>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja I Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - Górnik Łęczna X2 @1.74 Fortuna

Widziałem ostatnie spotkania obu ekip i dziwi mnie faworyzowanie w tym przypadku gospodarzy. Górnik rozegrał bardzo dobry mecz pucharowy z Rakowem, oczywiście przegrali 1:0 , ale mieli swoje sytuacje w starciu z liderem i faworytem do Mistrzostwa w Ekstraklasie. Potem pechowy remis w ostatniej kolejce z ŁKS, gdzie prowadzili, wywalczyli sobie rzut karny, ale bramkarz gości wybronił karnego i goście już w doliczonym czasie gry uratowali remis. Łęczna może i ostatnio mizernie w ofensywie, ale nadrabiają za to grą w obronie, przez co tracą mało bramek. GKS ostatnio w fatalnej dyspozycji , 3 porażki pod rząd na własnym terenie, ba nie potrafią wygrać spotkania od 5 Listopada, kiedy to pokonali Chojniczankę. Nie wiem jak z brakami kadrowymi w obu ekipach, myślę, że Panowie wyżej komentujący dorzucą jeszcze parę groszy odnośnie tego meczu. Próbuję również czystą wygraną Górnika.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Odra Opole - GKS Tychy
Typ: over 5.5 kartek @2,10 (superbet)

Odra Opole znajduje się tuż nad kreską z dwupunktową przewagą nad czerwoną strefą, Tyszanie natomiast to typowy średniak ligowy, "tu przegram, tam wygram a i remis się trafi". Jedni i drudzy graja ostro, Odra ma średnia 2.5 żóltej kartki na mecz a Tychy 2.70, nie idę jednak w żółte tylko ogólne kartki bo Odra u siebie już czterokrotnie oglądała czerwień, GKS raz grał w osłabieniu grając na wyjeździe. Mecz ważny dla Odry, ale Tychy to taki zespół który lubi się dostosować do rywala, tj. chociażby w ostatnim spotkaniu z Arką Gdynia, czy wcześniejszy w Rzeszowie z Resovią.
Z gwizdkiem Pan Gryckiewicz ze średnia ponad 5 kartek na mecz, ale w 10 spotkaniach które gwizdach pokazał też 3 czerwone kartki.
Na jesień w Tychach kartek było 7. W poprzednim sezonie w Opolu 7 żółtych, 1 czerwona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2397
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zagłębie Sosnowiec-Ruch Chorzów TYP 2 kurs 2,33 3/10 g.17.30 2:0 BOX

PS: Oglądam sobie często zawody w tej klasie rozgrywek (gra tam mój ukochany klub 😉) i dla mnie mimo tego że goście mają mały kryzys to dzisiaj łykają spokojnie trzy punkty. Ruch piłkarsko przy Zagłębiu to jakiś krezus, gospodarze grają straszna padakę, jeden z moich kolegów z tego z forum chyba może to potwierdzić a ostatnie 0:6 z beniaminkiem Stalą Rzeszów to już kompromitacja..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +345
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Termalica BB Nieciecza vs ŁKS Łódź:

Powyżej 4.5 kartek (czerwona=2) @1.55
Powyżej 5.5. kartek (czerwona=2) @2.10
Superbet


Czas na Polskę i na spotkanie na zapleczu Ekstraklasy, gdzie Termalica w Niecieczy podejmie ŁKS Łódź. Jest to starcie dwóch zespołów, które walczą o awans do elity. Na ten moment gospodarze znajdują się na 3. pozycji i do niedzielnego rywala tracą jedynie 5 oczek. Popularne Słoniki to jeden z kandydatów do promocji i ostatnie małe derby Małopolski z Puszczą Niepołomice powędrowały do Bruk-Betu. Tym razem poprzeczka zawieszona jest jeszcze wyżej, ale podopieczni Radoslava Latala świetnie czują się na swoim obiekcie i Termalica w tym sezonie tylko raz przegrała w Niecieczy. ŁKS nie jest wcale faworytem w tym meczu, ale ma argumenty, aby powalczyć z gospodarzami. Przyjezdni w środku tygodnia wywalczyli tylko remis z Górnikiem Łęczna i potrzeba wrócić do serii zwycięstw. Misja Ekstraklasa cały czas trwa w Łodzi i nie wolno zatrzymywać się w końcówce kampanii. Co pokażą nam w tę niedzielę goście?

Jest to starcie z czuba tabeli polskiego zaplecza i spodziewam się wiele walki na boisku w Niecieczy. Gram kartki, ponieważ obie ekipy znane są z otrzymywania sporej ilości upomnień. Termalica u siebie notowała ostatnio liczby 6, 3, 3 a ŁKS na wyjazdach 5, 1, 2. Linia 4.5 jest odpowiednia i młody arbiter Damian Sylwestrzak prowadził pierwsze spotkanie obu klubów na jesieni w Łodzi, gdzie sięgnął po 5 kartoników. Liczę na powtórkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1991
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Arka Gdynia - SKRA Częstochowa 0:1

powyżej 1,5 + powyżej 8,5 rzutów rożnych
1,70

Arka Gdynia walczy o baraże na ten moment zajmuje 6 miejsce gwarantujące baraże ale do końca jeszcze sporo kolejek, ich ostatnie wyniki nie są zadowalające 3 remisy i porażka jednak jeśli chodzi o bramki to padają 2:2, 2:2 czy 1:1.
SKRA Częstochowa walczy o utrzymanie w lidze na ten moment zajmują Oni miejsce spadkowe a do utrzymania tracą już 5 punktów, sporo. Ostatni mecz to porażka aż 0:5 z Resovią Rzszów.
Mecz H2h pokazują, że jeśli grają ze sobą to padają te gole.
Obie drużyny a zwłaszcza Arka notuje sporą ilość rzutów rożnych dlatego właśnie łączę te 2 zakłady i daje nam fajne AKO.
Ogólnie uważam, że Arka wygra i także raczej zaryzykuję mocniejsze AKO w tym meczu (Arka + powyżej 2,5 + rożne).
Powodzenia​
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - ŁKS Łódź
Typ: over 5.5 kartki @2,05 (superbet)

W zasadzie temat wyczerpany do granic możliwości przez sunxl sunxl (dzięki!)
Mecz na szczycie, lider jedzie do zespołu będącego w dobrej formie, Termalica prowadzona przez trenera Latala zajmuje 3. miejsce i już dzisiaj mogą wskoczyć na miejsce drugie oznaczające na koniec sezonu bezpośredni awans. Delikatnym faworytem są gospodarze i ja się z tą tezą zgadzam, łodzianie w poprzedniej kolejce uratowali w końcówce remis w Łęcznej ale z przebiegu gry lepiej wyglądał Górnik i ŁKS jeden punkt może zawdzięczać młodemu bramkarzowi który wybronił karnego oraz dobitkę na 2:0.
To powinien być mecz walki, Termalica grając u siebie zarobiła najwięcej kartek w lidze - 43 to daje średnią ponad 3 żółte kartki na mecz, zarobiła również jedna czerwoną kartkę. ŁKS w delegacjach ponad 2.5 żk kartki na mecz i również jedna czerwona. Sędzia Damian Sylwestrzak w pierwszej lidze prawdzil dwa spotkania i był to pierwszy mecz w Łodzi właśnie pomiędzy ŁKSem i Termalica - pokazał 5 żółtych kartek, oraz pojedynek Odry Opole z Ruchem Chorzów i tam 7-krotnie karał zawodników żk. Ciekawosta jest, Pana Sylwestrzaka częściej widujemy na poziomie ekstraklasy a tam nie ma sobie równych pod tym względem, do kieszonki sięgał już aż 123 razy, co jest najlepszym wynikiem na najwyższym poziomie rozgrywkowym, ale trzeba zaznaczyć, że sędziował najwięcej meczów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2776
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Termalica-ŁKS TYP X2 kurs 1,70 4/10 g.12.40 2:2 WIN

PS: Koledzy powyżej zagrali pod kątem kartek a ja zdecydowanie uważam że ŁKS nie przegra. Goście w tej lidze chyba nie do końca skupiają się na słabszych zespołach i to z nimi przegrywają natomiast nie przypominam sobie żeby w tym sezonie przegrali z Ruchem, Wisłą czy Niecieczą czyli z pierwszą czwórką (z ŁKS-em rzecz jasna). Na takie spotkania w ŁKS pełna mobilizacja.

Wypowiedź za lksfans:

"Kazimierz Moskal (trener ŁKS): – Takiego meczu się spodziewamy, otwartego z obu stron. Nieciecza po wygraniu zaległego meczu z Puszczą wyszła na drugą pozycję i podejmując lidera będzie chciała zrobić wszystko, żeby zmniejszyć dystans. Rzeczywiście, są to mecze kluczowe, jest kilka takich spotkań w tej rundzie. Tak samo, jak w każdym meczu, są kluczowe momenty dla losów spotkania, jak chociażby ten rzut karny w Łęcznej, obroniony przez Olka, tak samo ten mecz z Niecieczą do takich zaliczam, kluczowy mecz tej rundy. Na pewno nie decydujący, ale kluczowy pod każdym względem – bezpośredni rywal, to, jak ten wynik może zadziałać na nas, na drużyny, które będą oczekiwać jakiegoś rezultatu w tym spotkaniu. Słowo „kluczowy” jest jak najbardziej na miejscu.

O nastrojach w zespole po remisie w Łęcznej:

Zawodnicy zaraz w szatni mówili, że trzeba cenić ten punkt i że to bardzo ważny punkt, moja ocena jest podobna, aczkolwiek nie ukrywam, że byłem zły nie o to, że zdobyliśmy jeden punkt w takich okolicznościach, ale o to, że nawet po bramce strzelonej na 1:1 nie udało nam się strzelić jeszcze jednej. Od 65. minuty to był zespół, który przyjemnie się oglądało, a przede wszystkim widać było determinację w dążeniu do zmiany rezultatu i uważam, że nawet tak późno strzelona bramka nie wykluczała zdobycia następnej, która dałaby nam trzy punkty. Może wydawałem się być niezadowolony, ale z tego powodu.

O tym dlaczego ŁKS dopiero od 65. minuty wyglądał lepiej w meczu z Górnikiem:

Ten mecz źle ułożył się dla nas. Za dużo oddaliśmy pola rywalowi, który zaraz na początku miał groźną sytuację i to miało wpływ na te poczynania. Wkradła się niepewność, nie tylko u zawodników linii obrony, bo tam popełniliśmy kilka błędów, ale też z przodu nie potrafiliśmy utrzymać piłki. Tak to jest, to tak, jak w ringu dwaj bokserzy – któryś na początku dostanie dwa ciosy i potrzebuje trochę czasu, żeby do siebie dojść i oddać. A jeśli przeciwnik by go trafił kolejnym, gdyby nam przeciwnik strzelił bramkę z karnego, to ciężko byłoby nawet ten punkt uratować."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2673
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Arka Gdynia - Skra Częstochowa
Typ: Arka @1,40 (unibet) (0:1)
Typ: Arka (ha -1.5) @2,25 (unibet) (0:1)

Kolejny mecz rozgrywany będzie w Gdyni, Arka która jest na 6. miejscu zmierzy się z zespolem ze strefy spadkowej. Ciężko się typuje gdynian w tym sezonie, mecze przeplatane wygranymi, porażkami i remisami, w tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że nowym trenerem Arki został Ryszard Wieczorek, to ma pobudzić Arke, plan minimum to oczywiście baraże o ekstraklasę, ale jeśli już to z jak najlepszej pozycji wyjściowej, choć i strata do TOP2 nie jest wielka. Szansa by dzisiaj zbliżyć się do czołowych miejsc a także odskoczyć od goniącego Podbeskidzia idealna. Skra przyjezdza bez kapitana zespołu doświadczonego - Piotra Noconia i to jest bardzo duża strata. W Arce też osłabienia bo za czerwień pauzuje Marcus (ale to nie jest podstawowy zawodnik), za żółte pauzują dzisiaj napastnik Skóra oraz Martin Dobrotka.
Skra jest po porażce 0:5 z Resovia i mam wrażenie, że w Częstochowie już czekają na mecz który odbędzie się za tydzień, wtedy Skra podejmować będzie Odrę Opole - bezpośredniego rywala, który wczoraj odskoczył Skrze na 5 pkt. Myślę, że dzisiaj Arka wygra dość pewnie, sam gram handicap, jeśli ktoś szuka czegoś do AKO to myślę, że czysta jedynka jak najbardziej do wzięcia.

Szkoda, że nie ma nigdzie do obstawiania strzelca bramki bo mysle, że dzisiaj Czubak się zabawi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Panowie czy kurs na Puszczę to jakaś podpucha? Grają przecież w Niepołomicach, a to Sandecja jest faworytem według buków. Wiemy, jak Puszcza gra u siebie i jaki ma świetny bilans, dlatego zagram sobie:

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice: 2 @2.90 Superbet ✅️

Ps. może ktoś skorzystał 💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1547
zellt 6,2K

zellt

Użytkownik
Kurs na Puszcze całkiem ciekawy ale pytanie czy tu nie będzie małopolskiej pomocy ? Juz pomijając fakt, że w tej lidze różne dzieją się dziwne historie (Arka - Skra czy Zagłębie - Ruch) to dla Sandecji ostatni dzwonek, a Puszcza po swietnej jesieni jakby przestraszyła się walki o awans. Ogólnie ten mecz troszkę "nieładnie pachnie" ;)
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
a Puszcza po swietnej jesieni jakby przestraszyła się walki o awans. Ogólnie ten mecz troszkę "nieładnie pachnie" ;)
Nic się nie przestraszyła u siebie ograła Wisłę, ŁKS remis z Podbeskidziem... porażka jedynie z Ruchem ale ten mecz był w 95% zdominowany przez Gospodarzy... Puszcza u siebie gra kapitalnie i również nie rozumiem kursu na nich w dzisiejszym spotkaniu ale skorzystać trzeba :)
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
zellt 6,2K

zellt

Użytkownik
Nie chodzi mi o gre u siebie, a o ogolny ich bilans wiosenny.... 2-3-3 (9/24 mozliwe pkt). To chyba tak srednio jesli chce sie walczyc o awans. Wydaje mi sie, ze jesli nie maja przekonania do walki o awans to tez stawianie ich w roli murowanych faworytow nie do konca moze byc dobre. Chociaz rowniez czysto pilkarsko powinni dzis wygrac jednak pytanie czy nie pojawia sie inne aspekty typu "pomoc Sandecji". Skoro Niepolomice uzyczaja Sandecji stadionu to chyba wrogosci tam nie ma.

Ps. W Sandecji nie zagraja Chorwat Nekic i Iskra. Obaj obroncy pauza za kartki.
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Skra Częstochowa - Odra Opole 1 @ 3,20 @ STS

Skra wraca do Częstochowy na swój stadion. W prawdzie jeszcze bez kibiców, ale zawsze miło to będzie zagrać w Częstochowie, zamiast się tułać do Bełchatowa. Ostatnie kolejki rokują na poprawę formy Skry. Ostatnia wygrana daje nadzieje na utrzymanie, ale trzeba isć za ciosem, bo nadal są w strefie spadkowej. Zatem z okazji otwarcia stadionu warto by było wygrać i powalczyć o utrzymanie. Bezpośrednim kandydatem jest właśnie Odra Opole, więc wygraną mogą przeskoczyć Odre. Odra co ciekawe gra lepiej wyjazdy niż u siebie. Wynika to z dobrej znajomości taktyki pod kontrę. Skra jest jednak takim outsiderem ligi, że u siebie również głownie się broni licząc na kontry, wiec Odra raczej z kontry sobie nie pogra, będzie musiała prowadzić grę, więc to będzie niewygodny mecz.

Typuje 1-0 dla Skry.

Oprócz tego liczę, że w tej kolejce rozpędzona Wisła pójdzie za ciosem i wygra na wyjeździe z Ruchem umacniając się w strefie dającej bezpośredni awans i zbliży się do ŁKSu liderującego w lidzę. Jak już do tej ligi Wisła spadła i gra jak gra to wypadało by tą ligę wygrać.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 ŁKS - Podbeskidzie
rzut karny @ 3.00
Betfan


Dzisiaj na jednym z portali społecznościowych wpadła mi w oko dość ciekawa statystyka odnośnie rzutów karnych podyktowanych przeciwko ŁKS. W 8 meczach rundy wiosennej, podyktowano 6 rzutów karnych przeciwko ŁKS. Żadnego z nich nie gwizdnięto bezpośrednio z boiska. Wszystkie po analizie VAR. Co ciekawe w 4/6 tych karnych, paluchy maczał sędzia Łukasz Szczech.
2 karne z Chrobrym jako główny sędzia.
2 karny z Ruchem i Górnikiem Łęczna jako VARowiec.
Sędzią dzisiejszego hitowego spotkania w 1lidze będzie młody Damian Kos. W wozie var usiądzie natomiast wyżej wspomniany Łukasz Szczech.
Czyżby ktoś nie chciał żeby ŁKS awansował?. Spróbujemy zatem i dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3755
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: Obie strzelą @1,72 (unibet) (2:1)

Dzisiaj w Łodzi hit, lider podejmuje PBB które jest na 6. miejscu w lidze. Ciężko wytypować 1x2, bo ŁKS przeplata słabsze mecze z tymi bardzo dobrymi i tutaj za przykład podam ostatnie mecze, najpierw remis w Łęcznej 1:1 gdzie łodzianie nie zasłużyli nawet na jeden punkt oraz ten z ostatniej kolejki w Niecieczy 2:2 gdzie byli zespołem lepszym, a nie dowieźli wygranej do końca. Podbeskidzie to zespół który mało przegrywa, a w ostatniej kolejce rozbili Chojniczanke 4:1 i wskoczyli na miejsce barażowe. Gole, moim zdaniem w tym meczu zobaczymy bramki z obu stron, statystycznie Podbeskidzie jest liderem pod tym względem, grając na wyjazdach w 13 spotkaniach - 10x padał BTTS. Łodzianie u siebie zrobili to ośmiokrotnie. Po jeden i drugiej stronie ma kto strzelać, jest Pirulo a także Biliński. ŁKS Tutyskinasa. Podbeskidzie na galowo. Na jesień w Bielsku 1:1, w poprzednim sezonie również 1:1 i 1:2.

PS. Co do drugiego meczu (a właściwie pierwszego) to dla mnie zagadka. Kurs na Arke 1,90 dla mnie nie do gry, jeśli weźmiemy pod uwagę aktualna formę obu zespołów to jest ona fatalna. Zarówno Chrobry jak i Arka od dłuższego czasu nie mogą wygrać meczu, o czy boleśnie przekonałem się tydzień temu typując wygrana Arki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3569
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Koledzy wyżej zdążyli już naświetlić sytuacje o ostatnich pojedynkach obu ekip. Ja uważam ze mega ciekawą linie pomocy ma Dariusz Żuraw, i to serce zespołu może dać kibicom "górali" wiele radości. Sam tu pograłem

gol w obu połowach 1,80 fortuna
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Skra Częstochowa - Odra Opole
Typ: over 5.5 kartek @2,00 (superbet) (4)

Na poczatek dzisiaj Czestochowa, gdzie po blisko dwóch latach Skra wraca na "Loretę" i to w dodatku na arcyważny mecz. Do Świętego Miasta przyjezdza bowiem Odra Opole, zespół który plasuje się na 15. miejscu, mając dwa punkty przewagi nad 16. w tabeli Skra, mecz o sześć punktów, bo Skra może wydostać się z czerwonej strefy a Odra może się w niej znaleźć albo uciec na 5 pkt. Duży ciężar gatunkowy zwiastuje walkę, boiskową zadziorność i "bitwę" o każdy centymetr murawy. Trzeba zaznaczyć, że Skra jak i Odra nie są na szczycie kartkujacych zespołów w lidze, Skra ma średnia lekko ponad dwie żółte kartki na mecz a Odra Opole prawie 2.5 żk, natomiast Odra zebrała już 5 czerwonych kartek a w tym elemencie lepsze jest tylko Zagłębie Sosonowiec. Arbitrem jest Damian Sulikowski który w 7. prowadzonych meczach na zapleczu pokazał dwie czerwone kartki a z żółtych ma średnia blisko 6 na mecz. To wszystko skłania mnie do zagrania overa kartkowego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Popieram typ wyżej, choć warto wskazać, iż w STS na tę samą pozycję, tak samo liczoną, mamy 2,35 :)

Ja biorę jednak linię w STS o oczko wyżej, czyli over 6.5 kartek po kursie 3.40. EDIT: Żenująca postawa sędziego, dać 4 żółte przy 34 faulach, w tym jedna żółta dla gospodarzy na 17, którzy atakowali prawie cały mecz i przerywali kontry gości. Sulikowski - karma wróci do Ciebie.

Dodatkowo wybieram taką samą linię - over 6.5 kartek po kursie 4.50 w meczu Ruch Chorzów - Wisła Kraków. Wprawdzie sędzia Frankowski nie jest taki "hojny", jak w zeszłym sezonie, ale potrafi się rozkręcić, gdyż w tym sezonie w Ekstraklasie (gdzie fauli i kartek ogólnie jest mniej niż w I lidze) potrafił wyciągać już kilka razy tyle kartoników. Dodatkowo także jest to mecz o dużej stawce (moim zdaniem może być to wręcz mecz o awans do Ekstraklasy) i powinno być sporo walki.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +647
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: over 11.5 RR @2,35 (superbet) (6)
Typ: over 12.5 RR @3,20 (superbet) (6)

Drugi z hitów tej kolejki, w Gliwicach Ruch podejmować będzie Białą Gwiazdę. Ruch zgodnie z moimi przewidywaniami spuścił z tonu i w ostatnich trzech meczach zgarnął zaledwie jeden punkt, oczywiście nadal wysokie 4. miejsce i zaledwie jeden punkt straty do drugiej w tabeli Wisły. Dlatego dzisiejszy mecz bardzo ważny. Idę zdecydowanie w cornery, których dzisiaj powinniśmy oglądać bardzo dużo (może tyle co w pierwszym meczu w Krakowie? Było ich wtedy aż 18), srednio Ruch ma ponad 6 RR na mecz a Wisła ponad 7. Oczywiście do AKO spokojnie można pobrać niższe linie, ja z racji tego, że Ruch i Wisła to czołówka ligi pod tym względem (1 i 3 drużyna) idę w single w wyższe linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +287
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ruch Chorzów vs Wisła Kraków:
remis @3.50 Superbet⛔
rzut karny @2.70 ETOTO
⛔

Czy ja wiem, czy to będzie mecz walki? Jest to spotkanie przyjaźni, bo oba kluby znane są z tego, że ze sobą sympatyzują. Jasne, Ruch i Wisła potrzebują punktów, aby powrócić do Ekstraklasy, ale od rana czuję tutaj podział oczek. Tak naprawdę remis dla jednych i drugich będzie dobrym wynikiem. Na konferencjach prasowych każdy mówi, ze przyjazna atmosfera pojawi się tylko na trybunach, a na boisku ujrzymy walkę, ale co innego mają powiedzieć trenerzy. Potencjał obu ekip jest zbliżony, chociaż Biała Gwiazda posiada lepsze indywidualności. W Krakowie padł remis i podyktowane zostały 3 karne, to może też jest dobry kierunek tutaj. Uważam, że po raz drugi w tym sezonie oba zespoły podzielą się jednym oczkiem, chociaż do remisów nie mam większej czutki, to próbuję, bo od rana chodzi mi ta propozycja po głowie

Dodatkowo wybieram taką samą linię - over 6.5 kartek po kursie 4.50 w meczu Ruch Chorzów - Wisła Kraków. Wprawdzie sędzia Frankowski nie jest taki "hojny", jak w zeszłym sezonie, ale potrafi się rozkręcić, gdyż w tym sezonie w Ekstraklasie (gdzie fauli i kartek ogólnie jest mniej niż w I lidze) potrafił wyciągać już kilka razy tyle kartoników. Dodatkowo także jest to mecz o dużej stawce (moim zdaniem może być to wręcz mecz o awans do Ekstraklasy) i powinno być sporo walki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +360
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom