>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

II runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ja po tym co widziałem w pierwszej kolejce idę w stronę Wrocławia. Goście przede wszystkim mocniejszy i równiejszy skład i to powinno zrobić różnicę. Grudziądz miał szczęście, że w pierwszej kolejce pojechał do Ostrowa. Dzisiaj już rywal innego kalibru i uważam, że gospodarze nie podołają.

Wrocław -2.5 1.65 forbet

W Toruniu mecz do jednej bramki, ale handicapy dość dobrze ustawione. Może być równie dobrze 60-30, ale i 55-35. Toruński owal nie jest jakoś wielce wymagający i goście mogą te 35pkt. uciułać. Można było złapać rano jeszcze fajny kurs w STS na -18.5, teraz po spadkach chyba nie ma się co w to pakować.
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Lewandowski - Szostak. 2 @2.50 bet365

Poziom zawodnikow podobny zdaje sie. Obaj nie zaczeli tego sezonu porywajaco ale mysle , ze Szostak moze wiecej pokazac tutaj. W 1 lidze naprawde fajne wyscigi miewal i bylo widac , ze jezdzic potrafi.
Bieg juniorski zaczyna z pol wewnetrznych wiec przy dobrym wyjsciu moze pierwszy wejsc w luk i popedzic po trojke.
Przy ewentualnej slabszej postawie Krawczyka ewentualnie moze zaliczyc ten dodatkowy jeden start.
 
Ostatnia edycja:
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Ch.Holder under 10,50 1,65 Totalbet Bądźmy poważni linia co najmniej o punkt za wysoka. Chrispy wraca na Motoarenie, ale w kadrze Aniołów nie ma ogórków, po mimo porażki w Wrocławiu. Dodatkowo w Totalbet liczone jest pierwszych pieć biegów.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A mnie dziwi, ze skreślacie Walaska.. over 3.5 biorę z pocałowaniem ręki. Coś nie coś potrafi pojechać na motoarenie, zwłaszcza ze jeden bieg ma z juniorem wiec 1 pkt mu wpadnie .. pozderki
 
Otrzymane punkty reputacji: +163
power30 18K

power30

Forum VIP
Jeśli ktoś chce jeszcze grać przeciw Ostrovii to bestbet ma dośc ciekawą opcje:
Ostrovia under 34,5 @ 1,8

Do tego dość fajny bonus, jeśli ktoś ma co najmniej dubla :)
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Lekko też

Gkm - Wts
Typ Wts -8.5
Kurs 4.6
Sts

Wrocław obnażył tydzień temu Torun. Gkm wyrwał marzenia Ostrowii. Tylko Ostrowa na tym meczu nie było a Toruń po prostu nie miał argumentu. Kursu typu 1.6 na wyjazd Wrocławia z drużyną z dołu tabeli są dla mnie zawyżone. A dzięki temu mamy handicap który nie jest kosmiczny. Wrocław ma równy skład o ile bałem się o gleba czy Dana tak w ubiegłym tygodniu strach rozwiali. Skład Gkm jest mocny na Ostrów. Tu już wygląda to inaczej bo nie mamy Bertzona czy Walaska a Janowskiego i Taja. Dodatkowo wzmocniona juniorka i bardzo szybki Kowalski robi wrażenie. 40-50 to według mnie najmniejszy wymiar kary w drodze po kolejne złoto. Może się mylę ale nie widzę dziś Keej Keja z Pawlickiego jadącego na równi z seniorami Wrocławia. Sam Pedersen nie wystarczy

P.s no i mały rachunek do wyrównania z ubiegłego roku gdzie kontuzja Woffidena dała wygrana Grudziądza a mi zepsuła kupon
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
M 86K

michalkin

Użytkownik
Lekko też

Gkm - Wts
Typ Wts -8.5
Kurs 4.6
Sts

Wrocław obnażył tydzień temu Torun. Gkm wyrwał marzenia Ostrowii. Tylko Ostrowa na tym meczu nie było a Toruń po prostu nie miał argumentu. Kursu typu 1.6 na wyjazd Wrocławia z drużyną z dołu tabeli są dla mnie zawyżone. A dzięki temu mamy handicap który nie jest kosmiczny. Wrocław ma równy skład o ile bałem się o gleba czy Dana tak w ubiegłym tygodniu strach rozwiali. Skład Gkm jest mocny na Ostrów. Tu już wygląda to inaczej bo nie mamy Bertzona czy Walaska a Janowskiego i Taja. Dodatkowo wzmocniona juniorka i bardzo szybki Kowalski robi wrażenie. 40-50 to według mnie najmniejszy wymiar kary w drodze po kolejne złoto. Może się mylę ale nie widzę dziś Keej Keja z Pawlickiego jadącego na równi z seniorami Wrocławia. Sam Pedersen nie wystarczy

P.s no i mały rachunek do wyrównania z ubiegłego roku gdzie kontuzja Woffidena dała wygrana Grudziądza a mi zepsuła kupon
Na chwilę obecną wygląda to raczej na to, że znowu popsują Ci kupon. Bewley i Gleb przywieźli już trzy 0.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Wczoraj w miarę udany dzień poza Walaskiem reszta na plus...dziś zacznę od typu ciężkiego ale wierzę w niego
Typ ryzykowny
Czewa +10.5 kurs 1.7 Sts
Narazie falstart Czewy u siebie ale tor torowi nierówny,myślę że w Lublinie przypasuje niektórym, Smektala musi się ogarnąć,Woryna wygląda lepiej niż w zeszłym roku...Madsen no wiadomo musi szarpać...niby szukam trochę na siłę pozytywów pod ten typ ale mam przeczucie że Włókniarz mocno się postawi...
Kołodziej under 10.5 kurs 1.84 Fortuna
Lekka próba ma ciężkie biegi,on albo Doyle nie zrobią linii,długo się zastanawiałem który wybrałem Kołodzieja...Doyla może na jakiejś taśmie zobaczymy
Pełne ryzyko tutaj;
Jabłoński under 4.5 kurs 1.8 sts
Po takim kursie spróbuję,czy wytrzyma presję niewiem,4 pkt ma niby łatwe ale czy skubnie seniora?mam nadzieję że nie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Moim zdaniem Częstochowa wygra z Lubinem oo kursie +5...wiadomo 1 mecz przegrany ale oni wola jeździć na wyjazdach..juniorka na remis, madsen koło kompletu moim zdaniem pojedzie, Fredka będzie musiał także około 10 zrobić, Woryna dobrze wchodzi w sezon, Smyk ogarnie, tylko ten jeppsen ale tutaj misiek pojedzie za niego coś czuję.. lublin z niepewnym Hampelem i Drabikiem, a Kubera z Michelsenem czy az tak ogarną?
Bezpiecznej można pograć +4.5 po kursie +3 ,kursy z fortuny
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Woryna over 4 @1.66 bet365

Kacper w ostatnim slabym meczu obok Madsena stał się liderem Wlokniarza. Ogolnie od koncowki poprzedniego poprzez poczatek tego sezonu Kacper prezentuje solidna jazde wiec taki over nie powinien być dla niego problemem.

Jablonski - Bartkowiak typ:Bartkowiak +2 @ 3.25 Bet365

Jablonski debiut w lidze super ale czy teraz będzie mu latwiej i czy będzie dalej krecil takie wyniki , myślę ze niekoniecznie. Wie , ze nie moze , a wrecz musi robić punkty i to może wplywac na niego negatywnie. Z reszta w pierwszym meczu wszystko mial idealnie pod warunki ustawione , dobry start , trasa ,wszystko siedzialo.
Bywalo juz tak , ze nieznany junior wchodzi w lige i po super pierwszym meczu juz w kolejnych nie idzie tak fajnie. Tak samo mysle , ze moze byc tutaj.
Po drugiej stronie barykady mamy Bartkowiaka , nie jest to wybitny junior ale potrafi jezdzic i zaskoczyc punktami na seniorach.
Pozostali juniorzy w tym meczu powinni byc raczej tlem dla nich wiec w biegu juniorskim ta dwojka raczej rozstrzygnie pozycje 1-2 . W kolejnych biegach jazda na seniorow oraz po jednym biegu , w ktorym maja slabszego juniora przeciwnikow.
Jak dla mnie te +2 na spokojnie do zrobienia , a kurs wydaje sie atrakcyjny.


Lampart - Miskowiak typ: Lampart +1 @1.83 bet365

Obaj juniorzy sa na podobnym poziomie ale moim zdaniem Miskowiak slabiej wszedl w sezon . Nie pokazuje startow i szybkosci do jakich nas przyzwyczail , a nie jest to typ zawodnika , ktory zdobywa punkty poprzez wyprzedzanie na trasie.
Kuba pewnie pojedzie wiecej niz 3 razy w meczu , bo trzeba latac dziury m.in za przeslabego Jeppesena ale i Lampart moze liczyc na wiecej biegow w przypadku dobrej jazdy.
Mysle , ze tor domowy da Wiktorowi dodatkowy handicap co da mu koncowo wieksza zdobycz punktowa niz Miskowiak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +604
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Woźniak niby jak wchodził do domu to drzwi go przewróciły..wstyd z jego strony i sędziego...wszedł piter pięknie przed niego i co? I wykluczony bo Szymon postanowił wjechać w niego
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Po obejrzeniu powtórek , jestem tego samego zdania. Po prostu Woźniak chciał się nadziać i tyle. Szkoda bo dałem czyste Leszno. Koldi miał przewagę i dał się objechac..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom