>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IASBET Freebet 17$

W 0

wolin

Użytkownik
Postawilem na Piccini czy jakos tak i wygral ???? 27 ojro na koncie.

Hmm nie wiem na jakiej zasadzie to dziala ale postawilem za 12 euro kurs 3.30 i tylko 27 ojro dziwne.
 
pirowastone 27

pirowastone

Użytkownik
postawilem na racing jakis tam i rodzielilem freebeta posrod trzech zawodnikow, zapewne tak nie mozna ale co tam.Jeden wygral na ktorego postawilem 3E przy AKO 7.50 i
Account Balance: €19.50.I co teraz musze jeszcze obracac? ile min. wyplata? Nie zabiora tego ?? hehe
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
A ja mam problem z zalogowaniem sie takie cos mi wyskakuje: Your account number/password/validation code combination is incorrect. Please try again.
Please Note: Your password is case sensitive and there are no spaces in your account number.
For example, your account number should be entered as z537773. Nieiwiem o co chodzi jescze na wieczór sie normalnie zalogowałem a teraz nie moge.
 
G 0

gr3gor

Użytkownik
Mnie się to wydaje ciekawe:
ENGLISH PREMIER LEAGUE 2008/09 - Handicap

Czyli kto wygra ligę angielską z handicapem punktowym

Aston Villa +24 pts 2.25

Oni tracą na razie tylko 3 punkty do lidera, czyli mają jeszcze 20 pkt przewagi do roztrwonienia w 16 meczach.
Co o tym sądzicie?
 
S 0

sheva07

Użytkownik
Wie ktoś może kiedy kończy się runda zasadnicza w NHL?? Bo obstawiłem że Boston wygra swoją konferencję i nigdzie nie mogę znalesć terminarza ;/

a drugie pytanko czy jak dostałem bonus 17 $ czy mogę ubiegac sie o bonus 100$ od depozytu?

I ostatnie pyt, jakie są dokładne warunki obrotu tych dwóch bonusów?

Dzięki za odp.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Mnie się to wydaje ciekawe:
ENGLISH PREMIER LEAGUE 2008/09 - Handicap

Czyli kto wygra ligę angielską z handicapem punktowym

Aston Villa +24 pts 2.25

Oni tracą na razie tylko 3 punkty do lidera, czyli mają jeszcze 20 pkt przewagi do roztrwonienia w 16 meczach.
Co o tym sądzicie?
Też na to postawiłem. Handicap +24, nawet biorąc pod uwage, że Man Utd ma jeden mecz do tyłu i tak daje spore szane na wygraną.

Tyle, że trzeba czekać bardzo długo, bo ostatnia kolejka dopiero pod koniec maja.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
To chyba lepiej próbować Chelsea +2 z kursem 126 ;) Jak już mam czekać do końca maja to przynajmniej z myślą o wielkiej kasie, bo z tego wyszłoby ponad 2000 dolarów ;)
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Postawiłem wczoraj na tego konia, który miał dzisiaj biec i był na niego kurs 3.30 czyli na moim koncie będzie około 40$
Ale jest problem... nie mogę się zalogować. Napisałem na chatcie i mi powiedzieli, że moje konto jest zamknięte bo rejestrowałem się z kodem B25 i chcą skanu dowodu. OK, wysłałem im. Ktoś tak miał?
 
Do góry Bottom