>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy w sezonie 2021/2022

Status
Zamknięty.
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Arka Gdynia - Widzew Łódź
Typ: Arka over 5.5 RR @1,84 ✅ 8 RR
Fortuna

Przyszedł czas na ostatni dzisiejszy mecz a zarazem hitowe starcie tej kolejki. Arka źle zaczęła sezon, Widzew rewelacyjnie, faworytem teoretycznie Arka, ale jeśli zagrają tak jak ostatnie mecze to mogą się mocno zdziwić.
Ciężko tak na prawdę iść w stronę 1x2 bo to trochę jak rzut monetą, ja wybrałem rzuty różne Arkowców. Dobry kurs proponuję nam Fortuna, u zagranicznych lekko powyżej 1,60 na ten zakład. Arka u siebie rozegrała dwa spotkania w których nabila aż 23 cornery, oczywiście było to spowodowane gonieniem wyniku lub tak jak w meczu z Zagłębiem przewaga na boisku i częstymi atakami. Arka w meczu z wyżej wspomnianym Zagłębie Sosnowiec nabila 8 rogów, a w meczu przegranym z Chrobrym aż 15.
Wydaje się więc, że 6 rogów (tyle Arka nabila w zeszłym sezonie z Widzewem) powinno paść spokojnie, dlatego kurs 1,84 na takie rozstrzygnięcie mnie przekonuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Na pewno Stomil będzie zdeterminowany aby zdobyć pierwszy pkt. Widać to w ich meczach, że lepiej sobie radzą jednak z wykończeniem nie jest już tak kolorowo. Arka gra słabo od początku sezonu wiec tu było łatwiej Olsztynianom cos wyszarpnąć, jednak bez skutecznie.

Korona Kielce lubi grać ofensywnie i zaskoczyć strzałem z dystansu. Liczę , że nie zmienią taktyki na ten mecz. Bilans H2H jest na korzyść Stomilu, 2;0 jednak drużyna jest całkowicie przebudowana. Moim zdaniem kurs @2,35 na Korone Kielce warte ryzyka.
Nie oglądałem meczu ale jak to mówią, Stomil znowu miał pecha....
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Szybkie granie w pierwszej lidze w tym tygodniu. Ostatnia kolejka nie była dla mnie łaskawa, ŁKS zremisował gry prowadził już 2:0 z przeciętnym Jastrzębiem. Korona wygrała w Olsztynie, jedynie Arka nie zawiodla nabijając spora liczbę rzutów różnych. Cóż. Dzisiaj rusza 5 kolejka i oby ona pryniosla nam spory plus czego Wam życzę.

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
Typ: Miedź @1,81 ✅ (0:1)
Fortuna

Dzisiaj rozpoczynamy w Niepołomicach gdzie miejscowa Puszcza podejmować będzie Miedź. Faworyt tego meczu może być jeden, Miedzianka bardzo dobrze weszła w sezon i po trzech meczach miała 9 punktów, pierwsze potknięcie nastąpiła w teoretycznie najaltwiejszym meczu u siebie, Miedź zremisowała 1:1 z mocno nieprzewidywalna Skra która jak już pisałem napsuje krwi niejednemu faworytowi. Puszcza natomiast ma 4 punkty w 4 meczach co składa się na 12 miejsce w tabeli.
Tak na prawdę jedynym ale za to poważnym zmartwieniem jest poważna kontuzja Krzysztofa Drzazgi który uszkodził więzadło krzyżowe i już w tej rundzie nie zagra a przypominam, że ma swoim koncie 5 goli w 4 meczach. Dzisiejsze starcie będzie 10 pomiędzy obiema jedenastkami, popularne Zubry jeszcze nie wygrały z Miedzią i ciężko wyobrazić sobie by dzisiaj miało to nastąpić. Kontuzja Drzazgi jest szansa dla Zapolnika który w zeszłym sezonie strzelił dla Miedzi 11 goli, czas by zacząć poprawiać swój dorobek bramkowy który zatrzymał się po pierwszej kolejce na jednym trafieniu. Puszcza nie ma zbyt wielu argumentów w spotkaniu z Miedzią i liczę, że Legniczanie dopiszą sobie po dzisiejszym meczu kolejne 3 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Sobotnie mecze I ligi zapowiadają się następująco:
Screenshot_20210821_072036.jpg

1. Ciekawe czy zmotywowane Jastrzębie, po remisie z ŁKS wykorzysta paliwo aby zdobyć 3 pkt. Mecz ma być transmitowany w Polsat sport.

2. @2,8 korona Kielce win
Można to nazwać ligowym hitem, korona Kielce zmierzy się z ŁKS Łódź. W tym starciu faworyzuje gospodarzy, głównie ze względu na efekty ostatnich meczy. Kielczanie wygrali ze Stomilem. W pierwszej połowie kielce wykorzystały rzut karny, później mieli jeszcze jedną sytuację ale z niej nie skorzystali.
Natomiast ŁKS w meczu z Jastrzębiem gubił się strasznie, grają nerwowo przez co popełniają sporo błędów, oddali pole przeciwnikowi przez co zremisowali wygrany mecz.
Do tego Kielce zagrają u siebie przy pełnym wsparciu kibiców.
Podobno Adam Frączczak będzie gotowy na mecz. Ponad to na tą chwilę nie ma żadnych absencji.
Liczę na otwarty mecz pełen goli 😊

3. @1,5 Widzew Łódź, win

Widzew Łódź - Stomil, wszyscy liczą na przełamanie Stomilu, które prawdopodobnie kiedyś nastąpi. Moim zdaniem nie dziś.
Widzew planuje odegrać się za porażkę z Arką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Typ: 1X @1,47 ✅ (1:0)
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
Typ: Widzew @1,45 ✅ (2:0)

(2,13) UNIBET ✅

Dzisiaj ciężkie mecze w ofercie pierwszej ligi, idę więc w dubel bo niższych kursów niż standardowo. Łodzianie lekkim faworytem w Kielcach? No nie mam przekonania i po pierwszych kolejkach wydaje się, że to podopiecznie Dominika Nowaka są lekkim faworytem tego meczu. Zlocisto-krwisci mają 12 punktów po 4 kolejkach, przeczuwałem, że mogą zgubić punkty w pierwszym wyjazdowym meczu w Olsztynie ale i tam Korona okazała się lepsza od gospodarzy. Dodatkowo dzisiaj do składu Korony wraca Fraczczak który moim zdaniem będzie w tym sezonie w czubie klasyfikacji strzelckiej o ile oczywiście zdrowie pozwoli.
ŁKS nadal pomimo braku porażki w tym sezonie nie jest w 100% w swojej grze, na pewno powodują to braki kadrowe, szczególnie doskwiera brak Domingueza i Ricardinho. W tyłu nadal są problemy bo ŁKS traci nadal dużo goli, najpierw dwa gole strzeliła Skra Częstochowa a w środę GKS Jastrzębie zremisował w Łodzi 2:2. Dodatkowo kontuzji nabawił się Maciej Dąbrowski i dołączył on do kontuzjowanego Monsalve. Myślę, że Korona na Suzuki Arenie tego meczu nie przegra.

Kolejny meczu odbędzie się w Łodzi, Widzew podejmować będzie ostatni w tabeli Stomil.
Widzew stracił pierwsze punkty w środę przegrywając w Gdyni z Arką 1:3. Strach teraz grać przeciwko Stomilowi bo w końcu muszą zapunktować ale ciężko sobie wyobrazić żeby miało to miejsce dzisiaj. Widzew dobrze wszedł w sezon, są w czubie tabeli, terminarz również sprzyja czerwono-biało-czerwonym. Trener Niedźwiedź wydaje się, że dobrze poukładał te klocki, na ten moment transfery też wydają się być trafione i to wszystko powoduje, że Widzew wygląda dobrze. Dwóch zawodników Stomilu narzeka na urazy, ale klub nie chce podać ich nazwisk. Myślę, że Widzew ten mecz wygra, ale Stomil na pewno się postawi i wysoko nie przegra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +720
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: over 4.5 ŻK @1,77 ✅ (5 ŻK)
Fortuna

W niedzielę do obiadku bardzo ciekawe starcie na Górnym Śląsku, bardzo ważny mecz w regionie, beniaminek z Katowic podejmować będzie Zagłębie. Myślę, że najrozsądniejszym typem na ten mecz jest pójście w stronę kartek. Ciężki gatunkowo mecz, ciśnienie po obu stronach, kibice robią swoje, do tego pojedynku oddelegowany jest sędzia Dominik Sulikowski który w zeszłym sezonie na poziomie pierwszej ligi miał średnia 5.80 żółtej kartki na mecz. Pewne jest, że jutro kości będą trzeszczaly, a Sulikowski nie należy do arbitrów ktorzy hamują się by wyciągnąć kartonik z kieszeni.

GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
Typ: GKS @2,15 ✅ (2:1)
Fortuna

Nie tak sobie wyobrażali początek rozgrywek kibice w Tychach. GKS który był o krok od awansu do ekstraklasy obecny sezon zaczal źle - dwa punkty w czterech spotkaniach co składa się na przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Ambicje są zdecydowanie większe, tyszanie celują w baraże, więc trzeba zacząć grać, w środku tygodnia mielismy zalążek tej lepszej gry, mecz w Bielsku mógł się podobać mimo wyniku 0:0 to GKS stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji, było sporo wrzutek ze skrzydel i ofensywna gra. Sandecja póki co rozgrywa wszystkie mecze na wyjeździe bowiem w Nowym Sączu powstaje nowy obiekt, póki co "saczersi" źle na tym nie wychodzą bo zawalili jedynie pierwszy w mecz w Łodzi z Widzewem gdzie przegrali 0:3 ale później było już tylko lepiej wygrane w Polkowicach i Opolu i remis w Katowicach. Mimo tego trener Dudek próbuje ściągnąć presję z zawodników mówiąc, że celem Sandecji jest utrzymanie się w lidze.
W zeszłym sezonie u siebie wygrał GKS a w Nowym Sączu Sandecja, nie ma nic przeciwko by tym razem było podobnie. Uważam też, że więcej determinacji będzie po stronie gospodarzy by wydostać się ze strefy spadkowej i piąć się w ligowej tabeli, bo jeśli marazm potrwa jeszcze chwilę to ciężko będzie walczyć w tym sezonie o coś więcej niż środek tabeli. Wszystkie kursy powyżej podwojenia moim zdaniem do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +443
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: over 4.5 ŻK @1,77
Fortuna

W niedzielę do obiadku bardzo ciekawe starcie na Górnym Śląsku, bardzo ważny mecz w regionie, beniaminek z Katowic podejmować będzie Zagłębie. Myślę, że najrozsądniejszym typem na ten mecz jest pójście w stronę kartek. Ciężki gatunkowo mecz, ciśnienie po obu stronach, kibice robią swoje, do tego pojedynku oddelegowany jest sędzia Dominik Sulikowski który w zeszłym sezonie na poziomie pierwszej ligi miał średnia 5.80 żółtej kartki na mecz. Pewne jest, że jutro kości będą trzeszczaly, a Sulikowski nie należy do arbitrów ktorzy hamują się by wyciągnąć kartonik z kieszeni.
Gratulacje, że weszło, ja pograłem wyższą linię (over 5,5 ŻK po 2,59) i oczywiście nagle sędzia Sulikowski miał dziś ogromny problem by wyciągać kartki. Koniec końców zabrakło jednej, bo odpuścił minimum 2 stemple na stopy (jeden w 1 połowie na Seedorfie), atak łokciem na plecy napastnika Sosnowca, czy łapania w pół za koszulkę (2, jak nie 3 takie sytuacje). Jestem do tyłu -1000 i postanowiłem, że mu nie odpuszczę i napisałem maila (donos) do Rzecznika Dyscyplinarnego PZPN. Wiadomo, że nic to nie da, ale nienawidzę być dymanym w taki bezczelny sposób.
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Podbeskidzie Bielsko Biała - Skra Częstochowa
Typ: under 2.5 @2,15 ✅ (1:0)
Fortuna

Dzisiaj dokończenie piątej serii gier, w Bielsku Podbeskidzie podejmować będzie Skre Częstochowa. Jeszcze jakiś czas temu TSP biło się o byt w ekstraklasie a Skra nawet nie marzyła o awansie do pierwszej ligi. Rzeczywistość jest taka, że dzisiaj oba zespoły mierzą się ze sobą na zapleczu ekstraklasy, o ile dla przyjezdnych jest to spełnienie marzeń tak dla gospodarzy niekoniecznie. Skra która na wyjazdach spisuje się dobrze bo strzeliła dwa gole w Łodzi na ŁKSie przegrywając po dobrym meczu 2:3 potrafiła wygrać 1:0 w Rzeszowie i urwać punkty w Legnicy remisując z Miedzią 1:1. Podbeskidzie nie może się otrząsnąć po spadku z ekstraklasy i w czterech pierwszych kolejkach pierwszej ligi jeszcze nie zaznali smaku wygranej.
Kursy 1,45 na TSP dla mnie nie do przyjęcia, tym bardziej, że Skra potrafi się postawić a gospodarze jeszcze nie wygrali. Podbeskidzie ma mało wspólnego z Podbeskidziem z zeszłego ekstraklasowego zespołu, nastąpiło bardzo dużo zmian, przyszli młodzi chłopcy z niższych lig bez ogrania i doświadczenia dlatego w tabeli TSP plasuje się bardzo nisko. W Skrze morale bardzo wysokie po ostatnich meczach. Uważam, że nawet jeśli Skra wyjedzie bez zdobyczy punktowej dzisiaj to powalczy i przegra minimalnie. Dobry kurs na mało goli w tym pojedynku - 2,15 nie spodziewałem się, stawka rekreacyjna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
tenis_de_mesa tenis_de_mesa a co myślisz że skra wygra kurs 6.80 bardzo wysoki
Myślę, że wypowiedziałem się na temat tego meczu jak to może wyglądać. Na pewno stać Skre na sprawienie niespodzianki, czy na wygraną? Nie wiem. Uważam natomiast, że kursy na PBB są zaniżone maksymalnie. Klasyczny NO BET. Dlatego symbolicznie idę w kierunku małej ilości bramek licząc, że Czestochowianie zagrają twardo i solidnie z tyłu.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Dość nie śmiało ale gram dublet obu skrajnych drużyn.
Korona Kielce win @2,66 z Rzeszowem oraz porażka Stomil Olsztyn czyli win ŁKS ŁÓDŹ @1,85

Sytuacja w obu zdarzeniach jest podobna. Kiedyś musi przyjść przełamanie związane z zakończeniem dobrej passy jak w drugim przypadku zdobycie pierwszych pkt. Uważam, że kursy są warte ryzyka. Mimo drobnych osłabieni w obu przypadkach powinni sobie poradzić. Koronie wypada wygrać jak chce walczyć o awans, natomiast ŁKS musi wykorzystać swoją szansę aby nie wypaść ze stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +825
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS over 2.5 RR do przerwy @1,79 ✅ (5 RR)
Typ: ŁKS over 5.5 RR @1,79 ✅ (8 RR)
Fortuna

Czas zacząć kolejna kolejke pierwszej ligi.
Długo obserwowałem kursy na ten mecz, początkowo 1,60 na ŁKS, dzisiaj 1,85, ale nadal dla mnie nie do gry. To będzie ciężki mecz dla łodzian, Stomil jeszcze nie zapunktował, kiedyś musi nastąpić przełamanie tym bardziej, że parokrotnie było bardzo blisko, dzisiaj będą bardzo zdeterminowani by urwać punkty faworytowi, tym bardziej, że dzisiaj nie zagra Rozwandowicz, wraca natomiast mózg ofensywny czyli Dominguez, idę zatem w kierunku rzutów różnych gości.

Pierwszym typem są różne do przerwy, trzy sztuki powinni łodzianie nabić, ze względu, że łodzianie mecze wyjazdowe zaczynają zawsze bardzo mocno, przez pierwsze 15-20 minut są to zmasowane ataki, tak przynajmniej było do tej pory. Jeśli chodzi o wyjazdy to w Tychach były 2 cornery do HT, w Niepołomicach aż 6 a w Kielcach jeszcze więcej bo 8. Drugim typem są RR na cały mecz i tak - w Tychach 7 RR w Niepołomicach 7 a w Kielcach 13.

Łodzianie raczej będą prowadzić dzisiaj grę, Stomil będzie kontratakował, ŁKS powinien nabić sporo RR do przerwy jak i w meczu.

edit: Dominguez nadal nie jest gotowy do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +769
StaryKuba22 2,9K

StaryKuba22

Użytkownik
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS Łódź - 1,85 ✅
Fortuna

Przyznam, że dość długo się zastanawiałem nad tym meczem. Z jednej strony Stomil, który ma okrągłe 0 punktów, ale widać po meczach z Arką czy Koroną, że te spotkania nie były spacerkami dla tych dwóch drużyn. Z drugiej strony ŁKS, który zdobył w dwóch ostatnich meczach 1 punkt, ale w jednym i w drugim meczu był piłkarsko lepszy od przeciwników. Gram gołą dwójkę z kilki powodów:
  • Cały czas uważam, że ŁKS ma największy potencjał ofensywny w tej lidze tylko brakuje wykończenia
  • Strata punktów z ostatnią drużyną to byłby olbrzymi fakap
  • Nie gra Rozwandowicz co dla mnie będzie bardziej plusem niż minusem bo strasznie zwalnia grę
Mam nadzieję że się uda i dobrze zaczniemy weekend :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +782
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Dość nie śmiało ale gram dublet obu skrajnych drużyn.
Korona Kielce win @2,66 z Rzeszowem oraz porażka Stomil Olsztyn czyli win ŁKS ŁÓDŹ @1,85

Sytuacja w obu zdarzeniach jest podobna. Kiedyś musi przyjść przełamanie związane z zakończeniem dobrej passy jak w drugim przypadku zdobycie pierwszych pkt. Uważam, że kursy są warte ryzyka. Mimo drobnych osłabieni w obu przypadkach powinni sobie poradzić. Koronie wypada wygrać jak chce walczyć o awans, natomiast ŁKS musi wykorzystać swoją szansę aby nie wypaść ze stawki.
Kielce trzeci mecz na farcie. Stomil bez zmian.
😊
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Brawa dla Wszystkich za piątek, oby tak dalej 🍀🔥

Arka Gdynia - Odra Opole
typ: over 10.5 RR @1,95 ✅ (9:6 RR)
1XBET

Dobry kurs u ruska na cornery w Gdyni, dla porównania Fortuna tylko 1,74 na taki sam zakład. Rogi w konfrontacji Arki z Odrą wyglądają dobrze, bo to co do tej pory wyczynia Arka jeśli chodzi o wybicia z narożnika w tym sezonie jest nie do pominięcia. Arkowcy w 5 spotkaniach wykonali bagatela 45 RR a to daje średnia 9,00 na mecz, z czego 31 u siebie w 3 meczach. Odra Opole ze średnia równiutko 5,00 na mecz, ale uwaga Odra rozegrała jeden mecz na wyjeździe na razie, w Bielsku i nabiła 8 RR.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Pytacie o pozostałe dwa dzisiejsze mecze, a więc Widzew - Górnik Polkowice i Miedź Legnica - GKS Jastrzębie.

Zarówno Widzew jak i Miedź są zdecydowanymi faworytami swoich meczów, ale moim zdaniem kursy mocno za niskie by wchodzić w to mocniej. Zarówno Górnik Polkowice jak i GKS Jastrzębie pokazały już w tym sezonie pazur. Górnik pokonał w ostatniej kolejce Arke Gdynia 2:1 ale z drugiej strony wszystkie mecze do tej pory rozgrywał u siebie, nie wiemy jak to będzie wyglądać w delegacjach, do tego wszyscy się tam bowiem zarówno prezes Widzewa jak i trener Niedzwiedz do niedawna pracowali w Polkowicach. Widzew faworytem ale czy po 1,60? Ja odpuszczam i chętnie zobaczę co Górnik ma do zaprezentowania na wyjazdach i to z silnym bądź co bądź Widzewem.

Miedź, kurs jeszcze niższy bo w okolicach 1,55 - Jastrzębie zremisowało na ŁKSie 2:2, chwalone było po przegranej w Kielcach 1:2 a w ostatniej kolejce remis z Resovia 1:1 gdzie w pewnym momencie zdominowali zespół z Rzeszowa ale wygrać się nie udało. Na pewno zespół z Jastrzębia ma kilku ciekawych zawodników takich jak m.in Rumin czy znany w Legnicy Feruga którzy potrafią zrobić coś z niczego. Miedź super zaczęła sezon i plasuje się drugim miejscu. Miedź mimo tego już raz zawiodła będąc takim faworytem u siebie ze Skra remisując 1:1.

Na ten moment zostaję przy rogach w Gdyni a odpuszczam pozostałe dwa mecze bo mam wrażenie, że może gdzieś być niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +338
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Chrobry Głogów - GKS Katowice
Typ: GKS over 4.5 RR @1,84 ✅ (6 RR)
Fortuna

(Jeśli bez podatku to 1xbet ma po 1,75)
Niedzielne granie zaczynamy w Polkowicach gdzie Chrobry Głogów w roli gospodarza podejmować będzie GKS Katowice. Chrobry na razie wszystkie rozgrywał na wyjeździe i w zasadzie przywiezione 7 pkt nie jest złym wynikiem, beniaminek z Katowic słabiej zaczal sezon bowiem grał tylko jeden mecz w delegacji a na koncie jedno oczko mniej, na pewno GieKSa powera dostanie po ostatniej kolejce gdzie odniosła pierwsze zwycięstwo i to w jakich okolicznościach i z jak ważnym rywalem, 0:2 do przerwy z Zaglebiem Sosnowiec by ostatecznie wygrać 3:2. Morale wystrzeliły w górę i zobaczymy na co stać dzisiaj będzie ekipę Góraka. Ja spróbuję pójść w rzuty różne gości. Średnia 5,40 na mecz, jedyny mecz wyjazdowy w Legnicy z ciężkim rywalem 5 cornerów. Po cichu liczę, że Chrobry wyjdzie na prowadzenie a wtedy o cornery dla GieKSy powinno być jeszcze latwiej, choć i bez tego uważam, że 5 RR to minimum po stronie gości.


Podbeskidzie Bielsko Biała - Puszcza Niepołomice
Typ: Podbeskidzie @1,64 ✅ (4:0)
Fortuna

Trudno szukać niespodzianki dzisiaj w Bielsku. Podbeskidzie w końcu się przełamało i odniosło zwycięstwo u siebie ze Skra Częstochowa po trafieniu niezawodnego Bilińskiego. Dzisiaj rywal moim zdaniem na podobnym poziomie jak nie niższym, Puszcza na ten moment w strefie spadkowiej z dorobkiem 4 punktów, to i tak sporo bo Puszcza niespodziewanie wygrała w pierwszej kolejce w Jastrzębiu mocno niespodziewanie, wg mnie teraz juz by tego nie dokonała.
Podbeskidzie na pewno z meczu na mecz będzie wyglądać lepiej, młoda drużyna potrzebuje czasu by się zgrać, a ostatnia wygrana na pewno w tym pomogła i ciśnienie zeszło, teraz można skupić się na grze a nie stricte na wyniku co powinno pomóc in plus. Blisko 5000 biletów już sprzedane na ten mecz wiec jest dla kogo grać. Do tego dochodzi pauza podstawowego obrońcy Puszczy za czerwona kartkę zagrać nie będzie mógł Bardanca.

Czekam jeszcze na kursy na bramkę Bilińskiego ✅ bo jest on etatowym strzelcem Górali. Dzisiaj powinien dołożyć kolejnego gola.

Edit: Kamil strzelił bramkę, niestety nigdzie nie znalazłem zakładu na ten typ a szkoda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Korona Kielce - Miedź Legnica
Typ: Miedź @2,61 ⛔ (0:0)
Fortuna

Dla mniej odważnych polecam:
  • X2 @1,50 ✅
  • Miedź DNB @1,90 (zwrot)

Ja mimo wszystko zaryzykuje i postawie kilka monet na zawodników Łobodzińskiego.
Dzisiaj w Kielcach mecz na szczycie, Korona jest liderem z maksymalna ilością punktów do zdobycia. Miedź jest trzecia, również jeszcze nie przegrała, ale dwa razy zremisowała, dlatego do lidera traci cztery punkty, na wyjazdach za to zdobyła ich komplet czyli trzy wygrane mecze.
Korona pomimo tego, że ma komplet wygranych to ma bardzo dużo szczęścia na ten moment, jak chociażby wygrany mecz z ŁKSem, gdzie to łodzianie dominowali, czy jak wygrana w ostatniej kolejce w Rzeszowie. Moim zdaniem to szczęście zakończy się dzisiaj, zle wieści napłynęły z Kielc w poniedziałek kiedy to okazało się, że Kiełb zerwał więzadła krzyżowe i będzie wykluczony z gry nawet na pół roku, jak ważna to postać dla Korony to nie muszę mówić.
Wojciech Łobodziński trener Miedzi który nie ukrywa,że ma problem bogactwa i niektórzy piłkarze nie mieszczą się w kadrę meczowej chociaż jak wiemy kilka tygodni temu Drzazga zerwał więzadła i sytuacja jest podobna to tej Jakuba Kielba.

Oglądałem ostatnie mecze zarówno Korony jak i Miedzi i bardziej podoba mi się gra zespołu z Legnicy szczególnie właśnie te wyjazdowe.

Martwi h2h dlatego też podałem alternatywy zabezpieczające na wypadek remisu bo ostatnie pięć meczów to same remisy pomiędzy tymi zespołami. Wygranej Korony nie zakładam, a myślę,że Miedź dzisiaj wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +354
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa
Typ: Zagłębie @2,18 ⛔ (0:0)
Fortuna

Sobota i tylko jeden mecz w pierwszej lidze.
Na stadionie Ludowym w Sosnowcu miejscowe Zagłębie podejmować będzie beniaminka ze Świętego Miasta.
Wielokrotnie pisałem już w tym sezonie żeby zwrócić uwagę na Skre i ich dobra grę na wyjazdach, gdzie początek tego zaczyna się dużo wcześniej niż po awansie do pierwszej ligi, to mimo tego dzisiaj idę w kierunku gospodarzy.
Straszne ciśnienie w Sosnowcu na komplet punktów bo do tej pory Zagłębie niedość, że nie rozpieszcza swoich kibiców to ma dużego pecha, bo jak inaczej nazwać prowadzenie 2:0 w Katowicach do przerwy by ostatecznie przegrać 2:3? Jak nazwać prowadzenie GKSem Tychy czy Widzewem by w obu tych spotkaniach zostać z zerem?
Skra miała możliwość przełożenia tego meczu ale się na taki ruch nie zdecydowała, mogła to zrobić bo do reprezentacji młodzieżowej powołany został podstawowy obrońca Oskar Krzyżak i to bez niego będą sobie dzisiaj musieli radzić piłkarze z Częstochowy.
Oba zespoły mają po 4 punkty ale Skra ma rozegrany jeden mecz mniej.

Zaglebie zdeterminowane by w końcu przerwać tą złą passę i tacy zawodnicy jak Szumilas, Sobczak czy Ribeiro będą chcieli pokazać, że Zagłębie będzie w tym sezonie miało bardziej spokojny sezon niż poprzedni, a żeby tak się stało takie mecze jak ten dzisiejszy trzeba wygrywać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom