>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (25.07 - 03.08.2023)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2023.07.22 15.21 - 002.png Magical Snap - 2023.07.22 15.21 - 003.png


Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus szefa do 1100 PLN z naszym kodem FORUMBETX 1000x200.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +678
kamasutra10 597,6K

kamasutra10

Typer
Djurgarden - Luzern 19:00 Superbet
Djurgarden @ 2.35



Trochę jestem w kropce po tym co odwaliło się w Sztokholmie w sobotnie popołudnie gdzie gospodarze podejmowali liderujący Elfsborg. Wynik 0:4 oddaje w dużym stopniu przebieg spotkania , choć jeśli zerkniemy w statystyki to wygląda to jeszcze gorzej. Gospodarze oddali jeden celny strzał przez ponad 90 min. będąc totalnie zdominowanym przez przyjezdnych. Jest to o tyle dziwne , że we wcześniejszych 9 -ciu domowych spotkaniach Djurgarden " biło" rywali uzyskując bilans 8-1-0. Owszem przyjechała do Sztokholmu drużyna najlepiej wyglądająca póki co w Allsvenskan , ale mimo tego nikt nie spodziewał się chyba takiego łomotu.

Myślę jednak że w dużej mierze wpływ na postawę miejscowych i wynik miał miejsce dzisiejszy mecz. Może jestem w błędzie , ale sądzę że oszczędzała się ekipa
Bergstranda , a że trafiła nie na byle kogo tylko dobrze usposobionego lidera który to skwapliwie wykorzystał , to efekt był taki jaki był. Dzisiaj Djurgarden podejmuje Luzern które w ub. weekend rozpoczęło ligowe rozgrywki od wyjazdowego remisu 0:0 w Winterthur. Szwajcarzy wygrali wszystkie przedsezonowe sparingi , a było ich 4 i generalnie ciężko powiedzieć coś konkretnego o ich prawdziwej formie w kontekście rywalizacji z Djurgarden. Szwedzi mają w nogach 17 ligowych kolejek czyli są w trakcie sezonu , goście za to na świeżości ale bez ogrania nie licząc sparingów. Dla obydwu ekip faza ćwierćfinałowa to rozpoczęcie rywalizacji o grupę. Bez wątpienia chcąc zachować szanse na awans Djurgarden musi dążyć do zwycięstwa na własnym terenie. Nie zrobili Szwajcarzy jakiś spektakularnych transferów przed sezonem , choć wiadomo ruch w obu kierunkach był.

Zaryzykuję zwycięstwo miejscowych w tym starciu , bazując na ograniu , dobrej postawie w ligowych spotkaniach na własnym boisku (wyjątek Efsborg) i tym że od wyniku tego starcia w dużej mierze będzie zależeć ich awans do dalszej fazy.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Lech Poznań - Kauno Zalgiris, Lech strzeli w obu połowach, @1.79 FORTUNA

Lech Poznań po raz kolejny stanie przed szansą, by pokazać się w mniej prestiżowych rozgrywkach od Ligi Mistrzów czy Ligi Europy, ale jednak skrojonych pod takie drużyny jak właśnie Kolejorz. Europejski sen w zeszłym sezonie zakończył się na ćwierćfinale i trzeba sobie powiedzieć szczerze, że wyczyn Lecha to był ogromny sukces jak na warunki polskiej ligi, a dobre wyniki m. in. z taką ekipą jak Villarreal w fazie grupowej czy później udane dwumecze z Bodo i Djurgarden tylko to potwierdzają. Nawet dwumecz z Fiorentiną należy ocenić z należytym podziwem, bo w rewanżu Lech prowadził nawet 3 - 0 i mogło być naprawdę różnie, gdyby Fiorentina się nie obudziła w końcowej fazie meczu. Nowy sezon, to nowe nadzieje, a awans Lecha do fazy grupowej jest jak najbardziej realny. Pierwszą przeszkodą jest Kauno Zalgiris, czyli przeciętna ekipa z ligi litewskiej, która wypada dość blado w meczach wyjazdowych. Co do Lecha, to na papierze jest dużo mocniejszym zespołem i myślę, że będzie chciał rozwiązać losy rywalizacji już w pierwszym meczu przed wlasną publicznoscia. Przedmeczowe kursy w tym meczu nie powalają i samo zwycięstwo Lecha jest wycenione na ledwo 1.13, dlatego zakładając że Kolejarz zagra na swoim optymalnym poziomie, to powinien spokojnie wygrać 2-0 / 3-0. Myślę że Lech zdominuje ten mecz i strzeli gole w obu połowach tej konfrontacji.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Shamrock Rovers DNB 6,40
Jeśli się nie mylę, to mamy przed sobą mistrza Irlandii. A przeciwko nim stanie mistrz Węgier, który spisuje się póki co fatalnie. Odpadł z Ligi Mistrzów na rzecz Ligi Konferencji i albo się wezmą za siebie, co jest możliwe, albo dostaną kolejne lanie. Tym razem od Irlandczyków, którzy na swoim terenie grają bardzo przyzwoicie. Dlaczego mieliby nie zawalczyć na wyjeździe, by potem mieć łatwą drogę do pokonania już u siebie?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +519
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kiedyś był tutaj taki typer, który miał ogromną wiedzę na temat piłki niszowej, a początkowe rundy kwalifikacji do europejskich pucharów były jego czasem żniw. Ktoś pamięta jak się nazywa? Podaję gdzieś swoje typy?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Kiedyś był tutaj taki typer, który miał ogromną wiedzę na temat piłki niszowej, a początkowe rundy kwalifikacji do europejskich pucharów były jego czasem żniw. Ktoś pamięta jak się nazywa? Podaję gdzieś swoje typy?
vidal vidal ?

edit: na bank chodzi o tego gościa, tutaj przyklad jego posta


edit2: Ostatnio widziany Lipiec 16, 2023 pw mu wyślij
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 597,6K

kamasutra10

Typer
TNS - Swift Hesper 20:00 Fortuna
Swift Hesper wygra przynajmniej jedną połowę @ 2.00



Obydwie ekipy rywalizowały w poprzedniej rundzie w kwal. LM , obydwie tę rywalizację przegrały ale dużo lepsze wrażenie po sobie zostawił mistrz Luksemburga.
Hesperange po sensacyjnym remisie 1:1 w Bratysławie przeciwko Slovanowi nie sprostał Słowakom w rewanżu na własnym boisku przegrywając 0:2 , aczkolwiek w pierwszej połowie przy stanie 0:0 zmarnowali miejscowi rzut karny , i kto wie jak potoczyłyby się losy tego pojedynku gdyby nie ten fakt.
TNS przegrało obydwa spotkania przeciwko szwedzkiemu Hacken (1:3 ; 0:2) i wszystko na co było stać Walijczyków to jeden gol w tym dwumeczu. Zarówno Hacken jak i Slovan to podobne drużyny biorąc pod uwagę potencjał sportowy i choćby już z tego powodu postawę Luksemburczyków oceniam wyżej niż Walijczyków.

Trzeba także wspomnieć że poziom sportowy klubowych ekip z Luksemburga idzie w górę z roku na rok. Przecież jest jeszcze Niedercorn , Dudelange a więc drużyny które w ostatnich kilku latach uzyskiwały w pojedynczych przypadkach niezłe wyniki na arenie międzynarodowej ( zachowując odpowiednie proporcje). Nawet pokuszę się o stwierdzenie że liga w Luksemburgu aktualnie przewyższa tę Walijską i choć obydwie to nadal amatorskie rozgrywki to jednak lepsze wrażenie w Europie robią ekipy z Europy kontynentalnej. Na dodatek jeśli zerkniemy kadrowo na obydwa zespoły , to pojęcie Luksemburg traci mocno na realiźmie. W kadrze Hesperange na dwumecz ze Slovanem znaleźli się Francuzi - 4 , Belgowie - 2 , Ghańczycy - 2 , Portugalczyk , Niemiec , Brazylijczyk czy zawodnik pochodzący z DR Kongo. To pokazuje jak mocno międzynarodowy to zespół prowadzony przez portugalskiego trenera.

Wracając do dwumeczu Hesperange ze Slovanem okazuje się że prócz goli (niestety) , drużyną przeważającą w obu spotkaniach byli piłkarze z Luksemburga . łączne statystyki z obu meczy przedstawiały się mniej więcej tak : Posiadanie piłki Slovan 47% w Bratysławie , 39% na wyjeździe , siłą rzeczy rywal miał 53% i 61%. Akurat do posiadania piłki nie przywiązuję większej uwagi bo ono nie gwarantuje dobrego wyniku. Ale gdy popatrzymy na bardziej miarodajne jak np. strzały celne to w obu spotkaniach łącznie Hesperange oddało ich 13 a Slovan 5 , w rożnych co do których też mam podejście z dystansem Hesperange 15 , Slovan 4 , co ciekawe Słowacy w domu nie zanotowali żadnego rożnego (0/8). Tak więc z przymrużeniem oka można stwierdzić że to Hesperange zasłużyło na awans bardziej niż rywal. Zwróciłem na to uwagę by przybliżyć nieco poziom drużyny z Luksemburga na tle bądź co bądź bardziej wymagającego rywala niż TNS.

Podsumowując , jest Hesperange dla mnie faworytem do awansu i nie zdziwię sie jeśli nawet pokona dzisiaj TNS na jego terenie. Proponuje jednak opcję bezpieczniejszą czyli wygranie przez gości przynajmniej jednej części spotkania co uważam za bardzo możliwe. Myslę że zdominuje Hesperange przeciwnika już dzisiaj na jedo boisku w statystykach podanych wyżej co powinno tym razem przynieść efekt bramkowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +665
maarcin14 688,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: The New Saints - Swift Hesperange
Typ: X2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna

Witam, dziś jest wtorek 25 lipca, czas na kolejne mecze eliminacyjne do Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji Europy. Przed nami drugie rundy kwalifikacji, a mój typ dotyczy spotkania Ligi Konferencji Europy, o godzinie 20 zagrają The New Saints oraz Swift Hesperange. W tym spotkaniu typuję remis bądź wygraną gości po kursie 1.55 w Fortunie. Obie drużyny brały udział w pierwszej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów, ale niestety nie udało im się przejść dalej. The New Saints mierzył się z Hacken i dwukrotnie musiał uznać wyższość rywala, na wyjeździe 1:3, a u siebie 0:2. Wcześniej The New Saints rozegrało 4 gry sparingowe przygotowujące do nowego sezonu, TNS wygrało 4:1 z Crusaders, uległo 1:2 Hamiltonowi i 1:3 Cardiff, oraz pokonało 1:0 Macclesfield FC. Hespernage pokazało się nieco z lepszej strony w pierwszej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów, mierzyli się ze Slovanem Bratysława i nawet udało im się zremisować na wyjeździe 1:1, ale niestety spotkanie domowe to porażka 0:2 i to Slovan walczy dalej o Ligę Mistrzów. Po tym dwumeczu Hesperange zagrało mecz sparingowy, rywalem było Jeunesse i spotkanie zakończyło się wygraną Swift Hesperange 1:0. W poprzednim sezonie Hesperange w lidze przegrało tylko raz, ta drużyna nie przegrywa zbyt często a TNS są w ich zasięgu, typuję X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
stanley-63 797,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Konferencji
Godzina 18:00
Spotkanie : RFS : Sabah
Typ : suma kartek / powyżej 5.5 / no cóż 28 fauli i zaledwie 3 żółtka )
Kurs : 2.55

Bukmacher : Betfan

Pojedynek bo tak nazwę to spotkanie powinien dostarczyć sporo fauli , tak przynajmniej mi się to widzi , jak wiemy jest to walka o półfinał Ligi konferencji no i rzecz by można blisko coraz bliżej dla którejś z drużyn , dla RFS jest to drugi mecz kwalifikacji , w pierwszym dwumeczu pokonali zespół z Macedonii Makedonija GP pokonując ich u nich 1:0 i u siebie 4:1 , zobaczyli zaledwie 2 żółtka a popełnili około 30 fauli , dla gości to pierwsze spotkanie bowiem zaczynają kwalifikacje od tej rundy , ale dla mnie ważną informacją jest to kto sędziuje a jest nim Jan Machalek z Czech , jego statystyka jest dosyć bogata i tak sędziował już jeden mecz w LK pomiędzy Vikingur : Inter Escaldes , w meczu zaledwie 22 faule a karteczek 10 to mnie skłoniło aby iść w karteczki bo tak wspomniałem fauli spodziewam się tutaj mnóstwo .
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ordabasy vs Legia Warszawa
Typ: Ordabasy powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

O Ordabasach miałem okazję pisać niedawno, gdzie omawiałem ich mecz pucharowy z Astaną.
Jest to obok aktualnie 1.-2. siła kazachskiej ekstraklasy i zespół ten stale się rozwija. Jeżeli zerkniemy na skład gospodarzy, to ma sporo białoruskich akcentów. Przede wszystkim obrońcy Legii Warszawa muszą uważać na dwójkę Uzbeków. Shakhboz Umarov ma świetną ułożoną nogę i w BATE wykonywał wszystkie stałe fragmenty gry, notując sporo asyst, ale też i goli. Dodatkowo jego rodak Bobur Abdikholikov kompletnie zdominował Wyszejszaja Liha swoimi trafieniami w poprzednim roku, gdzie popisał się 26 bramkami i na 30 rozegranych spotkań! Ordabasy lubią ofensywny futbol i trener Aleksandr Sednev pokazywał to w nieistniejącym już projekcie Ruchu Brześć, który swego czasu był rewelacja u naszych wschodnich sąsiadów.

Legia świetnie rozpoczęła sezon 2023/2024.
Przypomnijmy, że w Częstochowie udało się sięgnąć po Superpuchar Polski, a w poprzedni weekend pewnie pokonać beniaminka ŁKS 3:0. W znakomitej formie jest Tomas Pekhart, który cieszył się z hat-tricka i tym samym należy spodziewać się Czecha w pierwszym składzie. Na fanach spore wrażenie zrobili nowy zawodnicy, jak Patryk Kun, czy też Radovan Pankov. Dodatkowo warto wspomnieć, że w tym tygodniu Kosta Runjaic przedłużył swój kontrakt ze stołecznymi i tym samym jest spora nadzieja, że menadżer ten pozostanie wreszcie na kilka lat u Wojskowych. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, nie tylko na boisku, ale tez i na trybunach. Wielu kibiców poleciało do dalekiego Kazachstanu, aby wspierać swój zespół. Czy Legia zbuduje sobie przewagę przed rewanżem?

Analizując kilka tygodni temu mecz Ordabasy vs Astana rzuciła mi się w oczy dobra statystyka pod kątem rzutów rożnych gospodarzy. To będzie też mój typ i pobieram linię 5.5 kornerów po stronie Ordabasów. Ekipa z Szymkentu zagra na swój sposób ofensywnie i Legię będzie czekać trudna przeprawa. Nie sądzę, aby trener Aleksandr Sednev nagle zmienił styl swojej drużyny. Czysto statystycznie Ordabasy wykonywały ostatnio 8, 8, 9 rzutów rożnych. Jasne Legia to inna półka, niż zespoły z kazachskiej ekstraklasy, ale gospodarze doskonale wiedzą, że u siebie powinni szukać szans na zaliczkę przed rewanżem. Dodatkowo 40 stopni upału, jakie spodziewanych jest w Szymkencie na czas spotkania zdecydowanie faworyzuje Ordabasy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +430
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji, Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bodo/Glimt - Bohemians
Typ: Over 3.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Superbet
Dziś w ramach ćwierćfinału ligi konferencji dojdzie do pojedynku pomiędzy Bodo/Glimt i Bohemiansem. Gospodarze są w trakcie sezonu, gdzie po 16 kolejkach mają 41 punkty po tym jak zanotowali 13 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 43-16. Bodo na 10 ostatnich meczy przegrali tylko raz, gdzie w każdym strzelali przynajmniej 2 bramki, ale należy dodać, że tylko w 4 zachowali czyste konto. Goście drużyna Bohemiansu sezon dopiero zaczęła i w 1 kolejce pokonali Pardubice 1-0 i tym samym przedłużyli serię do 4 kolejnych meczy zwycięskich. Widać po wynikach przyjezdnych, że też potrafią strzelić bramkę o czym przekonali się zawodnicy Partizana Belgrad i Osjek, którym to Bohemians strzelił po 2 bramki. Linia powyżej 3.5 bramki jest godna zastanowienia i po takim kursie można zaryzykować.
 
stanley-63 797,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Konferencji
Godzina 19:00
Spotkanie : Viktoria Pilzno : Drita
Typ : Viktoria powyżej 3.5 gola
Kurs : 2.85

Bukmacher : ETOTO

Chyba nie ma wątpliwości co do faworyta tego meczu , Czeska Liga stoi dużo wyżej od Kosowskiej stąd liczę że będzie to też widoczne na boisku , tym bardziej że Pilzno gra u siebie i liczę że już dziś będzie chciało załatwić sprawę awansu do półfinału Ligi konferencji , Pilzno jest już po pierwszym meczu Fortuna Ligi no i cóż nie wypadli dobrze bo polegli na Teplicach 1:0 ale można przypuszczać że mieli w głowach dzisiejszy mecz a to była dopiero 1 kolejka sezonu , tak czy siak w meczach kontrolnych pokonali Kopenhagę 3:2 , Karlsruher 3:0 i remis z Hamburgiem 3:3 czyli widać że skuteczność całkiem nie zła a że to już dziś walka na poważnie o półfinał LK to myślę że trochę postrzelają , czy zdobędą aż 4 ? zobaczymy .
 
maarcin14 688,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Kauno Zalgiris
Typ: handicap Kauno Zalgiris +2,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna

Witam, dziś jest czwartek 27 lipca, tego dnia odbędą się mecze 2 rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy w sezonie 2023/2024. Swoje mecze rozegrają Legia, Lech i Pogoń, a ich rywalami są kolejno Ordabasy, Kauno Zalgiris oraz Linfield. Analiza dotyczy spotkania w Poznaniu, mecz ten rozpocznie się o godzinie 20.30 a moim typem jest handicap w stronę gości +2,5. Lech jest oczywiście dużym faworytem , ale wydaje mi się że kurs 1.12 na ich wygraną w Fortunie jest śmieszny. Handicap 2,5 jest to już solidna zaliczka, myślę , że Lech nie będzie w stanie aż tak wysoko wygrać. Lech w pierwszej kolejce Ekstraklasy wygrał 2:1 z Piastem w Gliwicach, mimo że przegrywali do przerwy 0:1. W sparingach Lech mierzył się z ciekawymi drużynami, ale nie osiągał w nich wybitnych wyników. Drużyna z Poznania przegrała ze Slovanem Liberec 1:3, zremisowali z Banikiem Ostrava 1:1 oraz ulegli aż 0:4 z Az Alkmaar. Jak widać Lech Poznań notuje serię 4 spotkań z rzędu, w których nie potrafili zachować czystego konta. Liga litewska nie w trakcie sezonu, Kauno Zaligiris rozegrał już 23 mecze, w których odniósł 7 wygranych, 9 remisów i 7 porażek. Goście są w rytmie meczowym, myślę że stać ich na dobry występ, typuję gości z handi +2,5.
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Kauno Zalgiris
Typ: Żółte kartki - H2H - Kauno Zalgiris
Kurs: 1.90
Bukmacher: Superbet

Wczoraj kartki w meczu Legi na plus. Dziś biorę na celownik spotkanie Lecha. Kursy na wygraną i bramki mało zachęcające. Lech przystępuje do spotkania po wygranej nad Piastem. Na papierze to Lech ma bardziej "prestiżowych" i doświadczonych zawodników. Lech będzie chciał sobie zrobić zaliczkę przed rewanżem. Według mnie to goście będą biegać więcej za piłką i częściej się bronić w polu karnym więc jedynym sensownym typem jest to że drużyna Zalgiris dostanie więcej kartek. Sędzią spotkania jest Luka Bilbija który w sezonie 22/23 sędziował w 24 spotkaniach gdzie rozdał aż 134 żółte kartki i 10 czerwonych. Zalgiris w 5 ostatnich spotkaniach dostali 12 kartek z czego większość w spotkaniach, które przegrali. Jestem zdania że to Lech dzisiaj będzie dyktował przebieg spotkania i większość fauli będzie po stronie gości i to oni dostaną więcej kartek.

Tylko jedna kartka. Spodziewałem się więcej ale typ na plus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Zalgiris Kowno 3:1

Już za kilkanaście minut Lech rozpoczyna swoją przygodę w Europejskich Pucharach, poprzednia przygoda zakończyła się wręcz rewelacyjnym rezultatem jak na Nasze Polskie możliwości.
Dziś u siebie są zdecydowanym faworytem w meczu z Litewską drużyną i liczę, że wygrają ten mecz co najmniej 2 bramkami. W lidze Lech rozpoczął od zwycięstwa na bardzo trudnym terenie w Gliwicach 2:1 mimo, że do przerwy przegrywali.
Co by nie mówić o Polskiej piłce to Litewskie drużyny zwłaszcza u siebie powinniśmy pokonywać z dużą łatwością. Lech u siebie potrafi również nabijać sporą ilość rzutów rożnych, niestety nie da się łączyć zwycięstwa i rożne samego Lecha więc dodaję łączną ilość rożnych.

Lech -1,5 + powyżej 7,5 rzutów rożnych 1,90 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Podsumowując po pierwszych meczach Polskich drużyn jest szansa bez blamażu zwanego niegdyś eurowp**rdolem :D

Legia było blisko kompromitacji przegyrwając 0-2 i szły kontry na 0-3. Ostatecznie wynik 2-2 na takim terenie z niezłą drużyną jest niezły. Gra również była w miarę, Legia była raczej lepszą drużyną. W Warszawie powinni to spokojnie wygrać.
Lech mógł zrobić nieco więcej niż tylko 3-1 u siebie, no ale i tak nie chce mi się wierzyć by Litwini byli w stanie to odrobić u siebie.
Pogoń jest w najbardziej komfortowej sytuacji. W zasadzie przy 3-bramkowej przewadze rewanż u siebie to formalność.

Losowania na kolejną rundę też nie wyglądają najgorzej. Najtrudniej wygląda zadanie Pogoni, gdzie rywalem będzie Gent lub Żilina. Ale już Lech dalej trafia na Auda/Spartak Trnava, więc 4(ostatnia) runda el wydaje się być blisko. Legia nieco gorzej jak Lech bo zagra ze zwycięzcą Austria/Borac. Jednak Wojskowi chcąc coś znaczyć w Europie takie mecze powinni dawać radę wygrywać. Zatem widzę tu sporą szanse na 2 drużyny w 4 rundzie el LKE

Co do Rakowa i LM. Wiem to nie ten temat, ale jak już jesteśmy przy Polskich drużynach. Bez wątpienia miał najtrudniejszego rywala z Polskich zespołów. Miał dobre momenty, ale trzeba przyznać że to Qarabach jest faworytem do awansu w rewanżu. Wygrana, gdzie każda z trzech bramek była prezentem lub akurat strzałem który zdarza się niezwykle rzadko nie napawa optymizmem. Patrząc na staty też Qarabach wyglądał lepiej. A przed nami rewanż w Azerbejdżanie na mega niewygodnym terenie. Wierzę jednak, że Raków coś taktycznie wymyśli i da radę. Fajnie, że się udało wynegocjować przerwę od ligi w weekend, żeby lepiej przygotować rozegranie scenariuszy taktycznych.
Dodam tylko, że w przypadku awansu Rakowa, ten zapewnia sobie awans do fazy grupowej jakichkolwiek rozgrywek Europejskich, także jest o co walczyć. Transfery robione przez Raków gdzie budżet miał być 500tys Euro, a już przekroczyło 2mln i ciagle są plotki o nowych twarzach pokazują, że jest wysoka wiara w Rakowie, że uda się utrzymać korzystny rezultat w Azerbejdżanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +309
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Podsumowując po pierwszych meczach Polskich drużyn jest szansa bez blamażu zwanego niegdyś eurowp**rdolem :D

Legia było blisko kompromitacji przegyrwając 0-2 i szły kontry na 0-3. Ostatecznie wynik 2-2 na takim terenie z niezłą drużyną jest niezły. Gra również była w miarę, Legia była raczej lepszą drużyną. W Warszawie powinni to spokojnie wygrać.
Lech mógł zrobić nieco więcej niż tylko 3-1 u siebie, no ale i tak nie chce mi się wierzyć by Litwini byli w stanie to odrobić u siebie.
Pogoń jest w najbardziej komfortowej sytuacji. W zasadzie przy 3-bramkowej przewadze rewanż u siebie to formalność.

Losowania na kolejną rundę też nie wyglądają najgorzej. Najtrudniej wygląda zadanie Pogoni, gdzie rywalem będzie Gent lub Żilina. Ale już Lech dalej trafia na Auda/Spartak Trnava, więc 4(ostatnia) runda el wydaje się być blisko. Legia nieco gorzej jak Lech bo zagra ze zwycięzcą Austria/Borac. Jednak Wojskowi chcąc coś znaczyć w Europie takie mecze powinni dawać radę wygrywać. Zatem widzę tu sporą szanse na 2 drużyny w 4 rundzie el LKE

Co do Rakowa i LM. Wiem to nie ten temat, ale jak już jesteśmy przy Polskich drużynach. Bez wątpienia miał najtrudniejszego rywala z Polskich zespołów. Miał dobre momenty, ale trzeba przyznać że to Qarabach jest faworytem do awansu w rewanżu. Wygrana, gdzie każda z trzech bramek była prezentem lub akurat strzałem który zdarza się niezwykle rzadko nie napawa optymizmem. Patrząc na staty też Qarabach wyglądał lepiej. A przed nami rewanż w Azerbejdżanie na mega niewygodnym terenie. Wierzę jednak, że Raków coś taktycznie wymyśli i da radę. Fajnie, że się udało wynegocjować przerwę od ligi w weekend, żeby lepiej przygotować rozegranie scenariuszy taktycznych.
Dodam tylko, że w przypadku awansu Rakowa, ten zapewnia sobie awans do fazy grupowej jakichkolwiek rozgrywek Europejskich, także jest o co walczyć. Transfery robione przez Raków gdzie budżet miał być 500tys Euro, a już przekroczyło 2mln i ciagle są plotki o nowych twarzach pokazują, że jest wysoka wiara w Rakowie, że uda się utrzymać korzystny rezultat w Azerbejdżanie.
Czy ja czegoś nie rozumiem, ale awans do 3 rundy nie gwarantuje na razie jakiejkolwiek grupy czy to w lidze Europy czy Konferencji, niemniej jednak daje spore szanse na te drugie rozgrywki, awans stuprocentowy do rozgrywek grupowych to dało by im dopiero wyeliminowanie Limassol/BATE w 3 rundzie i odpadniecie dopiero w 4 rundzie kwalifikacji LM a nie wyeliminowanie Qarabach.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Czy ja czegoś nie rozumiem, ale awans do 3 rundy nie gwarantuje na razie jakiejkolwiek grupy czy to w lidze Europy czy Konferencji, niemniej jednak daje spore szanse na te drugie rozgrywki, awans stuprocentowy do rozgrywek grupowych to dało by im dopiero wyeliminowanie Limassol/BATE w 3 rundzie i odpadniecie dopiero w 4 rundzie kwalifikacji LM a nie wyeliminowanie Qarabach.
Źle rozumiesz przegrane drużyny z 2. rundy LM, spadają do 3. LE, a potem ewentualnie do 4. LK jeżeli znów odniosą porażkę. Jeżeli Raków przejdzie Karabach to ma już fazę grupową LK zapewnioną, bo po porażce w 3. rundzie LM, spadają do 4. LE i przegrana w ostatniej fazie play-off LE oznacza fazę grupową LK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
versa 397,5K

versa

Typer
Buducnost - Struga
Struga (remis zwrot)

Mimo, że rewanż odbywać się będzie na gorącym terenie w Czarnogórze, uważam, że Struga nie przegra tego spotkania i awansuje po 90' meczu do kolejnej rundy, ponieważ w pierwszym meczu Struga wygrała skromnie 1:0.
Niby tylko 1:0 ale warto przypatrzeć się statystykom tego spotkania, a w nich sytuację bramkowe 10:3 na korzyść Strugi i strzały na bramke 6:0, więc można powiedzieć że drużyna z Macedonii Północnej zdominowała ten mecz i wynik 1:0 to najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać w tym meczu ich rywali. Porównując wyniki ligowe z zeszłego sezonu można przyznać, że Struga defensywą stoi ale i w ofensywie spisuje się bardzo dobrze, przeczuwam, że mogą znów wygrać skromnie 1:0 i przypieczętować tym samym awans do następnej rundy.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Partizani - Atletic Escaldes
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: Partizani strzeli w obu połowach
Kurs: 1.73


Rewanżowe spotkanie kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Konferencji. W pierwszym spotkaniu tych drużyn skończyło się skromnym wynikiem 1 - 0 dla Partizani, ale należy od razu zaznaczyć, że Albańczycy byli wyraźnie lepszym zespołem i w zasadzie ich rywale nie mieli zbyt wielu argumentów, mimo że grali przed własna publicznoscią. W rewanżu to Partizani wydaje się być murowanym faworytem, co dobrze obrazuje przepaść kursów i tylko 1.17 na zwycięstwo gospodarzy, przy kursie +16 na gości. Partizani pokazało się z niezłej strony już w poprzedniej rundzie, tyle że kwalifikacji do Ligi Mistrzów, które co prawda przegrało z BATE, ale cały dwumecz był bardzo zacięty i Albańczycy wcale nie odstawali na tle bardziej doświadczonego rywala z Białorusi. Liga Konferencji Europy to jednak kilka półek niżej od Ligi Mistrzów, co też widać po rywalach i przy odpowiednim szczęściu - można awansować do fazy grupowej, unikając takich "tuzów" jak np. Fenerbahce. W tym spotkaniu spodziewam się pełnej dominacji gospodarzy, którzy powinni nie tylko wygrać ten mecz, ale przy okazji strzelić z 2-3 bramki lub więcej. Pod lupę biorę typ gol w obu połowach, który ostatnimi czasy dość często przewijał się w moich typach i najczęściej okazywał się być skuteczny. Alternatywnie można spróbować kombinacje w stylu Partizani wygra 1. połowę i cały mecz - kurs 1.59, albo jakieś opcje z handicapem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom