>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów [25-26.08.2020]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP

ale naprawdę albo część z was nie oglądała albo walicie bekę

kiedyś będziecie płakać po Panu Andrzeju
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Po raz kolejny pokazaliśmy że nic nie znaczymy w Europie. Co roku to samo. Pierwsza runda ledwo, ledwo w drugiej już odpadamy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Po raz kolejny pokazaliśmy że nic nie znaczymy w Europie. Co roku to samo. Pierwsza runda ledwo, ledwo w drugiej już odpadamy...

To jest jakaś masakra. Łudziłem się jeszcze, że z racji przesunięcia w czasie będzie lepiej, gdyż wpadki w lipcu to u nas tradycja ale pod koniec sierpnia/we wrześniu już drużyny łapią formę. Reprezentacja też najlepsze spotkania grywa na jesień.
Niestety i to nie pomogło.

A system kwalifikacji i współczynniki co raz gorsze dla Polskich drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Jak piszę w temacie Ekstraklasa, że jesteśmy pośmiewiskiem, że gra banda piłkarskich niedorozwojów i nieudaczników, to wyskakują Janusze, że fajna liga, że wolą kibicować im niż klubom zagranicznym, itp, itd. Prawda jest taka, że mamy najgorszą zawodowa ligę w Europie, bo nie ma co liczyć lig półamatorskich czy amatorskich, chociaż z nimi też mamy problemy.
Powinny zostać wprowadzone kary finansowe za nieosiągnięcie pewnych celów w europejskich pucharach. Mogliby np. wstrzymać się z wypłatą klubom premii za mistrzostwo do czasu pucharów i w zależności od rundy wypłacać ją w procentach. Jak trener nie awansuje do dużego turnieju, to zostaje wyrzucony. Jak Legia kompromituje się kolejny rok z rzędu, to nic się nie stało, może za rok się uda. A rankingi spadają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
K 158

kamil077

Użytkownik
Nasza EkstraKLAPA to jest opłacana armia zagranicznych najemników! Szrot europejski zjeżdża do nas, bo może dobrze zarobić.
Pofatygowałem się i sprawdziłem ostatnią kolejkę, w naszej rodzimej wystąpiło w pierwszej '11' 67 obcokrajowców.
Porównałem to z Czeską ligą do której mi blisko, ze względu na to, że często jeźdzę tam na mecze - tam wystąpiło 43 obcokrajowców - z tym, że tam najwyższa liga liczy 18 zespołów, a nie 16 jak u nas (dobry materiał do analizy w Cafe Futbol ;) ).
Jesteśmy dnem i tylko poważne reformy, żeb ograniczyć ten zachodni szrot mogą nas uratować. Dajmy grać swojej młodzieży, a napewno NIE BĘDZIE gorzej, bo gorzej już było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom