>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami IEM KATOWICE 2023

Status
Zamknięty.
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
To ja w skrócie jak widzę dzisiejsze spotkania:

Furia vs IHC - Mimo sympatii do IHC to nie mają najmniejszych szans na wygranie BO3 z Furią i kursy to odzwierciedlają. Może pokuszą się o jedną mapę overowo, ale nic więcej.Jedyne co mi się rzuciło w oczy z tego meczu to

art under 14.5 hs 1 i 2 mapa @1.85 betfan

Celuję w szybki mecz, kontrolowany przez Furię ze stabilną ekonomią (większe szanse na granie AWP, a co za tym idzie mniej okazji na hsy)

Fnatic vs MIBR - bardzo się zdziwię, jak Mibr ugra tutaj mapę.Ja nie widzę ich potencjału i dla mnie fajnym typem jest 2:0 fnatic i inne bety w ich stronę. Różnica klas i doświadczenia.

Turtle under 32.5 1 i 2 mapa @1.85 betfan szkoda że z 15:4 oddali klika rund jeszcze, bo było 5-6 zapasu i zrobił w ostatniej, ale raz będzie w jedną raz w drugą :p
Fnatic wygra 2:0 @1.85 unibet

Ence vs Complexity - Tak samo jak wyżej, widzę dosyć gładkie zwycięstwo ENCE, które w pierwszych dwóch meczach pokazało się rewelacyjnie. Z typami się wstrzymuje do map, ale jeśli już to szedłbym w kierunku 2:0 dla ENCE.

Spirit vs Sprout - spodziewałem się trochę niższych kursów na Spirit, uważam że są trochę zawyżone przez słaby mecz z NiP. Trzeba jednak pamiętać, że to cały czas jest drużyna ze światowej topki, która najlepiej radzi sobie właśnie na dużych turniejach lanowych. W środę słabszy dzień miał ich najlepszy zawodnik w0nderful, który z Nipem na dwóch mapach zdobył zaledwie 18 eliminacji. Jeśli zagra na swoim przeciętnym poziomie to nie widzę tutaj żadnych szans dla Sprout.

Spirit wygra @1.61 1xbet
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Na dziś odpuszczam głębsze analizy. Tutaj na tym etapie i z tymi drużynami to mega loteria. Dyspozycja dnia .
Pójdę w kierunku typów na zawodników.

Snappi powyżej 32 eliminacji na dwóch pierwszych mapach . @ 1.85

Snappi jako prowadzący wygląda solidnie skillowo, ładnie strzelał na vertigo. Często wspiera snajpera, gdy on zostaje skontrowany to on automatycznie wychodzi z rifragiem. 32 to nie jest wysoka linia w mojej ocenie . Myślę że mapy trochę potrwają i nie będzie dominacji którejś z drużyn. ence w roli faworyta ale grim i spółka tanio skóry nie sprzedadza.


Refrez powyżej 30 eliminacji @ 1.85

Nie no refrez czasami potrafi odpalić o w sumie jest najbardziej doświadczonych zawodnikiem na takich imprezach. Linia w mojej ocenie za niska i w tym typie widzę ogromne value. Co jak co ct ma mocne i przemyślane może nie super skill ale głowa bardziej. Czekamy już na weekend. To tak po krotce
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Podrzucam też ciekawostkowo, może ktoś skorzysta:

Na etoto mają ofertę na zakłady HT/FT, znając przed meczem mapy i kto gdzie zaczyna można połapać fajne kursy jak np.w dzisiejszym meczu Fnatic.

1675446256814.png

Trzeba sprawdzić kto pickuje pierwszy (zazwyczaj jest to underdog) i jeśli jest taka mapa jak vertigo, anubis czy inferno (czyli ta z bardziej TT) to warto sobie rzucić za drobne :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
T 206,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
G2 - BIG
NiKo więcej eliminacji od m0NESY @2.00 Betfan

Bośniacki zawodnik i jego G2 bardzo dobrze weszli w 2023 r. G2 rozegrali w tym roku 3 mecze, z czego wszystkie wygrali nie tracąc przy tym nawet mapy. 2 tygodnie temu zmierzyli się właśnie z BIG na Blascie, gdzie Niko wykręcił 43 fragi (m0nesy 36). Spotkali się również dwukrotnie z NaVi, gdzie Niko pokazał swoją moc zdobywając odpowiednio 62 oraz 53 fragi, gdzie w przypadku m0nesy było to 50 i 28 fragów. Nie uważam, aby Niko był tutaj underdogiem. Wyniki pokazują, że póki co w tegorocznych meczach prezentuję on lepszą formę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
'Corek 206,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Chryste Panie! Czy widzi ktoś kurs na OG....tuż to kogoś poniosło i to ogromnie, nie wiem jak Mouz w tym spotkaniu mogą być faworytem. Nadal przecieram oczy ze zdumienia. Nie mam zbytnio czasu, ale zagrajcie to, większej promocji dziś od buka nie znajdziecie.

OG vs Mouz / OG @ 2,27 ewinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2184
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Ja widzę tutaj jeszcze lepszą perełkę, a mianowicie Cloud9 - Natus Vincere. Navi po zmianach to zupełnie inny zespół, w mojej ocenie chłopaki trochę stracili swój potencjał i przy ostatnich wynikach widać, że ta zmiana jak na razie na dobre im nie wyszła. C9 po bardzo słabym poprzednim majorze mają okazje do rehabilitacji i ta drużyna nadal jest mocna.

C9 - @1,70 efortuna

PS: Jedynie co może przeszkodzić C9 to publika, która będzie po stronie ukraińskiej formacji
 
'Corek 206,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Ja widzę tutaj jeszcze lepszą perełkę, a mianowicie Cloud9 - Natus Vincere. Navi po zmianach to zupełnie inny zespół, w mojej ocenie chłopaki trochę stracili swój potencjał i przy ostatnich wynikach widać, że ta zmiana jak na razie na dobre im nie wyszła. C9 po bardzo słabym poprzednim majorze mają okazje do rehabilitacji i ta drużyna nadal jest mocna.

C9 - @1,70 efortuna

PS: Jedynie co może przeszkodzić C9 to publika, która będzie po stronie ukraińskiej formacji
Navi straciło sdy, który i tak zbytnio nie wniósł do Navi i atmosfera również nie była za dobra. Właściwie to tylko npl, którego też nie jest swiezakiem w Navi bo już trochę z nimi pograł i to wcale nie mało. Był wdrażany do ekipy jeszcze gdy sdy był zawodnikiem.
Zmiana spora nastała w C9 bo zobaczymy Bustera w miejsce interza i to jest również jedna wielka nie wiadoma. Gdyby to Navi było faworytem to bym odpuścił, ale ja idę w Ukraińców. Simple ostatnio podirytowany wynikami, tutaj będzie motywacja a zmotywowany Simple to potężne Navi.

Navi @ 2,27 ewinner
OG @ 2,27 ewinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2630
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Ja widzę tutaj jeszcze lepszą perełkę, a mianowicie Cloud9 - Natus Vincere. Navi po zmianach to zupełnie inny zespół, w mojej ocenie chłopaki trochę stracili swój potencjał i przy ostatnich wynikach widać, że ta zmiana jak na razie na dobre im nie wyszła. C9 po bardzo słabym poprzednim majorze mają okazje do rehabilitacji i ta drużyna nadal jest mocna.

C9 - @1,70 efortuna

PS: Jedynie co może przeszkodzić C9 to publika, która będzie po stronie ukraińskiej formacji
Publika z Twitcha? Dopiero playoffy grają z publiką
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Fiku vs Neofrag
typ 2
@1.50

Myślę że Polak nie będzie lepszy od Czecha. Z sprout go wyprzedził w tabeli, w bo3 przeciwko fnatic nie dokonał tylu zabojstw. Dziś myślę że to Neofrag będzie lepszy przeciwko Mouz. Spoglądając w statystyki ma sporą przewagę nad nim pod względem i impactu A także stosunku zabojstw do śmierci. Moim zdaniem jednak to zespół rozpoczynający turniej dziś odniesie zwycięstwo i zawodnicy spod flagi redbulla nie będą mieli wiele szans do spróbowania statystyk
 
Ostatnia edycja:
'Corek 206,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Fnatic @ 2,25 1xbet

Witam, piękny IEM nie tylko pod względem emocji i pięknych spotkań, ale i zysku. Dziś po raz kolejny idę w ekipę, która nie jest faworytem i znów tak jak i wczoraj w przypadku OG jak i Navi, ten kurs jest przesadzony i buki chyba na prawdę sugerują się wynikami danych ekip z przed kilku tygodni. Kursy powinny być wystawione zdecydowanie na równi jak nie na korzyść właśnie Fnatic a już na pewno nie Na Outsider, po którym kompletnie nie wiadomo czego się spodziewać.
Co pokazało Outs po wygraniu Majora? nic. Co gorsza, grają dziś pierwsze oficjalne spotkanie z nowym zawodnikiem, niestety Norbert wypadł i w jego miejsce KaiR0N, który nie ma co ukrywać jest gorszym grajkiem od Davida. Pierwsze ich spotkanie tutaj, Fnatic natomiast wygląda bardzo a to bardzo solidnie i wcale nie mam na myśli tylko ich spotkania tutaj w Katowicach. Od dobrych kilku tygodni wygląda to coraz lepiej i spokojnie mogą walczyć o najwyższe cele. Wiele tak na prawdę zależy od tego co pokaże Jame, jeśli on zagra przeciętny mecz lub nawet dobry to, to nie wystarczy na fnatic. Moim zdaniem Outsider musiało by zagrać świetne spotkanie z nowym zawodnikiem w składzie, aby dziś wyjść zwycięsko a jest mi to sobie trudno wyobrazić.

Navi @ 1,62 unibet

Przesadzili wczoraj z kursem na Navi i dziś gdyby było 1,50 brał bym to również. Było do przewidzenia, iż wczoraj ograją C9, ale że skończy się takim pogromem? To było właśnie to potężne Navi ze zmotywowanym Simple.
Dziś mieli by przegrać z Liquid, które wczoraj kto wie w jakiej sytuacji by byli, gdyby polegli na tej pierwszej mapie a było blisko, które przegrało z nimi na Blast, ale to było Navi, które szukało tego rytmu, to było Navi w którym atmosfera nie była idealna.
Gra TL zależy od gry YEKINDARA i taka jest prawda. Jeśli Łotysz gra słabo to Liquid może przegrać z każdym. Po dzień dzisiejszy podziwiam ile on wniósł do tej ekipy. Ten ich Blast ostatni...TL ugrało 10 rund na...dwóch mapach z BIG. Nie przepuszczę takiego kursu na Navi.

-----
Już nie IEM, ale nasze polskie 9INE gra dziś o wejście do pół finału CCT z Astralis! Kibicujmy naszym, którzy są w formie, jeszcze ten Hades, który daje piekielnie ważne fragi, grzechem nie spróbować 9INE @ 2,80 ewinner / oczywiście to typ bardziej życzeniowy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2246
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Zacznę od mecz rozgrywanego najwcześniej, A mianowicie Heroic vs Complexity. Lekkie zaskoczenie, że widzimy tutaj zespół z Ameryki, a nie ENCE z Dycha ale zaprezentowali się lepiej i zasłużyli na awans.

Na celownik biorę zawodnika który zaliczył zjazd w meczach rozgrywanych w Spodku.

Floppy bo o nim mowa zamykał tabelę w obu bo3, a z BIG z 14 killami na równi z 2 innymi zawodnikami uplasował się po srodku drużyny.
Z ENCE uzyskał wynik 29 zabojstw, aż 15 mniej niż 2 od końca JT.
Z Permitta 27 killi, 11 mniej - ponownie niż zawodnik z RPA.
W ostatnim miesiącu zaliczył zjazd w każdej z statystyk, od ratingu 2.0 przez KPR na impact kończąc.Ewidentnie nie służą mu mury Katowickiego Spodku. Z Heroic moga miec duze problemy, a więc kolejny argument aby obrać ten typ.
Myślę że do dubla warto wrzucić
Floppy vs Hallzerk @1.50
Floppy vs FaNg @1.45
Jako singiel
Floppy vs JT @2.20
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Zdążą się i mecz życia, ale ja dalej będę szukać zakładów na h2h

Dziś celuje w spotkanie Outsiders vs NIP

Konfig po zmianie barw obniżył loty i jego rating spadł poniżej 1.0. Jeszcze w Astralis norma była jego obecność wśród TOP3 rankingu strzelców. Później 2 występy pod banderą Heroic też były udane. Jednak współpraca w NIP nie układa się najlepiej. Dwa pierwsze mecze na IEM KATOWICE były złe, znajdował się na dnie pod względem stosunku zabojstw do śmierci. Z Vitality ustrzelil 2 wynik w drużynie, ale nadal wiele razy zaliczal glebę.
Spróbuje go porównać z Jame z Outsiders. Utrzymuje on dobra forme. Snajper rosyjskiej organizacji był liderem zabójstw przy porażce z fnatic. Jeśli tylko nie zalicza stompu myślę że walka będzie wyrównana ale z końcowym sukcesem dla Jame.

Jame vs Konfig - 1 @1.90

Dodatkowo
Jame vs headtr1ck - 1 @1.85
FL1T vs konfig - 1 @1.55
konfig vs rez - 2 @1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +843
'Corek 206,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, IEM idzie świetnie, wręcz wybitnie, buki dają zarobić niewiarygodnie tymi błędnie wystawianymi kursami.
Nie mam niestety obecnie czasu, więc na sucho a gdy znajdę chwilę to coś dopisze.

Spirit @ 2,20 forBet świetny mecz
Vitality @ 1,56 forBet


Buki dalej swoje, zrobiły prezent value co do Navi, Fnatic, OG i za tą głupotę można im tylko dziękować. Dziś widzę, że kolejny raz nie wyciągnęli wniosków.
TL jak już wiele razy mówiłem jest zależne od YEKINDARA, chłop gra to i TL może ogrywać każdego, natomiast ostatnio to nie wygląda, łotysz to ciągnie w miarę możliwości w ostatnim czasie, ale na Spirit to może braknąć. Spirit wygląda lepiej, młoda krew, niewiarygodna motywacja, nieprzewidywalność całej ekipy.
Tl czeka w większości rund co zrobi Łotysz, strasznie to mozolnie wygląda. Po raz kolejny wystawił bym kursy odwrotnie niż buki.

Odnośnie Vitality to jakoś się nie obawiam, zagrają swoje to spokojnie powinni wygrać, jest tam zdecydowanie więcej jakości.

==============
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
T 206,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Complexity - MOUZ
Typ: Grim powyżej 37.5 eliminacji (1 i 2 mapa) @1.85 Betfan

Grim praktycznie w każdym meczu wykręca najlepsze liczby w swojej drużynie i otwiera tabelę, jedynie w łatwym meczu przeciwko polskiej drużynie Permitta zdobył "tylko" 36 fragi. Poza tym, w meczach na tym IEMie jego fragi wyglądają następująco: 21 (1 mapa) w przegranym meczu z BIG, 68 (3 mapy) w wygranym meczu z ENCE, 61 (3 mapy) w ostatnim przegranym meczu przeciwko Heroic. Jego wcześniejsze, styczniowe mecze z BLASTa w tym roku to m.in.: 73 fragi (3 mapy) przeciwko NaVi, 71 fragów (3 mapy) przeciwko Evil Geniuses.
Liczę przede wszystkim na wyrównany mecz, a wtedy myślę bez problemu jest on w stanie wykręcić po 20+ fragów na mapę.
 
R 485

ripele

Użytkownik
Co pokazało Outs po wygraniu Majora? nic. Co gorsza, grają dziś pierwsze oficjalne spotkanie z nowym zawodnikiem, niestety Norbert wypadł i w jego miejsce KaiR0N, który nie ma co ukrywać jest gorszym grajkiem od Davida.
Norbert przejdzie do historii jako jeden z najgorszych graczy wygrywajacych majora. Skoro jest taki dobry to jak to jest mozliwe ze chwile po wygraniu majora zostal zmieniony? :ROFLMAO: Porownaj sobie jego statyski z kaironem, ktory w swoim pierwszym turnieju na lanie z outsiders kreci rating 1.13 przegrywajac oba mecze.
 
'Corek 206,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Norbert przejdzie do historii jako jeden z najgorszych graczy wygrywajacych majora. Skoro jest taki dobry to jak to jest mozliwe ze chwile po wygraniu majora zostal zmieniony? :ROFLMAO: Porownaj sobie jego statyski z kaironem, ktory w swoim pierwszym turnieju na lanie z outsiders kreci rating 1.13 przegrywajac oba mecze.
Polecam najpierw naukę czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam ;)
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jak widzicie Liquid z Spiritami. Ja myślę że drużyna amerykańska bierze to spotkanie i nawet rezultatem 2:0. Nie chodzi to jak trzeba, ale wiem z doświadczenia że Liquid to drużyna turniejowa która się rozkręcała z meczu na mecz i tak liczę że będzie.

Co do innych spotkań. Widzę mouz i vitality. Czy jakieś niespodzianki dzisiaj ? Nie sądzę. Ale na totalbecie jest liquid w hicie dnia po ładnym kursie.
 
P 1,3K

pawelo1337!

Użytkownik
wg warto pograć under 15.5 m1 Annihilationa, pierwsza mape wybierają mongołowie, wiec faze zacznie po lepszej stronie, pewnie bedzie to inferno i ct, co daje nam najprawdopodobniejszy scenariusz szybkiego zjazdu do bazy mongółów, pewnie około 16:7-8 sie zakreci, wiec za duzo fragów nie połapie, dodatkowo to awuper, naprzeciwko bedzie miał brokiego, który jest bardzo stabilny i w dobrej formie, kurs zacheca bo 2, polecam

Annihilation under 15,5 m1 @ 2 @ sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +602
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom