>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

IHF Women's World Championship-Denmark 2015

Status
Zamknięty.
M 218

mhb

Użytkownik
Po pierwsze nikt nic nie musi i nic nie jest pewne! Norweżki już spokojnie miały półfinał wygrać. Nasze nie zagrały dobrego meczu z Holandią. Zaważyła końcówka pierwszej połowy. Polki przegrywały około 4 bramkami i po odzyskaniu piłki niepotrzebnie się śpieszyły i oddawały nieprzygotowane rzuty. Zamiast dojść na dwie bramki do przerwy, zrobiło się 8 i było już po meczu. Grały momentami dobrze, ale były po prostu słabsze. Kurs na Holenderki za wysoki, ale nie jest powiedziane, że to wygrają. Świetnie broni Wester, dostanie najpewniej bramkarkę turnieju. Znakomicie wyprowadzają atak szybki w 1 i 2 tempo, ale pozycyjny już tak różowo nie wygląda. Norweżki też mają przestoje. Mecz moim zdaniem zakończy się wygraną jednych lub drugich najwyżej 3 bramkami. Ale o tym później...
Czarnogóra - Francja 1 1.95 bet 365
Czarnogóra rozgrywa o wiele lepszy turniej. Pech chciał, że w ćwierćfinale trafiły na Norweżki, gdyby nie to pewnie znajdowałyby się w półfinale. W meczu z Dunkami zdecydowanie zluzowały. Teoretycznie z 7 miejsca, można trafić do dość łatwej grupy eliminacyjne na Igrzyska. Mecz więc ma duże znaczenie. Francuzki grają przewidywalnie, bardzo wolno. Mnie wogóle swoją grą nie przekonują. Reasumując mecz o stawkę, a Czarnogóra na chwilę obecną jest zespołem lepszym. Nie będzie mowy o odpuszczaniu, a dziewczyny z Bałkanów powinny to wygrać.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Live w przerwie.

Francja - Czarnogóra over 58.5 2.08 parimatch 3/10 ⛔
34-23

Francja już z Rosja strzelanka. Jest po meczu i nie spodziewam sie nagle wielkiej walki w defensywie. 25.5 po 2.08 na drugą połowe w takich okolicznościach wydaje się bardzo dobre.
Raczej bym tu wystawił 27.5 na 2 część.

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Mecz Dunek z Rosjankami może też być typowo overowym sparingiem. Bardziej pod publikę niż walką w parterze. Choć tam też wolę poczekac na live i zagrać w przerwie, bo jak będzie na styku, to może się jednak niekorzystnie potoczyć.

Norwegia - Holandia under 54.5 1.88 3/10 p i n n a c l e ✅
23-31, duży fart

Za to finał muszę underować. 54.5 w meczu o złoto to wysoka linia.
Tam będzie sporo szanowania piłki moim zdaniem, bramka mocna z obu stron i max 95 rzutów z moich wyliczeń. Wyjściowe 51.5-52.0 chyba były idealnie wystawione.

HH
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Moim zdaniem fajny typ na finał to również :
C. Groot powyżej 3.5 bramki ----&gt; kurs ok 1.8
Z Polkami rzuciła 5 bramkek , myślę że i tutaj też pokryje ten over.
A jakieś inne argumenty? Kurs u jakiego buka?/Macko18
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy ktoś mi wytłumaczy tak wysokie kursy na Holenderki? Wprawdzie Norweżek nie miałem okazji zbyt wiele obejrzeć w akcji, ale nie chce mi się wierzyć, aby mogły grać tak samo dobrze lub jeszcze lepiej.
Mniemam, że po prostu z okazji finału się zainteresowałeś..? Jeśli nie chce Ci się wierzyć, to uwierz... Norweżki to drużyna kompletna, doświadczona, w ciągu kilku ost.lat najlepsza na świecie...
Co do meczu Polek to pamiętajmy, że nasze rozgrywające prawie niebschodza z boiska. Brak zmian + dobry początek Rumuński i będzie po meczu.
Tym mnie przekonałeś ???? zerknij na &quot;głębie&quot; składu Rumunek, czy to na całej imprezie, czy chociażby 2 ostatnie mecze... Z Norweżkami 6 zawodniczek 60 bądź więcej minut !, wcześniej 5 z nich 60 lub więcej minut z Dunkami !, ale mało tego z Brazylijkami 6 z nich 56 lub więcej minut !
I ktoś pisze o zmęczeniu Polek ????:wowsdf: Przecież takie brednie powinny być pogrubiane ku przestrodze...
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ kobiet
Godzina: 14:45
Spotkanie: Polska vs Rumunia
Typ: 1
Kurs: 4.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Mecz o brąz MŚ. Stawiam na Polskę, bo Rumunia mimo rewelacyjnej Cristiny Neagu i dobrej bramkarki, są ekipą grającą na jedną zawodniczkę większość spotkań, czyli Neagu. Reszta drużyny nie jest bardzo zróżnicowana poziomem do naszych. Dwa Rumunki zmęczone po nie pierwszej dogrywce w tym turnieju, ale jak ważnej - o finał MŚ. Przegrały i mogą czuć się wypompowane z sił fizycznych i psychicznych. Na takich imprezach Polska pokonywała już Rumunki, mimo, że wtedy również były faworytkami. Kolejna sprawa to jest ekipa podobnie jak Węgry i Rosja, która może zlekceważyć naszą ekipę, szczególnie po ostatnim meczu z Norweżkami. Następny argument jest taki, że jeśli Polska wygra i zdobędzie 3 miejsce, a Holenderki złoto, co moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne, to będą grały w najłatwiejszym turnieju do IO! TAki turniej jest obowiązkiem wygrać!. Dlatego, też sądzę, że Polska będzie bardzo skoncentrowana i mecz będzie podobny jak z Madziarkami i Rosjankami, czyli bardzo na styku, ale wygrają mniej zmęczone Polki, które powinny już dawno odpaść, ale nie mają żadnej presji, a ich motywacja i serce do walki bardzo budują do kibicowania. Jeszcze ważne - wszzystkie zawodniczki polskie są zdrowe. Kursy spadają i z okolic 5 spadają już do 3.80. Najlepszy kurs ma WH. Do boju Polsko!.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Udało mi się obejrzeć oba mecze półfinałowe. Po analizach i zachwytach innych myślałem, że reprezentacja Norwegii jest murowanym faworytem do zwycięstwa w MŚ. Jednak po meczu z Rumunkami muszę zmienić podejście. Mało brakowało (a bardziej bym powiedział: za małą skuteczność miała gwiazda reprezentacji Rumunii w drugiej połowie), a Norwegia dziś grałaby z nami. I wcale nie chodzi tu o dogrywkę, w której wszystko mogło się wydarzyć, a końcówkę drugiej połowy gdzie Norwegia goniła wynik. Nie rozumiałem czemu Neagu pod koniec nie wzięła na siebie zdobywania kolejnych bramek. Może brak sił? W końcu cały mecz rozegrała. Na twarzach mistrzyń było widać strach o przegraną w końcówce. Z całym szacunkiem do tak utytułowanego zespołu ale widząc dwa mecze Holandii z naszą reprezentacją czy Francją nie wierzę w kolejne złoto Norwegii. Ich mecz półfinałowy był emocjonujący ale nie stał na tak wysokim poziomie jak gra Pomarańczy. Na pochwały zasługuje kołowa Norweżek - Heidi Loke - oprócz karnego potrafi zawalczyć o dwie minuty kary dla rywali. Wątpię jednak by w finale ją odpuszczali. Holandia gra mocną, zwartą obroną, kontra wyćwiczona do perfekcji. W ataku chodzą wszystkie pozycję i czy akcja ze skrzydła czy zagranie na koło nie sprawia problemu. Z Polkami się nie wymęczyły kontrolując spotkanie i dziś pójdą po złoto.
Holandia wygra 3,45 Unibet ⛔
W meczu o trzecie miejsce kierowałbym się w stronę naszego składu. Oba zespoły grają zawężoną ławką. Jednak Rumunki mają dwie dogrywki w nogach. Może się to okazać bardzo ważne w drugiej połowie przy równym wyniku. Jeśli zagramy obroną jak z Węgierkami czy Rosjankami to medal będzie nasz. Nie ma się co łudzić, Neagu nie zatrzymamy. Swoje musi rzucić. Mam nadzieję, że tamta strefa obrony zagra nieco wyżej, by dać szanse bramkarce łapać piłki kierowane z 9 metra, a lewa strona odetnie pozostałe rozgrywające. Wydaje się, że gwiazda reprezentacji Rumunii traci siły. Takie wrażenie można było odnieść po meczu półfinałowym gdzie w drugiej połowie Neagu w większości rozgrywała niż rzucała. Wcale nie była wyjątkowo traktowana przez obronę Norwegii.
Polki od początku meczu półfinałowego widziały, że Holenderki grają lepiej. Może też po meczu nie było wielkiego rozczarowania jak w przypadku Rumunek gdyż rozumiały, że są zespołem gorszym. Komentarze zawodniczek świadczą, że dziś idą na maxa, bo z pustymi rękami wracać nie chcą. Cieszyć może, że chociaż na chwilę wchodziły zawodniczki dające zmianę naszym najlepszym rozgrywającym. Choć liczyłem na więcej przy takim wyniku. Też o tym wspominałem przed meczem z Holandią. Liczę na zwycięstwo naszych pań po dość równym meczu. Na koniec chcę jeszcze słowo na temat naszej kołowej Moniki Stachowskiej. Praca jaką wykonuje w obronie powinna być wzorem dla innych zawodniczej. Sądzę nawet, że gdyby nie jej obrona to dziś nasze zawodniczki oglądałyby finał w Polsce w TVP.
Polska wygra - 3,80 Unibet ⛔
Kursy dziś już uszczuplały ale kto złapał w okolicach kursu 5 czy to finał czy mecz o 3. miejsce to gratuluję. Nadal jednak zachęcam łapać to, co oferują buki.

I ktoś pisze o zmęczeniu Polek Przecież takie brednie powinny być pogrubiane ku przestrodze...
Nie podałeś żadnego argumentu dlaczego sądzisz, że nasze Panie mają tyle sił a mówisz, że to brednie. Radzę spojrzeć w raport pomeczowy i dokładniej przeanalizować ile nasze najważniejsze zawodniczki spędzają na parkiecie. Siły to może mieć Zych, Pielesz czy Sądej których na boisku prawie nie widzimy w ostatnich spotkaniach. Tylko jaką poprawę one wniosą w grę naszej reprezentacji?
Przed meczem z Holandią podawałem czasy spędzone na parkiecie podstawowych rozgrywających. Jakby tego było mało radzę posłuchać co po meczu z Holandią mówiła nasza kapitan. Może wtedy zrozumiesz, że taki argumet ma wielkie znaczenie w dziewiątym meczu mistrzostw.
http://www.sport.pl/reczna/10,64983,19369992,kapitan-reprezentacji-polski-nie-mozemy-teraz-lamentowac-zaslugujemy.html#indeks_video
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Jak ktos chciał grać Holenderki i/lub Polki to trzeba to było robić od razu po otwarciu.
Po około 5 oba były niezłe, ale teraz jak pospadały o 30%, to trochę za późno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Rumunki ostatnie dwa mecze remisowe po 60&#39;. Czemu i trzeci nie mógłby być remisowy? Obie reprezentacje na tym samym poziomie. Rumunki w pierwszym meczu, tym remisowym pierwsza połówka lepsza, druga zaś gorsza. W drugim z Norweżkami na odwrót, zmęczenie będzie. Polki ostatnio przyzwyczaiły, że trochę wchodzą w mecz, więc jak pierwsza będzie gorsza to druga połowa powinna lepiej wyglądać w ich wykonaniu i ten wynik będzie się kręcił wokół remisu. Ja Instynktownie podchodzę i wydaję mi się że obie połowy będą remisowe. Dodatkowo Over. Linia w sam raz do grania. Jak już pisałem będzie zmęczenie, obrona już nie ta sama co w poprzednich meczach, po jednej jak i po drugiej stronie. Trochę zaangażowania + mniej energii = Over

Polska v Rumunia - Remis @ 11.00 Unibet @ Bet 0.5% ⛔
Polska +2.5 @ 1,92 Unibet @ Bet 1.5% ⛔
Over 50.5 @ 2,00 Betsson @ Bet 2.0% ✅
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie podałeś żadnego argumentu dlaczego sądzisz, że nasze Panie mają tyle sił a mówisz, że to brednie. Radzę spojrzeć w raport pomeczowy i dokładniej przeanalizować ile nasze najważniejsze zawodniczki spędzają na parkiecie. Siły to może mieć Zych, Pielesz czy Sądej których na boisku prawie nie widzimy w ostatnich spotkaniach. Tylko jaką poprawę one wniosą w grę naszej reprezentacji? Przed meczem z Holandią podawałem czasy spędzone na parkiecie podstawowych rozgrywających. Jakby tego było mało radzę posłuchać co po meczu z Holandią mówiła nasza kapitan. Może wtedy zrozumiesz, że taki argumet ma wielkie znaczenie w dziewiątym meczu mistrzostw.
Przeczytaj post, do którego się odnoszę...
Gość pisze, że Rumunki win, bo nasz zmęczone, to ja to obalam podając argument...
zerknij na &quot;głębie&quot; składu Rumunek, czy to na całej imprezie, czy chociażby 2 ostatnie mecze... Z Norweżkami 6 zawodniczek 60 bądź więcej minut !, wcześniej 5 z nich 60 lub więcej minut z Dunkami !, ale mało tego z Brazylijkami 6 z nich 56 lub więcej minut !
skoro Rumunki grają składem węższym niż Polki, skoro 3 ostatnie mecze 1.skład grał niemal non stop, to zamiast pierd.lić o zmęczeniu Polek jako argument za typem &quot;rumuńskim&quot; powinno się to obalać... proste i logiczne, ale jak widać niektórzy nie załapali (w tym Ty sumada ;) ) o analizowanie raportów meczowych się nie martw, bo najwidoczniej widziałeś te &quot;nasze&quot;, a o &quot;rumuńskich&quot; zapomniałeś...
Nie piszę nigdzie, że nasze mają siły itd, jedynie to, że Rumunki grają najwęższym składem spośród czołowych drużyn, grały dogrywki, nie schodziły praktycznie z parkietu = nie istnieje argument za Rumunkami, że Polki są zmęczone.
Chyba bardziej łopatologicznie wytłumaczyć się nie da...
Może wtedy zrozumiesz, że taki argumet ma wielkie znaczenie w dziewiątym meczu mistrzostw.
rzekł sumada... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Opierając sie na swoim typie na under w finale, gram jeszcze 2 tryple na zawodniczki.

Fortuna

Abbingh under 5.5 1.80 ✅
Loke under 5.5 1.80 ⛔
Neagu under 8.5 1.80 ⛔

ako 5.83 (5.13 realne) 1.5/10 ⛔
Niesamowita Neagu nie zwalnia tempa nawet przy pogromie. 9 goli po 43 minutach.

STS
Abbingh under 5.5 1.75 ✅
Loke under 5.5 1.90 ⛔
Nechita under 4.5 1.75 ✅

ako 5.82 1.5/10

Loke super mecz zagrała niestety. Choć i tak by weszło gdyby nie kuriozalna 6-ta bramka. Znalazła sie w kontrze przed pustą bramką, po wycofaniu przez Holenderki bramkarki i stracie przy linii bocznej.

Abbingh i Loke maja w Betsson/Betsafe linie 4.5, tu mamy w naszych lokalnych po 1 golu wyższe.
Holenderka druga do karnych, oby Polman nie pudłowała, to powinno być dobrze. Bo samymi rzutami z 9 metra overa nie zrobi (np. z Francja 2 gole, z Polską 3). Wcześniej przechodziła 5.5 z Polkami w grupie (7 goli, 1 z karnego) oraz z Serbią w 1/8 (6 goli, 2 z karnych).
O Loke było juz sporo wcześniej pisane. Linia 5.5 to wysoka jak na kołową. Gol value faktycznie tu widzę i raczej Betsson ma to prawidłowo.
Zdecydowałem się dołożyć raz under Neagu, raz under Nechity. Betsson Neagu 7.5, Nechita 3.5 i under po 1.67. Tu licze, że trener da pograć więcej zmienniczkom, bo podstawowe muszą juz czuc turniej bardzo mocno w nogach, zwłaszcza te ostatnie dogrywki.

Powodzenia życzy
HH
 
m4ku 63

m4ku

Użytkownik
Polska - Rumunia
over 51.5 @2.17 ✅
Unibet
Z tym typem przemawia przede wszystkim szybka gra Rumuni. Potrafią one rozegrać one bardzo szybko i skutecznie kontry oraz grę w ataku pozycyjnym.
Zarówno Polska jak i Rumunia ma na pewno ten turniej nieźle w nogach, ale jeżeli w stawce jest walka o medal to nie ma zlituj się, każdy chce mieć chociaż i aż ten brązowy medal. Polska stanie mocno i agresywnie w obronie z Moniką Stachowiak na czele. Ona zapowiedziała że bez medalu się nigdzie nie rusza i ma racje, bo na pewno ten fakt że grają o brąz mocno ich mobilizuje.
Oglądałem mecz Rumuni z Norwegią, Danią i widać że ich poziom jest naprawdę wysoki, mocna obrona i grają zazwyczaj środkiem ale to przynosi im rezultaty. Skrzydła w obu drużynach niewidoczne chociaż mam małą nadzieję że w ostatnim meczu na MŚ pokażą się z dobrej strony bo jest to ich ostatnia możliwość pokazania się z dobrej strony.
Zapowiada się szybka gra, walka o każdy centymetr boiska, w takiej stawce nie może być inaczej.
POLSKA W 5 OSTATNICH MECZACH POKRYŁA OVER 3/5 razy
RÓWNIEŻ RUMUNIA W 5 OSTATNICH MECZACH POKRYŁA OVER 3/5 razy
Średnia bramek z ostatnich 5 meczów(dzięki Harry ???? ):
POLSKA:
rzucone: 23
stracone: 27
RUMUNIA:
rzucone: 26
stracone: 26
 
C 3

case_ih

Użytkownik
W meczu Polska-Rumunia wiele zależy od tego czy Neagu doszła do siebie.
Granie na over bramkowy tej zawodniczki jest mocno ryzykowny.
Z Norwegią mocno oberwała w momencie oddawania rzutu potem w ogóle nie oddawała rzutów.Tam ją dość intensywnie mrozili ale musiała odczuwać ból po tej sytuacji.
 
m4ku 63

m4ku

Użytkownik
Nie negując typu. Jak nawet patrząc tylko na te średnie z ostatnich 5 meczów (nie meczy, meczy koza), wyszedł ci over 51.5?
Nie wychodzi, jedynie patrząc na bramki stracone, tym się sugerowałem. Chociaż jedna i druga drużyna z dobrą obroną to widać luki. Dzisiaj celowniki wyregulowane więc więcej będą rzucać.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Nie wychodzi, jedynie patrząc na bramki stracone, tym się sugerowałem. Chociaż jedna i druga drużyna z dobrą obroną to widać luki. Dzisiaj celowniki wyregulowane więc więcej będą rzucać.
No to sam przeczytaj to co napisałeś i oceń, czy to nie są generalnie bzdury.
Skąd możesz wiedzieć, że dziś celowniki będą wyregulowane?
Zero sensownych argumentów praktycznie tu podałeś i widać, że typowo na siłę bet.
Co nie oznacza, że nie wejdzie. Jednak mnie ani chyba nikogo taka argumentacja nie zachęci do zagrania tego z twojej rekomendacji, więc to troche takie podawanie typu dla podawania. Sztuka dla sztuki.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Taki off topic.
Rosjanki zbiły Danię w 2 połowie 13-5. To tylko pokazuje, jaki ta drużyna miała tu potencjał. I jakiego farta miały Polki w meczu z nimi, gdzie kontuzja Kuzniecowej całkowicie rozstroiła atak Sbornej w kluczowym momencie 2 połowy.
Dla mnie Rosja to obecnie numer 1 w żeńskim handballu (co potwierdziły 2 ostatnie wygrane z Norwegią) i z tym stosunkowo młodym zespołem powinny osiągnąć wiele sukcesów w najbliższych latach.
 
D 2

daj-spokoj

Użytkownik
Taki off topic.
Rosjanki zbiły Danię w 2 połowie 13-5. To tylko pokazuje, jaki ta drużyna miała tu potencjał. I jakiego farta miały Polki w meczu z nimi, gdzie kontuzja Kuzniecowej całkowicie rozstroiła atak Sbornej w kluczowym momencie 2 połowy.
Dla mnie Rosja to obecnie numer 1 w żeńskim handballu (co potwierdziły 2 ostatnie wygrane z Norwegią) i z tym stosunkowo młodym zespołem powinny osiągnąć wiele sukcesów w najbliższych latach.
Akurat jesli chodzi o szczescie to nie sadze, ze jej kontuzja wplynela znaczaco na przebieg mecz... O farcie tutaj nie mozna mowic bo dziesczyny chodzily w obronie jak przecinaki. Jedyne co nam sie poszczescilo to to, ze w koncowce nie odgwizdano karnego
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Akurat jesli chodzi o szczescie to nie sadze, ze jej kontuzja wplynela znaczaco na przebieg mecz... O farcie tutaj nie mozna mowic bo dziesczyny chodzily w obronie jak przecinaki. Jedyne co nam sie poszczescilo to to, ze w koncowce nie odgwizdano karnego
Tu bym mocno polemizował. Kuzniecowa rzuciła tuż po przerwie 2 gole na 11-11 i doznała kontuzji. Była w gazie i dużo od niej zależało. Zaraz po jej kontuzji z Ruskich zeszło powietrze.
Oczywiście było tam więcej elemntów składowych (jak super dzień naszych w obronie + bramkarek) i do tego najsłabszy (jedyny słaby w sumie) mecz Rosjanek w turnieju.
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Holandia - Norwegia - 1
3.44 w bet365
Finał mistrzostw świata i taka rozbieżność w kursach? Oglądałem kilka meczów Holenderek i Norweżek i nie ma jakieś przepaści pomiędzy tymi drużynami. Dużo może dziś zależeć od dyspozycji dnia poszczególnych zawodniczek. Jak dla mnie warto próbować coś w stronę Oranje niż po śmiesznym kursie iść w Norweżki.
A co do Polek to szacun za i tak bardzo dobry wynik na koniec trunieju, choć mecz z Holandią (1 połowa) i dzisiejszy z Rumunkami to naprawdę niezłą żenada w wykonaniu naszych dziewuch
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom