>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Typy Długoterminowe

x_design 450

x_design

Użytkownik

In my opinion to drugie jest co najmniej ciekawe.
Wygooglowałe, że złoto mają jak w baku:
  • Marta Walczykiewicz (kajakarstwo, kajaki jedynki 200 m)

  • Zofia Noceti-Klepacka (żeglarstwo, klasa RS:X)

Dojdą daj Boże siatkarze, oprócz tego mocni jesteśmy w męskich kajakach, wioślarstwie tzn. w którymś z tych ale ja się nie znam na tego typu sportach. Może Isinbajewa zaliczy wpadkę to też mielibyśmy szanse. Myślę, że linia na 2,5 medali dobrze ustawiona, a spodziewam się najmniej 3 złote i kilka z innego kruszcu, to chyba nie będzie nic nadzwyczajnego dla naszych.
Zgadzam się. Istnieją spore szanse na co najmniej trzy złote medale Polaków.
Prognozy PS - http://londyn2012.przegladsportowy.pl/Igrzyska-olimpijskie-Londyn-2012-Medalowe-szanse-Polakow,artykul,142608,1,1034.html
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
na Martę Walczykiewicz na pinnacle jest kurs 4,64 więc nie wiem czy taki kurs wystawia się dla sportowca który ma złoto jak w banku ????
na żeglarstwo klasę RX znalazłem tylko zakład na Polskę i kurs 3,20 też na pinn.
Także nie wiem skąd te info że złoto pewne dla tych dwóch zawodniczek.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Co to typów długoterminowych myślę że warto pograć:
1. Najwięcej medali - USA
2. Roger Federer-złoty medal (tenis ziemny)
3. Siostry Williams - złoty medal (tenis ziemny)
4. Polska - 1 miejsce w grupie (siatkówka), ewentualnie złoto ale trochę bardziej ryzykowne.
Ad1. Jedyny rywal dla USA jeżeli chodzi o ilość medali to Chiny. Jednak Chiny wystawiają dużo mniej zawodników a niżeli w Pekinie, więc myślę że USA to jak najbardziej faworyt.
AD.2 Cóż Szwajcar pokazał na Wimbledonie w tym roku że nie ma na niego mocnych, pokonując Novaka Djokovica, Nadal się wycofał więc myślę że Szwajcar przypieczętuje złotym medalem ten udany sezon.
AD. 3 Dwie amerykańskie siostry, Serena wygrała w tym roku Wmbledon, Venus dobrze grająca lecz ciągle w cieniu siostry. Obecnie uważam że to jest najpewniejszy typ, nie widzę nikogo kto by mógł im przeszkodzić w zdobyciu medalu.
AD. 4 Polacy i sytuacja w grupie: Dla mnie wniosek prosty, wygramy 1 mecz z Włochami to mamy 1 miejsce. Jest to nasz chyba jedyny rywal w zdobyciu 1 miejsca w grupie. Włosi teraz nie prezentują nie wiadomo jakiej formy, ostatnio męczyli się z Iranem( oba mecze 3:2), Polacy w szczytowej formie, ostatnia porażka z Brazylią więc myślę że typ też bardzo możliwy.
 
S 26

shithead

Użytkownik
Promark, zgadzam się co do pierwszych trzech w pełni. Jedynie ostatn typ budzi moje wątpliwości. Wiadomo jak jest w siatkówce - zespoły często podkładają się, aby ułożyć pod siebie drabinkę i mieć większy komfort w play offach. Dlatego bardziej widziałbym tu typ na Polaków w TOP 3, a na miejsca w grupie bym uważał...
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Tylko Polska nie ma się z kim podłożyć że tak napisze bo najważniejsze mecze gra na początku a ostatni mecz z Australią więc nie ma opcji żeby Polska ten mecz przegrała. Więc jak napisał kolega wszystko będzie zależało od pierwszego meczu z Italią
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Zastanawiam się jeszcze nad Serena Williams złoty medal, na Wimbledonie pokonała Azarenkę jak i Radwańską, w walce o złoto pozostaje Sharapova, ale myślę że Serena też ma raczej pewne złoto, posiada obecnie chyba najlepszy serwis, technicznie też w miarę dobra. Jak myślicie ?
 
cichociemny 1

cichociemny

Użytkownik
IO
Popieram typy &#39;&#39;Szefa Elity&#39;&#39; odnośnie łucznictwa. Korea jest bardzo mocna w tą dyscyplinę. Osobiście zagrałem na kobiety gdyż tu widzę większe szanse niż u mężczyzn ale zobaczymy.
Warto też grać, że Polska w siatkę swoją grupę wygra lub na Bolta na 100 metrów.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Zrobiłem ogromną symulację całych igrzysk (brałem pod uwagę wyłącznie kursy i ostatnie wyniki w niektórych konkurencjach) i typ Chiny powyżej 85medali w totolotku jest dla mnie cudowny. Mi wyszło że USA i chiny mają po 123 szanse dokładnie, następne typy potem.

PS. a symulację zrobiłem w officie więc jakby ktoś chciał zerknąć to pisać


czaron, a mozna wiedziec na czym opierasz swoją wiedzę o sportowcach chińskich?
Bardzo dobre pytanie, ale takie samo zadawano przed Pekinem bo przecież gdzie Ci fantastyczni chińczycy trenowali? U siebie w kraju, bardzo po cichu najczęściej. W tych igrzyskach zauważcie że bardzo zawyżyli minima i jadą najlepsi.


czaron1991 widać ze dobry typ bo na bwinie jest Chiny powyzej 91,5 medali a w totomixie nadal trzymaja 85,5 po kursie 1,80 , wkurza mnie ten podatek i zagrałbym przez neta , ale dziwi mnie ze az taka róznica jest , myslisz ze 92 medale sa w zasiegu Chinaczyków ? czy lepiej zagrać że USA najwiecej złotych ?
No właśnie jeszcze pare dni temu myślałem&quot; o kurde ale lokata 1,60 na USA win medalowa&quot; a tu licze, licze i kurcze wyszło mi że USA 48złotych i tylko 16srebrnych! a Chiny 43złote i 39srebrne szanse. To w troche dziwny sposób liczyłem ale reasumując nie grajcie że USA najwięcej złotych i w ogóle. Chiny znowu mogą wygrać.

P.S o boże, wybaczcie za chaos myślowy ale nadal coś tam liczę, Włochy na under chyba się skusze...


to jesli Ci wyszło aż 48złotych USA to może warto spróbowac over 38,5 złotych medali USA po kursie 1,95 ? a ciekawi mnie ile jest 100% szans USA na złoto np. koszykówka, pływanie i inne takie , bo jesli wyszło Ci 48 w miare pewnych szans na złoto oraz licząc że za dużo niespodzianek nie będzie to jest to ciekawy typ z tymi złotymi medalami USA, co myślisz ?
Ja na to inaczej patrze... łącznie złotych i srebrnych dla Amerykanów wyszło mi 64 a dla Chin 82.... To Chińczycy mają tych pewniaków... Nie ma co kombinować i trzeba grać Chiny powyżej 85,5
 
C 0

czapa14

Użytkownik
czaron1991 widać ze dobry typ bo na bwinie jest Chiny powyzej 91,5 medali a w totomixie nadal trzymaja 85,5 po kursie 1,80 , wkurza mnie ten podatek i zagrałbym przez neta , ale dziwi mnie ze az taka róznica jest , myslisz ze 92 medale sa w zasiegu Chinaczyków ? czy lepiej zagrać że USA najwiecej złotych ?


No właśnie jeszcze pare dni temu myślałem&quot; o kurde ale lokata 1,60 na USA win medalowa&quot; a tu licze, licze i kurcze wyszło mi że USA 48złotych i tylko 16srebrnych! a Chiny 43złote i 39srebrne szanse. To w troche dziwny sposób liczyłem ale reasumując nie grajcie że USA najwięcej złotych i w ogóle. Chiny znowu mogą wygrać.
P.S o boże, wybaczcie za chaos myślowy ale nadal coś tam liczę, Włochy na under chyba się skusze...
to jesli Ci wyszło aż 48złotych USA to może warto spróbowac over 38,5 złotych medali USA po kursie 1,95 ? a ciekawi mnie ile jest 100% szans USA na złoto np. koszykówka, pływanie i inne takie , bo jesli wyszło Ci 48 w miare pewnych szans na złoto oraz licząc że za dużo niespodzianek nie będzie to jest to ciekawy typ z tymi złotymi medalami USA, co myślisz ?


Ja na to inaczej patrze... łącznie złotych i srebrnych dla Amerykanów wyszło mi 64 a dla Chin 82.... To Chińczycy mają tych pewniaków... Nie ma co kombinować i trzeba grać Chiny powyżej 85,5
ale nie podoba mi się podatek w naziemnych i szukam czegoś innego co jest dostepne i w miare dobre na zagranie przez neta, a coś oprócz Chinoli masz przeanalizowanego ?
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Typy podane wyżej zagram na pewno zastanawiam się jeszcze nad Chiny over 85,5 medala i najwięcej złotych medali - USA. Co do Chin nie jestem aż taki pewny tego typu więc się zastanawiam. W pekinie Chińczycy mieli 51 złotych, USA 36 więc to jednak znacząca różnica.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
My w Pekinie mieliśmy 10medali a tu będziemy mieli 6-7. A złoto zdobędziemy wyłącznie na stadionie lekkoatletycznym - warto grać Anitę i Majewskiego ???? . Typ na najwięcej złotych medali radzę odpuścić, będzie róznica 2-3złotych. Totomix mile mnie zaskakuje i zaproponował w swojej ofercie zdarzenia na większą ilość medali pomiędzy Rosją i Brytyjczykami. Po przeanalizowaniu szczęka mi opadła i daję 10/10 1,55 Rosja Do tego Francuzi mniej niż 37,5medali 9/10
 
K 0

kaziu23

Użytkownik
nie wiem na czym opierasz swoje symulacje , dla mnie USA najwiecej medali to jest lokata i zadna Twoja symulacja czy inna wariacja tego nie zmieni !!Skoro wygrali w ilosci medali w pekinie to jak maja nei wygrac w anglii? Czytajac zapowiedzi amerykanskich lekkoaltetow ze chca przywiezc worek medali kolo 30 , patrzac na forme plywakow , jestem spokojny o moja lokate. Co do złotych moge sie zgodzic , choc sadze ze amerykanie i tak sie spreza za zeszla olimpiade. Jezeli chodzi o ROsje tez jestem sklonny , ale na pewno nie 10/10 nie zapominaj ze sa gospodarzami i wtedy to wszystko inaczej wyglada !!
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
No właśnie ze względu na to że są gospodarzami Brytyjczycy ledwo zdobędą 50medali. Mentalność głównie angielskich sportowców jest mi bardzo dobrze znana. Absolutnie 10/10
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Tak jeszcze odnośnie tej strony USA Today, którą niektórzy się sugerują jeśli chodzi o liczbę medali, to ja nie radzę jej brać na poważnie. Wiele typów to nie wiem wogóle skąd im przyszły do głowy. No chyba, że będą mieli rację i wyczuli niespodzianki, wtedy czapki z głów dla amerykańskich ekspertów.
Jeśli chodzi o same typy to myślę, że spokojnie można zagrać na ilość medali Wlk. Brytanie w parze z Australią no i wspomniane już USA najwięcej medali. Brytyjczycy przy okazji IO u siebie robią postępy w wielu dyscyplinach i w wielu są również faworytami. Na poprzednich Igrzyskach porównywalna ilość medali (dokładnie jeden więcej miała WB), więc teraz nie widzę możliwości żeby Australijczycy ich pokonali pod tym względem w Lądku. Tylko nie wiem czy wszędzie tak jest, że trzeba te zakłady grać jako single. Nawet jeśli nie da się ich łączyć, to jak ktoś ma trochę kasy odłożonej, to polecam zagrać;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
W naziemnym Millenium można łączyć kwestie medalowe - osobiście polecam, więcej medali

Usa-Chiny za 1,38
Niemcy-Australia za 1,50

co dało przyjemne AKO 2,07 ( 1,80 bez podatków ), zagrane za odpowiednią kwotę, może przynieść fajny zesk.
 
V 0

vaxs

Użytkownik
Witam.
Czy jest jeszcze jakiś buk oferujący więcej H2H w medalach , over/under danego państwa w ilości medali ?
Czy już wszędzie oferta wycofana. Na comeon i 10bet wisi tylko kto będzie miał najwięcej złotych, ale kursy biedne... Na betclick wisi i złoto i ilość medali, ale brak jest H2h i over/under. Czy coś takiego jeszcze gdzieś da się zagrać ?
 
M 176

michal93

Użytkownik
Po dzisiejszym srebrze w strzelectwie dla Sylwi Bogackiej sprawdziłem jaki jest kurs na jej zwycięstwo w konkurencji strzeleckiej karabin sportowy 3x20, w której jak sama przyznaje czuje się mocniejsza okazało się ,że w Tobet kurs wynosi 28 ,co mnie troche zdziwiło ale za niewielką sumkę przy tak ogromnym value warto pograć

50 m riffle 3 position --win Sylwia Bogacka kurs 28
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Mocne uderzenie Chińczyków ???? . Też z ciekawości chciałbym zobaczyć kursy bukmacherów na końcową klasyfikację. Sensacyjna porażka Koreańczyków w łucznictwie drużynowym z Amerykanami. Mieli kurs 1,1 na złoto... ???? !. Lashlo Cech i Phelps bez komentarza ????
 
Do góry Bottom