>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

II Liga - Grupa Zachodnia [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W tym temacie będziemy podawać typy oraz prowadzić dyskusje na temat spotkań drużyn walczących w II Lidze - grupie zachodniej.
Zespoły które awansowały do II ligi:
UKP Zielona Góra


Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Odra Opole

Błękitni Stargard Szczeciński

Zespoły które spadły z I ligi:
Polonia Bytom


Warta Poznań
Lech Rypin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Tur Turek został zdegradowany w związku z nieotrzymaniem licencji na grę w II lidze w sezonie 2013/14, przez co dodatkowo utrzymał się Ruch Zdzieszowice.

STS
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Ostrovia Ostrów - Bytovia Bytów

Jeszcze nie dawno świętowaliśmy awans Ostrovii do drugiej ligi a tu już pierwsza kolejka ligowa. Rywalem beniaminka w inauguracyjnej kolejce będzie Bytovia Bytów. Goście od dwóch sezonów bez skutecznie walczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W nie dawno zakończonym sezonie zajęli trzecie miejsce. Bytovia postanowiła bardzo odświeżyć kadrę pozyskano aż trzynastu nowych zawodników. Są to:

Maciej Stefanowicz (Gryf Wejherowo), Mateusz Michalski (Polonia Warszawa), Rafał Więckowski (Elana Toruń), Jakub Karwat (Lechia Gdańsk), Michał Marczak (Broń Radom), Diego Bezerra (Raków Częstochowa), Joshua Balogun (Raków Częstochowa), Daniel Da Silva (Raków Częstochowa), Michał Benkowski (Bogdanka Łęczna), Mariusz Kryszak (Olimpia Grudziądz), Janusz Surdykowski (Arka Gdynia), Dominik Sobański (1.FC. Neubrandenburg).

Jak widać sporo zmian co za pewne wpłynie na grę zespołu który będzie się musiał na nowo zgrać a to trochę zapewne potrawa. Mniejsze ruchy transferowe mieliśmy w Ostrovii. Z zespołem pożegnali się :

Marcin Wojciechowski (Jarota Jarocin), Paweł Świtała, Jarosław Reyer, Łukasz Szczepański, Konrad Rusek, Patryk Cierniewski. Nowymi twarzami w naszym zespole są: bramkarz Bartosz Pawłowski (Sokół Kleczew) oraz zawodnicy z pola: Błażej Cyfert (Lech Poznań), Łukasz Wiącek (Calisia Kalisz), Robert Skrobacz (Victoria Ostrzeszów), Jan Zając (Calisia Kalisz), Maciej Wrzesiński (Calisia Kalisz), Grzegorz Wachowiak (Widzew Łódź junior starszy).

Celem biało-czerwonych na startujący sezon jest zapewnienie sobie utrzymania w II lidze. Jak wiadomo po sezonie 2013/2014 nastąpi reorganizacja rozgrywek. Do III ligi spadną drużyny z miejsc 9-18, a pozostałe utworzą jedną grupę II ligi. Obie ekipy więc mają odmienne cele jednak kolektyw i zgranie są po stronie gospodarzy no i jak to bywa w inauguracjach należą one bardzo często do beniaminków a kurs na pewno jest warty zagrania.

Ostrovia @3,00 Tobet ⛔ 1:1 po bardzo dobrym meczu w wykonaniu Ostrovii.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Warta Poznań - Zagłebie Sosnowiec 2.7 tobet
Stawiam konsekwentnie na Zagłębie. Runda wiosenna zeszłego sezonu znakomina (świetny bilans spotkań na wyjeździe), obiecujące sparingi, utrzymany trzon zespołu (szkoda tylko bramkarza Kudły). Co mnie jeszcze bardziej skłania do zagrania na Sosnowiczan to ostatnie spotkanie między obiema ekipami 2 dni temu w PP zakończone zwycięstwem Zagłebia 4-1 !!! I to Zagłebie grało osłabione (bez nominalnego napastnika).
 
americandream 4

americandream

Użytkownik
Warta Poznań - Zagłebie Sosnowiec 2.7 tobet

Stawiam konsekwentnie na Zagłębie. Runda wiosenna zeszłego sezonu znakomina (świetny bilans spotkań na wyjeździe), obiecujące sparingi, utrzymany trzon zespołu (szkoda tylko bramkarza Kudły). Co mnie jeszcze bardziej skłania do zagrania na Sosnowiczan to ostatnie spotkanie między obiema ekipami 2 dni temu w PP zakończone zwycięstwem Zagłebia 4-1 !!! I to Zagłebie grało osłabione (bez nominalnego napastnika).


Odradzam branie pod uwagę tą analize, a marjolowi polecam większy obiektywizm. Warta była lepszym zespołem, stworzyła więcej 100% sytuacji. Zagłębie było zabójczo skuteczne, praktycznie to co mieli to wykorzystali + karny którego nie było. Nie zdziwie się, jeżeli dziś zobaczymy odwrotny wynik w stronę Warty.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ruch Zdzieszowice - Raków @ 2.60 STS, Expekt ✅ [0:1]
Raków do Zdzieszowic uda się pokrzepiony wygraną z Calisia (2:1), warto dodać, że Czerwono – Niebiescy praktycznie nie pozostawili złudzeń drużynie z Kalisza, jednak nie ustrzegli się błędów doprowadzając do “śmierdzącej końcówki”. Wydaję się, że nowi gracze pozyskani do klubu w przerwie dość szybko wkomponowali się do “jedenastki” Rakowa, dodając do tego pewnego w bramce Kosa, w obronie dobrze zagrali Soczyński, Byrtek i Strzelecki, szybkiego Naporę czy młodego Brzęczka można z optymizmem patrzeć na sobotni mecz, oby nam tego optymizmu gospodarze nie zachwiali.
Mecz mógł się zupełnie inaczej ułożyć gdyby strzału z wolnego Soczyńskiego bramkarz nie sparował na poprzeczkę i sytuacji sam na sam Czerwińskiego z bramkarzem Calisii.
&quot;Zdzichy&quot; zebrali szybkie 3 bramki w 14 minut z beniaminkiem z Zielonej Góry, ostatecznie 4:2 się skończyło. Jedyne zagrożenie w drużynie Ruchu to Bukowiec + Lachowski. Niby mają również Pajączkowskiego ale on to już taki emeryt trochę.
 
Z 939,5K
Janas trenerem drugoligowej Bytovii Bytów


Były selekcjoner reprezentacji Polski, Paweł Janas, stanął przed zupełnie nowym wyzwaniem w swojej karierze. W tym sezonie będzie walczył o awans do... I ligi. 60-latek został bowiem trenerem drugoligowej Bytovii Bytów.
Dla Janasa będzie to pierwsza przygoda z zespołem drugoligowym. - Cieszę się, że Bytovię poprowadzi tak uznany i szanowany trener, były selekcjoner reprezentacji Polski, Paweł Janas. Z pewnością jego bogate doświadczenie trenerskie przełoży się na kolejne sukcesy naszego zespołu. Nowy trener z pewnością będzie też inspiracją dla samych piłkarzy i obecnego sztabu szkoleniowego, dla których taki autorytet jest niezbędny dla dalszego rozwoju - powiedział wiceprezes Rafał Gierszewski.
Doświadczony szkoleniowiec zastąpił zwolnionego Waldemara Walkusza, który prowadził drużynę przez dziewięć lat. Oficjalnie podpisze umowę w najbliższy piątek. Pracę rozpocznie 5 sierpnia.

Futbol news
 
milson 209

milson

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński

Poszły kursy w dół, bo Betclic miał dzisiaj nawet 2,2 na sosnowiczan. Krótka piłka - Zagłębie straszliwy falstart na Warcie w pierwszej kolejce i kubeł zimnej głowy na rozpalone głowy. Na fali entuzjazmu związanego z łatwą przeprawą z poznaniakami w Pucharze Polski trójkolorowi myśleli, że w &quot;Ogródku&quot; będzie tak samo. Przypomnieli sobie jednak o II-ligowych realiach. Ekipa myśląca o awansie nie może pozwolić sobie na drugą wpadkę w tak krótkim odstępie czasowym już na samym początku długiej i wyboistej drogi na zaplecze ekstraklasy. Tym bardziej, że na teren Zagłębia Dąbrowskiego przyjeżdża beniaminek ze Stargardu Szczecińskiego, który w pierwszej kolejce nie pokazał nic szczególnego i ograł biednego Górnika z Wałbrzycha. Oficjalna strona Zagłębia nie wspomina o żadnych absencjach przed sobotnim spotkanie, Gdybym mógł, postawiłbym z handicapem, ale nie ma gdzie... Myślę, że powyżej 2,5 bramki też może wpaść, więc warto spróbować zagrać i w tę stronę.
Zagłębie @2 Betclic ✅ straszne męki... 1:0
over 2,5 @2 Tobet ⛔
Tak jak wspomniano w poprzednim poście, Paweł Janas wraca na ławkę trenerską. Bytovia podejmuje beniaminka z Opola. Zatrudnienie takiego szkoleniowca to wyraźny znak, że skończyło się granie na pół gwizdka w Bytowie. Gracze będą chcieli ładnie przywitać się z &quot;Janosikiem&quot;. Według mnie pomorska ekipa musi takie mecze wygrywać, a opłaca się postawić.
Bytovia win @1,8 Unibet, Betclic, Tobet ✅
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
RKS Raków - Rozwój @ 1.90 Expekt ⛔ [0:3]
Częstochowianie startu ligi lepiej sobie nie mogli wymarzyć, komplet punktów po dwóch spotkaniach i druga pozycja w tabeli. Rozwój wydaję się być kolejnym zespołem z którym Raków powinien sobie poradzić, tym bardziej, że gra Częstochowian w Zdzieszowicach była naprawdę dobra. Solidnie wyglądała obrona, a i z przodu było jak należy. Oczywiście nie popadajmy w huraoptymizm, jak wiadomo dla nas w tym sezonie każdy mecz jest na wagę złota w kontekście ostatecznego rozrachunku jakim jest miejsce w przedziale 1-8, a jeśli piłkarze Rakowa dadzą na luz, mogą srogo zostać skarceni.
Piłkarze prowadzeni przez Dietmara Brehmera, zgromadzili na swoim koncie jeden punkt, zdobywając go tydzień temu w spotkaniu z UKP Zielona Góra (0:0). Na inauguracje zespół z Brynowa przegrał aż 0:5 w Kluczborku.
 
milson 209

milson

Użytkownik
Calisia Kalisz - Warta Poznań
Nie wierzę w to co widzę. Dla mnie dość spore value w kierunku lidera drugiej ligi, który przyjeżdża do ostatniej drużyny w tabeli. Calisia cały czas dołuje, a w klubie nie dzieje się najlepiej. Jeden z graczy żebrał u byłego prezesa 100 złotych, żeby miał jakieś środki na jedzenie, w ataku biegają obrońcy, a na dodatek nie zagra filar defensywy pauzujący za kartki. W grze Calisii nie ma pomysłu, ale trenera obowiązuje urzędowy optymizm. Przed tygodniem w Opolu powtarzał, że &quot;gdyby wykorzystali swoje okazje to byłoby zupełnie inaczej&quot;, a było odwrotnie. Mieli jedną sytuację w pierwszych minutach spotkania (sam na sam), a później beniaminek niszczył ich permanentnie, ale wygrał zaledwie 1:0.
Po drugiej strony boiska Zieloni, którzy będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Skoro ekipa ze stolicy Wielkopolski potrafiła wygrać z dużo silniejszym Jarotą, to dlaczego nie będzie faworytem w pojedynku z upadającym klubem z Kalisza? Warta w formie, Warta walcząca o awans.
Dla mnie faworyt jest tylko jeden. Myślę, że kursy będą spadać, więc polecam już teraz.
Warta @2.0 Unibet
Warta DNB @1.5 Unibet
FT 0-3.
Grzegorz Rasiak strzelił dwie, powinien z 5. Potwierdziło się wszystko co pisałem. Mam nadzieję, że Calisia zacznie w końcu coś grać, ale na razie to pewny dostarczyciel punktów i pieniędzy. Pozdrawiam grających i komu pomogłem proszę o kliknięcie dzięki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
B 2,2K

barichello

Użytkownik
kluczbork gryf
zespol gryfu pojechal do kluczborka w okrjonym skladzie. na czas nie zdolano postawic wszystkich na nogi. zolto czarni udali sie w 16osobowym skladzie. niby sa zastepcy ale forma pozostawia wile do zyczenia dwie porazki i remis. w poprzednim sezonie kluczbork nie pozostawil zludzen, dwukrotnie ograli gryf 4-1.
kluczbork

z koma
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga zachodnia
Spotkanie: Błękitni Stargard Szczeciński - Calisia Kalisz
Typ: Błękitni
Kurs: 2,00
bwin
Dosyć wcześnie bo na godzinę trzynastą zaplanowano na dzisiaj spotkanie drugiej ligi zachodniej pomiędzy Błękitnymi Stargard Szczeciński a Calisia Kalisz. Moim zdaniem trzy punkty zostaną dzisiaj przy ulicy Ceglanej. Gracze z Kalisza w dalszym ciągu borykają się z problemami finansowymi i kadrowymi. Jest wielki problem z obrońcami i napastnikami. W ataku grają dziewiętnastoletni Bartosz Bujalski i rok od niego młodszy Mateusz Stefaniak i to by było na tyle. Co prawda na testy przyjechał Bartosz Jasiński napastnik juniorów starszych Lechii Gdańsk ale trener Zajączkowski nie zdecydował się jeszcze na niego. Co do wyników to przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania ligowe strzelając w nich tylko dwie bramki. Zespół gospodarzy jak dotąd wygrał jedno spotkanie. Na inauguracje pokonał walczący o awans Górnik Wałbrzych dwa do jednego zaś trzy pozostałe mecze to porażki ale za to po dobrej grze. Dwie jednobramkowe z Zagłębiem Sosnowiec i Bytovią Bytów oraz dwa do trzech z Jarotą Jarocin gdzie na dwadzieścia minut przed końcem prowadzili gracze Stargardu. W ataku maja będącego w dobrej formie Roberta Gajdę który ma na swoim koncie już dwa trafienia. Myślę że w tym spotkaniu stać beniaminka na komplet punktów. Muszą wykorzystać kryzys panujący w Calisi i wygrają te spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga zachodnia
Spotkanie: Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom
Typ: Polonia 4/10
Kurs: 2,65
Typ: Polonia X2 7/10
Kurs: 1,45

bwin

W dniu dzisiejszym na niebiesko-czerwonym szlaku udajemy się do Zielonej Góry, by powalczyć z tamtejszą Lechią. Polonia po 4 kolejkach zajmuje niezłe 5 miejsce, a i gra wygląda nienajgorzej ( z pominięciem braku skuteczności ). Lechia zaczęła sezon świetnie, pokonując Zdzichów i remisując na cięzkim terenie w Katowicach, ale potem zadyszka i porażka u siebie z Chrobrym, a także ostatnio w Polkowicach, gdzie nasza Polonia potrafiła wygrać. Polonia wyjeżdża do ZG teoretycznie osłabiona brakiem bramkarza Miki oraz Wojtka Mroza. No właśnie ale czy osłabiona ? Mateusz na bramce spisuje się w tym roku dość przeciętnie, a Wojtek jeszcze nie pozbierał się po kontuzji. Jeżeli niebiesko-czerwoni nastawią celowniki, to jestem spokojny, gdyż sytuacji bramkowych stwarzamy sobie bez liku. Drużyny gospodarzy nie znam, wiem, że się nie położą, ale doświadczenie polonistów, którzy tym składem ogrywali się w 1 lidze powinno zaprocentować. Po takim kursie żal nie próbować.
 
milson 209

milson

Użytkownik
Gracze z Kalisza w dalszym ciągu borykają się z problemami finansowymi i kadrowymi. Jest wielki problem z obrońcami i napastnikami. W ataku grają dziewiętnastoletni Bartosz Bujalski i rok od niego młodszy Mateusz Stefaniak i to by było na tyle.
Trochę nieprawda. Obrona to akurat formacja najsolidniejsza kadrowo w drużynie, bo są zawodnicy tacy jak Fechner (niegdyś Sandecja, ale ostatnio pauzował za kartki), Cieślak (Lech ME, Polkowice), na bokach Józefiak (ME Jagi) i kapitan zespołu Jacek Paczkowski. Faktycznie problemem jest atak, ale wymienieni przez Ciebie zawodnicy nie grają na tej pozycji. Bujalski ostatnio &quot;grał&quot; w środku pola, a Stefaniak chyba wchodził z ławki, nie pamiętam. W każdym bądź razie w ataku grał środkowy obrońca Marcin Wandzel i... nadspodziewanie radził sobie nieźle. Z Rakowem strzelił bramkę, z Ostrovią wywalczył karnego, z Wartą szarpał, ale był osamotniony. To oczywiście nie zmienia faktu, że ta pozycja w Calisii potrzebuje wzmocnienia. W tygodniu sprowadzony został jakiś młodzieżowy napastnik z Miedzi, ale nie wiem, czy trener Zajączkowski zdecyduje się go już wypuścić.

Tak jak w poprzednich spotkaniach byłem niemal pewny porażek Calisii, tak dzisiaj nie jestem, mimo że ekipa wyjeżdżała z Kalisza o 4 rano.

Co można polecić z tej ligi na dziś? Myślę, że Wartę, bo chłopaki grają naprawdę ciekawie i stwarzają sobie dużo sytuacji bramkowych. Rasiak mógłby spokojnie grać co najmniej o jedną klasę rozgrywkową wyżej, a i Goliński w meczu notuje kilka ciekawych zagrań na poziomie. &quot;Zdzichy&quot;, które nie oszałamiają swoją dyspozycją w pierwszych kolejkach. Dwie porażki, bardzo szczęśliwa wygrana w Ostrowie i remis w derbach w Opolu (tu akurat trochę pechowy). Kandydat do awansu przed własną publicznością nie powinien się potknąć, powtarzam, przy tak dobrej dyspozycji.

Warta Poznań - Ruch Zdzieszowice
Warta @1,5
Betclic
Warta 1/1 @2,15 Betclic
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice 2:1
Typ: 1
Kurs: 1.69


Oferta na środę wyjątkowo uboga, więc sięgam nieco niżej. Spotkanie 2 ligi Polskiej pomiędzy Górnikiem a Ruchem. Mecz ekipy, która prognozuje walkę o awans do 1 ligi z drużyną, która będzie dostarczycielem punktów (tak bynajmniej widać na początku rozgrywek).. Ruch Zdzieszowice ma w tym sezonie na swoim koncie jedną wygraną, dwa remisy i trzy porażki, w ostatniej kolejce ulegli u siebie Błękitnym Stargard Szczeciński 3:4. Prowadząc 2-0 Ruch Zdzieszowice stracił gola tuż przed przerwą, a następnie Aleksieja Dubinę. Po jego zagraniu ręką rywale z rzutu karnego strzelili na 2-2, by ostatecznie wygrać. Nastroje po tym meczu nie były optymistyczne. To 3 mecz bez zwycięstwa dla Ruchu. Gospodarze - Górnik jest faworytem tego meczu, bowiem są wiceliderem II Ligi - Grupy Zachodniej. Mecz rozgrywany awansem gdyż został przełożony z uwagi na obchody Dni Wałbrzycha. W 6 meczach zaledwie 3 bramki stracone przez Górnik. Czyli średnio tracą gola co drugi mecz. Zdecydowanie gorzej wygląda defensywa Ruchu Zdzieszowice, bramkarz już 12 razy wyciągał piłkę z siatki. Po odniesieniu zwycięstwa w tym spotkaniu Górnik ma szansę zrównać się punktami z liderem - Chrobrym Głogów. Motywacji więc nie powinno zabraknąć. Stawiam na ekipę będącą w dużo lepszej formie, dochodzi atut własnego boiska i mizerne morale gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Btw. dlaczego nikt nie udziela się w tym temacie :?:
Piątek
⚽19:00
Odra Opole - MKS Kluczbork @ 2.10 ⛔ [0:0]
Mecz otwierający 9 kolejkę ligi. Derby Opolszczyzny, ale faworyt tylko jeden. Opolska Odra zbiera doświadczone na tym szczeblu rozgrywek po kilkuletnim poniewieraniu się po niższych klasach rozgrywkowych. Wzmocnieni Cienciałą powinni pokonać spokojnie Kluczbork który w ostatniej kolejce z Rakowem nie potrafił w pierwszej połowie zagrozić bramce strzeżonej przez Przemka Wróbla. Po przerwie zawodnicy z Kluczborka zagrali lepiej, ale złapali trzecią bramkę i odechciało im się grać. Drużyna MKS-u lubi zagrać zupełnie odmiennie połówki. Odra powinna strzelić szybko bramkę i kontrolować mecz. Od 30&#39; Odra w osłabieniu, cały mecz Kluczbork cisnął...

Sobota
⚽13:00
Błękitni Stargard Szczeciński - KS Polkowice @ 2.00 ⛔ [1:1]
Beniaminek zaskakuje. In plus rzecz jasna, do tej kolejki byli jedno miejsce pod kreską, czy tak się utrzyma :?: Polkowice nie tak straszne jak w zeszłym sezonie. Odszedł Skrzypczak i siłą ataku już nie taka mocna. O sile ataku gospodarzy stanowi 35-letni Robert Gajda który ma już 4 gole na swoim koncie. Błękitni licząc na utrzymanie muszą podtrzymać korzystny bilans meczów rozgrywanych na własnym stadionie. Do tej pory wygrali 3 z 4 meczy rozgrywanych w Stargardzie. Oby wygrali następny ????
⚽16:00 Górnik Wałbrzych - Chrobry Głogów X @ 3.10 ⛔ [0:2]
Śmiało można powiedzieć, hit kolejki. Hit czy kit to się okaże, ale liczę na wyrównany mecz. Obie drużyny lubią się długo badać z rywalem, więc niech się badają najlepiej przez 90 minut. Górnik nie przygrywa u siebie, pożyjemy zobaczymy, ale pozycja w tabeli drużyny z Głogowa jest dla mnie sporym zaskoczeniem biorąc pod uwagę 2 poprzednie sezony.
⚽16:00 Raków Częstochowa - Gryf Wejherowo @ 2.25 ✅ [3:1]
Dotarliśmy do najważniejszego dla mnie meczu. Raków zagrał słabo w Zielonce, ale też słabe mecze trzeba umieć wygrywać i wykorzystywać nieporadność przeciwników. Bilans z Gryfem mamy nie korzystny, remis u siebie i porażkę 2:4 na wyjeździe. Gryf zaskakuje, byli mocno w ogonie tabeli, lecz po wygranej m.in z Bytovią doskoczyli do drużyn z bezpiecznej strefy. Sobotni rywal Rakowa jest niepokonany od pięciu spotkań, jeśli zagrają czerwono-niebiescy najlepiej jak potrafią powinno być dobrze.
⚽16:00 Warta Poznań - Polonia Bytom X @ 3,10 ⛔ [2:1]
Spotkanie to nie powinno być rozgrywane na trzecim szczeblu w Polsce. O ile spadek Polonii mnie nie dziwi bo już powinni siedzieć w tej lidze w poprzednim sezonie, tak udział Warty w tej lidze z takim zapasem finansowym nie jest chlubą dla właścicieli klubu.
Liczę na remis w tym meczu, Warta powoli przestaje być taka groźna. Z Polkowicami wyciągnęli z 2:0 na 2:3. Rasiak strzela jak natchniony, ale i Polonia niestety po meczu z Rakowem zaczęła coś grać. Liczę na remis. Warta 3 remisy w tym sezonie w ogródku, oby był czwarty ???? Typuję również 1:1 w tym meczu

Niedziela
⚽15:00
Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice @ 2.25 ✅ [1:5]
Hit kolejki w strefie spadkowej. Nie ma się co rozpisywać nad tym meczem. Jarocin w tym sezonie poniżej oczekiwań, nie widziałem przed tej drużyny przed sezonem na 18 miejscu w tabeli. Zdzichy coś już pomału grają, powinni ograć Jarotę.

Kolejka na ⛔ Nie tak to miało wyglądać...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
KubaRKS;3890897 [B napisał:
⚽16:00[/B] Warta Poznań - Polonia Bytom X @ 3,10
Spotkanie to nie powinno być rozgrywane na trzecim szczeblu w Polsce. O ile spadek Polonii mnie nie dziwi bo już powinni siedzieć w tej lidze w poprzednim sezonie, tak udział Warty w tej lidze z takim zapasem finansowym nie jest chlubą dla właścicieli klubu.
Liczę na remis w tym meczu, Warta powoli przestaje być taka groźna. Z Polkowicami wyciągnęli z 2:0 na 2:3. Rasiak strzela jak natchniony, ale i Polonia niestety po meczu z Rakowem zaczęła coś grać. Liczę na remis. Warta 3 remisy w tym sezonie w ogródku, oby był czwarty ???? Typuję również 1:1 w tym meczu
CHciałbym się odnieść do tego że klub ma taki zapas finansowy z tego co się orientuje klub ma długi wobec swoich dawnych piłkarzy z czasów gry w I lidze także nie piszmy bzdur fakt jest jeden że Warta w tej lidze grać nie powinna jednak ich sytuacja finansowa nie jest taka &#39;&#39;czysta&#39;&#39;. Życze powodzenia oby typ wszedł.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
CHciałbym się odnieść do tego że klub ma taki zapas finansowy z tego co się orientuje klub ma długi wobec swoich dawnych piłkarzy z czasów gry w I lidze także nie piszmy bzdur fakt jest jeden że Warta w tej lidze grać nie powinna jednak ich sytuacja finansowa nie jest taka &#39;&#39;czysta&#39;&#39;. Życze powodzenia oby typ wszedł.
W obecnych czasach ciężko żeby jakiś klub był czysty jak łza. Śląsk też fala długów jakoś grają. Wracając do naszej ligi. Warta może nie jest do końca czysta ale ma jeden z lepszych budżetów w tej lidze wraz z Bytovią, Raków też ledwo koniec z końcem wciąż wiąże. Także czy bzdurą jest to co napisałem to nie wiem ;]
Pozdrawiam ????
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
W Calisii Kalisz nowym trenerem został Mirosław Dymek, który zastąpił Piotra Zajączkowskiego. Calisia miała bardzo słaby początek rozgrywek, ale ostatnio spisuje się nieco lepiej i z 7 punktami zajmuje 17. lokatę.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Warta Poznan - Zielona Gora 1 1.85 2.5/10
Nordicbet daje zagrać tylko za 56e, ale jest to duże value, więc skorzystam za drobne.
Warta w świetnej formie, mają 3 zwycięstwa z rzędu. Ostatnio na Wartę z Bytomiem był taki sam kurs a Zielona Góra to zespół o klasę gorszy. Prawidłowy kurs w tym meczu to 1.6 na gospodarzy więc trzeba zagrać !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom