>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

II EDYCJA TURNIEJU FIFY 07

W 2

wislak

Forum VIP
Witam. W związku że w tym tygodniu zakończymy Turniej w FIFĘ myślę ze mozna zacząc zapisy do II edycji. Myśle ze chetni się znajda. mucios88 juz pisał ze by zagrał. Mysle ze ci co grali w I edycji tez się zgłoszą. Fajnie się grało i mysle ze znowu mozna zagrac, a lepiej zeby zacząc zapisy wczesniej zeby kazdy mogl zdarzyc a nie dzien przed.
UWAGA: mecz gramy zazwyczaj po 22.30 bo wtedy gra sie swietnie- nie ma lagów, rzadko rozlacza, a w godiznach poludniowych i wieczorncyh 18-21 sa laagi takie ze nie idzie grac nawet jak obaj gracze maja dobre łącza. A wiec jak komus nie pasuje poznym wieczorem bo za pozno to niech sie nie zapisuje bo jak sie gra na max lagach to wogole nie odzwierciedla klasy zawodnikow- bedzie moment bez lagow- gracz A strzeli gola i gracz B juznie ma szans!
I to by było na tyle.

ZAPISY MAJA WYGLADAC TAK:

Nick
Klub
GG
IP Hamchi

Mój zapis:

Wiślak
FC Barcelona
3223289
5.76.125.20
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Pare uwag:

1. W bezpłatnej sieci może być max 16 osób
2. Proponuje przerwać mecz i rozegrać w innym terminie jeśli są lagi
3. Mecz &quot;na raty&quot; to też nie mecz, po przerwaniu połączenia radziłbym zagrać cały mecz od nowa doliczając wynik przed przerwaniem
4. Wydłużyć czas meczu do 10 min bo 8 to troche za krótko
 
W 2

wislak

Forum VIP
Pare uwag:

1. W bezpłatnej sieci może być max 16 osób - no i co ????
2. Proponuje przerwać mecz i rozegrać w innym terminie jeśli są lagi - jak sa masakryczne to tak, ale jak idzie grac i tylko momenty sa slabsze to nie- lagi byly sa i beda! jedynie po polnocy nie ma ????
3. Mecz &quot;na raty&quot; to też nie mecz, po przerwaniu połączenia radziłbym zagrać cały mecz od nowa doliczając wynik przed przerwaniem - to by nie mialo sensu... powiedzmy ze prowadze z toba 3:0 i jest 70 min. ty sie celowo rozlaczasz, no bo nie masz juz sznas, a w drugim meczu sa zawodnicy pelni sil, nowe morale itd wiec mecz calkiem inny moze byc i wtgrasz 5:1 i wygrales 5:4! poza tym w tabeli potem jak beda sie gole liczyly to bedzie glupio bo jeden user mogl grac 3 mecze bez przerwan a drugi tez ale z przerwaniami i 10 razy od nowa zaczynal to moze na lajcie wiecej goli wbic!
4. Wydłużyć czas meczu do 10 min bo 8 to troche za krótko - 8 wystarczy! 16 minut mecz to i tak juz duzo, z przerwami to jest 25min a jak wywali to znowu laczenie itp to czasem z 40 min leci a niestety nie kazdy ma czas, chociaz ja mam :jezora54:
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Pare uwag:

1. W bezpłatnej sieci może być max 16 osób - no i co ????
2. Proponuje przerwać mecz i rozegrać w innym terminie jeśli są lagi - jak sa masakryczne to tak, ale jak idzie grac i tylko momenty sa slabsze to nie- lagi byly sa i beda! jedynie po polnocy nie ma ????
3. Mecz &quot;na raty&quot; to też nie mecz, po przerwaniu połączenia radziłbym zagrać cały mecz od nowa doliczając wynik przed przerwaniem - to by nie mialo sensu... powiedzmy ze prowadze z toba 3:0 i jest 70 min. ty sie celowo rozlaczasz, no bo nie masz juz sznas, a w drugim meczu sa zawodnicy pelni sil, nowe morale itd wiec mecz calkiem inny moze byc i wtgrasz 5:1 i wygrales 5:4! poza tym w tabeli potem jak beda sie gole liczyly to bedzie glupio bo jeden user mogl grac 3 mecze bez przerwan a drugi tez ale z przerwaniami i 10 razy od nowa zaczynal to moze na lajcie wiecej goli wbic!
4. Wydłużyć czas meczu do 10 min bo 8 to troche za krótko - 8 wystarczy! 16 minut mecz to i tak juz duzo, z przerwami to jest 25min a jak wywali to znowu laczenie itp to czasem z 40 min leci a niestety nie kazdy ma czas, chociaz ja mam :jezora54:
1. Może być tylko 8 nowych (chyba że starzy się wypiszą)
2. No sorki ale w pewnym meczu czasami przycinało ale przez lagi straciłem dwie bramki
3. Bez specjalnych rozłączeń tylko jak coś przerwie to raz, a dwa przy równej liczbie pkt można przecież rozegrać dwumecz o miejsce, a trzy że ktoś szarpie zawodników przez cały czas, strzeli na 2-0 i ma zerową kondycje. Potem po rozłączeniu ma znowu kondycje na full i spokojnie może się bronić, a tak będzie bardziej sprawiedliwie. Jak ktoś jest lepszy to i tak wygra a jak ktoś strzelał przypadkiem to boisko to zweryfikuje.
4. jw. wumusza to mądrą gre przez cały mecz, a nie rzucanie się bo &quot;a nuż się uda&quot;
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
3 punkt z wislakiem sie zgodze !!
2.Jak sa lagi mocne to przerywamy i gramy w pozniejszym terminie chyba ze sa lekkie to gramy..
3. 8 minut starczy
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
3 punkt z wislakiem sie zgodze !!
2.Jak sa lagi mocne to przerywamy i gramy w pozniejszym terminie chyba ze sa lekkie to gramy..
3. 8 minut starczy

3. Nie zdziwiło cię że dwa mecz które przegrałem to te w których rozłanczało? To przez to że gościu szarpał strzelił bramke i mu kondycja siadła. Potem rozłączyło i miał kondyche na full i się obronił. To nie jest zbyt sprawiedliwe
2. Tylko że wystarczy chwilowy lag pod bramką i można brameczke stracić (vide mecz z M4ckiem
4. Jak chcecie ale to promuje grających na afere a nie tych bardziej technicznych
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
jeszcze jedna propozycja do regulaminu: gramy w trybie okienkowym!
tworzysz plik locale.ini w kat.z gra a w tresci wpisz sobie

WINDOWED = 1
VIDEO = 0
 
Do góry Bottom