>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami IEM KATOWICE 2023

Status
Zamknięty.
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1675018839021.png

Faza wstępna
  • 16 drużyn w drabinkach podwójnej eliminacji
  • Mecze otwarcia Bo1
  • Wszystkie pozostałe mecze Bo3
  • 8 zespołów awansuje do fazy grupowej


Faza grupowa
  • Dwie grupy po 8 drużyn w każdej, drabinka podwójnej eliminacji
  • Top 3 każdej z grup awansuje do play-offów
  • Wszystkie mecze Bo3


Play-off
  • 2 drużyny awansują bezpośrednio do półfinałów
  • 4 drużyny awansują do ćwierćfinałów
  • Wszystkie mecze Bo3
  • Wielki finał Bo5


Harmonogram wydarzenia:

31.01-01.02.2023
: Faza Play-in rozegrana zostanie w środowisku studyjnym. Weźmie w niej udział 16 zespołów, w tym zwycięzca aktualnie trwającego, 25. Sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Najlepsze 8 drużyn awansuje do następnego etapu turnieju;
1675018931649.png
1675018953445.png

2-5.02.2023: 8 drużyn, które awansują z fazy Play-in dołączy do kolejnych 8 już zakwalifikowanych. 6 najlepszych ekip przejdzie do fazy finałowej;
1675018976409.png

10-12.02.2023: W tych dniach Spodek otworzy swoje drzwi na tysiące fanów gotowych kibicować 6 zespołom, które zmierzą się w ostatecznej walce o upragniony tytuł mistrzowski;


KONKURS W PULI NAGRODY O WARTOŚCI 200PLN I PUNKTY REPUTACJI.
INFO: https://forum.bukmacherskie.com/forums/iem-katowice-2023.819/

1675026782449.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1444
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Czas zacząć turniej w Spodku. Moje przemyślenia na pierwsze spotkania.

1. Furia vs Permitta
over 23.5 rundy @1.76 Jednak stomp

Ciężki mecz dla polskiej drużyny, Furia świetnie zaprezentowała się przed własną publika w RIO, gdzie dopiero Heroic ich zatrzymalo, po świetnym 3 mapowym pojedynku, na poziomie półfinału. Wcześniej przypomnę wyeliminowali NaVi. Permitta dzięki wygranej w polskim ESLu znalazła się na tym turnieju i myślę, że podejmą walkę. Betfan proponuje linie 23.5 rundy i myślę, że mogą ten próg przekroczyć. Kursy nawet na to wskazują bo na ta sama linię Betters proponuje podobny kurs na poziomie ~1.70. Oczywiście bezpieczniej będzie zagrać over niż handi ujemne w stronę Brazylijczyków, chyba że oferta jutro będzie szersza i znajdziemy -5.5 handi. Jak narazie na wyżej wspomnianym Betters -6.5 jest po @1.59

2. BIG vs Complexity Gaming

BIG win 3-drogowo @1.58
Over 26.5 rundy @1.86
over 1.5 rundy wygranej przez upływ czasu @1.86

Jeden z najbardziej wyrownanych meczy play in, dlatego też wybieram rynek na conajmniej 2 rundy wygrane przez upływ czasu. Spodziewam się też overu rundowego, więc uważam będzie dużo szans na pokrycie linii. Większe szanse daje jednak Niemcom i celuje w ich wygrana.

Dodatkowo
Ence win @1.39
SunPayus under 19.5 @1.95
poniżej 4.5 rundy wygranej przez wybuch bomby @1.70

Wydaje się mi że będzie to łatwy mecz dla Ence, mało rund przełoży się na mało zabojstw dla Hiszpana.

Spirit vs Greyhound under 24.5 rundy @1.95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1638
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Iema zaczynam od zabawy w kilka typów na fazę play-in, zapraszam też późnym wieczorem do mojego tematu w dziale "kupony ze statystykami", gdzie od dzisiaj będę podawał gotowe kupony i więcej propozycji.

IEM Katowice - PlayIn: Zawodnik Z Wyższym % Headshot

k1to vs flamez - k1to więcej 2.03 betfan


Największe value z typów na zawodników 🙂 Jest to oczywiście czysto statystyczny bet i im więcej rund zawodnicy zagrają tym większa szansa powodzenia, ale biorąc pod uwagę obecną dyspozycję k1to gra na średniej 56%, natomiast flamze 51%. Takie 5% to już konkretna różnica i wystawiłbym na to max ~1.50.

1675188324850.png

Krimbo vs Art - Krimbo większy 1.45 betfan

Zestawienie drugiego snipera Furii grającego na średniej 38% z Krimbo ~50% wygląda ciekawie. Kurs poprawny, ale typ bardzo fajny - idealny do ako.

1675188113178.png

Vexite vs Grim - Vexite więcej 2.20 betfan

Vexite średnia 60%, grim okolice 56%. Fajny kurs na singla, również warto spróbować, szanse oceniam na ~60%.
1675188248969.png


IEM Katowice - PlayIn: Zawodnik Z Mniejszą Ilością Śmierci/Rundę (DPR)


Hen1 vs Headtr1ck - Headtr1ck mniej 1.60


W tym typie głównym wyznacznikiem, którym się kieruje jest szacowany bilans rund we wszystkich meczach. W tym zestawieniu NiP w którym gra Headtr1ck jest o wiele lepszą drużyną niż Mibr. Zaczynają od bezpośredniego pojedynku, który drużyna z Europy powinna gładko wygrać.

Refrezh vs nexa - nexa mniej 1.72

Tutaj podobna sytuacja jak wyżej, według mnie OG wyjdzie z fazy Play-In ze znacznie lepszym bilansem niż Sprout, dzięki czemu nexa będzie miał znacznie mniej szans na śmierci niż Refrehz.

nicodoz vs hallzerk - nicodoz mniej 1.75

I tutaj identycznie jak wyżej, tylko trochę mniej :p Celuję w awans Fnatic z drugiego miejsca i odpadnięcie complexity z bilansem 1:2.

sh1ro vs w0nderful - sh1ro mniej 1.70

Tutaj obie drużyny powinny gładko awansować, z tym że C9 ma łatwiejszą drabinkę.

Najrzadziej grana mapa - Anubis @6 sts

Piękny kurs na nowo dodaną do map poolu mapę. Zakład jest na cały turniej czyli zarówno pierwszą jak i drugą fazę. Nie ma co tu się rozpisywać, na innych bukmacherach kurs w okolicach 3-3.50 max - warto spróbować 🙂 Dla znacznej części drużyn jest to pierwszy ban, statystycznie rzadko będzie grany również overpass i vertigo i różnica powinna być mała. Na blaście w tym roku Anubis najrzadszy bez porównania.

1675190227833.png


WSZYSTKIE TYPY Z BETFANA MOŻNA ŁĄCZYĆ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1994
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
No i witam w ESL IEM KATOWICE 2023.
Na początku chcę już podziękować dla chłopaków z góry Emdojot Emdojot oraz HelpBet HelpBet za wyczerpujące analizy.

No to zaczynamy:
Trochę ogólnikowo, bo szczegółów nie da się wyciągnąć, scena countera diametralnie sie zmieniła, a wraz z nią gracze i zespoły.
Turniej zaczynamy fazą wstępna,

Faza wstępna
  • 16 drużyn w drabinkach podwójnej eliminacji
  • Mecze otwarcia Bo1
  • Wszystkie pozostałe mecze Bo3
  • 8 zespołów awansuje do fazy grup

Chciałbym nad znaczyć, że oferta esportowa na betfanie na prawdę mocno się rozszerzyła i wszystkie typy moje typy tutaj będą się pojawiały z oferty Betfan.

Na typy długoterminowe:
G2 - dojdzie do finału @ 4.0
Vitality - dojdzie do finału @ 4.0

W skrócie dla mnie dwie najbardziej kompletne drużyny na chwilę obecną. W ogóle G2 jest dla mnie zespołem do podniesienia pucharu już dzisiaj. Potrzebowali czasu po zmianie jks'a i hoxiego teraz zaczyna to grać to chodzi i to bardzo ładnie.
Vitality - doświadczenie graczy, oraz zywoo i sphinx w wspaniałej dyspozycji, jeden z lepszych prowadzących apeX. Drużyna turniejowa, wiemy jak odpala się apex i jak reaguję na publiczność.


Dzień I . 2023-02-31

Sprout - OG @ 1.50 wygrana OG
Spotkanie bo1 godzinia 14.45
Dla mnie największe value dnia jutrzejszego, Sprout od 2 lat nie potrafią zbudować stabilnego zespołu, tylko ciągle występują roszady w zespole. Już kilka razy spotkałem się że buki wystawiają Sprout w roli faworyta, lub doga z zaniżonym kursem totalnie, ich winrate nie powala, a weźmy pod uwagę że oni praktycznie ciągle grają z zespołami 30+,40,50+. Nie widzę ich totalnie i nigdy nie widziałem. OG kompletna drużyna gdzie na prawdę w styczniu pokazała że grać potrafi i ma kim. F1KU polak w katowicach na pewno będzie czuł się dobrze, degster energiczny snajper drużyny nie raz ratował drużynę z opresji, nexa doświadczenie, mimo wieku nadal skill w łapie siedzi, flamez młodziutki energcziny i agreswny, odstający w mojej ocenie neofrag, F1KU też nie jest w znakomitej formie, ale wiemy że jak mu siada to siada wszystko. Dla mnie OG szybkie 3:0 mogą powalczyć dalej, są w trybie turniejowym, świeży camp, świeży blast którego rozgrywali kilka dni wstecz, na pewno komunikacyjnie i strategicznie zespół podbudowany i poprawiony.

MIBR - NIP @ 1.88 +5,5 rund MIBR
NIP? takie kursy ? no nie wiem. To nie ten sam NIP co kiedyś, dla mnie znalezienie się tam aleksiba z g2 (cieszę się że go wyrzucili, bo niszczył im grę), to sensacja, teraz gra w NIP. Prowadzący niby jeden z lepszych w Europie, nie sądze. Skillowo straszny. Brollan nie jest tym samym brollanem co kiedyś, komunikacyjnie na blaście pokazywali ze jest bardzo słabo. MIBR to mibr zawsze, ogrywani w swoich brazylijskich no name ligach, drużyna z potencjałem, drużyna mocna zespołowo i jak to drużyna brasylijska mocno skillowo i mega agresja, co może zaskoczyć słabo taktycznie przygotowane NIP.



Wszystkich serdecznie zapraszam do udziału w konkursie i udzielania się w temacie. Dla mnie osobiście początek na spokojnie, zobaczymy co drużyny sobą reprezentuję, nie szukam dogów, bo są nim dziś wszyscy, faworyci może są, ale nie widzę dominacji jednej z drużyn na dziś dzień. Skupmy się na fazie początkowej i zobaczymy kto usiądzie na IEMIE w fazie kolejnej.

Dziękuje Betfan i Waldi1979 Waldi1979 za zorganizowanie konkursu.

KONKURS W PULI NAGRODY O WARTOŚCI 200PLN I PUNKTY REPUTACJI.
INFO: https://forum.bukmacherskie.com/forums/iem-katowice-2023.819/
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1938
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Już na starcie mamy rewelacyjne okazje na wytypowanie awansów do kolejnej fazy, bukmacherzy chyba nie biorą pod uwagę drabinki i możliwych spotkań 😛 Moim zdaniem będzie ona wyglądała następująco:

1675202674683.png 1675202685333.png


Drużyny są w swoich zamkniętych ćwiartkach:
Furia, Big, Permitta, Complexity
Fnatic, EG, OG, Sprout
Spirit, Nip, Mibr, GH
Ence, C9, Pain, IHC

Jakaś niespodzianka jest możliwa i trzeba wziąć na to poprawkę, ale to jest double elimination i mamy margines błędu. Jeśli w pierwszych meczach nie będzie sensacji, to 4 z wymienionych niżej drużyn powinny już mieć awans po pierwszym dniu.

Na bukmacherach takich jak forbet, czy ewinner mamy możliwość łączenia zakładów na awanse i można stworzyć przepiękne AKO ewinner jeszcze bez podatku:

Typy podrzucam tutaj, gotowe kupony, które gram znajdziecie w moim temacie ;)
Furia awans 1.20
Spirit awans 1.30
Nip awans 1.25
OG awans 1.25
Cloud9 awans 1.20

Ence awans 1.33
Big awans 1.45
Sprout nie awansuje @1,85


Już z 3 typów można złożyć fajne AKO bez podatku na ewinnerze, a nie widzę najmniejszej możliwości żeby więcej niż 3 drużyny z wymienionych nie awansowały!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1519
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Niestety słabo z czasem, ale parę słów dopisze jeśli zdążę, na dziś pierwsze ich mecze :

Ence + Spirit + OG @ 2,60

Gram to mocno, nie widzę tutaj jakiejś niespodzianki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2364
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Iema zaczynam od zabawy w kilka typów na fazę play-in, zapraszam też późnym wieczorem do mojego tematu w dziale "kupony ze statystykami", gdzie od dzisiaj będę podawał gotowe kupony i więcej propozycji.

IEM Katowice - PlayIn: Zawodnik Z Wyższym % Headshot

k1to vs flamez - k1to więcej 2.03 betfan


Największe value z typów na zawodników 🙂 Jest to oczywiście czysto statystyczny bet i im więcej rund zawodnicy zagrają tym większa szansa powodzenia, ale biorąc pod uwagę obecną dyspozycję k1to gra na średniej 56%, natomiast flamze 51%. Takie 5% to już konkretna różnica i wystawiłbym na to max ~1.50.

Pokaż załącznik 26469

Krimbo vs Art - Krimbo większy 1.45 betfan

Zestawienie drugiego snipera Furii grającego na średniej 38% z Krimbo ~50% wygląda ciekawie. Kurs poprawny, ale typ bardzo fajny - idealny do ako.

Pokaż załącznik 26467

Vexite vs Grim - Vexite więcej 2.20 betfan

Vexite średnia 60%, grim okolice 56%. Fajny kurs na singla, również warto spróbować, szanse oceniam na ~60%.
Pokaż załącznik 26468


IEM Katowice - PlayIn: Zawodnik Z Mniejszą Ilością Śmierci/Rundę (DPR)


Hen1 vs Headtr1ck - Headtr1ck mniej 1.60


W tym typie głównym wyznacznikiem, którym się kieruje jest szacowany bilans rund we wszystkich meczach. W tym zestawieniu NiP w którym gra Headtr1ck jest o wiele lepszą drużyną niż Mibr. Zaczynają od bezpośredniego pojedynku, który drużyna z Europy powinna gładko wygrać.

Refrezh vs nexa - nexa mniej 1.72

Tutaj podobna sytuacja jak wyżej, według mnie OG wyjdzie z fazy Play-In ze znacznie lepszym bilansem niż Sprout, dzięki czemu nexa będzie miał znacznie mniej szans na śmierci niż Refrehz.

nicodoz vs hallzerk - nicodoz mniej 1.75

I tutaj identycznie jak wyżej, tylko trochę mniej :p Celuję w awans Fnatic z drugiego miejsca i odpadnięcie complexity z bilansem 1:2.

sh1ro vs w0nderful - sh1ro mniej 1.70

Tutaj obie drużyny powinny gładko awansować, z tym że C9 ma łatwiejszą drabinkę.

Najrzadziej grana mapa - Anubis @6 sts

Piękny kurs na nowo dodaną do map poolu mapę. Zakład jest na cały turniej czyli zarówno pierwszą jak i drugą fazę. Nie ma co tu się rozpisywać, na innych bukmacherach kurs w okolicach 3-3.50 max - warto spróbować 🙂 Dla znacznej części drużyn jest to pierwszy ban, statystycznie rzadko będzie grany również overpass i vertigo i różnica powinna być mała. Na blaście w tym roku Anubis najrzadszy bez porównania.

Pokaż załącznik 26470


WSZYSTKIE TYPY Z BETFANA MOŻNA ŁĄCZYĆ!
te zakłady h2h zawodników to tylko ,czy dalsze mecze też sie wliczaja?
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Wyciągając wnioski z wczorajszych spotkań mogę zaproponować na dziś:


1. Permitta nie pokazalo nic, Furia przyjechała się po nich i jedynie Olimp w końcówce meczu dla kilka rund dla naszych. Na drugim końcu tabelki jest Casey I pójdę w jego under zabojstw.

Racja Complexity dopiero po stronie Terro się obudzili i Grim robił robote ale nie sądzę żeby Permitta nawiązała większą walkę.
Linia 36.5 zabojstw Caseya na dwóch pierwszych mapach wygląda ciekawie. Ostatni miesiąc jest dla Polskiego teamu słaby i kazdy z graczy zalicza zjazd w statystykach. Myślę że dziś ponownie nie będzie na czele tabeli zabojstw i zakręcie się blisko 30 zabojstw.
Under 36.5 zabójstwa Casey @1.85
Under 32.5 zabójstwa Layner @1.85

Po stronie Complexity
JT under 33.5 zabójstwa @1.70
Fang under 38.5 zabójstwa @1.70

Obaj słabo się zaprezentowali i przy krótkiej rozgrywce mogą mieć ciężko by pokryć linię.

Typowa Polska druzyna w europejskich pucharach 😂Layner lepszy niż Casey co było ogromnym value, no i 2:0 dla Complexity

2. Greyhound vs Mibr

Mibr faworyt po dobrym meczu z NIP, Greyhound słabo pokazało się z Spirit. Myślę, nawet 2:0 dla Brazyli. Napewno zagram handi rundowy na 1 mapie,
-3.5 niska linia przy @1.92 jak najbardziej do grania
Linia na graczy to isani wygląda ciekawie

isani over 33.5 zabójstwa #łatwo
21 killi przeciwko NiP mi zaimponowalo więc wystarczy że dziś zakreci się około 20 na obu mapach.
Mibr-3.5 1 mapa @1.92
Mibr miało już mecz do zakończenia na 2 mapie ale końcowy run Greyhound fenomenalny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Krótko o dzisiejszych meczach

1. Zgadzam się z kolegą wyżej i jak zazwyczaj staram się szukać wyższych kursów, to w tym spotkaniu nie daje żadnych szans drużynie z Polski. Znaleźli się tu dosyć szczęśliwie, jako że turniej w Katowicach i slot dla "Mistrzów Polski", gdzie trafili łatwą drabinkę i nijak ma to się do obecnej siły polskiej sceny. Dla mnie gładkie 2:0 Complexity i również wpadły mi w oko typy na undery zawodników Permitty.

Znalazłem też ciekawy kurs na unibet, a mianowicie
Mapa 1 — najwięcej first kills - Complexity @1.55 unibet

Pierwszy powinien być pick Permitty i start Complexity w CT, więc tym bardziej fajny typ.

Complexity wygra 2:0 @1.60 unibet

I powielam, bo też są dla mnie najpewniejsi:
Layner under 32,5 betfan
Casey under 36,5 betfan


2. EG vs Sprout
Dla mnie no bet, teoretycznie lepiej pokazało się Sprout, ale kurs bardziej skłania do grania EG. Najlepiej odpuścić.

3. Grayhound vs MIBR
Ten mecz widzę inaczej i dla mnie jest value w typie na Grayhound, a ich pierwszy mecz nie jest dla mnie wyznacznikiem. Grayhound to drużyna z potencjałem (na majorze wygrali między innymi BO1 z Cloud9) i większym doświadczeniem lanowym, a MIBR znalazło się tutaj tylko i wyłącznie dzięki regulaminowi przyznawania slotów, gdzie nabijali sobie punkty na słabszych drużynach w mniejszych turniejach w SA. Jest to dla mnie typowe spotkanie 50/50 i podobają mi się kursy ponad 3 na australijską ekipę, a już na pewno odradzam granie Mibr po 1.30 czysto :p

Grayhound wygra @3.15 88starz 1:2

4. IHC vs Pain
I tutaj tak samo zdecydowanie idę w underdoga. Sytuacja podobna jak wyżej i szanse oceniam co najmniej na 50/50 i odradzam granie Pain po tak niskim kursie (zdecydowanie neiadekwatnym do ryzyka)

IHC wygra @2.90 88starz 2:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +344
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Permitta +1.5 @ 2,50 totalbet

Ja idę wręcz przeciwnie niż koledzy wyżej. Typ może trochę życzeniowy, ale 2,50 na mapę naszych? mocno tutaj kogoś poniosło i jestem pewien, że gdyby nie fatalny. bo taka jest prawda występ z Furią z którą gra się ciężko ze względu na ich nieprzewidywalność to dziś na mapę Perki mielibyśmy kurs w okolicach 2,00
Complex 2:0 po 1,6 lub mapa naszych po 2,50? nawet bym się nie zastanawiał.
Ja tylko przypomnę, iż Complexity to nie jest jakaś potężnie zgrana ekipa i są w chwili obecnej na pewno niżej niż choć by Furia.
Complex ma przestoje, ja tylko przypomnę że oni w ostatnim czasie tracili mapy z takimi ekipami jak min. ATK, akademią EG, potrafili przegrać w dwóch mapach z Nounsem, którego nie ma co stawiać kilka półek wyżej niż Permitte.
Osobiście jest mi przykro, że akurat oni muszą nas reprezentować, mimo że nasza scena to dno i dwa metry mułu od lat z małymi przebłyskami i śmiem twierdzić, iż jest obecnie 2/3 polskie ekipy, które zaprezentowały by się lepiej, no ale cóż...takie są reguły.
Gdyby kursy były koło 1,9-2,00 to bym pewnie tego nie ruszał, ale coś takiego na wyszarpanie mapy to już przesada.
Trzymamy dziś kciuki za naszych!
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Evil G - Sprout @ Evil +1,5 mapy @ 1,55
O Sprout pisałem kilka komentarzy wyżej i tutaj lekko rozczarowany jestem bo zagrali ładnie, ale ja nadal się trzymam tego że to drużyna bez historii i przyszłości, pewnie jak szybko odpadną na IEM'ie po 2-3 tygodniach zobaczymy zmianę zawodnika lub trenera. To tak jak z naszą reprezentacją, zero stabilizacji. Wymagania duże, na papierze nawet ok, a zwycięstwa wyszerpane, wymęczone albo ich brak. Evil w 2023 gra padakę, grali na blaście ale ja wierzę i czuję że mapę urwą , na pewno sa bardziej w trybie turniejowym 1.55 to dobry kurs na to zdarzenie.

Olimp więcej zabójstw od Laynera @ 1.85
Olimp pokazał się najlepiej w pierwszym spotkaniu, ma wiele do udowodnienia i na pewno jest bardzo zmobilizowany, mianowicie posądzano go o cheatowanie, gdy dostawali się na IEMA ( w którejś z faz, nie jestem w stanie określić w której), dla Laynera
Co prawda na hltv reating Layner ma lepszy, ale olimp skillowo według mnie jest silniejszy. W meczu przeciwko Furii Olimp 10 trafień, Layner 7. Tutaj przewiduję szybkie 2:0 dla Complex i uważam że Polska formacja nie ma praktycznie szans by ich pokonać, choć nie ukrywam że to będzie ciekawe spotkanie, doga jeszcze na tym turnieju nie zobaczyliśmy, na tych eliminacjach, to może Permita?
 
Ostatnia edycja:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Błędy na poziomie amatorskim. Przegrywamy 3v1, 3v1, 2v1, 2v1...co tu się dzieje 😂
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
No nie ma się co oszukiwać, porównaj doświadczenia, postaw sobie Grima czy hellzerka, no szybkie 2:0. To nie drużyna to mix. Myślę że każda drużyna by ich pokonała na tym IEMIE, są najgorsi
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Kto skomentuje mecz Evil Sprout, mirage? 12:6 i 16:13 . Nie da się tego opisać To straszne.
 
M 451

malizna

Użytkownik
A co tu skomentować? Typowe EG, które pewnie zakończy się disbandem. Z NA jedynie Liquid i Furia są na poziomie tier 1, tier 2. Complexity też dzisiaj dostanie bęcki od Ence
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
H2H zabojstw
valde vs Grim
Typ: 2
@1.65
Grim przejechał się po ENCE

Takie zestawienie biore z pocalowaniem ręki. valde odstaje od kolegów i zazwyczaj znajduje się w dolnej części zestawienia zabojstw ENCE. Z drugiej strony Grim, który jest liderem drużyny Complexity z impactem 1.34, gdzie drugi FaNg ledwo przekracza 1.0. Stosunek zabojstw do śmierci też ma bardzo dobry, śmiało można powiedzieć o wiele lepszy niż valde. Spojrzałem na powtórkę meczu ENCE z Pain i 1 mape z C9 I nie widziałem pewności w strzelaniu u dunczyka.
Samo porównanie zabojstw w ostatnich meczach:
valde - 14, 39 (14,25 mecz z dogrywka), 47(11,17,19), 56 (18,19,19)
Grim- 36(18,18), 21, 73(19,30,24),71(23,24,24)

Te dwa mecze po 70+ z NaVi i EG to dużo osiągnięcie Grima, myślę że nic nie stoi na przeszkodzie żeby dziś udowodnił wartość i ustrzelił 35-40 killi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +901
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
MIBR wygra mapę @ 1,93 totalbet

Owszem, może i Mibr tutaj by nie grał, gdyby nie regulamin, ale to wcale nie oznacza, że są to chłopcy do bicia i już to tutaj potwierdzili. MImo porażki, fajnie zagrali tego Nuke z NIP, wczoraj 2:1 z Australijczykami, gdzie na trzeciej mapie przejechali się po nich do dwóch.
Wiadomo kto jest gwiazdą, HEN1 jest w całkiem dobrej dyspozycji i uważam, że może to pociągnąć z nimi i mapę spokojnie wziąć. Fnatic idzie jak burza, jest forma i to bez dwóch zdań, dlatego ze stawką nie szaleje. Uważam, że jeśli Mibr zaprezentuje to co z nipem to spokojnie są w stanie tą mapę wziąć. Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom