.26 13.39 - 005.png

Sezon żużlowy w Polsce już się zaczął, w związku z czym przygotowaliśmy dla Was naprawdę wielką niespodziankę. Taką, która może Was naprawdę zadowolić. Ale po kolei.
CZY SĄ TU FANI POLSKIEGO ŻUŻLA?

Żużel
to specyficzny sport. W niektórych rejonach Polski jest uznawany za drugą najbardziej interesującą dyscyplinę w naszym kraju. Z kolei tam, gdzie nie ma żadnej drużyny będącej w Ekstralidze, spada w rankingu za siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę i pewnie jeszcze jakiś tenis ziemny czy szeroko pojętą lekkoatletykę. Tak czy inaczej zdajemy sobie sprawę z tego, że w ogólnym rozrachunku ten „czarny sport” cieszy się sporą popularnością, w związku z czym na naszej stronie znajdziecie naprawdę sporo zakładów z nim związanych.
U nas w stajni mamy dużo pasjonatów „czarnego sportu”, w związku z czym postanowiliśmy skorzystać z ich wiedzy by zaprezentować Wam nowy format, który nazywa się „Rudy bez hamulców”. W nim rzecz jasna główną rolę odgrywa znany i lubiany Rudy Rudanacja, który regularnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami co do najbliższej kolejki Ekstraligi. Słowem, dostaniecie od niego darmowe typy! A trzeba również dodać, że nasz ekspert zna się na rzeczy.

Magical Snap - 2020.06.26 13.39 - 006.png

ILE MOŻNA ZGARNĄĆ SIANA?

Jeśli jesteście fanami żużla od dziecka lub przynajmniej od kilku lat, to doskonale wiecie, że typy Rudego faktycznie mogą się sprawdzić, bo on też trochę w tym sporcie siedzi. Z kolei jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z tą dyscypliną, to jego rady będą dla Was naprawdę cenną wskazówką.

Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
kubagkm kubagkm co tam się dzieje z Przemem? Bjerre dogadał się już ze sprzętem? Bo mimo punktów to z Rybnikiem imo nie wyglądało też to jakoś świetnie.

ewinner niejako zawyża kurs na +4,5 GKM dając @1,95 na 43 punkty GKM i 11 punktów Artioma. No ja sobie nie wyobrażam, że GKM tu pokrywa handi z <11 punktów Łaguty, to jest kompletnie nierealne. Do tego linia 5,5 na Kenia, niski kurs, ale do dubla jak znalazł. Nie mam pomysłu za bardzo na mecz Leszna (over Michelsena?) po ostatniej mojej wtopie z Wrockiem, będę przyglądał się linii na Lindbacka, z konkretnymi typami wjadę po południu. ;)
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Przemo niby znalazł przyczynę slabego występu. Widać było z Rybnikiem ze starty są , ale zaraz tracił pozycję. Silnik słabł z okrążenia na okrązenie. Powodem była usterka. Metanol nie dolewal się do gaźnika w trakcie biegu. Przemo wałkował to ostatnie 3 dni przez parę godzin . Zobaczymy jaki efekt dziś będzie. Ja liczę dziś na chłopakow, bo moim zdaniem GKM ma lepszych seniorów niż Falubaz. Buczek i Bjerre muszą zrobić dziś swoje , o wynik się nie martwię 43 + powinni ogarnąć, choć mam nadzieję ma wygraną. Falubaz wie o co jedzie, więc na pewno ambicji nie zabraknie, gdyż porażka dzisiaj mogłaby spowodować że szansę Falubazu na PO spadną do minimum :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
power30 18K

power30

Forum VIP
Ogólnie słabsza dyspozycja Przema może być spowodowana wprowadzeniem limterów obrotu silnika. Wśród "beneficjentów", którzy mogą na tym stracić był z tego co pamiętam wymieniany Przemo. Niby Grudziądz wygrał dość wysoko, ale ich jazda jakoś nie zachwycała. Rybnik mega gubił się na dystansie. Bjerre też dostał kilka punktów dzięki pomyłce sędziego. Zasadniczo poza Artiomem, który na razie jest w innej lidze nie ma pewnego zawodnika. Warto dodać, iż Buczek na wyjazdach też szału nie jedzie.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Typy z mojego tematu z krótką analizą:

#25
Lidsey under 3,5
Lindback under 5,5
@3,54 STS

#26
Leszno (-12,5) - Lublin 1
Grudziądz minimum 43 punkty i Łaguta minimum 11 punktów
@3,26 ewinner 2j

#26
Michelsen over 9,5 @2 betclic

#27
Michelsen najlepszym zawodnikiem meczu @7 betclic


Lidsey najsłabszy w Unii, tam szybko wjedzie Kubera. Lindback mam nadzieję, że zostanie objechany w pierwszym swoim biegu przez Przema i przywiezie dwa punkty, wtedy mecz powinien skończyć na 4. Naprawdę nie mam pojęcia czemu bukmacherzy tak go faworyzują, to jest zawodnik pierwszoligowy. Leszno nie powinno mieć problemów z Lublinem, tam nie za bardzo ma kto ten wynik trzymać. Ktoś pisał o Griszy, ale Grisza nie jest w topowej formie i widać, że mocno się męczy. Jedynym pewniakiem jest Michelsen, moim zdaniem pojedzie tu 6 razy, rok temu w Lesznie 10 punktów w 6 startach, ale ostatnie dwa przyjechał na ostatnim miejscu. Tu jest potencjał nawet na 12-13 punktów, a to oznacza, że kurs na to, że będzie najlepszy w meczu jest nieco zawyżony. Najlepsi ostatnio Kołodziej i Emil zrobili po 12, po drugiej stronie Janowski też 12. Drobno warto spróbować. Co do Grudziądza to sugeruję się tym, co kolega wyżej napisał o Przemie. Jeśli on rzeczywiście pojedzie to będzie Grudziądz ten wynik trzymał, w ZG dziura w postaci Lindbacka, juniorka mnie absolutnie nie przekonuje. Nicki, Kenio, atomowy Artiom, do tego kąsający Przemo i Buczek - na 6 punktów mogą to trzymać (fajna linia w Uni), ja próbuję na 4 i tak jak pisałem, żeby tak się stało to Artiom te 11 po prostu musi przywieźć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Unia Leszno - Motor Lublin
Jarosław Hampel over 10.0 pkt @ 2.25 (po podatku 1.98) - forBET dramat, żałosny jest Jarosław Motor zbaw

Początek sezonu całkiem ok w wykonaniu Jarka. Na otwarcie 7 pkt przeciwko Sparcie na wyjeździe w 5 biegach. Niecały tydzień temu "u siebie" w Lublinie 13 oczek z bonusem i tutaj również w zaledwie 5 biegach. Dziś wraca na stare śmieci, na tor który doskonale zna. Oczywiście Baron i jego toromistrz o tym pamiętają, ale całkowicie nie wymażą Hampelowi jak się jeździ na Smoczyku. Bardzo prawdopodobne, że pojedzie 6 biegów, czyli dodatkowy z taktycznej. Jak zobaczymy w program, to widzimy, że 3 razy jedzie z Sajfutdinowem, do tego ma na rozkładzie Kołodzieja czy Pawlickiego, ale też w swoich biegach ma Miesiąca, Lidseya, Smektałę i Kuberę (ten ostatni oczywiście może zastępować słabsze ogniwa w tym Lidseya, wiem o tym). Do tego być może wskoczy z taktycznej w jakiś nieco słabszy teoretycznie bieg. Unia pozbyła się Hampela, bo wiedzą, że mimo tego mogą zdobyć mistrza, Jarek dużo kosztuje, a wolą szkolić i inwestować (co przecież Unia od lat robi fantastycznie) w Lidseya i Kurtza. Myślą długofalowo. Ja to popieram. W każdym razie Hampel przyjeżdża na "swój" tor, gdzie prawdopodobnie pojedzie 6 biegów. Nawet jeśli będzie przegrywał z Emilem, to w tych biegach "dwójki" spokojnie może dowozić. Ja to biorę.
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis takie dubelki wybralem najpierw typy potem krotka analiza...
Emil under 11.5 kurs 1.95 fortuna
Dudek over 8 5 kurs kurs 1.55 fortuna
Ako 3.02
Protas under 8.5 kurs 1.9 sts
Smyk under 7.5 kurs 1.75 sts
Ako 3.32
Kolodziej under 10.5 kurs 1.95 sts
Buczkowski under 6.5 kurs 1.75 sts
Ako 3.41
Skra-Gryf 1 to 2 liga pilka kurs 1.38 fortuna
Łaguta under 8.5 kurs 1.85 fortuna
Ako 2.55
Emil pojedzie 2 lub nawet 3 razy w parze z Kolodziejem i to jest spory argument ze oboje no nie moga walnac po 11 czy 12 punktow tym bardziej ze Hampel czy Michelsen spokojnie mogą im punkty urwac...
Zastanawia mnie rosnaca linia na Protasa ostatnio 7.5 teraz 8.5 i to w takim kursi to biore z pocalowaniem reki tym bardziej ze pepe jedzie z innym nr i poza jednym bardzo latwyn biegiem pozostale 3 bardzo ciezkie...
Temat Dudka no coż linia juz tylko 8.5 jak nie dzis to kiedy...?Najbardziej boje sie o under Smyka bo w koncu musi odpalic a i uklad biegow tez fajny i pewnie bedzie wrzucony nawet na sile do nominowanych wiec tu bedzie na styk...
Gram tez Grisze konsekwentnie 3 razy na under 2 razy juz dal zarobic dzis linia o oczko mniejsza ale rywale juz mega mocni...wiec trzeba sprobowac😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Liczę, że jutro mimo problemów, ROW postawi się gorzowskiej Stali. Mają nowego juniora (Nowacki), który może powalczyć z drugim juniorem Stali (awizowany Jasiński). Pojadą prawdopodobnie ZZ za kontuzjowanego Lebedevsa. Szykuje się debiut rosyjskiego wojownika Logaczewa.
Stal na wyjeździe nie jest na tyle mocna, by rozgromić rybniczan. W razie odjazdu na 6 pkt ROW może ratować się jeszcze taktycznymi (Woryna, Lambert, może Milik).
Dla gospodarzy mecz z Gorzowem to jedna z niewielu szans na jakiekolwiek punkty meczowe w lidze, więc powinni się postarać.
Wśród gości spodziewam się już lepszego meczu Zmarzlika, po drobnym falstarcie. Iversen po kontuzji, reszta (Thomsen, Woźniak) raczej nie powinna mocno górować nad miejscowymi.
Kursy z sts :
Rybnik-Gorzów Wlkp. (-8.5), 1, kurs 2,01
Rybnik-Gorzów Wlkp. (-10.5), 1, kurs 1,75
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Unia Leszno - Motor Lublin
Jarosław Hampel over 10.0 pkt @ 2.25 (po podatku 1.98) - forBET dramat, żałosny jest Jarosław Motor zbaw

Początek sezonu całkiem ok w wykonaniu Jarka. Na otwarcie 7 pkt przeciwko Sparcie na wyjeździe w 5 biegach. Niecały tydzień temu "u siebie" w Lublinie 13 oczek z bonusem i tutaj również w zaledwie 5 biegach. Dziś wraca na stare śmieci, na tor który doskonale zna. Oczywiście Baron i jego toromistrz o tym pamiętają, ale całkowicie nie wymażą Hampelowi jak się jeździ na Smoczyku. Bardzo prawdopodobne, że pojedzie 6 biegów, czyli dodatkowy z taktycznej. Jak zobaczymy w program, to widzimy, że 3 razy jedzie z Sajfutdinowem, do tego ma na rozkładzie Kołodzieja czy Pawlickiego, ale też w swoich biegach ma Miesiąca, Lidseya, Smektałę i Kuberę (ten ostatni oczywiście może zastępować słabsze ogniwa w tym Lidseya, wiem o tym). Do tego być może wskoczy z taktycznej w jakiś nieco słabszy teoretycznie bieg. Unia pozbyła się Hampela, bo wiedzą, że mimo tego mogą zdobyć mistrza, Jarek dużo kosztuje, a wolą szkolić i inwestować (co przecież Unia od lat robi fantastycznie) w Lidseya i Kurtza. Myślą długofalowo. Ja to popieram. W każdym razie Hampel przyjeżdża na "swój" tor, gdzie prawdopodobnie pojedzie 6 biegów. Nawet jeśli będzie przegrywał z Emilem, to w tych biegach "dwójki" spokojnie może dowozić. Ja to biorę.
straszna piz.... z tego hampela .Czołga się na starcie i je wygrywa a potem wszyscy go mijają.Zero jakiekolwiek złości sportowej u niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom