>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IEM KATOWICE 2021 [16 - 28 luty ]

Status
Zamknięty.
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1613767698565.png 1613767731301.png

Liquid - Vitality ✅
Win Liquid
Kurs : 2.70

Betclic

Mamy chyba czas gdzie Liquid już z nowym zawodnikiem, zbudowali spójną całość i tworzą zespół w którym są w stanie na pewno powalczyć z drużyna top 3 na świecie . Mimo że Fallen który jest najnowszym nabytkiem, ale jak bardzo doświadczonym jeśli chodzi o arenę międzynarodową. Fallen statystycznie wygląda słabo, ale ja analizując mecze CS'a, wiem i wiem i na prawdę to wiem że takie aspekty jak liczby, mecze NIE GRAJĄ. Dodam kilka słów od siebie że największa analizą jest oglądanie meczu, żadne liczby tylko gra jest najważniejsza. To że Fallen nie zabija to nie znaczy, że nic nie gra. Przejmowanie pozycji, entry, rifragi, granaty , kill na info , pozycja na przejęcie, defensywa bs'a, - to są aspekty których nigdzie nie znajdziesz w statystykach , to po prostu trzeba śledzić i analizować . EliGe potwornie mocny zawodnik, grający z głową i raczej trafnie podejmowanymi decyzjami , ryzykiem ale tym "zdrowym" . Stewie bardzo mi szkoda bo jeszcze rok dwa temu wspaniały młody talent , gdzie mógłby by być na równo z s1mplem czy "grubym" z Francji , liczę na to że w końcu odpali maszynę i aimowo i agresywnie pokaże swój styl, super skracane pozycje i mocne wjeżdżanie w ofensywnie rozdając 2-3 hedy w starciu 1v2, 1v3, ciągle na niego liczę ale od pół roku wygląda co najmniej przeciętnie ale nie odstaje od reszty zespołu, chodź "oczekuję" od niego więcej . NAF indywidualna gra skillowo mocno i Grim grający supporta nie odstając od killera, potrafi odpalić .
Przejdę do szybkiej analizy VItality coś ostatnio tam nie gra rotację w składzie , apex, misuta , nivera i tak się kręcą w kółko gdzie w csie rzadko jest to spotykane , tylko Navi od jakiegoś czasu zmienia zawodnika na mapie inferno, próbowało też Astralis ale to też nie przeszło , spójność gry i zgranie , czucie każdego pixela mapy prowadzi do zwycięstwa i oczywiście indywidualności . Zywoo no wiemy mocny potrafi składac 1v4 , 1v3, ale oglądałem mnóstwo meczów francuzów i jak on nie robil 25+ killi to ta gra nadawała się do tarcia chrzanu , albo wygrywali rzutem na taśme albo dostawali będzki , ja sadze ze czas vitality był i już się kończy , kiedy RPK tworzył nr 2 w zespole teraz jesteśmy w stanie spotkać z 8-12 killami na mapie to mało , tam potrzebne są zmiany, gdzieś ta gra się nie klei, nie widzę tam schematów, taktyk, zgrania , ich gra wygląda typu robię przewagę idę na bsa, super granatów tam nie widzę, czekają na przewagę snajpera, który faktycznie wyciąga, ale nie wyciąga już tak jak rok temu . Więc słabsza dyspozycja ZywOo bez problemu Liquid może to wziąć. Dobrym typem jest też +2,5 mapy (kurs 2.0) , ja trochę idę bardziej ryzykowanie .Albo +1,5 Liquid po kursie 1.50 .
Powodzenia meczyk jutro o 15.30
PS: nie jestem zwolennikiem przy analizowaniu meczów podawania liczb i statystyk ten ile wygrał ten ile przegrał albo zabił albo zaprzątał sobie głowę mappulem

Wszystkich tutaj zachęcam do wymiany zdań IEM wielka impreza a tu taka cisza :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +610
E 6,5K

elan96

Użytkownik
A co myślicie o meczu Furia vs Navi? Wczoraj Furia przejechała się po NIP, bardzo dobry debiut Juniora, Art w sztosie i się zastanawiam czy te kursy ponad 3 nie są value. Patrząc na h2h jest 6;:0 dla Navi, ale Furia miała podobna sytuacje z EG ze nie mogła ich przełamać, a w momencie gdy raz wygrali to biją ich regularnie
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Kurczę lubię grać w stronę dogów, ale nie sądzę żeby furia ruszyła Navi, ja mysłałem 2;0 NAVI . kurs około 2.20 , jesli chodzi o teraz to wlasnie pogralem NIP 1 mapa win po kursie 2.20 przy stanie 2:3 dla VP .
 
P 9

plokin

Użytkownik
Z samej gry w ogóle ciężko wywnioskować, że navi jest zespołem z serią 9 zwycięstw (i nie ma mowy tutaj o ogórkach). Oczywiście simple, bombel i elektryczny ciągną ten wózek strasznie do przodu. Z drugiej strony jest taki flamie, który już dla mnie strzelecko odstaje, ale dalej potrafi ugrywać clutche. Perfecto jako człowiek asysta w pierwszym spotkaniu był dla mnie w ogóle niewidoczny.

Osobiście nie szukam żadnego value w spotkaniu tej formacji, ponieważ ukraińska trójca ma duży potencjał i może odpalić w każdej chwili.
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Virtus Pro - Vitality
Typ: Zwycięstwo Vitality
Kurs: 1.72 forbet forbet
Vitality wczoraj przegrało na Liquid i kursy, które pojawiły się na dzisiejsze zmagania IEM Katowice są bardzo dobre. Jestem pod wrażeniem gry Virtusów na tym turnieju, ale i także na poprzednim cs_summit 7, gdzie przeszli cały turniej jak burza. Mają bardzo dobry team, złożony z dobrze dopasowanych do siebie graczy. Vitality natomiast, zaliczyło wczoraj niemałą wpadkę na Liquid, którzy w ostatnim czasie wyglądali po prostu źle, jednak z Fallenem i Elligem w dobrej formie są nawet w stanie urwać mapkę Natus Vincere. Ciężko wyłapać takie kursy na zwycięstwo Vitality w ostatnim czasie. Wczoraj zabrakło Zywoo na ostatniej mapie, aby przeważyć szalę zwycięstwa na ich korzyść. Mam nadzieję, że już dzisiaj #1 zawodnik rankingu hltv z 2020 roku obudzi się i nie pozostawi złudzeń, dlaczego zdobył tą nagrodę.

Faze - FURIA
Typ: handicap FURIA +1,5

Kurs: 1.33 forbet forbet

Faze po rotacji w składzie na mocy której do składu dołączyli Twistz i karigan. Chyba każdy widzi w nich ogromny potencjał na przyszłość, lecz zmiany w składzie nastąpiły wraz z rozpoczęciem IEM Katowice i chłopaki raczej nie mieli dużo okazji, żeby wspólnie pograć. Mimo wszystko, wygrali wczoraj z OG do zera w BO3, lecz wydaję mi się, że to raczej słaba dyspozycja OG przyczyniła się w głównej roli do tego zwycięstwa. Faze jest naprawdę mocnym teamem, szczególnie gdy strzelają jak na wczorajszym mirage z OG, gdzie Twistz robił rzeczy niemożliwe. Furia za to, przegrała wczoraj na mocno faworyzowane Navi, jednak myślę, że zaprezentowali się całkiem nieźle. Zmiana hondy na juniora przyniosła im na pewno ogromne korzyści. Art jest również w wyśmienitej formie i mało brakło i urwaliby wczoraj Navi tego nieszczęsnego mirage. Ponadto, FURIA preferująca swój agresywny styl nie będzie pasować Faze i na pewno są w stanie urwać jedną mapkę, jak nie dwie.

Gambit - G2
Typ: Powyżej 2,5 map
Kurs: 1.87 forbet forbet

Bardzo ciężko na tym turnieju typować overy mapek, natomiast myślę, że wraz z kolejnymi etapami mecze staną się naprawdę zacięte. Mecz ten wydaję mi się idealnym kandydatem do rozegrania trzech map. Wczoraj G2 dwukrotnie pokonało Evil Geniuses 16-14, natomiat Gambit 2:1 Heroic. Przegrany tego pojedynku odpada z turnieju, także motywacja powinna napawać zawodników obu drużyn, szczególnie G2, którego skład stoi pod znakiem zapytania. Gambit ma bardzo mocny map pool. Dużo zależy od formy sh1ro, który dotąd sprawuje się bardzo dobrze na turnieju. G2 powinno zagrać dusta 2, gdzie to oni są faworytem do wygrania mapy, natomiast Gambit w pierwszej kolejności zbanuje nuke, którego po prostu nie grają. Kurs na pewno warty zagrania.

Astralis ze Spirit nie ruszam, trudny mecz do wytypowania, ponieważ Spirit w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Szedłbym w kierunku handicapu +1,5 na Spirit, bo dzisiaj stoją przed ogromną szansą i na pewno są w stanie ugrać tą jedną mapkę na jednych z faworytów turnieju. Drugim meczem jest Liquid - Navi, gdzie wygrać powinno bezsprzecznie Navi. Simple jest w nieprawdopodobnej formie. Typuję 2:1 dla Navi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1613928930923.png 1613928943048.png

Spirit - Astralis
Wygrana Spirit
BETFAN kurs 3.10

PIĘKNIE !!!! 1613928905017.png
Spirit bez przeganej mapy, grają takiego csa, którego nie ma na obecną chwilę, nie da się ich rozszyfrować, pomysły niczymym z dywizji z Ak czy orzelka, nie było jeszcze wielkiej niespodzianki turnieju, więc w tym meczu liczę na to ze Astralis się potknie. Spirit aimowo wygladania calkiem fajnie i ta szalona agresja w ktorej nie ma zaden zespol na obecnym IEM"ie
A jeśli chodzi o mecz NAVI to nadal bym szedł w strone Liquid :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1613920031126.png 1613920087761.png
Furia - VP
Win Furia
Kurs 2.60
Totalbet


Tutaj już bardziej ryzykowanie, ja nadal nie jestem zwolennikiem grania VP być może za wiele razy się na nich przejechałem, ale grają w kratkę strasznie , no nie powiem mocna ekipa , Jame i Yekin mocny strasznie. To będzie ciekawe spotkanie z tego względu że zmierzą się dość mocne drużyny które grają lepiej po stronie atakującej niż broniącej . FURIA zespołowo fajnie wygląda, nowy Junior odnalazł się idealnie i też dobrze strzela. D2 będzie zbanowane gdzie VP grają dobrze, brazole nie grają w ogóle d2 więc permaban. Chcialbym zobaczyc inferno gdzie mape zaczynaja po ataku Furia. Teraz z francuzami VP super nie grało, to po prostu Vitality nic nie grało, wrocili ze stanu 15;8 i dociągneli w dogrywce. Overpass bez komentarza, Vitality co raz szybciej do domu. Nie wiem jak Furia dzis grała bo oglądalem VP i Vitality. Ale po statysykach widać ze przejechali sie po Faze ( dla ktorego jeszcze trzeba czasu i bedzie w topce ) . Lubię Furie oglądać ten cs jest fajny i nigdy nie ma jednostronych spotkań nawet gdy przeciwnik jest w roli faworyta. Jesli mialbym porownac gre NAVI na FURIE i VP . To NAVI vs FURIA lepszy mecz. Co zdziwieniu jestem w stanie stwierdzić nawet że możemy nawet nie zobaczyć 3 map .


Inne zakłady warte uwagi:
Totalbet

poniżej 2.5 mapy @ 1.75
Furia +1,5 mapy @ 1,48
1. mapa - Każda drużyna powyżej 1 wybuchu bomby (bez dogrywki) @ 1.80 ✅
Liquid - Navi @ 2.05 powyzej 2 map
Stewie2k powyzej 31 zabojstw na 2 mapach @ 1.85✅

Post automatycznie złączony:

1 mapa
SPIRIT - ASTRALIS
przy stanie 8;8
kurs 2.20 STS

SPIRIT WIN 1 mape!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale cieszy bo wygrali mecz
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Postanowiłem ze podam statystyki do tej pory podanych typów tutaj w temacie IEMA.

Podałem : 20
Wygrane: 15
Przegrane : 5

Średni kurs : 1,96

Tak wyglądają kursy :
iem.png

W piątek lecimy dalej z IEMEM na szczęscie mam 2 tygodnie wolnego więc większość czasu będę na forum :)
O zapytania proszę na priv by nie robić śmietnika w temacie
E: przepraszam nie uwzględniłem ostatniego posta którego wrzuciłem typa na live był to jedyny live jaki dałem w tym temacie więc nie brałem go do statystyk
 
Otrzymane punkty reputacji: +406
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1614345354798.png 1614345360397.png
NaVi - Gambit
NaVI WiN @ 1.52
Betclic


Nie widzę tutaj niespodzianki, NAVI musi znaleźć się w finale, Gambici już i tak daleko doszli, nie widzę nawet żeby ugrali mape, ale ja bardziej zachowawczo czysta wygrana NaVi , nie ma co pisać o s1mplu itp, ale Gambit zrobiło już mega progres ale moim zdaniem nie są pokonać NV. Gambit mocno skillowo ale drużynowo już nie stoi. Uważam że NaVi dziś nie pożegna się z turniejem bo wiemy co dla nich znaczy IEM .



1614345383295.png 1614345397204.png
Astralis – Virtus Pro
na 2 mapach YEKINDAR powyżej 40 killi @ 2.30



To zależy od dnia VP, maja specyficzna taktykę i powiem że żaden zespół takiej nie ma, nie przyjazna dla oka, powolna , długa, wyczekiwanie , grania pod Jame i Yekiego . Buster i qikert sa zywym info i sa od rzucania granatów . Yekindar mocny aimowo dużo wyczekuje granie do ostatnich sekund by zaskoczyć przeciwnika, agresywne wejścia . W Astralis coś tam nie gra wiadomo nic nie trwa wiecznie ale mieszane mecze , Spirit pokazało jak na d2 się gra gdzie oni byli najlepsza druzyną broniącą w anty. Jedyne czym się martwię ze VP ma czasami jakieś odpały, nie zrozumiane akcje , sytuacje , brak zimnej głowy. Ale liczę na to że na takim etapie IEMA podejdą z zaangażowaniem i w pełni przygotowani na drużynę Astralis . Oby im nie uderzyła sodowa do głowy . Ciężko wskazać faworyta meczu idę w linię zabójstw na 2 mapach YEKINDARA powyżej 40 killi.



---
A co myślicie ? Jak wy widzicie te dwa spotkania ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Spirit - gambit
Wygrana spirit
1.8 betclic

Dziś już mam nadzieję że bez niespodzianek. Nie wiem co stało się wczoraj Navi nie chce nawet tego komentować . gambit wybitnie nie zagralo po prostu poprawnie Navi grali na poziomie top 30 HLTV . Spirit w finale w to wierzę . Ciekawe spotkanie będzie bo dwie agresywne drużyny ale Spirit przemawia dla mnie tymi podejmowanymi decyzjami o których pisałem w analizie przeciwko astralis .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom