>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami IEM KATOWICE 2023

Status
Zamknięty.
'Corek 195,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Navi wygra mapę + OG wygra mapę @ 2,15 Unibet
UWAGA, KTO NIE ZAGRAŁ NIECH ODPUŚCI. INFO Z PRZED CHWILI, FLAMEZ NIE ZAGRA DZIŚ W OG. W jego miejsce trener


Za dużo, po prostu za dużo. Owszem, G2 powinno być tutaj faworytem, ale aż takim? Nie ma mowy. Wiemy jak grają na dużych turniejach i jak dla nich się kończą, po prostu fatalnie. Osobiście gram czysto również Navi po 2,60.
Gram tego dubelka mocniej bo nie uważam, aby Navi czy OG nie było w stanie wygrać jednej mapy, choć uważam że obie są w stanie wygrać swoje spotkania i gram równeż czysty win OG po 2,20.
Tutaj proponuje zdecydowanie bezpieczną opcję. Navi jest w gazie, G2 również jedzie aż miło...kurs na pewno spowodowany obecnością npl w Navi, który momentami popełnia zbyt proste błędy, ale jest Simple, który jak już mówiłem jest zmotywowany i mocny, świetny electronic
Ostatnie dni grał na dobrym poziomie, jeśli dziś przełoży to samo to G2 może mieć spore problemy z wygraniem tego spotkania. Do dubelka proponuje ich mapę, nie wierzę że ulegną w dwóch o ile wg ulegną.
Drugi zakład mapa OG, które powinno również to osiągnąć. Outsiders nie wygląda tu dobrze, nie ma Norberta o którym pisałem i wygląda to po prostu gorzej. Młodziak dopiero wchodzi i nie da tego samego i jak już wspominałem, jest na ten moment gorszym grajkiem. O OG mówiłem od kilku tygodni, na papierze wygląda świetnie i powoli przenoszą to na grę. Outsiders w obecnej formie zależne od Jamiego, kontra OG które wygląda na prawdę przyzwoicie?
Szybkie 2:0 dla Outsider? Nie, po prostu tego nie widzę. Polecam tego dubelka jak najbardziej ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +602
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Shahar „flameZ⁠” Shushan nie zagra w dolnym meczu OG przeciwko Outsiders na IEM Cologne 2023 z powodu choroby, ogłosiła organizacja na Twitterze. Trener Casper „⁠ruggah⁠” Due wkroczy , by wypełnić lukę pozostawioną przez gwiazdę strzelca.

34-latek nie startował zawodowo od 2012 roku, kiedy był częścią Anexis razem z Jacobem „Pimp” Winneche i Mathiasem „MSL” Lauridsenem , choć ostatni raz na serwerze grał w 2018 roku. 20 rund dla OpTic , zastępując Jakoba „JUGi” Hansena przeciwko SJ .
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Napisales ze kairon jest gorszym grajkiem od norberta, co tu do rozumienia? Nie osmieszaj sie
Wydaje się, że Kairon jest lepszy, ale gra też trochę inną pozycję niż norbert, a co do ośmieszania się to Ty gloryfikujesz 1.13 rating gościa po 2 meczach :cool:
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Outsiders nie wygląda tu dobrze, nie ma Norberta o którym pisałem i wygląda to po prostu gorzej. Młodziak dopiero wchodzi i nie da tego samego i jak już wspominałem, jest na ten moment gorszym grajkiem.
Czy możesz odnieść do tego, dlaczego ciągle piszesz, że Kairon wnosi mniej niż Norbert? Śledząc czyste statystyki, to w dotychczasowych meczach w Katowicach był 2x2 i 1x3 w swojej drużynie. Natomiast Norbert częściej okupował 4-5 pozycję niż coś wyżej. Chyba trochę nad wyraz jest życzeniowe pisanie, że gość nie ogarnia z zasady, bo jest nowy w drużynie.
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Heroic-Vitality over 2.5 mapy @ 1,88 totalbet vitality tragiczne, 11 rund na 2 mapy niestety nie dojechali
Mimo, że Vitality wygląda trochę lepiej to też mają swoje demony i nie ogrywają tak pewnie rywali w bo3 Szykuje się ciekawy meczyk i idąc tropem jak wygląda iem w tym roku wydaje mi się, że na luzie zobaczymy 3 mapy. Vitality może być kolejną drużyną, która będzie chciała pokarać Heroic na Inferno, ale nie byłbym tu taki pewien, bo jeszcze niedawno była to jedna z lepszych map Duńczyków o czym przekonało się OG. Map pool obie drużyny mają podobny, więc nie zdziwi mnie zarówno jak wygrają swoje mapy jak i map trade. Stawka wysoka bo bezpośrednie miejsce w 1/2 już na arenie w Spodku, miejmy nadzieję, że dowiozą.
Faze-Liquid Faze @ 1,33 totalbet
Nie kupuje tego teamu Liquid, taktyka Yekindar go kill. Faze lepsze w zasadzie na każdej pozycji od IGL po AWP. Nie widzę tutaj innej opcji jak ez for Faze.
G2-NaVi G2 @1,58 totalbet
G2 jest w takiej formie jak chyba nigdy. Mem G2-0 działa jak zły, bo ostatnio mapę stracili w tamtym roku przeciwko Vitality. NaVi niby wygląda lepiej niż na Blast, ale moim zdaniem wylądują w 1/4. Wygrali tu 2 mecze 2-0, ale przeciwnicy nie oszukujmy się nie byli wybitni. One and half man army Liquid i wyeliminowane przez techno4k i spółkę C9. Ja wiem, że s1mple itd. ale wydaje mi się, że przeciwko dobrze naoliwonej maszynie jaką jest w tym momencie G2 docierająca się jeszcze ekipa s1mpla nie da rady.

Dodatkowo for fun
Heroic-Vita 2:1 @ 3,55 Heroic nie doceniłem :(
Faze-Liquid 2:0 @ 2,09
G2-0Navi @ 2,53
ako @ 18.77
 
Ostatnia edycja:
'Corek 195,1K

'Corek

Znawca - e-sport
[
Czy możesz odnieść do tego, dlaczego ciągle piszesz, że Kairon wnosi mniej niż Norbert? Śledząc czyste statystyki, to w dotychczasowych meczach w Katowicach był 2x2 i 1x3 w swojej drużynie. Natomiast Norbert częściej okupował 4-5 pozycję niż coś wyżej. Chyba trochę nad wyraz jest życzeniowe pisanie, że gość nie ogarnia z zasady, bo jest nowy w drużynie.
Powiedz mi na przeciw jakim przeciwnikom w swojej karierze grał młody a na jakich Norbert? Na jakim poziomie grał młody a na jakim Norbert? jeszcze przytaczanie dwóch spotkań na IEM 😂 nie wiem czy się śmiać czy płakać
Mój brat 16 letni jest lepszy od całego OG i Fnatic bo lepszy raiting wykręca 😂
Jak się pośmiać to nic tylko wejść na forum

Ps. Proszę nie piszcie mi na PW zapytania o typy, podziękowań również nie trzeba, wystarczy że kliknięcie reputkę a typy jeśli są to zawsze coś skrobne tutaj.
 
Ostatnia edycja:
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
[

Powiedz mi na przeciw jakim przeciwnikom w swojej karierze grał młody a na jakich Norbert? Na jakim poziomie grał młody a na jakim Norbert? jeszcze przytaczanie dwóch spotkań na IEM 😂 nie wiem czy się śmiać czy płakać
Mój brat 16 letni jest lepszy od całego OG i Fnatic bo lepszy raiting wykręca 😂
Jak się pośmiać to nic tylko wejść na forum

Ps. Proszę nie piszcie mi na PW zapytania o typy, podziękowań również nie trzeba, wystarczy że kliknięcie reputkę a typy jeśli są to zawsze coś skrobne tutaj.
Zadałem rzeczowe pytanie do osoby, która chyba ogarnia temat, by trochę opisała z czego wynika taka a nie inna ocena tej zmiany wg ciebie. Bo na oko laika to nie wygląda to na osłabienie. Norbert grał przeciwko takim samym drużynom co jego koledzy, tak jak teraz ten "młody" gra przeciwko takim samym drużynom jak jego koledzy. Możemy porównać ich dwóch na tle swoich kolegów. Na razie innego odniesienia nie mamy. A jakie ty masz odniesienie oprócz tych 3 meczów co do "młodego", że ciągle jest wg ciebie osłabieniem? Twoje argumenty to "wygląda to źle i już". Zadałem kulturalne pytanie, ale jedyne co otrzymałem w odpowiedzi to wyśmianie. Wcześniej obraziłeś też innego użytkownika, który o to pytał. Kiedy twój brat zagra z razem z pozostałą 4 Outsiders i będzie im równy to możemy wtedy podawać taki przykład. Bo serio, przykład na prawdę niezbyt inteligentny. Ja wiem, że w cs strzelanie to nie wszystko, dlatego chciałem usłyszeć jakieś ciekawe obserwacje co do tej zmiany. Siła argumentu czy argument siły? Podnosimy poziom tego forum czy go obniżamy?

@Down
Nikt ciebie nie atakuje personalnie tylko prosi o uzasadnienie. Wtedy sam albo atakujesz albo stawiasz się w roli ofiary. Na koniec jeszcze pojedzie po narodzie. A argumentów za wyższością Norberta vs Kairon nadal brak. Niech więc czas sam pokaże - ja nie mówie, że Kairon jest lepszy, ale proszę o uzasadnienie dlaczego go z góry skreślasz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
'Corek 195,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Jakie odniesienie? A np takie że młody na takim poziomie nie grał, tylko zdecydowanie niżej, jeśli usłyszeliście o nim nie dawno to się wcale nie dziwię, iż interesuje was statystyka z trzech ostatnich spotkań ;)
I przytocz gdzie kogoś obraziłem? Najlepsze jest to, że dopóki było zielono to była cisza ehhh no cóż, taki naród. Eot

Dzięki za wszystkie miłe słowa na PW, nie ma za co Panowie ;)
 
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Myślę że dziś G2 wygra z dobrze prezentującym się na tym turnieju NaVi. Ukraińcy bez stary mapy jak narazie w Katowicach. Jednak francuzi jeszcze lepszaforma I dodatkowo 2 tygodnie temu dwukrotnie wygrali 2:0 z simple i jego drużyna. Dziś spodziewam się większej walki że strony NaVi i 3 mapowego spotkania. Niko hunter i jks wyglądają poprostu za dobrze. liczę na zacięty pojedynek i świetny mecz do oglądania

over 2.5 mapy @1.97
g2 win @1.52

jks over 34.5 killa @2.05
Electronik over 34.5 killa @1.85
 
Ostatnia edycja:
'Corek 195,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Jeśli chodzi o mnie to idę zupełnie przeciwnie niż koledzy wyżej i uważam, że G2 to dziś może być spora mina.
Navi nie gra tu słabo ani przeciętnie, nie można tego powiedzieć. Jest ten npl, który momentami odstaje, to fakt ale po za tym czy Simple, electronic...nie są w formie? Ależ oczywiście że są! G2 jest TUTAJ piekielnie mocne i nie można temu zaprzeczyć, ale wystarczy sięgnąć myślami na ich grę w innych dużych turniejach i jak to się kończyło na tych dalszych etapach, jedną wielką klęską. Tym razem grają wybitnie i to się nie powtórzy....oj ile razy słyszeliśmy ten tekst w przypadku G2 i kończyło się jak kończyło.
Gdyby tutaj kursy były mniej więcej równe to pewnie bym to zostawił w spokoju, ale buki już kilka razy przesadziły z kursem na Navi i się na tym przejechali. Nie warto się pakować w kurs ~1,50 na G2....na prawdę grać na porażkę Simpla, który jest w formie po takim kursie? Wybaczcie, ale nie wyobrażam sobie. Ten kurs na Navi jest zdecydowanie za wysoki.

Navi 2,75 bet365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
'Corek 195,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, znajdę czas to dopisze parę słów, ale zarówno na Navi jak i Vita kursy są zawyżone.

Vitality + Navi @ 3,05
 
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Liquid vs Vitality

Over 2.5 Mapy @1.90
Over 26.5 rundy 1 mapa @1.86

Ogólnie zgodzilbym się z przedmowca, Vitality awans wydaje się dobra opcja ale Liquid powinno podjąć walkę. Oczekuje 3 mapowego pojedynku z emocjami na każdej z nich. Jednak wyeliminowanie Faze coś mówi, dodatkowo występ przeciwko Spirit gdzie YEKINDAR się nie popisał w jego buty weszło dwóch kolegów i zagrali naprawdę dobre zawody, szczególnie na Nuke po CT. Dobrze czytali ruchy rosjan i szybko zdobywali przewage liczebna. Overpass też wyglądał dobrze ale zabrakło kilku rund po zmianie stron.
Vitality trochę zaskakująco przegrali z Heroic bez ugranej mapy, ale wcześniej prezentowali się dobrze, Zywoo do spółki z Spinxem prowadzą drużynę do wygranych. Na drugim końcu tabeli znajduje się apex i poszukam jego underu nie pokazał nic specjalnego w poprzednich spotkaniach i myślę że nie zmieni się to akurat dziś.
Na Zywoo linia wydaje się mi przesadzona, pokrywal ja z NIP i fnatic ale nieznacznie, dziś może by trudniej i wystarczy jedna słaba mapa by nie osiągnąć tego progu. A reszta drużyny prezentuje się wystarczająco by odebrać mu możliwość aż tylu zabojstw
Apex under 28.5 killa @2.00
Zywoo under 45.5 @1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Navi vs Outsiders - wygrana Out @2.30

Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak faworyzują te navi na pierwszy rzut oka widać że navi już nie jest takie mocne jak kiedyś 3x w tym roku przjechalo się po nich G2, ostatnio wymęczone zwycięstwo z complexity i nipem i wygrana z liquid w którym tak naprawdę wszystko zależy od yakindara i wygrana z cloud9 które aktualnie jest w rozsypce to już nie jest ta drużyna która była z boomblem na pokładzie widać że zmiany zawodników jak narazie za dużo nie wnoszą i chyba czas poszukać prowadzącego. Pisanie że kurs na navi jest zawyzony jest śmieszne na jakiej podstawie ma być zawyzony skoro navi nie jest jakieś super mocne?? To jaki ma być kurs 1.20??
Z drugiej strony Outsiders które jak narazie po zmianie Norberta na Kairona spisuje się bardzo dobrze młody zawodnik bardzo dobrze wpasowal się w drużynę i widać że nie odstaje poziomem a nawet można powiedzieć że ciągnie zespół do wygranych jak dla mnie będzie to wyrównamy mecz ale większe szanse daje drużynie Outsiders a po takim kursie aż żal nie spróbować
Dla mniejszych ryzykantów mapa Out po kursie @1.45 do tasmy wygląda bardzo fajnie
Powodzenia i zieloności.
 
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Navi vs Outsiders - wygrana Out @2.30

Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak faworyzują te navi na pierwszy rzut oka widać że navi już nie jest takie mocne jak kiedyś 3x w tym roku przjechalo się po nich G2, ostatnio wymęczone zwycięstwo z complexity i nipem i wygrana z liquid w którym tak naprawdę wszystko zależy od yakindara i wygrana z cloud9 które aktualnie jest w rozsypce to już nie jest ta drużyna która była z boomblem na pokładzie widać że zmiany zawodników jak narazie za dużo nie wnoszą i chyba czas poszukać prowadzącego. Pisanie że kurs na navi jest zawyzony jest śmieszne na jakiej podstawie ma być zawyzony skoro navi nie jest jakieś super mocne?? To jaki ma być kurs 1.20??
Z drugiej strony Outsiders które jak narazie po zmianie Norberta na Kairona spisuje się bardzo dobrze młody zawodnik bardzo dobrze wpasowal się w drużynę i widać że nie odstaje poziomem a nawet można powiedzieć że ciągnie zespół do wygranych jak dla mnie będzie to wyrównamy mecz ale większe szanse daje drużynie Outsiders a po takim kursie aż żal nie spróbować
Dla mniejszych ryzykantów mapa Out po kursie @1.45 do tasmy wygląda bardzo fajnie
Powodzenia i zieloności.
Nie neguje bo myślę że Outsiders wygra conajmniej jedna mapę, ale mówienie, że Liquid zależy jedynie od Lotysza moim zdaniem mija się z prawdą. 2 ostatnie mecze miał duża pomoc że strony kolegów, a nawet go wręczyli (spotkanie z Spirit, pisałem o tym w swoim poście).
Outsiders też meczylo się z Complexity i to chyba bardziej niż NaVi. Napewno Jame jest w formie i klika dobrze na snajpie. Wydaje się że jeśli do Simpla dołączy ktoś żeby nie musiał sam ciągnąć tego wózka to zobaczymy spotkanie na miarę półfinału duże to turnieju
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Nie neguje bo myślę że Outsiders wygra conajmniej jedna mapę, ale mówienie, że Liquid zależy jedynie od Lotysza moim zdaniem mija się z prawdą. 2 ostatnie mecze miał duża pomoc że strony kolegów, a nawet go wręczyli (spotkanie z Spirit, pisałem o tym w swoim poście).
Outsiders też meczylo się z Complexity i to chyba bardziej niż NaVi. Napewno Jame jest w formie i klika dobrze na snajpie. Wydaje się że jeśli do Simpla dołączy ktoś żeby nie musiał sam ciągnąć tego wózka to zobaczymy spotkanie na miarę półfinału duże to turnieju
Z liquid przeważnie jest tak że jak yakindar na dojeżdża na mecz to nikt nie dojeżdża jedynie tak jak napisałeś ostatnio koledzy go wyręczyli ale często się to nie zdarza. A jak już odpali to czasemi ktoś ze składu pójdzie za nim
 
Otrzymane punkty reputacji: +118
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Navi wygra @1,7 1xbet

Witam wszystkich, ogólnie jestem dość zmieszany czy nie lepszym pomysłem jest grać mapę Out po @1,42 ale mimo wszystko zdecydowałem jest na ekipę Simpla.
Gramy już w spodku z udziałem publiczności, no tutaj chyba nie będę jakimś odkrywcą, za kim będzie większość siedzących, w obecnej sytuacji sama obecności ekipy rosyjskiej to już wielka kontrowersja chociaż jeśli chodzi o umiejętności to jest sam top. Co do map tutaj pewnie zobaczymy Inferno i Overpass, decider Mirage. Wynik prawdopodobnie będzie stykowy, oglądałem mecze outsiders z fnatic i compexity, są do pokanania bo nawet na swoim picku ograła ich ekipa zza oceanu, a Navi potrafi dobrze grać na overpassie. Jeśli nie będzie jakiś wielkich zaskoczeń co do map to jestem zdania, że zobaczymy wynik 2:1 dla Navi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +229
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Natus Vincere - Outsiders
electroNic więcej eliminacji od fame @1.60 Betfan

Uważam, że dzisiaj zwycięsko z pojedynków wyjdą NaVi i Vitality. Jednak uważam też, że electroNic lepiej będzie strzelał od fame. Liczby fragów electroNica z tego turnieju wyglądają następująco: 42 vs cloud9 (2 mapy), 45 vs Liquid (2 mapy), no i zaledwie 24 vs G2, ale tam wszyscy z NaVi mieli tragiczne statystyki i zostali zniszczeni przez G2. Jeśli chodzi o fame, to te statystyki prezentują się trochę gorzej: 57 vs fnatic (3 mapy), 41 vs NiP (3 mapy), 39 vs OG (2 mapy), 54 vs Complexity (3 mapy). Co prawda CS to nie matematyka, ale jakby wyliczyć średnią z powyższych zdobywanych killi zawodników, to i tak lepiej wypada electroNic (mimo tragedii przeciwko G2). Dziś liczę na zwycięstwo NaVi i kolejny niezły mecz w wykonaniu electronica.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
G2 vs Team Liquid
G2 wygra 2:0 @2 1xbet


Mało kto się by spodziewał, że to właśnie amerykańska organizacja będzie w półfinale po tym co prezentowała, a bardziej na kogo trafili w 1/4, niestety ale jak nie potrafi się zamknąć spotkania jak wczoraj Vitality to tak się później kończy, jak dobrze pamiętam do przerwy na overpassie było 13:2, a po zmianie stron 15:7, niestety atak zawiódł po stronie vitality i napewno miało to jakiś mniejszy lub większy wpływ na głowę zawodników.
Co do francuskiej organizacji, to wiele nie ma co mówić, grają najlepszego csa obecnie na scenie, od dwóch miesięcy są niepokonani, przejeżdżają się po każdym jak w drugiej części roku heroic swojego czasu, jestem ciekaw czy TL da picka na Anubis czy Overpass, moim zdaniem tylko na tej pierwszej mapie ekipa Yekindara i spółki ma szansę.

Heroic vs Navi
Navi wygra mapę @1,36


Ciężki mecz to wytypowania bo jedna ekipa i druga się rozpędza im dalej w las, myślałem, że Dunczycy będą raczej składem, który bardziej będzie miał regres formy, a takie OG wskoczy do ścisłej czołówki ale cóż, wszystko wraca do normy. Typ bardzo bezpieczny moim zdaniem, a bardziej bym stawiał na over 2,5 map po kursie @1,95. Wielu uważało, że w tym składzie Navi wiele nie osiągnie, ale cóż młody Nipl daje sobie radę, może nie osiąga ratingów typu Simple ale też nie jest najsłabszym ogniwem zespołu. Uważam, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie w przeciwieństwie do wieczornego meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom