>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IEM KATOWICE 2021 [16 - 28 luty ]

Status
Zamknięty.
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
To tak na początek przedstawię zespoły, które będą walczyć przez pierwsze dwa dni o IEM'a.
DRUZYNY KWALIFKACJE.png

Pierwsze zmagania kwalifikacji IEM'a które odbędą się 16.02.2021
mecze.png
( PRZEZ PRZYPADEK NAJECHAŁEM KURSOREM NA FNATIC PRZY ROBIENIU SCREENA I SIĘ ZAZNACZYŁO, PROSZĘ NIE BRAĆ POD UWAGĘ)


Drużyny które czekają na główny IEM
1122.png




PULA NAGRÓD
nagordy.png



Na chwilę obecną to tyle . Bukmacherzy jeszcze nie podali za dużo zakładów na IEM'a więc czekamy. Będę aktualizował systematycznie wiadomości na temat meczów i całej "imprezy", oraz podawał typy z analizą. Wszystkich zachęcam do wymiany zdań, podawania swoich sugestii. Ja już od dziś zbieram się do analizowania poszczególnych meczów, drużyn, szukania dogów oraz faworytów. Ja już od dziś zachęcam do rozpoczęcia wymiany zdań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +504
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
[1]
1613422614952.png vs 1613422626363.png
Typ : Wygrana BIG
Kurs: 1.38
Betclic


Bardzo słaba oferta przez bukmachera, grałbym na over Xantaresa jeśli chodzi o kile , oglądałem streamy jego , gość na FPL'u robił po 30-40 fragów, sam Pasha mówi ze jest to gość niezawodny, mocny skillowo,a cały BIG gra fajnego cs'a duzo agresji, jest mocny syrson.. Ale nie powiem ze będzie to łatwe starcie, pierwsze mecze, duzo drużyn miało campy, nie grali oficiali, dlatego tez słaba oferta bukmacherów . Natomiast MR dość nowy skład ogrywali zespoly pokroju Izako, maja tez porządna ekipę, liczę na nich w drabince lucky looser . Nie sadze żeby jutro wygrali z big . BO1 ma swoje prawa, ale jak sami wiemy nie może zabraknąć zespolu BIG na INTELU.
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Szpero powyżej 13.5killi @ 1.85
Jks poniżej 16.5 killi @ 1.85

Ako 3.42
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1613509421254.png 1613509429624.png
MIBR - FNATIC
typ +2,5 mapy .

Mocno faworyzowane Fnatic przez bukmacherów przeciwko druzynie Brazyliskiej.

Fnatic : nowy zawodnik Jackinho .Odszedł flusha ktory byl mega hejtowany a dla mnie nie gral zlego cs'a, ale dobra nie o tym teraz .
Fnatic to nie te fnatic sprzed kilku lat . Ulegli dzisiaj OG 9:16 , nowy nabytek ze statystykami 12-18, zaden j z zawodników dzisiaj nie wyszedl na tzw plus. Moim zdaniem duzo zalezy od dnia, dyscpozyjnosci Krimza i Brollana, to oni zazwyczaj "ciagneli" gre . Szwedzi rzadko kiedy wygrywaja 2;0 w systemie BO3.

MIBR : dosc nowa ekipa, ladny mecz dzis na TL, chlopaki mocno aimowo i inwidualnie, dzielnie walczyli z Europejskim topowymi zespolami, ugrana mapa z Navi, Heroic , Faze, uwazam ze bezproblemowo ugraja mape dla Fnatic
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport CS:GO IEM
Godzina: 12:00
Spotkanie: Complexity - Wisla Krakow
Typ: Wisla Krakow wygra 1. mapę
Kurs: 4.1
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Mecz ostatniej szansy dla obu drużyn, które przegrały swoje mecze otwarcia na Play inach IEMu w Katowicach. Typuję zwycięstwo pierwszej mapy przez jedyny polski zespół na tej imprezie, dlatego iż Complexity ma 2 stosunkowo słabe mapy i wisła może poszukać tutaj swojej szansy. Mapy, o których mowa to train i vertigo. Wisla, ze swojej puli map, na trainie radzi sobie najlepiej, z kolei przeciwnik bardzo przeciętnie. Jest to mapa pod snajpera, a poizon zdecydowanie nie radzi sobie tam najlepiej. Druga to vertigo, po które obie drużyny raczej nie sięgają zbyt chętnie, jeśli jednak sięgnąć pamięcią kilka miesięcy wstecz to Wisła dobrze radziła sobie na vertigo, zwłaszcza hades wykręcał tam dobre kda. Nie spodziewam się żeby Wisła mogła wygrać całe spotkanie, ale jak to często bywa na wielkich turniejach drużyny mają dobrze przygotowane własne wybory. Chodzi mi po głowie też fakt, że Complexity potrafiło przegrać na vertigo na beznadziejnie cienkie Honoris, tj. drużynę prowadzoną przez Taza i Neo. Pierwsza mapa powinna być wybierana przez drużynę niższego seedu stąd pomysł na typ. Dodam na koniec, że Wisła przebywa na bootcampie od 2 tygodni, stąd byli w stanie przygotować 2 może 3 mapy maksymalnie, stąd spodziewam się walki na własnym wyborze i stompa na mapie przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
G2 plus 1.5 mapy @ 1.32

Evil Geniuses - wygra mecz @ 2.3

Astralis - Mousesports / Astralis win @ 1.28




Ako . 3.89

Totalbet
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Tabsen powyżej 36.5 kili na dwóch mapach @ 1.85
Gla1ve powyżej 33.5 kili na dwóch mapach @ 1.85

Totalbet

Ako : 3.42
 
Ostatnia edycja:
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
NBK ( OG ) - misutaaa ( Vitality )

Betclic 1.85 - NBK więcej zabójstw w spotkaniu 🔄

Licze że powrót Apexa do składu ograniczy misute do rozegrania maks 2 map gdzie NBK zagra fulla!

Nawet jeśli będą 2 mapy to liczę że będą akurat te gdzie misuta siada na ławkę rezerwową
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj dzień na plus bardzo ładne dwa kupony z ładnymi kursami , jestem zadowolony . Przepraszam wszystkich za brak analiz i mało spędzonego czasu tutaj, niestety brakuje mi czasu na forumka, w weekend to odbije i sie poprawieę akurat weekend wolny więc całe dwa dni z IEMEM . Coś dzisiaj sie pojawi już na jutro, niestety bez analiz .
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
kns_esport kns_esport rozumiem, że ruch jest w dziale nie za duży, ale mimo wszystko jest to dział tematyczny, więc do każdego typu trzeba napisać kilka zdań uzasadnienia, jeżeli chcesz podawać "suche typy" to masz swój temat. Kolejne takie posty będą usuwane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom