>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Piątkowy Mecz Wieczorny Drugiej Kolejki Ekstraligi.

Betard Sparta Wrocław eWinner Apator Toruń

Tak jak pisałem wcześniej Wrocław na papierze wygląda bardzo mocno Trzech ultra mocnych liderów Tajski Janowski i Artiom do tego Gleb pierwszy sezon seniorski, i Bewley Formacja juniorska może bez szału ale nazwał bym ją zrównoważoną, jestem przekonany że Liszka i Curzytek będą swoje na przestrzeni sezonu bedą przywozić.

Toruń według mnie nie jest kandydatem do spadku i na swoim Torze postraszy kilka drużyn ale wyjazd do Wrocławia gdzie jest taka Paka to inna zabawa Raczej Misja Niemożliwa :) Tak realnie oceniając siłę obu drużyn to wychodzi luźno 52-38 minimum. OK Holdery sobie poradzą, Lambert też coś dołoży ( choć wygląda gorzej niż w zeszłym sezonie w Rybniku) Ale idąc dalej Przedpełski na w domu tak na wyjazd przy takich armatach słabo to widzę. O Miedziaku nie wspomnę bo z całym szacunkiem ale mówiąc dosadnie odstaje od reszty mocno.Zresztą mam takie wrażenie, że lata lecą a ten zawodnik wniosków nie wyciąga.

Jeszcze dwa słowa odnośnie juniorów Apatora Lewandowski dobre wrażenie w pierwszym spotkaniu, będzie pociecha z tego zawodnika w przyszłości, Żupiński wiadomo, diament z Gdańska ale czy przypadkiem nie za wiele się od niego oczekuje. Zaryzykuje twierdzenie że na swoim torze Curzytek, Liszka będą lepsi:)

Biorę poprawkę na to że to jest pierwsze spotkanie Wrocławia w sezonie ale skoro ma się mocarstwowe plany to trzeba pokazać od początku siłę! Stawki bez szaleństw początek sezonu.

Sparta Wrocław -Apator Toruń

Typ Sparta Wrocław -12.5 pkt Końcówka parodia i brakuje 0.5 pkt

Kurs 1.50

Bukmacher Forbet

Przedpełski Miedziński Kto Lepszy ? ( Wszystkie Starty się liczą)

Typ Przedpełski

Kurs 1.55

Bukmacher Forbet


Lepiej wyglądał w 1 meczu u siebie ( dlatego próbuje jeszcze raz )

Artiom Janoś Kto Lepszy ? ( Wszystkie Starty się liczą )

Typ Artiom Łaguta 1 pkt Janowski ;)

Kurs 1.7

Bukmacher Forbet

Tu zupełnie na czuja Artiom b
ędzie chciał się pokazać jak się nie spali będzie szalał :)
 
Ostatnia edycja:
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
kempes mu podpowiada :) hehe panowie ja jestem od malego fanem GKM ale ten sezon wszystko w plecy...najlepiej wyjdzie na tym pedesen bo on jezdzi dla kasy a nie wygranych wiec kasuje w kazdym meczu 6 biegow :)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
kempes mu podpowiada :) hehe panowie ja jestem od malego fanem GKM ale ten sezon wszystko w plecy...najlepiej wyjdzie na tym pedesen bo on jezdzi dla kasy a nie wygranych wiec kasuje w kazdym meczu 6 biegow :)
Dla nich jedynym możliwym rozwiązaniem, aby coś powalczyć o utrzymanie jest..."kontuzja" Krakowiaka i wykorzystanie Z/Z. Przy założeniu, że Zielona czy Toruń nie będą mieli sporych absencji :)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dla nich jedynym możliwym rozwiązaniem, aby coś powalczyć o utrzymanie jest..."kontuzja" Krakowiaka i wykorzystanie Z/Z. Przy założeniu, że Zielona czy Toruń nie będą mieli sporych absencji :)
Ja uważam że nawet to nie uchroni Grudziądz przed spadkiem. Może jedynie zielony stolik spowodowany czwartą czy którąśtam falą.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jak Stal Gorzów podchodzi do nominowanych? To znaczy, wydaje się, że przed nominowanymi będzie bardzo jednostronny wynik, a Bartek ma w miarę łatwe biegi, więc w czterech powinien zrobić komplet. Czy w wypadku przewagi +10-12 i kompletu Zmarzlika wrzuca go na piąty, nominowany bieg? Czy raczej spodziewać się, że pojedzie 4 razy?

Jestem absolutnym Januszem :)
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Jak Stal Gorzów podchodzi do nominowanych? To znaczy, wydaje się, że przed nominowanymi będzie bardzo jednostronny wynik, a Bartek ma w miarę łatwe biegi, więc w czterech powinien zrobić komplet. Czy w wypadku przewagi +10-12 i kompletu Zmarzlika wrzuca go na piąty, nominowany bieg? Czy raczej spodziewać się, że pojedzie 4 razy?

Jestem absolutnym Januszem :)
Gorzów to nie Tarnów gdzie mają gdzieś wyniki. Zresztą tu jadą o mistrza i o odpuszczaniu przy wygranym meczu mowy być nie może bo jest runda rewanżowa gdzie jedzie się o punkt bonusowy. A na przyszłość to gdy bonusy są rozdane to Zmarzlik jest pierwszy to oddawania biegów.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Gorzów to nie Tarnów gdzie mają gdzieś wyniki. Zresztą tu jadą o mistrza i o odpuszczaniu przy wygranym meczu mowy być nie może bo jest runda rewanżowa gdzie jedzie się o punkt bonusowy. A na przyszłość to gdy bonusy są rozdane to Zmarzlik jest pierwszy to oddawania biegów.
Czyli Bartek pojedzie 5 razy? Jeśli tak, no to patrząc na biegi, to może 1 punkt gdzieś po drodze zgubi, a tak to powinien z trojeczkami przyjeżdżać.
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Z meczu Gorzów Lublin zagrałem

Lampart więcej 3.5 kurs 1.52 sts najbardziej doświadczony z junioro dzisiaj na niego Lublin musi liczyć jezeli chcą dobry wynik uzyskać w biegu juniorow powinien 3 lub 2 pkt przywieź jedzienie Jeszce raz z juniorek Gorzowa oraz moze zastępować karliona

Thomsen więcej 7.5 kurs 1.70 sts
Jeden z liderów Gorzowa jedzie razem z juniorami na nich pkt nie powinien tracić a takiego Hampela Buczka czy nawet Mikella u siebie moze też objezdzac
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Moj 1 typ dzisiaj
J.Jepessen under 6.5 sts kurs 1.75
Sam jestem ciekaw jak pojedzie,rywal trudny biegi rowniez,juniorka wlokniarza tak mocna ze nie wiadomo czy pojedzie w nominowanych i debiut generalnie....więc sprobuje choc tor powinien mu sprzyjac...zobaczymy
Jak ktos gdzies zobaczy wyzsza linie to mowic😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
furman19 928

furman19

Użytkownik
Czyli Bartek pojedzie 5 razy? Jeśli tak, no to patrząc na biegi, to może 1 punkt gdzieś po drodze zgubi, a tak to powinien z trojeczkami przyjeżdżać.
Na pewno pojedzie 5 biegów, pierwszy mecz, jeszcze mecz rewanżowy. Linia 12.5 po kursie 1.57 jak najbardziej nie do gry. Defekt, tasma lub pilnowanie swojego zawodnika na pozycji możliwe. Dwa punkty tylko do zgubienia nie ma co po takim kursie. Bartek lubi na swoim torze do tego czasem zaspać na starcie .

Emil Sayfutdinov powyzej 10.5 @ 1.7 sts
Emil kocur na tym torze , widać ze forma jest maszyny bardzo szybkie.Tor jeden z jego ulubionych .On potrafił zrobić tu komplet, ostatni mecz 13 punktów , dzisiaj mysle ze moze tylko Madsen mu zabrać punkty chociaz wyzej widze umiejetnosci Emila. Lingren na razie słabo sie prezentuje , tragiczny występ w Bydgoszczy . 11 punktów jak najbardziej do zrobienia przez Emila .

Madsen Emil Woryna Lidsey
Kowalski Lingren Kolodziej Emil
Madsen Jeppensen Emil Kolodziej
Smektała Doyle Madsen Emil
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Na dziś nie kombinuję idę tak jak mi podpowiada rozum a on mówi tak:

Częstochowa - Leszno
Typ Leszno
Kurs 2.55
Buk sts

Leszno drugi raz tak słabo nie pojedzie. A i według mnie rywal słabszy. Z czym do ludzi Pan Woryna?' Fred bez wyrazu z początkiem sezonu. Juniorzy nadrobią ale jak w Lesznie ta 4 mega seniorów - JD PP JK i ES pojedzie na swoim poziomie to będzie za mało. Dziękuję Gorzowie za wygraną bo dzięki nim mamy dziś taki kurs. A powinien być w miarę równo. Przy meczu na styku ta 4 może wygrać mecz sama w nominowanych




 
Otrzymane punkty reputacji: +235
dx2 211,5K

dx2

Użytkownik
Z meczu Gorzów Lublin zagrałem

Thomsen więcej 7.5 kurs 1.70 sts
Jeden z liderów Gorzowa jedzie razem z juniorami na nich pkt nie powinien tracić a takiego Hampela Buczka czy nawet Mikella u siebie moze też objezdzac
Chciałem tak zagrac zaraz po godzinie 9, ale tu linia jest 8,5 punkta. Moze byla tak wczesniej , nie wiem kiedy to sprawdzales i nie mowie ze wczesniej takiej lini puntkowej nei bylo, ale to juz niestety nieaktualne.

Nie typuje czesto sportu zuzlowego, ale myslalem ze w takich przypadkach bukmacher manipuluje kursem, ale widocznie linia punktowa tez.
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Chciałem tak zagrac zaraz po godzinie 9, ale tu linia jest 8,5 punkta. Moze byla tak wczesniej , nie wiem kiedy to sprawdzales i nie mowie ze wczesniej takiej lini puntkowej nei bylo, ale to juz niestety nieaktualne.

Nie typuje czesto sportu zuzlowego, ale myslalem ze w takich przypadkach bukmacher manipuluje kursem, ale widocznie linia punktowa tez.
To samo z Jonasem Jeppesenem brak oferty na linię 6.5
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
podniecacie sie under 6,5 na jepesena jak on zrobi 5-7 oczek bo ma łatwe biegi ,gdzie te 4 oczka ma prawie z urzędu i jeszcze 1,5 czyli po podatku 1,25 - hehehe , amatorzy do potęgi
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Kurs na Jepessena byl 1.7 gdy ja stawialem wiec w miare....no wlasnie ma 4 w zasadzie na 4 biegi😉wiec musi jeszcze sporo dorobic o ile pojedzie w nominowanych😉
Uciekly juz linie na Holte i Thomsena niestety tu jest moment i po kursach i liniach
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Bo żużel nie ma oddsmarkerow na wysokim poziomie i linie oraz kursy w dużej mierze zmieniamy my - gracze naszymi kuponami. Mało jest sportów że kursy spadają tak szybko i diametralnie. Przyklad wczorajszej Łodzi idealny:)
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Z luznych typow mozna zagrac
Hampel under 7.5 ewinner kurs 1.65
Watpie aby jechal 6 biegow typ bardziej pod covid i problemy Jarka a rywal bardzo ciezki,co prawda ma latwe biegi stosunkowo ale czy Jarek to wytrzyma...hmm
Oprocz tego Pludra under 1.5 sts kurs 2.01
Po takim kursie sprobuje...sportowo poza punktem w biegu juniorskim nie powinno byc wiecej ale w sytuacji defektu czy wykluczenia typ nie wejdzie...wiec ryzyko spore...ale ja zaryzykuje tym bardziej ze nadwyzka jest po wczoraj😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom