>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (25.07 - 03.08.2023)

Status
Zamknięty.
J 13,5K

janok

Użytkownik
Jan Sikorski

@JS_rankingUEFA


Lot FC Basel do Kazachstanu (z międzylądowaniem w Tbilisi) wystartował dopiero o 20:16. Drużyna miała lecieć dzień wcześniej, ale problemy techniczne powodują, że na miejscu będzie dopiero jutro, w dniu meczu. W dodatku jest mocno zdziesiątkowana kartkami, kontuzjami i chorobami.


Post automatycznie złączony:

El. LKE, 03.08, 16:00
Toboł Kostanaj - FC Basel
1, kurs 3.25, Superbet

Będzie krótko. Basel u siebie przegrała 3:1, na wyjazd na gorący teren jedzie bardzo osłabiona, dodatkowo wyjdzie na zmęczeniu po problemach z transportem. Post Jana Sikorskiego:

@JS_rankingUEFA

Lot FC Basel do Kazachstanu (z międzylądowaniem w Tbilisi) wystartował dopiero o 20:16. Drużyna miała lecieć dzień wcześniej, ale problemy techniczne powodują, że na miejscu będzie dopiero jutro, w dniu meczu. W dodatku jest mocno zdziesiątkowana kartkami, kontuzjami i chorobami.
Mysle, że na ten moment kurs jest na tyle atrakcyjny ze trzeba grać ;)
 
Ostatnia edycja:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Victoria Guimaraes - Celje
Typ: Celje strzeli
@1.75 Superbet

Wesoły futbol - tak w skrócie można by opisać pierwszy mecz pomiędzy obydwiema ekipami. Portugalczycy wygrali 3:4 na wyjeździe i dzięki temu są bardzo silnym faworytem do awansu i jednocześnie dość mocnym faworytem do odniesienia kolejnego zwycięstwa. Jednak początek pucharów to sama niespodzianek i kto wie, czy świadkami takiej nie będziemy dziś. Uważam, że Celje, którzy oddali aż 7 strzałów na światło bramki w poprzednim meczu, będą chcieli jak najbardziej podgonić wynik i pokuszą się o co najmniej jedno trafienie. W lidze przed kilkoma dniami wygrali z Murą 5:0, a zatem jest komu strzelać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1327
M 124

Maciek Gorzów

Użytkownik
Sabah Baku - RFS Riga 18:00

RFS powyżej 5,5 rzutów rożnych @2,7 forbet

Na jutro warto przyjrzeć się na rzuty rożne Łotyszy w spotkaniu z Azerskim Sabah. W pierwszym spotkaniu Łotysze przegrali u siebie 0-2 ale nabili 19 rogów. Można zerknąć jak to wyglądało w ostatnich 4 spotkaniach z rzutami rożnymi w ich wykonaniu: 11,19,13,8. Można się więc spodziewać, że będą musieli atakować od początku. Nie mają nic do stracenia, a co za tym ta linia rr jak najbardziej do pokrycia a kurs całkiem fajny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Legia W. - Ordabasy
Legia i powyżej 1.5 gola w meczu @ 1.69
Fortuna

W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2 i chyba to spotkanie było wielkim zaskoczeniem, że Legia nie pokonała rywala, ale i tak brawa za walkę do samego końca i wyciągnięcie remis, choć w końcówce spotkania była sytuacja gdzie Legia mogła to spotkanie wygrać.
Trochę się obawiam tego meczu, że będą to szachy i samo spotkanie zakończy się skromnym zwycięstwem jednej z drużyn. Wiem, że sporo osób życzy Legii żeby odpadła, ale fajnie by było oglądać w końcu więcej polskich drużyn w fazie grupowej co również poprawiło by być może nasza sytuacje w rankingu.
Legia w weekend odpoczywała przed tym meczem i niewiem tak naprawdę czy to są dobre decyzje czy złe z tym przekładaniem meczów. Dzisiaj grają u siebie, trybuny maja za sobą, pogoda można powiedzieć, że wręcz idealna do grania w piłkę czy coś może stanąć im na przeszkodzie w tym awansie?. Spacerek to nie będzie na pewno bowiem goście dwa razy ukąsili Legie w pierwszym meczu i teraz będą chcieli to powtórzyć. Nie wierze na pewno, że będzie to na mecz na wymianę ciosów, dopiero strzelony gol ożywi tutaj oba zespoły. Mimo wszystko myślę, że Legia da radę i wygra strzelając przy tym minimum dwa gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1115
Psychosocial 823,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
FCSB-CSKA Sofia TYP 1 kurs 1,63 5/10 g.20.30 3:2 WIN

PS: Spośród obfitej oferty na dziś wybrałem jak dla mnie mecz z fajnym kursem. W pierwszym spotkaniu Rumuni wygrali 1:0 przy dość wyrównanym meczu. Dzisiaj zdecydowanie stawiam na gospodarzy którzy powinni dokończyć dzieła na Bułgarach. Obie drużyny w swoich ligach grają bardzo dobrze ale ekipę z Bukaresztu cenię wyżej.

Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2884
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Debrecen - Alashkert
Powyżej 2,5 gola @2,00 Fuksiarz 1-2


Rewanżowe starcie w II rundzie kwalifikacji do Ligi Konfernecji Europy. Naprzeciw siebie staje trzecia, węgierska siła w piłce klubowej - Debrecen oraz czwarty zespół najwyższej klasy Armenii w sezonie 2022/2023 - Alashkert. W pierwszym meczu między tymi zespołami lepsi byli goście z Węgier, którzy zasłużenie wygrali na wyjeździe 1-0. Pora na pojedynek numer dwa i mnie najbardziej zaskoczyły kursy na liczbę goli w tym spotkaniu. Bukmacherzy zdecydowanie widzą tu underowe spotkanie i niekoniecznie się z tym zgodzę, uważam nawet, że trzy gole to minimum jakie zobaczymy dziś na Węgrzech. Spowodowane to jest zapewne głównie pierwszym meczem i stosunkowo niskim rezultatem. Tyle tylko, że każdy kto widział ten mecz wie, że tam spokojnie mogło być 2-1, bądź 3-1 dla gości i to nawet jeśli nie strzeliliby wszystkich okazji, których naprawdę było wiele. Z resztą obie ekipy słyną z dobrej gry ofensywnej oraz problemów w obronie. Tyle tylko, że nie zawsze ta dobra gra przekłada się na gole, co z resztą idealnie odzwierciedlił ich pierwszy mecz w którym padły 23 strzały z czego aż 11 celnych, co jest wynikiem bardzo wysokim jak na pierwszy mecz w pucharach między drużynami o podobnym potencjale. Z resztą w meczach obu drużyn w tym sezonie jest bardzo dużo celnych strzałów, a tych przecież trzeba do zdobywania goli. Wygląda to tak:
  • Debrecen
vs Alashkert - 11 celnych strzałów, 1 gol
vs Mezkovesc - 12 celnych strzałów, 4 gole

  • Alashkert
vs Debrecen - 11 celnych strzałów, 1 gol
vs Pyunik - 2 gole (nie znalazłem szczegółowych statystyk)
vs Arsenal Tivat - 13 celnych strzałów, 7 goli
vs Arsenal Tivat - 8 celnych strzałów, 2 gole

Jak widać wyżej okazje są, goli czasem brakuje. Kluczem jednak jest fakt, że jest to mecz rewanżowy i musi być to otwarte spotkanie, szczególnie w drugiej połowie. Obawiam się tylko, że długo może być bezbramkowy remis, jednak goście niekoniecznie mają na co czekać, a Debrecen to nie są ułomki i nie będą czekać do końca z bzbramkowym remisem. Patrząc więc na kursy wystawione na linię 2,5 wydaje się, że na over są one za wysokie o podyktowane głównie underowym pierwszym meczem. Według mnie jednak takie samo spotkanie dziś się nie powtórzy i liczę na 3-4 gole i nie przekreślałbym szans na awans drużyny przyjezdnej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1425
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
KuPS Kuopio - Derry City

Kuopio powyżej 6.5 RR @2.95 Forbet

W poszukiwaniu fajnych kursów na liczbę rzutów rożnych natrafiłem właśnie na to spotkanie. Zaliczkę jednobramkową będą bronili tutaj przyjezdni. Ja nie widzę tutaj zdecydowanego faworyta, lecz myślę, że Finowie ruszą do ataku od pierwszych minut i będą próbowali odrabiać straty. W pierwszym spotkaniu nabili 6 RR, liczę, że tym razem uda się uzbierać nieco więcej, zwłaszcza, że muszą gonić wynik, więc będą częściej pod bramką przyjezdnych. Linia nie jest za wysoka, fajny kurs, więc próbuje.
 
Ostatnia edycja:
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
W europejskich pucharach - szczególnie w meczach rewanżowych uwielbiam iść w kierunku rzutów rożnych. Wówczas nie ma już kalkulacji, gra jest szybsza i co za tym idzie - są rzuty rożne. Na dzisiaj wybrałem kilka fajnych typów. Wszystkie pochodzą z sts-u.

Sabah Baku - RFS Ryga
RFS Ryga over 5.5 rzutów rożnych 2.75


W pierwszym meczu spotkanie było bardzo otwarte. Ryga atakowała, ale to rywale strzelili dwie bramki. Ryga w tamtym meczu nabiła uwaga...19 rogów! RFS 0-2 SAB | RFS - Sabah Baku | Statystyki (flashscore.pl) Dzisiaj Łotysze będą musieli od początku meczu zaatakować i linia 5.5 rogów nie jest jakąś linią wymagającą.

Larne - Balkani
over 10.5 rzutów rożnych 3.25


W pierwszym meczu była istna kopalnia rogów. Obie ekipy nabiły 17 rogów (11:6) LAR - BAL | Larne - FC Ballkani | H2H (flashscore.pl) . Dzisiaj liczę na to, że Irlandczycy po porażce w pierwszym meczu 0:3 nie będą mieli nic do stracenia i również szybko przejdą do ataku przez co rogi się pojawią.

Riga FC - Keckemeti
Riga FC over 7.5 rzutów rożnych 2.10


Drugi zespół z Rygi i...stawiam na drugi over. Łotysze pierwszy mecz na wyjeździe przegrali 1:2, ale w całym meczu nabili aż 8 rogów (13 w całym meczu) KEC 2-1 RIG | Kecskemeti - Riga FC | Statystyki (flashscore.pl) . Teraz trzeba będzie odrabiać, na wygraną Rygi płaci się ok 1.70, a ja w tym meczu idę na rogi gospodarzy.

Hibernian - Inter Escadles
Hibernian over 7.5 rzutów rożnych 2.35


Szkoci w pierwszym meczu dość nieoczekiwanie przegrali 1:2 i w tym meczu muszą odrabiać straty. Żeby awansować muszą strzelić dwie bramki. Spodziewam się, że Hibernian od początku ruszy do ataku i będzie seryjnie nabijać rogi. W pierwszym meczu Hibernian nabił 7 rogów: https://www.flashscore.pl/mecz/O2gylnnD/#/szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0

Legia - Ordabasy
Ordabasy over 3.5 rzutów rożnych 2.25


W pierwszym meczu - jak wszyscy doskonale wiemy - było 2:2. Kazachowie nawet prowadzili 2:0. Ten zespół jest aktualnym liderem - nie takiej słabej ligi kazachskiej gdzie grają ofensywny futbol. Dzisiaj na pewno są w stanie zagrozic bramce LEgii , a szybki gol gospodarzy sprawi, że szansa na rogi dla Kazachów będzie bardzo duża.

Zalaegerszeg - Osijek
Osijek over 4.5 rzutów rożnych 2.15


Tutaj na koniec idę nieco pod prąd, bo typuję rogi drużyny, która pierwszy mecz wygrała...Jednak ta wygrana - jak na duzą przewagę Chorwatów jest skromna, bo 1:0. W pierwszym meczu Osijek nabił aż 9 rogów: OSI 1-0 ZAL | Osijek - Zalaegerszeg | Statystyki (flashscore.pl). Chorwaci są o klasę lepsi od Węgrów i spodziewam się, że te 5 rogów goście są w stanie zdobyć.

AKO tych 6 zdarzeń: 213.37.
Z 50 zł do wygrania nieco ponad 9 k.

Powodzenia i z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1137
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, eliminacje Ligi Konferencji Europy
Godzina: 16:00
Spotkanie: Toboł Kostanaj - FC Basel
Typ: BTS
Kurs: 1.60
Bukmacher: Superbet
Dziś pierwszym, bo o 16:00 meczem rewanżowym Ligi Konferencji będzie konfrontacja pomiędzy Toboł Kostanaj i FC Basel. W meczu przed tygodniem padł wynik 3-1 dla Kazachstańskiego zespołu, co było sporą niespodzianką. Drużyna Toboł jest w trakcie sezonu, w którym to po 15 kolejkach zajmują 6 miejsce z dorobkiem 26 punktów mając na koncie 8 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 19-18. Gospodarze mają serię 7 kolejnych meczy bez porażki z czego 6 wygrali. Basel też zaczął swój sezon, ale rozegrał do tej pory 2 mecze, w których to zanotował 1 zwycięstwo, i 1 porażkę tracąc w nich 4 gole i strzelając 6. Przyjezdni widać, że jeszcze nie weszli dobrze w sezon i w tym upatruję, że mój typ wejdzie, ponieważ goście chcąc podjąć walkę i odrobić straty będą musieli zaatakować co stworzy sytuację gospodarzom na kontry. Mój typ jest jak najbardziej prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1317
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Jan Sikorski
@JS_rankingUEFA


Lot FC Basel do Kazachstanu (z międzylądowaniem w Tbilisi) wystartował dopiero o 20:16. Drużyna miała lecieć dzień wcześniej, ale problemy techniczne powodują, że na miejscu będzie dopiero jutro, w dniu meczu. W dodatku jest mocno zdziesiątkowana kartkami, kontuzjami i chorobami.


Post automatycznie złączony:

El. LKE, 03.08, 16:00
Toboł Kostanaj - FC Basel
1, kurs 3.25, Superbet

Będzie krótko. Basel u siebie przegrała 3:1, na wyjazd na gorący teren jedzie bardzo osłabiona, dodatkowo wyjdzie na zmęczeniu po problemach z transportem. Post Jana Sikorskiego:



Mysle, że na ten moment kurs jest na tyle atrakcyjny ze trzeba grać ;)
A ja przestrzegałbym przed hurraoptymizmem z takim typem. To, że Basel jest zdziesiątkowane kontuzjami i chorobami to spore wyolbrzymienie. Mają swoje braki, ale skład, który dzisiaj zagra ma i tak o wiele wiele większy potencjał niż Kazachowie. Skład z Freiem, Ndoye, Millarem czy Augustinem... Fakty są takie, że Basel to półfinalista tych rozgrywek z ubiegłego sezonu (o mały włos byłby finał). Jak ktoś śledzi ten zespół, to wie, że w ich DNA jest radzenie sobie z różnymi problemami w trakcie sezonu i gra zawsze do końca. Zespoły z Kazachstanu są cienkie moim zdaniem. Ordabasy czy Astana, które są wyżej w lidze od Tobołu oglądałem w tym sezonie w pucharach i grają kaszanę. Szwajcarzy mają potencjał, żeby od razu po wyjściu jedną nogą z samolotu klepnąć taki Toboł i ogromne doświadczenie w pucharach w przeciwieństwie do rywala. Pierwszy mecz kontrolowali do przerwy i prowadzili 1:0. W drugiej połowie pokpili sprawę jak nasi w Kiszyniowie, dostali 2 czerwone, ale nie zmienia to dla mnie faktu, że stać ich, żeby wrócić do gry może nawet o awans. Ciekawe, że mimo tych informacji o kontuzjach i problem z samolotem kurs wcale nie pikuje w górę :)

BASEL WIN @ 2.07
BASEL -1,5 @ 3.75
efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +310
Pablito91 536K

Pablito91

Użytkownik
Tobol - Basel.
Basel handicap -1.5 różnego w 1 polowie @2.05 Superbet

Już za chwilę pierwsze spotkanie rewanżowej rundy ligi konferencji Europy. Zmierzą się w nim drużyna z Kazachstanu Tobol ze Szwajcarską Bazyleą. W pierwszym meczu niespodziewanie Basel przegrał u siebie aż 1:3 i są teraz w bardzo trudnej sytuacji. Przegrali tamto spotkanie na własne życzenie grając w 9 przeciwko 11 przez sporą część czasu. Teraz nie pozostaje im nic innego jak rzucić się odrazu do ataku gdyż muszą odrobić dwie bramki straty. Liczę, że druzyna z Kazachstanu przynajmniej przy wyniku 0:0 będzie broniła korzystnego wyniku. Liczę , że Basel ruszy odrazu do ataku i nabije o dwa różne więcej od gospodarzy w 1 polowie.
 
paga 35,3K

paga

Użytkownik
A ja przestrzegałbym przed hurraoptymizmem z takim typem. To, że Basel jest zdziesiątkowane kontuzjami i chorobami to spore wyolbrzymienie. Mają swoje braki, ale skład, który dzisiaj zagra ma i tak o wiele wiele większy potencjał niż Kazachowie. Skład z Freiem, Ndoye, Millarem czy Augustinem... Fakty są takie, że Basel to półfinalista tych rozgrywek z ubiegłego sezonu (o mały włos byłby finał). Jak ktoś śledzi ten zespół, to wie, że w ich DNA jest radzenie sobie z różnymi problemami w trakcie sezonu i gra zawsze do końca. Zespoły z Kazachstanu są cienkie moim zdaniem. Ordabasy czy Astana, które są wyżej w lidze od Tobołu oglądałem w tym sezonie w pucharach i grają kaszanę. Szwajcarzy mają potencjał, żeby od razu po wyjściu jedną nogą z samolotu klepnąć taki Toboł i ogromne doświadczenie w pucharach w przeciwieństwie do rywala. Pierwszy mecz kontrolowali do przerwy i prowadzili 1:0. W drugiej połowie pokpili sprawę jak nasi w Kiszyniowie, dostali 2 czerwone, ale nie zmienia to dla mnie faktu, że stać ich, żeby wrócić do gry może nawet o awans. Ciekawe, że mimo tych informacji o kontuzjach i problem z samolotem kurs wcale nie pikuje w górę :)

BASEL WIN @ 2.07
BASEL -1,5 @ 3.75
efortuna
Podobnie jak kolega. Wychodzę z założenia jednak, że jeżeli juz grac zwycięstwo Szwajcarów to już pójść w kierunku awansu. Kazachowie nic nie grają. Podobnie jak to śmieszne Ordbasy, w pierwszym spotkaniu dwie akcje i gdyby Legia nie miała w bramce najgorszego bramkarza od ponad 30 lat w swoich szeregach to wynik byłby zupełnie inny. Basel podejdzie poważnie do spotkania i zrobi porządek po wpadce u siebie.
Gram awans, ponieważ kurs wyższy o 1.0 a przy zwycięstwie dwoma golami nie wierzę, że Szwajcarzy odpuszczą.

awans Basel 4,85
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Legia Warszawa vs Ordabasy
Typ: Thomas Pekhart strzeli gola
Kurs: 2.50✅️
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Wojskowi nieźle zaprezentowali się w Szymkencie. Naturalnie można drwić z wyniku osiągniętego w Kazachstanie, ale jak dobrze wiemy jest to rudny teren i remis jest jak najbardziej do zaakceptowania. Wszystko rozstrzygnie się przecież na Łazienkowskiej i warto docenić fakt, że pomimo wyniku 0:2 udało się odrobić straty. Szkoda ostatniej akcji Blaza Kramera, który powinien skierować piłkę do siatki przeciwnika i triumf był na wyciągnięcie ręki. Tak naprawdę stołeczni tracili bramki przez swoje indywidualne błędy i bramki dla rywali padły po złych reakcjach Kacpra Tobiasza oraz defensywy przy stałym fragmencie gry. Dzisiaj w Warszawie ponownie należy pokazać jakość i tym razem dobre sytuacje zamienić na gole. Czy skuteczność będzie na wysokim poziomie?

Trzeba przyznać, że Odrabasy nie pokazały niczego wielkiego w pierwszej rywalizacji w Kazachstanie. Zespół ten miał swoje momenty, ale tak naprawdę to Legia kontrolowała przebieg tamtego meczu. Wydaje się, że atut własnego boiska może mieć znaczenie w tej parze i outsider może mieć spore problemy w Warszawie, aby tworzyć sobie sytuacje. Należy spodziewać się, że goście poczekają na swoje okazje z kontrataków, czy też ze stałych fragmentów gry. Białoruski trener Aleksandr Sednev ma u siebie kilka interesujących nazwisk, jak duet Uzbeków Shakhboz Umarov oraz Bobur Abdikholikov. Obaj w Wyszejszaja Liha mi imponowali i ciekawy jestem ich występu na Łazienkowskiej. Czy Odrabasy sprawią niespodziankę?

Tak jak pisałem powyżej, atut własnego boiska może mieć spore znaczenie w kwestii awansu do kolejnej rundy eliminacji i Legia z Kazachstanu przywiozła korzystny dla siebie wynik. Teraz na swoim obiekcie trzeba pokazać jakość. Czy będzie to łatwe przetarcie dla Wojskowych? Jestem zdania, że nie. Zdecydowałem się na gola lidera gospodarzy. Legia w tej kampanii rozegrała 3 oficjalne rywalizacje. Z Rakowem Częstochowa padł bezbramkowy remis, ale już w starciu z ŁKS-em Thomas Pekhart popisał się klasycznym hat-trickiem. W Szymkencie nasz bohater również cieszył się z gola. Jego współpraca z Pawłem Wszołkiem wygląda świetnie i wierzę, że przed własną publicznością również zaliczy tafienie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1798
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Legia Warszawa - Ordabasy
Typ: Legia + powyżej 2,5 gola + powyżej 26,5 faulii + 1. połowa zmiana NIE
@3.89 FORTUNA

Dziś piłkarze Legii Warszawa będą za wszelką cenę chcieli dokończyć dzieła by przed własną publicznością ograć zdecydowanie niżej notowanego rywala. W pierwszym pojedynku obydwu drużyn do pewnego momentu wyglądało to bardzo dobrze, gdyż Legia prowadziła już 0:2 lecz straciła tą przewagę i do Warszawy wróciła z remisem 2:2. W lidze odpoczywali w weekend więc są wypoczęci i powinni dostarczyć radości swoim fanom, którzy nie wyobrażają sobie aby ich ulubieńcy już odpadli z europejskich pucharów. Od początku pracy Kosty Runjaića w Legii jego podopieczni nie zaznali goryczki porażki przy Łazienkowskiej. Ordabasy z kolei to drużyna, która zdecydowanie lepiej radzi sobie u siebie niż na wyjazdach. W delegacjach bowiem wygrali zaledwie 2 z ostatnich 5 meczy. W pierwszym spotkaniu w Kazachastanie było odgwizdanych aż 31 fauli. Dziś liczę również na twardy mecz, gdyż jest to rewanż decydujący o odpadnięciu z pucharów, więc nikt nie będzie odstawiał nogi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1748
bfred 319,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa Conference League
Godzina: 20: 45
Spotkanie: Haverfordwest - B36 Torshavn
Typ: BTS
Kurs:
1.75
Bukmacher: Superbet
Analiza: Pojedynek zespołów z Wysp Owczych i Walii. Jak widać po drużynie Klaksvik (wyeliminowało Hacken) drużyn z Wysp Owczych nie wolno lekceważyć. Zespoły wyelminowały kolejno w poprzedniej rundzie drużyny z Macedonii oraz Estonii. W pierwszym spotkaniu dzisiejsi goście wygrali 2-1. Gospodarze będą chcieli odrobić stratę ale sądzę że będzie ciężko. W poprzednim spotkaniu B36 miało sporą przewagę i mecz powinien skończyć się wyższym wynikiem dla B36. Myślę, że goście na pewno strzelą gola bardziej obawiam się gospodarzy ale myślę, że jednak Walijczyków stać na to honorowe trafienie. Awans obstawiałbym B36 zresztą na to wskazują kursy ale to piłka i wszystko jest możliwe. Powodzenia:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom