>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ledwo opadł kurz w Lesznie po pierwszej porażce Unii od ponad 1000 dni, a za chwilę 2. kolejka PGE Ekstraligi. Miejmy nadzieję, że tym razem koronawirus nie pokrzyżuje planów i kolejkę uda się odjechać w całości.
W piątek Falubaz będzie miał okazję do rehabilitacji po porażce z beniaminkiem z Torunia. Tym razem ich rywalem będzie GKM, który jest przez wielu w tym sezonie skazywany na pożarcie.
W drugim piątkowym meczu Sparta Wrocław zainauguruje sezon z Apatorem, szykuje się bardzo ciekawe widowisko, bo apetyty w Toruniu wzrosły.
Pierwszy mecz niedzielny to starcie Stali z Motorem. Przed gośćmi bardzo trudne zadanie, gdyż Stal w pierwszej kolejce odpaliła prawie wszytskie rakiety w Lesznie.
Kolejkę zakończymy w Częstochowie, gdzie Włókniarz będzie próbował wykorzystać słaby start Mistrzów Polski. Byłoby gorąco, jeśli Byki zaczęłyby sezon od dwóch porażek, bo Eltrox raczej na żadne spacerek faworytom nie pozwoli.
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat drugiego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

9.04.2021
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz, godz. 18:00
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń, godz. 20:30

11.04.2021
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin, godz. 16:30
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno, godz. 19:15
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Brac szybko i patrzec jak portfel puchnie......
Włokniarz-UniaL 1 bieg juniorow kurs 1.58 Ewinner
Spadlem z krzesla tu kurs powinien byc 1.1 i to tylko dlatego bo defekt lub tasma...najlepsza para juniorska na najsłabszą w lidze...dobrac do jakiegos dubelka😉😉...nie moze byc inny wynik niz 5:1
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Brac szybko i patrzec jak portfel puchnie......
Włokniarz-UniaL 1 bieg juniorow kurs 1.58 Ewinner
Spadlem z krzesla tu kurs powinien byc 1.1 i to tylko dlatego bo defekt lub tasma...najlepsza para juniorska na najsłabszą w lidze...dobrac do jakiegos dubelka😉😉...nie moze byc inny wynik niz 5:1
Portfel może spuchnąć ale trzeba oddać cesarzowi co cesarskie.

Po pierwsze według mnie Częstochowa nie ma najlepszej pary a po drugie Leszno nie ma najsłabszej.
Para Leszna jest słabsza to fakt ale to nie są goście pokroju zielonogórskich czy grudziądzkich juniorów, że do 30 metra są motocykl z tyłu.

Tutaj Pludra może powalczyć. Ponadto myslę że bukmacher kierował się, że odsłona numer 2 cechuję , młodość, fantazję i brak doświadczenia co prowadzi do częstych literek w programie zawodów.

Jak dla mnie Świdnicki może troszkę namieszać w tym biefu in minus. Nie lubie grać jednych biegów dlatego tym postem pozwole sobie ostrzec innych użytkowników, że to nie jest pojedynek Dawida z Goliatem czy Leszna z Rawiczem jak kto woli by kurs oscylował na 1.10

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Trochę nie kumam kursów na to zdarzenie:

bieg juniorski Sparta - Apator

sts (-0,5) Wrocław kurs 1,47
forbet Wrocław wygra 1,95 w juniorce poszło mega gladko

Jak dla mnie w forbecie to mega value. Zależy jeszcze od losowania torów, ale Lewanowski jedzie z 3 lub 4 toru. Liszka, który powinien dobrze wystartować z wewnętrznego pola, tak czy siak powinien sobie poradzić bez problemu z Żupińskim. Curzytek już w tamtym roku bardzo ładnie się prezentował, w tym roku w sparing w Gorzowie przyjeżdzał przed Woźniakiem. Jeśli Sparta w tym biegu pojedzie z pól 1 i 3, to jesli dodając do tego, że to drugi bieg i trzyma wewnętrzna, to szansa na wygraną Sparty bardzo duża. Jeśli pola 1,3 będą dla Apatora, szanse nieco się wyrównują, ale nadal Wrocław moim zdaniem jest większym faworytem na to zdarzeni niż kurs 1,95. Raczej sts tu dobrze wskazuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Falubaz - GKM
Osyczka - Bartkowiak Typ 2
Kurs 1,70
Buk STS[/ICONPLUS]

W pojedynku dwóch młodych zawodników stawiam na mniej doświadczonego wiekiem a więcej jazdą. Pan Osyczka to zawodnik drugoligowy gdzie spędził większą część swojej kariery. Ze skutkiem różnym zdarzały się mecze na zero a i na 6-7 pkt. Tylko że druga liga (najlpesza liga świata) jest nie miarodajna z uwagi na obsadę budżety i całą otoczkę.

Po drugiej stronie mamy 18 letniego Mateusza, który rokuję na przyszłość i w przeciwieństwie do osyczki, który po tym sezonie zwija żagle Mateusz zasmakował już Ekstraligi i pokazał ząb.

Osyczka w 1 kolejce bez wyrazu, lepiej od niego pojechał Ragus czy Lewandowski. Pojechał po komplet zer nie pozostawiając po sobie żadnego wspomnienia. Mały kamyczek tylko taki że osyczka już jechał Bartkowiak jeszcze nie

Idę w kierunku Bartkowiaka
Post automatycznie złączony:

Trochę nie kumam kursów na to zdarzenie:

bieg juniorski Sparta - Apator

sts (-0,5) Wrocław kurs 1,47
forbet Wrocław wygra 1,95

Jak dla mnie w forbecie to mega value. Zależy jeszcze od losowania torów, ale Lewandowski jedzie z 3 lub 4 toru. Liszka, który powinien dobrze wystartować z wewnętrznego pola, tak czy siak powinien sobie poradzić bez problemu z Żupińskim. Curzytek już w tamtym roku bardzo ładnie się prezentował, w tym roku w sparing w Gorzowie przyjeżdżał przed Woźniakiem. Jeśli Sparta w tym biegu pojedzie z pól 1 i 3, to jesli dodając do tego, że to drugi bieg i trzyma wewnętrzna, to szansa na wygraną Sparty bardzo duża. Jeśli pola 1,3 będą dla Apatora, szanse nieco się wyrównują, ale nadal Wrocław moim zdaniem jest większym faworytem na to zdarzeni niż kurs 1,95. Raczej sts tu dobrze wskazuje.
Z Lewandowskiego robią Boga:) bo ładnie pojechał z Protasem. Sts w ich drugim starcie Lewyandowski - Protas na live dał kurs 2.10 naprotasa. Pozniej w pare minut spadło do 1.55. Artyukuły na SF już są czekam jeszcze na czarny charakter w NC+

Nie ujmuje młodemu ładnie walczył z Piotrem tylko że też pomogło mu pociągniecie Protasa.
Teraz przychodzi wyjazd i to do Wrocławia. Młody myślę ze nie zrobi punktu
Czy Żupiński jest w stanie wygrać juniorski? Wątpie mając w pamieci jego ostatni występ to raczej oczekiwano czegoś więcej.

Fajny bet znalazłeś.
Post automatycznie złączony:

Ciężko raczej, żeby Świdnicki tu namieszał...
To moja luźa myśl. Zobaczymy jak bedzie jechał bez ręki Marka. Już pamietam jak Gomólski jechał po tym jak nie był pod ręką MC
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
W 858

woffi2013

Użytkownik
No tak, ale problem jest taki, że on w ogóle w tym biegu nie pojedzie. A swoją drogą trzęsąca się ręka Cieślaka, to raczej niekoniecznie pomagała XD
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Lewandowski mi się podobał w pierwszej kolejce, w biegu z Protsiewiczem jednak Piotrek popełnił błąd, a młody to wykorzystał i tyle. Dodam jeszcze tylko , że rano w sts kurs na wygraną Sparty w biegu juniorskim był chyba 1,85, sam zagrałem za 1,75, na forbecie już poleciało na 1,90.

Do tego dorzuciłbym:

Miedziński poniżej 5.0 pkt @1,75 miedziak tak jak z reguły we wro

Miedziak całkiem fajnie zaprezentował się w pierwszej kolejce, ale z tego co pamiętam, to ostatnio nie radził sobie we Wrocławiu. Do tego może nie pojechać w nominowanych, jednak bracia Holderowie mają na to większą szansę i do tego moim zdaniem Lambert niezle tu jeżdzący i będący w dobrej formie Przedpełski. A jak do tego dojdzie jakaś taktyczna za Miedziaka, to może pojedzie tylko w trzech biegach... W 3 biegu jedzie z zewn. pola i stawiam na 0-1 pkt (ch.holder, czugunow, tai). W 6.biegu (tai, liszka, przedpelski) - 1-2 pkt. W 9. biegu (artiom, janowski, przedpslki) i tor zewnetrzny :) max 0-1 pkt. w 12. jedzie z Liszka i Bewleyem i Lewandowskim, a liczę na to, że nie pojedzie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Kurs 1.58 na wygrana juniorow Wlokniarza to naprawde byl bardzo dobry kurs.
Tak po pierwsze to raczej Świdnicki nie pojedzie w tym biegu tylko Kowalski , a po drugie to wszyscy trzej juniorzy z Częstochowy sa lepsi od tych z Leszna.
Wiadomo , ze wszystko moze sie wydarzyc ale taki kurs jak dla mnie nie podlega dyskusji bo wyjsciowo powinno byc kolo 1.3

Zeby post nie byl bez typu.

Bewley over 5 @1.75. Bet365 8

Sparta na niego postawila , podobno zostal doposazony sprzetem od Kowalskiego. Chlopak umie jezdzic co pokazal na koniec zeszlego sezonu gdy dostal silniki od Taia.
Biegi ma dosyc latwe wiec licze , ze minimum te 6 punktow zalixzy.
Sukces w tym sezonie sparty zalezy w duzej mierze od jego postawy i mysle , ze moze dzis dostac 5 biegow zeby sie podbudowal
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zacznijmy od tego ze raczej pojedzie Kowalski a nie Swidnicki...😉
Dla mnie betem dnia jest mimo wszystko i mimo latwych w miare biegow...
Protasiewicz under 9.5 kurs 1.8 ewinner
Ide przeciwko wiekowi Protasa i temu ze jednak GKM moze sie postawi...
Juniorów Torunia bym nie lekcewazyl tym bardziej ze Zupinski jak wyjdzie moze namieszac....
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Sparta Wrocław (-18.5) v Apator Toruń @ 2.38 fortuna

Ja typuje zdecydowane zwyciestwo druzyny gospodarzy, liderzy Tajski , Janoś ,Łaguta. Kazdy z nich moze zakrecic sie w okolicach kompletu.Do tego Czugunow i Bewley po 7-8 punktów spokojnie są w stanie zrobić. Wrocław pokazał moc w sparingu w Gorzowie, wiadomo sparing ale 51 punktow na wyjezdzie robi wrazenie. Juniorka na korzysc gospodarzy, wyzej widze Curzytka i Liszke tym bardziej na swoim torze. Żupinski dobrze zaczął, a teraz jego kariera przyhamowała , poprzedni sezon przeciętny .W pierwszym meczu w biegu młodziezowym on powinien wygrac, a to młody Lewandowski gonił zawodnika Zielonej Góry. Kto oglądał wie ze mecz dla Zielonej pechowo sie ułozył, brak zdecydowania u Zagara ustawił wynik.U gosci mozna liczyc na mlodego Holdera i Przedpłskiego , starszy Holder na wyjazdach bardzo przecietny zeby nie powiedziec słaby , Miedzinski 3starty i spodziewam sie zmiany. Lambert na razie niewiadoma.
Te 35 to mi sie wydaje maksimum jakie moze Torun wyrwać, polecam sledzic zaklady na zywo jak ktos wyzej zauwazył na prawde fajme zdarzenia da sie wyłapać, też zagrałem protasa z lewandowskim po 2.1 i po kilku minutach kurs wynosił 1.4.
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Bewley over 5 @1.75. Bet365

Sparta na niego postawila , podobno zostal doposazony sprzetem od Kowalskiego. Chlopak umie jezdzic co pokazal na koniec zeszlego sezonu gdy dostal silniki od Taia.
Biegi ma dosyc latwe wiec licze , ze minimum te 6 punktow zalixzy.
Sukces w tym sezonie sparty zalezy w duzej mierze od jego postawy i mysle , ze moze dzis dostac 5 biegow zeby sie podbudowal
łaguta janowski woffinden czugunow - takie nazwiska z nim w drużynie, to myślisz, że pozwolą mu pojechać 5 biegów? do tego taktyczne pójdą w jego biegach
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Sezon Żużlowy 2021 rozpędza się, przez Covid jeździmy bez udziału publiczności, Pierwsza kolejka zarówno jeśli chodzi o Ekstraligę i 1 Ligę nie pełna. Ciężko na ten moment wyciągnąć jakieś daleko idące wnioski. Ale już widać że Leszno w tym roku hegemonem nie będzie, Strata Kubery i Smektały odbije się na wynikach juniorka tegoroczna raczej nie zbliży się do ich poziomu. Jeśli Lindsey nie będzie jeździł maxa to Unii może być ciężko o seryjne zwycięstwa.

Moim skromnym zdaniem Głównym Faworytem do tytułu mistrzowskiego w Tym Sezonie Jest Sparta Wrocław. A jeśli chodzi o 1 ligę sprawę awansu rozstrzygną między sobą Wybrzeże Gdańsk i ROW Rybnik jak będzie zobaczymy

Teraz typy na dzisiejsze mecze

Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz

Już na początek mecz z serii o utrzymanie dla Grudziądzan jest kilka nie wiadomych ale jakoś nie wierzę w obłędną formę K. Kasprzaka i P Pawlickiego do tego mamy Pedersena który może oczywiście pojechać świetnie ale nie zdziwię się jak będzie to występ na poziomie 6-8 pkt Liczę na dobrą jazdę Bartkowiaka K. Bjerre ale ogólnie rzecz biorąc GKM na ten moment na papierze zbyt dużej siły nie prezentuje.

Zielona Góra przegrała 1 mecz w Toruniu ale paradoksalnie nie wyglądało to tak źle, pozytywne odczucia dotyczą tego jak pokazał się Dudek + Fricke, Myślę że Profesor Protas pojedzie lepiej niż w Toruniu do tego Matej który również ma szanse na polepszenie dorobku punktowego względem meczu w Toruniu.

Reasumując Widzę to tak

Falubaz Zielona Góra GKM Grudziądz

Typ Falubaz Zielona Góra

Kurs 1.20

Bukmacher Forbet

Falubaz Zielona Góra - 6.5 pkt

Kurs 1.55

Bukmacher Forbet

Kto lepszy Osyczka Bartkowiak ?

Typ Bartkowiak ( wszystkie starty się liczą )

Kurs 1.6

Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
ja dzisiaj ide
Handi 18,5 Toruń +++
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziadz Suma Punktów (Max. 3 pierwszych biegów) : Matej Zagar - Poniżej 5.5 Kurs 1,85 +++
bije sie co z GKM niby słabi ale ta Zielonka też średnia...ale ma Lidera...u Nas sami mało ambitni na trasie malo jeździli wiec boje sie jak zawsze o starty... po juniorach tyle lat sie nic nie spodziewam ze dzisiaj czemu miałbym zmienić zdanie bo przeciwnicy tez słabi.. loteria
myśle jeszcze Belwey kontra miedziak +++
j. HOlder 2.5 przeciwko Lagucie +++ tu zalezy jaki buk ale rusek z tego co widzialem rozliczyl na plus
Under Kacprzaka easy moj pewniaczek na ten sezon :) lideros Grudziadza przyszedl za Lagute a fuj... Buczkowi moglby buty czyscic
under 9,5 Protas ajc stary dobry szaleniec ---
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja jeszcze dodam od siebie
Wyscig 2 kto lepszy Osyczka-Bartkowiak 1 kurs 2.05 Sts
Ogolnie wszyscy cisna w tego Bartkowiaka ze bedzie lepszy hmmm moze tak byc tylko nalezy pamietac ze w zeszlym sezonie zaliczyl powazny dzwon i byl wylaczony z jazdy i teraz nic nie jechal jeszcze...sam jestem ciekaw...Osyczka w 1 meczu nie istnial ale teraz jada w ZG i licze na lepsze spasowanie i zaryzykuje i twierdze ze moze pojechac lepiej napewno od Ragusa i od Bartkowiaka wiec zobaczymy😉
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
mordo chciałem tylko o tym pogadać XD chyba od tego jest forum
Juz wyjasniam zagadnienie.
Zmiany jakie pojda w jego biegach to Lambert za Chlupaca i ewentualnie w 12 biegu jakis taktyk za Miedzinskiego wiec tragedii nie ma, bo np. taki Lambert pokazuje z poczatku sezonu, ze jest spokojnie do objechania.
Jesli chodzi o to, czy mu pozwola jechac w 5 biegach to zalezy glownie od jego postawy.
Na spokojnie moze miec wiecej punktow niz Czugunov, co juz otwiera przed nim drzwi do nominowanych
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ja jeszcze dodam od siebie
Wyscig 2 kto lepszy Osyczka-Bartkowiak 1 kurs 2.05 Sts
Ogolnie wszyscy cisna w tego Bartkowiaka ze bedzie lepszy hmmm moze tak byc tylko nalezy pamietac ze w zeszlym sezonie zaliczyl powazny dzwon i byl wylaczony z jazdy i teraz nic nie jechal jeszcze...sam jestem ciekaw...Osyczka w 1 meczu nie istnial ale teraz jada w ZG i licze na lepsze spasowanie i zaryzykuje i twierdze ze moze pojechac lepiej napewno od Ragusa i od Bartkowiaka wiec zobaczymy😉
Ja od siebie dodam, że jak dwa lata temu Rolnicki przychodził do Grudziądza to też miał być dla nich zbawieniem jeśli chodzi o formację juniorską. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj zagralem krakowiak wicej niz 3.5 sts kurs 1.52

Norbert w tatym roku jechal wlasnie w ZG zna ten tor fajnie sie na juiorce pokazywal dzisiaj w parze z KK ktory nie wiadomo w jakiej jest w formnie do tego begi przeciwko Pawliczakowi i 3 razy ptrzeciwko juniorom wedlug mnie powinien na spokojnie te 4 pkt zdobyc

juz porazka ten trener GKM to deb..... krakowiak przywzoi za soba pawliczaka ma 2 pkt a pozniej jest zmienany do konca zawodow skad wzieli tego amatora
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom