>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Bieg juniorski
Gorzów vs Lublin 2 2.0 Fortuna
Jak zobaczyłem ten kurs to w szoku jestem.. mateusz cierniak który w tamtym sezonie w 1 lidze jechał znakomicie.. ile razy na nim zarobiłem to głowa mała..obok niego Wiktor Lampart.. Rozumiem na wyjeździe bedzie ciężej, ale powinni minimum 4:2 wygrac choc czuje 5:1 dla motoru..
Ciekawi mnie w tym meczu ten Karlon.. jak myślicie Łaguta mu az tak pomoze ze sprzetem? polecił sam go a szczerze ja nawet go nie kojarze...
A z Jeppsenem uwazać lepiej.. w tamtym sezonie jeździł w tej 1 lidze po komplety z taka przewaga.. a to jest 1 mecz w tym sezonie jego wiec analiza w jego kierunku nie ma sensu chyba ze zna sie go osobiscie i moze powiedzieć.. a tak to Częstochowa juniorami powinna zrobić przewagę ale jak pamietamy Miśkowiak u siebie w tamtym sezonie nie jeździł tak dobrze.. wyjazdy mu lepiej wychodziły..

Ta fortuna w tym roku to beznadzieja jakaś.. nie moge połączyć juniorskiego z drugim meczem ze ktos zdobedzeie over albo under ale moge połaczyć z pojedynkiem dwóch żużlowców.. wszystko ograniczaja
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Karion byl i jezdzil w Ostrowie swego czasu😉cienki jak barszcz byl ale tez trzeba oddac ze nie mial sprzetu potem zlamal reke i i wyjechal,koszty przewyzszaly zyski jak to podsumowal prezes wtedy....ja przewiduje ze bedzie od poczatku zmieniany przez Lamparta i Cierniaka ewentualnie pojedzie jeden bieg...
Jepessen juz pograny takze czekam😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Mi cały czas po głowie chodzi ten Bartek, bo czuję komplet punktów (wspomniałem wcześniej, że o żużlu wiem bardzo, bardzo mało), a jego biegi są śmiesznie łatwe, może prócz ostatniego przed nominowanymi. Chciałem grać over Bartka, ale liczyłem na 11,5, a nie 12,5. Natomiast to, że zdobędzie on najwięcej punktów w meczu jest bardzo prawdopodobne.

Główny rywal to Vaculik, który jednak jedzie 3x z Laguta, niby po chorobie, ale w którymś biegu punkty może stracić + bardziej wierzę w Bartka na nominowanych niż Vaculika. Czysto matematycznie to spodziewam się przewagi dwóch-trzech punktów.

Bartosz Zmarzlik najlepiej punktujący w meczu @1,70 - 1xbet 15 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Na dziś nie kombinuję idę tak jak mi podpowiada rozum a on mówi tak:

Częstochowa - Leszno
Typ Leszno
Kurs 2.55
Buk sts

Leszno drugi raz tak słabo nie pojedzie. A i według mnie rywal słabszy. Z czym do ludzi Pan Woryna?' Fred bez wyrazu z początkiem sezonu. Juniorzy nadrobią ale jak w Lesznie ta 4 mega seniorów - JD PP JK i ES pojedzie na swoim poziomie to będzie za mało. Dziękuję Gorzowie za wygraną bo dzięki nim mamy dziś taki kurs. A powinien być w miarę równo. Przy meczu na styku ta 4 może wygrać mecz sama w nominowanych

Popieram kolege i rowniez gram na Leszno. Czestochowianie maja pewnego Madsena tylko i lepszych juniorow. Unia drugi raz tak slabo nie pojedzie ten kurs to okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Popieram kolege i rowniez gram na Leszno. Czestochowianie maja pewnego Madsena tylko i lepszych juniorow. Unia drugi raz tak slabo nie pojedzie ten kurs to okazja.
Hmm a kto jest pewny w Lesznie ?

Sajfutdinov -ok
Doyle -?? W tamtym sezonie zawalal mecze w Czestochowie ,
Kolodziej -slabo
Lidsey -poprzedni sezon super jak na niego , a ostatni mecz beznadziejny.
Pawlicki - nierowno pod sufitem ma. Czy zdobedzie 6 pkt czy 12 to nikt tego nie wie.
Juniorzy - slabo.

Wiadomo wszystko moze sie zdarzyc ale 2.5 na Leszno to normalka
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Stal Gorzów - Motor Lublin

Stal w pierwszym meczu pokazała że jest mocna, oczywiście trzeba brać poprawkę, na sytuację w Lesznie a konkretnie to już nie ta juniorka. Tak czy owak wygrana w Lesznie musi wzbudzać szacunek. Przyjezdnym ciężko wygrywać w Gorzowie do tego brak Kubery w pierwszych 3 meczach sezonu. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę że to pierwszy mecz drużyny Motoru w sezonie. To wszystko skłania mnie do takiego typu

Stal Gorzów Motor Lublin

Typ Stal -6.5 pkt

Kurs 1.37

Bukmacher Forbet

Bartosz Zmarzlik Poniżej 13.5 pkt ( Wszystkie Starty się liczą )

Kurs 1.75

Bukmacher Forbet


Tak wiadomo Bartek Hegemon u siebie i pierwsze 3 starty to raczej będzie łatwe 9 pkt ale później mamy 4 start gdzie rywalami będą G. Łaguta, Michelsen a także kolega z drużyny Thomsen I tutaj moim zdaniem może się coś wydarzyć Do tego mamy 5 start w biegach Nominowanych i też może być różnie. ( A może Przewaga Stali będzie tak duża że Zmarzlik odda komuś swój start? Tego również nie wykluczam).

Kto Lepszy ? Hampel Buczkowski ( Wszystkie starty się liczą )

Typ Hampel

Kurs 1.45

Bukmacher Forbet


Hampela uważam za lepszego i bardziej doświadczonego zawodnika. Wiadomo jak Buczkowski jeździł w poprzednim sezonie i nie sądzę żeby tak szybko odbudował formę w nowym klubie. Można dołożyć do jakiejś taśmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Nowacki + Jasiński powyżej 3,5 punkta @1,90 ewinner cztery biegi i typ trafiony :) oby więcej takich promocji nam dawali bukmacherzy ;) Lampart zgodnie z przypuszczeniami piach

Wszyscy się zachwycają nad juniorami Lublina i prawdą jest, że to najmocniejsza obecnie para, ale tor w Gorzowie jest wymagający i ja bym gospodarzy nie skreślał. Lampart w zeszłym roku też tu miał zdominować wyścig młodzieżowy, a przywiózł zero i dopiero potem pokonał 2 razy Karczmarza. Cierniak trochę niewiadoma.Tutaj szczególnie Nowacki masakrycznie zmotywowany co było widać w wywiadach, gdzie opowiadał, że od kilku lat na tych wszystkich wypożyczeniach w głowie miał cały czas powrót do Gorzowa. W Lesznie pokazał wielką klasę.
Tutaj bieg juniorski gdzie ja sie naprawdę nie zdziwie jak zobaczymy 3:3. W najgorszym wypadku 2:4. W biegu czwartym Jasniński z kolejną niewiadomą Karionem to samo w biegu 8 (chociaż tutaj myślę, że już pójdzie RT za Kariona). Dodatkowo Nowacki 2 razy z Buczkowskim, który w zasadzie też nie wiadomo czy wróci do formy czy dalej będzie piach.
Myślę, że juniorzy z Gorzowa są spokojnie w stanie ogarnąć tu 5/6 punktów

Jeppesen vs Lidsey @1,60 iforbet Lidsey jednak dziś mocny, co nie zmienia faktu, że Częstochowa straciła szansę na wygraną przez menadżera. Fatalny Woryna, fatalny Smektała, a on zmienia Jeppesena, który jako jedyny z tej trójki szarpał i miał fajną prędkość :ROFLMAO:

Lidsey fatalny pierwszy mecz i ciężko mu się tu będzie odbudować. Dwa pierwsze biegi bardzo trudne. Jak nie pójdzie to spodziewam się tu szybkich zmian jeśli będzie Leszno przegrywać -6 czego nie wykluczam.
Duńczyk z kolei dostaje na swoje pełnoprawne przywitanie z ekstraligą dosyć łatwy start. W 4 z Miśkowiakiem, Sadurskimm i DOylem to praktycznie punkt na juniorze Leszna darmowy. W 7 Pludra, więc sytuacja podobna. W 13 ewentualne starcie z Lidseyem, który w zasadzie tylko raz jedzie na juniora, którym jest Miśkowiak, wiec wcale tu nie będzie łatwo. Poza tym tak szczerze mówiąc nie zdziwię się jak Jeppesen po prostu odpali i będzie bardzo mocną drugą linią Częstochowian. Australijczyk pierwszy mecz bez argumentów i nie widzę przesłanek na nagłe odbudowanie z Włókniarzem. Szczególnie, że trener Baron wiedząc jak sytuacja wygląda poukładał biegi z nim tak, żeby jechał z liderami i żeby Leszno przywoziło chociaż te 3:3.
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Z meczu Gorzów Lublin zagrałem

Lampart więcej 3.5 kurs 1.52 sts najbardziej doświadczony z junioro dzisiaj na niego Lublin musi liczyć jezeli chcą dobry wynik uzyskać w biegu juniorow powinien 3 lub 2 pkt przywieź jedzienie Jeszce raz z juniorek Gorzowa oraz moze zastępować karliona

Thomsen więcej 7.5 kurs 1.70 sts
Jeden z liderów Gorzowa jedzie razem z juniorami na nich pkt nie powinien tracić a takiego Hampela Buczka czy nawet Mikella u siebie moze też objezdzac

Lampart dzisiaj ale żenada i to ma byc najlepsza para w Polsce cierniak przyszedł z 1 ligi i go zjada
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa Unia Leszno

O tym meczu dużo już zostało napisane, osobiście stoję na stanowisku że Leszno się dzisiaj mocno zmobilizuje, spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania Oczywiście ze względu na handicap własnego toru i juniorkę lekkim faworytem jest Częstochowa ale może być bardzo różnie.

Dlatego też proponuje taki typ

Włókniarz Częstochowa Unia Leszno

Typ Unia + 6.0 pkt

Kurs 1.5

Bukmacher Forbet


Miśkowiak Kowalski Kto Lepszy ? ( Wszystkie Starty się liczą )

Typ Miśkowiak


Kurs 1.4

Bukmacher Forbet


Pojedynek dwóch Juniorów Częstochowy Miśkowiak o wiele bardziej doświadczony i utalentowany dlatego też sądzę że to właśnie on będzie liderem tej pary a co za tym idzie zdobędzie więcej pkt

Pojedynek Par Kto Lepszy ? (Wszystkie Starty się liczą)

Sajfutidnov Kołodziej/ Madsen Woryna


Typ Emil Janusz ;) 20-19 Janusz kosmiczny:cool:


Kurs 1.67

Bukmacher Forbet


Myślę że Emil będzie dziś ciągnął ten wózek oczywiście Madsen Zrobi Swoje ale jakoś wyżej widzę dorobek punktowy Kołodzieja niż Woryny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Tak jak mowilem bieg juniorski to formalnosc po kursie 1.58 to byla gruba promocja, Jepessen tez under lekko, podobnie Pludra under po kursie 2 tez zacnie wchodzi....jedyny minus przy Hampelu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom