>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Po prostu Woźniak otrzymał nagrodę im. Piotra Pawlickiego :)

Ogólnie odniosłem wrażenie jakby Kołodziej zwolnił po tej kraksie.

Edit:

Janek wyjaśnił w mix-zone :)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to będą jajca i pożywka dla pismaków. Moim zdaniem w magazynie nie pozostawili wątpliwości, że będzie weryfikacja wyniku. Leszno wygra ten mecz 46-44. Kasa za remis wypłacona, ale teraz zgłoszą się po nią ci co postawili na Unię :D
 
power30 18K

power30

Forum VIP
No to będą jajca i pożywka dla pismaków. Moim zdaniem w magazynie nie pozostawili wątpliwości, że będzie weryfikacja wyniku. Leszno wygra ten mecz 46-44. Kasa za remis wypłacona, ale teraz zgłoszą się po nią ci co postawili na Unię :D
No ja mam nieco inna sytuację, bo pograłem przed nominowanymi na Leszno :D Ogólnie ciekawe co buki zrobią, jak będzie weryfikacja wyniku.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Tak na szybko od stsu

Kamil 00:56
Jeżeli faktycznie do zmiany decyzji, a rozliczenie kuponu nie ulegnie zmianie, bardzo proszę o ponowny kontakt na czacie

Nie posiadamy takie zapisu w regulaminie, w związku z czym takie przypadki podlegają manualnej weryfikacji

Odpowiedz pracownika sts. Więc ostatnie zdanie jest jak zawsze dla buka czyli zrobi to co będzie dla niego bardziej opłacalne poprzez samowolkę.

Choć uwazam, że buki nie będą mieli argumentów, jednak sprawa musi być rozwiązana szybko. Ci co grali na Leszno niech kibicują ekstralidze o szybkie wyjaśnienie sprawy bo jak to się ma ciągnąć miesiąc dwa to nic się nie ugra

Witamy w świecie żużla gdzie debilne zapisy regulaminów doprowadzają do tego typu sytuacji. szkoda że o tym dyskutujemy bo mecz powinien się kończyć po 15 biegu.

Moim skromnym zdaniem zapis jest idiotyczny bo o ile na prostej kto był pierwszy w momencie przerwania jest łatwy do ustalenia to ciekawe jak by wyglądało ustalenie gdyby w momencie przerwania jeden byl w równej linii pod banda a drugi przy kredzie.. Komedia i promocja najlepszej ligi świata.

Na szczęście Lublin pokazał nam trochę speedwaya niż nudne Leszno gdzie mecz ratował tylko bliski wynik. Za to na wschodzie piękne ściganie i kto wie czy czewa by nie wygrała gdyby nie zawaliła tak pierwszego łuku. Jednak największe pretensje to mogą mieć do U24 i jeśli się nic nie zmieni, a nic na to nie wskazuje to przez cały sezon będzie to kula u nogi.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Jak myślicie co zrobią buki z kuponami z Lesznem jak oficjalnie zmienią wynik? Bo na dwóch grubych kuponach tylko Unia na minus
Przecież buki zawsze rozliczają kuponu na podstawie oficjalnego wyniku, który został podany bezpośrednio po meczu/walce. Są zmiany werdyktu w sportach walki i nigdy nie było korekty kuponu. Tak będzie zapewne teraz.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Choć uwazam, że buki nie będą mieli argumentów, jednak sprawa musi być rozwiązana szybko. Ci co grali na Leszno niech kibicują ekstralidze o szybkie wyjaśnienie sprawy bo jak to się ma ciągnąć miesiąc dwa to nic się nie ugra
Regulaminowo z tego co widziałem, to mają 14 dni na ustosunkowanie się do tego wyniku. Przykładowo weryfikacja wyniku w pamiętnym spotkaniu Częstochowy z Toruniem dokonana była w ciągu bodaj 3 dni.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Wydaje mi się ze jeśli buki rozliczyły na swoją niekorzyść to już musztarda po obiedzie i jeśli wypłaciłeś nic Ci nie zrobią. Natomiast jeśli decyzje sie zmieni i nie rozliczyli to masz bodajże 24h na rozliczenie inaczej pewnie będzie zwrot, ale nie jestem pewny
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Wszystkie wyniki zostaną rozliczone po prezentacji na podium. Późniejsze odwołania, dyskwalifikacje oraz odliczenia punktów, które nastąpią po zatwierdzeniu oficjalnych wyników nie będą miały wpływu na zmianę rozliczenia. Z etoto info miałem pograny win Leszna.
Pewnie każdy tak buk postąpi​
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Czy komuś udało się coś wywalczyć w kwestii oficjalnego wyniku meczu Leszno - Gorzów ? Chodzi o sts.
Miałem kupon na ponad 1000 zł, tylko ten mecz nie wszedł (miałem jedynkę). Jest sens coś działać ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom