>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II EDYCJA TURNIEJU FIFY 07

mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ja osobiście nie widziałem na hamachi:
▶ Patrolinho
▶ mucios
▶ filip_r2
▶ rebi

Nie widziałem również kofina lecz M4ciek mówił że był wcześniej na hm. Z adrianzem chciałem złapać kontakt lecz grał jakiś mecz. Jak M4ciek wspomniał próbowaliśmy grać jednak lagi jak @#@$@$#@$@.

OK jeden wyjątek ale inni pewnie Fify nawet na dysku nie mają. Sorki ale napisze taki sam post w Grupie B i jak ktoś chce grać to tam zaglądnie. Jeśli nie będzie odzewu nikogo do 2006-10-10 22:00 to traktuje mecze z tamtą czwórką jako walkowery.

adrianza i kofina prosze o kontat i ustalenie terminu meczu. Jeśli oni ine wyrażą chęci gry do 2006-10-11 22:00 to również mecze traktuje jako walkowery.

Z M4ćkiem zagramy jak nie będzie lagów.

Pozdrawiam
 
bogmacher 0

bogmacher

Użytkownik
Nick Bógmacher
Klub AZ Alkmaar
GG 8334399
IP 91.145.129.110

Rozumiem że można jeszcze sie zapisywać ? :] bardzo mi na tym zalezy
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ja proponowałbym żeby w trzeciej edycji grali tylko Ci którzy aktywnie uczestniczyli w drugiej edycji i zaszkins bo odpadł przez kłótnie a chciał grać.

Dlatego podjąłbym taką decyzje bo turniej jest po to żeby sobie POGRAĆ, a nie czekać, że a nuż ktoś będzie miał przypływ dobroci i będzie na hamachi.

Pzdr
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Ludzie , a zróbmy tak że mogą grać osoby z ilościa postów powyżej 50 lub 100 , bo zarejsetruje co sie taki zapisze i nigra.
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja tworze ???? z toba za duzo problemow jest ???? jak prowadizlem to problemow nie bylo wiec moge dalej prowadzic chyba ???? 8)

w przyszlym tygoniu zrobie zapisy. mam pomysl co do tego zeby znalezc tylko tych co beda nna bank grac.zrobie nowy regulamin i od razu z limitem postow...za tydzien wszystko zobaxczycie ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
No kurde jak przypadkowych?! moja wina ze np Patrolinho przez 3-4 tyg nie zagral nawet meczu.. albo ty... obudziles sie dzien przed terminem?! to samo rebi i mucios. nie moja wina ze sie idioci zapisali i nie grali (bez urazy)
 
Do góry Bottom