>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy [Sezon 2020/2021]

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dzisiaj w polskiej 1 lidze dojdzie do precedensu na skalę światową! Mecz Resovii i Bruk Betu. Najpierw chłopaki o godzinie 15 zagrają mecz w Rzeszowie, potem w te pędy prysznic, szybka regeneracja, autokar i jadą zagrać meczycho w Niecieczy! Pytanie czy te trzy godziny przerwy nie wpłyną negatywnie na późniejszą wydolność? I co w ogóle na ten ewenement PZPN? 🙃


20200919_103756.jpg

ŹRÓDŁO: SofaScore.com
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 GKS Jastrzębie - Widzew
Widzew @ 1.70
Unibet


Wjeżdżam tutaj w ekipę Widzewa. Widzew już w przegranym spotkaniu z ŁKS-em wyglądał dobrze, a ostatnio udało im się odnieść dlugo wyczekiwane zwycięstwo. Jednak najwazniejszą informacją jest fakt, że dzisiejszy mecz odbędzie się w Łodzi. Na obiekcie klubu z Jastrzębia-Zdroju trwają prace związane z instalacją podgrzewanej murawy oraz systemu nawodnienia, a więc jest to dobra okazja aby odnieść drugie zwycięstwo. GKS po czterech kolejkach jest na ostatnim miejscu w ligowej tabeli z bilansem 0-0-4 oraz bilansem goli 2-9. Tak wiem Widzew lubi taki spotkania przegrywać czy też zremisować, ale moim zdaniem kurs jjest jeszcze dobry do pogrania.
 
Ostatnia edycja:
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
GKS Jastrzębie - Widzew
Widzew 1,73 Fortuna

Witam,
Jak napisał kolega wyżej dzisiaj Łodzianie pójdą za ciosem i dopiszą sobie 3 pkt.Zmiana gospodarza tylko wyjdzie im na rękę.Po tragicznym początku rozgrywek Widzewiacy łapią wiatr w żagle i wychodzą na prostą.Jastrzębianie dotychczas bez wygranej w lidze i dziś się to nie zmieni.Oby remont ich stadionu nie doprowadził ich do klasy niżej......
FT:0-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
GKS Katowice : Pogoń Siedlce
1

Zdecydowanie faworyt z Katowic ostatnio dość dobry mecz i powinni dziś na własnym stadionie zdecydowanie ograć drużyna z Siedlec

Chojniczanka Chojnice ; Błękitni Stargard
1

Jak dla mnie po GieKSie również faworyt tej ligi a także w tym spotkaniu sezon rozpoczęli bardzo dobrze na 4 mecze 1 remis bilans bramkowy 9:3 przy bilansie
Błękitnych 4pkt na 4 mecze i bramki 4:8 także

Ako 2.48 ja próbuję tak na dziś
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
ŁKS - Sandecja

Witam serdecznie. Do Łodzi przyjeżdża outsider 1 ligi - ekipa z Nowego Sącza. Sandecja wyjątkowo słabo weszła w rozgrywki przegrywając wszystkie cztery mecze. W zupełnie innej sytuacji są "Rycerze wiosny". Ekipa pod wodzą Wojciech Stawowego otwiera tabelę z imponującym bilansem 4-0-0 oraz bilansem bramkowym 11-1. W porównaniu do poprzednich meczy w zespole ŁKSu nie zobaczymy młodzieżowego reprezentanta Polski Ratajczyka, bo ten przechodzi do Zagłębia Lubin. Pewnie zastąpi go Gryszkiewicz. Trener powinien też od początku dać szansę Dankowskiemu i Nawotce. O ile ŁKS nie zlekceważy rywala, to powinniśmy mieć dzisiaj jednostronne widowisko przy Alei Unii.

ŁKS -1 @ 2,35 STS (Fortuna 1,95)

Mega zachęcający jest wyższy handicap i nie wykluczam, że łodzianie go pokryją.

ŁKS -2 @ 4,50 STS (Fortuna 3,40)

Pozdrawiam i powodzenia.

Edit: Gładkie 4:1. Przewaga ŁKS miażdżąca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Widzew-Sosnowiec
BTS- Kurs 1.5 EDIT: 1-1

Moze kurs nie powala ale obie druzyny maja wyrownany poziom i nie slyna ze szczelnej obrony, Widzew ma lipe, musi sie odkopac a Sosnowiec nie ma nic do stracenia i slabego przeciwnika beda chcieli ukłuć.
 
Ostatnia edycja:
UlrichVonAmon 119

UlrichVonAmon

Użytkownik
30.09.2020 16:00
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn.

Stomil przystąpi do tego spotkania bardzo osłabiony, nie wystąpią w nim min. Bucholc, van Huffel, Mosakowski, Tecław, Remisz. Gra Stomilu w tym sezonie póki co, nie klei się nawet w najsilniejszym składzie. Przy tych osłabieniach jestem zmuszony obstawić czystą jedynkę.
Sandecja 2.20 FORTUNA
 
C 152

Chiron155

Użytkownik
17.10.2020 14:00
Stomil Olsztyn vs Arka Gdynia, typ x2 @1,31 fortuna.

Typ nadaje się jedynie na podbicie kuponu.
Nowy Stomil po kolejnych przejściach odbudowuje morale drużyny. U siebie jest groźny i potrafią zaskoczyć jednak nie wygrać. Ostanie dwa spotkania cudem wymęczony remis z bardzo słabymi druzynami. Natomiast Gdynia podobnie na remis jednak z czołówką, nie dużo brakowało aby wygrali z ŁKS. Ogólnie pokazali się dobrze. Gdyby nie panującą covidova atmosfera mecz był by super zdarzeniem ze stadionem pękającym w szwach. Jednak jest jak jest.
Dodaje do dubla na podbicie. Polecam.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Górnik Łęczna @3,00 betclic 0:0

Widzew dzisiaj bez Robaka, to bardzo ważna strata dla tego zespołu. Górnik to obok ŁKSu zespół który jeszcze nie przegrał w lidze a u siebie ma komplet punktów.
Na pewno zaraz kursy pospadaja na gospodarzy a po takim warto zagrać na Górnika.
 
Ostatnia edycja:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
18.11.2020
12.00
Resovia Rzeszów-Sandecja Nowy Sącz

Typ x2 @1.68 w calorocznym
typ -2.5 gola @ 1.72 w calorocznym

Witam, zaległa kolejka (nr 10) dziś zawita do najstarszego klubu w Polsce.
Juz dawno zawodnicy Resovii nie grali oficjalnego meczu w 1 lidze na swoim stadionie...
Gospodarze są ledwo ponad spadkiem na 3 pozycji od konca i maja 7 pkt. Goscie niby ostatni z 1 pkt ale dziś sa w pelnym skladzie i bardzo mocno nakręceni przez Nowego Trenera Darka Dudka, który przyszedł z Sosnowca. Ostatnio w jego debiucie wiele nie brakowało do remisu z Koroną ( 1-0 Kiełb). Remis jak najbardziej w zasięgu Gości o ile poprawia kartonową defensywe chociaz na karton-Gips. Mecz walki na under oraz kilka kartek.
Relacja Live na IPLA godz.12.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +185
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Termalica Nieciecza - GKS Tychy
BTTS (obie strzela) @1,91
Unibet

Bardzo przyjemny kurs oferują nam bukmacherzy na takie rozstrzygnięcie w dzisiejszym meczu lidera z dziewiątym zespołem pierwszej ligi.
Tyszanie spadli na odległe miejsce przez swoją niefrasobliwosc w ostatnich kolejkach, gdzie trzy razy z rzędu dzielili się punktami a w ostatniej kolejce ulegli Miedzi Legnica.
Gospodarz przedstawiać nie trzeba, na ten moment najlepsza drużyna ligi, charakteryzująca się i wyróżniającą najlepsza defensywa w lidze, zespół z Niecieczy w ośmiu pojedynkach domowych stracił zaledwie cztery bramki, a to na pewno nie jest argument za moim typem, ale brami strzelali na tym obiekcie Górnik Łęczna, Arka Gdynia i Radomiak Radom a więc kluby z czołówki ligi, a mimo wszystko do tego grona zaliczam także Tyski GKS, który dopiero w ostatnich kolejkach zwolnił, przyszedł pierwszy kryzys. GKS jeśli chodzi o delegacje to dobrze wygląda ofensywnie, głównie jeśli chodzi o rywali z czołówki co ważne, Tyszanie strzelili dwa gole w Radomiu, dwa w Gdyni a także potrafili ukasic w Łęcznej co na prawdę pokazuje, że drzemie w tej drużynie spory potencjał i na pewno są w stanie rozegrać dobry mecz przeciwko Niecieczy.
Dodatkowo pod tym również dobre h2h, ostatnie mecze pomiędzy nimi w Niecieczy to 4:3, 2:2, 3:1 wcześniej nie ma co się cofać ale również w głównej mierze były to ofensywne zawody.

Myślę, że jest duża szansa, że zobaczymy mecz z golami po jednej jak i drugiej stronie.
 
Ostatnia edycja:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
28.11
15.00

Głogów - NS
X2 @ 1.89 Fortuna
X @ 3.85
Bts 1.90 @ PZU

Edit: 0-2

Od 3 meczy Darek Dudek trenuje Sandecje i chłopaki złapali motywacje aby przypomnieć sobie jak kopać piłkę nie wywracajac się przy tym. Zaczęła działać obrona, która była cienka jak skóra na kasztance. Nawet zaczęli coś strzelać, przyjechał mocny Radom i wywieźli ledwo 1-1. Wczesniej ugrali 0-0 z Rzeszowem i nieznacznie przegrali w debiucie Dudka ze scyzorykami. Niby Chrobry potrafi zaskoczyć ale Nowy Sącz z nożem na gardle i ambitnym wpływowym trenerem postawi się okoniem.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Miedź Legnica
X2 @2,20
Unibet

ŁKS jest w dołku, po znakomitym początku sezonu, kryzys dopadł także ekipę Wojciecha Stawowego. Ostatnie trzy kolejki to zaledwie jeden punkt, łodzianie przegrali w meczach na szczycie w Radomiu z Radomiakiem i w Łęcznej z Górnikiem, remisem natomiast zakończyło się starcie z Puszcza Niepołomice w Łodzi.
Miedzianka natomiast wydaje się łapać wiatr w żagle i powrócić do walki o baraże o Ekstraklase.
Trzy kolejki temu Miedź powinna zabrać punkty liderowi Termalice ale niewykorzystany rzut karny w 93 minucie sprawił, że Termalica wygrała 3:2, to był zwiastun rosnącej formy Miedzi, ta eksplodował na bardzo trudnym terenie w Tychach gdzie Miedź wygrała 2:0 a w ostatniej kolejce Miedź wygrała 4:2 z Odrą Opole.
W tabeli wygląda to tak, że ŁKS nadal jest drugi ze spora przewaga zaś Miedź jest dziesiąta z czterema punktami straty do barazy.

Dla mnie najważniejsza informacja jest jednak fakt, że łodzianie podobnie jak w Łęcznej zagrają bez napastnika. Zarówno Samu Corral jak i Sekulski są wykluczeni z gry przez kontuzje.
To jest ogromny ból głowy dla trenera Stawowego, bowiem w Łęcznej wyglądało to gorzej niż źle. Nawotka w roli napastnika się nie sprawdził a Pirulo lubi grać za plecami snajpera.

Z racji powyższego uważam, że kurs 2,20 na zakład, że Miedź urwie punkty ŁKSowi jest mocną propozycja na dziesiejszy wieczór.

Mecz transmitowany na Polsacie Sport.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +225
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Wiecie gdzie mozna na necie zlapac mez Tychy- Widzew gladałem spotkanie i widziałem tam 5 kartek ale niektore stronki pokazuja ze bylo 4 kartki . Ktos moze z Was ogladał ?
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Wiecie gdzie mozna na necie zlapac mez Tychy- Widzew gladałem spotkanie i widziałem tam 5 kartek ale niektore stronki pokazuja ze bylo 4 kartki . Ktos moze z Was ogladał ?
Właśnie różne strony pokazują 4 kartki ale niektóre podają kartkę kuna a niektóre monety, żadna nie pokazuje kartek ich obu oprócz flashscore , iforbet mi nie zaliczył 5 kartek a betfan zaliczył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Kun napewno dostal kartke nie wiem jak Moneta poniewaz odszedłem na chwile od TV . Ale sprawdzałem na roznych portalach co komentuja mecz to pisza ze Moneta faulował wiec powinno byc 5
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Na flashscore usunęli kartkę dla Kuna a jest dla Monety a ja na własne oczy widziałem faul Kuna i jak sędzia daje mu kartkę
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Fortuna - Mikołajkowy weekend z Fortuna 1 Ligą

Magical Snap - 2020.12.04 09.53 - 003.png


W tym roku mikołajkowe prezenty czekają w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Dla fanów najbardziej emocjonującej i nieprzewidywalnej ligi przygotowaliśmy bonus w wysokości 30 zł. Co trzeba zrobić, by w poniedziałkowy poranek prezent od Fortuny pojawił się na koncie? Wystarczy postawić w sobotę i niedziele min. 1 kupon zawierający dowolne zdarzenie związane z Fortuna 1 Ligą za min. 30 zł. Sprawdź szczegóły promocji.


Zasady promocji:


Oferta: prematch

Kupony: AKO, MAXIKOMBI

Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów

Data: 05.12.2020 - 06.12.2020

Stawka : minimum 30 zł brutto

Kurs całkowity kuponu: minimum 2.5

Liczba zdarzeń na kuponie: minimum 3

Liczba kuponów: 2 x 1 kupon każdego dnia promocji


Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw 1 kupon z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z rozgrywkami Fortuna 1 Ligi za min. 30 zł brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP (tj. min. 1 kupon min. 3AKO z kursem min. 2.5, za min. 30 zł związany z Fortuna 1 Ligą w sobotę i min. 1 kupon 3AKO z kursem min. 2.5, za min za min. 30 zł związany z Fortuna 1 Ligą w niedzielę).

Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.

Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 07.12.2020 do godz. 9:00

Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 07.12.2020 do godz. 23:59

Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+, AKO Boost i zakładów specjalnych.

Magical Snap - 2020.12.04 09.55 - 004.png


Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"

forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN


szczegóły promocji opisane
TUTAJ





 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom