>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat II rundy PGE Ekstraligi.

16.04
Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów, godz. 18:00
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław, godz. 20:30

17.04
Unia Leszno - Stal Gorzów, godz. 16:00
Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa, godz. 19:15
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Toruń -20,5
2.22 STS

Toruń miałby nie wygrać 56:34 u siebie z Ostrovią?
Z Ostrovią gdzie najlepszy wynik robi gość, który od lat był kulą u nogi w Toruniu? Co z tego że on zna ten tor. Gapiński z Walaskiem też znali tor w Ostrowie i czy to coś zmieniło? Nie.
Na pozycjach seniorskich absolutna dominacja Torunia, zdziwię się jeżeli któryś z seniorów gości wygra bieg a co dopiero drużynowo wygrają bieg. Kluczowy zdaje się bieg juniorski który może namieszać w tym handicapie. Młodzi Ostrowianie na papierze lepsi ale nie wiadomo jak wytrzymają stres. Z drugiej strony przeciętni Lewandowski z Zielińskim ale u siebie mogą ten bieg choćby zremisować.
Podsumowując, Toruń powinien gładko tu wygrać, być może nawet osiągając 60 punktów. Na pewno będą chcieli wygrać jak najwyżej by podbić morale po klęsce we Wrocławiu. Osobiście typuję 59:31.

Do tego:
Ilość biegów remisowych - mniej niż 4.5
1,7 STS
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Walasek under 4.5 Sts kurs 1.84
1 bieg raczej zero...cudów nie będzie...jedyny problem ze przy tej mizerii może go Staszewski puścić 5 biegow i nabić na swoich ale mimo to liczę że jednak Nielsen lub taktyk pójdzie
Nielsen under 5.5 kurs 1.62 Sts
Niby dobry 1 mecz i tu z rezerwy widzę...ale warto go dołożyc do dubla bo słabe starty a 4 seniorów bardzo mocna i nie bardzo jest kogo wyprzedzać poza juniorami w sumie
Toruń (-16.5) kurs 1.62 Sts
Bezpieczniej niż kolega powyżej...ale powtórka z 1 meczu to max co Ovia może wycisnąć czyli 35 ...poza Holderem i może Gapinskim troche reszta będzie tłem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Walasek under 4.5 Sts kurs 1.84
1 bieg raczej zero...cudów nie będzie...jedyny problem ze przy tej mizerii może go Staszewski puścić 5 biegow i nabić na swoich ale mimo to liczę że jednak Nielsen lub taktyk pójdzie
Z tym Nielsenem to średnio bo Walasek ma swój drugi i trzeci bieg w parze z Hjelmlandem więc jak Nielsen będzie miał kogoś zmieniać to pewnie prędzej Szweda. Na 13 bieg może ewentualnie Nielsen bo taktyk raczej nie pójdzie skoro Chris tam pojedzie z urzędu, chyba że odpali np. Klindt czy Gapa. Ze Stacha słaby taktyk.
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Mimo, że mecz jutro (niedziela) to warto już teraz do dubla dołożyć jedno zdarzenie, bo kursy zapewne spadną. Chodzi mi o mecz:

Unia Leszno - Stal Gorzów 2 2.41 (Sts)

Udało mi się złapać na Gorzów kurs ponad 2,80. Nie wiem dlaczego ktoś wystawił tak wysoki kurs. Jak dla mnie szanse są 40-60 maks 45:55 %. Gorzów bardzo lubi jeździć na torze Unii Leszno - dwa ostatnie mecze tam wygrał. Stal ma problem w dopasowaniu się do swojego toru, za to tor w Lesznie nie będzie dla nich stanowił problemu.

Unia Leszno wygrała w Czestochowie wykorzystujac bardziej słabość rywala. W Lesznie w słabej formie na początku sezonu jest Lidsey, juniorzy na seniorach Stali tez raczej punktów nie zrobią, a na własnym torze zadebiutuje Bellego, a w kratkę jeździ Piotr Pawlicki.

Gorzów ma terminatora Zmarzlika, drugiego mocnego lidera Vaculika, a takze fajną i nieobliczalną drugą linię - Thomsena i Woźniaka. Patrząc na formę Unii na początku sezonu, problemy paru zawodników to aż grzech nie zagrać po takim kursie na Stal.

Powodzenia!
Post automatycznie złączony:

Do tego typu można spokojnie dorzucić juniora Ostrowa:

Krawczyk 0,5 2 1.80 (sts)

Krawczyk na 95 % zrobi 1 pkt, choćby na Szostaku, czy Zielinskim. Nie ma tu co analizować, Krawczyk na poczatku roku jest w lepszej formie od Szostaka i ten punkt nawet na swoim w biegu juniorskim może zrobic. W jego zasiegu tez spokojnie jest junior gospodarzy - Zielinski.

Takze piekny dubel mozna zrobic: Krawczyk+Gorzów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Jeśli na Ewinner linia 5.5 na Walaska to warto...jeszcze jeden typ mi się rzucił w oczy
Krawczyk 0.5 sts kurs 1.84
Nie no biorę...pomijam fakt defektów i upadków ale nawet na Ralcewicza czy Rydlewskiego rok temu wystawiali 1.5...krawczyk realnie ma dwie szansę na punkt i jestem niemal pewien że jeden przywiezie😜🙃
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +476
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mimo, że mecz jutro (niedziela) to warto już teraz do dubla dołożyć jedno zdarzenie, bo kursy zapewne spadną. Chodzi mi o mecz:

Unia Leszno - Stal Gorzów 2 2.41 (Sts)

Udało mi się złapać na Gorzów kurs ponad 2,80. Nie wiem dlaczego ktoś wystawił tak wysoki kurs. Jak dla mnie szanse są 40-60 maks 45:55 %. Gorzów bardzo lubi jeździć na torze Unii Leszno - dwa ostatnie mecze tam wygrał. Stal ma problem w dopasowaniu się do swojego toru, za to tor w Lesznie nie będzie dla nich stanowił problemu.

Unia Leszno wygrała w Czestochowie wykorzystujac bardziej słabość rywala. W Lesznie w słabej formie na początku sezonu jest Lidsey, juniorzy na seniorach Stali tez raczej punktów nie zrobią, a na własnym torze zadebiutuje Bellego, a w kratkę jeździ Piotr Pawlicki.

Gorzów ma terminatora Zmarzlika, drugiego mocnego lidera Vaculika, a takze fajną i nieobliczalną drugą linię - Thomsena i Woźniaka. Patrząc na formę Unii na początku sezonu, problemy paru zawodników to aż grzech nie zagrać po takim kursie na Stal.

Powodzenia!
Odpowiedź jest bardzo prosta - Gorzów przegrał u siebie a Leszno wygrało na wyjeździe. Chcąc nie chcąc kurs na gości musiał w takiej sytuacji wzrosnąć. "Terminator" nie zrobił u siebie dwucyfrówki, podobnie jak "drugi mocny lider". Z drugiej strony jest mocny Kołodziej i Doyle. Pawlicki też jest nieobliczalny i skoro w Częstochowie zaprezentował się dobrze to u siebie też może zrobić ważne punkty. No i juniorka - tutaj Jabłoński powinien wygrać z Bartkowiakiem, Borowiaka nie znam ale widziałem Ralcewicza no i ciężko by juniorsko Leszno tego nie wygrało.
To oczywiście jedynie moje wytłumaczenie kursu. Zgadzam się że po takim kursie warto dać na Gorzów.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Post automatycznie złączony:

Do tego typu można spokojnie dorzucić juniora Ostrowa:

Krawczyk 0,5 2 1.80 (sts

Krawczyk na 95 % zrobi 1 pkt, choćby na Szostaku, czy Zielinskim. Nie ma tu co analizować, Krawczyk na poczatku roku jest w lepszej formie od Szostaka i ten punkt nawet na swoim w biegu juniorskim może zrobic. W jego zasiegu tez spokojnie jest junior gospodarzy - Zielinski.

Takze piekny dubel mozna zrobic: Krawczyk+Gorzów
To ja idę dalej po jeszcze lepszym kursie i podniesionej lini
Krawczyk over 1.5 pkt
Kurs 2.22
Sts Jeden bieg wystarczył

Juniorzy Ostrowa odbili się od ściany w ubiegłym tygodniu ale mimo wszystko to perspektywiczne chłopaki które rządziły w 1 lidze. 2 pkt to nie jest trudne do zdobycia tym bardziej że w juniorskim po cichu liczę na niespodziankę i rozliczenie typu po 1 biegu bo zarówno Denis jak i Lewy to dla mnie jest ta sama półka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +556
power30 18K

power30

Forum VIP
Z tym, że w sts liczy się 5 biegów, a w ewinnerze wszystkie stąd ta różnica. Zakładając 4 starty, nominowany i ewentualną rezerwę taktyczną, może pojechać 6 razy
Dla mnie absurdalny argument przy takiej linii. Aby nie pokryć tej linii musi pojechać piach, a wówczas nie ma mowy o RT w takiej sytuacji.

Grudziądz (+6,5) @ 1,47 sts

W przypadku Wrocławian mamy zasadniczo dwóch pewnych zawodników - Janowskiego oraz Woffindena. Jednak Tajski ma dość nieprzyjemne wspomnienia związane z grudziądzkim torem. Dla mnie postawa Czugunowa oraz Bewleya jest zagadką. Wrocławscy juniorzy powinni zrobić swoje w 2 biegu, jednak nie sądzę by punktowali na seniorach.
Grudziądzanie mają Pedersena i zaskakującego Pawlickiego. Również Kasprzak pokazał się z dobrej strony. Mecz zostanie rozegrany dość późno (niskie temperatury), co sprawia że w przypadku braku opadów tor powinien być dość twardy. Może to być spory handicap u gospodarzy. Przed rokiem Grudziądzanie zaskakująco wygrali (wspomniana kontuzja Tajskiego) Dzisiaj będzie niezwykle trudno o powtórzenie wyniku, jednak sądzę iż gospodarze są w stanie wybronić ten handicap ew. RT.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dla mnie absurdalny argument przy takiej linii. Aby nie pokryć tej linii musi pojechać piach, a wówczas nie ma mowy o RT w takiej sytuacji.

Grudziądz (+6,5) @ 1,47 sts

W przypadku Wrocławian mamy zasadniczo dwóch pewnych zawodników - Janowskiego oraz Woffindena. Jednak Tajski ma dość nieprzyjemne wspomnienia związane z grudziądzkim torem. Dla mnie postawa Czugunowa oraz Bewleya jest zagadką. Wrocławscy juniorzy powinni zrobić swoje w 2 biegu, jednak nie sądzę by punktowali na seniorach.
Grudziądzanie mają Pedersena i zaskakującego Pawlickiego. Również Kasprzak pokazał się z dobrej strony. Mecz zostanie rozegrany dość późno (niskie temperatury), co sprawia że w przypadku braku opadów tor powinien być dość twardy. Może to być spory handicap u gospodarzy. Przed rokiem Grudziądzanie zaskakująco wygrali (wspomniana kontuzja Tajskiego) Dzisiaj będzie niezwykle trudno o powtórzenie wyniku, jednak sądzę iż gospodarze są w stanie wybronić ten handicap ew. RT.
Zgadzam się, że Grudziądz tu może powalczyć, ale kompletnie nie zgadzam się z argumentami odnośnie Tajskiego (ostatnie lata - 12, 10, 10, 12, 12, 0) jak i zeszłorocznej wygranej Grudziądza - przez upadek Tajskiego i głupotę Śledzia, który nie ogarnął, że trzeba przegrać bieg 13 i 2x puścić Artioma z Janowskim. Grudziądz jadąc z Wrocławiem bez Tajskiego był bliski przegrania tego meczu, a w tym roku Wrocław ma znacznie mocniejszą juniorkę.

Ja jeszcze się zastanawiam, ale na razie widzę to tak

Biegi juniorskie:
Wrocław @1,65 fuksiarz
Ostrów @3,75 fuksiarz

Kurs na Ostrów mocno przesadzony, ja tu bym oceniał szansę na 60-40 dla gości. Bardzo pechowy występ na inaugurację, ale trochę się tego obawiałem - wielki dzień dla Ostrowa, duża presja na nich, bo mieli pomagać w trzymaniu wyniku i wyszło jak wyszło. Tu już powinno być lepiej.
Wrocław ma po prostu dużo lepszą parę juniorską, Kowalski pokazał, że marnował się przez te lata w Częstochowie, Curzytek robi spore postępy, 4-2 tu powinno gładko wejść.

Z resztą typów mam problemy, ponownie linie są nieźle wystawione. Raczej wygra Wrocław, nie wydaje mi się też, żeby Toruń był w stanie pokryć -24,5, zadziwiająco dobrze wyglądał Chris w pierwszej kolejce, więc może szukać jego overa?
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj zagralem sobie takich rajderow

Przedpelski wiecej 9.5 Pawel u siebie mocny w pierwszej kolecje tez w wroclawiu dobrze jechal z kim niby mialby przegrac biegi z Chrisem jedynie moze tracic na swoich kolegach kurs 1.50 w sts

Bawley Daniel wiecej 7.5jest w formie od poczatku sezonu jedzie super diziaj w parze z Glebem ktory jest jakis nie swoj po wydarzeniach na Ukrainie chyba a w Grudziadzu mocni tylko Niki I przemo te 8 pkt powieien przywiez kurs 1.80 w sts
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Zgadzam się, że Grudziądz tu może powalczyć, ale kompletnie nie zgadzam się z argumentami odnośnie Tajskiego (ostatnie lata - 12, 10, 10, 12, 12, 0) jak i zeszłorocznej wygranej Grudziądza - przez upadek Tajskiego i głupotę Śledzia, który nie ogarnął, że trzeba przegrać bieg 13 i 2x puścić Artioma z Janowskim. Grudziądz jadąc z Wrocławiem bez Tajskiego był bliski przegrania tego meczu, a w tym roku Wrocław ma znacznie mocniejszą juniorkę.
Tutaj właśnie miałem na myśli zeszłoroczny upadek. Inna kwestia, iż Taj rozpoczął sezon od dość groźnego upadku.
 
B 35,3K

bosky

Użytkownik
Mecz zostanie rozegrany dość późno (niskie temperatury), co sprawia że w przypadku braku opadów tor powinien być dość twardy. Może to być spory handicap u gospodarzy.
z tym, ze Wroclaw rok temu na bardzo twardym torze wygral w Zielonej Gorze 63:27. Biorac pod uwage to, oraz jego meki w Gorzowie na przyczepnym mozna wnioskowac, ze raczej nie maja nic przeciwko twardej nawierzchni ;-)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
z tym, ze Wroclaw rok temu na bardzo twardym torze wygral w Zielonej Gorze 63:27. Biorac pod uwage to, oraz jego meki w Gorzowie na przyczepnym mozna wnioskowac, ze raczej nie maja nic przeciwko twardej nawierzchni ;-)
Tylko tutaj jest różnica taka, iż Grudziądzanie lubią tego typu tor, a Falubaz nie chciał zrobić toru pod siebie, a przeciw Wrocławianom :) Nie ma też co porównywać siły rażenia, bo Artioma nie ma aktualnie w składzie :)
 
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Ostrów - liczba podwójnych zwycięstw (poniżej 0,5) @1,90 ebetx

Jakoś nie widzę, żeby Ostrów wygrał podwójnie w tym meczu. Jedyne zagrożenie to bieg juniorski, ale tam Toruń 2 punkty powinien przywieźć minimum. Dla porównania ten sam typ na sts po kursie @1,30.
 
F 356

Franky1981

Użytkownik
GKM - Sparta 1 kurs 2,90 ewinner

GKM zawsze bardzo mocny u siebie, dodatkowo przepis z/z w przypadku GKM to duży handicap dający spore pole manewu dla trenera Ślączki. Klub zakupił przed sezonem silniki od Artioma Łaguty, które spisują się znakomicie co pokazali już na inaugurację w Ostrowie. Sparta z z/z za Artioma Łagutę, bez błysku jadą Czugunov i Bewley
 
Otrzymane punkty reputacji: +356
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom