>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II zlot Forum Bukmacherskie

simons 646

simons

Forum VIP
Wlasnie co przegladam nowa dawke fotek (od Marcina) to znow MVP ma mistrzowskie foty ????
chociazby 6820 , 6805 i wiele wiele innych . Pomysl o karierze w modelingu ????
EDIT:
Hahaha jeszcze 6889 mnie rozwalila ... w koncu wiadomo z kim Benio w domku byl ???? xD
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
6818 kandyduje do miana najbardziej gejowskiego zdjęcia zlotu.
Oczywiście zaraz obok IMG_0144 z mojego aparatu.

Zastanawia tylko obecność jednej osoby na obu zdjęciach :-|
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Będzie jakaś inicjatywa by może w zime się znów spotkać :&gt;
Edit:

Co do zlotu muszę powiedzieć jeszcze tyle iż generalnie ciężko było się po nim przestawić na wodę. Na zlocie wypiłem raz sok, z wódką. Reszta płynów była puszki %% ???? Ale już wracam do normalnego trybu życia ????
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Jak najbardziej ja jestem za takim pomysłem ???? Spotkać takiego Zioma jak Kanas oraz wielu innych to nie lada gratka, było z kim wypić, wypić, wypić i jeszcze raz pogadać... :grin: A tym tirem, którego naczepę otworzyliśmy, można było pojechać po browary do miejscowej Biedronki ????
Kanas, obiecuję ze do następnego zlotu potrenuję puszkowe trinken aby nadążać za kolegą ???? Informuj na bieżąco jak przebiega twoja kariera, będziemy Ci kibicować, licząc ze over 25,5 puszki następnym razem zostanie przekroczone ;)
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Kariera mu przebiega całkiem dobrze. Ostatnio zrobili mu transfer z Olimpii Elbląg do Kansas &#39;Kanas&#39; City i już w debiucie strzelił dwie bramki z Manchesterem United, w wygranym meczu 2-1 ???? Ostatnio w CNN podali, że ma wystąpić w jakiejś reklamie &quot;ośmiu-paków&quot; :p
A na poważnie to zlocik w zimie, to dobry pomysł, oby tylko udało się zgrać terminy.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Dawajcie jakąś zbitę w zimę. bym se pojechał na południe polski w doborowym towarzystwie.

ODra: weź coś rozkmin. Wiadomo bez sponsoringu, tyle że weekend na śniegu ???? Benkowi bym śnieżkę w łepek rzucił ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ci którzy nie byli na I ani II zlocie również by byli mile widziani? ????
stary, ja nie byłem na 1 zlocie, ale ekipa jest przednia. Atmosfera cudowna, i ładnie alko wchodzi. Ja np po 8 piwach mam jazde, a tam pilęm po 30 i jeszcze na nogach stałem ???? Fajnie jak by zimą sie udało zlocik zorganizować. Można by go nazwać Winter special Event ???? Nie no żartuje, ale niech się ludzie co byli wypowiedzą za tą inicjatywą ????
 
Do góry Bottom