>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III kolejka oraz zaległe mecze I kolejki PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Nie musi oczywiscie...bo jest szansa na 12 bieg jeszcze na punkty...typ ryzykowny ale przy takim kursie mysle warty ryzyka....do tego moze wskoczyc jako taktyczny za lewandowskiego...
W kazdym badz razie taka 1 mysl u mnie byla po prostu ze albo juniorski 3 albo 2 i potem w 12 biegu punkt....zobaczymy
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Kołodziej (-2,5) - Przedpełski 1 @ 1,92 Forbet Janek przywiózł o 1 bonus za dużo

Koldi w meczu z Gorzowem nieco przekombinował z ustawieniami. Jednak w meczu w Częstochowie pokazał się z kapitalnej strony. Janusz ma o wiele korzystniejszy układ biegów. Wg programu spotkają się tylko raz w 13 biegu. Co prawda Koldi pojedzie dwukrotnie z Emilem czy raz z Piterem, ale jest w stanie spokojnie przywieść 1-2 trójki. Do tego dochodzi dość prosty 4 bieg. Paweł ma o wiele trudniejszych zawodników na rozkładzie. Nie sądzę też, aby był opcją jako RT. Przed rokiem Przedpełski miał dwa zera i zjechał do bazy. Przed dwoma laty nieco lepiej, bowiem zdobył 3 punkty, ale i tak szału nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Częstochowa - Falubaz
Typ Częstochowa -10 pk
Kurs 2.08
Buk STS

Częstochowa to niedawno powstały klub o znikomej tradycji i jak na razie bez sukcesów. Szybki awans z 2 ligi i pewnego pułapu nie przeskakują. Któryś rok pisze, że kadra budowana jest na 2-3 liderach a 2 linia słaba. liderzy nie mają wsparcia w 2 linii. W tym roku jeden z liderów jest na poczatku bez błysku a druga linia jest ciut mocniejsza niż w ubiegłym roku i mam tu na myśli Smyka. Smyka, który wczoraj pojechał bardzo fajnie szkoda tylko, że brakło odwagi gdy MM odprowadzał go pod płot. Myślę, że dziś Smketała będzie takim wsparciem Madsena. Do tego Lindgren, który fajnie wczoraj błysnał w 1 biegu a dla takich zawodników to już bardzo wiele, bo twierdze, że Fred słabo zaczał ale jak wejdzie na pewien poziom to będzie zgranym duetem w 15 biegu z Panem Złotówką. O Worynie pisał nie będę. Zostało mu 3 lata według proroctwa Pana Mrozka by zostać IMŚ więc ja sprostuję te wróżby i twierdzę ze Pan Kacper nigdy nim nie zostanie. Średnio więc licze na niego ale swoje musi zrobić. Juniorzy nie bedą stawiać takiego oporu dla Miśka i Świdnickiego/Kowalskiego jak wczoraj kapitalny Wiktor i mysle że nad Osyczka i Ragusem bedą mieli ogrmną przewagę.

Po drugiej stronie Falubaz, który według mnie dziś nie postawi się Czewie. Przyjedzają z Protasem po ostrym dzwonie, może nic mu nie jest ale dzwon to zawsze dzwon tym bardziej jeśli spadasz z wysokości bandy na tor. Tonder jako u24 wydaje mi się słabszą opcjha na wyjedzie i dodatkowo porównując go z Jeppesenem. Nastepny Fircke, który ciągnie ten wózek z Dudkiem. max jedzie ponad oczekiwania i zawsze może przyjść słabszy mecz u takiego zawodnika. Zagar jak to Zagar może pojechać różnie i myśle że od niego w dużej mierze zależy mój typ. Jednak licze jak zawsze na jego chimeryzm i że znów wynik będzie opierał się na barkach Dudka. Juniorzy Falubazu powinni być tłem dla całego meczu.
 
D 440

Doctor0

Użytkownik
Częstochowa - Falubaz
Typ Częstochowa -10 pk
Kurs 2.08
Buk STS

Częstochowa to niedawno powstały klub o znikomej tradycji i jak na razie bez sukcesów. Szybki awans z 2 ligi i pewnego pułapu nie przeskakują. Któryś rok pisze, że kadra budowana jest na 2-3 liderach a 2 linia słaba. liderzy nie mają wsparcia w 2 linii. W tym roku jeden z liderów jest na poczatku bez błysku a druga linia jest ciut mocniejsza niż w ubiegłym roku i mam tu na myśli Smyka. Smyka, który wczoraj pojechał bardzo fajnie szkoda tylko, że brakło odwagi gdy MM odprowadzał go pod płot. Myślę, że dziś Smketała będzie takim wsparciem Madsena. Do tego Lindgren, który fajnie wczoraj błysnał w 1 biegu a dla takich zawodników to już bardzo wiele, bo twierdze, że Fred słabo zaczał ale jak wejdzie na pewien poziom to będzie zgranym duetem w 15 biegu z Panem Złotówką. O Worynie pisał nie będę. Zostało mu 3 lata według proroctwa Pana Mrozka by zostać IMŚ więc ja sprostuję te wróżby i twierdzę ze Pan Kacper nigdy nim nie zostanie. Średnio więc licze na niego ale swoje musi zrobić. Juniorzy nie bedą stawiać takiego oporu dla Miśka i Świdnickiego/Kowalskiego jak wczoraj kapitalny Wiktor i mysle że nad Osyczka i Ragusem bedą mieli ogrmną przewagę.

Po drugiej stronie Falubaz, który według mnie dziś nie postawi się Czewie. Przyjedzają z Protasem po ostrym dzwonie, może nic mu nie jest ale dzwon to zawsze dzwon tym bardziej jeśli spadasz z wysokości bandy na tor. Tonder jako u24 wydaje mi się słabszą opcjha na wyjedzie i dodatkowo porównując go z Jeppesenem. Nastepny Fircke, który ciągnie ten wózek z Dudkiem. max jedzie ponad oczekiwania i zawsze może przyjść słabszy mecz u takiego zawodnika. Zagar jak to Zagar może pojechać różnie i myśle że od niego w dużej mierze zależy mój typ. Jednak licze jak zawsze na jego chimeryzm i że znów wynik będzie opierał się na barkach Dudka. Juniorzy Falubazu powinni być tłem dla całego meczu.
Włókniarz Częstochowa rok powstania 1946.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Smektała(-1)-Protasiewicz 1 kurz 1.8 Fortuna
Atakuje grubo bo ciezko cos znalezc typ przeciwko Protasowi bardziej jego wieku oraz po ciezkim wypadku...i bardzo trudny 1 bieg ma,ale latwiutki 12 i tu licze ze wejdzie taktyczna a jesli nie to raczej male szanse sa aby w nominowanych pojechal...
Od Smektały tez cudów nie oczekuje ale uwazam ze stac go na te 6-7pkt przy zalozmy 4 Protasa...uwazam ze warto...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
taki trochę offtop
A adams235, stronę wcześniej widziałem, że proponujesz Protasa under 6.5, a w forbet masz go na under 8
nie grasz w forbecie?
Ja po tym dzwonie atakuję ten underek w forbecie, Protas w Toruniu już pokazał na co go stać, dzisiaj nie powinno być łatwiej, jedzie z Dudkiem, potem z Madsenem ciężko tu o punkty
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Dziś najlepszym typem z meczu Włókniarza według mnie jest zdarzenie:

Smektała over 8,5 pkt 1.70 7,5/10 (fortuna)

Smektała małatwy numer 11 przez co zaczyna mecz od pojedynku z u24 Falubazu, a później jedzie w parze ze słąbym kolega z pary Woryną oraz aż dwa razy jedzie na beznadziejnych juniorów z Fakubazu. Polowe z tej linii ma już niemal z urzędu. PAtrzac na przecietna drugą linię Falubazu - wystarcza "2"ki i over spokojnie bdzie pokryty

Drugim typem jest według mnie:

Unia Leszno wygra bieg juniorski 2,30 (fortuna)

Leszno wreszcie caly tydzien w spokoju trenowalo. Ponoc dobrze prezentowal się już młody Pludra i patrzac na słąba forme Zupinskiego i na niedoswiadczenie 16-latniego LEwandowskiego to powinien tą "3" spokojnie zrobić. Jedyną niewiadomą jest Sadurski, ja jednak uwazam, że u siebie "1" jest w stanie przywieźć...JEdnak ja sie też zabezpieczyłem.Na 1/3 kuponów zagrałem w razie czego remis w biegu juniorskim (z uwagi na Sadurskiego) po 2,60, bo jednak na leszczynskim torze nie widzę szans na wygrana druzynowa Torunia. Tym bardziej, że widzialem ich wystep na innym torze we Wroclawiu, gdzie byli tlem dla miejscowych (Liszki i Curzytka) i tez licze na ich niespasowanie i nieznajomosc tego toru.

PS I tak najlepszym typem bedzie jedno pewne jutrzejsze zdarzenie. Mam info z pierwszej reki o pewnej absencji napisze jednak o niej, kiedy sam pogram pewien typ nieco mocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
dzieki za typ ja pogralem

Najwięcej Punktów: Smektala, Bartosz (Smektala, Bartosz - Protasiewicz, Piotr)
  1. Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Gora

    24 kwi 2021, 20:30
    Najwięcej Punktów

    Smektala, Bartosz (Smektala, Bartosz - Protasiewicz, Piotr)
    1.85
Post automatycznie złączony:

Smektała(-1)-Protasiewicz 1 kurz 1.8 Fortuna
Atakuje grubo bo ciezko cos znalezc typ przeciwko Protasowi bardziej jego wieku oraz po ciezkim wypadku...i bardzo trudny 1 bieg ma,ale latwiutki 12 i tu licze ze wejdzie taktyczna a jesli nie to raczej male szanse sa aby w nominowanych pojechal...
Od Smektały tez cudów nie oczekuje ale uwazam ze stac go na te 6-7pkt przy zalozmy 4 Protasa...uwazam ze warto...
spojrz na kurs jaki na unibecie znalazlem

Najwięcej Punktów: Smektala, Bartosz (Smektala, Bartosz - Protasiewicz, Piotr)
  1. Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Gora

    24 kwi 2021, 20:30
    Najwięcej Punktów

    Smektala, Bartosz (Smektala, Bartosz - Protasiewicz, Piotr)
    1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa rok powstania 1946.
Mylisz pojęcia klub który masz na myśli ogłosił upadłość w 2014 roku i nie otrzymując licencji w 2015 przestał istnieć.

Nie wiem czy to zauważyłeś, ale to był sarkazm :) Po prostu klub upadł, gdy nie był w stanie wypłacić należności i został reaktywowany.
Powerze drogi to nawet nie sarkazm to czysty fakt. I nie jest to też reaktywacja a zupełnie nowy twór. Częstochowa zgłosiła do rozgrywek zupełnie nowy klub i zgodnie z prawem upadłościowym nie ma prawa integrować z poprzednikiem. To tylko klub kibice i media tak sugerują. Jak dla mnie jest to spore przegięcie bo można klub dorpowadzić do ruiny a potem zrobić sobie nowy nie wypłacając zawodnikom narażającym swoje życie należności. Największy wał XXI wieku. Potem szybki awans bo połączyli dwie ligi i pyk nie było sprawy. jedziemy dalej. Zal

Wrzucę ten kamyczek to ogródka jak dla mnie jest klub Eltrox Częstochowa a Włókniarz niestety przez pseudo działaczy zmarł.

Fajnie robi obecnie Rzeszów dzieki Diamentowemu sięgneli dnba ale załozyli coś nowego bez Żurawia i Stali w nazwie. Jakiś honor zachowany.

Ok nie czas i miejsce powodzenia na dziś:)
 
floydm 0

floydm

Użytkownik
Częstochowa - Falubaz
Typ Częstochowa -10 pk
Kurs 2.08
Buk STS

Częstochowa to niedawno powstały klub o znikomej tradycji i jak na razie bez sukcesów. Szybki awans z 2 ligi i pewnego pułapu nie przeskakują. Któryś rok pisze, że kadra budowana jest na 2-3 liderach a 2 linia słaba. liderzy nie mają wsparcia w 2 linii. W tym roku jeden z liderów jest na poczatku bez błysku a druga linia jest ciut mocniejsza niż w ubiegłym roku i mam tu na myśli Smyka. Smyka, który wczoraj pojechał bardzo fajnie szkoda tylko, że brakło odwagi gdy MM odprowadzał go pod płot. Myślę, że dziś Smketała będzie takim wsparciem Madsena. Do tego Lindgren, który fajnie wczoraj błysnał w 1 biegu a dla takich zawodników to już bardzo wiele, bo twierdze, że Fred słabo zaczał ale jak wejdzie na pewien poziom to będzie zgranym duetem w 15 biegu z Panem Złotówką. O Worynie pisał nie będę. Zostało mu 3 lata według proroctwa Pana Mrozka by zostać IMŚ więc ja sprostuję te wróżby i twierdzę ze Pan Kacper nigdy nim nie zostanie. Średnio więc licze na niego ale swoje musi zrobić. Juniorzy nie bedą stawiać takiego oporu dla Miśka i Świdnickiego/Kowalskiego jak wczoraj kapitalny Wiktor i mysle że nad Osyczka i Ragusem bedą mieli ogrmną przewagę.

Po drugiej stronie Falubaz, który według mnie dziś nie postawi się Czewie. Przyjedzają z Protasem po ostrym dzwonie, może nic mu nie jest ale dzwon to zawsze dzwon tym bardziej jeśli spadasz z wysokości bandy na tor. Tonder jako u24 wydaje mi się słabszą opcjha na wyjedzie i dodatkowo porównując go z Jeppesenem. Nastepny Fircke, który ciągnie ten wózek z Dudkiem. max jedzie ponad oczekiwania i zawsze może przyjść słabszy mecz u takiego zawodnika. Zagar jak to Zagar może pojechać różnie i myśle że od niego w dużej mierze zależy mój typ. Jednak licze jak zawsze na jego chimeryzm i że znów wynik będzie opierał się na barkach Dudka. Juniorzy Falubazu powinni być tłem dla całego meczu.
Trzeba było o tym Tonderze napisać na samym początku to by człowiek wiedział, że nie ma sensu czytać dalej analizy. Wiadomo, że Tonder w tym meczu nie pojedzie.
 
G 127

gruchagruchsonn

Użytkownik
dzieki za typ ja pogralem

Najwięcej Punktów: Smektala, Bartosz (Smektala, Bartosz - Protasiewicz, Piotr)
  1. Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Gora

    24 kwi 2021, 20:30
    Najwięcej Punktów

    Smektala, Bartosz (Smektala, Bartosz - Protasiewicz, Piotr)
    1.85
Post automatycznie złączony:


spojrz na kurs jaki na unibecie znalazlem

Najwięcej Punktów: Smektala, Bartosz (Smektala, Bartosz - Protasiewicz, Piotr)
  1. Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Gora

    24 kwi 2021, 20:30
    Najwięcej Punktów

    Smektala, Bartosz (Smektala, Bartosz - Protasiewicz, Piotr)
    1.85
Na bet365 macie to samo po 1.95 👌
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Trzeba było o tym Tonderze napisać na samym początku to by człowiek wiedział, że nie ma sensu czytać dalej analizy. Wiadomo, że Tonder w tym meczu nie pojedzie.
Nie wiem co Twój wpis wnosi do tematu Uznałem ze Mateusz jest już po kontuzji i wraca skoro go śmiało awizują. No cóż popełniem błąd a powiedz gdzie znajdę jakis błąd w Twojeje analizie? a nie znajdę bo jej nie ma. Uważasz że zmienia to siłę rażenia Falubazu? Myslę jednak ze gdzie indziej zabolało. Nie pozdrawiam:)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mylisz pojęcia klub który masz na myśli ogłosił upadłość w 2014 roku i nie otrzymując licencji w 2015 przestał istnieć.



Powerze drogi to nawet nie sarkazm to czysty fakt. I nie jest to też reaktywacja a zupełnie nowy twór. Częstochowa zgłosiła do rozgrywek zupełnie nowy klub i zgodnie z prawem upadłościowym nie ma prawa integrować z poprzednikiem. To tylko klub kibice i media tak sugerują. Jak dla mnie jest to spore przegięcie bo można klub dorpowadzić do ruiny a potem zrobić sobie nowy nie wypłacając zawodnikom narażającym swoje życie należności. Największy wał XXI wieku. Potem szybki awans bo połączyli dwie ligi i pyk nie było sprawy. jedziemy dalej. Zal

Wrzucę ten kamyczek to ogródka jak dla mnie jest klub Eltrox Częstochowa a Włókniarz niestety przez pseudo działaczy zmarł.

Fajnie robi obecnie Rzeszów dzieki Diamentowemu sięgneli dnba ale załozyli coś nowego bez Żurawia i Stali w nazwie. Jakiś honor zachowany.

Ok nie czas i miejsce powodzenia na dziś:)
Jeżeli mamy dalej drążyć temat to Włókniarz występował, jako Stowarzyszenie. Spółka zaczęła funkcjonować (zgodnie z wymogami Extraligii) od 2007 roku i to ona upadla w 2014. Stowarzyszenie cały czas działa, jeśli czepiamy się takich szczególików :) Dobra już nie będę wchodził w dyskusję i skupmy się na typach.
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa- Falubaz Zielona Góra

Typ Włókniarz - 8 pkt (Handicap dwudrogowy)

Kurs 1.55

Bukmacher Forbet


Włókniarz z nożem na gardle 2 porażki w pierwszych 2 spotkaniach. Wiadomo że forma Smektały Lindgrena i Woryny pozostawia wiele do życzenia, ale myślę że w tym sezonie Zielona Góra nie będzie wymagającym przeciwnikiem na wyjazdach. Ogromna różnica na korzyść gospodarzy w formacji juniorskiej i tu upatruje fundamentów na budowanie przewagi. Miśkowiak Świdnicki vs Ragus Osyczka. Ragus wygląda bardzo słabo jak na ten moment. Z Osyczki może być Rajder ale jeszcze trochę czasu minie. Oczywiście drugim Fundamentem Włókniarza będzie król toru, Leon Madsen do którego raczej może dojeżdżać tylko Dudek. Nawet przy taktykach ze strony Zielonej,j Czewa powinna spokojnie wygrać około 52-38/51-39

Zawodnik Ilość pkt.

Typ Fricke poniżej 9.5 pkt ( wszystkie starty się liczą)

Kurs 1.75

Bukmacher Forbet


Fricke nieźle pokazał się na początku sezonu z tym że było to u siebie z Grudziądzem Tym razem wyjazd 2x starcie z Madsenem, w 13 biegu Dudek do pary. Także jeśli w 1 biegu Fricke Solidnie nie zapunktuje ( Przeciwnicy Smektała Lindgren ) to słabo widzę 10 pkt. Oczywiście może jechać w z taktycznej ale pomimo tego 10 pkt nie powinien zdobyć
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
Gorzów (-4,5) @ 1,67 STS

Grudziądzanie sensacyjnie wygrali ostatnio z Wrocławiem, dzięki indolencji taktycznej Sparty. W drużynie gospodarzy można wyróżnić jedynie Pedersena i o dziwo Kasprzaka, który objechał świetny moc. Jednak w przypadku KK'a nie brałbym za pewnik, iż następny mecz pojedzie na podobnym poziomie. Pozostała część drużyny spisuje się poniżej oczekiwań. Po prostu Gołąbie wykorzystali kontuzje Tajskiego oraz słabą dyspozycje Bewleya i Czugunowa. Gorzowianie nie mają aż tylu dziur w składzie. Mają dwóch zdecydowanych liderów - Zmarzlik oraz Vacullik. Ciekawe jak po kontuzji spisze się Thomsen. Swoje powinien dorzucić Woźniak oraz juniorzy. Jedynie zagadką jest postawa zawodnika U24 - Birkemose. Co prawda tor przy Hallera w ostatnich latach nie był szczęśliwy dla Stali, ale wg mnie mają sporą przewagę zarówno na pozycjach seniorskich, jak i juniorskich.
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Po wczorajszym fatalnym dniu i skutecznosci zaledwie 50 % (2/4) z I i E-ligi żużlowej postanowilem, że nie będę szedłna ilość a jakość.

Dziś typem dnia jest:
Bieg juniorski: Grudziądz (+0.5 handi na gkm) - Gorzów 1 2.00 (sts) 10/10

Niestety sts przyjal ode mnie 2 kupony - oba za zaledwie 600 zł i od razu zdarzenie wycofał z oferty. Trzeba sledzić, czy inne buki to dodadzą lub czy pojawi się np. live.

Stal Gorzów przyjezdza bez swojego podstawowego juniora. Kontuzji na treningu nabawil się Kamil Nowacki, klub milczy, ale uraz jest na tyle powazny, że czeka go 2-3 tyg przerwy. Właśnie w drodze do Grudziadza jest...Kamil Pytlewski. Będzie to jego pierwszy start w tym roku, a jest kompletnie beznadziejny. Sadurski z LEszna to przy nim profesor. Dlatego wystawienie jeszcze handicapu na miejscowych to jakiś kiepski żart. NA live może pojawi się para Zielinski - Pytlewski (2 bieg) to tez trzeba grac ile fabryka da na Zielinskiego. JAk nie bedzie tu dziwnych przypadkow losowych, to Pytlewski zostanie o 20-30 metrów za wszystkimi juz po 1 okrażeniu.

Sprawdzajcie inne buki, może tam dodadzą ten juniorski, bo nigdzie w mediach nie poszło, że Stal ma dziure w formacji juniorskiej. Info o tym zapewne będzie gdzieś po południu.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
A co do samego meczu Stali Gorzów, ja bym bardzo uważał z tym na Stal. Nie twierdzę, że Stal tego nie wygra, ale jak już wspominałem, gorzowianie przyjeżdzają w zasadzie tylko jednym juniorem, bo Pytlewski to będzie kevlar na trzy biegi. Do tego uraz łąkotki wciąż leczy Thomsen, ostatnio przez to w Danii slabiej pojechał. Jeszcze jakby tego bylo mało dwóch podstawowych mechanikó Szymka Woźniaka ma pozytywny wynik testu i mu będzie dziś pomagać jakichś dwóch mechaników z łąpanki. Na ten mecz przypada też debiut niespelna 18-letniego Dunczyka Birkemose. Całą odpowiedzialność za wynik spoczywa na rewelacyjnym duecie Zmarzlik-Vaculik.

Pragne tylko dodać, że gorzowianie w najwyższej klasie rozgrywkowej w tym wieku jeszcze nigdy tam nie wygrali. Ten tor im wybitnie nie leży. Gospodarze zrobia bardzotwardy tor, żeby decydował tylko start, a najszybsza sciezka bedzie ta 2-3 metry od krawężnika - wszystko po to by wyeliminować ze skuteczniejszej jazdy walczaków z Gorzowa - Thomsena i Zmarzlika. Czy im się to uda? Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom