>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Runda kwalifikacji LM + Rewanże + Runda wstępna [21.06.2022 - 13.07.2022]

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jak sie bierze bramkarza z ukrainy. A on tylko gra dlatego,z e u nich jest wojna tonie ma sie co dziwic. Koles nie powinien bronic na bramce. Bo nie nadaje sie na ten poziom
Post automatycznie złączony:

Jak sie bierze bramkarza z ukrainy. A on tylko gra dlatego,z e u nich jest wojna tonie ma sie co dziwic. Koles nie powinien bronic na bramce. Bo nie nadaje sie na ten poziom
I co z tego że z Ukrainy :confused: Jest tylko pochodzenia UA, a ostanie 3 sezony grał na Cyprze
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dinamo-Slovan
1 połowa liczba goli 1.5+ 3.40 Fortuna
Jak dla mnie mocno przesadzone kursy.Dinamo jest lepsza ekipa ale Slovan to jednak Slovan,nie sądzę że będzie grał tu defensywie to nie jest taki zespół który przyjedzie się bronic.Licze na bramki z obu stron bo jedna jak i druga ekipa potrafi strzelac.Typ na przeczucie bo myślę ze im dłużej będzie trwał ten mecz tym ciężej będzie gosciom
 
Cancun 9K

Cancun

Użytkownik
19:00
KL Klaksvik - Bodo Glimit
typ: Bodo Glimit powyżej 6.5 rzutów rożnych
kurs: 2.53

Fortuna.

Tydzien temu się udało, dziś też podaje jeden typ z tej kolejki na drużynę Bodo Glimt, fakt faktem, mają 3-0, jednak to tak nie działa, i jestem tutaj spokojny o ową linię, w pierwszym spokojnie 8 nabite do przerwy, sądzę, że sprawa będzie równie szybko i bezboleśnie załatawiona.
Tydzien temu sugerowałem stawkę, i sam dziś namawiam do grania tego za wiekszą stawkę.
myślę że przedział 9-12 rzutów rożnych norwegowie dziś wykrecą.
Polecam, dla mnie typ dnia.


edit: dramat przepraszam za rezultat

 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 19:00, 20:30, 20:45
Spotkania: Szachcior Soligorsk vs Maribor, CFR Cluj vs Pyunik, Linfield vs TNS
Typ: w powyższych trzech meczach padnie co najmniej 31 rzutów rożnych (zakład specjalny)
Kurs: 3.50✅️
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


W Totalbet pojawił się interesujący zakład łączony na trzy spotkania. Składa się on z trzech dzisiejszych meczów Szachcior Soligorsk vs Maribor, CFR Cluj vs Pyunik, Linfield vs TNS, gdzie łącznie musi wpaść 31 kornerów. Jak wyglądały pierwsze starcia tych drużyn pod kątem tej statystyki?

Maribor vs Szachcior Soligorsk: 12 rzutów rożnych
Pyunik vs CFR Cluj: 16 rzutów rożnych
Linfield vs TNS: 10 rzutów rożnych


Łącznie oglądaliśmy 38 kornerów, tym razem potrzebujemy minimum 31. Wychodzi na to, że średnio 10 na dwa mecze, a w jednym 11. Jasne, wszystko zależy od tego, jak potoczy się dane spotkanie, ale jestem zdania, że będą to wyrównane starcia. Nawet mało skuteczne Cluj może się pomęczyć z Pyunikem, które stać na niespodziankę. Kurs 3.50 zachęca, aby spróbować, a jedna rywalizacja bogate w rzuty rożne może nadrobić drugi słabszy. Próbuję, bo statystyki pierwszych meczów zachęcają, a toczy się przecież walka o kolejną rundę eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
mozesz sobie podbic kurs np overami 7,5 badz 8,5 tych trzech meczy i zagrac duze wieksze ako bez podatku
Post czysto informacyjny

edit: juz nie mozna
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
A jeżeli obstawi się over 9,5 i 9,5 i 9,5 a w jednym meczu będzie 9 kornerów a w drugim 6 a w trzecim 17? Zakład do śmieci
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
pewnie, ze do smieci, Ameryki nie odkryles, ale mozna bylo pobawic sie i pokombinowac
Jesli over 30,5 mialby siasc to jest duze prawdopodobienstwo, ze w kazdym z meczu musi byc spora ilosc roznych, a jest roznica grac kurs 3,0 po podatku, a kursy over 10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Klaksvik vs Bodo/Glimt:
Klaksvik strzeli gola + Klaksvik powyżej 4.5 rzutów rożnych @3.25 Forbet
✅️

W głowie od jakiegoś czasu mam jeszcze jedną propozycję na dzisiejsze eliminacje, dlatego krótko ją przedstawię. Chodzi o mecz na Wyspach Owczych, który miał odbyć się wczoraj. Niestety Mistrz Norwegii napotkał problemy z lotem i wczoraj udało się jednak zawitać do Klaksvik. Niemniej jednak może to wpłynąć nieco na Norwegów, dlatego tak jak tydzień temu idę w stronę Mistrza Wysp Owczych.

Atakuje zakład, który mówi o tym, że gospodarze strzelą gola i wykonają minimum 5 rzutów rożnych. Kurs @3.25 w Forbet jest kuszący. Przede wszystkim mamy już wynik 3:0, który niejako sprawia, że przyjezdni mogą trochę lekceważąco podejść do przeciwnika. Przecież u siebie kompletnie ich zdominowali, to czemu drugi raz tej sztuki nie dokonać. Klaksvik nie oddał nawet jednego celnego strzału, ale u siebie zapewne kilka się pojawi. Jeżeli chodzi o rzuty rożne to już w Norwegii klub z Wysp Owczych wykonywał 4 kornery i mając spora stratę do odrobienia zapewne od początku ruszą na przeciwnika. Do tego dochodzą problemy związane z lotem i widzę szanse po stronie outsidera, bo to będzie zupełnie inne starcie na terenie Klaksvik. Naturalnie nie zdziwi mnie wygrana Bodo/Glimt, bo są o wiele lepszym zespołem, ale daje szanse na pokrycie statystyki szczególnie u siebie przez Mistrza Wyspo Owczych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1326
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Podaj swoją propozycję, oprzyj ją o analizę i wtedy zobaczymy kto będzie bogatszy po meczu ;-)
a po chu... Ci analiza jesli jest opcja u bukmachera pograc blad ?
Analizy to sobie mozna pisac nie wiadomo jak dlugie i co Ci to da? jedno wielkie gowno
Matematyka, value sie liczy chocby nawet nie mial wejsc zaklad to na dluzsza mete jest to gra oplacalna
Bez odbioru bo zapewne i tak nie rozumiesz o czym pisze.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Lech Poznań po spektakularnym odpadnięciu z walki o Ligę Mistrzów zagra z Dinamo Batumi w drugiej fazie kwalifikacyjnej Ligi Konferencji Europy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom