>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów [25-26.08.2020]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Awans Rapid Wiedeń 1.75 E efortuna✅
Awans Dinamo Zagrzeb 1.70 forbet forbet✅
Alkmaar - Pilzno over 2.5 2.00 forbet forbet ⛔
Awans Maccabi Tel Awiw 1.55 forbet forbet✅



Nikt nic się nie odzywa, a coś pograć trzeba, ja to widze tak. Bez szaleństw w stawką, ale kursy przyjemne. Dla mnie perełka to pierwszy mecz i go napewno zagram za większą stawke.


Rapid jedzie do Chorwacji na mecz z Lokomotiwem, którego przygoda z Champions league powinna się skończyć. Ok, w tamtym sezonie zajeli miejscie premiowane kwalifikacjami, ale w tym sezonie to już zupełnie inna drużyna- podstawowy bramkarz odszedł do Atletico Madryt, a Jakic i Tolic, a wiec dwoch podstawowych pomocników do Dinama, ktore zreszta odrazu wyłapuje wszystkich lepszych graczy w Chorwackiej lidze. Ten drugi to najlepszy strzelec Lokomotiwu w tamtym sezonie. Do tego drugi strzelec Lokomotiwu - Kastrati był wypożyczony z Dinama na poprzedni sezon i też wraca do Zagrzebia. Do tego jeszcze paru innych graczy odeszło, podsumowując napisze nazwiska i ilości meczu dla Lokomotiwu w poprzednim sezonie: Ivo (34), Tolic (31), Jakic (27), Kastrati (34), Karacic ( 30), Myrto ( 32), Atiemw (10, ale grał tylko pół sezonu). Jak widać większość składu odeszła i to czołowi gracze, jeszcze jakby tutaj był mecz przy pełnych bałkańskichh trybunach to ok, zastanawiałbym się, ale dla mnie Rapid to spokojnie bierze, u którego praktycznie zadnych roszad w składzie nie było.

Reszta meczy do jakiejś taśmy też warto, po krótce Dinamo zagra z Cluj. Rumunii juz w poprzedniej rundzie męczyli się z ekipą z Malty, wygrali niby 2:0, ale tam rownie dobrze wynik mogl pojsc w drugą strone. Dinamo jak wyzej napisalem wykupuja kazdego lepszego gracza na swoim podwórku, Dinamo regularnie zachodzi do 3-4 rundy kwalifikacji, albo nawet do fazy grupowej jak w poprzednim sezonie. Ja po 1.70 biore awans Chorwatów.
Duzy kurs na over 2.5 goli w meczu overowych zespołów, tutaj jak nie będzie szachów to bez problemu wejdzie. Ligia holenderska najbardziej overowa w Europie, do tego Pilzno, które w tamtym sezonie w Czechach strzeliło prawie 70 bramek. Biore to bardziej na zawyżony kurs, ale szanse też są spore.
Ostatni mecz gram awans Maccabi, które w pierwszej rundzie pewnie pokonało mistrza Łotwy, tutaj przyjdzie im się zmierzyć z mistrzem Litwy, a więc dla mnie poziom ten sam. W poprzedniej rundzie Litwini awansowali po karnych z drużyną z Estonii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
A to jest tylko 1 mecz ?
Awans Rapid Wiedeń 1.75 E efortuna
Awans Dinamo Zagrzeb 1.70 forbet forbet
Alkmaar - Pilzno over 2.5 2.00 forbet forbet
Awans Maccabi Tel Awiw 1.55 forbet forbet



Nikt nic się nie odzywa, a coś pograć trzeba, ja to widze tak. Bez szaleństw w stawką, ale kursy przyjemne. Dla mnie perełka to pierwszy mecz i go napewno zagram za większą stawke.


Rapid jedzie do Chorwacji na mecz z Lokomotiwem, którego przygoda z Champions league powinna się skończyć. Ok, w tamtym sezonie zajeli miejscie premiowane kwalifikacjami, ale w tym sezonie to już zupełnie inna drużyna- podstawowy bramkarz odszedł do Atletico Madryt, a Jakic i Tolic, a wiec dwoch podstawowych pomocników do Dinama, ktore zreszta odrazu wyłapuje wszystkich lepszych graczy w Chorwackiej lidze. Ten drugi to najlepszy strzelec Lokomotiwu w tamtym sezonie. Do tego drugi strzelec Lokomotiwu - Kastrati był wypożyczony z Dinama na poprzedni sezon i też wraca do Zagrzebia. Do tego jeszcze paru innych graczy odeszło, podsumowując napisze nazwiska i ilości meczu dla Lokomotiwu w poprzednim sezonie: Ivo (34), Tolic (31), Jakic (27), Kastrati (34), Karacic ( 30), Myrto ( 32), Atiemw (10, ale grał tylko pół sezonu). Jak widać większość składu odeszła i to czołowi gracze, jeszcze jakby tutaj był mecz przy pełnych bałkańskichh trybunach to ok, zastanawiałbym się, ale dla mnie Rapid to spokojnie bierze, u którego praktycznie zadnych roszad w składzie nie było.

Reszta meczy do jakiejś taśmy też warto, po krótce Dinamo zagra z Cluj. Rumunii juz w poprzedniej rundzie męczyli się z ekipą z Malty, wygrali niby 2:0, ale tam rownie dobrze wynik mogl pojsc w drugą strone. Dinamo jak wyzej napisalem wykupuja kazdego lepszego gracza na swoim podwórku, Dinamo regularnie zachodzi do 3-4 rundy kwalifikacji, albo nawet do fazy grupowej jak w poprzednim sezonie. Ja po 1.70 biore awans Chorwatów.
Duzy kurs na over 2.5 goli w meczu overowych zespołów, tutaj jak nie będzie szachów to bez problemu wejdzie. Ligia holenderska najbardziej overowa w Europie, do tego Pilzno, które w tamtym sezonie w Czechach strzeliło prawie 70 bramek. Biore to bardziej na zawyżony kurs, ale szanse też są spore.
Ostatni mecz gram awans Maccabi, które w pierwszej rundzie pewnie pokonało mistrza Łotwy, tutaj przyjdzie im się zmierzyć z mistrzem Litwy, a więc dla mnie poziom ten sam. W poprzedniej rundzie Litwini awansowali po karnych z drużyną z Estonii.
 
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Napiszę i ja kilka propozycji.

Na wstępie popieram typ na awans Rapidu. Niestety kurs spada na nich bardzo szybko. Czysta "2" spadła na 1.90. Ponadto gdy Dynamo Zagrzeb zapewniło sobie tytuł, to "dziwnym trafem" przegrali ze swoją zaprzyjaźnioną Lokomotywą po kursie +/-4.50 w poprzednim sezonie, aby ułatwić im awans do pucharów.

Co do meczu Suduva-Maccabi, to ja bym go grzecznie odpuścił, ponieważ Litwini ograli ich dwukrotnie w poprzednim sezonie po 2-1.

Dinamo Brześć-FK Sarajewo 1 Fortuna 1.90


Zacznę przekornie od gości. Wiem, że potrafią oni sprawić niespodziankę.Pamiętam ich z rywalizacji z Lechem gdzie odpadli przegrywając 0-2 i 0-1. Ale przejrzałem mistrza naszych wschodnich sąsiadów i tak widzimy "panikę", że Piast jedzie do Mińska, to dlaczego mamy obawiać się że Dinamo nie wygra z Bośniakami?

W składzie gospodarzy znajdziemy kilka znanych nazwisk. Na stoperze gra Jewhen Chaczeridi, który przyszedł z PAOKu przed rokiem. Na środku ataku potężny (choć nieco podstarzały) Artiom Milewskij. Na prawym skrzydle szybki Senegalczyk Diallo. W środku pola Siergiej Kislak, podpora BATE i reprezentacji Białorusi, do tego Paweł Gordiejczuk. Grają tam doświadczeni zawodnicy z ciekawą przeszłością. Należy też pamiętać, że najlepsi piłkarze z ligi białoruskiej mają nieco utrudnione zadanie aby grać na Zachodzie, ze względu na brak przynależności do UE.

Legia-Omonia under 2.5 Fortuna 1.80

Z tego typu jestem zadowolony najbardziej. Nie był zagrożony nawet przez chwilę. Zespoły badały się wzajemnie przez całą 1 połowę. W końcu zachowałem się jak typer a nie kibic.
Kilka słów podsumowania: Poza meczem Celtiku przypominającym najgorsze koszmary z "menadżera", wyniki zgodne z przewidywaniami. Warto było stawiać i łapać wyższe kursy kilka dni wcześniej. Awans takiego Molde jeszcze we wtorek o 21.55 wyceniany był 1.87, a spadł na 1.4X, podobnie z kilkoma innymi zdarzeniami.

Typ nieco mniej oczywisty. Wiemy wszyscy jak grała Legia w pucharach przed rokiem. Padało bardzo mało bramek. Z Linfield były męczarnie, a do tego trenerem rywali jest Henning Berg czyli człowiek o chłodnej głowie i zmyśle do taktyki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dodam jeszcze takie info odnośnie jutrzejszego meczu Paoku z Besiktasem- Turcy ostatni mecz rezegrali miesiąc temu, do tego bardzo dużo zawodników odeszło latem, w nawiasie ilość meczu w poprzednim sezonie- Gokhan (30), Caner ( 30), Hutchinson (30), Burak Yilmaz (25), Elneny (27), Boateng( 11, ale tylko połowa seozonu), Diaby (31), Ruiz ( 23), Loris (25). Dodam, że Ci trzej pierwsi zawodnicyy występowali w Besiktasie razem przez łącznie 15 sezonów. Sporo roszad w Tureckim zespole, do tego dosyć ważne postacie. W PAOKu bez większych zmian, to bardzo solidny Grecki zespół, ale przyszedł Schwab, który jest dosyc znany na Austriackich boiskach, napewno pomoże w środku pola. Ja chyba wezme awans PAOKu po 1.65 na fortunie do jakiegoś dubla.
Dorzucam do tego awans gola Pilzna po 1.40 i wychodzi taki dubel:
Awans PAOKu+ gol Pilzna ako: 2.30 E efortuna✅

Za drobne awans Pilzna po 2.86 E efortuna ⛔
Pilzno w gazie i rytmie meczowym, Alkmaar bardzo chimeryczny, do tego dlugo przerwa w oficjlanych meczach, same sparingi na pół roku to troche mało. Po takich kursie trzeba Czechów spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
M 472

mike7808

Użytkownik
Dinamo Brześć-FK Sarajewo 1 Fortuna 1.90

Zacznę przekornie od gości. Wiem, że potrafią oni sprawić niespodziankę.Pamiętam ich z rywalizacji z Lechem gdzie odpadli przegrywając 0-2 i 0-1. Ale przejrzałem mistrza naszych wschodnich sąsiadów i tak widzimy "panikę", że Piast jedzie do Mińska, to dlaczego mamy obawiać się że Dinamo nie wygra z Bośniakami?

W składzie gospodarzy znajdziemy kilka znanych nazwisk. Na stoperze gra Jewhen Chaczeridi, który przyszedł z PAOKu przed rokiem. Na środku ataku potężny (choć nieco podstarzały) Artiom Milewskij. Na prawym skrzydle szybki Senegalczyk Diallo. W środku pola Siergiej Kislak, podpora BATE i reprezentacji Białorusi, do tego Paweł Gordiejczuk. Grają tam doświadczeni zawodnicy z ciekawą przeszłością. Należy też pamiętać, że najlepsi piłkarze z ligi białoruskiej mają nieco utrudnione zadanie aby grać na Zachodzie, ze względu na brak przynależności do UE.
Popieram typ na Dynamo. Oglądałem pierwszy mecz Sarajewa z Connah's Q, a właściwe kopaninę. Drużyna Sarejawa mimo zwycięstwa 2:0 zaprezentowała się fatalnie. Większośc akcji była prowadzona z pominięciem środka, długie piłki z pominięciem lini pomocy, gra prowadzona kompletnie bez pomysłu. Mnóstwo pojedynków osamotnionych napastników z atletycznie zbudowanymi obrońcami walijskimi kończyła się fiaskiem. Na tle Walijczyków, którzy też mieli swoje sytuacje zaprazentowali się bardzo słabo. Moim zdaniem 3 runda to za wyskie progi dla nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Tirana - Crvena powyzej 5.5 kartek 1.90 @totalbet

Na szybko, mecz pomiedzy druzyną z Albanii, a Serbii, masa emocji i temperamentu, tutaj nawet na trening Tirany przed meczem pełno kibiców aby dodatkowo zmobilizować, będzie bardzo ostro. W pierwszym meczu eliminacji Tirany 6 kartek, tutaj sędzia ze Szwecji ze średnią 4-5 kartek na mecz, ja to biore!
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja Proponuje taki zaklad na kopanine doslownie i w przenosni, bez podatku ,wydaje sie nawet oplacaly ale dosc asekuracyjny.

Under 3,5 Bramki @ 1.32 (0:0)
Legia - Omonia
+
Awnas Dynamo Brest @ 1.44 (2:1)
Dynamo Brest - FK Sarajevo


= 1.90 GGbet / 1.84 betway

Mecz legii ogladalem i nie bylem zaskoczony ta kopanina, ogolnie brak pomyslu, Strejlau powiedzial ze przyjechala ambitna ,waleczna druzyna ktora miala posiadanie pilki moze troche wiecej jak 30% a tak naprawde to legia prowadzila gre ,nie wiedzac co zrobic z pilka, taka druzyna powinna rozpykac rywala a nie walic glowa w mur. Pamietam kupe lat temu jak Francja grala z Bialorusia usiebie W pierwszej polowie przez 45m Bialorusini sie bronili a Francja posiadanie 70% , najezdzala caly czas i caly czas nic nie wychodzilo. Co zrobili Francuzi po pierwszej polowie? Oddali inicjatywe Bialorusi przez co Francuzi cofneli sie na swoja polowe a Bialorus otworzyla sie idac do przodu do ataku, robiac wiecej przestrzeni na swojej polowie i w obronie , powiem tylko ze wyniku dokladnie nie pamietam koncowego ale 3-0 bylo bez problemu w II polowie. A unas zero pomyslu 100 lat graja w pilke i sa 50 lat za .... jak takie beduiny wala lbem w mur , nie wiedzac co to jest taktyka albo reagowanie pod czas meczu ze slabym przeciwnikiem. Ta cala Omonia to taka Legia gorszego formatu ,meczaca sie w Armeni w pierwszym meczu gdzie wyzebrala jak Legia 1-0 w 94 minucie ?. Powiem tak stawka rosnie, obydwie druzyny beda sie badac i nie podejmowac duzego ryzyka, bardziej beda czekac na bledy przeciwnika, pozatym w jednej jak i drugiej druzynie piach w ofensywnych formacjach, nie wiele trzeba im poprzeszkadzac w ofensywie zeby napastnicy po wywracali sie, potykajac sie o wlasne nogi. - tak jak powiedzial nie dawno jeden ekspert; W ekstraklasie nie ma zadnych wielkich pilkarzy/napastnikow, wystarczy przecietnego obronce aby tylko po przeszkadzal polskiemu napastnikowi a to sprawi problem w opanowaniu pilki.

Drugi zaklad przeciwko Sarajevo, powiecmy szczerze, Bosnia i Hercegowina to biedna liga, ogldalem ta druzyne kilka razy z Polskimi druzynami i wiele sie tam na lepsze nie poprawilo, to taka druzyna na pozimie LKS z polskiej ligi, podejrzewam ze ta druzyna walczyla by w Polskiej Ekstraklasie o utrzymanie. Pozatym Brest pokonal nie byle kogo bo Astane 6-3 wiec nie byle kogo , pozatym mecz obfitowal w duza ilosc strzalow bo razem druzyny oddaly 36 strzalow , wiec jakies tempo meczu musial byc. W meczu Sarajeva musia byc jakas kopanina oddali razem 11 strzalow 3-8, pozatym Walijskie druzyny typowa Amatorszczyzna , polskie druzyny jak dostawaly tych rywali kilka lat temu lub wiecej , wyniki byly dosc spore i roznica na boisku rowniez. Brest nie zachwyca usiebie ale ma tym razem latwiejszego przeciwnika na papierze niz Astana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
Z 0

zyjezbukmacherki95

Użytkownik
Legia - Omonia ! Typ: 1 !
Mimo wszystko Legia jest lepszym zespołem od drużyny z Nikozji,na nic zda się wiedza Heninga Berga gdyż Vukovic wie o jego grze i schematach równie wiele , ale co najważniejsze Legia ma lepszych zawodników ;)

Young Boys - Klaksvik ! Typ : 1 połowa +1,5 Bramki

Tutaj bez konkurencyjna wydaje się być drużyna Boys , ograna ekipa w Lidze Europy łatwo przejedzie się po drużynie z wysp owczych , która jest w tym gronie kompletnym świeżakiem ;)
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Alkmaar - Pilzno
awans - Pilzno
Fortuna 2.60

Obydwie drużyny ograne w europejskich pucharach ale ja w tej parze stawiam na doświadczenie naszych sasiadów.Stawka ogromna i tylko jeden mecz.Dadzą się wyszaleć gospodarzom a później kontra bądź dwie i będzie po meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Wrzucę i ja swoje 5 groszy do tematu.

Alkmaar - Pilzno BTTS @ 1.75 Fortuna
NK Celje - Molde BTTS @ 1.55 Fortuna
Ludogorets - Midtjyland BTTS @ 1.66 Fortuna
AKO: 4.50
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celtic - Ferencvaros BTTS @ 1.93 Fortuna
CFR Cluj - Dinamo Z. awans Dinamo @ 1.70
Dynamo Brest - FK Sarajevo awans Dynamo B. @ 1.39
AKO: 4.56




Zagrane jako dwa trójniki w opcjach tak jak powyżej. Kupon pierwszy tylko i wyłącznie BTTS - y. Wszystkie sześć drużyn lepiej stanowczo czuje się w grze ofensywnej niż destrukcji. Na dodatek zasady kwalifikacji polegające na jednym meczu zmuszają nie jako do takiej gry zwłaszcza po stracie gola. Przykładem były turnieje finałowe LM i LE w Niemczech i Portugalii gdzie mnóstwo spotkań typu BTTS/+2.5. To właśnie między innymi efekt jednego spotkania bez możliwości rewanżu i kalkulowania że odrobimy coś w domu. Na dodatek pary wyrównane poziomem więc o gole nie powinno być trudno.

Kupon drugi to opisywany przeze mnie mecz w typach dnia Celtiku z Ferencvaroszem gdzie liczę na bramki z obu stron. Celtic jako faworyt bukmacherów do wygranej grający w domu siłą rzeczy powinien trafić , ale Węgrzy są dla mnie trochę niedocenieni w tej konfrontacji i powinni pokusić się też o gola. Następne dwa zdarzenia to typy w miarę bezpieczne gdyż nie wykluczam remisu w którymś z tych spotkań i rozstrzygnięć w dogrywce lub karnych. Dinamo Z. i Brest są dla mnie faworytami do awansu.

Jeśli te spotkania przypadną komuś do gustu to oczywiście może z nich skorzystać w innej kombinacji. Ja ułożyłem je w ten sposób by uzyskać dwa zblizone kursy na kuponach bo jest to dla mnie ważne. Liczę że chociaż jeden kupon wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Tak juz podsumowujac odpadniecie Legii , czy ja moglem sie mylic jezeli slucha sie takich ludzi w studiu!

Czy slyszeliscie co powiedzial pan Strejlau po 90 minutach gry ?
Cytat z mohego postu;
"Mecz legii ogladalem i nie bylem zaskoczony ta kopanina, ogolnie brak pomyslu, Strejlau powiedzial ze przyjechala ambitna ,waleczna druzyna ktora miala posiadanie pilki moze troche wiecej jak 30% a tak naprawde to legia prowadzila gre ,nie wiedzac co zrobic z pilka, taka druzyna powinna rozpykac rywala a nie walic glowa w mur "

hehe A wiec przypomne

Pan Strejalu (Chodzaca Encyklopedia futbolu) powiedzial piszac parafraza: Ze jezeli druzyna oddaje pierwszy celny strzal w 73 minucie to oznacza ze jest fazie budowanai z nowymi zawodnikami.

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

I jak tu sie nie dziwic ze Legia przegrywa , Ekspert w TV brak slow , jedynie nowym nabytkiem na boisku byl Boruc , nawet sciekawosci sprawdzilem sobie line-up z poprzedniego sezonu i nie widzialem w polu jakiegos nowego pilkarza , tyle ze Kapustka wszedl z lawki.


Szacunek do pana Strejlaua mam ale naprawde tych madrosci nieda sie sluchac, jak najmiej takich ekspertow i fachowcow w Polskiej
pilce i sie dziwic dlaczego Polska pilka jest na dnie. Jutro kolejny lomot. (lech wygra a reszta)
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
eee to i tak nic. Gość jest mega oderwany od rzeczywistości. A szło to mniej więcej tak
Kurowski mówi po ostatnim gwizdku tuż przed dogrywką ".... teraz analiza a nie niestety już wchodzą na boisko..... a Strejlau .... to poczekają" :) :) :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
To on jeszcze gra i to w Legii;) patrz i przez niego nie mogli oddac celnego strzalu az do 73 minuty hehe, jeden zawodnik popsul wszystko , bez niego wiecej strzalow byloby oddanych celnych :)))) (I tak nie zmienia to beznadziejnej wypowiedzi,Rozumiem jakby gralo 5 )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom