>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I liga Polska 2011

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Start Gniezno-Polonia Bydgoszcz(+2,5) 1 @ 1,90 Tobet⛔

Kursy bardzo fajne chociaż liczyłem na wyższy współczynnik na gospodarzy. Dla mnie tutaj Start jest faworytem tego starcia. Dlaczego? Wśród gospodarzy w tym sezonie świetnie radzą sobie bracia Jabłońscy, na których można spokojnie liczyć. U siebie to i dwaj Brytole: Nicholls i Bridger również powinni dorzucić kilka punktów, a nie jeździć jak ostatnio w Daugavpils. Również Michał Szczepaniak póki co u siebie punktuję na świetnym poziomie i dzisiaj nie powinno być inaczej. Polonia niby dobrze rozpoczęła sezon ale tylko u siebie. Średnie zawodników ustalone głównie na własnym torze, a gdy spojrzymy w statystykę tego co zrobili na wyjeździe to już nie ciekawie wygląda wynik Kościechy, Gizatulina czy Gapińskiego. Obawiam się, że dzisiaj ta trójka może odbiegać poziomem od dwóch liderów: Walaska i Emila. Ciekawe jak Rosjanin się pokaże po GP ale może tutaj być tendencja zniżkowa. Jeśli idzie o juniorów to tutaj moim zdaniem przewaga po stronie Startu znowu. Gomólski u siebie jest w stanie objechać każdego, a Fajfer również nie powinien stanowić tła dla rywalizacji. Z drugiej strony dobry Woźniak ale tutaj chyba przewaga toru po stronie Gnieźnian może zrobić swoje. Ciekawe kto pojedzie jako drugi, bo w awizowanym jest Braun. Podsumowując dla mnie tutaj faworytem są gospodarze i powinni wygrać to spotkanie, a czy uda im się to zrobić co najmniej 3 punktami to już zobaczymy.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
subiektywizm aż razi.. ???? na pewno zauważyłeś, że Schlein miał wystrzałowy początek sezonu, a teraz forma nieco leci w dóóóóóół. Nie twierdze, że nie wierze w Rekiny, ale mecz z Bydzią był wg mnie jednorazowym wyskokiem, wzniesieniem się na szczyty możliwości. Sławek Drabik jest nieobliczalny, raz potrafi przywieźć bardzo wiele oczek, a raz ledwie punktować (przyzwyczaił do tego we Włókniarzu, że nie zawsze umie być liderem, mimo mojej olbrzymiej sympatii do niego trzeba to stwierdzić) Darcy jest pewniakiem, nigdzie nie zawodzi i tor jaki by nie był to pojedzie jak na profesjonalistę przystało. To samo można powiedzieć o bardzo silnym Jonassonie i Zetterstroemie. Muszą udowodnić, że wpadka z Gnieźnem była tylko i wyłącznie jednorazowa. Drużyna z dużym budżetem i aspiracjami. Już ostatnio widzieliśmy próbkę sił z Orzełkiem i dziś GKS będzie bardzo blisko zgarnięcia 2pkt.
Mecz zweryfikuje kto będzie miał rację ????
Spór pozostawmy nierozstrzygnięty, bo o ile masz rację o tyle miałbym ją ja, gdyby pogoda nie pokrzyżowała torowych planów (ulewa z gradem pol h przed meczem i nici z betonu). ;)
e/ @down. Dlatego, że moja analiza oparta była na warunkach torowych. Rybniczanie trenowali na betonie nawet jeszcze w niedzielę rano. Byli przygotowani tylko na taki tor. I tylko dlatego, że był taki tor te zawody w ogóle się odbyły. Z tym, że straciliśmy atut własnego toru. Padła nawet opinia, że lepiej by było gdyby wcześniej nie trenowali bo podczas meczu musieli całkowicie zmieniać ustawienia. Poza tym gubiliśmy dużo punktów na dystansie, co na betonie nie miałoby miejsca, bo trudniej na nim wyprzedzać. Reasumując beton wiele by zmienił. Masz rację dostaliśmy lanie i musimy się z tym pogodzić... Kolejny rok...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Spór pozostawmy nierozstrzygnięty, bo o ile masz rację o tyle miałbym ją ja, gdyby pogoda nie pokrzyżowała torowych planów (ulewa z gradem pol h przed meczem i nici z betonu). ;)
nie wiem dlaczego miałby pozostać nierozstrzygnięty skoro wczoraj zdecydowanie goście znad morza pokonali miejscowych, a to, że tor był taki, a nie inny nie powinno być żadnym wykładnikiem, ani czynnikiem usprawiedliwiającym niesłuszność Twojej tezy. O gdybaniu to nie ma co mówić (a po wczorajszych wydarzeniach na innych torach mógłbym gdybać w nieskończoność!!! ???? ), Rybnik dostał bęcki i musisz się z tym pogodzić ;p podejrzewam, że beton wiele by nie zmienił. Pzdr ;)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Dzisiaj o godzinie 16 dojdzie do zaległego meczu miedzy Poznaniem a Daugavpils. Obydwie drużyny przystepują w osłabieniu do tego meczu ze względu na start ligi Szwedzkiej. Bez Joonasa Kylmaekorpi&#39;ego i Nicolaia Klindta łotysze są skazywani przez bukmacherów na pożarcie. Wydaje mi sie jednak ze Puodżuks i Povazhny zdołaja nawiązac walke i wraz z Bogdanowsem pokażą ładny speedway na Poznańskim owalu. Do tego należy dodac utalentowanych juniorzy i brak Petera Ljungaw szeregach skorpionów. Jednym słowem granica 16 punktów jaką wystawił tobet w mej ocenie jest za wysoka.
PSŻ Lechma Poznań - Lokomotiv Daugavpils H +16✅
edit: mecz do końca trzymał w napięciu. Martwi jednak wypadek Puodżuksa musiało byc to coś poważniejszego skoro nie pojechał w nominowanych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 4

sledziu

Użytkownik
dobra analiza pierzakrys boje sie tylko ze juniorzy loko pojada slabo bo w tym roku szalu nie robia stawiam 50zl na loko h+16 i oczekuje na lige szwecka
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
dobra analiza pierzakrys boje sie tylko ze juniorzy loko pojada slabo bo w tym roku szalu nie robia stawiam 50zl na loko h+16 i oczekuje na lige szwecka
Też sie troche tego obawiam szczególnie o Tarasienko ale mam nadzieje ze końcu pokaże na co go stać
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
PSŻ Lechma Poznań - Lokomotiv Daugavpils
Nie zgadzam się z powyższym typem. Myslę, że Skorpiony gładko pokonają gości z Łotwy. Wydawać by się mogło, że to Poznań jest bardziej osłabiony brakiem lidera - Petera Ljunga. Ja jednak myślę, że przyjezdni bardziej odczują stratę dwóch zawodników, którzy mogli nawiązać tu równorzędna walkę - Klindta i Kylmaekorpiego. Szwed zastępowany będzie przez Adriana Szewczykowskiego, dla którego będzie to pierwszy mecz w tym sezonie i z pewnością zrobi wszystko, aby przekonać do siebie trenera i kibiców aby częściej na niego stawiano. Dwóch &#39;łotewskich Skandynawów&#39; zastępować będą Karawackis i Gieruckis. Nie liczyłbym na jakieś porządne punkty z ich strony. Myślę, że Poznaniacy będą mieli problemy tylko z Bogdanowem i Powazhnym. Obaj oni będą mieli godnych przeciwników, bo na analogicznych pozycjach ustawieni są Kościuch i Miśkowiak, którzy byli liderami PSŻ w meczu z Rybnikiem. Gospodarze mają przewagę jeśli chodzi o liderów, a też druga linia jest o wiele lepsza. Nie jestem pewny co do juniorów, jednak Fajfer, który na Rybniku zrobił 5 punktów i dobrze zapowiadający się Czałow na swoim torze powinni być lepsi od Lebiedewa i Tarasienki, którzy dobrze jeżdżą tylko u siebie. Uważam że świetni liderzy i umotywowana (walka o skład) druga linia odprawią Łotyszy z kwitkiem.
Miśkowiak over 11,5 @1.65 ✅
PSŻ Lechma Poznań - Lokomotiv Daugavpils H(0 - 16) 1 @1.72 ⛔
A jednak - feralny upadek Kościucha na drugim miejscu przesądził sprawę na korzyść Loko. Chociaż Misiek nie zawiódł. ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Na pierwszy rzut moja ulubiona drużyna zaplecza SE. Lokomotiv na własnym stadionie zmierzy sie z Rybnikiem. Wlodarze z Łotwy podkreślaja ze najważniejsze sa wygrane u siebie i dzisiaj niewątpliwie uda im sie to osiągną. Nie dodzisiaj wiadomo ze u siebie są bardzo mocni nawet po odejsciu braci Łagutów. Bogdanow świetnie sobie radzi w roli Lidera co pokazują jego zdobycze punktowe. Lokomotiv osłabiony jest brakiem Povazhnego za którego bedzie stosowane ZZ. Jednak do składu w poruwaniu do meczu z Poznaniem wrócił Kylmaekorpi, który pokazuje, że dobrze czuje sie na owalu w Daugavpils. ROW wg mnie stoi na straconej pozycji, poniewaz sam Lindbaeck i Schlein to zamalo na dobrze jezdzący zespól Daugavpils.
Lokomotiv Daugavpils - KS ROW Rybnik H(0 - 8.5)
Bogdanow Over 14.5
Drugim spotkaniem, które zdecydowałem się obstawić jest Lotos Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Lechma Poznań H(0 - 18.5). Tutaj poprostu nie widze innego scenariusza jak pogrom Skorpionów. Ward, Zetterstroem, T.H Jonasson to zawodnicy który gwarantują duże zdobycze punktowe.
Wszystko z Tobet
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Lechma Poznań H(0 - 18.5) @1.65 Tobet ✅
Również stawiam na Gdańsk. Mają świetną pakę, a zawodnicy dysponują dobrym sprzętem (może wyjątek Stachyra ;)). Jonasson jest w świetnej formie, tak samo Zetterstroem i Ward. Ze wszystkim dogadał się też chyba Max. U siebie punkty będzie wozić Hlib no i Sperz też powinien pyknąć poznańskich juniorów. Tak naprawdę Skorpiony nie mają tutaj kim straszyć. Jest 1 Miśkowiak, potem Kościuch i Ljung coś zapunktują, a dla reszty widzę tylko szanse na Stachyrze i Sperzu. Jestem przekonany, że Gdańsk pokona Poznań większą różnicą niż Grudziądz.
Mikael Max over 9,5 @1.90 Tobet ✅
Max ustawiony jako prowadzący parę pod 11 z Hlibem. Powinien przyjeżdżać przed Pawłem i juniorami, z którymi będzie miał trochę biegów. W Rybniku Mikael spisywał się świetnie i jeśli utrzyma taką dyspozycję dwucyfrówka jest spokojnie w jego zasięgu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Olbrzymi value w Tobet - na szybko!!
Over Kylmakorpi 13.5 @ 2.3 kurs!!!!
Joonas pojedzie najprawdopodobniej 7 razy w ciągu spotkania.. na nim i Nicolai&#39;u ciąży presja zdobywania punktów. 5 regulaminowych występów, jeden taktyk i jeden w ramach zz za Bogdanowa co daje max 21pkt. Tu jest linia 14 czyli siedem dwójek? BARDZO PRAWDOPODOBNE!!
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kolego, a czy czasem nie jest liczonych tylko 5 pierwszych biegów z udziałem danego zawodnika?

Vader// U bukmacherów internetowych przeważnie liczone są wszystkie biegi. Tobet liczy wszystkie biegi.

EDIT: Okej ???? W takim razie to ja również popieram taki bet. Powodzenia!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Popieram typ over 13,5 Kylmaekorpi. 6 razy na pewno pojedzie,może 7 nawet. Dodatkowo od początku sezonu bardzo dobrze śmiga na nowych tłumikach w Anglii,a zawodnicy Orła dziś na nich pojadą po raz pierwszy.
Ja gram dubel:
Bydgoszcz @2,3
Gniezno(+10) @1,65
ako:3,79
W Gdańsku każdy wynik możliwy,w takim kursie na Bydgoszcz widzę małe value. Składy wyrównane,ale dziś nowe tłumiki i myślę,że gospodarze takiej kopy jak w meczu z Poznaniem już nie zrobią. A wtedy tracą przewagę własnego toru,bo jak na twardym torze się czują Poloniści pokazali już w Gnieźnie.
No a Gniezno myślę,że te 41 punktów zrobi. W Poznaniu jedyny pewniak według mnie to Miśkowiak,reszta drużyny może ale nie musi zaskoczyć. A Gniezno po 2 porażkach u siebie będzie chciało wygrać,bo jeśli nie to pierwsza czwórka się bardzo oddali. Może Gustafsson czarnym koniem? wczoraj na nowych tłumikach komplet w Kw.IMŚJ;)
Jacques : // Pokazali też jak jeżdżą na betonie w ... Rybniku : )

 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie interesuje się specjalnie 1 ligą ale jako jestem z Bydgoszczy to trochę zerkam na wyczyny Bydgoszczan. I powiem tak 3 trudne wyjazdy i 33% skuteczności w nich mówi samo za siebie o &quot;gladiatorach&quot; 1 ligi. Proponuję Panu Kanclerzowi i Sawinie się trochę zastanowić bo z relacji w radiu w 1-2 biegach Bydgoszczanie pojechali jak by przed wczoraj zdali licencję. Oni chcą powrócić do Ekstraligi? Pewnie wrócą bo są dwa miejsca i trzecie w barażu w razie co. Chcą powrotu Tomka? Niech się pierw zastanawia czy jest sens pakować pieniądze w te wszystkie na chwilę obecną gwiazdy. Bo taki Emil dlaczego potrafi w GP jechać cudnie a na lidze raz na jakiś czas ku... zrobi komplet, to jest lider? Przyjeżdża jakiś słaby klub to Emil wyciągaj sobie rowery i jeżdzij jak na treningu ale na takie spotkania szczególnie na wyjeżdzie sprężaj się po prostu bo na mnie &quot;klepanie&quot; przyjezdnych przez drużynę Polonii w Bydgoszczy nie robi żadnego wrażenia!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Torretoo87
masz bardzo dużo racji, przed sezonem każdy w ciemno typował Bydzie jako pewniaka i tą I ligę wygrają, ale obiecywali inny styl.. Nie dziwie się szefom, że zapowiadali same zwycięstwa, bo takim składem utrzymaliby się na 100% w Ekstralidze. Tu brakuje ambicji, motywacji, na pewno też pieniędzy, bo wpływy z transmisji, publika itp jest nieporównywalna o klasę rozgrywkową wyżej. Jeśli utrzymają skład, wywalą Gizatullina i sprowadzą za niego kogoś kto zagwarantuje te 10pkt (nie wiem jak wiekowo stoją juniorzy - na bardzo wysokim poziomie jazdy Curyło i Woźniak) mieszcząc się w limicie KSM to jest drużyna, która może powalczyć o medale. Tam już nie będzie odpuszczania, pieniądze x 2 i walka na całego.
PS. bardzo żałuję, że w Łodzi odwołali spotkanie... Joonas był pewniaczkiem na over, a tak tylko zwrot..!!!
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk (-2,5) 2 @2.15 Tobet ⛔
Goście są tu faworytem. Mają świetny skład, które w ostatniej kolejce zdołał pokonać Polonię. Na Łotwie bliski zwycięstwa był Rybnik więc czemu Gdańsk nie miałby tu pewnie wygrać ? W dodatku Łotysze bez Bogdanowa.
Kylmaekorpi over 12,5 @2.00 Tobet ⛔
Joonas raz, że w formie, dwa, że z taktyka, trzy, że z ZZ.

Jak pojawi się mecz Start - ROW to grajcie śmiało handi na gospodarzy, bo Anton nie jedzie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk (-2,5) 2 @2.15 Tobet
Goście są tu faworytem. Mają świetny skład, które w ostatniej kolejce zdołał pokonać Polonię. Na Łotwie bliski zwycięstwa był Rybnik więc czemu Gdańsk nie miałby tu pewnie wygrać ? W dodatku Łotysze bez Bogdanowa.
Kylmaekorpi over 12,5 @2.00 Tobet
Joonas raz, że w formie, dwa, że z taktyka, trzy, że z ZZ.

Jak pojawi się mecz Start - ROW to grajcie na gospodarzy, bo Anton nie jedzie.
Zgadzam się z typem na Gdańsk, a mógłbyś przytoczyć powód absencji Antonia ? Jeśli to prawda, to Gniezno - hand bez dwóch zdań ????
edit: // -24,5 ptk na Gniezno, jednak chyba sobie odpuszczę mimo braku wypłat w Rybnickim zespole.. Swoją drogą wie ktoś może, czy zostanie dziś otwarty temat na 7 kolejkę ekstraligi? ;)
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Panowie, tylko jedno małe pytanie. Jesteście pewni że Jonas może jechać jako ZZ za Maksima ? Jeśli tak to bet z overem &#39;Kilokarpi&#39; - jak to mawia Tomek Lorek - uważam za wielce prawdopodobny.
Feekus
Dzieki za info ????
Mysle ze nawet zakladajac max 6 startow @2,00 na over 12.5 to &#39;waljułe&#39; :roll:
bookman
Każdy netowy praktycznie. Spokojnie, tobet na pewno uzna .
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Unicaja może jechać, ale w tym wypadku nie ma pewnosci czy pojedzie na taktyku, bo może być mecz stykowy.. w 6 startach może być ciężko zgromadzić 13pkt.
@Torretoo oficjalna stronka ROW-u..
Złe informacje napływają z obozu rybnickich &quot;Rekinów&quot;. Lider zespołu Antonio Lindbaeck nie wystartuje w niedzielnym meczu w Gnieźnie przeciwko tamtejszemu Startowi. W szesnastym wyścigu sobotniego GP Czech Szwed zaliczył upadek i mimo że kontynuował zawody, po ich zakończeniu jego stan zdrowia nieco się pogorszył.
niestety handi na Tobecie jest 24.5 także nie zaryzykuję..
 
B 12

bookman

Użytkownik
Panowie, tylko jedno małe pytanie. Jesteście pewni że Jonas może jechać jako ZZ za Maksima ? Jeśli tak to bet z overem &#39;Kilokarpi&#39; - jak to mawia Tomek Lorek - uważam za wielce prawdopodobny.
Feekus
Dzieki za info ????
Mysle ze nawet zakladajac max 6 startow @2,00 na over 12.5 to &#39;waljułe&#39; :roll:
który bukmacher akceptuje 6 startów ? pozdro
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
pokusiłbym się jeszcze zagrać GTŻ Grudziądz vs Orzeł Łódź H (0 - 22.5) @ 1.75. Szykuje się sromotne lanie, gospodarze na każdej pozycji mają lepszego zawodnika, debiut Patricka Hougaarda, który wydaje się być niesamowitym wzmocnieniem. Buczek, Watt, Ruud, Chrzanowski - nic więcej mówić nie trzeba, nie mają z kim stracić punktów!! Jeleniewski raz czy dwa może przywieźć dwójkę, Mati Szczepaniak powalczy jak nas przyzwyczaił do tego, ale dalej nie ma nic! Sześć biegów wygranych podwójnie już pokrywa handi co wydaje mi się zdecydowanie w zasięgu gospodarzy i skłonie się na taki typ!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom