>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Temat z analizami IEM Rio 2024 [7 – 13 października] + konkurs

kns_esport 211,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
1727595457859.png
Intel Extreme Masters Rio 2024
Data: 7-13 październik
Liczba drużyn: 16
Pula nagród: 250 000$

• Faza grupowa: dwie grupy GSL BO1 i BO3
• Faza play-off: drabinka pojedynczej eliminacji BO3
Drużyny:
1. 9z Team
2. Astralis
3. Complexity
4. Eternal Fire
5. FaZe
6. Furia
7. G2
8. Heroic
9. The Mongolz
10. MOUZ
11. NaVi
12. paiN
13. Rare Atom
14. Team Liquid
15. Team Vitality
16. Virtus Pro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1212
kns_esport 211,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Mimo ostatnich turbulencji w formacji Astralis jednak chyba się tam poskleilalo i chłopaki doszli do porozumienia. Ja nadal twierdzę że ta drużyna ma mega potencjał bo jest tam komu grać i doświadczenie jest. Ekipa rozwojowa, szkoda że przed samym RIO ta zmiana o może faktycznie nie ma dobrego przygotowania stąd też te kursy uważam zawyżone. W drużynie Heroic zaś od początku zmian nie działa to tam poprawnie nawet podczas na inwidualnosci to Australis jest lepsze pod każdym względem. Astralis myślę że może namieszać trochę w tym turnieju i całkowicie nie spisuje ich na straty.


Drugie spotkanie bardziej ciekawe G2 z ET gdzie w ostatnim finale z NaVi skradli trochę moje serce walecznością i mocny teamplayem. G2 się potknęło ale myślę że tutaj już pozwolą sobie na błąd i zamkną te spotkanie zwycięstwem. G2 jest w gazie nadal potrzebowali wygrania Blasta. Choć to ostatnie turnieje NiKo pod wodzą G2 to nadal uważam że ten zespoł jest kompletny i w tym roku będzie nadal utrzymywał się w topce.
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Astralis - Virtus Pro @ 2.06

Z dwojga zlego to wole zdecydowanie typowac tutaj w strone VP. Nie ma co dalej sie nabierac ze Astralis stanie sie poteznym Astralis w najblizszym czasie . VP nie rowne ale takei mecze sa spokojnie wstanie wygrywac. Glownym czynnikiem dla mnie jest fakt ze Device czyli kluczowy gracz Astralis gra ostatnio bardzo slabo (ostatnie 4 mecze na minusie). Nie ma wyraznej gwiazdy ktora blysnie tylko graja nie rowno.

Astralis znow zawodzi i Device minusowe staty. Cadian totalny dramat. Duzo bledow i slaba postawa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1936
'Corek 278K

'Corek

Znawca - e-sport
Faze vs Mouz / Faze win @ 1,80 pinnacle

Idę dalej w Faze. Spotkaniem z Liquid jeszcze bardziej mnie utwierdzili w tym, że warto ich tutaj grać. Odnośnie myszy to mówiłem już jakiś czas temu, że nie jest żadną niespodzianką jakiś mniejszy bądź większy zjazd formy, osobiście uważam że z takiego składu to co oni wyciągnęli to jest coś niesamowitego. Wygrana i to nie łatwa z Complexity żadnym wyznacznikiem bo ta ekipa to jedna wielka bomba.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 211,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
FaZe win 2:0 @ 2.80 betfan

Ja również idę w stronę FaZe Neo posklejał taktyki i wygląda to dobrze. Wczoraj ładne spotkanie na Liquid. MOUZ ostatnio sposcilo z tonu i totalnie gra wygląda inaczej. Oglądałem spotkanie wczoraj z Complexity niby wygrali 2:0 a mogli by na spokojnie przegrać 2:0 też. Zabrakło szczęścia i troszkę koncentracji w końcowej fazie map. W ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami spokojnie wygrywało FaZe. Też się zgodzę z Corkiem MOUZ miało moment chwilę było na fali i wygrywali dużo. Buki później stawiali mocno ich w roli faworytów, a oni dawali ciała. Ja też sądzę że jak tak gra będzie wyglądała ich nadal to będą szukać zmian. Bo cele MOUZ ma wysokie, a ostatnie wyniki średnie
 
kns_esport 211,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
NaVi się potknęło na Furię co jest sporym zaskoczeniem. W meczu z Virtus Pro pozostaje bilet w jedną stronę więc trzeba wygrać. Dla mnie nadal VP nie przekonuje i mimo że gra się ich trochę zmieniła i ten brzydki i mozolny CS już nie jest taki jak był kiedyś, to i tak nie wierzę że mogli by wygrać na NaVi. Dodatkowo uważam że nawet się złapią mapy i idę w 2:0 dla NaVi. VP w tym IEM Rio nie zagralo nic specjalnego, przeciwnicy też nie wymagający. Trzy dni temu bardzo słabe spotkanie ekipy The Mongolz. NaVi chce NaVi głodne można to jest ich rok.


Dziwny turniej i dziwne wyniki. W ostatnim spotkaniu Heroic rozjechało ekipę francuska wynikiem 2:0. Pierwsza mapa wyrównana ale druga deklasacja. Vitality cały czas brakuje domknięcia turnieju w końcowej fazie. Ich gra na prawdę jest spoko i dziś na MOUZ nie widzę szans. Mimo że pisałem dwa dni temu o MOUZ to nadal uważam że ich czas świetlnosci mina i nie widzę ich w finale chociażby.

Wygrana NaVi 2:0 @ 1.97
Wygrana Vitality @ 1.47
Betfan
AKO: 2.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1212
devillo 10,3K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: CS, E-Sport
Godzina: 20:15
Spotkanie: Vitality - MOUZ
Typ: Vitality wygra dokładnym wynikiem 2:1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza: Vitality dawno nie wygrało wynikiem 2 do 1, a dzisiaj praktycznie nie widzę innej opcji. Są lepsi i wygrają, mają porównywalny map pool, ale na prawie każdej wyglądają lepiej. Mouz jak to oni w swoim stylu pewnie przygotowują mocno jedną mapę, będzie to mirage albo inferno. Ich wybór to pierwsza mapa, która wezmą. Następnie potem na spokojnie comeback od Vitality na Nuke i duście albo Nuke i vertigo. Mouz pojedzie klasyczkiem, czyli bardzo mocny swój wybór, potem kaszana na wyborze przeciwnika i 3 mapa na blisko, ale górą będą Francuzi, bo krótko mówiąc prawie w każdym elemencie są lepsi. Nie zdziwię się wynikiem 13:11 na pierwszej rozgrywanej na żyletki mapie. Praktycznie nie ma już dominacji w nowym CS-ie, każdy może dobrym startem i dwoma wygranymi pistolami ugrać jedną mapę, najczęściej swój wybór. Finał dla Navi i Vitality, chyba że organizatorzy popchają tam Furię z Brazylii, ale wątpię, raczej występ na scenie, jeden mecz i koniec ich przygody.
 
'Corek 278K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Heroic vs Navi / Heroic +1.5 @ 1,72 betclic

Nareszcie Heroic gra to co do nich należy, bo nie ma co się oszukiwać że na papierze skald wygląda potężnie i myślę że można w końcu śmiało powiedzieć, że coś ruszyło. Astralis zjedzone, Vitality zjedzone, to na pewno o czymś świadczy, jeszcze kilka tygodni temu oglądając Heroic, można było po kilku rundach dojść do wniosku, że chłopaki strzelecko wyglądają kiepsko, wiele sytuacji klarownych, prostych do zdobycia fraga a kończyli ledwo połowę. Są w formie, jest Strzelecki skill, jest świetna komunikacja, na prawdę oglądając ich spotkania tutaj jestem pod wrażeniem. Odnośnie Navi to pisałem o nich w przypadku finału z G2, że chłopaki są do łykniecia i owszem nie można im odebrać, że zgrali się wybitnie i są piekielnie groźni, ale moim osobistym zdaniem, to wszyskto jest troszkę nad wyraz i wielu uważa Navi za potęgę nie do ruszenia, ja tak nie uważam. Przegrali z Furią w dwóch mapach, wygrali z Liquid gdzie przecież dosłownie jedna runda decydowała o końcowym rezultacie w tym spotkaniu. O spotkaniu z Virtus szkoda mówić, bo Jame i spółka potrzebują zmiany bo jak widać trener średnio tam coś wniósł, na pewno tyle że są potężnie mozolni i nudni po tt. Jeśli zobaczymy Heroic takie jak w poprzednich spotkaniach tutaj, to nie chce mi się wierzyć, że nie będą w stanie ugrać choć mapy, ale to jest cs, tutaj jest wszystko możliwe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2563
'Corek 278K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Navi vs Mouz / Navi win @ 1,65 Unibet

Tutaj bez zbędnych kombinacji, pierwsza myśl trafia na kupon. Kurs jest jak najbardziej do przyjęcia. Navi wczoraj wróciło z dalekiej podróży, w swojej głowie chłopaki już byli w podróży, ale samolotem do domu, aż tu nagle zaćmienie mózgowe Heroic bądź przebudzenie Navi, jak kto woli. Grałem przeciwko Navi ze względu na to, że są do ogrania i ich przeciwnikiem było obecne Heroic, ale dziś? Dla mnie myszy ten finał przegrają. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem, jak takim składem można tak może nie dominować, ale ogrywać te ekipy i co chwilę bić się o najwyższe cele. Spotkanie z Furią chyba nikogo nie dziwi, bo Brazole albo się stawiają albo przechodzą obok meczu, jak było wszyscy widzieliśmy, publiczność Brazylijska na pewno będzie to spotkanie wspominać latami heh. Troszkę żałuję że nie ma Heroic w tym finale bo kurs na nich był by na pewno około 2,30 i na pewno bym to próbował grać. Moim zdaniem Navi lepsze na papierze i w praktyce, więc idąc tokiem rozumowania bukmacherskiego to musi się skończyć ich porażką dziś haha. Uważam, że będzie to finał bez zaskoczeń i Navi niestety, niestety jako dla nas Polaków siuhy nie wzniesie trofeum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1937
kns_esport 211,3K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
A ja odwrotnie , zdanie podpieram ostatnimi dwoma spotkaniami ekipy MOUZ;
1. Z Vitality wrócili choć mogło być to 2:0.
2. Rozmieciona ekipa FURI

Wnioskować mogę że to jest ich turniej, są mocni i kompletni. NaVi potrafiło przegrać 2:0 na FURIE wczoraj mogli szybko odpasc z Heroic. Cieszy mnie fakt, że Brollan wrócił na odpowiednie tory i gra tak jakie były oczekiwania wobec niego. Mapool uważam że lepszy ma ekipa MOUZ a przy formacie bo5 jest ważne. Po kursach widać NaVi jako faworyta ale buki nie wystawiły jakiegoś masakrycznego wielkiego kursu na myszy. W kościach czuję że to może być szybkie spotkanie i nie widzę tutaj 5 map. Dzisiaj wyjątkowo w stronę myszy 3:0 lub 3:1 .

NaVi - MOUZ @ 3.50
Handi -1.5 mapy MOUZ
Betfan
 
'Corek 278K

'Corek

Znawca - e-sport
Ależ zwrot akcji na czwartej mapie! No ale jeśli chce się wygrywać IEM to nie można trwonić takiej przewagi.

Brawo Navi! Są wielcy!
 
Do góry Bottom