>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy [Sezon 2020/2021]

Status
Zamknięty.
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Sandecja @2,25 Unibet ✅ (0:2)

Po przeczytaniu dzisiaj, że Saczersi jadą do Bełchatowa bez ubytków kadrowych to gram już dzisiaj SNS bo myślę, że jutro sporo osób się na to rzuci i kursy będą spadać.
Oba zespoły są na przeciwległych biegunach, brunatni są na ostatnim miejscu w ligowej tabeli, oczywiście szanse na utrzymanie są bo w tym roku spada tylko jedna drużyna, a strata wynosi 3 punkty na 9 kolejek przed końcem sezonu, niemniej jednak to GieKSa na ten moment zamyka tabele.
Sandecja to rewelacja wiosny, najlepsza ligowa drużyna tego roku, kroczą od zwyciestewa do zwycięstwa, jeszcze będzie wesoło jak włączą się w walkę o pierwsza szóstkę dającą baraże o ekstraklasę, przy takie niefrasobliwości drużyn z czuba tabeli to wcale nie jest niemożliwe.
Wielu wróżyło porażkę w ostatniej kolejce z Widzewem, a Sandecja mało powiedzieć, że wygrała, strzelila bramke na 3:1 grajac w dziewięciu! Bełchatów zaś niepotrafil wygrać z Zaglebiem Sosnowiec które grało o 15 minuty w osłabieniu.

Na ten moment pomiędzy tymi zespołami jest przepaść, widać, że Sandecja nie kalkuluje, wychodzi na boisko po to żeby wygrać, co niekoniecznie jest naturalne patrząc na niektóre zespoły walczące o awans, ale ta myśl będzie mam nadzieję dane mi rozwinąć w weekend.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +383
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Sandecja @2,25 Unibet

Po przeczytaniu dzisiaj, że Saczersi jadą do Bełchatowa bez ubytków kadrowych to gram już dzisiaj SNS bo myślę, że jutro sporo osób się na to rzuci i kursy będą spadać.
Oba zespoły są na przeciwległych biegunach, brunatni są na ostatnim miejscu w ligowej tabeli, oczywiście szanse na utrzymanie są bo w tym roku spada tylko jedna drużyna, a strata wynosi 3 punkty na 9 kolejek przed końcem sezonu, niemniej jednak to GieKSa na ten moment zamyka tabele.
Sandecja to rewelacja wiosny, najlepsza ligowa drużyna tego roku, kroczą od zwyciestewa do zwycięstwa, jeszcze będzie wesoło jak włączą się w walkę o pierwsza szóstkę dającą baraże o ekstraklasę, przy takie niefrasobliwości drużyn z czuba tabeli to wcale nie jest niemożliwe.
Wielu wróżyło porażkę w ostatniej kolejce z Widzewem, a Sandecja mało powiedzieć, że wygrała, strzelila bramke na 3:1 grajac w dziewięciu! Bełchatów zaś niepotrafil wygrać z Zaglebiem Sosnowiec które grało o 15 minuty w osłabieniu.

Na ten moment pomiędzy tymi zespołami jest przepaść, widać, że Sandecja nie kalkuluje, wychodzi na boisko po to żeby wygrać, co niekoniecznie jest naturalne patrząc na niektóre zespoły walczące o awans, ale ta myśl będzie mam nadzieję dane mi rozwinąć w weekend.
Mam pograną Sandecję, ale goście chyba nie zagrają w pełnym składzie, bo ostatnio wykartkowali się pomocnik Ogorzały (24s,3br) oraz obrońca Hajda (8s, 0br). Jednak z Widzewem też nie grali w pełnym zestawieniu i potrafili strzelić bramkę Widzewowi grając w osłabieniu i ostatecznie wygrali. Bełchatów gra piach, drużyna do spadku i dziś Sandecja powinna im pokazać miejsce w szeregu.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
tarki_16 tarki_16 - Ogorzały ma 6 kartek, więc może zagrać, obie czerwone kartki były następstwem żółtych kartoników, dodatkowo jeśli chodzi o składy to do składu Saczersów wracaja po odbyciu kary za kartki właśnie Chmiel i Danek, natomiast ze składu GKSu wypada najlepszy asystent Wroński (ale on nie gra od 4 spotkan)

Widzew - Górnik Łęczna
Typ: Under 2.5 @1,70 efortuna ✅ (0:0)

Drugi dzisiejszy mecz to starcie Widzewa z Górnikiem Łęczna, tutaj wynik meczu może być w każdą stronę, ale najbardziej prawdopodobna jest mała liczba bramek. Widzew u siebie w 12 spotkaniach zanotował aż 10 meczów underowych, Górnik w delegacjach az 8 underow w 12 grach. Mecz pachnie mi wynikiem 0:0 bądź wygraną 1:0 którejś z druzyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Typ: Korona DNB @2,43 Unibet 🔴 (1:2)
Typ: Korona 1X @1,66 Unibet 🔴 (1:2)

Pierwszy dzisiejszy mecz pierwszej ligi odbędzie się na Suzuki Arenie w Kielcach gdzie miejscowa Korona podejmować będzie Łódzki Klub Sportowy. Przyzwyczaiłem się, że bukmacherzy na wiosnę non stop bez wyciągania wniosków faworyzują drużynę prowadzoną obecnie przez Ireneusza Mamrota, po raz kolejny zaznaczam, że z bólem serca stawiam przeciwko Rycerzom Wiosny. Niestety w bukmacherce nie może być miejsca na sentymenty. Przy okazji analizy meczu GKSu Bełchatów z Sandecja wspomniałem, że Saczersi nie kalkulują i wychodzą na mecz żeby go wygrać w przeciwieństwie do niektórych drużyn walczących o awans, miałem na myśli m.in ŁKS, trener Mamrot który zastąpił na stanowisku Wojciecha Stawowego, zabił ofensywny styl łodzianie, który był domeną zespołu z Al. Unii 2, nawet przy okazji sezonu w Ekstraklasie z której ŁKS zleciał z hukiem pokazywał, że wychodzi na mecz po to żeby pokazać co ma najlepsze, czyli strzelać gole, OK, kulała tak jak i dzisiaj defensywa, ale to co podobało się obserwatorom to ofensywny styl.
Dzisiaj nie ma ani jednego ani drugiego, mając w składzie Hiszpanskich pilkarzy z ofensywnym usposobieniem łodzianie wychodzą na mecz żeby NIE PRZEGRAĆ a nie żeby wygrać.

Ale to co najważniejsze: ŁKS jest nieprzygotowany do tego sezonu, pilkarze nie mają siły na 90 minut gry. Jeden z pilkarzy powiedział, że jeszcze nie miał tak lekkiego zimowego zgrupowania, a drugi, że w jednym z przegranych ostatnio meczów "odcięło prąd" po 60 minutach gry.

(Mógłbym powiedzieć więcej, ale niestety nie mogę)

Dzisiaj w składzie zabraknie prawego obrońcy Wolskiego, wraca za to Marciniak. Chociaż Malarz w bramce + obrońcy z Dąbrowskim na mecze będą zapewne największym niebezpieczeństwem... ŁKSu tak jak miało to miejsce w ostatniej kolejce z Arka gdzie ŁKS przegrał po katastrofalnych błędach.

Korona pod wodzą trenera którego bardzo szanuje, Dominik Nowak zadebiutuje w meczu domowym, w Opolu nie udało się zdobyć punktow, Odra wygrała 1:0, dzisiaj wszyscy gotowi do gry, meczem z ŁKSem rozpocznie się prawdziwy maraton koroniarzy. Korona traci 8 punktow do pierwszej szóstki, ale ma jeden mecz mniej, jeśli dzisiaj udałoby się wygrać to może być jeszcze ciekawie. Na wiosnę u siebie Korona jeszcze nie przegrała, wygrała z Tychami 1:0 z Puszczą 1:0 oraz zremisowała z Miedzia 0:0 i Chrobrym 2:2. W tym czasie ŁKS na wyjazdach przegrał z Sandecja i Resovia a wygrał jedynie w Olsztynie ale tam Stomil od 24 min grał w dziesiątkę.

Dopóki w Łodzi nie nastąpi jakiś wstrząs to trudno uważać ich za fowarytów. Oby nastąpiło to jeszcze przed barażami. Na tą chwilę znów przeciwko podopiecznym Ireneusza Mamrota.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 12:40
Spotkanie: Arka Gdynia – Stomil Olsztyn
Typ: Arka win/over 2,5
Kurs: 2.58
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj krótko. Mecz z gatunku must win dla Arki. Takich meczów nie można przegrywać. Do składu powraca Juliusz Letniowski, który moim zdaniem jest ogromnym talentem. Gdyby nie kontuzje to ten gracz grałby kluczową rolę w Arce. W meczu w Legnicy wrócił za szybko i to był błąd. Zagrał 37 minut po czym zszedł z odnowioną kontuzją. Myślę, że szkoleniowcy drugi raz nie popełnią tego błędu i Julek jest gotowy do gry na 100%. A on zrobi dziś różnice w środku pola. Rosołek zaczął strzelać i moim zdaniem dziś będzie konturował swoją serię. Po przerwie zimowej Arka jeszcze bez overa w Gdyni, co dziś może zotać pokryte przez samą Arkę.

Powodzonka
TAG

Alternatywnie:
Arka over 1,5 gola 1,79
Arka over 2,5 gola 3,45
Arka strzeli w obydwu połowach 2.64
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
GKS Bełchatów - Widzew
Typ: 1X & under 3.5 @2,05 Unibet 🔴 (2:3)

Rozpoczynamy kolejna serie gier na zapleczu PL ekstraklasy derbami województwa łódzkiego. Zespół dzisiejszych gospodarzy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze stratą 4 punktów do GKSu Jastrzębie lecz zespół ze ślaska ma jeden mecz mniej tak więc sytuacja bełchatowian jest nie do pozazdroszczenia.
Widzew również nie gra tak jakby od nich oczekiwali kibice, 9. miejsce i 7 punktow straty do baraży, jednak bardziej niż 7 punktow do odrobienia martwi postawa zawodników z Łodzi. Kuleją zdecydowanie właśnie te mecze wyjazdowe z bilansem 2-4-7 i zaledwie ośmioma bramkami strzelonymi, tak awansu do Ekstraklasy się nie zrobi. Widzew zawsze miał problemy w Bełchatowie gdzie dla GKSu to zawsze był najważniejszy mecz w sezonie, Widzew ostatni raz w Bełchatowie wygrał w... 1995r. Targany problemami finansowymi GKS ściągnął za pomocą PGE i miasta Bełchatów byłego króla strzelców pierwszej ligi Łotysza Sabale, który dotąd zagral 3 pełne mecze i strzelił jednego gola, a liczę na niego dzisiaj bardzo. Moim zdaniem Widzew na gorącym terenie z rywalem który punktow potrzebuje jak tlenu nie wygra, dokładam do tego zakładu typ, że nie będzie 4 bramek w meczu, bo ciężko zakładać, że zespoły które mają duże problemy w ofensywie nagle strzelą łącznie aż 4 gole, tutaj moim zdaniem zakręci się blisko remisu a mecz może rozstrzygnać jedno trafienie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
D 378

DerbyGB

Użytkownik
Zagłębie +0,25. Arka ma za 4 dni finał PP. Mogą się tu zadowolić remisem, który ich nie wykluczy z walki nawet o bezpośredni awans, a nawet grając na 100% nie są tu żadnym pewniakiem. Zagłębie w solidnej formie, wraca Oliveira. Ostatnio tylko świetna Sandecja dała im radę
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Miałem w planach napisać dzisiaj kilka słów o dwóch meczach: Sandecja - Resovia i o daniu głównym czyli ŁKS - Radomiak. Zgapiłem się bo myślałem, że Saczersi graja o 18, zdążyłem jedynie ich zagrać a o napisaniu kilku słów brakło czasu. Przejdźmy więc do creme de la creme :)

ŁKS Łódź - Radomiak Radom
Typ: over 4.5 ŻK @1,77 efortuna ✅ (6)
Typ: over 5.5 ŻK @2,52 efortuna ✅ (6)

Mecz o przysłowiowe 6 punktów? Nie, to jest mecz nawet o 7 punktów gdyż na koniec sezonu może okazać się, że liczyć bedzie się bonus w postaci tego siódmego punkta czyli bilans meczów bezpośrednich przy takiej samej liczbie punktów. Wszystko wskazuje na to, że ŁKS powalczy właśnie z Radomiakiem o miejsce numer 2. dające bezpośredni awans, tym bardziej, że wczoraj Górnik Łęczna przegrał w Legnicy z Miedzią. W tym momencie oba zespoły maja po 46 punktów, ale Radomiak ma jeden mecz zaległy.
Nie podejmuje się typowania 1x2 bowiem jest to zbyt duży ciężar gatunkowy, oba teamy traktują ten mecz jakby był to mecz finałowy, Radomiak od poniedziałku przygotowuje się na mini zgrupowaniu w okolicach Łodzi, wszyscy gotowi do gry, łodzianie podbudowani wygrana w Kielcach - aczkolwiek nie wiem czy oglądaliście ten mecz albo chociaż skróty, mecz potoczył się tak jak sie potoczył, ale jeśli do przerwy Korona prowadziłaby 2:0 to nikt nie mógłby mieć pretensji, ale to jest sport, piłka ktora czesto jest niezrozumiała.
O ŁKSie napisałem w tym wątku już wiele, zdania nie zmieniam, zapewne grałbym dzisiaj Radomiaka po kursie @3,00 ale wiem, że Radomiak dzisiaj nawet z remisu będzie zadowolony, co innego gdyby to ŁKS miał jeden mecz mniej. Wolę odpuścić 1x2.
Idę natomiast w kartki, ja sobie nie wyobrażam, żeby w takim meczu nie było kartek, wielu kartek, na jesien w Radomiu zobaczyliśmy 6 żółtych kartek, dzisiaj sędziuje Pan Sebastian Jarzębak, pamiętam jak ten sedzia prowadził jesienne derby Łodzi, pokazał 8 kartek, dzisiaj ciężar może być podobny. ŁKSowi gwizdał jeszcze w Niecieczy i tam pokazal aż 10 żółtek, Radomiakowi jeszcze nie sędziował w tym sezonie.

Moim skromnym zdaniem, będzie się dzisiaj działo, będzie iskrzyło, będzie fajny mecz, z duza ilością żółci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +333
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Ja bym tu Arki tak do końca nie skreślał. Racja, Puchar Polski to priorytet w najbliższym czasie, ale zwróćcie uwagę na skład przyjezdnych. Wracają Kasperkiewicz i Valcare, co wzmocni na pewno ofensywę. Letniowski zagra drugi mecz z rzędu co pozwoli mu się trochę rozegrać bo widać było przerwę jaka miał. Ostatnie spotkania w Sosnowcu były overowe, a kurs wystawiony na to zdarzenie kusi bardzo, więc idę stronę goli. Arka ma lekką przewagę punktową, co pozwoli im się rozluźnić przed spinką w Lublinie. Over 2,5 gola 2.37 Fortuna 29 min
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
D 378

DerbyGB

Użytkownik
Niestety wtopa, Zagłębie miało już 2-0, a przy 2-1 zmarnowany karny na 3-1. Może dziś będzie lepiej. Jastrzębie 0,25. Tychy sprężyły się na jubileusz i pokonały Radomiaka, z Chrobrym już poraża w meczu, przez którego większość grali w osłabieniu, podstawowy stoper Nedic jest zawieszony za czerwoną, za żółte zawieszony jest Mańka boczny obr. który w tym roku grał we wszystkich meczach od 1 do 90 min, plus zawieszony bramkarz Jałocha. Trudno powiedzieć jak się spiszą zmiennicy, bo ci zawodnicy nie byli zmieniani
 
tresorseba 4,9K

tresorseba

Użytkownik
Dziś zwycięstwo GKS TYCHY na Jastrzębiu, Tychy myśląc o awansie muszą takie mecze wygrywać.
kadra z brakami Jałocha, Manka,Nedic ale mają szeroką kadrę i spokojnie ma ich kto zastąpić.
Liczę na zwycięstwo Tych i ponad 1,5 gola.
Post automatycznie złączony:

Niestety wtopa, Zagłębie miało już 2-0, a przy 2-1 zmarnowany karny na 3-1. Może dziś będzie lepiej. Jastrzębie 0,25. Tychy sprężyły się na jubileusz i pokonały Radomiaka, z Chrobrym już poraża w meczu, przez którego większość grali w osłabieniu, podstawowy stoper Nedic jest zawieszony za czerwoną, za żółte zawieszony jest Mańka boczny obr. który w tym roku grał we wszystkich meczach od 1 do 90 min, plus zawieszony bramkarz Jałocha. Trudno powiedzieć jak się spiszą zmiennicy, bo ci zawodnicy nie byli zmieniani
Nedic to od kilku meczy moim zdaniem był najsłabszym ogniwem w ekipie Tych, dużo błędów, faule i stwarzanie sytuacji przeciwnikowi, faktycznie Mańka robi różnice ale jest sporo osób które go godnie zastąpią .Wygrana GKS Tychy niczego więcej nie przyjmuje do wiadomości, nawet pokuszę się o to że bramkę strzeli dziś Steblecki Sebastian
 
D 378

DerbyGB

Użytkownik
Możliwe, że Tychy wygrają, ostatnio intuicja mnie zawodzi, ale Jastrzębie potwierdziło że Włodarek pozostaje do końca sezonu, to powinno dać trochę spokoju (choć może przeważyły względy finansowe). Poki co Włodarek zanotował remis z Łęczną i Termaliką, więc nie jest tak źle.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Maratonu pierwszej ligi ciąg dalszy, już jutro czyli w piątek inauguracja 28 kolejki, w czubie zrobiło się bardzo ciekawie, kilka drużyn bije się o druga lokate a także o jak najlepsze rozstawienie przed ewentualnymi barażami o ekstraklasę. Na pierwszy ogień:

Widzew - Miedź Legnica
Typ: under 2.5 @1,70 1xbet ✅ (0:0)

Ósmy w tabeli Widzew podejmować będzie dziesiątą Miedź Legnica która ma rozegrane dwa mecze mniej od swojego piątkowego rywala a strata do Widzewa wynosi 3 punkty.
Oba zespoły przystąpią do tego starcia po wygranych meczach, Widzew w derbach województwa łódzkiego wygrał w Bełchatowie z tamtejszym GKSem 3:2, Miedź zaś ograła 1:0 Górnika Łęczna. Dość spory ból głowy ma trener Skrobacz bowiem Miedź wraca po przerwie covidowej i nie wszyscy zawodnicy są w pełni sił, mecze co trzy dni, zapowiadaja rotację w składzie, dodatkowo urazu doznał Wiktor Plesnierowicz i w Łodzi nie zagra.

Ciężko więc wejść w 1x2 bo mecz może pójść tak na prawdę w każdą stronę, ja idę w mała ilość goli, Widzew w Łodzi rozegrał 13 meczów z czego aż 11x padał wynik underowy, są pod tym względem drużyna która u siebie ma najwięcej underów w lidze. Miedź w delegacjach rozegrała 11 meczów i zanotowała 9 underów. Te liczby nie pozostawiają złudzeń jaki mecz powinniśmy jutro obejrzeć. Kurs póki 1,70 to biorę i dziękuję, tutaj kursy powinny oscylowac w granicach 1,50-1,55.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
tresorseba 4,9K

tresorseba

Użytkownik
Maratonu pierwszej ligi ciąg dalszy, już jutro czyli w piątek inauguracja 28 kolejki, w czubie zrobiło się bardzo ciekawie, kilka drużyn bije się o druga lokate a także o jak najlepsze rozstawienie przed ewentualnymi barażami o ekstraklasę. Na pierwszy ogień:

Widzew - Miedź Legnica
Typ: under 2.5 @1,70 1xbet

Ósmy w tabeli Widzew podejmować będzie dziesiątą Miedź Legnica która ma rozegrane dwa mecze mniej od swojego piątkowego rywala a strata do Widzewa wynosi 3 punkty.
Oba zespoły przystąpią do tego starcia po wygranych meczach, Widzew w derbach województwa łódzkiego wygrał w Bełchatowie z tamtejszym GKSem 3:2, Miedź zaś ograła 1:0 Górnika Łęczna. Dość spory ból głowy ma trener Skrobacz bowiem Miedź wraca po przerwie covidowej i nie wszyscy zawodnicy są w pełni sił, mecze co trzy dni, zapowiadaja rotację w składzie, dodatkowo urazu doznał Wiktor Plesnierowicz i w Łodzi nie zagra.

Ciężko więc wejść w 1x2 bo mecz może pójść tak na prawdę w każdą stronę, ja idę w mała ilość goli, Widzew w Łodzi rozegrał 13 meczów z czego aż 11x padał wynik underowy, są pod tym względem drużyna która u siebie ma najwięcej underów w lidze. Miedź w delegacjach rozegrała 11 meczów i zanotowała 9 underów. Te liczby nie pozostawiają złudzeń jaki mecz powinniśmy jutro obejrzeć. Kurs póki 1,70 to biorę i dziękuję, tutaj kursy powinny oscylowac w granicach 1,50-1,55.
Ostatnio stawiam na mecze Widzewa i Łęcznej remis bezbramkowy do przerwy i zazwyczaj wchodzi kursy praktycznie non stop 2.0 dziś próbuje zero bramek Legnicy.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów
Typ: under 1.5 @2,60 1xbet ❌
Typ: obie strzelą? NIE @1,60 1xbet❌

Edit: było bardzo blisko, 8 min 1:1 😅

W samo południe w Rzeszowie Resovia podejmować będzie bedacy w fatalnym położeniu belchatowski GKS. Resovia odbiła się z ligowego dna i można powiedzieć, że ma więcej luzu, 8 pkt przewagi nad ostatnia drużyną która właśnie jest GKS. Dla przyjezdnych to jest kolejny mecz o życie, jak najszybciej trzeba zdobyć komplet punktów by jeszcze marzyć o ligowym bycie. Blisko było w środę w domowym meczu z Widzewem, prowadzenie 1:0 i dość dobra gra, ale niestety zabrakło w pewnym momencie wyrafinowania, cwaniactwa piłkarskiego i GieKSa znów schodziła z boiska na tarczy.
Od samego początku chodzi mi po głowie scenariusz, ze dzisiaj zobaczymy bardzo mała ilość goli albo ich brak, dla Resovii remis nie będzie tutaj złym wynikiem, utrzymają bezpieczna przewagę właśnie nad GKSem, a przyjezdni pewnie będą walić głową w mur.

Jeśli chodzi statystycznie o bramki na stadionie Resovii to w 13 grach tego sezonu aż 6x padał wynik z maksymalnie jedną bramka, a średnia goli to 1,7 bramki na mecz. Sprawdźmy zatem jak to wygląda jesli chodzi o GKS na delegacjach: mamy tutaj dokładnie taka sytuacje jak w przypadku Resovii, 6x w 13 grach padała maksymalnie jedna bramka i identyczna średnia 1,7 bramek na mecz. Przy kursie 2,60 jak tego nie spróbować?

Sprawdźmy jeszcze brak BTTS w przypadku gdyby któraś z druzyn miała jednak dzisiaj ochotę strzelić dwa gole. W meczach Sovii w 13 spotkaniach 7x tylko jedna drużyna strzela bramki a w meczach brunatnych na wyjazdach również w 13 grach tylko 3x padł BTTS.

🖐
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +229
bes93 145

bes93

Użytkownik
Termalika Bruk-Bet - Korona Kielce
środa 05.05. godzina 19:00
W Niecieczy już zacierają ręce bo od przyszłego sezonu Ekstraklasa, Bruk-Bet ma 3 mecze zaległe i nadal utrzymuję się na fotelu lidera pierwszej ligi . Drużynie z Kielc zbyt dobrze wyjazdy nie idą. W ostatnich 5ciu meczach 4 przegrali w tym z (Stomilem Olsztyn) i jeden mecz wygrali . Według mnie Termalika będzie chciała uciekać goniącym jej zespołom i wygra mecz z młodą Koroną .

Bruk-Bet - Korona TYP:1 STS 1,62
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Radomiak - Termalica

Jeśli w ostatniej chwili nie zmieni się sędzia tego pojedynku, a wyznaczony był Pan Paweł Raczkowski, to nie pozostaje mi nic innego jak zagrać tutaj over kartkowy. Goście ostatnio niespodziewanie gładko ulegli u siebie Miedzi Legnica, i nie mają już aż tak komfortowej sytuacji, bo z tyłu atakują Tychy i właśnie dzisiejszy rywal z Radomia. Dla Raczkowskiego będzie to pierwszy mecz sędziowany na boiskach zaplecza Ekstraklasy od bardzo dawna. Ale skoro w Ekstraklasie ma średnią ponad 5 ŻK na mecz, to w starciu bardzo ważnego spotkania dla obu drużyn w walce o awans, nie powinien zaniżać swojej średniej. Dotychczasowe spotkania tych zespołów były bardzo wyrównane, dziś powinno być podobnie i liczę ponownie na ostrą grę i dużo kartek.

Over 5.5 ŻK @2.71 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Arka Gdynia - Resovia Rzeszów
Typ: Arka @1,70 1xbet ✅ (1:0)

Piątek w Gdyni będziemy świadkami inauguracji 30 kolejki Pierwszej Ligi.
Arka tym meczem zaczyna mały maraton meczow u siebie i jeśli chce włączyć się w walkę o bezpośredni awans wypada zdobyć w tych trzech potyczkach 9 punktów, okazja na zdobycie pierwszych trzech idealna właśnie w meczu z Resovia. Arka zajmuje 4 miejsce i traci 4 punkty do GKSu Tychy i Radomiaka ale ma rozegrany jeden mecz mniej. Resovia natomiast ma 8 punktow przewagi nad ostatnim w tabeli GKSem Bełchatów i utrzymanie w lidze jest na wyciągnięcie ręki. Problem Sovii tkwi jednak w wyjazdach gdzie lepsi są jedynie od Zaglebia Sosnowiec. Arka takie mecze musi wygrywać, są zespołem zdecydowanie lepszym, trudno przypuszczać by zgubiła punkty z Resovia.
Jesienią lepszą była Arka wygrywając 2:1 w meczu wyjazdowym.
Gram już dzisiaj bo wydaje mi się, że jutro kursy na Arkę mogą nie przekraczać 1,60.

Dużo ciekawych spotkań w tej kolejce, na pewno jeszcze tutaj wrócę :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź
Typ: over 4.5 ŻK @1,87 efortuna ✅ (5)

Nie podejmuje się dzisiaj typowania 1x2 tego spotkania. Z jednej strony Puszcza która jest juz na wakacjach, od 6 spotkan nie strzelila gola a z drugiej strony Łódzki Klub Sportowy który cały czas walczy o awans do Ekstraklasy, jeśli niebezpośredni to o jak najlepsze rozstawienie w barazach. Teoretycznie faworyt tego meczu może być tylko jeden, ale ja powiedziałem już we wcześniejszych wpisach, że nie zagram w tym sezonie na zespół Ireneusza Mamrota, nie dlatego, że nie satysfakcjonuje mnie kurs (1,90) a dlatego, że wiem co dzieje się w szatni łodzian, a proszę mi wierzyć nie dzieje się dobrze. (Więcej informacji jedynie na priv). Do tego dochodzi fakt słabej formy, apogeum widzieliśmy tydzień temu gdy ŁKS nie wygrał z jedną z najsłabszych drużyn ligi gdzie prowadził 1:0 i 70 min grał z przewaga jednego zawodnika.
Jedyna szansa to rywal.. Puszcza gra już o nic dlatego nie zagram dzisiaj 1X (1,90) bo nie wiem jak oni do tego podejdą.

Idę natomiast w kartki, Puszcza jest w czołówce drużyn łapiących kartki w lidze jeśli chodzi o mecze w Niepołomicach, ŁKS najostrzej grająca drużyna w delegacjach.
Pamiętam jak bardzo iskrzylo w pierwszym meczu w Łodzi gdzie sedzia pokazal 5 żółtych kartek i jedna czerwona. Liczę, że dzisiaj jedni I drudzy nogi nie będą odstawiać, tym bardziej, że wracaja kibice na trybuny, można przegrać, można wygrać ale nie można przejść obok meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom