>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy [Sezon 2020/2021]

Status
Zamknięty.
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
zagrauem ZAGLEBIE SOSNOWIEC 2.39

u Puscza ostatnio wygriwali kazda druzyna,nawet Lks Lodz potrafic tan wygrac.

Zaglebie Sosnowiec jezeli koncze tak samo jak Belchatowie to zaglebie spadac do 2 liga , i ostatni dwa match zaglebie masz zagrac ze dwa druzyne kto graion dla play-off Leczna i Miedz i niewiadomo ile punkti potrafion robic. Belchatow u cebie ze Jastrebie powinni wygrac i ostatnia kolejka u Puscza tak samo i to znacze Belchatowie 29 puntki koncze

a dzis ZAGLEBIE masz 26 punkti i jezeli nie bede dzis wygrac duzo risikuje na spadac 2 liga
Cześć Italiano. Znamy się z forum Insider - stare czasy, ale miło Cię widzieć tutaj. Dalej mieszkasz w Lucchese? Zagłębie dobry typ. Potencjał drużyny nie oddaje tego co grają, ale to temat na dłuższą gadkę dlaczego. Generalnie te dwie drużyny mają raczej dobre stosunki bo często grają sparingi a poza tym swego czasu kilka lat temu w ostatniej kolejce zagrały na bezbramkowy remis w ostatniej kolejce w Sosnowcu co dało Zagłębiu awans do ekstraklasy a Puszczy utrzymanie w 1 lidze. Poza tym dobry typ tydzień temu na Milan w Bergamo. Szkoda tylko, że fuksiarze z Turynu awansowali do LM - dostali prezenta od Napoli. Juventus najbardziej fuksiarska ekipa tego sezonu.
 
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
Cześć Italiano. Znamy się z forum Insider - stare czasy, ale miło Cię widzieć tutaj. Dalej mieszkasz w Lucchese? Zagłębie dobry typ. Potencjał drużyny nie oddaje tego co grają, ale to temat na dłuższą gadkę dlaczego. Generalnie te dwie drużyny mają raczej dobre stosunki bo często grają sparingi a poza tym swego czasu kilka lat temu w ostatniej kolejce zagrały na bezbramkowy remis w ostatniej kolejce w Sosnowcu co dało Zagłębiu awans do ekstraklasy a Puszczy utrzymanie w 1 lidze. Poza tym dobry typ tydzień temu na Milan w Bergamo. Szkoda tylko, że fuksiarze z Turynu awansowali do LM - dostali prezenta od Napoli. Juventus najbardziej fuksiarska ekipa tego sezonu.

czesc, tak zawsze mieskam tan

wiem zaglebie sosnowiec duzo fixed combinowali nawet na sparingi pamieta jescze ze Karpaty i wiem kto jest spolka banditi ale nie myslem kto wolon spadac do 2 liga

Milan niedzela miauem info 1 rzeka od pracownik atalanta kto mi muwi kto bedo grali u kapcie ten match

juventus wykupili 3 match ze udinese-sassulo i inter i tez mi skoda kto pozli do LM
Post automatycznie złączony:

a ja pamieta kto ty myauesz super typ na polski hockey :)

jezeli masz telegram mozeme wymiane info
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
czesc, tak zawsze mieskam tan

wiem zaglebie sosnowiec duzo fixed combinowali nawet na sparingi pamieta jescze ze Karpaty i wiem kto jest spolka banditi ale nie myslem kto wolon spadac do 2 liga

Milan niedzela miauem info 1 rzeka od pracownik atalanta kto mi muwi kto bedo grali u kapcie ten match

juventus wykupili 3 match ze udinese-sassulo i inter i tez mi skoda kto pozli do LM
Post automatycznie złączony:

a ja pamieta kto ty myauesz super typ na polski hockey :)

jezeli masz telegram mozeme wymiane info
Wysłałem na priv
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Widzew Łódź - GKS Tychy
Typ: under 2.5 @1,71 ✅ (0:2)

Miedź Legnica - ŁKS Łódź
Typ: Miedź @3,00 ✅ (3:0)
lub
Typ: Miedź DNB @2,08 ✅ (3:0)

Korona Kielce - Arka Gdynia
Typ: Arka @2,03 ⛔ (3:3)

Radamiak Radom - Resovia Rzeszów
Typ: Radomiak @1,46 ✅ (3:1)
Typ: Radomiak -1.5 @2,43 ✅ (3:1)

Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Zagłębie @2,25 ✅ (0:4)


Ależ to był dobry weekend z pierwszą ligą.
Arka dogonila Koronę z 0:3 ale już brakło czasu wy zrobić coś więcej. Ja jeszcze grałem o czym pisałem w swoim temacie Górnik Łęczna dzisiaj, ale skończyło się zaledwie 1:1 i Górnik będzie miał duży problem by zdołać utrzymać 6 miejsce i zagrać w barażach.
Zostały dwie kolejki, następna mega ciekawa bo zaczynamy już w piątek meczem ŁKSu z Termalica, a przeciez w sobotę będzie pojedynek wagi ciężkiej czyli Arka - Radomiak no i Odra Opole vs GKS Tychy.

Do usłyszenia w tym temacie zapewne w czwartek lub piątek.

🖐
 
Otrzymane punkty reputacji: +529
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
czemu Lks Lodz bez treinera do koncza sezonu ? moze zaczynaion wygrac ?
Trener Ireneusz Mamrot wraca na ławkę trenerska Jagiellonii Białystok która zedycowala się wykupić go z Łódzkiego Klubu Sportowego.

Do końca sezonu zespół z Łodzi poprowadzi Marcin Pogorzała. Wg. mnie może to tylko dobrze wpłynąć na zespół, może w końcu ktoś im wytłumaczy, że na mecz wychodzi się po to żeby wygrać a nie po to żeby nie przegrać.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Typ: REMIS @3,04 ⛔ (3:2)

Edit: Karny na 3:2 w 98 minucie.

Mocnym uderzeniem zaczynamy 33 serie gier na zapleczu ekstraklasy. Piąty w tabeli ŁKS podejmować będzie lidera, zespół prowadzony przez Mariusza Lewandowskiego - Termalice.
Na dwie kolejki przed końcem sprawa wygląda tak, że łodzianie nie mają już szans na bezpośredni awans do ekstraklasy a walczą o jak najlepsze rozstawienie przed barazami (a nawet o przypieczetowanie ich bo teoretycznie jeszcze ich zapewnionych nie mają), natomiast Nieciecza potrzebuje jeszcze punktu by świętować powrót do elity. Duże zamieszanie w zespole dwukrotnego Mistrza Polski, w poniedziałek z klubem pożegnał się trener Ireneusz Mamrot którego do końca sezonu zastąpi Marcin Pogorzala, to już kolejna zmiana trenera w Łodzi, ciśnienie po stronie prezesa Salskiego jest duże tak samo jak parcie na awans bo już chodzą słuchy, że w przypadku braku awansu prezes opuści Łódzki Klub Sportowy.

Pytanie czy z takim nożem na gardle piłkarze są w stanie grać na miarę swoich oczekiwań? Jeszcze ja ich nieszczęście Termalica która mogła zapewnić sobie remisem tydzień temu awans, przegrała w Opolu i muszą zapunktować dzisiaj. Moim zdaniem szansa na podział punktów dzisiaj w Łodzi jest duża, bo oba zespoly lubią dzielić się punktami. ŁKS u siebie ma bilans 8-5-3 a Termalica na wyjazdach 8-6-2.

W drużynie gospodarzy nie zobaczymy znów Dąbrowskiego który musi pauzować dwa mecze.
Jesienią w Niecieczy miejscowa Termalica wygrała 2:0.

Dzisiaj szansa na remis w moim mniemaniu większą niż kiedykolwiek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +259
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Arka Gdynia - Radomiak Radom
Typ: REMIS @3,10 ⛔ (0:2)

Ależ emocji przyniósł wczorajszy mecz ŁKSu z Termalicą a dzisiaj kolejny mecz wagi ciężkiej tym razem w Gdyni. Czwarta w tabeli Arka mająca 57 punktów podejmować będzie jednego z głównych kandydatów do awansu - Radomiaka Radom który zgromadził jak dotąd 62 punkty i z tyloma plasuje się tuż za plecami Bruk-Betu.
Wczoraj do remisu w Łodzi zabrakło... No właśnie bramka na wagę trzech punktów ŁKS zdobył w 98 minucie, dzisiaj pachnie mi remisem nie mniej jak wczoraj.
Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, Arka nadal z szansami na bezpośredni awans, a jeśli to się nie uda to walka trwa o zajęcie jak najwyższej lokaty tak by mecz(e) barazowe rozgrywać przed własną publicznością.
Oba zespoły bardzo lubią ze sobą remisować bowiem na 9 bezpośrednich meczów zobaczyliśmy aż 6 podziałów punktów, a w samej Gdyni Radomiak jeszcze nigdy nie wygrał.


Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
Typ: Miedź @1,86 ⛔ (1:1)

Przyjemny kurs na Miedź która moim zdaniem przeskoczy ostatecznie w ligowej tabeli Górnika Łęczna i zajmie 6 miejsce dające prawo gry w barażach. Stomil 14 miejsce w tabeli, pewny utrzymania, mogą podchodzic do kolejnych meczów bez nerwów i ze spokojna głową, zupełnie inaczej na finishu jest w Legnicy, Miedź po mozolnym pościgu pierwszej szóstki jest na ostatniej prostej by wyprzedzić Górniaka który przestał punktować za 3 punkty i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Miedzianka traci zaledwie jeden punkt. By wskoczyć już dzisiaj na upragnione 6 miejsce Miedź musi ograc w Olsztynie miejscowy Stomil. Wielki żal byłoby nie wykorzystać tego co zrobili przed tygodniem gdy rozbili ŁKS aż 3:0.

Dodatkowo Stomil jest zła sytuacja kadrowa, z powodu kontuzji nie będą mogli dzisiaj zagrać Skiba, Byrtek, Szramka, Mosakowski, Spychała a za kartki pauzuje Ogrodowski.
Sam trener Stomilu Piotrek Klepczarek powiedział na konferencji przed meczowej, że jakakolwiek zdobycz punktowa w tym meczu będzie dla Stomilu sukcesem.

Nie widzę innej opcji jak ta, że 3 punkty pojadą razem z Miedzią do Legnicy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
ostatnia kolejka Zaglebie Sosnowiec robili fixed match, ten spolka jest grupa bandyti

Lks Lodz po wejscze Mamrot wygrali a teraz robie czekawa na play-off
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Polski Związek Piłki Nożnej podał terminy meczów barażowych o awans do Ekstraklasy.

Półfinały
3. miejsce w tabeli – 6. miejsce w tabeli - 16 czerwca (środa) godz. 18.00,
4. miejsce w tabeli – 5. miejsce w tabeli - 16 czerwca (środa) godz. 20.30.

Finał
20 czerwca (niedziela) godz. 20.40.
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Łęczna - Sandecja remis 3.40 STS
DW 0:0 11.00 STS

Według mnie Łęczna skupi się bardziej na tym by tego meczu nie przegrać niż wygrać. Zapowiada nam się mega nudne widowisko.
 
D 378

DerbyGB

Użytkownik
Może Widzew w końcu wygra. Dziś jubileusz zdobycia tytułu, ma by jakś feta i sporo zaproszonych gości. Do klubu przychodzi inwestor, pewnie połowa składu będzie zmieniona, być może też trener. Ci co wyjdą powinni powalczyć dla siebie i swoich karier. Odra w okrojonym składzie i bez szans na baraże. Widzew ok 1.85
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
GKS Tychy - ŁKS Łódź
Typ: GKS Tychy @2,40 ⛔ (1:1)

Czekalem na skład łodzian i jest, najważniejszy piłkarze trenera Pogorzaly dzisiaj na ławce rezerwowych, tj. PIRULO, RICARDINHO, DOMINGUEZ czy MOROS. Brakuje również w kadrze meczowe Rozwandowicza. Wszystko spowodowane jest kartkami, a przed ŁKSem mecz środowy barazowy z Arka Gdynia.
Wśród zagrożonych taką przymusową pauzą znajdują się cały czas Michał Trąbka, Jan Sobociński i Maksymilian Rozwandowicz (7 żółtych kartek na koncie) oraz Antonio Dominguez, Przemysław Sajdak i Carlos Moros Gracia (3 żółte kartki).

Trzeba brać póki kursy nie pikuja w dół.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS awans @2,15 ✅ (0:1)

Podczas gdy wszyscy emocjonują się Mistrzostwami Europy na zapleczu Ekstraklasy w środę odbędą się półfinałowe mecze barażowe, jedno miejsce a czterech chętnych do gry w EX w przyszłym sezonie. Już wiemy, że jutro z tej walki odpadnie jeden z faworytów do awansu, bo zarówno Arka jak i ŁKS były faworytami wśród bukmacherów do bezpośredniego awansu, życie pokazało jednak, że ma inne plany i w najwyższej klasie rozgrywkowej jest już Termalica i Radomiak Radom. W środę o 20:30 szykuje nam się dobre meczycho, dwie uznane marki staną naprzeciw siebie, statystyki h2h meczów w Gdyni są miazdzace na korzyść Arki, łodzianie nie wygrali w Gdyni jeszcze nigdy a meczów rozgrywanych było aż 19 z czego 12x wygrywała Arka a siedmiokrotnie padał remis, w bramkach 29:5 dla żółto-niebieskich. W obu zespołach wszyscy gotowi do tej bitwy, łodzianie zagrali pół rezerwowym składem w Tychach i w końcówce udało się wyszarpać remis. Arka pewnie ograla w ostatniej kolejce Chrobrego w Głogowie. W tym sezonie w Gdyni padł bezbramkowy remis a w Łodzi Arka wygrała 2:1. Dlaczego więc idę w kierunku łódzkim? Liczę przede wszystkim na przełamanie w tak ważnym momencie tak niekorzystnej serii, ale nie tylko dlatego, mam wrażenie, że Arka mimo wszystko lepiej gra na wyjazdach a łodzianie w ostatnich tygodniach nabrali więcej wigoru, w Łodzi był bardzo słaby okres za kadencji trenera Mamrota, bardzo słaba atmosfera w szatni, podziały na obcokrajowców i Polaków, mam wrażenie, że wszystko to zmieniło się z momentem odejścia trenera Mamrota, łodzian znów zaczęła cieszyć gra, jest walka i jest ambicja, pokazał to charakterny mecz z Termalicą, trenerska posadę przejął młody Marcin Pogorzala i wygląda, że mentalnie ŁKS wystrzelił w górę.

To będzie bardzo ciekawy mecz moim zdaniem z sznasami podzielonymi 50/50 ale coś mi mówi, że na koniec to ŁKS będzie cieszył się z awansu do finału baraży a tam wydaje się, że czekać będzie już GKS Tychy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia vs ŁKS Łódź
Typ: Rzut karny w meczu
Kurs: 2.80
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Pomimo tego, że wiele osób żyje EURO 2020, to można zerknąć na nasze podwórko, gdzie odbędą się półfinały o awans do Ekstraklasy. Ja bliżej przyjrzałem się meczowi w Gdyni, gdzie dwaj spadkowicze pragną jak najszybciej wrócić do elity. Wydaje się, że nie ma tutaj wyraźnego faworyta, chociaż atut własnego obiektu może dać lekką przewagę Arce. Ja idę w stronę rzutu karnego. Szymon Marciniak, tego arbitra nie trzeba długo przedstawiać chętnie dyktuje 11. Bardzo często korzysta z VARu, który będzie obecny w Gdyni. Jestem zdania, że pojawi się sporo nerwów i emocji, również w polu karnym jednego z klubów i nasz sędzia eksportowy będzie miał okazję podyktowania 11. Kurs na to zdarzenie jest przyjemny.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Górnik Łęczna
Typ: ŁKS @1,95 ⛔ (0:1)
Typ: ŁKS (A) @1,48 ⛔ (0:1)

:mad:

A więc mamy final sezonu pierwszej ligi, a zarazem finał meczów barazowych. Jak ktoś oglądał mecze półfinałowe ten wie jak dużo szczęścia oba te zespoły miały by znaleźć się w tym wielkim finale. Najpierw Górnik który w Tychach przegrywał do 88 minuty, by pokonać miejscowy GKS po rzutach karnych, a później łodzianie którzy w Gdyni co by nie mówić zespołem słabszym, to Arka dominowała i kwestią czasu było strzelenie przez nią bramki, ale tak się nie stało, ŁKS wykorzystał jedna z dwóch swoich groźnych koronkowych akcji i wygrał w Gdyni poraz pierwszy w historii, taka właśnie jest piłka nożna.

Dzisiaj w Łodzi może być wielkie święto, bo to ŁKS jest dzisiaj gospodarzem gdyż zajęli wyższe miejsce w zasadniczej części sezonu.
Klub zadbał o to by na trybuny mogło wejść 50% kibiców a nie tak jak do tej pory 25%. Otworzyła się ogromna szansa dla podopiecznych Pogorzaly i to właśnie on dzisiaj może być noszony na rękach, bo gdy przejął zespół po trenerze Mamrocie wszystko wróciło na właściwe tory ale to też już opisywalem przy okazji meczu z Arka Gdynia.
Oba zespoły mierzyly się ze sobą w Łodzi miesiąc temu i wtedy ŁKS wygrał 3:1.

Górnik na pewno będzie odczuwał 120 min gry w Tychach, chociaż trzeba przyznać, że akurat przygotowaniem fizycznym imponowali w przeciwieństwie do Tyszan.

Mimo tego uważam, że ŁKS awansu już nie wypuści i myślę, że stanie się to w regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Dwie słabsze drużyny w finale i co tutaj zagrać? ŁKS gra u siebie mają lepszą grę do przodu a Łęczna ma Maka który może zrobić różnice i te akcje lewą stroną Leandro też wychodzą. Czuje że Śpiączka walnie bramę dzisiaj bo z Tychami był blisko dlatego coś w stylu bts
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Czy Górnik Łęczna jest gotowy na Ekstraklasę? Coś tam czytałem, że chcą stabilizacji, a to raczej przeciwieństwo szaleństwa, czyli awansu po awansie. Czy to może być kolejnym argumentem za ŁKS'em? To zostawiam Wam do oceny. W każdym razie niech wygra ŁKS, tam miejsce takich marek.

edit

A jednak. Niezła historia.
 
Ostatnia edycja:
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
Na koncu favorite druzyne na awans do ekstraklasa Arka Gdnyia i Lsk Lodz zoswawili 1 liga

Arka Gdnyia bylo wiadomo kto nie chieli awansowac, niewiem dlatego ale nie chieli, Lks Lodz wsysko mieli u jej reka po 1 runda ale na rewanz zaczynali boikotowac match a tak jest resultat.

Leczna ze Kieres do 2 liga do ekstraklasa ciagle 2 lata i nikogo moze pomyslec kto ten sezonu za taka kadra kto mozon awansowac, ale praca Kieres byla perfektyna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom