>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Typy Długoterminowe

X 0

xen

Użytkownik
W trakcie dnia te zakłady są blokowane. Wstawiają je do oferty dopiero wieczorem, po zakończeniu konkurencji.
Natomiast oczywiście można cały czas grać na BF.
 
X 0

xen

Użytkownik
@Soltysiao: nie mogę jeszcze wysyłać PW, więc odpowiem tutaj. Później do skasowania.
Na pewno zakłady specjalne na medale pojawiają się w Bet365. Wczoraj i przedwczoraj były udostępnianie po zakończeniu konkurencji.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Co do klasyfikacji medalowej i pojedynku Usa - Chiny
Wystarczy spojrzec na same druzynowki
Siatkowka - bardzo prawopodobne 2 medale Usa
Siatkowka plazowa - 2 medale juz pewne
Koszykowka - raczej na 100% 2 zlota Usa
Pilka nozna - Medal Usa k.
Chinczycy moga dolozyc max 1 z plazy, w co watpie i mamy 7-1 tylko na tej plaszczyznie
do tego mnostwo lekkoatletyki, gdzie Chiny prawie nie istnieja
Takze bet na ilosc medali spokojnie Usa ????
Troszke ciezej z klasyfikacja, ale jestem dobrej mysli
 
G 0

gondar

Użytkownik
Co do tabeli medalowej. Obecnie jest 35 Chiny - 31 USA (finał USA-USA w plażowej kobiet). Pozostałe szanse to:

Chiny:
Box K 51 - Chinka w finale, kurs 1,96
Box M 49 - 1,71
Diving 10m K - 1,33
Diving 10m M - 1,4
Taekwondo K 49 - Chinka w finale dziś wieczorem (jest lekką faworytką)
Taekwondo K 57 - 3,5 (1. faworytka)

USA (mogę coś pominąć):
Box 75 K - 1,25
Kosz M - 1,1
Kosz K - 1,1
Siata K - 1,5
Nożna K - 1,5
110m pp M - 1,15
10-bój M - 1,15
200 K - 1,33
3skok M - 1,61
Skok w dal K - 2,0 (druga jest amerykanka kurs 8,0)
4x100 K - 1,9
4x400 K - 1,5
4x400 M - 1,44

+ szansa na gold w wodnej kobiet i skoku wzwyż kobiet

Jak widać USA ma większe szanse aczkolwiek będzie ciekawie ???? obstawiam 40-38 dla USA (aha jestem też pewien, że USA przegoni Chiny w srebrnych więc w razie takiej samej ilości złotych USA wygrywa). Ja już przed igrzyskami zagrałem na ilość medali i na tabelę na USA, na tabeli robiłem kontry bo kurs był dobry w połowie igrzysk i gdyby nie jeden dzień (poniedziałek bodajże) w którym 2 faworytów Chin w gimnastyce zdobyło srebra a nie złota a USA wpadło jakieś złoto to zostałbym przy Chinach, ale i tak po udanej gimnastyce wczoraj udało się na USA przerzucić po kursach 1,6-1,8 na USA znowu ????

edit: co do ilości to nawet przez chwilę nie wątpiłem, a teraz to już w ogóle jest sure bet (obecnie 1,06 na BF)
 
G 0

gondar

Użytkownik
36 Chiny - 34 USA (po 22 w srebrach, tu wygra USA na 100% ze względu na samą ilość szans złotosrebrnych - jak nie złota to srebra)
Pozostałe szanse
Chiny:
Box K 51 - 1,96
Box M 49 - 1,71
Diving 10m K - 1,33
Diving 10m M - 1,4
Taekwondo K 57 - 3,5
USA:
Box 75 K - 1,25
Kosz M - 1,1
Kosz K - 1,1
Siata K - 1,5
Nożna K - 1,5
10-bój M - 1,15
3skok M - 1,61
4x100 K - 1,9
4x400 K - 1,5
4x400 M - 1,44
a więc potencjalnie USA 44 - 41 Chiny - będzie gorąco ???? żeby spać spokojnie Amerykanie muszą mieć 41 złotych - dadzą radę? 10-bój w połowie rozegrany, obydwie koszykówki i box 75 K to pewniaki więc mamy 38 złotych. Siatka, nożna i wodna kobiet - jakieś złoto być musi, a raczej dwa no ale licząc jedno mamy 39. Z pozostałych czterech trzeba wygrać 2 (o ile czegoś nie pominąłem) a Jamajczycy gorzej trzymają pałeczkę ;) Kurs teraz na BF jest 1,24 raczej jesteśmy w domu ale zaczekajmy.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
W naziemnych mi powiedzieli że bez szans, a kiedyś na bwinie grałem biathlon no i po jakimś czasie zdyskwalifikowano akchatchovą bodaj z Rosjii, napisałem do nich ale stwierdzili że tylko w ciągu 2tygodni mogą zmienić wynik.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
http://www.rp.pl/artykul/341208,924478-Ostapczuk-zlapana-na-stosowaniu-dopingu.html
Od razu wiedziałem że ten białoruski babochłop musi być na koksie:/
[...]
Uwierzysz, że np. Chinka, która w wyniku tej afery otrzymała brąz jest &quot;czysta&quot;? ;). Oczywiście, że człowiek jest niewinny dotąd, dokąd nie udowodni się mu winy ale
uprawiałeś może LA? Jeśli nie, to może znasz wyliczankę &quot;na kogo wypadnie na tego bęc!&quot;? ;)
Ostatnie przykłady ze światka kolarskiego
są przykładem na hipokryzję w &quot;sporcie&quot; zawodowym. (Choć, jeśli mówimy o Olimpiadzie to co do zasady - a nie de facto - jest to impreza amatorska bo przecież &quot;liczy się uczestnictwo&quot; ;)).
 
Do góry Bottom