>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III kolejka oraz zaległe mecze I kolejki PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat trzeciego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

23.04.2021
Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa, godz. 18.00
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław, godz. 20.30

24.04.2021
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń, godz. 18.00
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, godz. 20.30

25.04.2021
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów, godz. 16.30
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław , godz. 19:15
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Na ewinner bieg juniorów Grudziądz vs Sparta liczyłem, że na gości będzie coś 1.7 czy 1.8, a tu dają 2.90,co oczywiście pobieram. Zagrożeniem dla duetu Liszka, Curzytek będzie moim zdaniem Bartkowiak, ale on jedzie z pola zewnętrznego, jeśli wylosuje 4 tor, to będzie musiał poradzić sobie z będącym na 3 polu Curzytkiem, który ma naprawdę niezłe starty i dodatkowo z 1 pola Liszka, który jeśli wyjdzie nawet średnio ze startu, to jest to 2 wyścig, więc to pole jest uprzywilejowane. Denis Zieliński nie powinien liczyć się w stawce.
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Na ewinner bieg juniorów Grudziądz vs Sparta liczyłem, że na gości będzie coś 1.7 czy 1.8, a tu dają 2.90,co oczywiście pobieram. Zagrożeniem dla duetu Liszka, Curzytek będzie moim zdaniem Bartkowiak, ale on jedzie z pola zewnętrznego, jeśli wylosuje 4 tor, to będzie musiał poradzić sobie z będącym na 3 polu Curzytkiem, który ma naprawdę niezłe starty i dodatkowo z 1 pola Liszka, który jeśli wyjdzie nawet średnio ze startu, to jest to 2 wyścig, więc to pole jest uprzywilejowane. Denis Zieliński nie powinien liczyć się w stawce.
Skoro w ewinner jest taki kurs na gości to warto poczekać co inni bukmacherzy dadzą na bieg juniorski, liczę że wyskoczą z handi na gości +0,5 a więc zakładając przy remisie po 3,mamy wygraną, liczę że na coś takiego gdzieś się trafi taka perełka Tak jak wspomniałeś Zieliński mocno odstaje od reszty juniorów i tylko ewentualne literki mogą zepsuć to zdarzenie.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Skoro w ewinner jest taki kurs na gości to warto poczekać co inni bukmacherzy dadzą na bieg juniorski, liczę że wyskoczą z handi na gości +0,5 a więc zakładając przy remisie po 3,mamy wygraną, liczę że na coś takiego gdzieś się trafi taka perełka Tak jak wspomniałeś Zieliński mocno odstaje od reszty juniorów i tylko ewentualne literki mogą zepsuć to zdarzenie.
niestety musimy szybko sobie pomagac bo buki nie spia daja juz na gkm -.5 dodatnie ja ryzkuje po takim kursie wwarto na gosci 2.9 piechota nie chodzi a jestem z Gru wiec wiem co mowie... szukam underu kacprzaka ktos widzi gdzies linie under 9,5 bo wszedzie 8,5 zlapalem a licze ze dziad mnie ni zawiedzie i sie dzisiaj zblazni jako lider:)
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Już mamy oferty i tak w ewinner jest F. LINDREN under 9,5 po kursie 1,6..Fredka w pierwszej kolejce vwypadl bardzo blado, zresztą przed sezonem w Kryterium Asów było już widać że formy i niego nie ma. Dzisiaj wyjazd do Lublina i moim zdaniem nie ma szans na 10 pkt w meczu. W sumie każdy senior Motoru może go objechać a i młody Kubera wczoraj pokazał że też już ładnie śmiga. Pierwsze 3 biegi jedzie że średniakami i jeśli dobrze wejdzie w mecz to zrobi w nich max 6 pkt, W biegu 13 ma za to całą śmietankę i tu raczej zero, to samo może być w nominowanym gdy trafi do 15 biegu. W trakcie meczu może też raz wskoczyć jako RT i nawet jeśli przywiezie 3 pkt, choć nie wiem na kim to mamy 9 pkt. To był bardzo optymistyczny opis jego zdobyczy, a patrząc realnie na formę zawodnika to liczę na 6-7 pkt w meczu. Pierwszy bieg pokaże czy forma wróciła u Szweda. W sts jest linia 6,5 tyle że na 5 biegów, a linia z ewinner jest przesadzona. POWODZONKA
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Nicki Pedersen vs Artiom Laguta, typ: Laguta @1,75 - 1xbet (remis=zwrot) 11-14

Tutaj przede wszystkim bazuję na matchupach jakie mają w swoich biegach. Pedersen w pierwszym meczu wypadł znakomicie i to w sumie tylko dzięki niemu Grudziądz nie dostał większą różnica, bo zanotował 16 w 6.
Laguta za to pierwszy mecz taki sobie. Tylko 10 punktów, a wszystko popsuło 0 w jego trzecim biegu. Natomiast dzisiaj liczę na podwójna motywację Artioma, ponieważ wraca do Grudziądza, a jak każdy wie - był tam bożyszczem. Tor zna doskonale, więc nie ma tu żadnej przewagi Pedersena, który jedzie u siebie.
I teraz:

Laguta:
1. Bartkowiak, Bjerre, Liszka
2. Krakowiak, Czugunow, Pawlicki
3. Czugunow, Pedersen, Bartkowiak
4. Pawlicki, Kasprzak, Bewley.

We wszystkich biegach Artiom powinien przywozić trójki, z wyjątkiem biegu z Pedersenem - tam spodziewam się dwójki lub trójki.

Pedersen:
1. Woffinden, Pawlicki, Janowski
2. Janowski, Zieliński, Bewley
3. Czugunow, Laguta, Bartkowiak
4. Czugunow, Woffinden, Bjerre

Raz Laguta, dwukrotnie Janowski oraz Tajski. Nie zdziwi mnie jak Pedersen będzie przywozić dwójki, a może nawet i jedynkę. Widzę już po 4 biegach sporą przewagę Laguty, chyba że Pedersen znowu wystrzeli, ale podobnie jak bukmacherzy - za faworyta w tym meczu uznaję Artioma.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Przemysław Liszka over 2,5
1,84 sts

Biegi Liszki:
2. Zieliński, PL, Bartkowiak, Curzytek
4. Bartkowiak, Łaguta, Bjerre, PL
10. PL, Krakowiak, Woffinden, Pawlicki

Dwukrotnie z wewnętrznego pola, w tym w biegu juniorskim. Kluczowy będzie właśnie bieg juniorski. Dodatkowo w 10. biegu ma stosunkowo łatwych rywali więc ten 1 punkt też może przywieźć. Zmian taktycznych raczej na próżno się spodziewać.
Myślę, że Przemka stać na 3 punkty.

Przemek Pawlicki nie wygra indywidualnie ani jednego biegu
1,47 ewinner

Przemo ma trudnych rywali w każdym biegu i pomimo niezłego występu w Rawiczu to jakoś nie widzę by pokonał kolejno:
3. Woffinden, PP, Janowski, Pedersen
5. Krakowiak, Gleb, PP, Łaguta
10. Liszka, Krakowiak, Woffinden, PP
11. PP, Łaguta, Kasprzak, Bewley

2x Artiom, 2x Woffinden - będzie ciężko.

_______

Brawo Pawlicki, koncertowo zyeahbałeś mi kupony wykluczając Tajskiego a potem wygrywając 14 bieg.
 
Ostatnia edycja:
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj wymyslilem takie cos

Smektala wiecej 5.5 Bartek poszedl do CZestochwoy zeby byc jednym z liderow i musi sie wywyiazywac z tego u nich pierwszy mecz slaby teraz jada do Lublina i biegi ma dzisiaj z Woryna wiec na nim raczej pkt nie powienien tracic Cierniaka tez w biegu 6 powienen przywiez i buczkoiwego w biegu 9 tez a dodtakwoo w biegu 12 ma juniorow i Hampela tam moze nawet wygrac te 6 pkt jak na niego to powienien przyiwez zeby Czetochowa miala o co walczyc z Motorem sts kurs 1,60

Kubera wiecej 6.5 sts kurs 1.60
Dominik przyszedl z Leszna tez zeby sie rozwijac i byc jednym z liderow Motoru w parze z Hampelem z nim widadomo jak wystaruje dobrze do wygra z ogromna przewaga ale jak slabo to wozi ogony ale Dominik ma dosc ciekawe biegi 3 z Madsenm Mikelem i Bartkiem moze tu byc1 pkt pozniej Lingren I jepesen moga byc 2 pkt natsepnie na madsena tez 1 lub 2 pkt i 11 bieg najalatwieszjy Buczek woryna i jepesen moze byc RT za kogos ale tez 2 lub 3 pkt powioenin przywiez dla Dominika 7 pkt w takim meczu to mus musi byc

Liszka wiecej 2.5 kurs 1.80
junior Batardu moze te punkty juz przywiez w biegu junorksim bo Zielinisego powinien objechac Bartkowiaka tez i zoabczymy co bedzie z Curzytkiem pozniej bieg 4 i tez Bartkowiaka powinien objechac dosc niska linia

Pedersen mniej 11.5 sts kurs 1,57
Wiadomo ze Niki jest liderem Grudziadza ale nie przesadzajmy dziisaj ma super rywali i z kazdym moze przegrac jedzie z Janowski x2 Wofindem x2 i Laguta raz i taktyczna tez bedzie musilala isc na ktoregos z nich wiec 12 pkt w 5 biegach super ciezko moze miec z takimi mocnymi rywalami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Nicki Pedersen vs Artiom Laguta, typ: Laguta @1,75 - 1xbet (remis=zwrot)

Tutaj przede wszystkim bazuję na matchupach jakie mają w swoich biegach. Pedersen w pierwszym meczu wypadł znakomicie i to w sumie tylko dzięki niemu Grudziądz nie dostał większą różnica, bo zanotował 16 w 6.
Laguta za to pierwszy mecz taki sobie. Tylko 10 punktów, a wszystko popsuło 0 w jego trzecim biegu. Natomiast dzisiaj liczę na podwójna motywację Artioma, ponieważ wraca do Grudziądza, a jak każdy wie - był tam bożyszczem. Tor zna doskonale, więc nie ma tu żadnej przewagi Pedersena, który jedzie u siebie.
I teraz:

Laguta:
1. Bartkowiak, Bjerre, Liszka
2. Krakowiak, Czugunow, Pawlicki
3. Czugunow, Pedersen, Bartkowiak
4. Pawlicki, Kasprzak, Bewley.

We wszystkich biegach Artiom powinien przywozić trójki, z wyjątkiem biegu z Pedersenem - tam spodziewam się dwójki lub trójki.

Pedersen:
1. Woffinden, Pawlicki, Janowski
2. Janowski, Zieliński, Bewley
3. Czugunow, Laguta, Bartkowiak
4. Czugunow, Woffinden, Bjerre

Raz Laguta, dwukrotnie Janowski oraz Tajski. Nie zdziwi mnie jak Pedersen będzie przywozić dwójki, a może nawet i jedynkę. Widzę już po 4 biegach sporą przewagę Laguty, chyba że Pedersen znowu wystrzeli, ale podobnie jak bukmacherzy - za faworyta w tym meczu uznaję Artioma.

Liczy się 5 pierwszych biegów.
W 1xbet liczą się wszystkie starty
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Ja na dzisiaj taki dubel:

Jonas Jepssen over 4,5pkt STS 2.05

Dzisiaj debiut duńczyka w Częstochowskim zespole. Linia u buka ustawiona dość nisko a będzie mieć na kim robić punkty.

W biegu 4: Miśkowiak, Lampart, Łaguta - spokojnie 1-2 punkty może przywieźć na juniorach
Bieg 5: Hampel, Kubera, Lindgren - Tu może się wydarzyć wszystko, Lindgren pod formą, Kubera pierwszy występ, Hampel też przy odrobinie szczęscia do wzięcia.
Bieg 8. Lindgren, Lampart, Michelsen - jeden punkt powinien być na spokojnie
Bieg 11: Kubera, Buczkowski, Woryna - znowu każdy jest to objechania.

Jak dla mnie powinien się zakręcić około 6-7 punktów, przeciwnicy jak najbardziej do pokonania.


Krakowiak under 4.5pkt 1.80 STS

Tutaj akurat w drugą stronę bo Norbert nie będzie miał na kim nawet zrobić punktów. tydzień temu słabiutko 1,1 - - w. Dzisiaj nie wróże nic lepszego. Naprzeciwko Woffindena, Janowskiego, dwa razy z Pawlickim, któremu też będzie mu ciężko coś ugrać. Jedynie w biegu 12 jedzie z dwoma juniorami a podejrzewam, że wtedy już będzie na zmianach taktycznych. Podejrzewam dwa biegi i do zmiany.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
wiem że może nie miejsce i czas ale może zrobimy typowy czat zuzlowy na telegramie moge cos takiego utworzyc by na live i pre tam mecze i uwagi sie wymienić pozwoli to szybciej wyłapywać różnice w liniach u bukow dajcie znac .. mam nadzieje ze nikogo tym nie uraże że tu napisałem - oczywiście w miarę możliwości i tak pre będę tutaj podawał...
dzis typy:
wrocek -.6,5 po 1.65 rusek --- dramat obojetnie kto inny kontuzja i by wygrali ale nie jak 3 biegi mlodzi jechali
mlodzież wrocka bieg win po 2.9 szok tyle lat czekam by nasi juniorzy cos pokazali to wygrali bieg jak postawilem przeciwko;p
Liszka 2.5 po 1.8 over eh
Under kacprzaka 7.5 1.85 wszystko jedna kontuzja zmienila
under 9.5 Lingren 1.8 +
Post automatycznie złączony:

polecam na unibecie
10/10 parta Wrocław -4.5

Handicap
GKM Grudziadz - Sparta Wrocław
1.55 unibet -

zapraszam na kanał darmowy chodzi o pisaniu wylcznie o żużlu na live https://t.me/FISHBETSPL
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
ode mnie
Bartkowiak vs Curzytek 1 @1,83

Bjerre under 7,5 @1,83

Jeszcze mam Motor -4.5 na plus ale gdzieś po edycji ucieklo :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Co myślicie o dubelku lublin + wrocek ?
Boje się że czewa może byc mocna w lublinie , jak juniorzy pojada na swoim poziomie moze byc mecz na styku
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Przed postawieniem dzwoniłem na support i Pan Benedict powiedział, że liczy się tylko 5. W razie czego mam podstawę do reklamacji, bo rozmowa była nagrywana, ale w dziale rozlicze w takim razie wszystkie biegi :) dzięki!
Pisałem do nich maila przed startem pierwszej kolejki i tam mi napisali, że na over punktowy liczą się wszystkie biegi
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Eltrox Włókniarz Częstochowa wygra mecz @3.52 Fortuna
Hampel powyżej 9.5 pkt. we wszystkich startach @1.80 Ewinner

To moje pierwsze typy w dziale w tym sezonie, więc w razie niepowodzenia proszę o wyrozumiałość. W pierwszych dwóch kolejkach dałem sobie czas na obserwację, pora więc na pierwsze przewidywania.
Dziś idę w kierunku Częstochowy, bo wydaje mi się, że niektórzy po porażce z Unią za szybko ich skreślili, a pamiętajmy, że przegrali z można powiedzieć hegemon naszej ligi.

Przede wszystkim liczę na dużą przewagę w formacji juniorskiej gości. Zarówno Miśkowiak, jak i Kowalski to jak na polskie warunki dość objeżdżeni młodzieżowcy, szczególnie mowa tu o Kubie. Przykładając ich do Cierniaka i tragicznego w Gorzowie Lamparta wygląda to naprawdę dobrze.
Patrzę na seniorów Eltroxu i obawiam się tylko o Jeppesena, choć ten chłopak ma wiele do udowodnienia i z Motorem może już kilka oczek przywieźć. Poza tym Madsen to pewniak, Woryna i Smyk to solidni ligowcy, a Fredki bym absolutnie nie ignorował, bo już tamten sezon pokazał, że Szwed ma wahania formy i długo zajmuje mu dogranie sprzętu, jednak jak już złapie gaz to jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.
Motor to oczywiście nie ułomki, jednak widzę tu więcej dziur i niewiadomych. Buczek z całym szacunkiem i sympatią do tego zawodnika póki co bardziej jeździ na poziomie pierwszej ligi, Grisza na początku sezonu trochę zagubiony i dziwnie wolny, choć to jest jednak solidny "gracz". Kubera póki co to spora niewiadoma, Michelsen przyzwoicie, ale też bez rewelacji, którą czasem pokazywał w sezonie 2020.
Wyjątkiem jest dla mnie Jarek Hampel, który podobał mi się najbardziej spośród lublinian w Gorzowie, choć liczba punktów nie zachwyciła to widać było, że Jarek jest dość szybki i ma dobre, równe tempo. Braki punktowe częściej wynikały z sytuacji torowych oraz średnich startów doświadczonego zawodnika.
Oczywiście ktoś może powiedzieć, że słowa powyżej to wszystko pod podane typy, jednak takie są moje odczucia i moi zdaniem kurs na Motor jest śmieszny i nie wart gry przy takim ryzyku.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
GKM - Sparta

Zawodnik zdobędzie komplet pkt. (z bonusami) @ 2,65 Betfan Magic 14+1

Wydaje się, że to dość fajny typ na ten mecz. Ekipa z Grudziądza mocno się osłabiła w porównaniu do zeszłego sezonu. Zasadniczo to można wyróżnić tylko Nickiego Pedersena. Reszta zespołu spisuje się poniżej oczekiwań. Bjerre, który miał być liderem, zanotował dość słaby występ na inauguracje. Ponadto dość przeciętnie spisał się w lidze duńskiej przy słabszej stawce. Wrocławianie mają trzech liderów z Tajskim , Janowskim i Łagutą na czele. Zwłaszcza ten ostatni tor przy Hallera zna jak własną kieszeń i nie jeden komplet tu "trzasnął". Zasadniczo jedynym rywalem dla niego jest wspomniany "Dzik", z którym pojedzie co najmniej 2krotnie. U Artioma upatruje największej szansy na pokrycie tego typu, choć Tajski czy Janowski są też w stanie zdobyć komplet.

Edit:

Warto dodać, iż Nicki miał solidnego dzwona w Danii, choć niby wstał o własnych siłach po upadku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Motor Lublin Włókniarz Częstochowa

Typ Włókniarz Częstochowa + 8.5 pkt

Kurs 1.6

Bukmacher STS


Krótko bo czasu niewiele do rozpoczęcia spotkania. Spodziewam się wyrównanego starcia. Włókniarz na musiku Juniorka z Częstochowy oceniam trochę wyżej i nawet jeżeli formacja seniorska Motoru wygląda mocniej zwłaszcza że wraca Kubera to będzie moim zdaniem mocno na styku. Do dubla można dołożyć Jeśli Lindgren i Woryna pojadą na dobrym poziomie to Czewa może nawet sprawić niespodziankę
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Narazie bez analizy bo kursy uciekaja
Protasiewicz under 6.5 kurs 1.8 sts

Ragus under 1.5 kurs 1.57 sts

Przedpelski under 7.5 kurs 1.8 sts

Rano zlapany kurs Leszno-(0.5)- Toruń 2 kurs 1.8 bieg juniorski teraz niewiem jaki kurs

Wczoraj nicki plus hampel undery na drugim kuponie under Woryna plus Pawlicki do tego Kudermetowa i week zaczal sie z wysokiego C

Zupinski over 2.5 kurs 1.84 sts...BET Dnia dla mnie próbujemy
To tak na szybko bo praca...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom