>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja I Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
* Sandecja Nowy Sącz : Chojniczanka
* Snadecja Nowy Sącz powyżej 3.5 żółtych kartek
* 2.77
* Fortuna


Ostatnia w tabeli Sandecja gra piach , są bez zwycięstwa strzelili 7 bramek stracili 20 i jak tu ma być dobra atmosfera w drużynie , sędzią jest pan Tomasz Wajda który sędziował do tej pory najwięcej meczy właśnie z udziałem Sandecji i można powiedzieć że nie jest to dobry arbiter dla Sandecj , do przykładu w 31 meczach pokazał im 80 żółtek i 9 czerwieni , ostatnie spotkanie które im sędziował miało miejsce w 1 kolejce kiedy Sandecja grała na Wiśle K , w meczu 8 żółtek z czego 5 dla Sandecji , ostatni mecz Sandecja grała z Niebieskimi i złapała 4 żółtka , myślę że jak nie idzie to trzeba kopać , 4 kartki nie tak znowu sporo patrząc na grę i sytuację drużyny a i kursik nie zły .
 
Otrzymane punkty reputacji: +653
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
20221008_221907.jpg IMG_20221008_222144_123.jpg

Screenshot_20221006_175754.jpg
Arka - Stal

powyżej 8.5 rogu 1.29
powyżej 9.5 rogu 1.52


można coś odważniej

na Arkę przyjeżdża drużyna grająca ofensywnie. prócz Niecieczy najwieksze posiadanie piłki w lidze na poziomie 60%. chcą z zasady grać w piłkę, schodzą do boków, mają silną drugą linie

teoretycznie powinno być meczycho a wynik typu prowadzenie którejś drużyny 2 bramkami nie powinno przekładać sie na zabicie meczu. ciągle powinna być gra

Arka i Stal bez podstawowych prawych obrońców tak wszyscy mają być dostępni

pod wąską kadrę Arki w tyłach niewykluczona gra na 3 z tyłu a nie standardową czwórką. ale nawet jeśli nie po przejęciu Haydary ze Stępniem powinni mieć pole do fajnej gry jaką lubią na szybkości. tak samo wiele jak na tą ligę jakości w Stali

średnia rogów tych ekip w tym sezonie, które robią samemu to odpowiednio 6.25 i 6.75

edit:

14 rogów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1493
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Polska 1 liga
* Chojniczanka Chojnice : Resovia Rzeszów ( godzina 18:00 )
* Chojniczanka over 3.5 żółtych kartek ( 4 żółtka w tym za dwie czerwień dla Chojniczanki ) w sumie 9 kartek !
* 3.20 / Fortuna


Chojniczanka niby wyżej w tabeli ale ostatnio idzie im ciężko na 5 ostatnich meczy 1-2-2 i bramki 7:8 , goście dwie pozycję niżej w tabeli jednak strata do gospodarzy to zaledwie dwa oczka i zapewne mają nadzieję na dobry wynik bo ich 5 ostatnich meczy to 2-2-1 i bramki 9:8 , do tej pory się nie spotykali tak więc trudno coś powiedzieć ale Rzeszowianie w ostatnich meczach łapią po parę karteczek goście również ale sugerując się ostatnią formą obu drużyn to jak będzie tak i dziś to liczę na sporo kartek w meczu a sędzia chyba też odpowiedni bo jest nim Sylwester Rasmus który ma średnią pod 5 - dlaczego kartki dla Resovii ano liczę że jak nie pójdzie im za dobrze to może sie pojawić sporo nerwowości i fauli ze strony gospodarzy a że ostatno nałapali sporo to zaryzykuję że i dziś bądż co bądż bardzo ważnym meczu bo przy porażce gości ich przeskakują nałapią sporo .
( za over 2.5 kurs 1.87 to chyba warto zaryzykować ten większy kurs )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1710
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Polska 1 liga / godzina 20:00
* Podbeskidzie B B : Zagłębie Sosnowiec
* rzuty rożne - Zagłębie Sosnowiec powyżej 5.5 ( uffff na ostatnią chwilę ale się powiodło Zagłębie 6 rożnych )
* 2.60 / BETFAN


Tu pójdę w innym kierunku a mianowicie kartki zamieniam na rożne , przyglądając się Zagłębiu to druga rzecz która rzuca się w oczy oprócz kartek to rożne , nabijają ich doprawdy sporo , w ostatnim meczu u siebie z Bruk-Bet co prawda 6 , wcześniej wyjazd i to na ŁKS - ie aż 9 z Chojniczanką u siebie 12 i na Chorzowskim Ruchu 9 tak więc jest OK , w ostatnim meczu z Podbeskidziem w Bielsku wygrywają 2:0 i nabijają 9 stad też liczę że ta dobra passa będzie się ciągła dalej i dziś te minimum do typu czyli 6 nabiją i po uważam za wysokim kursie będzie na plus .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +627
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Odra Opole : Ruch Chorzów
* Ruch over 1.5 gola
* 2.15 / ETOTO
21 pażdziernik godzina 20:30


Jeżeli chodzi o Chorzowski Ruch to ta porażka u siebie z Arką była do przewidzenia , Ruch już od paru spotkań nie grał najlepsza piłkę , co prawda remisował i wygrał ale sama gra miała wiele do życzenia , była to druga porażka w sezonie , pierwszą zaliczyli na ŁKS-ie ale następne spotkanie było przebudzenie i wygrana z Termalicą , Odra w ostatnich 7 meczach aż 5 porażek a już ta ostatnia z Stalą Rzeszów i 4 bramki w plecy pokazała braki w obronie , u siebie również nie wygląda to zbyt różowo bo na 8 meczy zaledwie 2 wygrane 1 remis i 5 porażek no i bramki 10:14 , liczę , że Ruch powinien to spotkanie wygrać ale liczę też na przynajmniej dwa gole , może Daniel Szczepan pójdzie za ciosem i znów trafi , do tej pory 4 bramki i 3 asysty , zobaczymy !
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Pokaż załącznik 21974 Pokaż załącznik 21975

Pokaż załącznik 21976
Arka - Stal

powyżej 8.5 rogu 1.29
powyżej 9.5 rogu 1.52


można coś odważniej

na Arkę przyjeżdża drużyna grająca ofensywnie. prócz Niecieczy najwieksze posiadanie piłki w lidze na poziomie 60%. chcą z zasady grać w piłkę, schodzą do boków, mają silną drugą linie

teoretycznie powinno być meczycho a wynik typu prowadzenie którejś drużyny 2 bramkami nie powinno przekładać sie na zabicie meczu. ciągle powinna być gra

Arka i Stal bez podstawowych prawych obrońców tak wszyscy mają być dostępni

pod wąską kadrę Arki w tyłach niewykluczona gra na 3 z tyłu a nie standardową czwórką. ale nawet jeśli nie po przejęciu Haydary ze Stępniem powinni mieć pole do fajnej gry jaką lubią na szybkości. tak samo wiele jak na tą ligę jakości w Stali

średnia rogów tych ekip w tym sezonie, które robią samemu to odpowiednio 6.25 i 6.75

edit:

14 rogów
Kolego z jakiej strony te screeny ze statystykami?
Sprawdziłem statscore ale jest po angielsku
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Fortuna 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Zagłębie u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast Wisła na wyjazdach zanotowała 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Oba zespoły lepiej sobie radzą na własnym stadionie jak na wyjazdach. Stawiam w tym meczu na gospodarzy. Tutaj spodziewam się twardego spotkania ale myślę, że o tego jednego gola na koniec meczu więcej będzie mieć Zagłębie. Wisła jakoś tak gra bez ładu i składu, nie ma w tym zespole "duszy". Owszem jest już nowy trener i myślę, że Sobolewski jest w stanie odmienić ten zespół ale też potrzebuje czasu. Myślę, że jeszcze teraz to nie nastąpi. Póki co Wisełka po spadku męczy się w niższej lidze strasznie i niektóre mecze w ich wykonaniu po prostu były nudne, bez pomysłu. Zagłębie może też nie rozdaje kart ale w tym zespole przynajmniej widać, że mają jakiś swój styl. Nie jest to dla mnie tak blady zespół jak Wisła w swojej grze. Mecz z pewnością będzie pełen walki, agresji i twardej gry jednak stawiam tutaj na gospodarzy. Myślę, że atut własnego boiska w tym spotkaniu zadecyduje.
1-2
 
Ostatnia edycja:
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Witam pytanko , gdzie dziś widzicie więcej różnych chodzi mi o Ruch i Stal Rzeszów over drużyny 6.5 jest po 2.45 dla jednych jak i drugich. Które spotkanie będzie bardziej otwarty derby czy w stolicy Podkarpacia macie jakieś przemyślenia ??
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
W mojej opinii w meczu Stali Rzeszów, która dla mnie w tym sezonie jest perełką jeśli chodzi o cornery. Sam będę dzisiaj grał na rogi Stali, średnio biją u siebie 7 cornerów na mecz, to bardzo dobry wynik, co prawda Ruch jest niewiele gorszy w tym elemencie gry, ale to zawsze derby, mecz może być bardziej 'zamkniety' zespoły mogą bardziej zabezpieczać tyły. Wybrałbym zdecydowanie Stal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +614
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Odra Opole : Ruch Chorzów ( 1:1 ..... okazji na drugą bramkę dla Ruchu było ale cóż nie strzelili )
* Ruch over 1.5 gola
* 2.15 / ETOTO
21 pażdziernik godzina 20:30


Jeżeli chodzi o Chorzowski Ruch to ta porażka u siebie z Arką była do przewidzenia , Ruch już od paru spotkań nie grał najlepsza piłkę , co prawda remisował i wygrał ale sama gra miała wiele do życzenia , była to druga porażka w sezonie , pierwszą zaliczyli na ŁKS-ie ale następne spotkanie było przebudzenie i wygrana z Termalicą , Odra w ostatnich 7 meczach aż 5 porażek a już ta ostatnia z Stalą Rzeszów i 4 bramki w plecy pokazała braki w obronie , u siebie również nie wygląda to zbyt różowo bo na 8 meczy zaledwie 2 wygrane 1 remis i 5 porażek no i bramki 10:14 , liczę , że Ruch powinien to spotkanie wygrać ale liczę też na przynajmniej dwa gole , może Daniel Szczepan pójdzie za ciosem i znów trafi , do tej pory 4 bramki i 3 asysty , zobaczymy !
Post automatycznie złączony:

- Fortuna 1 liga Polska
- Puszcza Niepołomice : Skra Częstochowa
* Puszcza wygra 1.66
* obie strzelą 1.86
* over 2.5 gola 1.86
* co najmniej 2 gola i 4 żółte kartki 1.75

...... Puszcza w tym sezonie gra dobrze i przy ewentualnej wygranej wskakują na fotel lidera , u siebie jeszcze nie przegrali i liczę że ten poziom utrzymają , Skra na wyjazdach nie błyszczy 2-1-5 i 4:15 , jeżeli chodzi o kartki to liczę mocno na Łukasza Karskiego który wyciąga parę kartek na mecz a te 4 to nie jest jakaś kosmiczna liczba .
Skra kompletnie zawiodła
 
Ostatnia edycja:
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała powyżej 2,5 @1,95 3/10

Gospodarze maja jedną z gorszych defensyw w lidze, ostatnie dwa mecze przegrali 3:0 co jest dość zaskakujące biorąc pod uwagę, że przed porażkami mieli kilka dobrych spotkań z mocnymi drużynami. W meczach domowych mecze Resovii są ciekawe bo pada w nich wiele bramek co w połączeniu z postawą Podbeskidzia na wyjazdach (ostatnie wyniki: 3:3, 2:2, 2:3) zapowiada mecz, z dużą liczbą goli.

Wynik 2:2 Zysk +2,85j

GKS Katowice - Chojniczanka 1 @2,02 3/10

Gieksa jest po ciężkich meczach z mocnymi drużynami, w ostatniej kolejce przegrali derby, ale zagrali dobry mecz i wynik mógł iść w dwie strony, mieli swoje szanse. Chojniczanka jest po 4 porażkach a ostatni mecz wyjazdowy wygrali w maju, jeszcze w II lidze. Wydaje mi się, że tutaj gospodarze udowodnią swój wyższy poziom sportowy i zdobędą cenne 3 punkty w kontekście walki o awans przed przerwą zimową

Wynik 3:0 Zysk +3,06j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów

Typy:

Ruch Chorzów wygra @2,08 Fortuna
Ruch Chorzów powyżej 1,5 gola w meczu @2,15 Superbet

Obie drużyny mają zupełnie inne cele na ten sezon. Skra Częstochowa musi chyba pogodzić się z tym, że czeka ich ciężka walka o utrzymanie. Skra miała dość przyzwoity początek sezonu, ale teraz mają serię ośmiu ligowych porażek. Będzie im trudno o przełamanie tej fatalnej passy, gdyż zagrają z jedną z najlepszych drużyn w lidze. Ruch Chorzów jest dość mocnym kandydatem do awansu. Drużyna ta aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W ostatnim czasie Ruch potracił trochę punktów, wpadło za dużo remisów. Oglądałem ich ostatnie spotkanie z GKS Tychy i było tam naprawdę ciekawie. Tamto spotkanie zakończyło się remisem 2:2, ale trochę lepsze wrażenie zrobił na mnie Ruch i według mnie to oni byli trochę bliżej wygranej. W grze Ruchu Chorzów podoba mi się to z jaką łatwością ta drużyna stwarza sobie dobre okazje, podoba mi się ich zgranie. Problemem jest za to to jak grają w obronie, popełniają czasami proste błędy. Mimo to Ruch jest na tyle mocny, że powinien pokonać będącą w kryzysie Skrę Częstochowa. Obie drużyny grały ze sobą w pierwszej kolejce i padł bezbramkowy remis. Przebieg meczu był jednak zdecydowanie pod dyktando Ruchu Chorzów i Ruch mógł wygrać różnicą kilku bramek, ale był bardzo nieskuteczny i Skra miała mnóstwo szczęścia. Teraz też przewaga Ruchu powinna być mocno widoczna i spodziewam się, że to spotkanie uda im się wygrać oraz że zdobędą przynajmniej dwie bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +621
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Chrobry Głogów - Stal Rzeszów
over 11.5 RR @2,00 (1xbet, 100j.) (12)
over 12.5 RR @2,50 (1xbet, 80j.) (12)
over 13.5 RR @3,30 (1xbet, 60j.) (12)

Nie może byc inaczej, dzisiaj bardzo mocno idę w rogi w Głogowie, bo to właśnie tam spotykają się dwie najlepsze drużyny pod tym względem w tym sezonie pierwszej ligi. Chrobry u siebie najlepszy w lidze pod tym względem z potężną średnia ponad 9 rogów na mecz! Stal o której niejednokrotnie pisałem w tym sezonie, że to maszynka do nabijania cornerów w delegacjach najlepsza w lidze, ponad 7 RR na mecz. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w bezsposrednim starciu, ale w pierwszym meczu w Rzeszowie padło 18 rogów (9:9), dlatego tak jak pisałem na wstępie dzisiaj wszystkie ręce na pokład, bo robie sobie dużą nadzieję w związku z tym meczem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1418
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
Sandecja- Wisła Kraków
Over 4.5 żółtych kartek
Superbet
Kurs 1 50
Derby województwa małopolskiego. Sandecja okupuje ostatnie miejsce w tabeli choć ostatnio coś zaskoczyło. Wysokie ligowe win z Zagłębiem Sosnowiec i brak porażki w pucharze Polski ze Śląskiem. Wisła Kraków to wielkie rozczarowanie. Nie tak miało wyglądać gra i wyniki po spadku z ekstraklasy. Sandecja ma agresywny styl i otrzymuje sporo upomnień. Grając jako gospodarz w Niepołomicach byli karani 3, 5 (1 czerwo),5, 1, 2 , 8 (1 czerwo) żółtych kartek. Wisła Kraków na wyjeździe ma do kolekcji 1, 3, 4, 2 żółtka.
Głównym arbitrem spotkania będzie Leszek Lewandowski. W tym sezonie w Fortunie 1 lidze gwizdał w 7 spotkaniach i pokazał 36 żółtek i 1 jeden piłkarz mógł wcześniej odpoczywać pod prysznicem. Obie drużyny potrzebują punktów jak tlenu i nie powinno zabraknąć determinacji, ostrych wejść.
Z fartem 💪👍
 
Otrzymane punkty reputacji: +1089
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Głogów- Stał Rzeszów
Typ:
Superbets ( zakład łączony) : obie drużyny otrzymają powyżej 1.5 kartek i obie wykonają powyżej 4.5 rzutow roznych
Kurs: 3.40
Bukmacher: Superbet

Analiza:

Jeśli chodzi o rzuty rożne, to powinno być ich dziś naprawdę sporo. Oba zespoły to absolutna czołówka ligi jeśli chodzi o wykonywanie tego stałego fragmentu gry. Chrobry ostatnie 5 męczy to 32 rzuty rożne czyli średnia ponad 6 . Goście natomiast jeszcze więcej bo aż 40 rzutów rożnych w 5 ostatnich meczach ! Czyli średnia 8.
W tym meczy rzuty rożne powinny być dosłownie co chwila.
Kartki dodaje sobie na podbicie kursu do konkursu. 2 kartki na jedną drużynę przez 90 minut to nie jest dużo. Gospodarze ostatnie 5 spotkań ta linie pokrywali, gorzej z gośćmi bo 2/5 razy tylko, ale uważam że mecz będzie na styku i goście swoją średnia kartek poprawia.

Dodatkowo polecam wszystkim kartki w innych meczach :
Juventus Lazio +4.5 kartek w meczu
Anderlecht - Genk +4.5 kartek a meczu
Istanbulspor- Hatayspor +3.5 kartki

Analizowałem te spotkania i po mojemu linie zostaną przekroczone z naddatkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +798
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chrobry - Stal 3:3 (6-6 RR)
Chrobry powyżej 6,5 RR, @2,85 Fuksiarz
Stal powyżej 6,5 RR, @2,85 Fuksiarz


Bardziej pechowo nie mógł się ten mecz ułożyć, do przerwy 9 cornerów i żałowałem, że nie zagrałem tych najwyższych linii w Betclicu, po meczu komplet betów do kosza...🤦‍♂️

Pisałem w tygodniu o tym meczu z tenis_de_mesa tenis_de_mesa i zarówno on jak i ja czekaliśmy na to spotkanie pod kątem rzutów rożnych, więc nie będę przytaczał statystyk, ale absolutny top ligi w tej kwestii, niestety polskie buki zbiły straszliwie i kursy, a linie na ogólny over też wyśrubowane, więc razem z podatkiem kompletnie nie do gry według mnie, dlatego proponuję linie na rożne drużyny zarówno w jedną jak i w drugą stronę, kursy na tą linię najbardziej korzystne w Fuksiarz. Jak ktoś lubi ryzyko to w Betclicu wystawili najwięcej linii, over ogólny aż do 15,5 RR, a drużynowy to 8,5 RR.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +621
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Ruszamy z runda wiosenna pierwszej ligi.
Na dzisiaj jak już może widzieliście w moim temacie gram dubla. Pamiętajmy jednak, że jest to pierwsza kolejka po długiej zimowej przerwie a opierać się na razie będę przede wszystkim o mecze jesienne. Dzisiaj dość krótko:

Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice
Typ: Stal over 5.5 RR @1,57 (4)

Stal na cornery była jedna z moich ulubionych drużyn na jesień, średnia to blisko 7 RR na mecz w meczach domowych. Trener Myśliwiec podkreśla, że styl Stali na wiosnę się nie zmieni, to ważne w kontekście cornerów. Co prawda dzisiaj za kartki pauzuje Małecki, ale o tym szkoleniowcy wiedzieli przygotowując się do sezonu. Na pewno minusem jest fakt, że Stal przygotowywała się do sezonu w kraju, a co za tym idzie na sztucznej nawierzchni, zobaczymy jak to przejście na naturalne boisko będzie wyglądało na samym początku rundy. W Niepolomicach na jesień Stal nabiła 7 rzutów różnych i myślę, że dzisiaj stać ich spokojnie na podobny wynik a może I wyższy. Z racji, że to pierwsza kolejka bezpiecznie gram linie 5.5

Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
Typ: over 9.5 RR @1,46 (16)

Chrobry razem ze Stalą Rzeszów na jesień wykonali najwięcej cornerow w lidze, tuż za ich plecami jest właśnie Ruch Chorzów. Czołówka ligi jeśli chodzi o rzuty różne, dzisiaj jednak mecz nie odbędzie się na Cichej w Chorzowie a na stadionie Piasta Gliwice. Na jesień w Głogowie 11 rogów. Tak jak w meczu Stali obieram bezpieczna linie z racji pierwszej kolejki, najniższa dwucyfrowa liczba spokojnie powinna się dzisiaj zazielenić.

Kurs: 2,29 (fortuna)
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Fortuna podobno wystawiła ofertę, że kibiców Ruchu zasiądzie ponad 9 tyś. na stadionie w Gliwicach. Widzi to ktoś gdzieś?, bo nie mogę znaleźć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom